Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayse

2 posters

Go down

Ayse Empty Ayse

Témanyitás by Ayse Vas. Május 10 2015, 19:45

..: Képesség pályázat :..




Név: Kurakku - Kattogás

Hatás:A képesség használatával képes vagyok megállítani egy mellékcselekvést. (Potion, méreghasználat és képesség használat). Három kör lehűlési ideje van.

Kinézet: Látszólag nem történik semmi, nincs villanás, sem pedig színes fegyverek. Csupán egy óra szerű kattogást lehet hallani.

Pályázat:

_________________
Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ayse Empty Re: Ayse

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 11 2015, 22:34

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a második képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ayse Empty Re: Ayse

Témanyitás by Ayse Hétf. Május 25 2015, 19:38

Ayse Cac88d28-d283-414d-9d4f-471db469f5ae
Név: Envy
Kaszt: Idomár.
Szint: ?
Kor: ?
Nem: ?
Céh:?   - Ismeretlen, annyit tudunk csak hogy titkos és hogy a jelük egy kos tetoválás volt.

Pet:
Egy hatalmas gólem, neve ismeretlen és aki képességének köszönhetően képes magába szippantani és elzárni a játékosokat, ha lecsökkent az életük tíz százalék alá. (piros sáv) Lényegében olyasmi mint egy börtönkristály épp csak mozog és mindent megtesz Envy kérésére. A pet nem beszél, leginkább olyan mintha nem lenne öntudata és idomárja teljes irányítása alatt állna.

A pet képes a saját fizikai anyagát változtatni, hol kő. szél. víz formában jelenik meg, de leginkább az átlátszó formákban észrevehető a testében domborodó emberi arcok és egyéb testrészek.  A testben lévő arcok amik kiformálódnak fájdalmas arckifejezést, leginkább sikolyra és/vagy kiabálásra emlékeztető mimikát rajzolnak ki.

Envy képességei:
Sokat nem tudni róla, ritkán használ ilyesmit, leginkább a fájdalomérzetet szereti felkelteni másokban és ezzel kínozni halálra vagy az őrületbe ellenfeleit. Ahhoz hogy ezt a képességet használni tudja, csakis a gólem segítségével érheti el, így hihetik azt is hogy ez a góleme képessége.

Jellem:
Kedves, önzetlen és segítőkész. Legalábbis ilyen volt amíg meg nem őrült, jelenleg teljesen kiszámíthatatlan, össze vissza beszél, és logikátlanok a tettei, cselekedetei, szavai. Mindenkiben az ellenfelet látja, és a céhe gyilkosát.  

Külső:
Aranyos bájos pofika, cuki szemüveg, és kedves arckifejezés. Rózsaszín a haja, a szeme arany színű. A céhjelzése egy tetoválás ami a jobb oldalt a mellkasán van. Nem épp domború, de inkább lány-szerű, mint fiú, bár öltözködése lezser és sokszor inkább fiús.
Kép:

Történet:
A játékba lépésekor édes, kedves, aranyos lányka volt. Önzetlenül segédkezett és mindig aktív tettekkel bizonygatta jóságát, mást nem is nézett volna ki belőle az ember. Ugyanakkor nem kellett őt félteni, hisz látszólag meglátta az emberekben a jót, mindenkiben, legyen az zöld vagy piros, mogorva vagy épp nyájasan kedves, szinte ráérzett kinek mire van szüksége. Miképp beszéljen velük, hogy kezelje őket. Pont ezért határozta el hogy inkább azok segítségére lesz akiknek nagyobb szükségük van rá… Pont ezért az emberek elfordultak tőle, és nem bíztak meg benne többé, hisz gyilkosokkal mutatkozott és ugyan a tettekben nem segédkezett, de tudni lehetett hogy nem hagyott senkit sem meghalni…  Úgy hitte hogy türelemmel és figyelemmel ezeket az embereket is jó útra terelheti, de az idő folyásával a dolgok csak romlottak. A céh ami befogadta őt, és szenvtelenül kihasználta, felhasználta őt… Minden kicsúszott az irányítása alól, és míg azt hitte befolyással lehet a dolgokra ráébredt hogy nincs hozzá elég hatalma vagy épp tehetsége. Az események egyre csak  nehezítették a Envy dolgát, és a végső törés akkor került sorra mikor saját céhe fordult egymás ellen és kezdték el ölni magukat. Envy ezt a góleme segítségével megakadályozta, viszont ezzel a ponttal a teljesen összeroppant és  bele boldondult a történtekbe. Ezek után Envy nem fogta fel saját változását, és egy álomképet lát, képzeleg és azt hiszi még mindig a jó ügyért harcol a társaival együtt... Lényegében már menthetetlen, hisz nem fogja fel hogy gyilkol és árt másoknak.
Ayse Tumblr_nj4vgbYOLg1r2rp33o1_500

