Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[20. boss]

+13
Kusumi Ayani
Enheriel
Tachibana Makoto
Ryuninji Ren
Mirika
Hinari
Saya
Chancery
Asuka
Shukaku
Malcolm
Szophie
Kayaba Akihiko
17 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Május 05 2015, 11:34

- Te is tank vagy, akkor viselkedj is úgy, és áldozd fel magad – bár az is igaz, hogy eddig nem sok hajlandóságot mutatott erre az régebbi boss csatákon Suspect
- Senki nem jön harcolni csak azért, hogy feláldozzák. A burok drága és mi van akkor, ha besül? Elég egyszer megtörténnie ahhoz, hogy ne legyen többé utánpótlás a frontra.  De ha így áll a dolog, a WR céhvezér máris hazamehet, mert eddig nem sok hasznát vettük a harcokban. Az persze más kérdés, hogy nem hagytuk magára…. Gondolom a félszemű tankja miatt lett meghívva Rolling Eyes - persze, mi másért? Gyakorlatilag csak  a helyet szokta foglalni, nem ér valami sokat…

- Veeeeeh…. – sóhajtok egy nagyot… - Valami nagyon nem stimmel veletek.  Chan-chan kiburkolás nélkül akarod befejezni a boss-t… akkor miért engedelmeskednél egy olyannak, aki az előbb jelentette ki, hogy lesznek áldozatok? – teszek fel egy egyszerű kérdést. Tényleg nem értem őket.
- A másik meg – nézek Hinari-chanra –  Egy rendfenntartó céh vezére, aki eddig azért halmozott hibát hibára, mert mindenkit megakart menteni Suspect  De…. – tartok egy kis szünetet- Most elfogadna egy gyilkost parancsnoknak, csak mert az kezelgeti a barátnőjét Rolling Eyes  Most komolyan… milyen rendfenntartó céh az, akinek a tagjai gyilkosokkal kavarnak? :O – egy újabb nagyszerű kérdés
- Megengedsz neki mindent, csak mert a barinőd?  - mondom ezt cuki lányos hangot imitálva ^.^ - Pont azért nem kellene, mert az…   Szerintem dobd ki a  céhedből, ha számít valamit még annak jó híre Rolling Eyes - egy kis jó tanács mindig belefér a mondandómba, gihihihihi…
- Furák vagytok, nagyon is. Nem tudom mi vesz rá titeket arra, hogy egy ilyennek engedelmeskedjetek… Ez egy sunyi gyilkos…. – mondom határozottan, még rá is mutatok.

-  Régebben egy küldetésen voltam vele, ott volt még Esu-chan és az a Worker nevű céhvezér. a küldetés egy pontján, ez a sunyi féreg rátámadott Workerre….. Nem lennék meglepve, ha később ő ölte volna meg- és akkor jöjjön a tanulság:
- Egyszer bíztunk meg ebben a piriben, akkor is ráfáztunk… de ti kövessétek csak nyugodtan, a ti döntésetek…


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 06 2015, 00:09-kor.

_________________
[20. boss] - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Szophie Kedd Május 05 2015, 15:39

Ayani is megszólalt végre, de ő nem volt annyira vicces. Chan aranyos volt, még mindig. Silver is cuki. Ozirisznak pedig egy sütit vittem, bár fogalmam sincs, mennyire illik a sörhöz. Mellé álltam, és neki dőltem a falnak én is, csak az én kezemben tea gőzölgött. És igen, végül Ren volt a legviccesebb. Ahogy mindig.
Mintha oda sem figyelt volna arra, hogy világosan kijelentettem, ne nagyon hallgassanak a parancsnokra. Rolling Eyes Vagy nem fogalmaztam volna egyértelműen?
Nem, azt mondtam, hogy mindenki döntsön maga. Kicsim a meglékelt ladik a tenger közepén, hogy mégis legyen egy kapaszkodónk. Bár fogalmam sincs, hogy most végül tényleg csak a tankokat ejti ki, vagy mást is. Például Rent, akinek lehet, megint kétszer el kéne mondani mindent, hogy meg is értse. Rolling Eyes Lenyitottam a menüm, és jegyzetelgettem szép csendesen. Csak Enherielre pillantottam fel félve, és ha láttam rajta valamiféle megbántódást, odamentem és vigasztalóan megöleltem őt. Ő is annyira édes lányka, és nagyon kedves. Mint egy kiscica.
A Hinarinak szánt részre pedig nem reagáltam. Igazán én sem értem, miért vagyok még tag, de többen is jelezték, hogy ők szeretnének a céhben tudni, tehát annyira nem lehet probléma. Gondolom. Nekem igazából mindegy, biztos vagyok benne, hogy Karácsonyozni még így is meglennék hívva. Razz
Ejnye, ebből egyébként írhatnánk egy színdarabot. Tökéletes vígjáték.
Közben dúdolgatva irkáltam. És furcsálltam, hogy Shukaku-channak sem Timidusnak nincs semmi hozzáfűznivalója a történtekhez. Még ahhoz sem, amit én mondtam..:/ Bár érthető, hogy most mással vannak elfoglalva. Mindenki mással van elfoglalva. Én meg mindenkivel.
Aztán átsétáltam Saya-chanhoz is.
- Milyen sütit hoztál? - kérdeztem tőle kedvesen mosolyogva.

KA egyébként.. majd indítás előtt egy nappal egy figyelmeztetést tudsz adni, hogy rendesen le tudjuk zárni a játékot? ><

_________________
[20. boss] - Page 2 0510[20. boss] - Page 2 1110[20. boss] - Page 2 0310
[20. boss] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Saya Kedd Május 05 2015, 19:45

Inkább elbújtam Sad
Bezzeg ha az Anat itt lenne akkor nem lenne itt ennyi veszekedés meg vita meg akármi, mert hát oké, nekem se tetszik a sok vörös, de nem értem, mi a bajuk velük. Mármint persze, embert öltek, de hát a Hürrem is vörös például, és ő csak magát védte, és amúgy nagyon nem akartam, és legutóbb is mondta, csak úgy magának szerintem, hogy hallott pletykát, hogy lehet megint zöld, és akkor azt megpróbálná, csak fel kéne keresni és hopptényleg, hát nekem erről beszélni kellett volna a Shukakuval, csak kiment a fejemből facepalm
Szóval szerintem a Tachi is jó ember, mármint velem mindig kedves volt, már azon ritka alkalmakkor, mikor akár picit is hozzám szólt, a többit meg nem ismerem, de az a lány nagyon cuki, ahogy beszél, mondjuk furin, de aki így beszél, az nem lehet rossz ember :3
~De lehet.~
Nem baj, én nem félek tőle, meg amúgy is most sokan vagyunk ˇ^ˇ  Meg óvatos is vagyok, nyugi :3
Szóval aztán már inkább elbújtam, főleg, mikor a Ren-sama már egyenesen nekünk támadt szóban, én meg úgy érzem, hogy nekem már úgy eleve elegem van ebből az egészből. Miért nem hallgatnak a Cicafülre, hogy hagyjuk abba ezt az egészet? Hülyék mindannyian ><  Hugi, nem bánod... Sad
~Nem. Nekem is elegem van belőlük.~
Kicsit nekidőltem a sziklának és megvártam, amíg a Hugi kicsit előrébb jön, én meg hátramentem, szóval a többiek végül csak annyit láthattak, hogy a Hugi elkezdte mozgatni a karjaimat, mintha tornázna, mert kipróbálta, minden rendben-e. Meg hát már amúgy is unom ennek az egésznek a folytonos leírását részletesen Embarassed  Szóval én inkább hátramaradtam, és a Hugi akkor állt fel ültéből, mikor a Szophie-chan is közelebb jött. Tényleg, a csokis süti... ami eléggé odaégett >.>
-Szerintem ebben a helyzetben senkit nem érdekel a vacak sütim. -a Hugi az nem is palástolja, hogy nagyon nincs jókedve, de azért utána hiába vörös a szeme, ránéz a Szophie-ra. -Nyugi, nem rád haragszom. De ez a helyzet sehogy sem hiányzott.
Aztán kilép a szikla mögül és a Ren-sama elé lépdel, elég közel hozzá, és igencsak szigorúan néz fel rá, mondjuk ez szerintem elég vicces egy olyan lánykától, mint én, de inkább rá bízom már ><
-Én a magam részéről egy szóval sem mondtam, hogy követni fogom, Ren-sama, szóval kérem, ne beszéljen a nevemben.
Majd megfordul és visszatér a sziklához, de most közelebb van a többiekhez.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Szophie Csüt. Május 07 2015, 11:16

