Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DuplaA - Asuka vs Ayse

3 posters

Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Ayse Szer. Jan. 28 2015, 08:41

Szorgalmazom kéne magam valamiképpen. Szinte már szánalmas mennyire rám nehezedett ez a depresszív apatikus vonás, hogy mennyire nincs kedvem semmihez, és ezen nem igazán tudok változtatni úgy érzem nincs meg bennem a megfelelő motiváció, és semmi. Céltalanul tenglődök, mikozben kegyetlenül pereg az idő, őrült sebességgel számol visszafelé, és nem tehetek ellene semmit sem…

Reméltem hogy a harc némileg feledteti velem a gondjaim, a gondolataim. Valahogy akkor érzem hogy nem csupán egy pixel babába zárt gondolatsor vagyok… hanem valamivel több. Éreznem kell hogy élek, és a harc segít ebben. Összemérni az erőm és kacérkodni a halállal.

Már korán hajnali hat körül kiértem, sosem voltam az a későn kelős típus. Volt pár elvetemült rajtam kívül aki ezt a korai órát választotta, akadt aki talán már korábban itt volt… Mindegy is, a lényeg hogy a téren már szétszórva de akadtak harcos kedvű játékosok akik már pár körön túl is lehettek. A hideg levegőt belélegezve párás ködöt leheltünk a reggelre, de megérte. Szinte csípte dér a tüdőmet lelélegezve mégis mélyeket szippantottam a friss levegőből. A kezem zsebre téve figyeltem pár percig a játékosokat, a harcstílusukat, a felszerelésük, a mozgásuk és elszántságuk. Egyszerre keltettek bennem szánalmat és tiszteletet. Vicces egy érzés. De leginkább mind a földbe döngöltem volna, persze ez jelenlegi állapotomba… De végül is ezért vagyok itt. Az egyik harc véget ért, de nem közülük kértem meg valakit, inkább olyan személyt választottam akit eddig még nem láttam harcolni. Végülis úgy lesz igazán csak izgalmas és élvezetes nem? Oda léptem hozzá majd leszólítottam.
- Csá, egy harc? – Nem mutatkoztam be hisz feleslegesnek éreztem, legalábbis még. Ugyanakkor beszélni sem volt túl sok kedvem, inkább csaptam volna a közepébe. :3 Ha elfogadta láthatta hogy teljes életes kihívást küldtem neki.


_________________
DuplaA - Asuka vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Asuka Csüt. Jan. 29 2015, 13:31

Újra át kell gondolnom a szalonom áthelyezését. Annak ellenére, hogy a Kezdetek Városa még mindig a legforgalmasabb hely egész Aincradban, mindig, még mindig alig van vásárlóm. A gond viszont nem is ez, hanem a hajnali zajongás. -.-" Nem hiszem el, hogy nem tudnak jobb helyet találni maguknak, mint az én ablakom alatt! >.<"
Még a tükörbe se merek belenézni, miután felkelek. Nem volt meg a napi szépségalvásom... Így pedig nem szeretek mások előtt mutatkozni. Nagyokat ásítozva, egy szál köpenyben, meg bolyhos, rózsaszín mamuszban nyitom ki emeleti szobám ablakát. A boltom túl közel van a főtérhez, s néha a túlbuzgó játékosok már kora hajnalban kint ácsorognak, párbajra áhítozva. Nem tudom, hova sietnek ennyire, és miért nem képesek maguknak valami jobb helyet találni. T.T
- Eeehh... - sóhajtok egyet, mikor meglátom a kisebb csoportosulást. Úgy sem fogok tudni visszaaludni alapon dörzsölöm meg a szemeimet, s simítok végig arcbőrömön. Valamiért nyúzottnak érzem. Talán még akad a kedvenc avokádós arcpakolásomból estére.
Ha már így alakult, felszerelkezem, s elintézem a napi teendőimet. Bezárom boltom ajtaját, s megindulok egy másik kereskedő felé. A csapongó díszhuszárok mellett elhaladva éppen csak egy pillantást akarok vetni az éppen folyó harcra. Éppen csak egyet... S valaki máris kihívott. Elég merész frizurája van a lánynak, mondjuk én még feldobnám egy kis színjavítással, meg korrigálnám a vágást! *.* Deeee... álljunk csak meg. Biztos, hogy ez lány? o.o Nem egészen vagyok ebben tuti... Amúgy is, milyen lány köszönne nekem úgy, hogy csá? T.T
- Hogy egy mi? - ásítok egy nagyot újra. A normális emberek kávéval kezdik a napjukat. Nem pedig harccal. De ha hamar lerendezem, akkor utána békén hagy... Általában akkor hamar lekopnak. Rajtam kívül csak a kiképzősök szoktak még ebben a városban tanyázni hosszabb ideig.
- Mármint, izé, oké... ^^ - elfogadom a kihívását, s intek egy sipircet a mögöttem állóknak, hogy álljanak egy picit arrébb. Több helyre lesz szükségem. A kezdő támadást pedig átadom a fiú-lánynak. Talán akkor nem alszok el állva.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Ayse Csüt. Jan. 29 2015, 20:24