_________________
Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ayse Empty Re: Ayse

Témanyitás by Ayse Hétf. Május 25 2015, 20:20

Ayse QibEnR9E3p8


Név:  Azrael (Azril)
Kor: 14
Nem: Férfi
Szint/Pontelosztás: Egyezik Ayse-val.
Fegyver: Kasza.

Külső:
Korban, alkatban egyeznie kell a használó testéhez, így:
Alacsony, szálkás test jellemzi, a felsőtestén nem visel ruhát, szokatlan ruhaviselet rá is jellemző épp úgy mint Aysera. Haja lila, de akad hogy rózsaszínre váltja, ugyanakkor előnyben részesíti a lilát. Míg Aysenak hátul le van vágva a haja, addig az övé a feje tetején egy lófarokba van összekötve. Nem visel fejfedőt, egy arany-fehér hajcsattal fogja össze azt, miközben egy arany tiara-szerű lóg bele a homlokába. Haja három apró tincsbe van fonva a frufrujánál, ami Ayse-ra is jellemző. Arany vértjét kék kövek díszítik és világos, élénk színű ruhákat hord amik sok esetben épp csak az ágyék részt takarják. Vállvédőt és kesztyűt használ amiket díszes kövekkel díszít és köt össze. Hangja férfias, mély ugyanakkor dallamos és esetenként játékos.
Kép:

Jellem:
Ayseval ellentétben ő igenis ragaszkodik az élethez, és igenis imád harcolni, és imádja az embereket is. Érdekes kis játékszereknek használja őket, míg Ayse túlgondol dolgokat és maga megy, a falnak addig Ő ebben igyekszik visszatartani, hisz célja minél tovább életben maradni. Tudja magáról hogy csak egy program ami Ayse testében él mint parazita, és legszívesebben Ayset is eltenné láb alól hogy a teste teljes uralma az övé lehessen.
Lenéz másokat, Ayset is, és ez a modorából gyakran ki is érezhető, ugyanakkor szeret másokat ki és felhasználni, szeret szórakozni és élni. Gyakran beszél megbotránkoztatóan, szókimondóan.  Ő nem ölne, hisz ez bele van építve a parancssorába, ugyanakkor érdekesnek tartja az embereket, főleg ha egymás ellen tudja uszítani őket. :3


Történet:
Egy küldetés aminek ha tudta volna mi lesz a következménye biztos nem vállalta volna el. Az hogy mindenki elesett vagy el teleportált mellőle a legkevésbé sem zavarta nem úgy mint a folytatás… Hárman maradtak csupán az utolsó terem nem volt bíztató, a giccses mivolta még hagyján, a bent lévő szörnyek sem voltak túl érdekesek, de a plafonról egy hatalmas sötétkék, vagyis inkább mély lila alaktalan trutyiváladék csöpögött le a földre, és azokból fomálódott szörnyek, lényeknek a páncéljuk is levehetetlen volt…