- Azért én megkóstolnám.. De felőlem a bossharc végeztével is megkínálhatsz. – mosolyogtam Saya-chanra, majd hagytam, hadd inzézkedjen.
Elővettem egy lapot és egy tollat, és kézzel kezdtem írogatni rá. Végül csak a legfontosabbakat írtam fel, mivel utáltam körmölni. Aztán felkeltem, megköszörültem a torkomat, és figyelmet kértem.
- Rendicsek.. Most, hogy káosz teremtődött, azt hiszem, én leszek mégis a parancsnok. – hogy ez így volt-e tervezve? Nos, ki tudja. Lényeges ez egyáltalán?
- De csak akkor megyünk be ezen a kapun, ha sikerül mindent szépen lerendezni. Az a jó, ha megbeszéljük a problémákat, nem pedig ha magunkban tartjuk. Tessék szépen, itt az ideje, hogy kiabáljatok. És persze az sem változik, hogy szeretném, ha mindenki odafigyelne. Ne csak vakon kövessétek a parancsokat..– körbenéztem, rámosolyogtam mindenkire, majd az ajtóhoz lépdeltem, kitűztem a papírkámat, és leültem farkasom mellé a porba, majd az állatot simogatni kezdtem.

Papiros tartalma:

/A parancsnok én vagyok ^^/


A hozzászólást Szophie összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 12 2015, 16:00-kor.

_________________
[20. boss] - Page 2 0510[20. boss] - Page 2 1110[20. boss] - Page 2 0310
[20. boss] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Május 07 2015, 13:08

Az a bizonyos utolsó csepp is túlcsordult. Igaz, legközelebb csak akkor akartam felszólalni, amikor végre mehetünk mobokat ölni, miután Hinari visszatartott, hogy ne sárguljak be. Hisz ez a játék leginkább arra van mob ölésre, vagy mint ki derült, ki hogyan látja.
Timiduszra néztem is elsőnek, hisz ő volt itt legközelebb a program kódjához, és neki tettem fel egy kérdést.
- Mivel ti vagytok itt a legmagasabb szintűek, mond meg hányas szinten állok? - ez kivételesen nem izgatott, hogy a pirosak is hallani fogják, egyet akartam csak tudni, milyen szinten fér hozzá a játék adatbázisához, mert a spam felhívása egyértelműen elterelés volt. Ha megkaptam a válaszom, ha nem a kislány felé fordultam. Mint a könyvekből felolvasott szavak. Sajnálom, hogy sosem tudott élni, de rajta már nem lehet segíteni, úgy látszik már nem is akar élni. Belement a játékába, csak az a baj életeket követelt, vonzott magával. Életeket vett el, olyanoktól, akik.. szerettek élni. Egyetlen kérdésére nem akartam válaszolni, hisz még ő maga sem tudja rá a válaszokat. Tőlem várná, de én sem tudom rá a választ, kis pont vagyok ahhoz, és annak ellenére is, hogy több ezer játékosból sikerült idáig eljutnom. Legszívesebben visszadobnám neki az egész kérdéssort, hogy kiderüljön, ő alig csak maroknyi emberrel akar foglalkozni, ami reális számára, micsoda beszűkült látásmód.
Ayaninak örültem, hogy becsatlakozott, látom ő is osztozik benne, hogy a kislánynak nincs helye itt, álljon csak ki a főtérre és beszéljen, ott, ha feltétlen a játékot valósággá akarja kreálni. Itt nincs szükség se vallásra, se szektákra, se arra, amit képvisel. Fenyegetőzés.. gyűlöletkeltés, és önelégült mosoly, gyarló emberek. Lényegébe igazuk van a pirosaknak, még lehet Asuka is helyesen tette, hogy megölt valakit. Azonban nem megoldás.. sőt, nem számol a következményekkel. Valaki le fogja vadászni, ha nem itt, máshol. Azért, ami lett.
- Ren, egyértelműen nem fogok egy piros játékosra hallgatni, semmilyen formában, Szophie, rád sem sajnálom. Bármilyen parancsnok is leszel. Ugyan nem rám tartozik, kihez vonzódsz, vagy kihez nem, de erről magad döntöttél. Te léptél bele a medvecsapdába önszántadból - nem mondtam tovább, hisz felesleg, ha ő is meghal egyértelműen utol fogja érni a lovagot a végzete. Vagy JL-es által, vagy sárkányos kislány által, vagy bárki egyéb által. Amíg Szophie él, legalább egy vörös elvan foglalva mással. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nem mehetne börtönbe idő közben. Ahogy Chan már a következő boss harcra készen áll, Silverhez hasonlatosan én is. Szophiera viszont csak addig fogok hallgatni, míg a csapat érdekeit szolgálja, ha bárhol meginog vége.
Abba Rennek igaza van, hogy a burok drága, és ennyit nem érne meg a  kockáztatása, de ha ezzel az eséllyel is közelebb kerülünk az utolsó szint kinyitásához, úgy megéri. Kicsit hátrébb húzódtam és vártam, addig is újból felidéztem Ayani szavait. Örülök, hogy begyógyult a sebe és tud reálisan gondolkodni. Nem fogom már felszakítani sosem.

