Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Éjszaka az étteremben

+2
Ozirisz
Jay
6 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Szomb. Jan. 03 2015, 20:22

Fura helyre vagytok vezetve; az erdő szélére, kissé távolabb a legközelebbi várostól, Solviktól. Tél lévén elég hamar besötétedik, pedig titeket csak este fél tizenkettőre várnak a helyszínre, hogy elkezdhessétek a munkát :3
Mikor a kissé ütött-kopott, lelakott és igencsak rémisztő épülethez értek, melynek tetején egy rajzon vígan vigyorog rátok Freddy, már láthattok ott egy alakot. Nincs benne semmi különös, rövidke haj, átlagos termet, felnőtt férfi némi borostával, fején ellenzős sapkával és biztonsági őr ruházatban. Vígan fogad titeket mosolyogva, bár hangja kissé reszket.
-Oh, he-hello, üdvözlet. Szóval ti vagytok azok, jól van. Egy kislány is? Nahát... oh, de látom, sárkányod van, akkor megnyugodtam, jól van. -kezében egy papírt szorongat, arra pillant rá olykor-olykor. -Na, ezt mondták, hogy olvassam fel nektek, mert hát protokol meg minden, szóval... *khm* "Üdvözöllek Freddy Fazbear pizzázójában. Egy varázslatos hely gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt, hol a fantázia és a vidámság életre kel. A Fazbear Entertainment nem vállal felelősséget sem személyi, sem vagyoni kár esetén. Amennyiben mégis sérülés vagy halál következne be, egy Eltűnt Személy dokumentum kerül kitöltésre 90 napon belül."
Ismét rátok néz, picit sápadtabban, de még mosolyog, idegesen piszkálva a haját.
-Jó, ez most rosszabbnak hangozhat, mint ami valójában, de amúgy tényleg nem kell aggódni semmi miatt. Eddig én dolgoztam itt, csak mivel már több emberre van szükség, átkerülök a nappali műszakba. Szóval, meg amit még tudni kell, az animatronikok. Tudjátok, azok az állatrobotok, amikkel a gyerekeket szórakoztatják. Egyenlőre nem kell velük foglalkoznotok, de tudnotok kell, hogy így éjszaka hajlamosak bekapcsolni és járkálni fel-alá az étteremben. Ha lehet, akkor ne bántsátok meg ne tegyetek kárt bennük, elvégre, mégis csak a gyerekek kedvencei, meg hát drágák is. Amúgy elég büdösek lesznek, de mivel ott porosodnak szegények a színpad mögött elég hosszú ideje, ez szerintem nem igazán csoda. Majd jön egy erre szakosodott brigád is és kipucolja őket. Viszont a szemük elé ne nagyon kerüljetek, mert újra is kéne őket programozni, ugyanis ha meglátnak titeket, lehet, hogy azt fogják hinni, hogy ti is robotok vagytok jelmez nélkül, és megpróbálhatnak belegyömöszölni egy másikba, ami elég kellemetlen dolog, meg volt, akinek így használódott el burka Rolling Eyes
Tekintete a felső sarokba téved, arra, amerre ti is az órát találjátok. -Oh, mindjárt éjfél. Szóval, hányan is vagytok... egy, kettő, három, négy, öt. Oké, pont jó. Szóval, ki mit vállal? Kéne valaki, aki a kamerákat figyeli, nehogy illetéktelenek surranjanak be, vagy ilyesmi. Aztán kéne két ember takarítani az egész placcot. Nem nagy, hamar készen lesztek vele. Kéne valaki a konyhába is mosogatni meg pakolni, meg összeírni, miket kell rendelni. Oda erős és szemfüles menjen, mert nincs kamera. Ja, és kéne még valaki a papírokat összeszedni és kategorizálni. Szóval, ki mit szeretne csinálni?

---

Résztvevők: Jay, Joey Chrome, Ozirisz, Hayashi Yuichi, Shukaku és Timidus (jutalom nélkül)
Ki-ki döntse el, melyik feladatot szeretné csinálni. Meg is beszélhetitek egymás között, vagy aki-kapja-marja alapon is játszhattok. Ezen kívül kérdezni is szabad :3
Határidő január 9. :3

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 03 2015, 21:09

-Timiduuuuus!
-Tudom. Újra megnyílik Freddy étterme, és segíteni akarsz az alkalmazottaknak, hogy minél hamarabb készen legyenek, és minél hamarabb tudjanak menni a gyerekek pizzázni, sőt, még ki is fogod fizetni a pizzát azoknak, akik nem engedhetik meg maguknak, akik pedig nem tudnak eljutni a tizenharmadik szintre, azoknak megveszed, és el fogod szállítani.
-Izé… honnan tudtad?
-Mindig ilyeneket csinálsz. Valamint az asztalon hagytad az újságot ezen az oldalon kinyitva.
-Hupsz! Szóval akkor…
-Már összekészítettem mindent.
-Egy angyal vagy Timidus!
-Sárkány.

Jelenti ki a pet, miközben hősiesen tűri Shu ölelgetését. A várva várt napon a kis idomár már délben elsötétít minden ablakot a szobájában, és lefekszik aludni, hogy ébren tudjon lenni a késői munkára. Még egy kis tejeskávét is pakolt be magának, hiszen a Vörös Bika Potionra sajnos már nem számíthatnak. Majd amikor Timi is úgy ítéli, hogy mindennel elkészültek, akkor együtt indulnak el az étterem irányába, felszerelkezve mindenféle csoda takarítószerrel, szerszámkészlettel, meg persze az alap túlélőfelszerelésükkel, ami mindig náluk van. A hely szelleme nem nagyon lepi meg Shut, hiszen ilyesmire számított, meg kívülről egyébként is látta már, amikor erre járt, de azért este így is kicsit ijesztőbb, még akkor is, ha a csodafáklya is náluk van. Szépen felsorakoznak a biztonsági őr előtt, Shu igyekszik az élre furakodni miután köszöntötték az ismerősöket, főleg Jay-t, akitől még Chan után is érdeklődnek egy keveset. Na persze nem azért furakodik előre, mert fontosnak gondolja magát… mindössze látni szeretne, na meg persze hallani. Bár amikor azonnal megkapja megint a lekislányozást, meg azt, hogy Timidus a sárkánya, rögtön rájön, hogy annyira nem is akarta hallani ezt az egészet. Mindenesetre nem szól közbe, de a kis sértettség látszik az arcán… bár legalább azt tudják, hogy Timidus mellett nincs mitől félnie. A sérülés meg halál felemlegetésére Timidus oldalra billenti az egyik fülét, ám Shu megsimizza a buksiját, és halkan odasúgja neki, hogy nem lesz semmi baj. Főleg azért nem, mert robotok. *.* Shu pedig tud bánni a robotokkal, mert az összes összes robotos filmet megnézte, és az összes összes könyvet elolvasta, és mindent megtanult a példaképétől. Na de miért is tudja Shu, hogy úgysem lesz semmi baj? Ez az első kérdéséből ki is derül, amikor felemeli a kezét, hogy ő bizony hozzászólna.
-Izé… bácsi kérem, butaságot tetszett mondani… kivéve, ha ezek a animatronikok mondjuk bossok, de azt nem hiszem. Yoshiaga professzor boltjában nagy betűkkel ki van írva, hogy a Pánik burkot csak a bossfightokban lehet használni, szóval biztosan nem használódott el senkinek a burka azért, mert az animatronikok bele akarták gyömöszölni valahova. Szóóóóóval… kellene valamitől tartanunk igazándiból, vagy csak ránk akar ijeszteni, mert ez egy ilyen szellemkastélyos bigyuszka gonosz lelketlen megvadult robotokkal? Egyébként mi szívesen megcsináljuk Timidussal a papírmunkát… aki nem mellesleg nem a sárkányom…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Jan. 03 2015, 23:09

