Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morrigan vs Cearso

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Kedd Jan. 20 2015, 16:10

És már megint itt tartunk, hogy miért léptem le. Rolling Eyes Felfoghatná, hogy félig azért az ő hibája is volt a sajátos magánakcióm.
-Ha megfelelő parancsnokot kapok mellé, akkor biztosan jó lennék csapatban is, de olyan embert nem fogadok el parancsnokomnak, aki megaláz egy másikat, hogy kihívja a tiszteletet. Sajnálom de az ilyen hozzáállás az, ami nálam igazán nem menő.
Talán most mondtam ki először hangosan a tényt, ami miatt tényleg leléptem a Turk elleni küzdelemről.
-Ha a parancsnoknak, vagy akárki másnak a jelenlévők közül sikerül kiérdemelnie a  tiszteletemet, vagy a bizalmamat, akkor valószínűleg a küzdelem végéig ott maradok, és támogatom a csapatot, de addig mindig a saját fejem után fogok menni. Ez akármennyire nem is tetszik néhány másik játékosnak.
-Ezzel a ténnyel nem vitatkozhatok, őfelsége.
Hajbókolok ismét a póknak.
-De ha esetleg megpróbálná elmagyarázni, azt hogyan tenné?
A küzdelem alatt másodszor fordult zöldből sárgába az ellenfelem életereje.
Taktikát váltottak, mostantól a gyógyítás helyett támad a pókinca. Talán kifogyott volna a gyógyító szeréből? Mindenesetre nem tudom, hogy miért nőtt az ellenfelem sebzése, ezért igyekeztem mind a két támadást a lehető legjobban kikerülni, ami sikerült is, ezzel ezt a támadási hullámot sikerült egyetlen karcolás nélkül megúsznom. Pont mint az ellenfelem, hiszen nekem most szintén a pihenéssel kell foglalkoznom.
pihikör
hp: 19 (sárga)

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Szomb. Jan. 24 2015, 16:56

Picit ledermedek mondandóján. Nem teljesen értem, mire is érti ezt. Úgy értem... Ennyire szarul viselkedtem, vagy mifene? Pedig igazából ugyanazt csináltam, amit máskor is... Sajnos vannak olyanok, akik nem szokták felfogni. Nem akarok én bunkó lenni, és eszem ágában sincs soha senkit sem megalázni.
- Figyu... Nem te vagy az első, aki bevágja a durcát rajtam, mert azt hiszik, el vagyok ájulva magamtól. Pedig ez nem így van. Nekem csak egyszerűen ilyen a stílusom. Nem várom el, hogy tiszteljenek... de ki akarom vívni, hogy ez így legyen. Ezért pedig megteszek mindent. Nem a saját egomért, hanem hogy másokat védhessek. - nem akarok nagyon "magyarázkodni", ugyanis nem érzem úgy, hogy ilyesmire szükségem lenne. Azonban egyfajta magyarázatra mégis szükség van. Talán ez majd segít megértetni Cearsoval, hogy miért is vagyok olyan, amilyen.
- Kölökként elég csendes voltam... aztán megtanultam kiállni magamért. Majd pedig másokért. Sajnálom, ha azt érzed, bárkit is megaláztam, de megnyugtatlak, nem volt ilyen szándékom. :/ - azért pedig sajnállak, ha ezt látod bele csak úgy valaki cselekedeteibe. No de mindegy... a lelkizés off. Ideje befejezni a harcot. Az íjász ugyanis ismét kifáradt. Ami pedig azt illeti, már engem is fáraszt ez a meccs. Jó lenne végre hazamenni, és venni egy forró fürdőt, majd elmerülni a habokban... Ki kell tisztítanom egy picit a játékba ragadt elmémet. Ezen pedig az ilyen Cearso-félék nem igazán segítenek.
Szóval, nem bízván abban, hogy ezzel sikerült megkedveltetnem magam, újra támadunk. A gyógyítással nem foglalkozunk, legfeljebb elveszítünk egy harcot. Nagy cucc. Rolling Eyes Kettőnk közül akkor is bajnok vagyok. Cool Daeva megpróbál felmászni rá, s a nyakába harapni, én pedig mindeközben, ha sikerül, akkor kiveszem a lába alól a talajt. Ha van némi szerencsénk, akkor talán ezzel vége is a harcnak. Talán...