Odaléptem az immáron kitűzött papírhoz, hogy elolvassam lég volt már az első pont, de a harmadik pont méginkább "Nem". Végig olvastam és utána Szophiehoz léptem oda. Valahogy furcsa volt az az ellentét, ami benne létezik. Parancsoló jelleme furcsán a semmibe mutat, nincs hozzá elég ereje.
- Nem értek egyet a felvázoltakkal. Sőt, mint kiderült Shukaku sokkal inkább tárgyéhes, mint mi. Nem véletlen hozta fel Ren nevét, hogy visszatart tőle valami tárgyat és az egész fronttól. Az a srác egy kretén és ennyi, de legalább nem ölt - pillantottam Tachira - igen ez az egyetlen, ami különbséget tesz köztetek - folytattam a lovagra nézve - Shukakut semmiképp sem fogadom el, hogy minden boss elé eljöjjön, beszélni arról, hogy éppen kit ölt meg. Megtaláljuk a gyilkosság felbujtóját és kivitelezőjét, megöljük és börtönbe zárjuk - továbbra is tartva a lovag irányába néztem, s úgy tettem ígéretem. Elsétáltam tőlük.
Amilyen könnyen ment az előző boss, ez annyira is jó szavakat használt Szophie, a káoszba fog torkollani. Nehéz elismerni, de annó családtagomnak fogadtam, és most mégis azt kívánom, bárcsak semmi közöm ne lenne hozzá.

Úgy ahogy készen álltam a boss harcra, felkészültem, bármilyen szörnyeteget is rejt az ajtó mögötti rész.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 07 2015, 13:35

Timidus mindkét fülét oldalra döntötte, ami igen ritka volt tőle, majd Shura nézett, és ezt a nézést csakis Shu ismerhette. Az a tipikus „Az emberek hülyék.” nézése volt Timidusnak, így Shu csak biccentett, hogy nyugodtan válaszolhat, mert Yuichit már ő sem tudta követni. Szerinte is csak baromságokat hordott össze.
-Egy, nem tudhatod, hogy mi vagyunk-e itt a legmagasabb szintűek. Kettő, nem tudhatom, hogy hányas szinten állsz. A küzdelmünk túl rég volt, túl rövid volt, és meg sem ismételtük rendszeresen, így nincs elegendő adatom ahhoz, hogy kiszámoljam az átlagos fejlődési sebességedet.
Ezután Shunak volt egy „Ugye megmondtuk?” pillantása Szophie felé, majd Timidus folytatta.
-Az egy kicsit se zavarjon Yuichi, hogy jelenleg az itt jelenlévő harcosok több mint egyharmada idomár, tehát azzal, hogy mi lehetővé tennénk a fegyver általános használatát, még a frontot is segítenénk.
Itt Shu megengedett magának egy halk kuncogást, főleg a mondat kezdetére, amit a sárkány tőle tanult el, valamint azért ezt a műveletet még ő is ki tudta számolni… ezek szerint Yuiichi nem.
-A célunk azonban nem ez, hanem az, hogy hatékonyabban védekezhessen mindenki a gyilkosok ellen, mert hidd el, akik Anatot megölték, ők megosztják egymással azt, amijük van. Azt pedig kérlek oszd meg velünk, hogy hogyan akarsz valakit megölni és börtönbe zárni ebben a sorrendben.
Shu újra nevetett, majd miután elrágcsált egy újabb sütit, ő is mondott azért még valamit.
-Egyébként ha ez meg így működik, akkor én meg nem fogadom el azt, hogy te itt legyél, és csak úgy önkényes öldöklésről beszélj, bármifajta bírósági tárgyalás vagy ilyesmi nélkül, meg gyilkossággal vádolj meg másokat.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Malcolm Csüt. Május 07 2015, 15:32

- Srácok, hagyjátok már a veszekedést Embarassed Indulunk akkor be? - jegyzi meg halkan, visszafogottan a kérdést, a nagyok között neki úgy sincs semmi tekintélye. Hiszen ő egy senki. Egy senki, aki most nagyon-nagyon sok információhoz jutott Twisted Evil

_________________
[20. boss] - Page 2 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Hinari Csüt. Május 07 2015, 17:43


Már csak fél füllel figyeltem oda, Shu milyen hazugságokkal próbál felelni nekem, hisz a jelenlévők közül az újakon kívül talán csak számára nem volt világos, hogy nem szoktam elhajtani senkit. Bár lassan már megtettem volna, tényleg. De legalább beismerte, hogy csupán vádaskodik, ez is valami. Sóhajtottam, Mirihez igazodva inkább, komor tekintettel, de csöndben figyelve a további eseményeket, s azt, hogy a játékosok, akiknek pár perc múlva egymást kéne védenie, egymásnak esnek. Ayani reakciója volt kicsit meglepő, ám biccentettem felé, s szavaiban túlontúl sok igazság volt, már ami a szónokló párost illette. Tachibana nem lepett meg, ahogyan Ren sem, ám amikor az idomársrác felém fordult, mondataira önkéntelenül is a fejemet ingattam: szó nem volt róla, hogy követni fogom Piroskát. Csak akkor és csak addig, ameddig én is helyesnek tartom, amit tesz. Az pedig, amit Szophieról mondott… nos, nem csoda, hogy nincsen sok barátja, ha mások véleményét többre tartja, mint a barátokat. Persze nem világosítottam fel, nem tartozott rá, ahogy a céhtagokon kívül senki másra sem, hogy mit miért teszek. A vitát pedig nem akartam folytatni, sem okot adni a folytatására, Silverre és Ozira mosolyogtam, ők tették jól, hogy nem folytak ebbe bele. A kiscetli és az utána kibontakozó szóváltás már más volt.
- Az erőtér kristályra értette, amit szorongatsz – világosítottam fel Shukakuékat egy újabb sóhajtás kíséretében, mivel láthatólag nem fogták fel Yuichi kérdésének miértjét, amit amúgy én is furcsállottam. Mármint, hogy ennyire biztosak benne, hogy itt mindenki alacsonyabb szintű náluk. Ám csak a szám szélét húztam el: túlontúl beképzeltek, ennyi az egész. Arról nem is beszélve, hogy azt hiszik, joguk van bárkit is kinevetni egy nyelvbotlásért, s közben észre sem veszik, hogy ezzel a viselkedéssel több kárt okoznak maguknak, mint a fiúnak. Okosnak gondoltam őket, de az elvakult harag nem vált előnyükre.
- Nem, Shu. Ide rajtad kívül mindenki azért jött, hogy segítse legyőzni a bosst és nem azért, hogy újra és újra végig kelljen hallgatnia a féligazságokat és egyebeket, amiket mondotok. Egyszer meghallgattuk, bárhol máshol a többiek is biztos szívesebben megismételnék az alkalmat, mint a bosstermek előtt. Itt egy csapat vagyunk, rajtatok kívül, hisz ti nem fogtok bejönni; és igenis számít az, hogy veszekedések és feszültség nélkül tudjuk kezdeni a harcot. Ti pedig, noha nyilvánvalóan nem volt célotok, mégis ezt értétek el eddig mindkét alkalommal – néztem körbe, rápillantva elsősorban Mirire, Enherielre, Ayanira és Yuichira – Így Yuichi szavai teljesen jogosak. Attól függetlenül, hogy az öldökléles részt egy kicsit túlreagálta – mosolyogtam rá céhtársamra biztatón, majd odasétáltam mellé.
- Ne hagyd, hogy felidegesítsen. Azzal csak a koncentrációd rombolod, ami megnehezíti az odafigyelést odabent. Noha lehet, hogy pont ez a céljuk… - mondtam neki halkan, az utolsó mondatot szinte csak sóhajtva ejtve ki, akinek nem volt hallgatózása, nem is hallhatta. Felemeltem a pillantásom és kezembe vettem a Katanát. Anthonyt Szophiera bíztam, érdekelt, a lány vajon hogy reagál arra, ha valami nem az utasítása szerint történik. Vagy akar történni. Még el is mosolyodtam, mielőtt szememet az ajtóra szegeztem volna. Ideje volt indulni. Az pedig, hogy az elmúlt percek milyen hatással lesznek a harcra, úgyis ki fog derülni.