- Kaja? Megvan. Pia? Megvan. Burok? Megvan. Hangrögzítő, hogy felvegyek egy kísérteties hangot, hogy azzal Halloween-kor a többiekre hozzam a frászt? Megvan! INDULÁS! - ezzel a kiáltással mentem a megadott helyre, hogy sok-sok pénzt keressek!Very Happy Csak mentem, mentem, mentem mentem... Kicsit nyugtalanított, hogy elhagytam már Solvikot, de az étterem sehol.
- Ember, hol van? - kérdeztem hangosan, s mintha az épület meghallotta volna, meglett. B**meg, ez még nyitva van? O.o Hát úgy néz ki, mint amire évek óta nem nézett rá senki! Még az a kedvesen mosolygó maci is nagyon ijesztő így este! Óh, van ott valaki! Jobban mondva valakik! Shu és Timidus??O.O Már komolyan azt hiszem, hogy követnek! Vagy csak ilyen sok véletlen van? Nem, tuti követnek! Nézzük, ki van még itt. Három teljesen ismeretlen fiú.
- Hali, Joey Chrome vagyok!^^ - mutatkozom be a fiúknak. Közben az Őr már mondja is a magáét. Aha, aha, ugyanolyan, mint a Chucky Cheese, amiről a dédinagypapi mesélt. Micsoda?? Sérülés vagy halál??? O.O Egy ilyen helyen??? O.O H-hogy mi?? Éjszaka járkálnak, s képesek betömködni minket olyan vacakba??? O_O Ezután az emberke elmondta, hogy miféle munkák vállalhatóak.
- ENYÉMEK A KAMERÁK! - rikkantottam gyorsan, mert én a biztonságos környezetben akartam maradni ezek után. Shu valamit mondott vagy kérdezett, nem tudom, de nem figyeltem oda, mert a helyzet miatt azzal voltam elfoglalva, hogy ne nekem jusson a konyha vagy a takarítás, mert én biztos nem vállalom, hogy pont a konyhában vagy takarítás közben kapjon el az egyik! Ám eszembe jutott egy kérdés, illetve több is, amit nem bírtam magamban fojtani.
- Elnézést nekem lenne pár kérdésem... Első: van valami, amit tudni kell még azokról az Animicsodákról? Második: Ugye biztonságos helyen kell néznem a kamerákat??? - ez inkább pánikszerűen lett feltéve, mert már kezdek félni! T.T

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Vas. Jan. 04 2015, 17:01

Minimese

A fickó ismét megvakargatja a tarkóját, majd így szól.
-Hát, ezek után a fene se tudja. Mármint, azon a Viadalon is lehetett használni a burkot, mégsem volt bossharc. Meg még elég sok ilyenről hallottam. Meg hát a kollegám is így járt. Fogalmam sincs, csak azt tudom, hogy ha nullára kerülne az életed, akkor bekapcsol az itt is.
Majd Joey felé fordul. -Hát, maximum apróságok. Bonnie meg Chicka járkál a legtöbbet, de az étkezdén kívül sehova nem mennek együtt. Mintha meglenne a maguk területe. Freddy az járkál mindenfelé, de ő a legbékésebb, nem kell tőle félni. Aztán Foxy az olyan bújós, nem nagyon szokott kimozdulni a helyéről, ha viszont igen, akkor a biztonsági szobát szereti nagyon. A második kérdésed nem értem O.o; Mármint, hogy nem érnek-e el a robotok. Dehogynem. Ők az egész területen mozognak. De tényleg nem kell félni tőlük, legalábbis szerintem. Én jól megvoltam velük.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jan. 05 2015, 15:08

Nem igazán volt hangulatom harcolni. Miért? Úgysem tudom megvédeni, akik fontosak számomra. Mire jók a tapasztalati szintek és a jó felszerelés, ha nem tudok vele megvédeni senkit? Lehet itt az ideje nyugdíjba vonulnom... Ismét rámtört az az érzés, ami abban a fura toronyban kapott el, amikor öregemberré változtattak. Bár a fizikai valóm nem öreg, de a lelkem mélyén annak érzem magam. Mint egy sokat látott és tapasztalt veterán, aki az út végéhez közeledik. Megjártam a hadak útját mindkét világban. Voltak szép boldog idők is, de fájdalommal és szenvedéssel teli korszakok is. Elfáradtam...

Olvasom az újságot déltájban, a fogadó pultjánál ülve, előttem a kávé és egy korsó sör, és a rántottám. Minden, ami egy jó reggelhez kell. Aztán egy hirdetésen megakadt a szemem. Egy lazának tűnő munka, Freddy éttermében. Bár nem tudok sokat a helyről, leszámítva egy kósza pletykát a csapostól, hogy egy rövid idő után bezárt. De hogy miért? Arra a választ még a csapos sem tudja. Amit pedig ő nem tud, az már tényleg hétpecsétes titok, hisz a csapos a hírügynök egyik szinonímája Aincradban. A játékosok zöme egy kiadós vadászat vagy egy küldetés után isznak egyet a sikerre vagy épp a kudarcra, és közben el-elkottyantanak némi információt, amit a csapos kb. mint a radar, szedi össze és raktározza el, majd egy másik bandának adja is tovább.
Node mindegy, látatlanba elég nyugisnak tűnik a munka, és ki tudja', talán idővel még főszakács is lehetek. Bár, azt azért sajnálom, hogy a 100.boss legyőzésével automatikusan megszűnik a munkahelyem, és papírok nélkül odakinn kicsit hülyének fognak nézni amikor betoppanok a munkaügyi hivatalba. De az még a jövő zenéje...

Reggeli és miegyéb után a teleportkapuhoz vettem az irányt, és Solvikba mentem, majd ott elütöttem az időt estig. Aztán 11óra fele útnak indultam, kifele a városból, az étterem felé. Mire odaértem, már gyülekezett a jónép.
- Sziasztok! Ozirisz vagyok - köszöntem a társaságnak és mutatkoztam be azoknak akik nem ismernek. Végülis jobban megnézve, csak Joeyt nem ismertem, és persze az őrt sem. Shut és Timidust ismerem talán legjobban a jelenlevők közül. Yuichi, bár annak ellenére, hogy ő is a Liga tagja, nem sokat beszélgettünk, és nem igazán volt alkalmam jobban megismerni. Ahogy Jayt is csak küldetéseken láttam, de az sem mostanában volt.
Közben elhangzott némi infó a helyről, némi elrettentés, riogatás. Shu kapásból fel is szólalt a burok végett, miszerint ez nem bossharc, itt nem működik. Az őr pedig ellenpéldaként felhozta a Viadalt, ami szintén nem boss, és működött. Valamint hivatkozott egy kollégájára, de mivel nem ismerem, nem tudom, hogy az igazat mondja-e, vagy csak lódít, függetlenül attól, hogy mi is a szándéka. Alap bizalmatlanság. De tény és való, a Viadalos példában van valami...
Az éjszakánként bekapcsoló robotok... - szólaltam meg - valami hasonló film volt régen, csak nem étteremmel és robotokkal, hanem múzeummal és a kiállítással... - majd egy levegővételnyi szünetet tartottam - Legalább tudjuk, hogy a fejlesztők mit néztek a szint tervezésének idején...
Majd a munkán agyaltam. Shu lecsapott a papírmunkára, Joey a kameraszobában fog kuksizni. Maradt a takarítás és a konyha. Bár ez utóbbiban nincs kamera, szóval nem biztos hogy annyira jóvilág lesz. Ellenben megvannak az előnyei is. Mosogatás, pakolás, összeírni a rendelést... meg esetleg szép sumákban egy kis maszek pizzasütés, majd a terhelő bizonyítékokat beburkolni, és anélkül jóllakok, hogy a kameraszobában látnák, esetleg beárulnának a főnöknek...
- A konyhát vállalom! - mondtam határozottan az őrnek, majd szép csendben figyeltem az eseményeket.


// Köszönöm Jay, hogy szóltál Smile Nem tudom miért Freddyztem le reflexből az őrt facepalm


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 06 2015, 04:03-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Kedd Jan. 06 2015, 01:29

Teljesen átlagos nap, teljesen átlagos, már-már monoton élet. Teljesen hozzászoktam Aincrad-hoz, szinte már el is felejtettem, milyen a kinti világ, főleg, hogy az utóbbi időben szinte semmit sem csináltam...itt az ideje, hogy valami küldetés után nézzek, ha nem akarok beporosodni. Fel is vettem egyet, ami ráadásul egy olyan szintre és helyre vezetett, ahol még sohasem voltam: a 13-as szint. Össz-vissz eddig öt szintet jártam be, azt se teljesen, de úgy érzem, jobb lesz új távlatokat nyitni magam előtt, háthogyha visszatér a régi szellem, a régi vágy, vagy hogyismondjákazt.
Mikor elértem a helyszínre, köszöntem és biccentettem mindenkinek. Shut kicsit rossz érzés volt látni azok után, hogy otthagyott minket, de hát ez van: a való életben szúrtak már hátba ennél undorítóbban is. És különben is, nem mi döntjük el, hogy ki akar a céhben lenni vagy maradni. Mindenkinek szabad akarata szerint kell cselekednie és élnie az életét, nem igaz?
Ahogy hallgatom a bisztonsági őrt, eléggé megfájdul a fejem: animatronikok, akik éjjel járkálnak, és akár begyömöszkölhetnek egy másik gépbe? Tehát gyakorlatilag kicsinálnak? És még úgy volt, hogy nem veszélyes küldetésbe megyek? Ajjj...
Shu okoskodott egy kört, de a biztonsági őr "letorkollta", hogy márpedig az úgy van, ahogy ő mondja. Joey szimplán köszönt, és lecsapott a kamerára, amit magamnak akartam kinézni, ergo se erős nem vagyok, se a takarításban nem vagyok jó, viszont a látószögem meg a megfigyelőképességem remek. Ozirisz elvállalta a konyhát. Ennyire erős lenne? Én véleményem szerint Shu jobb lett volna oda, hiszen petje is van, ő tudott volna figyelni miközben Shu végzi a dolgát... no sebaj ők döntik el, hogy mit akarnak csinálni.
-Én akkor vállalom az egyik takarító szerepét, viszont kérdeznék én is valamit: nincs esetleg valamilyen jelmezük, amibe belebújhatnék, hogy azt higyjék én is egy vagyok közülük? Vagy esetleg egy álarc? Vagy bármi amivel védekezhetnék az ellen, hogy robotnak nézzenek? Ha megmerevedek és nem mozdulok az nem hatásos, vagy épp ellenkezőleg, elfutni nem lehet, mikor meglátnak minket?- ? Plusz valóban ilyen erősek? -kérdezősködök, hiszen én burkot nem vettem. Nem tudnám finanszírozni, és már késő visszafordulni...

