Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[20. boss]

+13
Kusumi Ayani
Enheriel
Tachibana Makoto
Ryuninji Ren
Mirika
Hinari
Saya
Chancery
Asuka
Shukaku
Malcolm
Szophie
Kayaba Akihiko
17 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Szophie Szer. Május 20 2015, 12:07

Jó, persze, én is kíváncsi voltam rá, hogy mi van, ha nem mondunk semmit, de azt már meg kellett tanulnom, hogy nem véletlenül vannak ide meg oda irkálva a dolgok. Azt is értem én, hogy Ai-chan összezavarodott, de világosan fogalmaztam szerintem. O.o Az egyetlen, akinek parancsoltam, és mégis.. facepalm Remélem, nem érzi nagyon rosszul most magát, amiért ránk szabadította ezt. A vállára helyeztem a kezem barátságosan és védelmezően, majd Ayanihoz fordultam.
- Aya cica! Le kellene váltanod Rent, és 30 - 30-at tölteni Hinari és Mirika életén. Aztán építsük fel szépen azt a tigrist. Kígyóval mondjuk.

_________________
[20. boss] - Page 4 0510[20. boss] - Page 4 1110[20. boss] - Page 4 0310
[20. boss] - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Május 20 2015, 12:56

A boss terembe érve végül megkezdődött a harc, és a totem építgetés. Minden jól alakult, míg Ai nem felejtette el kimondani a totem nevét. Nos mindegy. Szerencsére mindenki túlélte, még ha egy kicsit szoros is volt. Viszont mikor meghallom Szo hangját kicsit megrökönyödtem.
- Szo. Ha nem tűnt volna fel Yui 0-ázódik a következő körben, Ozirisznek is alig maradt élete, talán csoda ha 2 kört kibír. Amúgy minek váltsam Rent? Hinari helyett őt támadja, pedig nem váltotta. Vagyis véletlenszerűen támad... - mondom kissé mérgesen, majd megnyugszok kicsit - Eh... bocs... csak nem szeretem, ha körülöttem halnak meg emberek, ha tehetek ellene... mindegy.. Kígyó! - mondom végül és a Tigris totemre mutatok.

// biztos képiaktiválás: Yui gyógyul 40 HP-t, Ozirisz gyógyul 20 HP-t, én sebződök 60 HP-t / fölső én, alsó Tűzrózsa / kígyót mondok és tigrisre totemra mutatok //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2015, 12:56

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[20. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[20. boss] - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2015, 17:21

Szophie jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott összes sebzés: 61
A sebzés okozói:
53 - Ayani sebzése a bossba
5 - Razonek tüske
3 - Gyémánt Mellvért


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

A hal totem 2 magas. A tigris totem 4 magas. A kígyó totem 2 magas. A sólyom totem 2 magas.

A tigris totem fényleni kezd.

Boss cselekvések:

A terem falaiból tigrisek jönnek elő, majd a boss és a játékosok akaratlanul is felülnek rájuk. A boss alatti óriás tigris ilyenkor szaladni kezd, a játékosok pedig kergetik. Minden játékos és a boss is kapnak egy íjat. A játékosok csak lőni tudják a bosst, a petek sem tudják utolérni. (Igen, mindenki tudja lőni.)

A boss 25 sebzésnyit lő a következő játékosba Szophie.

A boss 28 (25) sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: Mirika.

A boss 25 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: Ayani.

A boss tigrismintájú nyilai 10 sebzésnyit karmolnak az összes játékosba.

A boss kígyómintájú nyilai 8 sebzésnyit mérgeznek az összes játékosba.