Spéci tárgy: Lila Koponya Gyűrű

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Május 07 2015, 19:15

Mulatságos volt a kialakult helyzet, nem bántam meg, hogy eljöttem, bár... azért még mindig szívesebben töltöttem volna az időmet kettesben Szophieval, az mindenféle szórakozást felül tudott írni. Sokakkal ellentétben én nem pazaroltam szavakat a futóbolond közellenség Ren-kunra, hiszen az állításai ellenére mégsem engem támadtak a reakciók... többnyire, de csak egy-egy elvakult nőcsábász riválisnak szúrtam a szemét :] Amikor pedig a kedvesem közölte, hogy mégis csak ő lesz a parancsnok, felnevettem. Nahát, pedig már úgy beleéltem magam, hogy káoszt teremtek, és mivel nem hallgatnak rám, alig néhányan élik túl a küzdelmet.
- Ezt még visszakapod :] - súgtam oda a lánynak, a többiek számára láthatatlanul, a köpenyem takarásában belecsípve a fenekébe, aztán a tekintetem újfent a tömegre vetettem.

Spéci tárgy:
Senzankoo Páncélja - 50% eséllyel kivéd legfeljebb 30 sebzést a körben, amikor leütnék a páncélom
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 07 2015, 19:45

-Annyit javítanék a véleményeden, hogy engem pont hogy nem a saját boldogságom érdekel Embarassed A világbéke pedig, mint olyan, egy "lehetetlen" cél. Én csupán ebben a kis közösségben szeretnék egy időszakos békét elérni, nem többet :3
Talán túl keveset mondtam azelőtt, talán kihagytam ismét szavakat, mondatokat, amiket nem kellett volna, hisz ismét az jött ki, hogy "önző" vagyok. Pedig mindenkire gondoltam, csak épp magamra nem. A céljaimat hangoztattam, hogy mit szeretnék még annak ellenére is, ha "lehetetlen". Mert nincs olyan bossharc, ahol szükségesek lennének az áldozatok, ahogy Tachi vagy Ren fogalmazott.
Bár ezeket vagy még többet már inkább ki sem mondok, hisz ismét kitört a vihar Rolling Eyes Mintha egy csapat gyerek között lennék. Vajon Worg is egy taknyos kölyköt lát bennem, amikor hallgatja a sületlenségeimet?
~Egyébként egy ember mikor válik nagykorúvá? Suspect ~ -hangzik fel csak úgy Álom hangja mindannyiunk fejében.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by RenAi Csüt. Május 07 2015, 23:14

Személyesen kért meg hogy eljöjjek, és meg is tettem. Szhie-nee-san. Ezt meg jegyzem neki, bár tudom hogy sokakat keresett fel így mégis sokkal de sokkal személyesebb és bensőségesebb így megjelenni. Szinte már-már megtiszteltetés. Hi üzent hogy együtt megyünk, így hát nem maradtam ki a sorból. Idő közben csapódtam hozzájuk hogy megjelenjünk a megbeszélt időpontra. Hmm… először még nem is tűnt fel, de valahogy mindenki olyan szép sorban érkezett és várt csendben. Köszöntünk egymásnak és ennyi, úgy éreztem mindenki vár valamire. Hát persze. o/ A feladatok kiosztására, némi hadi technikai tanácsra és hogy belépjünk a boss terembe. De a hadi része elmaradt helyette Szophie kezdett bele egy rövidebb monológba. Amiből rádöbbentem hogy amit kérdezett okkal tette. Nem gondoltam hogy ennyire komolyan veszi, de örülök a szorgalmának. Majd komolyabbra fordította a szót. Nem értettem Szophie húzását hogy miért épp Tachit jelölte ki, és hogy miért gondolja hogy akadnak akik nem fogják követni. Szemtelen egy srác, de nincs vele bajom. Szóval én hallgatok rá, legalábbis addig amíg a tűz meg nem égeti az ujjacskáimat. Majd még egy furcsa kérdés…
- Tőlem jöhet. – Jelentem ki Rent illetően. Kellemetlen tud néha lenni ez tény, viszont… nem gondolom hogy a modora miatt ki kellene zárni egy ilyen eseményből. Mindezt követően meglepődtem mikor Shukaku is felszólalt. Igazság szerint azt hittem hogy ő is harolni akar, hisz rendszeresen fejlődik, már bőven elérhette a szintünket, gondolom… Viszont ami most következet nem tudtam hova tenni. Felfogtam és elfogadtam. A recept titkolásról nem tudtam, és igazság szerint meg kellene osztanunk egymással, de ezt mindenki saját maga kapja meg, ő dönt arról hogy mi legyen vele. Majd egy éles kanyar… és a téma ugyan érintett és nem szerettem hallani róla, a sorrend mégis… mégis furcsa volt. Hisz úgy néz ki a recept fontosabb mint a céhvezérek élete vagy nem tudom… Én biztos a legfontosabb dolokkal kezdeném, ami leginkább érint, de ez én vagyok. Majd lesápadtam mikor meghallottam Anat nevét is… A szívem hevesen kezdett verni, hisz tudom róla hogy erős és okos harcos volt, így kizárt hogy csak úgy eltegyék láb alól… Majd hátrébb léptem a tömegben… és egy üzenetet kezdtem el pötyögni. Hirtelen felindulásból ez tény, de most csak ez jutott az eszembe… mint megoldás…


RenAi írta:Követelem a JL céhvezéri rangot, mivel én vagyok a legidősebb tag.
De persze csak névlegesen. Smile