/Off Ozirisznak: a pasi szerintem nem Freddy, Freddy az a nagy maci, a csávó az csak biztonsági őr...szerintem Very Happy/

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Vas. Jan. 11 2015, 00:45

//A spoilerbe linkelt képek megnyitása összességében elég sok netet elvehet azoktól, akiknek korlátos//

-Hátööööö... nincs. -feleli megint a fejét rázva az őr. -De ha gondolod, majd körülnézhetsz a raktárba, hát ha valamelyikből mégis hiányzik az endocsontváz és bele tudsz bújni, de azért első a munka legyen >.>
-Jól van, akkor te kamerák, te konyha, te dokumentáció, ti pedig takarítás. -felírja mindet egy kis papírkára, aztán elrakja és elővesz öt walkie-talkie-ra hasonlító kis rádiót. -Ezek legyenek nálatok. Hozzád... -mutat Joey-ra. -...kerül az, amibe beszélni tudsz és azt ők mind hallják. Tihozzátok olyanok kerülnek, ami csak vesz. Bocsi, de csak ilyenjeink vannak Sad
Megvárja, míg összeszedelőzködtök, majd ismét az órára pillant.
-Éjfél van, ideje nekilátni. Szépen menjetek be, az ajtó automatikusan zárul majd és hatkor kinyit, mikor végeztek. Jó munkát!


[Küldetés] Éjszaka az étteremben Camso_www.kepfeltoltes.hu_


Joey:
Tehát tied lett az iroda, te tudsz tán a leghamarabb a helyedre kerülni. Az egész nagyjából így néz ki, ezen kívül van egy monitorod, amit ha bekapcsolsz, nézegetheted a kamerákat. Csak annyival kell vigyáznod, hogy a kamera aljánál van egy százalékszám, ami jelenleg 100%-on áll, de ebből feltételezhető, hogy igencsak takarékoskodni kéne vele.
Ezzel a fenti térképen is látható kamerákat tudod megfigyelni:
Spoiler:
Ezen kívül felfedezheted, hogy minden második kameraváltásod 1%-ot levesz az energiádból. Ezért kérlek, mindig írd meg, mely kamerákat nézed és mennyi ideig Smile

Shukaku:
Az ötös kamerához kerülsz, a raktárba, bár igazából nem is vagy a látómezejében. Ahogy belépsz és felkapcsolod a pislákoló villanyt, láthatod az asztalon ülő, szinte már magányosnak látszó csupasz endocsontvázat, no meg a megannyi tartalék Bonnie-, Freddy- és Chika-fejet. A munkád a szoba másik felében a kamera alatt fogad két hatalmas szekrényben tornyosuló, össze-vissza hányt papírok és dokumentumok képében.

Ozirisz:
Te ugyebár a konyhában találod magad. Persze az egész még picit úgyis néz ki, ahogy a Jurassic Parkban láthattad, bár nem annyira hatalmas. Mindenfelé kosz és por fogad, a tűzhelyeken odaégett széndarabok virítanak, a világítás idegesítően villog, mondhatni, semmilyen tisztességes ember nem szeretne olyan ételt enni, ami itt készül. Gusztustalan. Tehát: ideje munkához látni, vagy takarítani, vagy az eredeti dolgod végezni, ahogy kívánod.
Ami viszont érdekes, hogy van egy picike tévéd. És ez a picike tévé épp hangyafocit játszik :3

Jay és Yuichi (neki 500 szó)
Kizárásos alapon ti takarítotok, és bárhol kezdhettek, ahol csak akartok. Döntsétek el, merre mentek. Ha szeretnétek, PÜ-ben is küldhetitek és adok nektek minimesét.
Ami bizonyos, hogy valóban csupa mocsok az egész hely, szóval munka az van bőven.


A hozzászólást Argo összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 16 2015, 01:58-kor.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Vas. Jan. 11 2015, 07:43

-Ez is igaz.
Bólint Shu egyet mosolyogva a biztonsági emberke felé. A Viadalon Kayaba Bácsi megengedte, hogy működjenek a Burkok, tehát bizonyára itt is megengedi, hogy ne kerüljön senki bajba. Ez nagyon kedves tőle, ezért is nem értette Shu sohasem, hogy miért is mondja mindenki azt, hogy gonosz és meg akarja ölni őket, amikor ez szintiszta butaság, és minden küldetésükből látszik, hogy egyáltalán nem így van.
-Viszont ez azt jelenti, hogy mindenkinél kell lenni Buroknak. Mindenkinél van Burok? Most szóljatok, mert akkor még el tudunk gyorsan szaladni Yoshiaga professzorhoz. Biztos ilyen későn is nyitva van még, és addig nem kéne belépni, amíg bárkinek is baja eshet. Vagy… elugrasztom Chizut, és a Hazatérés Kristállyal pár perc alatt itt is lehet, hiszen közel vagyunk a városhoz. Szóóóóval, mindenkinél van Burok? Ha valakinek nincs pénze rá, az sem baj, meg tudjuk neki venni, de nem akarom, hogy bárki is…
A mondatát nem fejezte be, hiszen egyértelmű, hogy mi is a vége, és mivel mindenki tudja, így nem is kellett befejezni. Az meglepő volt, hogy Jay ennyire elutasítóan viselkedett, hiszen nem is beszélt Chanról, pedig Shu kérdezte… nem nagyon értette, hogy mi lehet a háttérben, hiszen a céhvezérrel mindent megbeszélt a távozásakor… de talán a fiú csak a küldire akar koncentrálni, ami abból is látszik, hogy milyen jó ötletei vannak. Ennek az ötletnek a hatására a sárkány csipogott is egyet, az idomár pedig megkereste a megfelelő számot, és a zsebébe rejtett egy Kinézet Kristályt. A walkie-talkie átadása után Shu egy kicsit nézegette a szerkezetet, ám ismét Timidustól érkezett egy csipogás, amire lelkesen bólogatott, és már küldte is a csapatfelkérést mindenkinek.
-Rövid kódokat küldözgessünk Joeynak, amit nem tart sokáig leírni, ő pedig…
-Rádió.
-…rádión továbbítja azonnal mindenkinek. Egyes a minden rendben, kettes az ismeretlen eredetű mozgás, hármas a veszély. A neveinket a kezdőbetűkkel helyettesítsétek, Jay és Joey esetében Ja és Jo, hogy ne legyen összekeverhető. Tehát, mi küldünk egy egyest Joeynak, miszerint minden rendben, ő pedig továbbadja rádión, hogy S1, azaz Shuék terme tiszta. Látjuk egymást a térképen, de lehetőleg senki ne hagyja el az őrhelyét. Javaslom, hogy először együtt járjuk be az egész épületet, hogy veszély esetén rendelkezzünk helyismerettel, és mindannyian tudjuk, hogy miként juthatunk el a másikhoz a leghamarabb, hogy segíteni tudjunk. Kérem, hogy tartózkodjatok a magánakcióktól, mert a meggondolatlan cselekedetek negatív következményekkel járhatnak.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Vas. Jan. 11 2015, 22:33

Jaijj...szóval nincs semmi védelem ezekkel az animatronikokkal szemben, nagyon jó, örülök, mint majom a ..... szőrének. Very Happy
Timidus kérdésére én a fejemet csóválom:
-Nem, nekem nincs Burkom. Nem éreztem szükségét plusz nem is nagyon tudnám finanszírozni magamnak. De most már késő. Ha nagyon nagy a baj, legfeljebb használom a Hazatérés Kristályomat, és kimaradok a jutalomosztásból. De szerintem nem lesz semmi baj- eresztek meg egy mosolyt Shu felé.
Shu monológját végighallgattam, miközben kezem a csapatfelkérés-elfogadás gombját nyomta le.
-Ez így nem egy rossz ötlet, csak nehogy az étteremben gátolva legyenek az üzenetküldések.
Így azonnal elküldtem egy próba üzenetet mindenkinek, csak hogy lássam, működik-e.
-Egyes OK, 2 ismeretlen mozgás, 3 veszély.- ismétlem hangosan, hogy megjegyezzem, kezemen számolva.- Szerintem legyen még egy segítségkéréses is, mondjuk a négyes. Jómagam próbálok vigyázni, de sose lehet tudni, mi történik. Reméljük, ezek a lények nem fognak ránktámadni. A körbejárás szerintem jó ötlet, de időnk már sajnos nincs rá. - nézek az órámra, mely majdnem éjfélt üt már - Mennünk kell dolgozni. Joey majd elmondja a walkie-n, hogy mi merre van pontosan. Megyek is takarítani. Mindenkinek jó munkavégzést Smile
Elbúcsúzok a csipet-csapattól, majd a legtávolabbi szobában kezdem a kameraszobától a takarítást, mert ha esetleg baj lenne, még el tudok futni a kameraszobáig, és onnan védekezni....

