Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Május 23 2015, 21:31

- Annyira azért nem volt vészes. – Mosolyogtam rá. Valójában viszont azt akartam mondani, hogy én is sírva fakadtam, nem is egyszer, de látva a senpai szörnyülködését úgy döntöttem inkább nem fokozom tovább. amúgy is sokkal fontosabb volt, hogy a harcra koncentráljak. Szükség is volt rá mert a senpai bizony nem adta könnyen magát. A szúrás elől leguggolt és a homlokát karistoltam végig. Egy pillanatra még meg is ijedtem mert majdnem keresztül szúrtam a fejét. Talán pont ezt akarta elérni is mert rögtön ellentámadásba lendült és a lábam igyekezett kisöpörni ami sikerült is részben. Amint láttam, hogy nem tudom kivédeni úgy döntöttem inkább sodródom az árral így arra lendültem amerre dőltem volna és a tenyeremet a földre téve támasztottam meg magam majd lendültem tovább és így egy cigánykerékkel nyerem vissza az egyensúlyom. Akrobatika. Akármennyire szenvedés volt anno most nagyon is jól jön.
- Persze, hisz kardforgató vagyok. – Felelem egy halvány mosoly kíséretében. Nem akarom egyáltalán megsérteni a senpait így inkább csak bólintok egy nagyot. – Köszönöm a tanácsot. – Illedelmes szerettem volna maradni de eléggé zavart, hogy ennyire amatőrnek néz. Főleg, hogy szörnyvadász lennék és bizony azok a szörnyek nem törődnek a kardforgató vagy bármely más kódex írásaival. Ők csak szimplán megakarnak ölni. Bármi áron! De ezt a gondolatot megtartom magamnak, hisz a senpai-nak az a feladata, hogy tanítsa a nála alacsonyabb rangban lévőket, ő is ezt teszi csupán. Azt pedig nem tudhatja, hogy ezt már előtte több senpai is megtanította nekem. Minden esetre ez elég időt adott nekem, hogy összeszedjem magam és újból támadásba lendüljek. Igazából volt egy olyan kardforgató stílus ami rúgásokkal és ütésekkel is operál de erre a katana alkalmatlan. Viszont ahelyett, hogy támadásba lendülök leengedem a kardot. Egyre inkább komolytalannak éreztem a párbajt. A senpai kioktat holott ez a párbaj elméletileg neki is fontosnak kellene lennie. Olyankor nem okítjuk az ellenfelet max a végén elmondjuk hol hibázott és mire figyeljen.
- Senpai! – Néztem komolyan a szemébe. – Tudom, hogy még mindig nem harcolsz ellenem komolyan és ez egy picit lealacsonyító. Mi lenne ha most rögtön befejeznénk? A következő találatig megyünk, Aki betalál az nyer. Én is beleadom minden tudásom és te is.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_bal7230/7300[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

Témanyitás by RenAi Csüt. Jún. 04 2015, 20:32

Nem vészees?! – Akadtam ki és kaptam drámaian a homlokomhoz.
- Be kellene őket tiltani, egyszerűen megcsináltatni velük amit megtettek veled! ><” – Magyaráztam. Majd a harcunk folyatódott, egyszerűen követni alig tudtam, a mozdulatoknál már szinte nem is gondolkodtam csak hagytam, hogy jöjjenek a mozdulatok.
- Ehm, nem erre értettem. – Magyarázom a kardfogató vagyok válaszára, majd bővebben kifejtettem, hogy miért is mondom azt, amit mondok. Miután megköszönte folytattuk. Majd ismét megszólított. A senpai megszólítás szokatlan volt számomra hisz rég hallottam már, így nosztalgikusnak hatott és dícsérte a füleimet és a lényemet.
- Én komolyan harcolok. – Jelentettem ki komolysággal a hangomban.
- Ha így szeretnéd rendben. – Kicsit csalódott voltam hisz ezek szerint tényleg nem élvezi a harcot velem, és leginkább fel is adtam volna hogy találhasson magának másik játékost akivel élvezetesebb csatát vívhatna mint velem…
- Amúgy… tudod a képességem úgy működik hogy minél több találat ér, annál nagyobbat, erősebbet ütök vagy épp gyógyítok. – Fejtettem ki, hisz biztos ez minden félreértés forrása.
- És ígérem beleadok mindent. – Ami nehéz lesz, hisz támadási erő híján hmmm… Nem gondoltam volna hogy egyszer még kerülök ilyesmi helyzetbe, kicsit aggasztott hisz joggal nem hisz nekem, bár talán meg tudtam vele értetni magam, legalábbis reménykedtem ebben. Amint ez megvolt nem kellett sok neki is indultam. Lábaimmal gyors léptekbe közelítettem meg a lányt majd mint egy szélvihar próbáltam, ismét mögé kerülni, de nem teljesen. Amint beértem, kitértem jobbra majd oldalról egy egyenes szúrást intéztem felé, úgy hogy kardom pengéjével eltérítsem az övét akár védekezik akár támad. Ha ez megvolt nem vonultam vissza, igyekeztem a rövid karddal közelebb kerülni hozzá, belülre az ő kardján keresztül egészen a lány testéig és úgy védekezni és támadni legközelebb.
Támadok mind a 17 pontommal.