Tettem hozzá még hogy egyértelmű legyen. Gyorsan küldés, és figyeltem a továbbiakat… Lehet Hinarit rosszul érinti ez, sőt biztos is vagyok benne de… talán így lenne a jobb is… Válalom a csali az álldozat szerepet csakhogy az egész, egész maradhasson. Persze ez nem jelenti azt hogy ha baj lenne hagynám magam, de nem ám… Minden erőmmel arra törekednék hogy a gyilkos tag arca neve és céhlogója ha van nyilvánosság elé kerüljön. Majd Shukaku felsorol pár dolgot még amit igazán nem értek, a Sayonárát, meg ezeket… nem értem, de kellemetlen lenne mindenki előtt rákérdezni, hisz a válaszokból veszem hogy akad akinek egyértelmű a dolog, én pedig csak elbújtam. Majd azon kezdtem el tanakodni, hogy vajon mennyit gyakorolhatott Timidus míg így elő tudta adni ezt a monológot. Én biztos nem tudtam volna ilyen összeszedetten beszélni ekkora tömeg előtt mint ő. És vajon izgult is? Hmm nem láttam rajta… nem tudom. Majd előkerült egy sőt nem egy ismeretlen arc is. Mindketten piros indikátorosak voltak, de ezeken keresztül néztem. Nem érdekelt, amíg a segítségünkre vannak, jöjjenek csak. Nem utasíthatunk el mindenkit. Viszont sokan nem gondolkodnak ilyen barátságosan, és tudom tudom… felelőtlenül sőt ostobán mint én. De még nem kaptam okot arra hogy zárkózottabb legyünk az irányukba. Amúgy is… maga az indikátor dolog is csak butaság. Nem több mint egy jelző amivel megkülönböztethetjük a másikat, és már haraggal és daccal kezdünk el vele beszélni. Nem. Ez nem szép. Hisz odakint sem látod valakin hogy ölt, mégis megtehette de istenem… ez ellen nem tudok cselekedni… főleg nem egyedül. És ugyan nem ismerek mindenkit, de Chanról tudom hogy jó szívű, és ő is kedvesen fogadta a rózsaszín hajú lánykát. Így innentől ő is barát, hehee. Shukakunak nem tudtam mit mondani, mit tenni, valahogy egyszreűen nem éreztem őt. Furcsa de helyes megfogalmazás. Nem érezni… nem értettem. Tudom én hogy nem akar rosszat, de valahogy sose jön ki jól a dolgaiból… ezt már tapasztaltam. Mi is csak elsiklottunk egymás mellett, pedig igyekeztem meghallani, megérteni őket… De ők egy másik síkon mozognak mint én. Én a mai napnak élek csak, míg ő hordozza a múl és a jövő terhét is. Egyáltalán nem irigylem… Majd az idilli hangulat rögtön átcsapott egy erősen nem abba. Egy borúsabb, feszélyezettebbe miképp végighallgattam Miri mondatait… Nem szerettem a vitákat, sem a veszekedéseket… és Jin mellett hasonlóban sem volt részem mint most hogy azt látom hogy két olyan ember akit nem ismerek ugyan de nekem mégis számítanak… az hogy Miri így ki kellt magából megdöbbentett… leginkább azért mert nem tapasztaltam még nála ilyesmit, még akkor sem mikor arra kértem hogy lépjünk ki a bossharcból a burok segítségével… Jogos érveket hozott fel, de egyszerűen ki akartam maradni a dolgokból… Sőt azt akartam hogy ők is hagyják abba most azonnal… Majd mikor Ren szájának leragasztását tanácsolta, biztos el kapott volna a nevető görcs, de most nem. Még egy kuncogás sem hagyta el a számat és ez nem jó… nagyon nem jó… Majd Shu kezdett monológba és… a burok résznél csak csóváltam a fejem, azt hiszi hogy csak ő csinál ilyet vagy mi… Nekem is van plusz burkom amit az előző bosszhoz vettem hogy ha jön valaki és nincs neki, akkor ne legyen baj semmiképp, de nem szólaltam meg. Elég ha én tudom ezt. Ezek után Chan próbálta csitítani a feleket és neki volt igaza… egy lopott hálás pillantás felé, amit talán észre sem vehetett. Majd báttyus hidegsége zúdult ismét a fejemre, vagyis én csak így éreztem, hisz tudom hogy ő milyen és hogy ő teljességgel elítéli a gyilkosokat… Majd a mondatok, a hangok egyre kesze kuszábbak lettek… valahogy… Már tényleg nem értettem semmit, csak azt hogy ami most itt van az rossz, káosz… és csak egymás bántása lesz belőle… Majd végre valaki a célra összpontosítana… És pedig az új tagunk, szemmel láthatóan izgatott és dúl benne a tenni akarás, így feladatomnak érezem hogy segítsek neki.
- Jó tank vagyok, szívesen veled tartok. – Lépek oda hozzá és mondom neki.
- Amúgy RenAi a nevem. Örülök hogy kezdünk bűvülni. – Mosolyodtam el kedvesen, teljesen ártatlanul. Majd ismét folytak tőlem nem messze a viták, vagdalkozások, és kijelentések. Természetesen figyeltem Tahchi monológját, és úgyan nem tetszett, de részben érhető. Akadnak pillanatok amikor tényleg feleslegesek vagyunk, ezért is jó ha sok sok életünk van, minden más előtt.
- Én vállalom. Elvégre… én segíteni vagyok itt, nem másért…–Jelentettem ki.  Persze, aki Tachi monológját követve visszalép ezt követően visszalép érthető, én nem a győzelem mármint nem azért vagyok itt hogy mindenképp végig vigyem, és hogy boss itemet szerezzek, én csupán segíteni akarok. És az erőm talán most mutatkozhat csak meg igazán. Gombóc van a torkomban ha bele gondolok ebbe az egészbe. Mindabba ami most van, és mind abba ami ezután jön…
- És Ren én is szeretném ha jönnél. – Mosolygok rá kedvesen, mármint amennyire lehet egy ilyen feszélyezett helyzetben…
/Gyémánt mellvért rajtam./
/És beesett o//

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 08 2015, 01:05

A terembe érkezve megjelenik előttetek a boss, feje fölött a következővel: Jaleena, az Amazon
Kinézete:
Jaleena mögött négy totem van. A szélső bal oldali kék-sólyom, a középső bal oldali sárga-hal, a középső jobb oldali narancs-tigris és a szélső jobb oldali lila-kígyó.
Besétáláskor a boss előtt a földön a következő világító szöveg olvasható: "Mutass egy totemre és mondd ki az ősi szellemek állatának egyikét: sólyom, hal, tigris, kígyó."


Malcolm jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Játékos cselekvések:

nincs

Boss cselekvések:

nincs

Életpontok/adatok:
Jaleena, az Amazon
[20. boss] - Page 2 3d0fac9bffc4c64aa552f0ed6ddb5f1a_bb4a69524828637150884f4859d839710def8b21
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Mirika: 150/150 HP, 95 páncél, 140/140 CSP
- Hayashi Yuichi: 120/120 HP, 70 páncél, 90/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 180/180 CSP
- Ryuninji Ren: 200/200 HP, 65 páncél, 150/150 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Silver: 250/250 HP, 75 páncél, 125/125 CSP
- Szophie: 170/170 HP, 55 páncél, 150/150 CSP
- Chancery: 160/160 HP, 65 páncél, 150/150 CSP
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 100/100 CSP
- Ozirisz: 120/120 HP, 65 páncél, 80/80 CSP
- Enheriel: 135/135 HP, 65 páncél, 130/130 CSP
- Kusumi Ayani: 245/245 HP, 50 páncél, 90/90 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 80/80 CSP
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 95 páncél, 165/165 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Szophie
--------------------------
Közös tarisznya:
üres
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Malcolm Pént. Május 08 2015, 10:27