Konkrétan nem tudtam mit kezdeni magammal, úgy voltam a dolgokkal hogy korán reggel lenyomok pár harcot amivel némi életet lelhetek magamba. Lassú léptekkel haladtam az emberek között, és nem olyanokat kívántam kihívni akiknek már láttam a stílusukat, képességeiket, erejüket, típusukat, hanem leginkább olyasvalakit akit még nem láttam harcolni és meglepetést okoztak szerény jellememnek. A sorból hamar ki is néztem valakit, egy lányt piros indikátorral. Messziről már egy félmosolyt vetettem felé amit ő nem hiszem hogy észrevehetett. Köszöntem neki, és kihívtam nem húztam az időt. Elküldtem a meghívót a habogós csajszinak, pedig nem nézném olyannak aki meglepődik egy kihíkváson. :O Bár ki tudja, furcsák a piros lányok. Legalábbis ő meg egy másik eléggé.
Nem tartom fel szóval a dolgokat, nincs is nagy hangulatom bájcsevegni, leginkább  csak pixel csíkokat ontani. Bár azon meglepődök hogy ő meg se lepődik a teljes életes kihíváson, az emberek általában ki szoktak rajta akadni, ő viszont nem. Elmosolyodok a dolgon, majd pár kattintással felveszem a ruháimat. Igaz, sok pontot még nem adnak, de a semminél jobb. Egy jobb tieres felszerelésem van, és várok egy ritka fegyverről visszajelzésre. Remélem megkapom időben.
Amint lejárt az idő, úgy döntöttem támadásba is lendülök, ahogy elnézem a lány sem gondolja másképp és hát miért ne. Nem buktatom le magam elsőnek, nézzen csak le, így a maximális sebességemhez mérten lassabb mozdulattal lendülök felé, és mikor látom hogy készül a védekezésre emelem fel a pallosom és nyomok rá a gyorsaságra picit, igyekezve a meglepetés erejével élni. A fegyverem támadása nem elég, helyben maradok nem hátrálok, ugyanakkor lábammal közelítek  a térdhajlata felé, oldalról kifordulva hogy térdre tudjam kényszeríteni.

Pontok, itemek::

_________________
DuplaA - Asuka vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Asuka Pént. Jan. 30 2015, 10:59

Semmi helló, szevasz, hogy hívnak... Ezek a mai fiatalok egyre türelmetlenebbek! >.< Régebben legalább bemutatkoztunk egymásnak, mielőtt harcolni kezdünk. Persze, kivéve akkor, ha nem harcolni akarok vele. Rolling Eyes
A teljes életes kihívás nem hat meg egyáltalán. Annyi eszem természetesen van, hogy ne akarjak pont itt, a nyílt utcán, lényegébe véve a boltom mellett, hatalmas tömeg előtt megölni valakit. Ráadásul nem tudok semmit a fiú-lányról, hogy biztosan tudjam, beleillik-e azok listájába, akiket vadászok. Mindenesetre ha ő nem, attól én még megelőlegzek egy bemuti-mutit! *.* Hátha a nevéből rájövök, hogy fiú-e, vagy lány. Suspect
- Egyébként Asuka vagyok! *.* Hűűűű, de rég láttam már ezt a fegyvert! *.* - pillantok rá a bökőjére. Felismerem a kezdő pallost, innen pedig nem nehéz arra következtetnem, hogy még bizonyára kis szintű, legfeljebb kiképzős lehet. Még rendes felszerelése se nagyon van. Persze a lábán ott a nyúlcipő, hordtam én is olyat, még azelőtt, hogy a mostanimat megszereztem volna.
A támadás kezdő jogát átadom persze. Gyanítom, talán egy csapással elintézném, a jelenlegi sebzéssel, ha még ilyen felszerelései vannak, ráadásul az a páncél se nagyon fog megakadályozni. Nem szándékozom nyílt színtéren teljesen megalázni, így egy kicsit visszább kell vennem. Furcsa módon még nem is láttam férfi harcost ebben a világban, csak nőket, magamon kívül. Vagy ő talán fiú lenne? Suspect
Mozgása nekem kifejezetten lassúnak tűnik, pedig úgy tűnik, mindent belead. Édes kicsi Vérszomjam helyett azonban most azt a fegyvert veszem elő az inventorymból, amit már hosszú évek óta nem használtam. Valamiért képtelen voltam megválni tőle. A hatalmas csatabárd kifejezetten ormótlanul fest rajtam, hiszen legnagyobb jóindulattal sem vagyok a koponyás tűsarkammal és a rózsaszín hajammal olyan személynek mondható, aki ilyen fegyvereket visel. Mire megérkezik, már meg is vagyok vele, lassú mozgása miatt pedig nem is nagyon akarok védekezni. Kíváncsi vagyok, mit tud felmutatni, valamint hogy milyen a sebzése.
A fegyver támadása tehát gondtalanul elér. Páncélom csíkja kissé megcsappan ugyan, de körülbelül csak a felét csapta le. Ez nem elég. A második támadására azonban azonnal reagálok. Üres kezemmel megmarkolom Ayse vállát, s akrobatikámat kihasználva átlendülök rajta, így, ha a mozdulat sikerül, a háta mögé érkezek. Szemben állva a hátával már nem lehet nehéz eltalálni, ezúttal két kézzel markolva a fegyvert lendítem a csatabárdot, hogy belesebezzek a lányba. Ezzel az egy támadással megelégszem, hiszen ha elég jó a reakcióideje, akkor képes lehet eltérni előle. Mindenesetre két lépést hátrálok, a csatabárdot letámasztom a földre, s azon támaszkodom.
- Kiképzős vagy, ugye? ^^ - tipp ugyan, de nem lenne meglepő. Rengeteg kiképzőssel ismerkedtem már meg, de a kis szupersztárok nem nagyon foglalkoznak velük. Shuunak igaza van, valakinek ezért is tennie kéne.

Pontozás:

Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Ayse Szomb. Jan. 31 2015, 18:45

Kihívtam, nem cicóztam. Hogy miért pont őt? Konkrétan nem tudnám megmondani… Nem éreztem félelmetesnek, sem pedig megalázható nyuszinak mint például Malcomot… Ugyanakkor a piros indikátorára tudnék asszociálni. Nem, nem akartam megölni emiatt, mint ahogy az a Haru nevű lány is hitte, bár őt majdnem lefejeztem véletlen. És ami poén hogy tényleg véletlen…