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Jan. 14 2015, 20:54

//Argo, a képek full méretben nagyon picik, így semmit sem látok belőlük (közben én is ránéztem, s akkor jó, ha:

Bal klikk a képre --> rányomsz a fájlnévre (a see full image size mellett van baloldalt) s másik méretre nyomsz, úgy rendesen mutatja)//

- Nálam van! - jeleztem Shu-nak. De miért van olyan érzésem, hogy csak azért mondja a hapi, hogy nem bántanak, hogy elhiggyem, aztán a végén mégis bántanak?? D8 Ráadásul nincs egy rohadt búvóhely sem, ahol elbújnák tőlük! Majd miután összeírta, hogy ki hova megy (Shu papírozni, Ozi konyha, a két ismeretlen csóka meg takarítani, és bef***i a félelemtől), adott nekik ilyen walkie-talkie szerű rádiót. Kiderült, hogy hibásak, vagy ahogy a kockák mondják, bugosak, mert csak én tudok a sajátomban dumálni, a többi meg veszi az adást. S mi az hogy automatikusan zár az ajtó??? Miért zárják el az egyetlen menekülési útvonalat??? T.T Hogy szaladunk akkor el, kiugrunk az ablakon??? T.T Mondjuk én majd megpróbálom, ha nem kapnak el addigra. <.< Hirtelen jelzés.
- ÁÁ, FREDDY MEGESZ VACSIRA!T.T – ijedtem meg, de aztán láttam, hogy csak csapatfelkérés shu-tól.
- Oops...^^” Bocsi.^^” - s elfogadtam. Eztuán Timidus kitalálta, hogy rövid kódokat küldenek nekem, amit én továbbítok, magyarul ha Shu azt küldi, hogy S1, nála minden rendben, ha S2, láttak valamit mozogni, ha S3, akkor kezdhetek az Atya Úristenhez imádkozni, hogy Shu ne egy jelmezbe végezze.
- Nálam is lesz valami: Ha hirtelen visítok és utána némaság akkor az alábbiakat jelenti: vagy megijedtem, vagy elájultam, úgy megijedtem, vagy elszaladtam valahová, vagy meghaltam! Bár az utolsó kizárt a buroknak hála. ^^” Ugye? - majd Timdus kijelentette, hogy menjünk együtt felfedezni a helyet.
- Én maradok! - ijedtem meg. - én amúgy is látni fogom az egész helyet, de engem hagyjatok ki ebből az ijesztő sétából! - ezzel a mondattal szaladok a helyemre. Kényelmes hely, de lehetne elektromos kerítés az ajtóknál. Némá, egy monitor! Na, legalább most tudom, hol leshetem a kamerákat. Mi az a 100% a képernyő al-- Ez ugye nem korlátozott energia??? Most viccelnek velem??? D8 Hát akkor nem csoda, hogy megpulhattak itt páran! D'8 Legközelebb mi lesz, kiderül, hogy gyerek gyilkosságok is voltak itt?! Na szóval... Azt hiszem a bal oldallal kezdem először a lesést. Júj, már most csökken az energia! D8


Alábbi kamerák lettek megnézve:
1A, 1B, 1C és 5-ös kamera
Megnézésük ideje: mindegyik kb 1 perc

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Vas. Jan. 18 2015, 12:32

//Yuichi betög, nekünk viszont ideje haladni. Sajnos ő kiesett Sad
Ej, régen nem volt ilyen nehéz wikipédiáról linkelni No  Szal mindenki csak azzal törődjön, amelyik a maga része Razz//

0:15

Joey:
1A kamera, a színpad mögötti terület:
Jay-t ugyan nem látod, a kamera látószöge csak a bábukat pásztázza. Az egy perc vége felé egy ponton elsötétül a kamerád, majd amikor ismét visszakapod a képet, ezt láthatod.
A többi kamerán nincs változás. Energiád új értéke: 74%
Talán jó lenne kicsit jobban spórolni Suspect

Shukaku:
Te semmit nem írtál arról, hogy már odabent mit is teszel, tehát ezek szerint negyed óráig jóformán csak a blattot rágod. De legalább semmi sem mozdul körülötted.

Ozirisz 500 szóval pótol

Jay:
Nálad kicsit jobban haladnak az események. Hisz a kameraszobától legmesszebb levő szoba pont a színpad maga az étterem legtúlsó végében, és jóformán egyenesen farkasszemet nézel azokkal a bizonyos animatronikokkal, akik békésen üldögélnek fellépésük helyének szélén.
Negyed órán át nem is történik semmi különös, takarítasz, ha gondolod, még bele is integethetsz valamelyik étkezőt néző kamerába, hát ha lát Joey. Majd egyszer, amikor háttal vagy a színpadnak, egy hang üti meg a füled.
És ha a színpad felé fordulsz, pont az arcodba hajol valaki, akinek igen erősen alvadt vér és genny-szaga van.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Jan. 19 2015, 17:52

//ugye nem baj, ha nem sorrendben nézem a kamerákat?^^//

Nézzük, akkor az 1B-s az ebédlőt, az 1C-s meg Foxi búvóhelyét, az 5-ös meg a raktárat mutatja. Ebédlőben minden rendben, asszem látom Jay-t.
- Szia Jay, élsz még? - szólok bele a rádióba. - Ebédlőben egyenlőre semmi, Foxy is a helyén van. - ránézek az 5ös kamerára.
- Shu, nem látlak titeket, ott vagytok? - kérdezem tőlük is. - Amúgy semmi mozgás. - Nézzük az A1-es kamerát, azaz a színpad mögötti részt, ahol Freddy-ék vannak. Hála Istennek se- Hé, hova lett a kép?! Óh, már visszajött... HÉ, HOVA LETT A NYÚL?!D8 Itt a többiek egy tökéletesen férfias sikoltást hallhatnak a rádiójukból.
- Eltűnt Bonnie, eltűnt Bonnie! - kiáltom a rádióban pánikolva. Mit kiáltom, sikoltom gyerekek! Majd eszembe jutott, hogy az őr mit mondott Bonnie mozgásáról.
- JA 3-AS, JA 3-AS, JA 3-AS!! - kiáltom, mint akit golyóznak. Ránézek az energiára. MÁRIS 74%??!!! ALIG TELT EL 15 PERC!! Oké, semmi pánik, spóroljunk, s ezúttal csak egy kamerát szabad egyszerre nézni, vagy több kamerát rövidebb ideig! Hacsak nem találok valahol elemeket. ._. De mivel a SAO a középkorban van kronoizéilag, így kötve hiszem, hogy már feltalálták volna az elemet. ._.
- Jay, élsz még?! Jay?! Ha igen, jelez valahogy! Jay! - próbáltam kétségbe esve rávenni életjel adásra, miközben fogalmam sem volt arról, hogy merre van Bonnie! Remélem nem elkapta Jay-t! Félve néztem megint az ebédlőt, miközben imádkoztam, hogy Jay-t fogom látni, ahogy megszakad a röhögéstől, mert ő mozdította el a nyulat, hogy alaposan rám ijesszen. Tényleg, az ajtókat lehet zárni vajon? O.o Ha igen, hogyan? Azokkal a gombokkal amik a falon vannak?