Miközben mindenki megérkezik, szorgosan köszönget - igen, még azoknak is, akik szúrós szemmel néznek rá - aki pedig vette a fáradtságot arra, hogy személyesen is köszöntse az új frontra igyekvőt, annak mély meghajlással, kimaxolt tiszteletadással mutatkozik be. Úgy tesz, mint aki tudomást sem vesz arról, hogy jéééé, vörös az indikátora. Fontos, hogy jó benyomást tegyen első alkalommal, Asuka is talán most először láthat kedves és nem gyilkos mosolyt a fiú arcán. Egyszer Malcolm lopva odales Asura, hogy lássa, elégedett-e a nő a színészi teljesítményével és még arra is hajlandó, hogy vegyen egy sütit abból, amit Saya készített erre az alkalomra. Igazság szerint mélységesen gyomorforgatónak tartja, hogy a társaság egyik fele csak kutyázza egymást, a másik fele pedig teljesen komolytalanul áll a harchoz. Ugyanakkor emlékezteti magát arra, hogy amíg ez a dilettánsok gyülekezete harcol a fronton, addig nincs félnivalója attól, hogy hamar kiviszik a játékot. Rögtönzött számításai szerint még legalább 8-10 évig élvezheti a SAO világát, hacsak addig rá nem jönnek itt ezek is, hogy fölösleges harcolni a bossok ellen, inkább be kellene rendezkedniük az itteni életre, ahogy Malcolm is tette. Egyszerűen nem értette a frontosokat, miért kockáztatják a percnyi életüket azért, hogy kijussanak a rideg valóságba.
A Sayatól elfogadott sütivel a kezében kucorodott vissza a boss kapujához, hátát nekivetve hallgatta végig a további eszmefuttatásokat. Az elcsípett bossinfókat jól megjegyezte magának. Ami viszont roppantul bosszantotta, hogy az Asuka által beígért Sayonaras nem jelent meg... ennyit a zseniális szervezőképességéről, először hibázott, de ki tudja, hogy utoljára-e. Ettől függetlenül nem esik kétségbe, erre is van egy mentőterve, amit persze nem kötök az orrotokra.

Ami viszont még ennél is jobban bosszantotta, hogy ezek a gőgös frontosok mennyire nem figyeltek egymás szavaira, Malcolmot pedig nemcsak hogy nem értették meg, hogy mit keres itt (és hogy látszólag azt hiszi, mind neki jött segíteni), de meg se hallják a szavait. Malcolm megbomlott elméjében a következő beszélgetés zajlik le saját magával:
~ Ideje jobban felhívni magamra a figyelmet Twisted Evil (Malcolm én)
~ Nem támogatom az öltetedet. (Filozófus én)
~ Te mikor támogattad egyáltalán valaha bármelyik ötletemet? Magad is hallhattad mit mondott a farkasos liba: "nem tilthatod ki a gyerekek felét a vidámparkból" Nem tilthatnak ki és különben is elvétve akadt, aki ki merte nyíltan jelenteni, hogy nem szívesen lát. Nem szavazták meg az elküldésemet. (Malcolm én)
~ Pedig jobb lenne, ha ebből kimaradnál, meg is hallhatunk. A sárkányos kislány pedig még a pártfogóddá is avanzsálódna, ha hisztizve kirohannál. Csúnya gonosz nénik és bácsik bántották szegény kis Anthonyt, brühühü. (Filozófus én)
~ Nem fogunk meghalni Filó, ott a burok. A sárkányos lánnyal pedig vannak már terveim. (Malcolm én)
~ Nem tudhatod, hogy a burok megment-e, sosem próbáltad. (Filozófus én)
~ Én nem, de ezek itt már számtalanszol és látod, élnek és virulnak. Szóval pofa be és inkább húzd meg magad. (Malcolm én)

Aztán aktivizálja súlyemelését, s miközben rá a kutya sem figyel, ültében, a sütit majszolgatva hátával elkezdi benyomni a boss kapuját. Voala, erre jó a hármas súlyemelés Cool Aztán mikor kinyílik a kapu, látványosan hanyatt vágódik, a süti is kigurul a kezéből és krákogni kezd, mintha félrenyelte volna ijedtében az ételt.
- Hopsz Embarassed Ez kinyílt! - Feltápászkodik és leporolja magát, majd hacsak nem állítják meg, akkor elkezd beslattyogni a terembe. Majdcsak észreveszik, hogy eltűnt, miközben nyitva a boss kapu, ennyire azért még ők sem lehetnek figyelmetlenek. Szophie azt mondta, bemehet nyugodtan akár egyedül is felderíteni, kíváncsi, hogy kik sietnek a segítségére és kik maradnak inkább mégis a kapun kívül, mert képtelenek félretenni a gyűlölködést. Az amazon láttán megnyalja a felső ajkát, miközben a feje búbjától a kislábujjáig végigméri.
~ Hmm, mit is mondott az ezüst hajú gyerek? Rá kell mutatni a totemre és ki kell mondani az állat nevét. Az általam szerzett infó szerint a Sólyom totem rakásnál a boss +1 támadást kap egy véletlenszerű célpontra. Noh, akkor nem a sólymot mondjuk először, mert akkor túl feltűnő lenne, hogy rosszat akarok nekik. Legyen akkor...
- Tigris! - mutat rá a totemre, majd elkezd beljebb sétálni, ha hagyják.

***
Innentől kezdve csak akkor történnek meg a dolgok, ha be is jutott a terembe.

Malcolm megszaporázza a lépteit, miközben minden jártasságát és statját maxra járatja. Ezúttal nem fogja vissza magát, max sebességre kapcsol, hogy ne érhessék utol és az erejét sem fogja vissza. Futás közben már kezein vannak a fegyverei és a karmokkal 3 vakmerő vágást igyekszik intézniaz amazon bossra, egyenes, frontális támadás révén. Mozgása jól láthatóan esetlen, erősen rá is játszik, az utolsó vágás után fel is bukik és el is esik, egyik karját védekezően tartja feje elé, mielőtt a boss lesújtana rá. Vajon lesz bárki is, aki a védelmére fog kelni? Razz

Spec cuccok: Gyémánt mellvért + világító fegyverek igazság rúna miatt

KA! Légyszíves várd meg Szophie parancsnoki postját, mielőtt mesélsz, mert lehet nem engedi, hogy támadjak is!!!

_________________
[20. boss] - Page 2 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 08 2015, 10:27

The member 'Malcolm' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[20. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [20. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [20. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Szophie Pént. Május 08 2015, 13:37

Azért volt valaki, aki figyelte Anthonyt, és látta a káosz közepén is, hogy a fiú besunnyog a terembe. Nem tudom, a többiek mennyire figyelték. Én ott ültem Vezérrel a kapuban, így tökéletes rálátásom volt, sőt, még rá is tudtam mosolyogni. Kicsit arrébb csusszantam, és becsuktam utána. Hogy itt bement valaki? Hát majd ki is jön... Így vagy úgy.
Ha valaki végül után akart lépni, azt megállítottam.
- Megvárjuk, míg felderíti nekünk a terepet. Azt mondta, szívesen megteszi ezt. ^^

_________________
[20. boss] - Page 2 0510[20. boss] - Page 2 1110[20. boss] - Page 2 0310
[20. boss] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 08 2015, 14:08

Malcolm jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
135 - Malcolm sebzése a bossba.

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Boss cselekvések:

A totemek felizzanak és az egész party sebződik 100-at. Egyik totemre se került tigris totem.