Ez a lány, első pillantásra flegmának és beképzeltnek mondanám, de ez csak első pillantás. Mindezt csak a gesztusaiból, a mozgásából és a pillantásából mertem levonni. Majd megszólalt… És ebből máris tudtam hogy leginkább olyan lehet mint az a Katharina Angelica, hiperaktív palotapincsi, aki érdeklődést színlel, és állandóan csak kérdez… mindegy mit mondja ami az eszébe jut… Féltem tőle hogy ilyen, de még nem skatujázom be Asukát.
- Ayse.  – Vágom rá hideg hangon. Majd a fegyveremre célozgat és hogy rég látta. Ha igazat mond, akkor nagyobb szintű mint én, tehát jobb lesz szerepet cserélni, csak a biztonság kedvéért.
- Hmm… rég lett volna?... – Pillantok a fegyveremre… Hisz én még csak most ébredtem…
- Igaz, nem a következő fegyverem megrendelés alatt van, és amint meglesz végre használhatom. Amúgy nem rossz ez sem, szeretem ezt a pallost. – Ered meg hirtelen a nyelvem, persze ez a szerepemhez is igazodik, ugyanakkor olyan dolgot hozott fel, amiről szívesen beszélek. Szeretem a fegyvereket.
Vegyes keserűséget érzek a lány iránt, hogy henceg azzal hogy neki a két év az megmaradt, míg engem csak talonba tett a rendszer. A harag fokozódott bennem, mikor a sejtésem beigazolódott. Megsebeztem ugyan, de a támadásom nem ért sokat… a páncélját sem vitte le, tehát biztos hogy tíz felett van, olyan felszereléseket hord amik számomra még elérhetetlen…
~Gyűlölöm ezt a kis fruskát…
- Úgy vélem te lenézel engem. –Jegyeztem meg hátra fordulva mikor azt tapasztaltam hogy nem támad, és inkább fecsegne tovább.
- Igen, az. – Válaszolok végül. De a válaszom követte a következő támadási kísérletem is. Közeledtem felé, majd ezzel egy időben, használtam a képességem is ha tudtam. Tehát a fegyverem másfél métert nőt, és három bónusz pont is adódott a támadásomhoz.

/Tudom felesleges de azért lécci számold le a páncélt. ^^/

_________________
DuplaA - Asuka vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Asuka Vas. Feb. 01 2015, 12:03

Könnyedén sikerül a háta mögé kerülnöm, az akrobatikának újabb előnyeire szert téve ezáltal. Kayaba támogatja a "gyilkosokat". Hiszen mi másért is kaptam volna ilyen csodálatos ajándékot, mint amit magától a Haláltól orzott el? Rolling Eyes
A pallosokért nem vagyok oda... Választhattam volna azt is, de valamiért megmaradtam a csatabárdoknál. Hát na... megsajnáltam őket! Olyan kis szerencsétlenül, magányosan üldögélt a bolt polcán, ahol megvettem, hogy nem bírtam ki! TT_TT
- Hűűűű... És milyen fegyvert rendeltél? *.* Látom, te is harcos vagy. Ajánlom a Hentest. Még magasabb fegyverkovácsoknál sem találtam jobb fegyvert ennél. >.< T.T - hüpp-hüpp. Pedig tényleg kerestem. De szerintem a játék végig ezzel fogok nyomulni, ha ez így megy tovább.
A háta mögé kerülve ugyan megpróbálom megcsapni kissé, azonban ki tudja, miért, de nem találom el. Rolling Eyes Betudom ezt annak, hogy még reggel van, nem ittam meg a kávém sem, meg minden, szóval biztosan ezért történik az egész. Ásításra nyitnám a szám, de kellemetlenül félbe kell hagynom azt, mikor Ayse megfordul, s felém lendíti a pallosát. Könnyedén elhajolok előle, hogy aztán befejezhessem a reggeli nyavalygást, de aztán valami mégis eltalál.
- Azanyja... o.o - ez nem volt semmi. A pallos kissé nagyobbá válik, mint amilyen eddig volt, csapása pedig még arra is elég, hogy némiképp messzebb repítsen, mint amennyire szerettem volna. Páncélom csíkja azonnal eltűnik, jelezvén, hogy ennyit ért az egész, de az életem még hátravan. Bőven nincs veszve semmi.
A csapástól kissé hátra repülök, azonban mielőtt beleborulnék a tömegbe, a levegőben megfordulok, a lábaimat pedig behajlítom, így pedig, mielőtt még zuhannék egyet, az egyik nézőt tereptárgyként használom. Tehát, amikor közel érek hozzá, lábaimmal a vállára lépek, s onnan rugaszkodom el. Fegyverem elöl tartom, s én is megpróbálom használni az egyik képességemet.
Ayse felé katapultálok, s újra kihasználom az akrobatika előnyeit, valamint Ayse hatalmas fegyverét. Megpróbálok ráugrani a fegyverére, arra kényszerítve ezáltal, hogy annak laposabb oldalát a földhöz képest vízszintesen tartsa. Ha ez sikerül, akkor kissé rugózni kezdek rajta, mint egy uszodában, az ugródeszkán, s ezután ugrok Ayse felé, ezúttal fegyveremmel megpróbálván némi sebzéssel jutalmazni, amit eddig elért.
- Lenézni? Én? Pedig már nem is vagyok magasan... - nem értem, miért mondja ezt Ayse. Lepillantok a cipőmre, meg a hozzá tartozó, harminc centis sarokra, bokámon az apró céhtetoválással. Lehet, hogy erre céloz? Túl magas lennék így? A magas nők pedig nem szépek...

DuplaA - Asuka vs Ayse Karakter67

Sikeres képi esetén a legközelebbi találatommal páncél alá ütök.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Ayse Vas. Feb. 01 2015, 13:41


A harc gyorsabban elkezdődött mint gondoltam, és a dolgok egyszerűsítették nekem a helyzetet miszerint nem is fog sokáig tartani. Persze használhatnék kristályokat és potionokat, de nem pazarlom el egy már eldöntetett meccsre. Néha át kéne gondolom mit is teszek. Bár már automatikusan megy a kezem a teljes életes harcra, valahogy ha nem így lenne nem is érezném izgalmasnak, a történésektől eltekintve sem…