Életpontok/adatok:
Jaleena, az Amazon (-382 HP)
[20. boss] - Page 4 D6298c226a0cdaf8e3761fdb25d2762c_0a792fff42d23d1c56576655a454c59d6bc74294
--------------------------
- Mirika: 10/150 HP, 28/140 CSP
- Hayashi Yuichi: 26/120 HP 30/90 CSP
- Hinari: 38/210 HP, 81/180 CSP
- Ryuninji Ren: 66/200 HP, 78/150 CSP
- RenAi: 309/390 HP, 95/95 CSP (77 pont)
- Silver: 151/250 HP, 75/125 CSP
- Szophie: 26/170 HP, 150/150 CSP
- Chancery: 51/160 HP, 150/150 CSP
- Saya: 27/105 HP, 100/100 CSP
- Ozirisz: 31/120 HP, 80/80 CSP
- Enheriel: 26/135 HP, 130/130 CSP
- Kusumi Ayani: 36/245 HP, 49/90 CSP
- Asuka: 111/200 HP, 80/80 CSP
- Tachibana Makoto: 121/170 HP, 165/165 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Szophie
--------------------------
Közös tarisznya:
üres
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Május 20 2015, 17:51

Megint a vértem, korona esetén 121 HP és 8 páncél marad, koponya esetén nincs változás.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2015, 17:51

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[20. boss] - Page 4 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Szophie Pént. Május 22 2015, 20:20

És újra megmutatkozott a csapatmunka és az odafigyelés, az átlátás, és a mérlegelés teljes hiánya. Igazuk volt, kész csőd ez a banda. Egyszer fordult meg a fejemben, hogy rendesen parancsolgassak, odafigyeljek, mert esetleg talán szükség lenne rá, de ezek egyáltalán nem érdemlik meg. Nem vagyok hajlandó olyan emberekkel dolgozni, mint ezek itt! ˇ^ˇ
- Szegény pici Ayani. - csóváltam meg a fejem szánón, de több figyelmet nem is fordítottam rá. Most úgysem az volt a célom, hogy sikerre vigyem a bandát, hanem hogy esetleg átlássam, hogyan állnak egymáshoz. Chancery álma pedig mintha egyre csak távolabbra kerülne.. Pedig milyen jó kis álom.
Na szóval, ha már egy kis hangom volt a káosz közepén, az utolsó lehetőséget próbáltam kihasználni, hátha  az egyik supportunk legalább képes megfelelő működésre. Neki legalább esze is van, már amennyit láttam belőle eddig.
Persze ezalatt a gondolatmenet alatt mókás kis tigrisek kerültek alánk, meg egy íj a kezembe. *-* Ez nagyjából el is vonta a figyelmem.
- Chancery, please. Miri gondban van, nem tudom mennyire tudsz rajta segíteni. - és Enherielt és Sayát is megtartottam volna a halasig szívesen, de ők is rosszul állnak. Az már nem is érdekes, hogy én is rosszul állok. - És hal bácsit akarom építtetni. ^^ - aztán vissza is fordultam a macskámhoz, és megölelgettem. Bár Vezér ezért morgott egyet, de úristen, hát muszáj ezt az állatot megnyomizni! *-* Olyan nagy, és gyönyörű, és cicaa! Mennyivel értelmesebb, mint az emberek! Bár azért egy farkashoz sem ér fel! ˇ^ˇ

_________________
[20. boss] - Page 4 0510[20. boss] - Page 4 1110[20. boss] - Page 4 0310
[20. boss] - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Chancery Pént. Május 22 2015, 20:58

Álomkelő egy kissé morgott. Józan eszem a robbanást követően azt gondolhatta rögvest: mikért nem én következem? Én területi healer vagyok, már amennyiben sikerül. Miért egy egyéni embert választott inkább? A káosz és zavarodottság közepette kissé későn, de sikerült végül a gondolatokat kiűznöm a fejemből. Szophie tudja, mit csinál, mit akar, mit tervezett, és mire összeszedtem magam, már el is hangzott a nevem a szájából. Körbe sem kellett néznem, hisz zöld csíkot már nem is láttam a környéken. Ezen kívül csak egy gondolat foglalkoztatott: ha egyszer megmondtam neki, hogy én követő típus vagyok, hogy nekem érdemes megmondani inkább, mit hogyan tegyek, akkor nekem miért nem árulja el, hogyan kell totemet építeni? Főleg, hogy szerintem az egész csapatból én vagyok az egyetlen, aki ezt a totemes részt nagyon nem érti annak ellenére sem, hogy figyelt >.>
Tipikus.
-Megteszem, ami telik tőlem... de legközelebb kissé több infót kérnék szépen Rolling Eyes -jegyzem meg mosolyogva, majd nekiállok előkészíteni a terepet ahhoz, amire készülök. Ha most nem sikerül a Phoenix-et bekapcsolnom, akkor nagy bajban leszek még én magam is, nem hogy a többiek. Akkor biztos, hogy újra kell próbálnunk az egészet.
-... Sólyom! -mutatok a hal totemére, remélve, hogy jól csinálom ninja
Míg én kántálok immár a tigris hátán lovagolva, Álomkelő ismét morog középen forogva, hogy képtelen bármit is tenni Vezérrel az oldalán, hogy elérje a bosst, holott elsősorban ő a fő sebzésosztó. Igyekszem kizárni a fejemből dühét és arra összpontosítani, ami a feladatom, és akár sikerül, akár nem, már loholok is tovább, becélzom a bosst és lövök.


