Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] The Game

+3
Shakan
Jekatyerina Natashenka
Cardinal
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Shakan Szer. Nov. 12 2014, 13:50

Szépen kopogtatok minden ajtón, de sehonnan nem kapok választ. Akkor miért van itt olyan sok ajtó? Elérek a sarokig és egy újabb folyosó vár rám, de ezen már nincsenek ajtók. Pedig valószínű, hogy mindenkit egy olyan szobába vittek, mint engem. Ezért olyan inkább olyan folyosókat kéne keresni, ahol ilyen ajtók vannak, mint ez itt. Meg talán térképet is kéne rajzolni, hogy ne tévedjek el. Tehát most a legfontosabb az lenne, hogy keressek valamit, amivel rajzolhatok.
Ekkor a csendet megtöri egy sikítás.
Az első gondolatom az volt, hogy valami veszélyes van arra fele, ezért menekülnöm vagy legalább elbújnom kéne.
A következő meg az, hogy valaki veszélyben van.
Még egyszer elolvasom a játék leírását.
~Tehát van valaki, aki erről a szabályról nem tud. /Vagy történt valami szörnyűség./ Akkor minél előbb találkoznom kéne vele, hogy információt cserélhessünk.
Egyszer kizárásos alapon, ha ugyanannyi szabályt kaptunk, és ő nem tud valamiről, amiről én igen, akkor ő tud valamiről, amiről én nem. Bár nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz.
És elindulok a sikítás irányába, és próbálom megjegyezni, hogy honnan indultam. Bár amilyen szerencsém van, ismét sikerül eltévednem.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Phobos Pént. Nov. 14 2014, 06:42


Talán túlságosan kemény volt vele. Még ha nem is szívleli az embereket, a lány ugyanakkora bajban ült, mint a fiú maga. Csak egy kis bűntudat mardosta, egészen addig, amíg meg nem hallotta az ismeretlen lelkes hangját. A válasz rendkívül elgondolkodtató volt. Egyetértésképpen egy aprót biccentett. Igaza van. Már magával a Sword Art-al is komoly veszélynek tettük ki magunkat. De ki tudhatott volna erről a csapdáról? És most egy újabb krízist borítanak a nyakunkba. Ez frusztráló. Felvont szemöldökkel nézte a kislányt, ahogyan őt és a nyakörvét méregette. Hangos elmélkedésére Raven csak a szemét forgatta. Miért, miben különbözne? Hogy engem gyorsabban küld melegebb éghajlatokra? Ne légy bolond… A kártyára mindenképpen felfigyelt, de - mint minden mást - valószínűleg nehézségek árán szerezheti meg az azon rejlő információt. Kérje szépen? Ez minden? A lányra nézve elsőre még azt is hitte, hogy a Holdat kell lehoznia az égből. Az övét nem ajánlhatta föl. Az életét kockáztatta vele, ha egy illetéktelen delikvens tudomást szerez róla. Ezért is hajtotta be a kislány után az ajtót, annak érdekében, hogy a fiú félelme ne igazolódjon be.
- Kérlek, gyorsan. - mondta halkan, a feszült helyzettől elhadarva. - Valószínűleg nincs sok időnk.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Cardinal Pént. Nov. 14 2014, 12:13

Katja:
Igen, az ajtó nyitva van. Barikádot emeltél és van egy nem túl kényelmes matracod, aminek a másik fele is pont olyan megviselt, mint az első. Hogyan tovább?

Shakan:
Rossz hírem van: nem sikerül eltévedned. A folyosó végén a sarok mögött leledzik egy kétszárnyas ajtó, tárva nyitva. Egy nagyobb terembe vezet, ebben a bizonyos teremben pedig ketten tartózkodnak. Egy fiatal, 20-as éveiben járó nő, aki sápadtan, remegve nézi a földön heverő izmos, nagydarab férfit. A szőke lány indikátora el van sötétítve, és mindkettejük nyakában van egy-egy nyakörv. A probléma ott van, hogy a férfi életcsíkja teljesen üres. Nem zöld, nem sárga, még csak egy icike-picike vörös sincs rajta. Üres, mint Hasfelmetsző Jack áldozatainak hasürege.