Fáj beismernem, de a gyorsasága, az hogy nem találom el mindig, és hogy ő igen is belém tud csípni… idegesítő.
- Nem értem miért kéne elárulnom neked… - Feleltem hideg kimért hangon, de vicces hogy pont a tanácsolt fegyver van rendelés alatt. Nem akarok közösködni vele semmiben.
- Én sem… - Adtam alá a lovat, és tény elárultam ezzel magam, de végülis annyira nem is volt lényeg. A felszerelés kérdések, macerásak számomra, kinézem a legjobbakat, de mielőtt elköltöm a pénzem nem ártana ha a lassabb fejlődés idejére, mikor már nehezebben növöm ki a felszerelésem gyűjtögetnék. Míg… nem tehetem meg, hogy kevés és gyenge felszereléssel szaladgáljak, még mindig nem vagyok az igazi… már minden tier kettes felszerelésemnek kellene hogy legyen. Ő mögém ugrik, legalább első kézből tapasztalhattam az akrobatikát amit még nem sikerült megvennem.
- Szép… - Jegyeztem meg, de már támadtam is, egy fél mondatot megejtve felé. A mozzanatai, az ereje, a szavai… úgy éreztem hogy azt érezteti velem hogy lenéz engem. Egyre kevésbé volt szimpatikus nekem ez a kihívó nőszemély. Félmosoly az arcomon mikor a támadásom elrepíti és ő az egyik játékos válláról katapultál vissza, egyenest a kardom laposabbik pengéjére. Pár pillanatig tartottam, majd szimplán leengedtem a végét, és a rajta nehezedő Asukanak ütöttem felemelve azt hogy teljesen függőlegesen legyen mint a lány, és a mozdulat végére már majdnem visszanyerte eredeti kisebb méretét. Megpróbáltam pajzsként használni a fegyverem, hisz termete miatt még arra is jó, de a lány gyorsasága bosszantó volt számomra, a támadása meg még inkább…

A támadása nem a páncélomat sebezte hanem közvetlen az életemet vitt le rendesen… Nem hagytam magam, és nem hátráltam. A velem szemben lévő lányt akit a kardom pengéje választott el tőlem, egyszerűen kirúgtam a saját kardom, lendületet adva erre neki arra hogy a legrövidebb úton érje el a lányt. Mindeközben a lábára figyelve ahol fel is tűnt valami, bár nem voltam benne biztos hogy az-az volna ugyan, de ki fogom deríteni. Ugyan jelet nem adtam még neki a sejtelmemről, azzal nem feltétlen jártam volna jól.


Élet:26 Páncél: 24


_________________
DuplaA - Asuka vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Asuka Kedd Feb. 03 2015, 22:26

Ha így megy tovább, hamar lerendezem ezt az egészet, és mehetek a dolgomra. Még annak ellenére is, hogy egyébként sem a rendes fegyveremmel vagyok. De semmi dicsőség nincs abban, ha leversz valakit, aki gyengébb nálad... Nem vagyok a lovagiasság mintapéldánya, a vörös indikátorommal pedig nem is lenne ez túlzottan hiteles tőlem, azonban sosem szerettem azokkal küzdeni, akik látványosan gyengébbek nálam. Egy idő után unalmassá válik, mint a kör. Az ellipszisek sokkal izgibbek. Mégis csak ellipszisek. *.*
- Valami bajod van velem, hogy nem mondod el? Pedig nem vagyok egy buta liba... T.T - tündérkésen csillogó szemecskékkel kérdezek rá. Ez általában működik. Bár van egy sejtésem, hogy most nem fog. Ayse valahogy kissé más, mint azok a játékosok, akikkel eddig találkoztam. Ég benne a szenvedély. Nem úgy, mint a mamlasz, pattanásos tinikben, akik hajnalok hajnalán zörögnek az ablakom alatt. -.-
Mindenesetre a támadásom komolyabb megerőltetések nélkül bevégzem. Kissé ereszt pallosa tartásából, amikor egyensúlyozni kezdek rajta, így gyorsan kell arrébb ugranom onnan, hogy ne bukjak alá. Az ellenszél, s a harc heve legalább kellőképpen felébreszt. Elégedetten konstatálom, hogy sikerül páncélja alá ütnöm. Ezt még maga Kayaba Akihiko is megirigyelte volna, mint az ellipszis görbét.
- Hűűű... micsoda képesség! *.* Sosem láttam volna még olyat, hogy egy fegyver páncéllá fúzionált volna. De a legjobb még mindig akkor, ha fegyver marad. ^^ - magyarázom mutatványa láttán, a pallos azonban hamarosan összezsugorodik, eredeti méretévé. Biztos vagyok benne, hogy képesség volt, mindenesetre abban is bízom, hogy ennél többet is fel tud mutatni. Látszólag mindent belead. De ez még mindig kevés.
Ásítok egyet álmosságom jeléül, amit talán hanyagságnak vagy flegmaságnak is vehet. Pedig nincs mögötte más, csupán 4 órányi, bosszús alvás. Szinte észre sem veszem támadását, kardja így gond nélkül talál meg centripetális gyorsulása közepette. Más kérdés, hogy amióta itt vagyok bent a SAO-ban, annyira nem foglalkoztam fizikával, hogy lassan el is felejtem, mit jelent az a centripetális gyorsulás.
A kard egyenesen mellkasomba épül bele, s csak némi fáziskéséssel veszem észre, hogy mi történt. Pedig egy pillanatra csodálkoztam is, miért nincs Aysénél fegyver. Hát jó, ezt most elcsesztem, az igaz. Polygonsebekből "vérezve" döntök úgy, hogy ez a fegyver nekem nem hoz szerencsét, így előbb kirángatom magamból Ayse pallosát, ami így talán többet is sebez belém a kelleténél. Nem érdekel. Ehelyett tökéletes nyugalommal rakom el a mostani fegyveremet... hogy elővegyem a Hentest. Már egy ideje gyakorolni szeretnék egy újfajta harcmodort, ami az ilyen harcokra tökéletes. Ha nem akarok valakit OHKO-zni. Így a Hentessel nem támadok, legfeljebb blokkolásra, valamint magasításra használom.
- Úgy látom, bírod a gyűrődést. Azonban a harcunk nagyon hamar véget ér... abban pedig semmi izgi nincs. Új játékszabályt találtam ki. Wink - a Hentest nagyon egyszerűen letámasztom a földre, nyelével felfelé, én pedig nemes egyszerűséggel, hogy továbbra is akrobatikámat fitogtathassam, ráállok a fegyver tetejére.
- A harc gyakran nem csak arról szól, kinek milyenek a statjai, hanem milyen stratégiát választasz. Nálad erősebbeket is képes lehetsz legyőzni, Ayse. Vedd el tőlem a Hentest, és akkor megnyerted a küzdelmet. ^^ De figyelmeztetlek, nem lesz egyszerű. Smile - semmi értelme nincs egy csapással végezni vele. Ennél többet is mutathatok neki. Szóval továbbra is a fegyveren egyensúlyozok, s várom, mit lép. Nem támadok, ehelyett kivárom, hogyan fog reagálni. Talán jó lecke is ez számára. A harcosoknak a fegyverükben rejlik a legtöbb erejük. Vedd el az erejét, és akkor legyőzted. Buktam már el harcot emiatt.