Jaleena 5 sebzést oszt ki a következő játékosra: Malcolm.

Életpontok/adatok:
Jaleena, az Amazon
[20. boss] - Page 2 3d0fac9bffc4c64aa552f0ed6ddb5f1a_bb4a69524828637150884f4859d839710def8b21
[20. boss] - Page 2 C56876f2040034493c9e00b19bdcba85_b6543f6fdd81dcd6f2a592178b24b387126c1e56
--------------------------
- Malcolm: 195/220 HP, 57/135 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Malcolm
--------------------------
Közös tarisznya:
üres
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 08 2015, 15:21

-Na itt lett elegem belőletek! Hangoztatjátok, hogy nem biztos, hogy működik a Burok, erre hagyjátok meghalni, pedig nem is ismeritek, és csak azért, mert vörös! Undorító képmutató banda!
Nyo, azt az infót kaptam, hogy ha becsukódik a kapu, már nem lehet bemenni... úgyhogy Shu és Timike balra el. Nem bosszantlak titeket tovább. Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára a fenti szavakat. ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Malcolm Szomb. Május 09 2015, 11:50

A becsukódó ajtó láttán még egy elhaló, kétségbeesett "NE!" sikoly hagyja el, aztán az amazon le is csap rá. Aztán amikor megbizonyosodik arról, hogy az ajtó valóban zárva van - ugye a rendszer jelzi számára, hogy a bossharc partyjában egyedül maradt, nem lesznek társai - akkor végre valahára felhagyhat a színészkedéssel. Ideje volt már, szinte fáj az arca a folyamatos mosolygástól. Pfejj...
- Micsoda vadmacska! - kacsint elismerően a bossra - Ebből a szögből még jobb is a rálátásom hentai - Továbbra is a földön marad és esze ágában sincs a totemekkel bíbelődni. Hogyisne, nem fogja infókkal megkönnyíteni a dolgukat. Nem, még Asukáét sem fogja, a nem hamis bossinfó is épp elég nagy segítség volt a malkavita részéről.
Innentől kezdve az a cél, hogy a boss minél hamarabb levigye vörösbe az életét, s lehetőleg a burok aktiválódása előtt ki tudjon teleportálni. A lényeg, hogy ez minél előbb megtörténjen, ugyanis akkor hihetik azt a kintiek, hogy épp csak 20. szintű és a boss egyetlen kör alatt kicsinálta. Aztán pedig jöhet a hiszti és a sírva elrohanás, amit Filozófus javasolt.
Hogy tovább hergelje a bossnénit, ökölbe szorítja a karmokkal felszerelt kezét és lesújt vele a nőci vádlijára, hogy levehesse a lábáról Razz Aztán ha sikerül a földre gyűrnie, akkor fölébe is igyekszik kerülni, lehetőleg ráülni hasára és tovább ütlegelni. - A pofikádat nem bántom, túl helyeske, de ezt a maszkot elcsenem, ha nem bánod Razz - Ha tudja, akkor le is veszi a nőről a fejdíszt, hogy megcsodálhassa teljes orcáját.

Megpróbálom földre vinni a bosst, majd ráülve tovább támadni és a maszkját is ellopni.

_________________
[20. boss] - Page 2 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 09 2015, 11:50

The member 'Malcolm' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[20. boss] - Page 2 4766612103_86ee832108_s [20. boss] - Page 2 4766612103_86ee832108_s [20. boss] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 09 2015, 13:09

Malcolm jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
90 - Malcolm sebzése a bossba.

Játékos cselekvések:

Az első két támadás sikeres!

A harmadik támadás sikertelen cselekvéspontok híján.

A maszkot nem sikerült levenni, a bosst nem sikerült hátra dönteni, csak néz rád lekicsinylően.

Boss cselekvések:

A totemek felizzanak és az egész party sebződik 100-at.

Jaleena 5 sebzést oszt ki a következő játékosra: Malcolm.

Életpontok/adatok:
Jaleena, az Amazon (-215 P)
[20. boss] - Page 2 3d0fac9bffc4c64aa552f0ed6ddb5f1a_bb4a69524828637150884f4859d839710def8b21
[20. boss] - Page 2 34b9e6713e68e66afa16775d1d389f8a_98bad75b3723294f5057f243625f8964fd09feb0
--------------------------
- Malcolm: 90/220 HP, 18/135 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Malcolm
--------------------------
Közös tarisznya:
üres
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Malcolm Szomb. Május 09 2015, 14:37

~ Nem is a ribi, hanem a totemek fognak kicsinálni. Hehe, legalább nem egy nő győz le. (Malcolm)
~ A kijelentésed politikailag nem túl korrekt, az ilyen jellegű hímsovinizmus hangoztatását nem javallom, különben is ez csak a múlt évezredben volt.. öhm... menő. (Filozófus)
Malcolm csak legyint egyet gondolatban a másik én okoskodását végighallgatva, majd mivel eddig bármilyen fizikai közeledése sikertelennek bizonyult a sebzéseken kívül, végül már nem is próbálkozik. Viszont elővesz némi chili paprikát, amivel alaposan bedörzsöli a szemeit. Fájdalmat ugye nem okoz, legfeljebb kellemetlen bizsergést, viszont a könnyezés garantálva. Így a legegyszerűbb sírást produkálni, bevált módszer mások megtévesztésére Twisted Evil
- Jót csevegtünk, szivi. - kacsint rá cinikusan a bossra, majd megadóan széttárja a karjait, hogy a totemek levigyék a maradék hp-ját. Ideje tesztelni azt a híres burkot Rest in peace



Nem támadom a bosst, várom a totemek robbanását és a kiburkolást.
A próba sikertelen, de a topicot nem kell zárni, lehet folytatni rögtön a második próbával itt, a többiek úgyis be fognak menni, aki meg netalán mégsem, az úgyis elteleportál a maga körében.

KA mesélése után írok egy rövid távozós postot, azt még várjátok meg légyszi, utána sok sikert a bosshoz és bocsi, hogy borsot törtem az orrotok alá ;P

Legjobb boss ever \Rest in peace/

_________________
[20. boss] - Page 2 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by RenAi Szomb. Május 09 2015, 16:33

