Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Musical Chairs

+4
Desdemona
Mayumi
Jekatyerina Natashenka
Cearso
8 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 15 2014, 12:58

12:10
Spoiler:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Hétf. Dec. 15 2014, 13:02

-Szabad rablás? Az jó!
Katja elvigyorodik és ránéz az asztalra letett vörös zsetonra, majd nemes egyszerűséggel elveszi onnan és Trau kezébe nyomja.
-És most? Very Happy
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 16 2014, 19:07

-Tik-Tak, Tik-tak.
A vörös elnyom egy ásítást
12:20


_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Aida Atsumori Szer. Dec. 17 2014, 22:57

(Még a szavazós körhöz)
Mindenki a vörösre szavazott, mert úgy gondolták, hogy jó móka a játékmestert "kidobni" a játékból. Tudtam, hogy lesz valami csavar és lett is: Nem esett ki, csak a zsetonjai vesztették értéküket, magyarán a beszerezhető pénz mennyisége változott, azonkívül semmi. Pedig már a kezdetekben sem volt túl szép az összeg, de úgy...úgy már szinte semmit se lehetett keresni a "nagy" játékkal. Emiatt megváltozott az értékrendem is, sokkal inkább az ébren maradást tartottam fontosabbnak, mint az aranyszerzést.
"Hmm..pedig az sosem árt..." - nyújtózkodtam egyet.
Viszont eléggé húztam a szám, amikor ráébredtem mi is történik a játékban pontosan.
"Van egy pár, egy pet és a játékmester. A pet valószínűleg megpróbál majd szövetségeseket szerezni, szóval felfogja venni a kapcsolatot a nyálasokkal. Ha pedig megnyeri annak a kettőnek a bizalmát, akkor veszteni fogunk. A vörösre nem lehet szavazni, a párra a pet nem fog, így először kiejtik Mayumit, majd engem. A petnek kell mennie. Meg kell oldanom. Végül is ember vagyok, ki oldalán fog állni egy fajtárs? Az udvarias emberke mellé fog pártolni, aki kemény külső alá rejti szelíd jellemét, vagy egy program lesz a szimpatikusabb számára?
Ennyire azért csak nem szánalmasak.
Gyorsan megfogalmaztam a fejemben egy üzenetet, majd bepötyögtem és elküldtem mindkét félnek. (Holnap megírom tényleg >.>)
Ezalatt gravitáció már erősen húzta a fejemet Aincrad alja felé és voltak pillanatok, amikre kicsit sem emlékszem, - valószínűleg ezek voltak azok a másodpercek, másodperctöredékek, amikor elszenderedtem - de azért pár próbálkozás után csak sikerült valahogy "bekapcsolva" tartani az agyam.
Az utolsó bóbiskolásból egy pofonra ébredtem. A hang volt az a tényező, amitől valójában felébredtem, a puha, selymes bőr arcomhoz simulása csupán mellékes dolognak számított. Csak következtetni tudtam, az adó kilétére és nem bizonyult nehéz feladatnak, Mayumi morcos arca mindent elárult. Azt, hogy miért kaptam, hirtelen nem tudtam kitalálni, de pár órakattanással később már összetudtam rakni a képet: valószínűleg nem tetszett neki az egyik megnyilvánulásom.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Desdemona Szer. Dec. 17 2014, 23:29

Aisu várja a választ az üzenetére. Egyelőre semmit se kapott visszajelzésül és még csak azt sem látta, hogy az illető elolvasta volna az levelet. Lehet valamit rosszul csinált volna és nem küldte át az üzenetet vagy csak a címzett nem figyel elégé...
~Emberek, jó ideje semmi mozgás. Kezdem elunni magam.
Valószínűleg most gólem is ásítana, úgy mint a vörös tag, de sajnos ő képtelen ilyesmikre.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 17 2014, 23:58

Aida hiába próbálja elküldeni az üzenetét Kat-nak, sehogy sem sikerül neki. /Ha tudni akarja a miértjét olvasson vissza/
12:25

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 18 2014, 22:53

/duplapost, hogy lássátok, hogy új kör van/
12:30
Amint elüti az óra a felet, a vörös lenyitja a menüjét, és véletlen rábök, az egyik játékos nevére. /aki PÜ-ben kapta meg, hogy ő lett kisorsolva/
-Akkor nézzük meg, kinek sikerült meggyőznie a másikat arról, hogy őt kell benn tartani? Újabb fél órát kaptok.
Szavazókör következik.