Amelyik kamera meg van nézve: 1B (Ebédlő)
Mennyi ideig: 5 másodperc

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jan. 19 2015, 22:12

Shu újra az összeomlás szélén. Egyszerűen úgy utasítják vissza a segítségét… ott van az az átkozott Burok, ami megvédi az életüket, és erre fogja és visszautasítja, és besétál a halálba. Jay… nem! Ezentúl senki ne mondja a lánynak, hogy milyen szörnyű ez a világ, hogy milyen gonosz Kayaba, amiért valóban meghalnak. A kezükbe adta az életet, az életmentő itemet, és egyszerűen nem élnek vele. Ez öngyilkosság. Felhívták a figyelmüket arra, hogy veszélyes a játék, hogy burok kell… erre… ez nem más, mint öngyilkosság. És miért? Dacból? Jay dacból nem fogadja el? Neki ne segítsen egy kislány, mert ő a nagy erős férfi? Neki ne segítsen Shu, mert ő Shu? És... és oké, hogy megteszi ezt vele, oké, hogy nem érdekli a saját élete, de hogyan teheti meg ezt Channal? Hogyan kockáztathatja meg a halált, amikor otthon Chan várja? És mit jelent az, hogy nincs idejük? Egy körbejárásra nincs idejük? Majd maximum kicsit belehúznak a munkába, de a helyismeret… és elmegy. És Shu csak áll, tanácstalanul. Egyszerűen nem hagyják neki, hogy segítsen. Nincs rá idejük. Nincs idejük az életüket megóvni. Shunak viszont van ideje. Ő körbejárja a helyet, és minden szobát ellenőriz, Timidus pedig felrajzolja a térképet a fejében, így már tudják, hogy kinek a sikításához merre kell rohanniuk. Csak azután kezdi el a feladatát, ha már ezzel megvolt. Nem védhet meg mindenkit. Nem az ő hibája lesz, ha Jay meghal. Ő felajánlotta a segítségét. Ő megpróbálta. Megpróbálta Peternél is. Nem… most nem az ő hibája lesz… mindent meg fog tenni… Természetesen nem buta, nem fog a kamera látószögén kívül dolgozni. Szépen odavisz egy rakat papírt, ahol a kamera látja, és ott kezdi el szortírozni, bár Joey addigra már aggódik is érte, szóval üzenetben szépen megírja neki, hogy semmi baj, és még integet is neki a kamerába, hátha látják őket. Majd Joey küldi a megerősítést… majd pár másodpercre rá, már történik is a baj. Shu nem mozdul, azonnal írja az üzenetet, amit Timidus diktál neki.

Joeynak:
Kód:
Maradj a pozíciódon! Ne ess pánikba! Kérj megerősítést mindenkitől!


Az utolsót talán már felesleges is volt mondani, mert hallják, ahogy Joey a rádióba üvölti Jay nevét. Ezalatt pedig már Shu is pötyögi az üzenetét mindenkinek.

Mindenkinek:
Kód:
Helyzetjelentést kérünk mindenkitől! Most!


-Shu, az ajtó közelében maradunk, ha menekülni kell, akkor Joey irányába indulunk.
-Rendben!

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Vas. Jan. 25 2015, 12:06

Nos, ami azt illeti, kaptunk egy félig működő walkie-talkie-t, és hát... Nem tudom, hogy kerülhettek forgalomba ilyen félkész, gyári hibás darabok. Az egyik csak vesz, a többi csak ad, szóval... elég fura. Aztán Shutól jött egy csapatfelkérés, amit szinte reflexből leokéztam. Timidusban most sem csalódtam, ismét egy hasznos ötlettel állt elő, hogy rövid üzeneteket küldözgessünk helyzetjelentés gyanánt. Kifejezetten jó ötlet. Jayen azonban meglepődtem. Se burok, se terepfelmérés, se semmi. Csak egyből nekilátni dolgozni. Pedig lesz arra elég idő.
A terep körbejárásán természetesen részt vettem, majd miután körbejártunk mindent, elvonultam a konyhába. Hát, eléggé ledöbbentem. Asszem nem 1-2 nap lesz ezt rendbeszedni. Kosz, portigrisek, ételmaradékok és széndarabok mindenfele. Erre nem számítottam, egyáltalán nem. Már csak abból kiindulva, hogy normál esetben a szemetet, koszt, lejárt szavatosságú kaját és a hasonló dolgokat a rendszer automatikusan eltűnteti, tehát... ez nem közönséges konyha, nem közönséges a hely, hanem valamiféle küldetés vagy esemény része lehet. A villódzó lámpa kissé idegesítőnek tűnt, de túl sokat nem tudok vele kezdeni sajnos, ez van. A hangyafocis tévé pedig valahogy nem illett a képbe. Mit keres itt a tévé, ha nem működik. Vagy csak ilyenkor nincs adás? Bár az előbbi változat valószínűbb a walkie-talkie-k minősége után. Biztos ami biztos alapon jobban megnéztem a tévét, hátha valahogy életet lehet bele varázsolni, leellenőriztem, nincs-e belőle kihúzva a kábel, vagy esetleg nem-e lóg valahol egy vezeték a konyhában, meg hasonlók. Ha vannak gombok, potméterek vagy bármi hasonlók, akkor egy kicsit kísérleteztem velük. Talán, ha szerencsém van, akkor valami műsort, vagy jobb esetben valamelyik kamera képét sikerülne összevadászni, de túl sokat nem szöszölök vele. Elég sok meló van, és hát, ha már melózni vagyunk itt, akkor melózzunk.
Elkezdtem takarítani, először a tűzhelyet, sütőt, szekrényeket, polcokat. A portigriseket és a szemetet csak nemes egyszerűséggel lehúztam a földre, aztán majd a végén összesöprök. Meg a mosogatásra is kelleni fog idő, de reggelig bőven elvégzek, talán még a hangyafoci-bajnokság döntőjét is meg tudom nézni műszak végéig.
Közben Joeynál felpörögtek az események, és ahogy a rádióból kiderült, Jaynél is. Először eltűnt Bonnie. Aztán eltűnt Jay is. Ennek határozottan nem lesz jó vége. Közben megerősítést kér Joey is, és Shu is. Na, kicsit felfüggesztem a munkát, és lehívom a menüt, üzenetküldés funkció, címzetthez belőve a teljes party, és nemes egyszerűséggel beütöttem az O1 kódot, miszerint Ozinál minden oké. Leszámítva ezt a pár tonnányi retket és a porcicák invázióját, de arra egyelőre nincs kód. Bár reggelig még van idő befejezni a takarítást, de van egy olyan érzésem, hogy lesznek még komolyabb gondjaink is, mint a takarítás. Talán Jaynek nem lett semmi baja, legalábbis remélem. Minden esetre azért rélestem a térképre, hogy merrefele van, illetve egyáltalán jelzi-e a térkép. Majd a tárgyaim listáját bogarásztam, hátha van valami hasznos. Mivel lehetne megtréfálni ezeket a robotokat? Aztán feltűnt egy érdekes ötlet, amikor a Kayabától kapott tükör következett a sorban. Bár az a tükör túl pici, de ha valahol találnék egy nagyobbat, azzal talán el tudnám hitetni a robotokkal, hogy egy vagyok közülük, ahogy épp a saját tükörképét nézik. Körbenéztem ismét, hátha találok valami hasonlót. Üveges szekrényajtó, dupla ablak egyik fele, folyosón porosodó tükör vagy üvegtábla, és hasonlók után kutattam, persze a konyhától nem mentem messze, max. az ajtótól pár méterre.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Vas. Jan. 25 2015, 18:07

No, helyemre érve már el is kezdtem a munkát. Kissé megijesztett az, ahogy ezek az animatronikok kinéznek, de szeretnék mi hamarabb itt végezni, és eltűnni minél messzebb tőlük. Ezért is kezdtem itt.
Söprögetek, söprögetek, meg portigriseket szedek össze. Lassan közelebb merészkedek a színpadhoz, látván hogy a robotok nem mozdulnak, de talán túlságosan is belemerültem a takarításba, ugyanis hallok egy hangot: egy vészes nyöszörgést, amitől még fényes nappal is kirázna a hideg, nem hogy egy ilyen helyen. Lassan megfordulok, majd az arcomba néz az, amitől a legjobban féltem: az egyik animatronik, ami ráadásul olyan büdös, minthogyha már hetek óta benne rohadna valami....te úr isten, nem mondod, hogy..... Ilyenkor mégis mi a fenét lehetne csinálni?! Remegek, mint a nyárfalevél, remélem, nem sikítottam fel egyáltalán. Nem tudván, hogy mit tegyek, szép lassan elkezdtem hátrálni, leszegett fejjel, végig nézve az animatronik lábát, meg néha magam mögé néztem, hogy nincs-e semmi sem mögöttem. Próbáltam kimenekülni a baloldali folyosóra, de végig figyelve az animatronikot, miközben lehívtam a menüt, csoportos üzenetküldést választva:

"Ja3, Ja3, nyúl, színpad"

Gyorsan bepötyögöm és továbbra is távolodok tőlül. Nem elég, hogy veszélyben vagyok, de még Joey is üvöltözik itt a walkie-talkie-ban... próbálom azt is minél mélyebbre eltenni, hogy ne keltsem fel a figyelmét az animatronikoknak...
Jajistenem...
Esküszöm, ha lenne ilyen funkció a játékban, most tutira cserélhetném tisztára az alsógatyámat!!