Raven:
Játszik? Vagy legalábbis nem látja olyan sötétnek a helyzetet, mint te. Energikus, vidám és játékos új ismerősöd viselkedése. Persze nem mutatja meg a kártyáját, helyette magához szorítja.
- Áh, még vagy két óráig biztonságban vagyunk :3 Nézd! - szólal meg, és azzal a lendülettel odalép melléd, majd úgy helyezkedik, hogy meg tudja mutatni a levelet, amit kapott. Pontosabban a szabályokat. A két ismerős mellett felfedezel két újat is (lásd PÜ). Aztán mivel becsuktad az ajtót, kicsit megváltozik az ő viselkedése is. Talán a hangulatod van hatással rá, talán csak az ő fejében is keletkezett némi zavar, de elhúzódik a közeledből, és aggódva pillant rád.
- Ugye nem te raboltál el, Onii-chan...? - kérdi bizonytalanul, félénken.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Shakan Pént. Nov. 14 2014, 13:11

Hosszú unalmas folyosó, egyetlen mellékfolyosó nélkül, így nehezen tévedtem volna el. A folyosó végi sarok után egy hatalmas ajtó áll tárva nyitva, így látom a bent lezajló jelenetet, ahogy egy néni néz, és a tekintete egy földön heverő bácsira szegeződik.
A bácsinak az élete nullán van.
Meghalt? Vajon hogyan és miért történt? Vajon megpróbálta leszedni a nyakörvet? Vagy a néni csinált valamit?
Megpróbálom megemberelni magam, és megszólítani a hölgyet. Persze az ajtó mögül, és ha fenyegető mozdulatokat tenne, akkor megpróbálom becsukni az ajtót.
-Bo-o-csá-nat, né-é-ni.
Nagyon meg vagyok rémülve, ezért remeghet egy picit a hangom.
-Mi történt?
Kérdezem meg olyan gyorsan és tömören fogalmazva, ahogy csak lehet, nehogy újra megremegjen a hangom. Pedig én nagyon szeretek sokat beszélni, de ez valamiért most nem megy.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Saya Pént. Nov. 14 2014, 15:45

Hugi nyugodtan lépdel ki az ajtón, azt tárva nyitva hagyva, tudom jól, hogy azért, hogy ha baj van, visszavonulhasson és becsapja maga mögött. Zajt hall és arra is fordul, ami jó, mert én is kíváncsi vagyok, mi lehetett ez az előbb, de csak egy másik ember, aki valami fura izét szorongat és felénk mutat vele O.o
-Mi bajod van? -kérdi tőle a Hugi nyugodt hangon, és felismerem, hogy az ugyanolyan, mint annak a kényelmetlen ágynak a lába, amin nem túl sokáig üldögéltem, mert jáj ._. A fenekembe fúródott az egyik rugó, nah >.> Ne nézzetek így rám D:
Amúgy ez a srác is nyakörves, biztos rajtunk is ugyanilyen van. És fedett az indikátora O.o De fura, még ilyet se láttam eddig. Hugi mondjuk csak pillantásra méltatja, így szokták mondani, és már néz is a másik irányba, mert halljuk azt a sikolyt és fúha, én megijedtem O.o
-Amondó vagyok, kukucskáljunk oda. Ajtókkal vigyázni. -közli a Hugi, nem vagyok benne biztos, hogy velem-e vagy a sráccal, mindenesetre elkerüli az ajtókat és úgy indul a hang irányába, én meg izgatottan várom, hogy meglássuk, mi lehetett az *.*
~Nyugi, és ne legyél ennyire izgága, légy szíves.~
Bocsi ^^; Csak hát.. oooké, akkor most kicsit lekussolok, de azért vigyázz ám O.o
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Traumnis Hétf. Nov. 17 2014, 23:27

Egy kicsit megbánom, hogy kijöttem, mert rögtön egy nagyon ellenséges lányba futok. Jó, biztos frusztrált, de elég bunkón tette fel nekem ezt a mi bajod van típusú kérdést, amire ki is akadok kicsit.
- Hogy tehetsz fel ilyen hülye kérdést? Például az, hogy van rajtam egy nyakörv, ami kinyírhat, gőzöm sincs, hol vagyok, hogy kerültem ide, és hogyan jutok ki innen- meg ha így viselkedik, akkor még ő is. Komolyan fontolóra veszem, hogy visszamenjek a szobámba, de nagyon sanszos, hogy meghalok, ha nem indulok el valamerre.
- Hát… szerintem a másik irány jobb lenne- nem szeretek sikolyok irányába haladni, ott van valami, ami okozza őket. Jobb híján, amíg el nem mondja a saját szabályait nekem, azért rátapadok, de nem akarom olyan sokáig követni, hogy bajba kerülhessek. - Na figyu, én a másik irányba megyek, sok sikert a sikolyinvesztigésönhöz, de előtte cseréljünk szabályokat! Miket kaptál?- amint elmondja a sajátját, én is az enyémet, aztán megyek minél másabb irányba a visongástól.

Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Saya Kedd Nov. 18 2014, 11:12

Én nem hiszem, hogy a Hugi bunkó lett volna, jó, oké, általában az, de most elég kivételesen nyugodt volt, szóval én eléggé összerezzenek a srác válaszától, Istenem, az Anat most biztos úgy ökölbe szorítaná a kezét és mondaná, hogy hogy merészel beszélni egy kislánnyal No
-Az idegesség nem fog javítani a helyzeteden. -a Hugi az bezzeg nyugodt marad, de biztos azért, mert megígérte, hogy nem lesz tiszteletlen meg ilyesmi, mivel most próbálni fog legalább egy minimálisan utánozni engem. Jó, nem csinálja úgy, mint én szoktam, de nem baj, én örülök, hogy legalább nem olyan, mint a srác ._.
Meg is áll, mikor az nem akar velünk tartani és visszanéz, mosolyogva.
-Nem voltál valami kedves, és egyébként sem szabad beszélni idegenekkel. Szívesen veled tartanék, de egyenlőre egy tiszteletlen és valószínűleg rossz lelkületű embert látok benned. Ej-ej, kellett így leordítani a fejem, mikor én csak az állapotod iránt érdeklődtem Sad -a Hugi teljesen felé fordul, megbánást mutató szemekkel, még egyik kezével meg is szorítja a ruhácskánk szélét, a másikat a szánk elé teszi, mint mikor a kisgyerekek nem akarják elsírni magukat és így leplezik, hogy legörbül a szájuk. Én elolvadok *.*


[Küldetés] The Game - Page 2 343707030sayas_song_visual_novel_164_www.kepfeltoltes.hu_


-És nem tudom. Mármint, te elmondanád a tieidet? Mi van, ha csak kihasználsz. Mi van, ha pedofil vagy? O.o Még nyem ˇ^ˇ
Nya, kezdesz belejönni :3 Egyre jobban olyan vagy, mint én, csak kicsit más hangon >.>
~Az ilyen férfiakat kicsit meg kell büntetni legalább annyival, hogy érezzék a lelkiismeretfurdalást :3 Ha nem fog bocsánatot kérni, megyünk tovább a sikoly felé.~
Öööö... oké ._.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Traumnis Kedd Nov. 18 2014, 12:29

Már nem szimpatikus a csaj, hogy így elkezdeni osztani az észt arról a rossz lelkületességről, meg ilyesmiről. Egész biztos, hogy nem lesz túl jó útitárs, csak a szabályait akarom megkapni, hogy növekedjen a sanszom az élve kijutásra, azután minél messzebbre eltűnni tőle. Főleg azelőtt lenne jó, hogy elkezd bőgni, azt mindig is utáltam a lányokban, amikor elkezdenek bőgni, és hisztiznek.
Amikor megemlíti ezt a pedofil dolgot, eléggé ledöbbenek rajta, hogy most mi van. Nem tudom, hány évesnek nézek ki, de nem lehet pár évnél nagyobb korkülönbség, meg fogalmam sincs, miből szűrte le, hogy ő nekem bejönne. A személyisége ehhez nem járul hozzá, és én külsőre sem látok benne semmi extrát. Akármennyire fontos lenne a túléléshez, úgy döntök, hogy már a csere erejéig sem akarom elviselni a csajt.
- Hát, te hülye vagy. Na csáo- elindulok az ellenkező irányba, minél messzebb a csajtól meg főleg a sikítozástól. Jó lenne találni valaki társat, de azt hiszem, hogy az olyannál, aki idegesít, jobb a semmi is.

Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Phobos Szer. Nov. 19 2014, 06:51


Egy kicsit sem méltányolta azt, hogy szép szóval kicsikarhatta a lánytól a kártya tartalmát. Udvarias volt, már amennyire a helyzet és a maga attitűdje azt engedte. Egy idegen kislány, látszatra nagyjából egyidősnek tűnt Sayával. A lovag tudta, mit kell tennie, de talán még félt is. Túl sok az elvárás. Miért teszik ezt folyton velem? Felsóhajtva vetett pillantást a lány üzenetére. Bár a sajátját nem mutatta meg, az új szabályokkal egyelőre bőven megelégedett. Nem fogja meglepetésként érni, ha olyanokkal találkozik, akik ezekkel a kritériumokkal szállnak versenybe. Két óra - rengeteg időnek tűnik, de egy ilyen játéknál hamarabb is eltelhet, mint azt az ember gondolná. Raven furcsállva szegte fel fejét, enyhén oldalra billentve, amint a lány viselkedése egy villámcsapásnyi idő alatt megváltozik. A lovag az ajtó felé nézett.
- Rajtad van nyakörv, rajtam is van nyakörv… - mormolta, s leguggolt, hogy egy vonalba ereszkedhessen a lánnyal. - Nem én voltam. - Minden meggyőzhető készségét egyetlen ártatlan szemrebbentésbe fektetett. Hamar észlelhetővé vált, hogy a fiú nem a kedvességéről volt híres. Egy kis szünetet tartott, majd felállva az ajtó kilincséért nyúlt, majd újból kinyitotta azt. - Menjünk. - Aztán már indult is volna, de meggondolta magát, s visszanézett a gyermekre. - Mi a neved?