Határidő: január x-edike /attól függően Des mikor ér vissza/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Pént. Dec. 19 2014, 06:40

Katja is összecsapja a tenyerét, majd hátradől a székben.
-Na akkor! Traucicát nem szavazhatom ki, mert az ugye milyen má'! A szegény petecskét sem szeretném elszomorítani, és bent kell tartanom Ms Nagyszájút is, hogy esélyük legyen kibékülni. Én a csöndeskére (Aida) szavazok. Minden tekintetben.
Az utolsó mondatánál egyértelműen a vöröskére néz, és nagyon reméli, hogy érti a célzást.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Mayumi Pént. Dec. 19 2014, 11:30

Ámuldozva figyeli a trükköt amit a vörös csinált. Egy taps és egy óra teremtődött az asztalon.
- Hű ezt, hogy csináltad? - csillogó szemmel, kíváncsiskodni kezdett, majd a rövid hajú lány tapsol egyet, de neki nem lett órája. Mayu sem maradhatott ki a kísérletezésből, és megpróbálva leutánozni a mozdulatot, ö is megpróbálkozott vele.
- Biztos nagyon magas szinten van a bűvészkedés jártasságod. Ha tudtam volna, hogy ilyen érdekes dolgokat is lehet csinálni, biztosan raktam volna rá pontokat. - zsörtölődött picit, amiatt, hogy elpocsékolta az értékes pontokat, de annyira azért mégsem zavarta a dolog. Örült neki, hogy Aida-kun is ad magáról életjelet, viszont nem kívánt kiesni a szerepéből, ezért inkább a rideg szépség szerepébe bújt. Már amennyire ez lehetséges.
- Nekem teljesen mindegy, hogy kit ejtünk ki. Csupán megfigyelő vagyok. - majd elvigyorodik a megnevezésén amit kapott a lánytól. - Ez aranyos. Hogy szólíthatlak?
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Traumnis Vas. Dec. 21 2014, 00:41

Igazából megértettem, hogy pénzügyileg így nem érnek majd semmit a csaj zsetonjai, de mivel ha bent tartjuk, valószínű azzal, hogy ő egyben a játékmester, vagy mi is, megnyerte volna a játékot. Ez kellett, hogy esélyt adjunk magunknak nyerni. És mivel együtt vagyunk, és páran már összevesztek, ennek ízinek kéne lennie.
Mivel nem igazán vágom ezt a zsetonos, rablásos dolgot, inkább kimaradok belőle. Ez tényleg arra jó csak, hogy megszivassam magunkat, mert nem biztos, hogy több pénzünk lesz, viszont akit kirablok, az dühös lesz, és rám fog szavazni. Aki nyerésre játszik, az nyilván megpróbálja majd egyikünket kiejteni, nem volt jó ötlet tudatni, hogy együtt nyomulunk Kattal.
- Oké, én is rá szavazok (Aida)- egy pillantást vetek a gólemre, csak annyi ideig, hogy észrevegyen, és egy apró, olyan Star Wars féle összebólogatást kap tőlem. Miután szavaztam, pötyögök egy üzenetet, amit aztán elküldök Katjának.

Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 21 2014, 00:56

Trau üzenete szintén nem jut el Katjához. Olvassátok néha a dolgokat, vagy csak elvagytok a mesélés mellett?
+Trau kérem jelezze, ha elfogadta a zsetont (vagy mit csinált vele), amit Kat a kezébe nyomott. /Később még fontos lehet./
-Eddig két szavazat érkezett a szemtelenre, és ha valaki nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről, akkor én is rá fogok szavazni.
közölte a vörös a tényeket.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Desdemona Vas. Dec. 21 2014, 10:09

Aisu már egy ideje csak figyel és meglepve figyeli, hogy véletlenül úgy jött ki a lépés, hogy neki is jó. Kissé izgult, mert nem tudta még mi lesz a válasz ez üzentére, meg idő közben ki kinek irkált és ki kire mit reagál majd. Egy szavazat Aidára a hisztis most nem szavaz. Majd az elvarázsolt srác is feleszmél és szintén a kellemetlenkedő alakra szavaz, majd a gólem kap is egy vissza jelzést végre. Bár ez csak az egyikük válasza volt, de már ez is több mint a semmi. Aisu körbenézett a szobában a vörös most elhangzó szavainak is csak örült, de azért most ő is bebiztosítja a szavazást.
~Aida kap még egy szavazatot.
Ez így már három szavazat ellen, ha a hisztis meg is győzi a vöröst, még akkor is kiesik ez az alak. Eddig jól összejöttek a dolgok. A gólem újra menüjéhez nyúl és ezúttal zsetont küld, bár annyira ezt a részét nem érti a dolognak, arra már rájött, hogy a zsetonok jelölik most az aranyat.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 21 2014, 10:43

Egy kis pontosítás: Ha valaki zsetont küld, akkor kérem ne csak azt írja le, hogy hány darabot, hanem azt is hogy milyen színűt. Hiszen azt is tovább tudod küldeni, amit régebben kaptál.
Pl.: küldök X-nek 2 darab zsetont /1 db hupililát, és 1 db kéket/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Aida Atsumori Vas. Jan. 04 2015, 22:58

A dolgok továbbra is úgy haladtak, ahogy vártam: lassan, megemlítésre méltatlanul és...vesztés felé. Ennek az oka az volt, hogy bekövetkezett a dolog, ami már egy ideje lebegett lelki szemeim előtt. A zseniális tett, amivel növelték az egómat és még tovább őrjítettek. Az "Emberiség" című, fejemben lévő képre egy újabb réteg került, egy büdös, ocsmány máz, ami még rosszabb volt mint az előtte lévő változat, bármennyire is nehéz volt már azt is túlszárnyalni.
Három szavazatot kaptam. Választhattak volna egy kis "hisztist" vagy egy robotot, egy gépet, egy nem létező személyt is helyettem, de ők úgy gondolták, hogy én lennék a legalkalmasabb a kiesésre...
Nem értettem, ezért ismét megpróbáltam rájönni az emberi elme működésére, de nem ment.
Nem.
Nem.
És nem!
A levelet inkább mégse küldtem el.
Hangos kacagás tört ki belőlem, hatalmas megelégültség rejlett fel benne. Olyan volt, mintha már régóta vártam volna arra a pillanatra. Nem tagadom. Ezúttal a látszat nem csalt.
Érdekes humorral rendelkeztem, a "szerelem" nevű hazugság és egyéb emberi bolondságok, ezek varázsoltak mosolyt arcomra. De ha jól emlékszem, ezt már mondtam.
- Kedves hölgy... - mutattam arra a valakire, aki az engem kiejtők táborában ült. - Igazán nem értem Önnek és a barátjának a döntését. Valószínűleg nem vagyok a legszimpatikusabb a számukra, külsőm érdekes, szavaim pedig zavaróak, zaklatóak, vagy nem is tudom igazán, mi a leghelyesebb szó rá. Egy utolsó senkinek tűnök, nem mondom hogy több vagyok ennél, de ha nem haragszanak meg, akkor most nem bonyolódok ebbe a témába jobban, inkább csak egyszerűen rátérek a lényegre.
Magabiztosság, bátorság, nyugodtság, enyhe felháborodottság. Ezek csengtek hangomban és ahogy repültek a szavak, egyre jobban kezdett nőni a benne rejlő düh.
Pedig mind hamis volt, megint csak játszottam magam, az az ördögi lepel, sosem akart lehullni rólam.
- Szerintem az embereknek, ki kell tartaniuk embertársaik mellett, legyenek azok bármilyenek, ha egyszer érző emberi lénynek számíthatónak.
"Nekik arról nem kell tudniuk, hogy én nem vagyok ilyen"
- Én pedig ilyen vagyok. Épp ezért, sértőnek tartom, hogy fontosabbnak tartanak egy programot nálam, ami bár egy zseniálisan kidolgozott program, de továbbra sem egy személy. Remélem értik, mire célzok.
„Amennyiben nem, szánalmasak és megölöm őket.”
- A játék elején nem szerettem volna elkeseríteni a másik hölgyet, ezért nem is kezdtem el drámázni, amikor el lett fogadva az, hogy a háziállata játsszon. De úgy érzem, hogy most már ideje leszállni a földre és felhagyni az álmodozással, szembeszállni a tényekkel, majd ezzel a lendülettel kipenderíteni innen azt ott. - vittem tovább az ujjam a jéggólemre.
Nem volt más mondanivalóm, letettem a kezem, majd vártam, hátha voltam valami hatással rájuk.


Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Cearso Hétf. Jan. 05 2015, 11:53

12:45

A VÖRÖS felveszi a földről a zsetonját, amit Traumnis kiejtett a kezéből. Majd mivel Katján kívül senki se érdeklődött ez iránt inkább el is teszi.
-Nos, azt hiszem a kirohanását vehetjük annak, hogy elfogadta a tényt, hogy őnt szavazták ki másodikként a játékból.
Kecsesen meghajol a fiú felé.
-Üdvözlöm a kiesettek táborában. A szavazásban és a többi játékban ugyanúgy részt vehet, mint jómagam, de a zsetonjai a játék végén semmit se fognak érni.
-Nos azt hiszem itt az ideje az újabb szórakozásnak. Vajon mennyire bíznak meg a szomszédukban? Vagy mennyire szükséges tartani attól, hogy szövetségest talált magának?
-A játék neve pedig: A szomszéd fűje
-Alap esetben minden játékos zsetonja titkosként van kezelve, de ha lemondanak a vagyonuk egy részéről, megtudhatják vajon mennyire veszélyes stratéga valamelyik szomszédjuk. Nos az alku következőképpen fog kinézni: aki felajánl nekem egy zsetont, az megkapja az egyik szomszédja zsetonjainak színét, és számát, aki kettőt, az mindkét szomszédjának az összesített zsetonjainak a számát,  aki pedig hármat, az mindkét szomszédja zsetonjainak színét és számát külön-külön. Ha fél óráig senki se él a lehetőséggel, akkor ismét kiszavazós kör következik.



_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Hétf. Jan. 05 2015, 12:20

-Na ha jól látom, akkor nekem öt darab zöld színű zsetonom van.
És le is teszi az asztalra mind az öt zsetont.
-Vagy... hupsz! Ezt titokba kellett volna tartani? Jujj... de buta vagyok! Nálad mi van Trau cica? Most már úgyis mindegy, és ha már te vagy a szomszédom, akkor megmutathatnád ingyen is. Kapsz egy puszit ha megmutizod. Tééééényleg, piroska! Mi nem játszhatnánk együtt? Mármint úgy együtt együtt teljesen. Összedobjuk a zsetonunkat, és akkor úgy. Nem választhatsz el engem a szerelmemtől! Razz

(Remélem jól számoltam, és tényleg ennyi zseton van nála. X3 )
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Desdemona Pént. Jan. 09 2015, 15:03