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 04 2015, 20:33-kor.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_bal10/7300[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

Témanyitás by RenAi Csüt. Jún. 04 2015, 20:33

*dob*
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_bal10/7300[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 04 2015, 20:33

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Jún. 07 2015, 08:23

A megjegyzésére halkan kuncogni lettem. Kíváncsi vagyok, hogy lehet egy embert betiltani. Kap egy nagy vörös karikát a homlokára ami át van húzva, vagy a hátára egy feliratot, hogy emberkedni tilos.
- Elméletben ők is végig csinálták azt a tréninget amit nekem kellet. Így adják tovább egymásnak a tudást és az erőt. Ha egyszer lesz gyerekem én is tovább adom majd, sőt addigra már sokkal komolyabb edzésben lesz része mert még a saját tapasztalataim is hozzácsapódnak. – Főleg ha esetleg lányom lenne. Neki talán még fontosabb is az ügyesség és a hajlékonyság hisz a lányok nem tudják kihasználni olyan mértékben a testi erejüket egy férfi ellen tehát nekik sokkal inkább a mozgékonyságra és a hajlékonyságra kell támaszkodniuk. Nekem viszont most minden tudásomra szükségem volt, hogy sikeresen védekezzek és támadjak. A klasszikus első találatos párbaj esete ahol elég egyetlen karcolás és vesztettem. A senpai már meg is indult felém ahogy abban a pillanatban én is. Ezúttal nem várhatom meg a támadásának végkifejletét és a szerint védekezni, túl kockázatos lenne. Így rögtön amint neki lódultam oldalra tartottam a kardom, felkészülve a támadásra majd amint elég közel értem a senpai megsuhintom…
Nem törődtem a védekezetéssel hisz sikerült annyira elszámolni magam, hogy ha védekezek akkor képtelen lettem volna támadni és talán egy ellencsapással gyorsan el is talált volna. A gyorsaságomra tettem fel mindent és pont mire a pengém elérte volna a senpai nyakát megállítottam a kardot.
- Gratulálok, senpai úgy tűnik ügyesebb vagy. – Mosolyogtam rá és arra az apró kis pontra mutattam ahol a pengéje belemart a testembe. Itt már a fegyvert is leengedtem hisz vesztettem. Éppen csak de vesztettem. Igaz a sérülés túl kicsi volt ahhoz, hogy ténylegesen harcképtelenné váljak de a megaállapodás szerint ő nyert.
- Győztél, feladom a küzdelmet. – Jelentem ki végül és egy utolsó gesztusként még meghajolok a győztes előtt. – Még mindig van hová fejlődnöm. Remélem még fogunk harcolni egymással. – Egyenesedem fel és a búcsú után otthagyom az arénát. Valóban sokat kell még edzenem.

/A megállapodás szerint a magasabb kocka nyer így Yuuki feladta. A nyertes Ai/


A hozzászólást Kurokawa Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 07 2015, 08:34-kor.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_bal7230/7300[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 07 2015, 08:23

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

Témanyitás by RenAi Szomb. Jún. 13 2015, 23:06

- @.@ Ehh? – Ez a lány elvetemült. Igazság szerint nem értettem a szavait, de ez az edzésmódszer akkor sem helyes szerintem. Túlzottan embertelen és megterhelő, főleg egy gyereknek.
- Amúgy… egyszerűbb módszer erre ha pontokat osztasz el. – Magyarázom neki.
- Azokat pedig szintlépéssel és tapasztalatszerzéssel tudsz szerezni, és felszerelésekkel is. – Mondom bár a lány erős, és nem kezdő, kifejezetten tapasztalt mégis… szokatlanok a gondolatai viszont tetszik a hozzáállása, mégha a nehezebb utat is választja, pont ezért kell segítenem neki, támogatnom őt. Épp úgy mint annak idején Rita is tette velem, nekem is pont ezért kell minden felkarolható játékost megvédenem, a szárnyaim és gondozásom alá vennem. Na jó… az erős túlzás hogy ez sikerüljön, de mindent megteszek ami módomban áll. Majd kiegyezünk egy utolsó csapásban. Meglepett hogy sikerült eltalálnom hisz utolsó pontjaimat álldoztam fel erre, viszont csupán egy hajszál választotta el torkomat a pengéjétől. Nem ijedtem meg, de a torokszúrás valahogy mindig is feszélyezett, olyan… olyan mintha az embert tényleg meg akarnák ölni, bár jelenleg aligha tudott volna másképp támadni, védekezni.
- Győztem volna? – Lepődtem meg, hisz alig találtam el, sőt… még pixel nyomot sem hagyott utána, viszont ha nem állítja meg most a kardot akkor a fejemnek már bizony annyi lenne. Mármint csak egy csinos pixelcsík díszítené a torkomat, de akkor is. Azt mondta győzött és hogy feladja, amikor meghajolt automatikusan én is utánoztam megköszönve a harcot.
- Biztos vagyok benne. – Majd küldtem egy barát felkérőt Yuuki-channak hogy könnyebben el tudjuk érni egymást ha úgy gondolja.
- Szia és köszönöm a harcot. – Még mindig nem értem…



/KA: én egyszer késtem, 11 napra írtam rá ragot, viszont a kockák az én pártomat fogták. Ilyenkor mi a helyzet?/
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_bal10/7300[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 19 2015, 15:32

Az aréna küzdelmet lezárom.

Jutalom: 90 exp 240 arany

Pontok:
A szabályzat értelmében hardcore arénában feladásért pontnullázás jár Yuukinak. RenAi 5 +2 bónusz pontot kap.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai - Page 2 Empty Re: [Hardcore] Yuuki vs Renai-senpai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.