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Vas. Jan. 25 2015, 23:19

Joey:
Nem, sajna még sem Jay-t, sem Bonnie-t nem látod, valószínűleg a kamera tényleg nem lát rájuk, már ha egyáltalán egymással van épp dolguk. Ami jól sejted, elég valószínű. Egyébiránt, ha megnyomod azokat a piros gombokat, akkor valóban lecsukódik egy acélajtó, ugyanez a másik oldalon, és ismételt megnyomásra érdemes felhúzni, mert ez is fogyaszt bizony energiát Smile
És biza megkapod Shu üzeneteit is.
Energiád új értéke 72%

Shu:
Ahogy szortírozol, több érdekes dokumentumot is láthatsz. Többségében havi számlák és dolgozói bérpapírok esnek a kezed ügyébe, de ezalatt az idő alatt kettő is a kezedbe esik, amin érdekes, nyomtatott versike fogad:

We're waiting every night
To finally roam and invite
Newcomers to play with us
For many years we've been all alone


I dunno what I was thinking
Leaving my child behind
Now I suffer the curse and now I am blind

Üzeneteid mind célba találnak, más furcsaságot nem észlelsz a környezetedben.

Ozi:
Birizgálhatod nyugodtan a tévét, nem hiába lehet ott, és biza sikerül is valamit befognod rajta. Egy kis minijátékot. Usernek üzenem, a végén megijedhet, ha nem készül fel teljesen, szóval érdemes leállítani a videót 0:46-nál.
Elég érdekes, ha gondolod, vond le a következtetéseket, de akár haladhatsz is tovább a magad útján. Tükröt ugyan nem találsz, konyhában általában nem szoktak, a mosdók meg, ahol nagy valószínűséggel találsz, már túl messze vannak, de akad társaságod, ugyanis fütyörészve bejön valaki az ajtón, és szinte felsikkant kicsit, mikor meglát téged.
-Oh jaj, bocsánat, nem akartam. Csak takarítok...
Úgy tűnik, némi késéssel lett egy új dolgozótok, méghozzá pont a cicaimádók cosplayesek közül. Indikátora zöld.

Jay:
Számodra már be sem linkelem a hangot, valószínűleg kitalálod, mi következik. Bonnie nem ennyire bolond, hogy bedőljön a trükknek, de az is lehet valóban, hogy az üvöltözés idegesítette. Kinyújtja kezeit, és olyan erősen megragad, amennyire csak tud, hangszóróiból felhangzik az a bizonyos üvöltés, sikoltás, nevezzük akárminek, amitől az ember hátán végig feláll a szőr. Olyan könnyedén emel fel, mintha csak egy tollas párna lennél, és elindul veled vissza a színpadhoz, át a gerendákon, és megáll az élettelen Freddy előtt.
Lehajol, felnyitja a maszkot, másik kezével még mindig szorosan tartva téged. A maszk alatt fogad az endocsontváz látványa, de ez Bonnie-t nem érdekli; egyértelmű, mikor elkezd tolni felé, hogy abba az egyébként is telített jelmezbe akar téged beledugni.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Hétf. Jan. 26 2015, 00:28

Joey, a fene egyen meg, hogy muszáj volt neked ordìtani.. èrtem èn azt, hogy aggódtál, de arra nem gondoltál, hogy ez bajba sodorhat? Sad
Ès ez a hang...ób***meg ób***meg ób***meg T_T Rest in peace
Rohadt erősen szorìt, ès nincs burkom. Nincs hova rohanjak, mert biztos, hogy gyorsabb nálam. A többiek sem tudnak már rajtam segìteni, túl kèső... Ès mèg csak kárt sem szabad bennük tenni! Gondolkodj Jay, gondolkodj, mièrt is nem hoztál magaddal burkot?! Ja!!!!
Inventory gyors elő, hazatèrès kristály elő, használ.....minden remènyem ebben van. Nem èrdekel a jutalom, nem èrdekel semmi, csak jussak haza biztonságban. Soha, de soha többet nem megyek ilyen kètes küldetèsekre. Ha meg nem sikerül a kristály aktiválása, akkor a seprűmmel próbálom fèlrelökni, ha meg az sem sikerül, akkor pedig rohanok, ahogy tudok. Már ha tudok. Már ha nem rohannak utánam. Ki akaork jutni innen, könyörgök, soha többet pizzát sem eszek Sad
Haza Chanhoz, nyugodtan, nem èrdekel már más,csak ez. A vìz folyik rólam, mint a fene, patakokban ázik a szebbik felem is. Vagyis ázna, ha lenne itt izzadtság. o.O
Utolsó mentsváramkènt, ha semmi sem működik, megpróbálom megszólìtani a robotot, hogy:
-Bonnie, ne bánts, èn ember vagyok, nem pedig robot! Csak takarìtani jöttem ide!!

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jan. 26 2015, 07:52

Ozirisz. Úgy tűnik ő az egyetlen, aki hajlandó együttműködni és nem akar megpurcanni. Meg is köszönik ezt neki, hiszen ezek szerint valami különleges dolgot jelenthet értelemmel rendelkezni ezen a napon. A papírok rendezgetése jól megy, és azt is örömmel veszik, hogy Ozirisznél minden rendben van. Még Joey sem került bajba, csak a kamerán látott dolgoktól ijedt meg. A versidézeteket Shu szépen felolvassa Timidusnak, aki bár továbbra sem érti az angol szöveget addig, amíg Shu le nem fordítja neki, amit a kislány természetesen meg is tesz, de megjegyezni minden gond nélkül megjegyzi. Ezután jön el az igazság pillanata. Na és persze kinek lesz igaza? Kiről bizonyosodik be azonnal, hogy nem kellett volna Burok nélkül belépnie? Ki kerül azonnal bajba, ahogy eltávolodnak? Naná, hogy Jay! És kire lehet egyedül számítani… na jó, melyik kettőre lehet egyedül számítani? Joey-ra, aki a kameráknál ügyel, és Ozira, aki meg Shuékkal egyetemben ismeri a helyszínt. Azonnal röppennek is az üzenetek.


Kód:
Joey, maradj a kameráknál, és folyamatosan tájékoztass arról, hogy mi van Jayel! Halkan! Ozival odamegyünk! Vetted, Ozi?


~Jay, ne merj nekem meghalni! Chan azt sohasem bocsájtja meg nekem, hogy nem tartottalak vissza attól, hogy belépj ide…~
Rengeteg gondolat cikázik a fejébe, de főleg a boss emlékei. Ott is megmondta, hogy ne rohanjanak be azonnal, hogy találjanak ki valami taktikát, hogy vigyázzanak a vörösökkel… de hát hallgat bárki is Shura? Érdekli bárkit is, hogy mennyi tapasztalattal rendelkezik a világról? Hát természetesen nem. Megint az önzőség, hogy a küldetésért minél előbb megkapják a hülye jutalmukat, és még véletlenül se költsenek potom ötszáz aranyat az életükre. Akkor sem tudta őket visszatartani. Nem tudta őket visszatartani a dojos minibossnál sem, bár szerencsére ott megvárták Anatot. Tehetetlenség. Ezt érezte. Még nagyobb szintűnek kell lennie. Az emberek a szép szóból nem értenek, és Shu vagy rájuk kényszeríti a védelmüket, vagy hagyja őket meghalni… de az elsőhöz még nem elég erős. Miközben a cél felé tartott, ahova csak akkor indult el, ha megkapta Ozitól a visszaigazolást, valami versen gondolkodott, ami ide illett.

~From childhood’s hour I have not been
As others were—I have not seen
As others saw—I could not bring
My passions from a common spring…

Ez jó lesz.~

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Jan. 26 2015, 18:51

Akkor kapom Shu-tól az első üzenetet, hogy maradjak a helyemen, ne essek pánikba (ami már meg is történt), s kérjek megerősítést.
- Erősítést kérek a többitől! - mondom kétségbe esve. Shu-nál már tudni, hogy okés, mert kéri a helyzetjelentést. Ozirisztól meg is kapom: O1-es, nála minden oké. Jay-nál már nem. Ja3-as, színpad, nyúl. Óh basszus, már nem is látom őket a kamerában! Várjunk, mi van ha... ÚRISTEN, MIT TETTEM??? D8 Most jutott eszembe, hogy lehet a kiabálásommal felbosszantottam Bonnie-t, s szegény Jay látja a kárát!!! D'8 Ekkor kapom Shu-tól a harmadik üzenetet, miszerint maradjak a kameráknál (magyarul ne hősködjek, mert nem Chuck Norris vagy Superman vagyok), s folyamatos tájékoztatást kérnek tőlem Jay-től, ne üvöltve.
- Nem látom őket! S nem tudom folyamatosan nézni őket, mert fogy az energiám, s már 72%! - mondom halkan, fel ne bosszantsam megint Bonnie-t. Megnézem a színpadot. Semmi!
- Siessetek, mert a színpadon se látom őket, s lehet Bonnie ki akarja nyírni!D8 – majdnem elsikkantottam magam, de sikerült halkanra venni a figurát. A körömrágást is hallkanra próbálom, annyira félek! X.X Majd remegve suttogok a rádióba Bonnie-hoz:
- Bonnie, könyörgök, ne tedd ezt! Tudom, hogy te se akarod ezt! Miért tennél ilyent pont te, akit minden gyerek szeret?? T.T – remélem van lelke neki, s megkíméli Jay-t a kegyetlen haláltól. URAM GATYA ÚRISTEN, Foxy! Ő külön van a többiektől! Gyorsan ránézek az 5-ös kamerával, remélve, hogy még a helyén van. Majd még egyszer ránézek a színpadra gyors, majd leteszem a monitort, s elkezdek az íróasztalnál keresni valamit, amivel ártalmatlanítani tudom végső esetre Freddy-éket mindenféle károkozás nélkül vagy valami nyomot, hogy mi a ráknak nem javították már meg ezer évvel ezelőtt.