Sikeresen kiszavaztuk az álomszuszék alakot. Mert eddig nem igazán mutatott nagy aktivitást és lehet, hogy csak alszik ott a napszemüvege alatt.  Valahogy Aisu és én sem lepődtünk meg a reakcióján. Még csak válaszra sem méltattuk a kirohanását, még csak egy apró reakciót sem kapott, egyszerűen figyelmen kívül hagytuk. Újabb kör és újabb játék következett. A gólem csak a fejét forgatta. Kissé tanácstalan volt a mostani játékot illetően.
~Szerinted mit kéne csinálnom most?
~Nem tudom. Ez attól függ, hogy te mennyire vagy kíváncsi.
~Én semennyire se. Bár lehet, hogy ezek fontos információk lennének, de nem úgy néz ki, hogy bárki túlzottan is komolyan venné a dolgot, így jelenleg nem látom értelmét annak, hogy bárkiről is információt szerezek a zsetonjaim elköltéséért cserébe.
~Akkor ez esetben várj még egy kicsit és döntsd el később, hogy mit szeretnél. Én nem játszom és nem is segíthetek, ezt magadnak kell megoldanod.
~Jó-jó, tudom.
Aisu visszakapcsolt a csendben figyelünk és várunk módba. Persze reménykedett valami nagyobb reakciót Traumnis felől, de úgy néz ki, hogy egyelőre ő nem igazán szeretne ebben az idősíkban mozogni. A gólem számára ez az egész kezd egy nagy türelem játékká válni, de egyelőre még élvezi a dolgot, így nem nyugszik addig, míg nem éri el azt amit szeretne.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Mayumi Vas. Jan. 11 2015, 16:13

A lány picit meglepődött amikor az eddig majdnem, hogy végig csendben ücsörgő fiú végre felszólalt, és a sok zagyvaság között még egy kis értelem is látszott.
- Én már az elejétől kezdve ezt mondom. De nem akarok vitatkozni, ezért csak zárójelben jegyzem meg, hogy szerintem nem egyelő esélyekkel játszunk. Az a pet ott - mutat rá a jéggólemre - Egy program, amíg a mi tudásunk és gondolataink elveszhetnek, és elfelejtődnek, addig az övé bármeddig elraktározható, ha úgy kívánja. - közben hátradől a székben és egymásra dobja a lábait, persze csak nőiesen. - Félreértés ne essék, nem zavar a dolog, csupán volt egy kis hozzáfűzni valóm a mondandódhoz. - egészen beszéde végeztéig Atsu-kun tekintetét kutatta. Már nem is próbál rájönni mi értelme volt a fiú álcájának, de biztos nyomós oka lehetett rá. Ugyan kiszavaztuk, de most itt a lehetőség, hogy megmutathassa Mayu mit is tud valójában. A nők is vannak olyan jók mint a férfiak, sőt sokkal jobbak, ha úgy vesszük. Hidegvér, és okos gondolatok.. A rövid hajú lány butaságán csak forgatni tudja a szemét, nem érti miért adja a szőke nőt, de úgy tűnik a férfiak szeretik ha a partnerük nem egy atomfizikus. Talán pont egy kis dráma kell ahhoz, hogy Atsu-san észrevegyen és lássa miféle érték is lakozik benne. Korábban ö próbált megcsalni azzal a hófehérkével, most itt a lehetőségem a bosszúra.
- Igen engem is érdekel, hogy mik vannak nálad Trau cica... Oh én buta, nem emlékszem mi is volt a rendes neved. De persze ha nem zavar akkor én is hívhatlak így. - és a székkel egy picit közelebb is húzódik a fiúhoz, szemét pedig Atsu felé fordítja egy pillanatra. Semmi pénzért nem hagyná ki a reakcióját.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Cearso Kedd Jan. 13 2015, 12:51

13:00

A VÖRÖS harsányan felnevet, és Katjához intézi a szavait.
-Jól átgondoltad? Felőlem. Ha Trau cica is belemegy a dologba, akkor nincs akadálya, de onnantól kezdve a ti szavazatotok egynek számít, és ha valaki rátok szavaz, azok a szavazatok összeadódnak, és mind a ketten kiestek, ha tiétek a legtöbb szavazat.
Majd a hisztis felé fordul.
-Az tény, hogy a gólem egy program, és több ideig képes raktározni az információkat, de ez a tény a játék szempontjából lényegtelen.
-Úgy néz ki, senki sem akart élni az általam felsorolt lehetőségekkel. Így tehát kénytelen vagyok új szavazó kört meghirdetni.

Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Kedd Jan. 13 2015, 13:29

-Jajj ne mááár Vöri-chan! Így is én gondolkodom Trau cica helyett, nyugodtan nekem adhatnád az ő szavazatát is, és akkor kettőt érnénk. Este kölcsönadnám neked cserébe, nem akarom, hogy csak engem ismerjen meg. Tudod, szegénykének én vagyok az első, de gondoltam segítek neki, hogy világot lásson.
Kacsint egyet a vöri felé, majd Katja arcán hatalmas vigyor terül el, és Trau fölött áthajolva közelebb hajol Mayumihoz.
-Trau cica a neve, nyugodtan használd azt. Csak azt nem értem, hogy mit pislogsz közben másfele. Féltékennyé akarsz tenni valakit? Na várj, segítek!
És ha a lány hagyja, akkor csókot nyom az ajkaira.
-Én vele vagyok, arra szavazok, akire ő, ha nem ránk szavaz. Meg Trau cica is arra szavaz, és az már pont három szavazat.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Traumnis Szer. Jan. 14 2015, 02:14

Valahogy egyre virdebbé válik a légkör, és egyre jobban elvesztem a fonalat a játékot illetően. Komolyan, mi ez? Mintha matek órán, vagy valami hasonlón lennék, pedig az egyetlen jó dolog talán abban, hogy minden nap meghalhatok, az, hogy cserébe nincs iskola. Én azt hittem, hogy ez valami gyors körbefutkosás lesz, de hát ez... mintha újra iskolában lennék, csak ez most kikapcsolódásképpen.
- Hát, ha nem szeretsz veszíteni, nem kéne játszanod, része a játéknak. Amúgy nem kell feltétlenül személyesnek venni, taktika, vagy mi- nem igazán értem a hisztirohamot, meg az emberi összetartás dolgot egy olyan játékban, ahol győzni kell, és előbb-utóbb mindenkit ki kell szórni. Különösebben nem is érdekel az újabb kieső lelkivilága, csak annyit ért el, hogy még kevésbé elveszi a kedvem ettől az egésztől. Ha a társaság jó lenne, akkor kevésbé zavarna, hogy nem igazán értem a játékot, de egyelőre csak egy magát rendkívül bedessznek képzelő játékmesterünk meg egymással veszekedő játékosaink vannak. Amikor pedig folytatódik a beszélgetés, kezdek nagyon megijedni. Úgy tűnik, ide csak őrültek kerültek rajtam és Katján kívül, sőt, mivel mi is itt vagyunk, lehet mi is azok vagyunk.
- Nem gáz, én sem jegyeztem meg a neved- sóhajtok egyet, mielőtt kinyitom a menümet, és kipakolom a zsetonjaimat az asztalra (öt cián, két sárga). Pár másodpercig gondolkozok rajta, mit tegyek, tegyem-e, amit már eldöntöttem, de aztán úgy döntök, hogy most már egy kicsit összeszedem magam.
- Nekem oké ez az egybe dolog, akkor át is adom az összes zsetonom Katjának. A kölcsönadósdit meg kihagynám, nyuszi, nem igazán jön be a csaj- furcsa, hogy pár hónapja, amikor még teljesen idegenek voltak nekem még ezek a dolgok, biztosan ugrottam volna, hogy a lánnyal tölthetem az éjszakát, de valahogy most nem érzek rá késztetést. Katjában megfogott valami, ami ebből a lányból hiányzik, ezért nem is tartom vonzónak. - Kell egy kis levegő, befejeznéd helyettem is? További szép estét mindenkinek, örülök, hogy itt voltam, satöbbi- bár még mindig megvan az a kötelék köztem és Katja között, ami miatt úgy érzem, elválaszthatatlan vagyok a lánytól, mostanában már fedezek fel kellemetlen dolgokat is a kapcsolatban. A különböző vicceit, még ha néha kicsit megalázóak is, szó nélkül elviselem, mert ő is elviseli az ügyetlenkedésem, de emellett a kölcsönadás dolog mellett már nehéz elmenni. Én azért mégsem egy tárgy vagyok, amit birtokol.
Az este további részét a kaszinó előtt töltöm, hogy megvárjam Katját. Lehet, hogy nem kéne, de nem akarom, hogy azt higgye, megsértődtem, csak meg kell beszélnünk pár dolgot.