//HP, adatváltozás majd holnap, már késő van >.< Remélem, tetszik, amit kitaláltam
DuplaA - Asuka vs Ayse C12ec3756d1c55442d5e07c8b50c5b09_3d11b24c4142afd8700240ec58ba26f704d8db24

Erő: 38 (puszta kézzel)
Sebzés: z: 41, s: 45, p: 50
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Ayse Szomb. Feb. 07 2015, 15:34

Valami megérzés volna tán… nem igazán szavazok bizalmat ennek a lánynak, bár manapság senkinek sem… Éreztem hogy erősebb ellenfelet választottam mint ami ideálisabb lenne, de nem bánom. A vereség számomra… oly mindegy. Mint a győzelem is. Nem okoz örömet egyik sem… manapság semmi sem. Egyszerűen nem találom a helyem, és nem érzem hogy minden rendben lenne körülöttem, bennem… De ezek olyan dolgok amik nem ide tartoznak. Nincs épp hangulatom a bájcsevejre, ezért is vagyok a lehető legszűkszavúbb, csak akkor válaszolok ha érdekem kívánja…
Felhúzom a szemöldököm a lány megnyilvánulására…
- Nem arról van szó… csak épp, nincs hozzá semmi közöd. – Jelentettem ki nyíltan. Hát lehet ennek a modoromnak köszönhetően pont rá fog menni a megölésemre, de valahogy nem izgat… már az sem. Pedig eleinte az ebben való megborzongás, a halálfélelem volt az ami miatt megtettem. Hogy érezzem azt hogy tétje van, míg… manapság nem igazán érzem ezt…
Támadt védekeztem, majd a védelmem áttörve be is talált. A páncélom alá… Először fel sem fogtam, majd rájöttem hogy ez egy képesség volt. Végig mértem a lányt, a mozzanatait a felszerelését, és a várható pontjait. Már meg kell hogy legyen a második képessége is. Szóval egy amit kitapasztaltam, a másikat valószínű nem fogom már látni, hisz még egy csapás talán… ennyi vagyok neki.

Ezt ő is gyorsan átlátta így másik módszerhez, egyfajta játékhoz folyamodott. Elhúztam a szám a dolgokra, sértett ez a húzása… és nem értem miért akarná elhúzni a harcot. Az állás és az események lefolyása már eldőlt. Mondhatni logikátlan ez pont egy ellenféltől. Összeráncoltam a szemöldököm…
- Sértegetsz ezzel a megmozdulásoddal. – Olyan mintha neki kéne leereszkednie hozzám és érezzem magam megtiszteltetve mindettől… Nem köszönöm.
- Viszont elfogadom… - egy kis hatásszünet.
- De akkor enyém a kard is a győzelmemmel együtt. – Pillantok a lányra, látni akarom a reakcióját. Vajon kikel magából? Gúnyosan kineveti az alkum, vagy belemegy? És ha belemegy, vajon teljesíti is?... Kizártnak tartom.

_________________
DuplaA - Asuka vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Asuka Vas. Feb. 08 2015, 10:34

Nincs dicsőség abban, ha megversz valakit, aki látványosan gyengébb nálad. Ezt a SAO világában sokan nem értik persze. Amikor még egészen alacsony szinten voltam, sorra vertek meg a nálam magasabb szintű kihívóim, aztán pedig verték a mellkasukat, hogy ők mennyire nagy hirók. Szóval elég szánalmas volt az egész. Én viszont, ha nem muszáj, nem süllyedek le arra a szintre. Jól jött volna, ha van valaki, aki fogja a kezem, és megmondja, mit érdemes csinálnom azért, hogy túlélhessek ebben a világban. De valamiért nem jött össze, nem volt rá lehetőségem.
Most azonban van arra bőven, hogy másokat okítsak. Még mindig tele a játék kiképzősökkel, meg nagyon alacsony szintűekkel. Természetesen megvan a magam érdeke is abban, hogy bármikor nálam gyengébbel harcolok, nem megyek rá egyből arra, hogy OHKO-zzam... De ez maradjon az én titkom. Mindenesetre segíteni fogok ennek a fiú-lánynak, mert ha így folytatja, és kérdés nélkül hív ki nála erősebbeket teljes életes harcra, akkor hamar fűbe fog harapni. Nem az a típus, aki hagyja, hogy az események csak úgy megtörténjenek vele, tehát nincs értelme felszabadítanom. Én ugyanis nagyobb részt csak olyanokra vadászok, akikből hiányzik a küzdőszellem, akiknek csak kín az itteni világ... Jobbára. Ayse viszont még viheti valamire. Vihetné... ha nem rohanna bele mindenbe vakon, kérdés nélkül. Még sosem láttam olyat, hogy valaki kérdés nélkül kihívna egy vörös indikátorost. Mindezt pedig kora hajnalban...
- Hűűűűű, hát te még mindig nagyon morci vagy! *.* Nem jó az, ha dulifulizol, Ayse. Ráncos lesz a textúrád! T.T - ácsorgok a Hentesen, s kifejezetten élvezem frissen upgrade-elt akrobatikámat. A játék megjutalmazott azért, amiért annyi embert szabadítottam fel. Ez a legfőbb bizonyítéka annak, hogy itt ténylegesen nem lehet meghalni.
- Sértegetni? Ééééén? Surprised Dehogy! >.< Éppen csak megmentem az életedet, Ayse-chancsi. ^^ - nem izgat a körülöttünk lévő tömeg. Sem a hápogás, hogy de hát vörös játékos, és mi az, hogy. Rolling Eyes Mondjanak, amit akarnak...
- Tudod mit? Rendben. Ha sikerül elvenned tőlem a fegyverem, akkor megnyered a harcunkat, és megkapod a kardomat. ^.^ - természetesen eszem ágában sincs odaadni neki az én pici Vérszomjamat. *.* A felrúnázott Hentes túlságosan is értékes ahhoz, hogy bármelyik jöttmentnek csak úgy odaadjam. Annak idején egy csomó pénzt kiperkáltam érte az egyik céhnek, csak azért, hogy odaadják. Meg aztán a Bika rúnát sem volt egyszerű megszerezni, igaz, csupán a véletlen műve, hogy végül mégis sikerült hozzájutnom. Azonban Ayse kardot mondott... A Hentes pedig egy kétkezes csatabárd, ami a lehető legtávolabb áll a kard fogalmától. Nem bánom, ha sikerül legyőznie, adok neki egy kardot. Legfeljebb veszek neki egyet. Rolling Eyes
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Ayse Vas. Feb. 08 2015, 12:41