Amely kamerák meg lettek nézve:
2x 1A-s, és 1x 5-ös
Megnézésük ideje: 5 másodperc

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Vas. Feb. 01 2015, 20:14

Hosszas bíbelődés után sikerült valami kósza adást befognom a tévén. Bár sem az eredete, sem a célja nem volt ismert számomra, letámaszkodtam az asztal szélére, és onnan néztem a műsort. Az első másodpercekben azt az érzést keltette bennem, mint egy múlt század végi, retro videojáték, és kezdett összeállni a kép, hogy miért is lett ekkora rumli a konyhában. Hát, hogy a viharba, hogyha az éjszakás műszak takarítás helyett csak kockult a képláda előtt. Valószínűleg a kontrollernek is itt kell lennie, hacsak nem vitte magával a túlbuzgó kollega. Aztán a gondolataimból egy abszolút oda nem illő dolog zökkentett ki, egy felém tartó pofa a képládából. Nem számítottam rá, és amilyen hirtelen jött, úgy ijedtem meg tőle. A reflexek dolgoztak annak ellenére, hogy a logikus felem tisztában volt vele, hogy a tévéből nem szoktak csak úgy kijönni dolgok, különben egy szombat délutáni western film kiírtaná a nézőközönséget, a csak úgy kireppenő golyók miatt. De amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen ugrottam hátra, minek eredményeképp a hátam mögött levő szekrénynek estem, és néhány tányér, pohár, és hasonló dolgok koppantak, némelyik a fejemen, némelyik magam mellett a földön. Bizonyára, ami elpixeleződött, de jócskán voltak amik még megúszták a folyamatot, de minden esetre elég rendesen magamhoz tértem. Összeszedtem a maradék cókmókot, és újra rendéféleséget varázsoltam a szekrényben, aztán alig rá pár pillanattal fütyörészés, sikítás, magyarázkodás. Egy meglehetősen szemrevaló lány is itt kötött ki, és takarítgat.
- Semmi baj. - szólaltam meg – ömm... Ozirisz vagyok, és ma kezdtem – majd alig hogy bemutatkoztam, jött a csipogás.
Gyorsan megnyitottam az üzeneteimet, és olvastam. Shu küldte, és Jay komoly bajba került, mert úgy néz ki, Shuval megyünk Jayhez. Ráböktem a válaszra, és elkezdtem pötyögni.

Vettem, indulok. Ha látsz útközben aránylag nagy tükröt, akkor szedj fel egyet, csak ötlet, de vajon mit reagál a nyúl a saját tükörképére?

Majd elküldtem az üzenetet, és gyorsan még megkérdeztem a lányt:
- Ömm, nem tudod véletlen, hogy hogyan lehet a robotokat lekapcsolni, vagy ártalmatlanná tenni? Valószínű az egyik társunknak nyúlgondjai vannak, és... - nem fejeztem be a mondatot, hisz az idő sürgetett, de a lány válaszát még megvártam, majd indultam Jay felé. A térkép elvileg jelzi a tartózkodási helyét, és a terepet is egyszer már bejártam. Nem rohantam, de azért nem is nyugdíjas tempóban csöszmörögtem. Csupán a lehető leghalkabban szedtem a lépteim, hisz az sem lenne jó, hogy odavinném Jaynek a nyúl mellé a nyúl haverjait is. De igyekeznem is kellett, nehogy túl késő legyen...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 04 2015, 13:40

Joey:
Nálad az irodában nem történik semmi, csak a kamerák képeire hagyatkozhatsz, mi van a többiekkel. Elsőnek azt láthatod, hogy ismét egyel kevesebben vannak a színpadon, Foxy pedig valsózínűleg örömében vigyorog, hogy végre vele is foglalkozol kicsit :]
Energiád új értéke: 69%

Shu:
Mivel Ozi is beleegyezett a dologba, feltételezem, elindultál az étkező és a színpad felé. Good :3 Ha tényleg így van, akkor megtalálhatod a felborított vödörtől kezdve mindent, ami arra utal, hogy igen, itt nemrég volt egy Jay, de most nincs. Igaz, ez a Jay látótávolságon belül kapálózik épp az életéért, miközben Bonnie épp Freddy-be próbálja szuszakolni őt. Az életcsíkja sem ép már.
De haladj óvatosan! Akár te, akár a szemfüles Timidus, de észrevehetitek az asztalok között álldogáló Chicka-t.

Ozi:
Valójában elfelejtettem leírni azt is, hogy te nem éled át a jumpscare-t a végén, de így is jó :3 My bad, sorry o7
Lényeg a lényeg, a leány elmosolyodik, bólint, majd teszi tovább a dolgát a felmosással, amivel ugyan elég nagy koszt is teremt, és emiatt sűrűn kell a vizet cserélni, de ez van. -Nyugi, én is ma kezdtem, de egy ismerősöm már dolgozott itt egy rövid ideig. Még régebben. -majd miután végighallgatja a kérésed, a felmosóra támaszkodva válaszolt:
-Sajnos nem lehet őket lekapcsolni, akkor is felkapcsolódnak maguktól éjszaka. Mióta volt az a baleset a gyerekekkel, be vannak állítva, hogy megtámadjanak minden ilyenkor erre ólálkodó felnőttet. A trükk az, hogy mindenhol akkor kell takarítani, mikor épp nincsenek a közelben, és kész. Bonnie elég békés pedig, ő csak az iroda körül szaglászik normális esetben, ami meg zárható.
Ő marad a konyhában, de még soik szerencsét kíván, te pedig, ahogy elérsz az étkezőbe, szintén láthatod a mozgolódó Chicka-t, akit Shunak is linkeltem Smile

Jay:
Te premier plánban nézheted végig, ahogy Chicka is felkel és elindul az étkező irányába, jóformán semmit tudomást nem véve a dolgozó Bonnie-ról. Freddy még nyugton marad, nem tudni, hogy egyszerűen csak így akar-e ülni, vagy azért csinálja, mert épp téged tuszkolnak belé. Az életsávod eléggé kezd csökkenni, de a nagy dulakodásban észreveheted, hogy Ozi és Shu a jelek szerint nem teketóriázott.
Bonnie egyébként magasról tojik arra, hogy te most ember vagy-e vagy robot. Neki csak az számít, hogy "menj már bele abba a jelmezbe" >.>
Nem húzód már sokáig. Jóformán még pár lökés, és véged lesz, ha gyorsan nem találtok ki valamit. Neutral

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Szer. Feb. 04 2015, 18:01

Ozi szerencsére megkapja az üzenetet és válaszol is. Shu is elolvassa ugyan az ő üzenetét, üzen is vissza egy vettemet, és figyeli is, hátha talál használható tükröt, hiszen nem nehéz kitalálni, hogy mit is akar a fiú. Az őr azt mondta, hogy a robotok azt hiszik, hogy jelmez nélkül vannak, és ezért akarják felöltöztetni őket… csak el kell intézni, hogy ne higgyék ezt. Persze sokkal egyszerűbb lenne eleve robot maskarában takarítani, de hát ennyi eszük a felnőtteknek ugye sohasem volt. Ha a kislány talál tükröt, akkor alkalmazza is Ozi módszerét. Bonnie ki akarja nyírni. Hát ez minden volt, csak nem éppen biztató. Miért is nem hallgatott Jay Shura? Miért is nem fogadta el a felajánlott burkot? Miért nem tudott öt percet várni, amíg Chizu megérkezik, és meghozza azt az átkozott itemet? Meg egyáltalán mik lehetnek ezek a robotok? Milyen törvények érvényesek rájuk? Mi alapján működnek? Akárhogy is, történjék bármi, nekik valamilyen módon azért csak ki kell szabadítani Jayt. Illetve mindenképpen meg kell próbálniuk. Na persze Timidusnak továbbra is az idomár védelme volt az elsődleges és legfontosabb, így ahogy meglátta az asztalok között álldogáló Chickat, azonnal megállásra szólítja fel a társát, persze csak halkan, elé tartva a mancsát, vagy teljesen elé állva, ha kell. Ugyan látják a távolban álldogáló Jayt, aki érthetetlen módon nem akarja használni a Hazatérés Kristályát, csak hagyja, hogy a robot folyamatosan egyre lejjebb és lejjebb vigye az életcsíkját. Egyszerűen hihetetlen, hogy ez a srác mennyire makacs módon meg akar halni. A sárkány felemeli a mancsát, és ujjaival a hármast mutatja, Shu pedig meg is érti, és azonnal megpróbálja aktiválni Bonniera. Ha érzi, hogy működött, az azt jelenti, hogy ezek a lények is csak mobok, tehát legyőzhetőek… bár sem indikátort nem lát a fejük fölött, se semmit, ami erre utalna. Ha a képesség nem működik, akkor csak odakiált Joeynak, hogy használja végre a kristályát. Mindketten tudják, hogy ha a lények nem mobok, akkor értelmetlen felvenni ellenük a harcot.