/Bocsi a kilépésért, de egyszerűen nem az én világom ez a küldetés./
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Desdemona Szomb. Jan. 17 2015, 13:05

Aisu egyre jobban nem érte azt, hogy mi is folyik itt. Már ketten kilettek szavazva és most egy valaki önként távozott. Így már csak hárman maradtak ténylegesen játékban. Viszont a gólemnek van egy olyan érzése, hogy a következő kiszavazós körben ő fog kiesni. Ugyan ez a dolog nem igazán érdekli, hisz nem a nyerésre játszott eddig sem, de számára már unalmas ez a végtelenségbe nyúló játék.
~Nos, ketten kiestek és egy valaki most távozott, és van egy olyan érzésem, hogy én leszek a következő kieső, viszont meguntam ezt a játékot, már érdeklődésem vesztettem, így meggyorsítom a dolgokat és feladom a játékot. Tehát most már csak ti ketten lesztek játékban.
Majd a gólem elhagyja a helyét a gazdája mellé megy és ahhoz a székhez vezeti a lányt amin eddig ő foglalt helyet, majd leülteti rá. Aztán kitette az asztalra a nála lévő három darab sárga és egy darab piros zsetont.
~Még valami. Nem szándékozom elhagyni a szobát, kíváncsi vagyok a végeredményre.
-És ehhez nekem miért kellet ide ülnöm?
~Álltál már eleget és szokásod néha rosszul lenni, így úgy gondoltam, hogy jobb lenne most már pihenned kicsit.
-É-értem…
Nem igazán tetszett, hogy ilyen nyíltan megosztotta azt a tényt amit még magamnak is nehezen vallok be, de ellenkezni se ellenkezhetek. Tény, hogy már kezdtem fáradt lenni, de nem az állástál, hanem a lassú és értelmetlen játék figyelésétől. Még csak egy olcsó komédia szintjét sem súrolják az itt lezajló események. Egyszerűen az emberi butaság és hiúság mutatkozott meg. Amik kicsit sem szórakoztató dolgok, hanem inkább szomorúak. Látni azt, hogy egyesek mennyire nem bírnak az indulataikkal, ha felakarják kelte magukra egy másik személy figyelmét és látni azt, hogy egy jó ideje a virtuális valóságban rekedők mennyire nem tudják elfogadni az ehhez a világhoz tartozó lényeket. Ez mind-mind sajnálni való dolgok, hisz ezek nélkül olyan jól elszórakozhattunk volna. Talán még én sem húzódtam volna el egy sarokba csendes figyelőnek, ha a társaság kissé jobb lett volna.

//Aisu feladja a játékot. De bent marad nézőnek.//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Mayumi Szomb. Jan. 17 2015, 22:44