//Sólyom mondás a hal totemére, majd képipróba a Phoenix-el. Ha sikerül, akkor három kiskörön át 13-at gyógyítok mindenkin. Majd egy támadás a bossba :3 //

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22 2015, 20:58

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[20. boss] - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[20. boss] - Page 4 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 23 2015, 00:07

Saya jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott összes sebzés: 767
A sebzés okozói:
762 - Chancery sebzése a bossba
5 - Razonek tüske


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Mindenki gyógyult 13-at! (1/3)

A hal totem 3 magas. A tigris totem 4 magas. A kígyó totem 2 magas. A sólyom totem 2 magas.

A tigris totem fénylik.

Boss cselekvések:

A terem falaiból tigrisek jönnek elő, majd a boss és a játékosok akaratlanul is felülnek rájuk. A boss alatti óriás tigris ilyenkor szaladni kezd, a játékosok pedig kergetik. Minden játékos és a boss is kapnak egy íjat. A játékosok csak lőni tudják a bosst, a petek sem tudják utolérni. (Igen, mindenki tudja lőni.)

A boss 25 sebzésnyit lő a következő játékosba Szophie.

A boss 25 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: Hayashi Yuichi.

A boss 25 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: RenAi.

A boss 25 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: Chancery.

A boss tigrismintájú nyilai 10 sebzésnyit karmolnak az összes játékosba.

A boss kígyómintájú nyilai 8 sebzésnyit mérgeznek az összes játékosba.

Hayashi Yuichi kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

Szophie kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

Életpontok/adatok:
Jaleena, az Amazon (-1144 HP)
[20. boss] - Page 4 E604095b742c11e926539a50d2a3da92_5e6ef8b11b929b354592cad5b3c050738e12e929
--------------------------
- Mirika: 5/150 HP, 28/140 CSP
- Hinari: 33/210 HP, 81/180 CSP
- Ryuninji Ren: 61/200 HP, 78/150 CSP
- RenAi: 279/390 HP, 95/95 CSP (90 pont)
- Silver: 146/250 HP, 75/125 CSP
- Chancery: 21/160 HP, 110/150 CSP
- Saya: 22/105 HP, 100/100 CSP
- Ozirisz: 26/120 HP, 80/80 CSP
- Enheriel: 21/135 HP, 130/130 CSP
- Kusumi Ayani: 31/245 HP, 49/90 CSP
- Asuka: 106/200 HP, 80/80 CSP
- Tachibana Makoto: 116/170 HP, 165/165 CSP
--------------------------
Hayashi Yuichi: meghalt/kiesett
Szophie: meghalt/kiesett
--------------------------
Parancsnok: nincs
--------------------------
Közös tarisznya:
üres
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Május 24 2015, 20:07