A lányt idegesítő egy libának tartottam. Nem értettem mit is akar konkrétan, miért van a harctéren ha nem harcolni és győzni akar… A pontbéli különbségek adottá teszik számára a győzelem teljes jogát és ő mégsem él vele… helyette inkább játékokba bonyolódik… A megjegyzését szóra sem méltatom, mégis mi köze van ahhoz hogy én hogy érzem magam… Ő a hentesen pihenget én pedig nem sokkal előtte. Az amúgy sem épp alacsony lányka a hosszú bárd tetején, én pedig kis termetemmel alig másfél méterrel előtte. Úgy kezdeményezett beszélgetést, vagyis inkább alkudozást. Igazán sértőnek éreztem a helyzetet amit számon is kértem, amire szintén egy sértő választ kaptam. Kezd elegem lenni a lányból és már majdhogynem itt hagynám a poros álláson, a győzelem már úgyis az övé… A „chancsi”-zásával betelt a pohár nálam, persze ezt nem mutatom hogy idegesít, mert csak méginkább rákezdene. Módosítottam picit a játékszabályokat, és meglepettségemre a szavaival bele is ment a játékba. Persze nem hittem neki. Egyértelmű volt hogy egy olyan itemet amit nekem is napokba telik míg beszerzek, és nem kevés pénzbe is, kizárt hogy oda adna valakinek… És ahogy nézem már rúnát is építet bele.. (már ha ez látszik, nem találtam róla leírást) Szóval jó kis fegyó, és a szintje nem haladja meg annyira hogy kukába való legyen számára.
- Rendben. – majd egy lépést közelebb léptem.
- Kérem a Hentest. – Nyújtottam felé a kardom, persze egyértelmű hogy nem fogja adni, de a legegyszerűbb próbát megéri, kezdve ott hogy nem foghatja rá hogy nem próbáltam. Kíváncsian vártam miképp fog reagálni, de már fejben készítettem is a tervet hogy mit fogok használni, lezserül a zsebembe nyúlva figyeltem az arcát.

_________________
DuplaA - Asuka vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Asuka Vas. Feb. 08 2015, 14:18

Még mindig a Hentes tetején ácsorgok. Ez normális esetben persze lehetetlen lenne, főleg harminc centis tűsarkakkal, de ez a cipő kicsit többet tud, mint a többi. Végtére is, maga a Halál ajándékozta nekem.
Meglep kissé, hogy Ayse hajlandó közelebb jönni. Továbbra is úgy egyensúlyozok a fegyver nyelén, hogy úgy tűnjön, mintha meg se kottyanna. Számomra csupán szórakozás az egész. A Hentesnek pedig éppen elég nagy súlya van ahhoz, hogy könnyedén megtarthasson.
Fogást váltok, mikor közelebb ér. Lehajolok, s megfogom a fegyver nyelét, lábaimmal pedig eleresztem azt, s kinyújtóztatom őket. Az egész olyan hatást kelthet, mintha szinkronúszó volnék, pedig ez nem így van. Fejjel lefelé látom a világot, így pedig egészen új perspektívát kapok környezetemről! *-* Nem foglalkozom azzal, hogy így már kissé jobban látszódik a bokámon a tetoválás. Persze, fejjel lefelé nem biztos, hogy teljesen kivehető a galamb.
- Vedd el, ha tudod, Ayse-chancsi. ^^ - nincs annál pimaszabb, mint amikor belemosolyogsz az ellenfeled arcába. Nem sokan képesek erre valamiért. A legtöbben túlságosan véresen komolyan veszik az ilyen harcokat... ennek ellenére még sem képesek tanulni belőle. Mint ezek a kis nyomingerek, akik az ablakom alatt zajonganak reggelente! T.T
Szavaimat pedig tettek követik. Lábaimat azon nyomban leeresztem, s leteszem a földre, majd pedig így, kezeimben a Hentessel felegyenesedek. Majd pedig, hogy bizonyítsam, a harcos kaszt még mindig harcos, fegyveremet két kézzel markolászva előrelendítem karjaimat - s megpróbálom kupán ütni Aysét a Hentes nyelével. Mivel a nyéllel "támadok", a játék elvileg nem veszi támadó mozdulatnak. Legfeljebb kibillenthetem az egyensúlyából.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Ayse Hétf. Feb. 09 2015, 12:41

Asuka az a típusú ember volt akit talán a legnehezebben viselek el magam körül, nála kívül még a duracel nyusziként felpörgött ribancokat csípem kevésbé… Az alku nem jött rosszul, ha megszerezhetném a fegyvert amit aligha hiszek, maximum ha ellopom, de nyílt utcán ilyet nem tennék… meg amúgy sem, nem kéne külön baj a nyakamba…