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 20 2014, 00:57

Raven:
Noha a kislány mutat néhány pillanatnyi bizalmatlanságot valamiért, a magyarázatszerű megszólalásod, na és persze a tiszta, egyszerű és habozástól mentes tagadásod eloszlatja a kétségeket és egy széles mosoly kíséretében kapsz egy bólintást.
- Hiszek neked, Onii-chan :3 - jelenti ki, ám ezt követően mégis bizonytalanul les körbe a szobában. Viszont azt már nem tudod meg, mire gondolhatott, mert amint kinyitod az ajtót, elmúlik a hezitálása és melletted terem.
- Yuuki. Yuuki vagyok - válaszol, és közel húzódva hozzád kérdezi meg, reménnyel telien csillogó szemekkel - Hová megyünk? Kiviszel innen?

Shakan és Saya:
Shakan láttán a nő szemei elkerekednek. A sírás határán van, és végül csak annyit mond remegő hangon a kérdésedre, hogy nem tudja. Válaszol azonban más. Az ajtóban rögtön ketten tűnnek fel, egy magas, nyurga férfi, nem túl bizalomgerjesztő ábrázattal, és egy hosszú, vörös hajú másik. Előbbi nyitja ki a száját.
- Hát nem egyértelmű? Kinyírta magát, mert hülye volt! Legyünk hálásak neki, hogy bizonyította, nem csak felültettek minket - sétál be lezseren, vet egy-két pillantást a bent lévőkre, aztán a falnak dönti a hátát. A hosszú hajú viszont komor arccal odamegy a holttesthez, és közelebbről is megvizsgálja.
Saya, te ekkor futsz be, a bronzbőrű férfi megnyilvánulását már hallhattad az ajtóból. Szembesülsz te is a helyzettel, de rövidesen még ketten csatlakoznak a népes kompániához. A fiatal fiúval és az érett nővel kiegészülve heten lettetek, mint a gonoszok.
- Még kislányok is... hát nincs ezeknek szíve?! - háborodik fel rögtön a szőke nő, majd habozás nélkül begyűjt titeket, és úgy ölel át, hogy elfordít a pórul járt férfitől.
- Nem a nyakörv ölte meg. És nincs nála a kártyája sem - jelenti ki közben hirtelen a vörös hajú férfi, aki a hátára fordította a testet, így már látszik rajta az a néhány vörös pixelcsík, ami a halálát okozhatta.


Traumnis hiányzást jelentett nekem, így ő majd akkor kap mesélést, ha jelez nekem, hogy visszatért.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Csüt. Nov. 20 2014, 08:09

~Komolyan? Ennyi? Megengeded, hogy itt üljek, ne csináljak semmit, várjam, amíg a többi idióta kinyírja egymást és begyűjtsem a nyakörveiket? Fura vagy te nekem. Hol van a turpisság? Hol van a csapda? Hmm, talán többen vannak, és van, aki előttem összegyűjtheti a kellő számú nyakörvet, és akkor kijuthat. Olyankor mi történik azokkal, akik bent maradnak? Ejnye már, hogy nem tudok mindent! Vajon ha sikítok, akkor egy segíteni akaró idióta, vagy olyasvalaki fog iderohanni, aki meg akar ölni? Azért meghalni csak nem kéne már egy ilyen hülyeségen. Mennyivel könnyebb lenne, ha nem csak sebezni tudnék, hanem leütni is valakit. Hát akkor még várunk egy picit.~
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Phobos Csüt. Nov. 20 2014, 15:09


Könnyebben ment, mint azt remélni merte. A pozitív visszajelzésre egy kedvtelen, halvány mosollyal válaszolt, miután guggoló állásból fölegyenesedve az ajtóhoz lépett. Az egész bűzlött a veszély szagától. Tényleg ki kéne nyitnia? Amikor becsukta, megkönnyebbülés lett úrrá, testén és lelkén egyaránt. Mintha nem akart volna szembesülni az odakint rejlő valósággal, mégis, a helyzet megkövetelte, hogy oly tényező felé mozduljon, melytől normális esetben fejvesztve menekült volna. Rémes egy gondolat… rémes, mégis ironikus.
- Raven vagyok. - Még ha nem is kérdezte, a minimális udvariasság megkövetelte, hogy viszonozza a kislány jóindulatú gesztusát. Bár nem volt idegen, a közeledés számára mindig egyet jelentett az emberekkel való, különösen jó viszony kialakításával. Valamiért mindig visszakozott, bár ha meg akarja élni a reggelt, nem vonhatja magára a figyelmet értelmetlen konfrontációs helyzetek megteremtésével. - Megpróbálom - Határozott bólintás, s ugyanolyan rendíthetetlenséggel nézett az ártatlan szemekbe. Csak egy hosszabb pillantást engedett meg, majd a fiú jobb irányba fordulva, nesztelen komótossággal lépdelt.