Nem harci post!!!
Suspect



Hát ez már igazán érdekes. Ilyen emberek a mesében sincsenek, legalábbis eddig meg voltam győződve erről. Még egy nagy tapsot meg is érdemelnek \o/
- Micsoda barátság \o/  Inkább magadra haragítasz, feláldozol másokat, mint hogy magadra haragítsd a drága barátnődet, aki az elején eltolta az egészet \o/ - mutatok körbe... az életsávokra, miközben tigrisen nyomatjuk az élest >.>
- Íme az eredménye. Ha csak erre futja, akkor legközelebb el se gyertek ˇ^ˇ - ezután a  kivételesen nem pacikán lovagoló Bakayanai felé fordulok.
- Te paripa manager! Használod néha a fejedet is? Mennyi HP-t dobtál a kukába ezzel a manőverrel?  Nem gáz, ha megszeged a tré parancsot, de legalább értelme legyen... kevés vagy te ahhoz, hogy elkerüld az elkerülhetetlent ˇ^ˇ - elvégre nem lehet mindenki én Cool - A saját céhvezéred issza meg a levét- meg még egy páran, de ezt nyilván mindenki tudja.
- Te meg kapd már össze magad- ezúttal a nagymacskán lovagoló kiscica következik, Miri-chan \o/
- Annyi bosson voltál már, nem igaz nem veszed észre a hülyeséget Rolling Eyes Pedig máskor hatalmas szád van - igen, és most még nagyon, de nagyon finoman fogalmaztam Rolling Eyes
- Ha kell, akkor minden fight előtt kihozom belőled az állatot, mert így csak kolonc vagy te is ˇ^ˇ - most komolyan.... fillért nem ér a bőrük és az én részvételemről szavaznak?
- Csapatmunkáról regéltek, de tojtok rá ti is. Kegyetlenül utálom az ilyen álszenteket. Legalább azt mondanátok, amit gondoltok is... - hülye banda >.>

_________________
[20. boss] - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Saya Vas. Május 24 2015, 21:48

//Eltűnt a cápalovag Sad  //

Jó régen nem tudtam sorra kerülni már, de mondjuk én nem is tudtam volna olyan sok dolgot mondani erről az egészről. Mármint, nem csak én, de a Hugi is kezdett egyre idegesebb lenni, én egész egyszerűen úgy általában, ő meg attól, hogy itt mindenki csak szívja a másik vérét meg hasonlók. Már tigriseken lovagoltunk, és készítette volna az íjat, mikor a Ren-sama ismét elsorolta az érveit, ő meg az íjat olyan erősen szorította végig, hogy szinte belefehéredett volna a kezünk, ha ez nem a digitális világ lenne.
-Ezt már elveszítettük... -csattan fel végül és előkapja a kristályt. -Menjünk haza és majd megpróbáljuk újra, lehetőleg mindenféle fölösleges kib.....ott veszekedés nélkül, különben dühbe jövök! Ren-samának pedig igaza van.
Az utolsót már nem mondta olyan hangosan, inkább a szót, hogy ő térne vissza a bosstermen kívülre, és reméli, hogy fel is fénylik a kristály, mert tudjuk, hogy volt már ám kristályhatástalanító boss is nemrég. Ha sikerül, akkor pedig leülünk kint sütizni a Shukakuékkal :3


Kiteleportálok.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 24 2015, 23:28

Tachi jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott összes sebzés: 5
A sebzés okozói:
5 - Razonek tüske

Játékos cselekvések:

Mindenki gyógyult 13-at! (2/3)

A hal totem 3 magas. A tigris totem 4 magas. A kígyó totem 2 magas. A sólyom totem 2 magas.

A tigris totem fénylik.

Boss cselekvések:

A terem falaiból tigrisek jönnek elő, majd a boss és a játékosok akaratlanul is felülnek rájuk. A boss alatti óriás tigris ilyenkor szaladni kezd, a játékosok pedig kergetik. Minden játékos és a boss is kapnak egy íjat. A játékosok csak lőni tudják a bosst, a petek sem tudják utolérni. (Igen, mindenki tudja lőni.)

A totemek felizzanak és mindenki sebződik 100-at.

Mirika kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

Hinari kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

Ryuninji Ren kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

Chancery kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

Ozirisz kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

Enheriel kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

Kusumi Ayani kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

A boss 25 sebzésnyit lő a következő játékosba Asuka.

Asuka kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

A boss 25 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: Silver.

A boss 25 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: RenAi.

A boss 25 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: Silver.

A boss tigrismintájú nyilai 10 sebzésnyit karmolnak az összes játékosba.

Silver kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

A boss kígyómintájú nyilai 8 sebzésnyit mérgeznek az összes játékosba.