Kano-kun már támadott is, hosszú ideig nem tudtuk eldönteni róla hogy ő most egy játékos vagy egy küldetést segítő njk volt, amit tudtunk csak hogy nem volt épp szívbajos, végig tartotta a kapcsolatot, cseveget valakivel, nem úgy mint én, velem is próbált, de elhajtottam és vette is a lapot. Persze az eredménye az lett hogy a csapattársaim egy részét megpróbálta ellenem fordítani… Több kevesebb sikerrel. Nem volt elég a küldetés, de a hétből csak hárman maradtunk főként miatta… Inkább éreztem azt hogy hátráltat minket mintsem előrébb vigyen bármiben is, nem úgy mint most. Míg mi képtelenek voltunk ártani neki, addig ő igaz több csapással de a páncélpontokat megcsípte, majd egy-egy nagyobb támadással szinte egy-hit-elte azokat a szörnyeket. Összenéztem a másik játékossal, most már mindketten biztosak voltunk abban hogy nem közülünk való. Mígnem megérkezett a „várt” miniboss is. Ami nem volt más mint a falra ragadt plecsni egy nagyobb darabja, ami teljesen leereszkedett és undorító nyálas amőbaszörny formát alkotva, támadt ránk. Először csak Kano majd a másik társunk és végül én is nekilendültem, így támadást intézve jobban jártunk volna ha előbb várunk, ugyanis a szörnyike egy nagyobb ugrással leterített és a földhöz szorított minket, majd mintha oldani kezdte volna a testünk éreztem hogy süppedünk, vagy nyom agyon minket a lény. A végén magába szippantva mindhármunkat, a döbbenet után belülről próbáltunk meg kiszabadulni, esélytelenül, míg a pontjaink egyre csak fogyatkoztak. Mindaddig húzódott ez az egész, míg három hp-nk sem maradt, Kano-kün ekkor kezdett valami furcsa skillt előhívni, aminek köszönhetően egy csapásra szétszedte a szörnyet. A küldetést megkaptuk, viszont mindketten neki estünk a fiúnak hogy magyarázza meg a történteket. Félúton csatlakozott a küldetéshez, és ha bizony egy játékos jóval magasabb szintű lenne, mint mi, ugyanakkor többször bizonyodott be az is hogy nem csap nagyobbat mint mi, így ezt kizárhattuk. Konkrét választ nem kaptunk és talán nem is kaphattunk volna hisz a szörny újból megizédződött, immáron fekete színben és lila indikátorral… Hátrahőköltem… az előbb is épphogy megúsztuk, most biztos végünk ha maradunk. A teleport kristály a kezemben, ugyanakkor feltűnt hogy Kano-kunt támadja csak a szörny és most sokkal hatásosabb mint eddig… A fiú élete alig két csapástól máris piros sávba vállt, a másik társunk a megvédésére sietett de egy találat után elpixeleződött, én pedig ott akartam hagyni, már nyílt is a szám, emeltem a kristályt mikor Kano felém szaladt, és még épp elért… Azt hittem megszabadultam tőle, és sikerült egyedül kiteleportálnom. Így a földön hanyatt fekve lihegtem még pár másodpercig mikor:…
~ Nabasssz…. ez nem sokon múlott. – Hallottam a fiú hangját. Több sem kellett kínlódva felültem és körülnéztem, de nem láttam őt sehol… megráztam a fejem, és összeszedtem magam hogy lelépek.
~ És most? Hova akarsz menni? – Ismét csak zavarodottan néztem körbe, de nem láttam őt.
~ Hééé válaszolj nekem te csicska… – Kezdett türelmetlenebb lenni, én pedig már tényleg nem értettem semmit.
~ Hol vagy? – Kérdeztem tőle és nyitottam le a map-ot hisz mivel a party még nem szűnt meg így jelöli őt is. Majd legnagyobb meglepettségemre egy koordinátált jelölt be mindkettőnk részére.
~ Pont ott ahol te, amint látod. – Feleli lekezelően. Majd végül elmagyarázta hogy hagynia kellett volna meghalnia minket, ugyanakkor ezt nem tehette és nem jóhiszeműségből hisz ő nem más mint egy npc program. A célja a küldetés segítése volt, ugyanakkor nem úgy tervezték hogy mindezt könnyen kezelje, szándékosan építettek bele emberi hibákat, de a legfőbb parancsokat ő sem tudja megszegni, pont így… Kénytelen volt a testemet védőbástyaként használni, egybe forrasztotta a kódunkat és így a rendszer sem üldözheti tovább hisz úgy hiszi hogy el lett távolítva, pedig nem… Belém csimpaszkodva kell tovább élnie, és ezen elvileg nem lehet változtatni, legalábbis az ő elmondása szerint… Időközben a nevét is felülírta és Kano helyett Azrael-nek neveztette el magát.

Idővel tapasztaltam hogy nem csak a gondolataimat hallhatja, hanem képes saját testet is felvenni, de alig öt méter távolságot tudunk egymás nélkül megtenni, ami borzasztó hisz se ő nem vágyik az én társaságomra és én sem az övére… A végén még tényleg levetem magam Aincard széléről…

_________________
Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ayse Empty Re: Ayse

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 26 2015, 00:19

Ossu!

Elfogadom mindkét NJK-t azzal a feltétellel, hogy Envy a képességeit csak rajtad használhatja, meg azon, akit megbeszélünk. Az NJK-boardba kérek szépen adatlapokat, és mehetsz is velük játszani :3
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ayse Empty Re: Ayse

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.