_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Shakan Hétf. Nov. 24 2014, 13:31

-Akkor ez történik, ha nem viselkedünk jól?
Kérdezem még mindig remegő hanggal.
Miután a szőke néni átölel a másik kislánnyal együtt, egy könnycsepp gördül le az arcomon.
-Nem kellet volna már eltűnnie? Mint amikor máskor történni szokott?
Nem tudom kinek és miért tehettem fel ezeket a kérdéseket, de valahogy nem értettem ezeket a dolgokat.
-Talán csak ránk akarnak ijeszteni.
Ha tényleg ez a céljuk, akkor nálam már sikerült elérniük, hogy annyira féljek hogy ne tudjak rendesen gondolkozni.
Amikor az lett mondva, hogy nem a nyakörv miatt halt meg, az engem ölelő nő fülébe súgtam, hogy az nem lehet, hiszen a szabályok nem engednék.
Ezek szerint valakinek sikerült kijátszania a szabályokat.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Saya Hétf. Nov. 24 2014, 21:52

D: Ez nem volt szép tőle. Hugi, lehettél volna kedvesebb is ;_;
~Olyan kedves voltam, ami még tőlem is szokatlan, szóval ha ennyire szívtelen és hülye, akkor dögöljön meg.~
Ne legyél ilyen véleménnyel, no, ez gonosz dolog! ><
És lám, mintha csak téged akarnának igazolni, hallod? Valaki megölte magát ;_; Az nem jó, a Papa is...
~Csend!~
Hugi, a Papa is megölte magát...? Azzal a... azzal a...
~Csillapodj és ne gondolj rá!~
És megyünk tovább rendületlen és belépünk és lám, már sokan is vagyunk. Hugi az nézi a tetemet akkor is, mikor a hátára fordítják, ha kell, akkor kifacsarodik a nagycicis nő ölelésében, pedig én inkább a másik kislányt akarom nézni. Olyan ismerős nekem ><
Hugi végül, ha tud, kibontakozik az ölelésből és közelebb megy a hullához, majd a Shakan felé fordul. Tééényleg, a Shakan o/
-Igaz, már el kellett volna pixeleződnie. Ez vagy egy játékosnak kikiáltott NJK, vagy egy hasonló bűvészmutatvány...
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Cardinal Szer. Nov. 26 2014, 00:33

Katja:
Meglepő módon továbbra is a totális csend vesz körbe. Egyszer majd csak történik valami Rolling Eyes Talán hallasz valami oda nem illő hangot a fejedben, ami azt sugallja, hogy hamarosan beindul a szekér, de egyelőre a tétlenséged egyenlő az eseménytelenséggel.

Raven:
Yuuki elnagyolt mozdulattal bólint a bemutatkozásodra - Raven- onii-chan - ismétli a neved, hogy tudatosítsa magában, majd elmosolyodik és követ téged, ki az ajtón. A folyosó egyszerű és kopár, te is látsz jó néhány ajtót még a környéken, de egyik mögött sincs semmi különös, maximum egy-egy hasonló helyiség, ahonnan elindultál. Látod, mert mindegyik ajtó ki van nyitva. Yuuki be sem néz ezekbe a szobákba, egyértelmű, hogy ő járta végig az összeset. Mellesleg a kislány vidáman dúdolgatva szaporázza a lépteit melletted, hozzá képes lassú vagy. Többször is meg kell állnia, hogy bevárjon, ilyenkor hátranéz és oldalra billenti a fejét.
- Még nem mondtad, te milyen szabályokat tudsz :3 - pislog rád kedvesen, aztán lódul is tovább, befordul egy sarkon, megvár, előreiramodik, és így tovább. Aztán viszont hirtelen megtorpan, és néhány mozdulattal lehívja a térképét. Ha megnézed te is, rájössz, hogy van egy teljes alaprajzod az épületről. Igaz minden szoba jelöletlen, leszámítva a lépcsőket, amiket egy piros X takar. A ti helyzetetek sem látszik a mapon.
- Szerintem ez lehet a kijárat, Onii-chan - bök rá egy hatalmas teremre a térkép szélén. Kérdés, hogy hogyan juttok el oda, ha egyáltalán oda akartok menni. Hiszen nem tudjátok hol vagytok. Vagy...?

Hugi és Shakan:
- Az... az... lehetetlen... - jelenti ki a még mindig sokkos állapotban lévő szemüveges nő, a vörös hajú férfi kijelentésére.
- He?! Mi a francról hadoválsz? - förmed rá rögtön a gyanús külsejű alak, mire összerezzen a lány - Nem árthatunk egymásnak... az első három órában... nem... nem árthatunk egymásnak! - jelenti ki zavarodottan, és a pánik csak akkor csitul benne valamelyest, mikor a legfiatalabb fiú, és egyelőre némaságba burkolózó fiú barátságosan a vállára csap.
- Csak a nyakörv hatása lehet - reagál közben az analitikusnak tűnő vörös hajú Hugi kijelentésére, lévén Shakanét nem hallotta - Sok mindent nem tudunk. Ha már ilyen szépen összejöttünk, mi lenne, ha megosztanánk egymással mindent? Mindenki zsebében lapul két ismert és öt ismeretlen szabály. Ha mindegyik meglesz, tovább tudunk lépni - a férfi láthatóan igyekszik összefogni a csapatot. Ő az, aki Hugit is megállítja, miután kiszabadult a szőke néni öleléséből, és inkább egy kört próbál formálni - Kezdjük egy bemutatkozással. A nevem Antonius. Szabadúszó stratéga vagyok, céheknek, partyknak segítek követendő taktikát találni egy-egy kazamata kitisztításához - áll meg, kezeit Hugi vállára téve nem engedi, hogy a hulla irányába nézzen, és olyan stabilan tartja, hogy esélye sincs újra kibontakozni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Szer. Nov. 26 2014, 06:11