(Ha lehet képizni, és kell rá dobás, akkor itt van.)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Feb. 07 2015, 12:50

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! D8
- Gáz van lányok és fiúk, a csirke is eltűnt! D8 – ránéztem Foxy-ra... Ha lehetett, kikapcsoltam a rádiót, majd a sikolyom majdnem ledöntötte a 4. dimenzió falát is. Ezután visszakapcsoltam.
- Te jó ég, Foxy farkasszemet játszik a kamerával! D8 – mondom a rádióba, s már tövig lerágtam a körmömet a félelemtől, illetve a magatehetetlenségtől, mert ugye Shu mondta, el ne mozduljak hősködni.
- Bonnie, könyörgök, ne tedd ezt azzal a sráccal, a légynek nem ártott! D8 Bármit megteszünk nektek, ha elengeded! Kaptok pizzát, megjavítunk titeket, ahogy sikerül, akármit! D8  – könyörögtem a nyúlnak. Közben úgy döntöttem, keresek valamit az író asztalon, hátha van valami, amivel csak meg lehet akadályozni a tragédiát, illetve a viselkedésük okát is. Közben írtam egy üzenetet Shu-nak és Ozirisznak:


Joey írta:SIESSETEK MÁR, MERT MÁR FOXY-NAK IS MEHETNÉKJE KEZD LENNI!!

Szeretettel: Joey

Tényleg, Chika a konyha felé tart? O.O Előbb gyorsan ránéztem a színpadra, hogy ott mi van, utána gyorsan a WC-ket lestem meg. Az Isten meg nem mondom, mit csináljon, hogy Shu is inkább rám szól, hogy maradjak itt, aztán lehet ketten nem fogják tudni megmenteni Jay-t! Bár lehet, hogy Shu Jay-t okolja, mert hogy ő is biztos életképtelen Timidus szerint, csak mert alacsonyabb szintű, s nincsenek olyan felszerelései, mint Shu-nak. >.> Most komoly, normális az a lány is, hogy engedi, hogy a petje úgy viselkedjen, hogy a társát is megutálják? <.< Közben néha-néha kinézek a folyosóra, hogy nem-e jön valaki, vagy ne adj isten, valami, hogy ha netalán baj van, időbe rázárjam az ajtót.

Amely kamerák meg lettek nézve:
1x 1A-s, és 1x 7-es
Megnézésük ideje: 5 másodperc

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Feb. 14 2015, 17:04

Hát, akármennyire is reménykedtem benne, a takarító lány nem tudott semmit sem a robotok kikapcsolásáról. Viszont a nyúl állítólag békés, és csak az iroda környékén szimatol, ahová be kellett volna zárni. De most már késő, a nyúl kiszökött, és egyáltalán nem békés.
A lány sok szerencsét kívánt, mielőtt elindultam Jay felé, és közben kopogtak az üzenetek, hol a rádión, hol a postaládában. A csirke is eltűnt, Foxy pedig készül valamire. De ez akkor sem jó. Amíg Joey látja a robotokat, addig tudjuk, hol vannak. De ha eltűnnek... hát, akkor végülis bárhol lehetnek, és Murphy törvényének hála, pont belebotlunk, ahogy az lenni szokott. Jay is belebotlott a nyúlba, nekem még jön grátiszba a csirke is? Vagy mi a fene?
Útközben a lehető leghalkabban közlekedtem, igyekeztem nem zajt csapni, nem belelépni egy-két kéretlen felmosóvödörbe, és hasonlók, és végül a kajáldához elértem. Kellett nekem az ördögöt a falra festenem? Egy nézelődő Chicka, aki csak bámulja Bonniet és Jayt, szóval... ha eltűnik valami, akkor azt tuti valamelyikünk megnyeri magának, ami jelen helyzetben határozottan nem jó. Közben kiszúrtam két ismerős alakot is. Shu és Timidus. Őket is meglepte a hirtelen jött tömeg. Ejj, ennyire korrekt lenne Kayaba világa? Jayhez megjött az erősítés, ezért a nyúl is hívta a haverját? Nem lehetetlen, de régebben rámondtam volna, hogy puszta véletlen is lehet. Csak időközben rájöttem, hogy véletlenek nincsenek, csak olyan ok-okozati összefüggések, amiket nem értünk, nem látunk át, vagy csak egyszerűen nem ismerünk minden tényezőt. Most is hasonló lehet a helyzet, és ami a küldetéseket illeti, valami megoldás mindig szokott lenni. Valami, amit mi nem vettünk észre. Valami, ami segíthet megoldani a szituációt. Leguggoltam az asztalok közé, lehetőleg úgy, hogy ne vegyenek észre a jómadarak. Közben amennyire tudtam, körbenéztem, és jártak a fogaskerekek, hogy mit lehetne tenni. Vajon ezek a robotok mekkora szintűek lehetnek? Erősebbek, mint a 13. szinten fellelhető mobok zöme, legalábbis abból kiindulva, ahogy fogyott Jay életereje, és amennyire nem tudott ellene harcolni. Kicsit megnyugtató, hogy a kristálya a kezében van, csak két-három szó választja el a meneküléstől. Persze, ha nincs blokkolva valami úton-módon a tárgyhasználat, de akkor viszont lenne más lehetőség. Talán Shu már tudja a megoldást? Vagy Timidus? Talán... mindenesetre közelebb járnak hozzá, mint én, az biztos. Nekem legfeljebb az jutna eszembe, hogy kard elő azt' hadd szóljon, és elvileg Shu, Timidus és jómagam elbírnánk az egyikükkel. Igaz, utána nem hogy fizetést nem kapnánk, hanem jó eséllyel a pizzéria beperelne minket, és nincs az a bonus loot ami fedezné az evilági perköltségeket... De akkor talán Jay megúszná, függetlenül attól, hogy elbukjuk-e a küldetést, vagy sem. Még egy pár másodpercig várok, hátha a csirke eloldalaz, vagy hasonló. Viszont figyelem Jayt, és ha az életereje átmegy a piros zónába, akkor jobb ötlet híján rátámadok a nyúlra, talán elvonom a figyelmét Jayről.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Hétf. Feb. 16 2015, 02:55

Jajdejó, hogy semmit sem tudok tenni ez ellen a madár elindulása ellen...b***ki, esküszöm, mintha ezeket irányítaná valami...de legalább pozitívum, hogy nem jön segíteni Bonnie-nak, aki persze nagyon elfoglalt azzal, hogy a még mozdulatlan Freddy nevű animatronikba belegyömöszköljön...csak azt nem értem, hogy miért mozdul az életcsikom, amikor elvileg nem lenne szabad neki?! Elvileg ez a város, biztonságos terület, nem valami barlang, ahol állandó harc van a mobokkal...a fene enné meg. Főleg azért is, mert nem hallgat se rám, se Joey-ra, se senkire ez az átkozott robot, mintha csak azt akarná, hogy meghaljak.
Au, au, au, au, minden egyes lökésre AU. Még ha nem is fáj, de akkor is megy le az életcsíkom, és ez nagyon nem tetszik. Egyik tervem sem működött, nincs más hátra már csak, mint előre: minden erőmet összeszedve odakiáltok a közben megérkezett segítőseregnek:
-Gyorsan! Öntsétek le a robotot a vödörben maradt vízzel, az majd rövidre zárja! Majd azt mondjuk, hogy véletlenül belebotlott..- ha meg visszanézik a felvételeket, megmondjuk, hogy arról nem volt szó, hogy a robotok ránk is fognak csak úgy támadni, ha békésen takarítgatunk...nem fogok itt meghalni. Ha Shuék nem cselekednek, akkor jobb híján, ha tudom, előveszem a kardomat és megpróbálom leválasztani az animatronik fejét a teste többi részétől, majd rohanok ki a helységből, mint a hülyegyerek.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.