Életpontok/adatok:
Jaleena, az Amazon (-1149 HP)
[20. boss] - Page 4 E604095b742c11e926539a50d2a3da92_5e6ef8b11b929b354592cad5b3c050738e12e929
--------------------------
- RenAi: 149/390 HP, 95/95 CSP (140 pont)
- Tachibana Makoto: 11/170 HP, 165/165 CSP
--------------------------
Hayashi Yuichi: meghalt/kiesett
Szophie: meghalt/kiesett
--------------------------
Parancsnok: nincs
--------------------------
Közös tarisznya:
üres
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Május 24 2015, 23:52

Megsimogattam a tobzoskától kapott vértemet. Úgy fest, a legfontosabb pillanatokban működni fog, most például megkímélte 500 aranyamat a pusztulástól :] Ami magát a harcot illeti, azzal hogy Szophie kivette a kezemből a karmesteri pálcát, jelentősen csökkent az érdeklődésem a történések irányába. Nyilvánvaló volt, hogy a természetéből fakadóan alkalmatlan arra, hogy sikerre vezessen minket, hiszen számára a csapat nem létezett, csak önmaga és a játéka. Ironikus, hogy pont ő volt az, aki elsőként hagyta el a csatateret.
- Yare-yare... remélem ez a tapasztalat végre nyomatékosítja bizonyos emberekben, hogy kellő odafigyelés és komolyság hiányában itt bizony életekkel játszunk. Ugye, Ai-chan? :] - szúrtam oda egy tompa tüskét a lánynak, akinek a hibája beindította a láncreakciót. Persze a dominó nem miatta dőlt el elsősorban, de ha egy kicsit emészti magát és nem futamodik meg a kihívás elől, akkor értékes tagjává válhat a frontnak. Valakivé, aki nem csak egy tonna HP és egy-két hasznos képesség.
- Hal - mutattam rá a hal totemre, majd leakasztottam az övemről a legkékebb kristályomat - Jössz nekem egy szívességgel. Majd meséld el, mi történt :] Teleport, Frieven! - mondtam még utoljára Ai-channak, aztán mentettem a bőrömet, jobb híján.

// Hal totemre mutatok, halat mondok, aztán elteleportálok //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25 2015, 16:42

Kiosztott összes sebzés: 2005
A sebzés okozói:
2000 - Cápalovag
5 - Razonek tüske


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Mindenki gyógyult 13-at! (3/3)

A hal totem 4 magas. A tigris totem 4 magas. A kígyó totem 2 magas. A sólyom totem 2 magas.

A tigris totem fénylik.

A hal totem fényleni kezd.

Boss cselekvések:

A terem falaiból tigrisek jönnek elő, majd a boss és a játékosok akaratlanul is felülnek rájuk. A boss alatti óriás tigris ilyenkor szaladni kezd, a játékosok pedig kergetik. Minden játékos és a boss is kapnak egy íjat. A játékosok csak lőni tudják a bosst, a petek sem tudják utolérni. (Igen, mindenki tudja lőni.)

A talaj egy óceánná változik, és annak a felszínén futnak a tigrisek.

Egy új szörny jelenik meg a víz alatt, mégpedig: Cápalovag.
Képe:

Cápalovag 2000-et sebez a bossba.

A boss 45 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: RenAi.

A boss 45 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: RenAi.

A boss 45 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: RenAi.

A boss 45 sebzésnyit lő a következő véletlenszerűen kiválasztott játékosba: RenAi.

A boss tigrismintájú nyilai 10 sebzésnyit karmolnak az összes játékosba.

A boss kígyómintájú nyilai 8 sebzésnyit mérgeznek az összes játékosba.

RenAi kiesett! Vonj le egy pánik kristályt vagy valamilyen burkot. Szólj, ha nem pánik burkot vagy kristályt használsz vagy nem rendelkezel egyikkel sem.

Életpontok/adatok:
Jaleena, az Amazon (-3154 HP)
[20. boss] - Page 4 12039dfbb554cad3b9016793f27f9039_442ba3bdee14502bb8f995099667fcfd7d54e80b
--------------------------
nincs
--------------------------
Mindenki: meghalt/kiesett/kiteleportált
--------------------------
Parancsnok: nincs
--------------------------
Közös tarisznya:
üres
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25 2015, 20:43

Egy játékos sem maradt a teremben, a küzdelemnek vége.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[20. boss] - Page 4 Empty Re: [20. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.