~Ez így igen uncsi! Ehh, nem egy kreatív játékmestert fogtunk ki, az tuti. Egy játékban nem szabad unatkozni hagyni egyik felet sem, mert akkor ha esetleg megint rákerülne a sor, és szükséged lenne rá, akkor nehezen fogod tudni visszacsábítani. Főleg egy ilyenben nem, ahol elvileg egymás torkának kellene ugranunk. Komolyan mondom, az alapötlet tetszik, de ebből csak akkor lesz valami, moya lyubov, ha teszel is érte. Ejnye már, hogy nekem kell tanítgatnom a meseíróidat Kayaba!~
És az unalom elűzése érdekében, mivel azt lecsapni nem lehetett, Katja halkan dúdolgatni kezdett.
~Mondd meg annak a hülye Kayabának, szép Katyusa valamire vár… ♫ Hehe, és még a név is stimmel. Mekkora egy művész lélek vagyok, istenem! Hallod-e, te admin?! Történjék már valami!~

Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Shakan Csüt. Nov. 27 2014, 11:30

Én is úgy tudtam a kapott szabályaim alapján, hogy ez lehetetlen.
Idebent az emberek már elszoktak attól, hogy halott embereket látnának. Ez az ára annak, hogy minden csak úgy eltűnik, amikor vége van.
-Akkor nem kéne letakarni, vagy ilyesmi?
Ahelyett, hogy minket fordítanának el tőle. A legtöbben ilyenkor csak azért is arra akarnak fordulni. Én biztos nem, de a másik kislány biztos így tenne. Valahonnan ismerős az a lány, de nem tudom most megmondani, hogy honnan.
Még mindig az ölelésbe menekülve, elkezdek bemutatkozni.
-Én Shakan vagyok.
Mi mást mondhatnék még? Szerintem ennél fontosabbat nem tudnék mondani, ezért csöndben megvárom, hogy a többiek is bemutatkozzanak.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Phobos Csüt. Dec. 04 2014, 17:15


A név ismétlésére a fiú közömbös arccal fordult el, a lány tekintetét kerülve. Idegesítette, ahogyan a japánok szinte mindig minden névhez kötőszavat társítanak. Fölöslegesnek vélte azt is, miképpen Yuuki jellegzetesen azt a kifejezést használta, amit a testvérek szoktak használni, ráadásul azt is helytelenül. A lovag láthatóan idősebb volt. Ha biológiailag nem is, hát akkor a közeli barátok, akik egy vérből valónak tartják egymást. Raven egy hosszabb pillanatra elgondolkodott, s a halovány emlékek között felderengett saját bátyjának a szigorú, de meleg szeretetéről árulkodó arca. Miért csak Endét kereste, ha ott van a vértestvére, aki szintúgy a játék fogja? Abban a másodpercben alapos indokkal nevezhette magát ostobának - az ostobák között is a lehető legostobábbnak. De vajon Rolf annál nagyobb szorgalommal kereste őt? Fogalma sem volt, hogyan kéne viselkednie egy olyan személlyel, akit a bátyjának szólíthatott. A zaklatottság azonban csak egy rövid pillanatig látszódott Ravenen. Állapotából Yuuki zökkentette ki, egy kínos helyzetet felállítva. Igen, valóban nem mutatta meg, mi állt a saját kártyáján, de úgy érezte, elég, ha csak ő csak a szóban forgó lányét tudja. Ám szemlátomást a gyermeket nem is zavarta, ahogyan előrébb haladt, a nyitott ajtókat tökéletesen ignorálva. A fiú azonban még lassabb tempóval, óvatosan kukucskált be mindegyiknél, a biztonságérzet megteremtésének érdekében. Mire beérte, a kislány megállt, s tanakodva böngészte térképét. Raven meglepetten nézte, hogy az övé szintúgy lehívható.
- Először meg kéne tudnunk, hol vagyunk... de minél előbb. - kezdett bele, kissé magára váratva. - Csak akkor tudhatjuk biztosra, hogy megéri-e a kijárattal kockáztatni. - Bökött a Yuuki által mutatott szegletre. - Másodszor... - Óvakodva nézett körbe, veszély után kutatva. Miután meggyőződött arról, hogy semmi sincs, ami ártalmas lehet, visszafordult. - mennyi az idő? Attól függően eldöntjük, érdemes-e a lehető legegyértelműbb kijárási lehetőséggel játszadozni. Hogyha nem, akkor keresnünk kell másik kiutat. - S gondolatai már egészen arra a részre kallódott, ami általában egy klisés akciófilmben szokás: a tetőről való leugrás... vagyis az ő esetében a repülés, de erről a kislány még nem tudhatott.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Saya Hétf. Dec. 08 2014, 12:10