Atsu-kun féltékennyé tétele még várat magára, legalábbis azt gondolta a fiú reakciója láttán. Körülbelül mint egy döglött hal, sem a pislogás, sem a formás idomok nem váltottak ki belőle semmi reakciót. Még csak egy óvatos pillantást sem vetett, pedig a lány meglepően sokat mutatott magából, és még a testtartásával is meglehetősen kihangsúlyozta az alakját. Szerencsére ha a fiú nem is, de legalább a barátnője arra méltóztatta, hogy elárulja a nevét.
- Áh. Értem. - teljesen komoly fejjel bólogatott a lánynak. - Szóval akkor Trau cica. Nem fogom elfelejteni. Fel is írom gyorsan. - és így is tett. Előkapta a jegyzetfüzetét és néhány gyors vonással fel is jegyezte az említett nevet, és még egy gyors rajzot is odafirkantott, hogy legalább ennyi megmaradjon a fiúból. Nem mintha számítana, de talán a jövőben ha Atsu-kun belepillant a füzetbe és meglátja, hogy Trau cica, mellette egy rajzocskát, bizonyára rögtön arra fog gondolni, hogy történt valami.
- Igen, azt a fiút ott napszemüvegben. - bök a fejével picit oldalra a szőkés srác irányába. - De ötletem sincs, hogy mit kellene ten... - még mielőtt befejezhette volna a mondatot, máris egy női ajak tapadt az övéire, teljesen lesokkolt a hirtelen csóktól. Valójában ez volt az első alkalom, hogy egy azonos neművel művelt ilyesmit, ezért egy picit el is pirult, de ennek ellenére sem kapta el a száját, vagy lökte félre a lányt.
- Hű. - meglepődve, ül vissza a helyére, kihúzva magát. - Nem jutok szóhoz.. De... Azt hiszem te vagy az eddigi legjobb azok közül akik csókot loptak tőlem. - és valóban. Ritka, hogy valamit egy vadidegennek ilyen őszinteséggel mondjon, persze nem érez semmit a lány iránt, és elég furcsa elismernie magának, hogy ez valóban egy jó csók volt.
- Hű akkor most ketten ki is szálltak a játékból? Ejnye, hol itt a versenyszellem? - elmosolyodik, már csak Atsu, és a lány maradt, ha minden igaz. Nevetséges ez az egész, de úgy tűnik nem igen van más választása. A nők erősek, és megrendíthetetlenek.
- Ebben az esetben... Minden nő nevében azt tartom helyesnek, ha ö esne ki. - bök Atsu-ra huncut mosollyal az arcán. - A perverziód megbocsáthatatlan! De talán ha szépen kéred megbocsájtok *-* Oh várjunk csak... Atsu-kun már kiesett nemde? Ezek szerint akkor csak ketten maradtunk? Ilyenkor mi a teendő... izé.. bocsánat elfelejtettem a neved.- veti oda játszi egyszerűséggel a vörös lánynak. Ugyan a fiút már kiszavazták, viszont legalább elmondhatta azt ami bántotta a szívét. Most majd megtanulja, hogy nem flörtöl másokkal Mayu előtt Twisted Evil
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 17 2015, 23:43

-Ahogy nézem egy kicsit felgyorsult a menet, nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan a végjátékhoz érünk. Nos, ahogy a hisztis is észrevette, ketten maradtak a játékban, és az egyik játékos elhagyta a termet, egy másik meg jobb társaságra talált az álmaiban, csak három szavazóképes játékos maradt. Mivel a két bent maradt játékos nem hinném, hogy saját magára szavazna a harmadik felet kell meggyőzniük, hogy őt tegye meg győztessé. Hogy hogyan próbálkoznak az már az ő dolguk.

megkérném Aisut, hogy a két lány után szavazzon, vagy ne szavazzon. Más sorrendi megkötés nincs.
/ezen kívűl még egy kör lesz/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Hétf. Jan. 19 2015, 12:02

-Jajj, de hát nem is úgy gondoltam Traucica. Természetesen te döntesz a saját himbilimbidről, nem kényszerítelek én semmire. Ha nem tetszik a csaj, akkor megtartom magamnak, nekem bejövős. És cuki vagy, hogy ennyire bízol bennem, nemsokára megyek én is, és akkor beülhetünk valahova valami romantikus vacsorára, vagy valami.
Még integet Traunak, majd Mayumi felé fordul, a vöröskéről nem is véve tudomást.
-Na te jány, most mi legyen? Nekem nincs kedvem rád szavazni, szóval csak a másik marad. Győzzünk együtt, és felezünk. Megfelel?
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Musical Chairs - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Musical Chairs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.