A tét a Hentes volt, vicces hogy egy ehhez hasonlót kezdtem el beszerezni én is, jó lesz egy ilyen fegyverrel harcolni, csak győzzem kivárni. Bár ha tényleg megszerezhetném visszakaphatnám az árát, csábító, de nem élem bele magam. Agyszerű tervem van, és erre például a lány is gondolhatott volna… Egy pillanatra egy jelzés zavart meg, egy „ne nyomd meg” gombbal… Igazság szerint… eszem ágában sem volt megnyomni, nem kéne még egy furcsa küldetés, vagy bármi nem várt dolog, főleg ha elteleportálna a harc kellős közepéről, és a rendszer minden vívás nélkül a lánynak ítélné a győzelmet… Nem akartam. Egy kis időzítő számolt felfelé, gondolom hogy meddig nem nyomom meg. Hát tőlem aztán számolhat. Megvontam a vállam az eseményekre, nem értettem és nem is izgatott igazán, a lány mondatára hallgattam. Mielőtt tehetett volna bármit megkíséreltem megtenni amire kért. Mégpedig hogy vegyem el, egy karnyújtásnyira sem voltam a fegyveremtől, a speciális képességemet aktiváltam ha tudtam amint a fegyverhez értem. Elvileg mivel kasztbéli fegyver, működnie kell… Összeráncoltam a szemöldököm, a bár nem éles felét megfogtam, a súlyemelés kettőm kihasználva megpróbáltam kiemelni a földből a lánnyal együtt és elfordítva azt reméltem hogy valamiképp le tudom rázni fegyverről, majd a képességem megszüntetem és a markolatát megfogva Asuka ellen fordítom.


Ördög kijátszva - fura üzi aimire nem szabad rákattintani.


_________________
DuplaA - Asuka vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Asuka Szer. Feb. 18 2015, 09:57

A Hentest? Odaadni csak úgy, egy jöttmentnek? Természetesen eszemben sincs. Mindazonáltal értékelem szorgalmát és lelkesedését. Mert mégis mi más lenne ez a harci hév, ha nem lelkesedés? Valami olyan iránt, amit sosem kaphat meg. Legalábbis, nem tőlem. Mindazonáltal ostoba is, ha győzelemre számít. Ha saját elveinek győzelmét várja, legalábbis. El fogom tiporni minden számítását.
Mindezek ellenére nem erőltetem meg magam. A légiesen könnyed mozgásom, ugyan alkatomhoz illik, kasztválasztásomhoz egyáltalán nem. Gyakorlatilag bohóckodom kissé a Hentes tetején állva, majd onnan lefordulva, s pimasz módon még provokálom is. Minden gesztusom, minden mozdulatom azt sugalmazza, hogy támadjon végre, hogy adjon bele mindent. Én nem félek.
Ahogyan hozzáér a fegyveremhez, az annak a többszörösévé változik. Meglepő, hogy nem csak a saját fegyverén tudja alkalmazni a képességet. Mindazonáltal gyakorlati hasznát egyáltalán nem látom. A legtöbb terep nem feltétlenül nyílt. Megnézem, mit kezd ezzel például egy sűrű erdőben, ahol mindenfelé fák veszik őt körül. Vagy egy szűk falú, labirintus szerű kazamata rendszerben.
Súlyemelése éppen elég ahhoz, hogy megemeljen engem a fegyveremmel együtt, de még így is látni vélem az erőlködést. Nem vagyok már egy pehely súlyú tíz éves, igaz, nyomába sem érek az ilyen-olyan izomkolosszusoknak. Arra azonban nem vagyok hajlandó, hogy el is engedjem a markolatát. Készülök arra, hogy mi lesz a következő lépése, nem most jöttem le a falvédőről. A rángatás ellenére, vagy éppen ezért, mind a két kezemmel a markolatába kapaszkodok, bár kis híján sikerül elengednem, amint megszünteti a képességét, s a fegyver újra összezsugorodik.
Ayse szintén szemet, vagyis kezet vet a Hentes markolatára, ezt pedig egy állkapcson könyököléssel próbálom meghálálni. Ha nem adja fel, hogy kivegye a kezemből a fegyvert, akkor a HP-ja legalább piros csíkba esik. Ebben az esetben viszont szánt szándékkal elengedem a fegyver markolatát, s "megnyeri" a kis játékot. A Hentes éles felét viszont érintve tartom, s azonnal elrakom az inventorymba, a küzdelmet pedig feladom.
Azonban ha gyorsan kapcsol, s inkább arra koncentrál, hogy kivédje a támadásomat, akkor kirántom a kezéből a fegyvert. Lévén a könyöklés miatt elég messze kell hajolnia, vagy blokkolnia, szükség van a kezeire. Vagy a védéshez, vagy azért, hogy elég messze hajoljon. Ebben az esetben a harcot nem tartom befejezettnek. Ehelyett egy magas pontot, a városi kút tetőjét szemelem ki, s odaakrobatikázok, hogy így várjam következő támadását.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Ayse Kedd Márc. 10 2015, 19:46

Nem számítottam győzelemre, pár megmozdulás után egyértelmű volt a jelentős szintkülönbség köztünk, arról nem is beszélve, hogy az akrobatikája fejlettebb, mint az enyém és a súlyemeléséhez is volt szerencsém. A fegyverét eltekintve erős a gyanúm hogy ő nem volt lehibernálva amit ha utólag bele gondolok, ő kérdezte tőlem hogy kiképzős vagyok-e… túlzottan lerí az emberről ha az és ez bosszantó…

A harcunk némi szóváltásban, pár megmozzanásban és egy fogadásban teljesedett ki. Persze a Hentes a tét, amit nem bánnák ha megkapnám, de az emberek nem az adakozásukról híresek, mintinkább önzőek és egyszerűek. Pont mint ő. A hanglejtése, a gesztusai, minden… olyan mint egy nyitott könyv aminek a címe a „Ne bízz a ribiben”. Akkor még fogalmam sem volt hogy mi még össze fogunk futni, leginkább úgy tekintettem rá, mint akiről holnapra elfelejtem azt hogy egyáltalán létezett is…