Hugi nem igazán örül annak, hogy már megint lefogták, és látom ám itt bent, hogy most nagyon csúnyákat akar mondani, de azt amúgy is kinémítaná a rendszer, tudom, mert hallottam már, meg a Hugi azért ökölbe szorítja a kezét hozzá, de igyekszik, hogy ne különbözzön tőlem annyira. Vagyis nah, azt már feladta, hogy ugyanúgy tud viselkedni, mint én, de valamit csak próbál összehozni.
-Saya. És ez most nagyon fájna, ha itt létezne ilyesmi. -pillant a vállunkat fogó kézre. -Szóval megtennéd, hogy abbahagyod? Nem vagyok olyan pici, hogy így kelljen védeni, és láttam már rosszabbat.
Jaj, mi volt ez...? O.o
~Semmi, ne figyelj rá.~
De láttam valamit, egy pillanatra. Te voltál az? O.o
~Igen, emlékkép volt, de ne figyelj rá. Jobban jársz, ha nem tudod.~
Ezzel ő le is zárja a témát, pedig én olyan kivi vagyok. Egy fehér köpenyt láttam meg egy embert egy székben és valamit épp felemelt >.>
-A szabályaimat meg majd elmondom utánatok.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Cardinal Vas. Dec. 14 2014, 16:34

Raven:
- Másfél óra... nagyjából. De ezt te is látod, nem? :3 - kérdez vissza, és egyébként tényleg. Van egy számláló a látótered sarkában a szokásos óra helyén, ami most a játék kezdete óta eltelt időt mutatja. No de hogy próbálod, avagy próbáljátok kideríteni, hogy ezen a méretes térképen mégis hol tartózkodtok? Yuuki tőled várja a megoldást.

Saya/Hugi és Shakan:
Szép sorban mindenki bemutatkozik. Antonius után megismeritek Reikát, a szőke, szemüveges nőt, aki már lassan azért kezdi összeszedni magát, de még mindig csak akkor hallatja a halvány hangját, ha muszáj. A sötétebb bőrű, érdes stílusú srác kelletlenül veti oda, hogy Tybalt névre hallgat. A fiatalabbik fiút Yuujinak hívják, és feltűnően közel húzódik Sayához, amikor éppen nem figyel rá senki. Az anyáskodó szőke nő pedig Fumikaként mutatkozik be.
Ezután a szabályokat is megismeritek (PÜ-ben kapjátok), egyedül a négyes számú hiányzik, amikor ti sorra kerültök. Végül amint mindenki a gondolataiba merült a hallottakat elemezve, a pillanatnyi csöndet kihasználva Yuuji odahajol Sayához és a fülébe súg.
- Velem tartasz? Szabaduljunk meg ezektől a lúzerektől, mindent tudunk, ami segít a túlélésben - vigyorog a fiú, és még át is öleli a derekad mellette.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Shakan Vas. Dec. 14 2014, 17:43

Ó tényleg, ez Saya.Tudtam hogy valahonnan ismerős nekem.
Amikor rám kerül a sor, a következőt mondom.
-Én is a nyolcadik szabályt kaptam meg, és ezért lepődtem meg azon, hogy valaki sikított a közelben, de ezt a funkció dolgot még mindig nem értem. Ezek szerint minden kártyának más és más funkciója van? Én a játék elején megnéztem a saját kártyámat, de találtam rajta sehogy se találtam meg, hogy hogyan lehetne máshogy használni a kártyát, mint az eredeti felhasználási mód, azt meg nem állt szándékomban kipróbálni. Biztos valami ilyesmiről szólhat a negyedik szabály.
Majd közelebb bújok Fumikához. Valahogy megnyugtat a jelenléte, hiába nem kéne megbíznom senkibe se. És még felmerül néhány kérdés bennem.
-Mi ez a joker kártya? Akkor mégsem 13 kártya van?
-Szerintetek aki leszedte a nyakörvét, az szabadon sétálhat a tiltott területeken?
-Működik itt a minimap?
Ezt gyorsan le is ellenőrzöm, de szokásomhoz híven nem tudok eligazodni a kesze-kusza képeken.
-Vajon hány emelet van, és most hol vagyunk?
-Vajon mindenki különböző kártyát kapott?
-Akkor összesen 13 játékos van?