A sok információ és hadviselés között elvesztem. Meg sem fordult a fejemben hogy bárki is belépne mindaddig amíg meg nem egyeztünk. Sokan mondták ugyan hogy ennek nem most van itt az ideje, de legbelül éreztem hogy igen... Miért is? Mert másképp nem gyűlnek össze így az emberek, csakis a boss miatt van itt mindenki, kivéve talán Shukaku. Vagyis ő is azért, csak épp másért. Uhh macerás ez így... Nem álltam messze az új fiútól, Anoty vagy hogy is minekhívjáktól, sem pedig Szophiektól sem.  Láttam is miképp Szo valakit kirak az ajtóra, és átfutottam. Majd meglepett hogy az én nevemhez nem írt megjegyzést sem pedig semmit. Sad Miért, én már nem is számítok? Sad A többi kiírást értelmeztem, bár sokra nem is emlékszem már, leginkább a nevek mellé biggyesztett kis üzenet vagy épp leírás foglalkoztatott, mintsem a boss infó. Shukaku hangjára lettem figyelmes, aki a végén kitőrt magából és le is lépett... Akkor fogtam fel mi is kerülte el az én figyelmemet is, épp úgy mint másokét ebben a káoszba... Megfordultam és rögtön az ajtóhoz siettem. Nem foglalkozva semmivel és senkivel megkísértem benyitni az ajtót, betörni vagy épp ami sikerül. Van súlyemelésem és minden erőm megmozgatva próbáltam benyomni hogy kinyíljon kétségbeesetten... Majd szavakkal szitkozódással is felhívhattam magamra a figyelmet....
- Ne már! Ilyen nincs!! Nem nyílik kiii.... segítsetek!! - Ordírtottam el magam és még inkább neki vetettem a súlyom és erőm, karjaim minden izmait megfeszítve próbáltam valahogy a belépett Anotoni segítségére sínetti...
- De... ezt nem hiszem el! Bent van a srác... egyedül! Kizárt hogy túl élje!! - Próbálkoztam tovább, hátha valakinek még van súlyemelése és ketten együtt talán csak-csak bejuthatunk utána....
- Kérlek nyílj már kiiii!!! - Üvöltöttem szinte... miközben már majdhogynem ütögettem az ajtót mind a két kezemmel.
- Ohhh, nem tudjátok ugye van burka? Mondjátok hogy van!!  - A tehetetlenségtől szinte sírva is tudtam volna fakadni, sőt a szám széle már megállíthatatlanul remegni kezdett...
- Olyan nincs... nem hagyhatjuk magára!! Kérlek... segítsetek... valahogy... - És elért az a pont mikor már a könnyeim is ki-ki csordultak, és végigszántották az arcomat, szinte égetve azt... Majd elkeseredett lépésként még egy dolog fordult meg a fejemben....
- Switch Anotony. - Semmi.
- Switch Anoity. - Semmi. ><
- Switch Antony. ?? - Semmi...
Igen, rémlett valami ilyesmi de mégsem volt teljes akép...
- Valaki... Hogy hívják a fiút mert nekem nem mutatkozott be! - Tudom kétségbeesett lépés, és szinte kizárt hogy sikerüljön de hátha... ><"

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 09 2015, 19:36

Malcolm kiburkolt, hozzászólása után érkezik a harci poszt a csapat maradékának.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Asuka Vas. Május 10 2015, 13:13

Teljes a fejetlenség, és ez egyre inkább kiakasztó. Megkapjuk az üzenetet, meg valami papírt is elolvasok. Sikeresen bejutottam a bossra... bár úgy tűnik, Malcolmot nem akarják beengedni végül. Nem keresem a tekintetét, amikor kiderül, hogy mi van, hiszen az túlontúl feltűnő lenne.
Aztán jönnek az utolsó felkészülések a bossra. A party felkérést is megkapom, amikor egyszer csak az árnyharcos egyedül ront be a bossra. Vagyis, nem lenne egyedül, ha Szophie nem állná el a csapat útját.
- Te normális vagy? Lehet, hogy burka sincs! - na, ez az a hangsúly, amit még soha, senki nem kapott tőlem. Azonnal RenAi segítségére sierek, hogy megpróbáljam súlyemeléssel kinyitni az ajtót. Aktiválom a súlyemelésem, és feszegetni kezdem az ajtót... de azt hiszem, hiába lenne magasabb szintje, akkor sem tudnám kinyitni. Nagy a baj... Nem hiszem, hogy Malcolm megbirkózna a bossal egyedül. Ráadásul mintha azt mondta volna, hogy védelem nélkül akar bemenni.
- Switch Em-Té-Té... vagy mi is a neved. - próbálkozok én is a switch-csel, szándékosan elrontva a nevét, De amúgy is esélytelen. Zárva az ajtó, nem vagyunk egy csapatban, így nem fog menni.
Na már most. Két lehetőségem van. Vagy Shuu mintájára itt hagyom az egész kompániát, és megyek a dolgomra. Nem hiszem, hogy bárki megsiratna, amiért nem megyek velük a bossra, de itt akkor is az elvekről van szó. Vagy pedig velük megyek, és végignézem, amit csinálnak, anélkül, hogy a kisujjamat mozdítanám értük. Csak azok kivételek, akikben bízok, hogy van egy kis szívük. Például a lovag lány, aki elsőként rohant az ajtóhoz. Vagy Chan, mert belőle nem nézem ki, hogy bárkinek is szándékosan ártani akarna.
- Nem fog menni... - célzok itt az ajtófeszegetésre. Nagyon, de nagyon bennem van az, hogy fogom magam, és kiteleportálok én is. De aztán, aztán még sem teszem. Mert nagyobb érvágás Szophienak, ha maradok. És az az Asu, akit ő ismer, éppen ezt szeretné. Meg akar szabadulni tőlem, én pedig nem adom meg neki ezt az örömet. Kétségbeesetten rázogatom az ajtót, hátha történik valami, de végül elengedem azt, és kifújom magam. Nem fog menni.

//Ha KA még elfogadja:
Hentes (+10% sebzés)
Kaszás Cipője (3-as akrobatika
2 db Harag Poti
1 db Különleges Erő Poti
Pecabot//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Malcolm Vas. Május 10 2015, 13:16

A chili megtette hatását, s mikor jött a végső robbanás és a kiburkolás, akkor már patakokban folytak a könnyei és erősen szipogott, hiszen a chili paprikának van egy olyan kellemetlen mellékhatása, hogy a taknyod-nyálad összefolyik, szóval aki ezek után azt állítja, hogy megjátszottak a könnyek, az metázik Razz Szóval nem nyújtott túl bizalomgerjesztő látványt, ahogy ott hüppög összegörnyedve a kapu előtt újra materializálódva. A jellegzetes burok kezdett elhalványulni, majd teljesen megszűnni. Ő padig csak könnyezett és maga elé suttogott, akinek nincs hallgatózása, tán nem is hallja rendesen.
- Borzalmas volt... - kezd el előre-hátra billegni, miközben kezeivel átkarolja a vállait - Felrobbantam... a nő... a nő pedig egyetlen mozdulattal elvágta a torkom... borzalmas volt... senki nem segített... egyedül maradtam... senki nem segített... mind gyűlöltök... - innentől kezdve pedig már csak remegtette a száját és mereve maga elé nézett. Ha valaki megpróbálja megérinteni, akkor indulatosan eltolja magától, de nem bántja az illetőt. Feláll és hevesen törölgetni kezdi vöröslő szemeit, aztán úgy szalad ki a teremből, hogy vissza se néz. Asukával szándékosan kerüli a szemkontaktust, meg úgy összességében mindenkivel. Egész testében reszket, s igyekszik minél hamarabb kijutni a kazamatából az erdőbe.
~ Annyira nagyon nem kellett megjátszanod a remegést. Rendesen megijedtél Razz - élcelődik Filozófus belül.
~ Elhallgatnál? Mintha te nem csináltad volna össze magadat... Ez a burkolás borzalmas, ilyet nem játszunk többet... (Malcolm)

Elmentem Rest in peace/

_________________
[20. boss] - Page 2 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 2 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.