HP: 24 (sárga)

Daeva támadása: siker esetén 3 sebzés
Morrigan: siker esetén 14 sebzés

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 24 2015, 16:56

The member 'Morrigan' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso - Page 2 4766612103_86ee832108_s Morrigan vs Cearso - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 24 2015, 19:05

Ez a magyarázat azért igen csak meglepett. Végül is nem csoda, hogy nem ismertem Morrigan természetét, hiszen ott és akkor találkoztam vele először. Azóta persze már beszéltem Miuval, hogy sokszor kiközösítik első pillanatra a vörös indikátora miatt. Bár én szeretném, hogy csak azok a vörös indikátoros lennének elítélve, akik ok nélkül és saját akaratukból szerezték a vörös indikátort. De ez csak egy hiú ábránd, ami sohasem fog megvalósulni.
-Ha valóban ez a helyzet, akkor azt hiszem, hogy félreismertelek. És elnézést kell kérnem a minibossnál nyújtott teljesítményemért. Meg azért is, ahogy a küzdelem alatt viselkedtem, csak próbáltam minél jobban az idegeidre menni, és a többségét nem gondoltam komolyan.
Mégis csak én voltam az, aki rosszul fogta fel a dolgokat, ezért illet is elnézést kérnem. Nem mintha ezzel kijavítanám a az elkövetett hibáimat, de talán egy kicsit könnyit a lelkiismeretemen.
-Ennek ellenére szeretném, ha te is bocsánatot kérnél Asu-chantól. Hiába nem sértésnek szántad, amit mondtál, nekem igen is annak tűnt.
Már meg se lepödök, hogy mind a ketten elvétik a támadást. Csak mosolygok egyet a dolgon, és megcsóválom a fejem.
-Úgy néz ki, hogy ti is fáradtok. Na, rendezzük még ezt le gyorsan.
Már nemsokára úgyis vége a küzdelemnek reményeim szerint. Vagy így, vagy úgy, ha nem húzzuk el a végletekig. Már csak reflexből emeltem fel az íjamat, és célzom be a lányt, majd már indítom is a támadást, amint elég messzire jutok el hogy sikeresen támadhassam a lányt. Ha szerencsém van, akkor már nem kell sok, hogy véget érjen ez a szenvedés.

1 támadás, talált: 18 sebzés


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 24 2015, 19:06-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 24 2015, 19:05

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Vas. Jan. 25 2015, 12:13

Amit szükségesnek véltem, közöltem vele igazából. Innentől kezdve az ő döntése, hogy hogyan fogadja az újdonságokat. Én semmit sem fogok erőltetni. Ettől függetlenül azért nem kicsit meglepetésként ér bocsánatkérése. Nem csoda, hogy eltévesztjük Daevával a kedvetlen csapásunkat... de egyszerűen. Dunno. Don't feelin' it. Szóval nem érzem már azt a bizonyos nyerési kényszert, ami miatt annyira nagyon küzdeni akarnék továbbra is.
- Asu-chan? - vonom fel a szemöldököm. Alapjába véve jó a névmemóriám, legalábbis rövid távon. Ez a minibosson mindenképp hasznos volt, hiszen gyakorlatilag vadidegeneket kellett irányítanom. A "Hé, te!" pedig nem egy jó megfogalmazás. Aztán persze eszembe jut, hogy a két piri közül melyikre is gondolhatott. Az a csaj komolyan lefárasztott... .____. A másik vörös egészen épeszűnek tűnt hozzá képest.
- Nagyon véded a kis barátnődet. Suspect - ami azt illeti, az ő részére tényleg sértésnek szántam a dolgot. >.> Na de tökmindegy... Talán ezért is kapom be a következő támadást, de nem foglalkozom vele. Sem a lefelé zuhanó HP csíkommal, sem pedig akármi mással. Daeva még mindig az íjász nyakán, azonban a fáradtság ugyanúgy őt is érinti. Nem támadunk tehát.