A harcunk a fogadás megnyeréséért folyik, nem is a győzelem iránt, hisz már csak egy csapás volnék neki. Pont ezért kell résen lennem, és távol tartani magamtól úgy hogy én mégis hozzáférjek és a hamvas kis arcocskáját szétkaphassam a fegyveremmel.
Asuka a fegyvere tetején bohóckodik, provokálni próbál, pedig leginkább csak adatokat árul el magáról. Persze most még nem jelentek rá veszélyt és szándékomban sincs ártani neki, viszont ezekből és a jelenlegi pont viszonyítási alapból, a felszereléseiből könnyedén megállapítható hogy mire építkezik igazán. Majd ezt tudva, és kitapasztalva sarokba tudnám szorítani, pár itemmel. De ez most felesleges és lehetetlen is… Mindig szenbesülök a saját gyengeségemmel, hátrányaimmal és azzal hogy nekem nincs annyi időm hogy mindezt behozhassam… Talán végég a ranglétra alján fogok csücsülni és várni a csodát, mármint az édes megsemmisülést. Ugyanakkor mikor ezekre gondolok, mindig feléled bennem a dac, egy aprócska szikra hogy: NEM! De mégsem látok gyakorlati változást hisz ahogy én is… úgy mindenki feljődik, ki gyorsan ki kevésbé….

A bohóckodására nem figyelek, az efféle provokáció mindig is hidegen hagyott, magából csinál hülyét nem belőlem. Miután meguntam a fegyveréhez nyúltam és aktiváltam a képességem. Meglepett hogy másodjára is sikerült, pedig tudom hogy nincs sok pont az enyémen, tehát vagy nagyon elhanyagolja… vagy piszok mázlista vagyok… A fegyverét megnöveltem, majd hirtelen kikapcsoltam a képit. Igazság szerint az akrobatikájával számoltam, abban reménykedtem hogy nem számít majd erre a húzásra és a meglepettség erejével meg tudom szerezni. Egy pillanatra azt hittem sikerül, majd a könyökével találtam magam majdnem szembe. Nem fájt volna, így nem is törődtem vele, legalábbis nem elhajlással, vagy a testem megfeszítésével hagyni hogy betaláljon és vége legyen. Az ütés kivédéséhez inkább közelebb hajolok a fegyverhez, szinte hozzá simulok így remélve hogy akad annyi rés hogy a keze elsiklik felettem, és leginább a másik kezemmel is a markolatra akartam ráfogni. Mivel kétkezes fegyverről van szó, így a kezünknek van helye bőven. Ugyanakkor nem értem be ennyivel, megfordultam a sarkamon, és legugolva rántottam magamra a lányt a fegyverével együtt. Ha tudtam átlendítettem felettem, én pedig úgy próbáltam felé gördülni, egyfajta leegyszerűsített tigrisbukfenc gyanánt. Ha sikerült akkor a lány hasán ültem, míg ő alattam és a penge pedig közöttünk helyezkedett el úgy, hogy mindketten, vagy legalábbis én biztosan szorítottam a markolatát. Ugyanakkor ha nem sikerült elhajolnom a támadása elől, akkor bizony úgy történtek a dolgok ahogy ő szerette volna.


_________________
DuplaA - Asuka vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Asuka Hétf. Márc. 30 2015, 12:15

Provokálom? Talán így van. Nincs is gyengébb ellenfél, mint az ideges ellenfél. Ha legyőzöd az elméjét, akkor a testét már nem nehéz eltiporni. Már amennyire lehet szó ebben a világban valódi testről... holott az tény, hogy a virtuális test nem egyenlő a lélekkel. Ha ez így lenne, akkor nem lennének képesek az emberek itt hazudni.
Ayse rafinált harcos, holott az akrobatikája - ha van neki - még csak meg sem közelíti az enyémet. Sikerül maga alá tepernie, s végül ott fekszem, a hideg kövön, s mind a ketten a Hentes markolatát fogjuk.
- Szép volt. De tényleg! ^^ - kiszabadítom a másik kezem, s így, hogy még mindig a hasamon ül, megnyitom a panelemet, és feladom a harcot. Nem lenne dicsőség abban, hogy lecsapjak valakit, aki nálam sok szinttel gyengébb... Sosem szerettem az ilyet, s nem látom értelmét.
- Uhm... Ha leszállnál rólam, azt megköszönném. Embarassed A bukfenc a végén nagyon jó volt. Tudom ajánlani, hogy fejleszd az akrobatikádat még tovább. Van hozzá érzéked. Ha pedig szeretnél még gyakorolni, akkor keress fel. ^^ - Liberators tagság ide vagy oda, amennyire komolyan veszem a céh céljait, épp annyira ostobának tartom azt, hogy a céh tagjainak többsége sötétben rejtőzködő, rejtélyes alakként próbál érvényesülni. Butaság. Bárki lehet Felszabadító.
- Ami pedig a jutalmadat illeti... kardot ígértem, ugye? ^^ - panelnyitás, Hentes elrak, majd pedig előveszek egy T2-es Fém Pallost. A Hentes ugyanis egy csatabárd, legalábbis az én esetemben az. Nagyon messze van a kardtól. Razz A Pallost átnyújtom, hogy vegye el, az övé. Nekem nem kell. Jobb a T1-es ritka fegyverem. Mindeközben pedig pofátlanul, kedves, természetes mosollyal nézek bele az arcába. Csak nem gondolta komolyan, hogy majd odaadom neki a fegyverem? Rolling Eyes

//megjegyzés: céhbankban van az item//


Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 05 2015, 21:08

Ossu!

Lezárom a párbajt, a jutalmatok 25 xp és 70 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

DuplaA - Asuka vs Ayse Empty Re: DuplaA - Asuka vs Ayse

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.