//pihikör
HP: 6

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Vas. Jan. 25 2015, 13:40

Nem számított volna arra, hogy bocsánatot kérek? Vagy vajon mért vesztették el a lelkesedésüket. Engem nem igazán zavar.
-Tudod, az a rózsaszín hajú lány. Egy kicsit butácska, de ennek ellenére általában aranyos csaj.
Ha nem menne néha az idegeimre, akkor talán még jól ki is jönnénk egymással.
-Nem a barátnőm. Mondjuk neki is téves képzetei a női ideálomról. Ezen a téren egy kicsit hasonlítotok egy kicsit.
Azt hiszem ennek a küzdelemnek már vége. Mármint abból a szempontból, hogy már nem igazán van meg közöttünk az a feszültség, ami az aréna küzdelem előtt volt.
De magának a harcnak még nincs vége. Igaz az ellenfelem élete igencsak megcsappant, a hosszú harc alatt azért nagyjából ki tudtam számolni, hogy most nagyjából mennyi élete maradt.
Valahol tíz alatt, ezért remélhetőleg egy fél sebzés is elég lesz a legyőzéséhez. És most pont tudom használni a képességemet is. Most már csak az a kérdés, hogy mennyire merek kockáztatni. Mondjuk nem sokan vennék észre, hogy elérem a limitet. Nem is szoktam használni a maximumot, csak ha már nagyon biztosra akarok menni. Ezt a küzdelmet meg már nem akarom tovább húzni, hiszen amit el akartunk intézni, azt már elintéztük.
Szerintem ő se fog besértődni azon, ha minél előbb be szeretném fejezni. Így hát ráteszem az 5 darab nyílvesszőt az íjra, és úgy támadom meg az ellenfelemet. Ha mindegyik támadásomat ki tudja kerülni, akkor igazán megérdemli azt, hogy az övé legyen ez a győzelem. Egy ilyen küzdelem után már nem is számít, hogy ki kerül ki győztesen.
/Spec képi maximumon.
Ha akármelyik talál, akkor vége a küzdelemnek./

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 25 2015, 13:40

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Morrigan vs Cearso - Page 2 4766603033_e921bedc36_s Morrigan vs Cearso - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s Morrigan vs Cearso - Page 2 4766603033_e921bedc36_s Morrigan vs Cearso - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s Morrigan vs Cearso - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Vas. Jan. 25 2015, 16:34

Hát, ha olyan aranyos az a csaj, akkor nem értem a vörös indikátorát... Ahogyan a Miu nevű lányét sem. Elvégre is, gyilkosok, mégis miért kéne nekem lepacsizni velük? Suspect
No de tökmindegy... Azt állítja, nem a barátnője. Nincs okom feltételezni, hogy ez nem így van, sőt, ami azt illeti, igazából semmi közöm hozzá. Felőlem akár még a fiúkat is szeretheti.
- Ahogy gondolod... - legyintek egyet a feltételezésére. Főleg, hogy bárkire hasonlítanék. Nem sok olyan idióta van, mint én. Rolling Eyes Gyakorlatilag a fél szintet felkutattam volna azért például, hogy megtaláljam Cearsot, és végre kiállhassak vele a miniboss után. A harcnak pedig hamarosan vége, de már egyszerűen olyan kedvetlenül keresek fedezéket valamelyik fa mögött, hogy már félúton elkap egy találat. Az egész megakadályozható lett volna, ha engedem Daevát gyógyítani, de már nem volt kedvem. Hosszú ideje csépeljük egymást, amivel nem is lenne gond. De elsimítottuk az ellentéteinket egymás között. Így pedig... szóval így egyszerűen már nem motivált.
- No, én lépek. Majd még ütközünk. Wink - nem foglalkozok a nyertes kiírással. Onnantól kezdve, hogy megbeszéltük a konfliktusunkat, nem érdekelt egyszerűen annyira, hogy feltétlenül nyerni akarjak. Jó ellenfél, ez viszont kétségtelen. Sosem volt még részem ennyire kiegyensúlyozott harcban ezelőtt.
Távozok az arénából, s már háttal állva intek neki egy búcsút. Talán még tényleg találkozunk. Vagy talán soha többé nem látjuk egymást.

//Köszi a játékot ^^//

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 27 2015, 00:01

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 03. 26-án küzdhettek meg.

Jutalmak: 30 exp 80 arany

Cearso +100 pont
Morrigan -30 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso - Page 2 Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.