Ez most rengeteg kérdés így egyszerre, de valaki csak tudja ezekre is a választ.
Hirtelen ötlettől vezérelve előveszem a kártyámat megmutatom a többieknek a rajta lévő számot, hogy lássák tőlem nem kell félniük. Persze nem adom ki a kezemből, hanem egyből vissza is teszem a helyére, hogy a többiek még véletlenül se érhessék el.


A hozzászólást Shakan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 16 2014, 16:03-kor.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Saya Hétf. Dec. 15 2014, 21:35

Jóóó alaposan elolvassuk, amit kaptunk, aztán a Hugi, ahogy azt meg is ígérte, elküldi a négyes szabályt a többieknek, mondván, hogy a másik, amit még kapott, az megvan itt is, már ismerjük. A kártyánkat nem mutatjuk, csak átfutja, melyikhez mi tartozik, bólint, mikor meglátja a miénkhez tartozó utasítást, aztán visszadől, ismét egyenesbe, és körbenéz.
Akkor moccan meg, mikor az a srác olyan közel van hozzánk meg megszólal meg ilyesmi. Egész pontosan, már ha hagyják, akkor megpördül és olyan mereven meg egyenesen tartja a tenyerét, azzal vág rá a fiú orrára, vagy legalábbis próbál az orrára, majd odébb táncol és szinte sziszegi a fogai között, miközben dühösen ránéz.
-Te csak ne taperoljá'! -libbenti meg a hajamat, aztán visszafordul a többiek felé, de érzem, hogy most már sokkal-sokkal rosszabb a kedve, mert nem esett jól neki ez az iménti. És ezek után mérhetetlenül utálja ezt a srácot. Hogy is hívják? O.o
~Yuuji.~
-Én inkább arra vagyok még kíváncsi, hány órája tart a játék... -pillant arra felé egy picikét, amerre az izébigyó is volt... a hulla pale
Időre menő túlélés, állapítja meg közben magában, meg hogy mennyire utálja az ilyesmit és mennyire elege van Aincradból ilyenkor. Én csak lapulok hátul csendben, mert nem akarok zavarni Rolling Eyes
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 26 2014, 21:21

Shakan kérdésözöne még a legtapasztaltabb játékosokat is elbizonytalanítja, egyelőre amúgy is csak Antonius és Fumika tűnik higgadtnak és együttműködőnek. Ők néznek össze, szinte meg is beszélve tekintetükkel, hogy ki válaszoljon a kislánynak, de Tybalt megelőzi őket.
- Kurvára idegesít a csipogásod, kiscsibém! Honnan a francból tudhatnánk?! - förmed rá Shakanra morgolódva, aztán grimaszolva még köp is egyet oldalra, tovább méregetve a társaságot.
- Nyugalom, ráijesztesz! - torkollja le a férfit Fumika, majd visszafordul pártfogoltja felé - Nézd csak, így tudsz lapozni a térképen. Szerintem itt, vagy itt lehetünk amúgy... - segít a nő a minimappal. Két pontra mutat rá, az egyik a térkép közepe táján van, és nem messze tőle egy teleportkaput jelez a map, mint érdekes tereptárgyat, a másik pont pedig a délnyugati saroknál, néhány piros iksszel jelzett lépcsősor környékén. Mindkettő viszonylag nagyméretű terem, amelyet hasonló folyosórendszer vesz körbe. Amúgy a minimapon nem látszik a helyzetetek, csak egy alaprajzot látni a földszintről. Az említett lapozás hatására pedig további négy emelet rajza tárulhat fel. Szemetek sarkában az óra, ami általában az időt mutatja, most egy számlálóvá alakult, ami két óránál jár jelenleg.
Saya és Yuuji közjátéka ekkor következik be, a váratlan ellenkezés hatására pedig a srác visszavonulót is fúj, legalábbis egyelőre. A szemét továbbra is Sayán tartja, de amíg minden szem rá fókuszál, nem tesz semmit. Aki viszont igen, az Reika, aki kicsit tétován, de föltápászkodik.
- Én... nem szeretnék itt lenni, amikor... - jelenti ki, majd elindul az ajtó felé először bizonytalan, de aztán sietőssé váló léptekkel. Felfigyelhettek rá, hogy Fumika megszólalna, de Antonius megfogja a kezét és csendre inti. Nem úgy Tybalt, aki felsóhajt és szintén talpra pattan.
- Gyáva liba. Fél óra múlva visszajövök, körülnézek, hogy hol vagyunk - jelenti ki, és hanyag léptekkel szintén elvonul. Nem fog visszajönni, ezt Antonius is kijelenti, miután elhal a fiú lépteinek zaja. Maradtatok öten. Hogyan tovább?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Shakan Pént. Dec. 26 2014, 23:38

A kérdéseimre nem azt a választ kapom, amire számítottam, ezért csak durcásan összefonom a két kezem, és a nyelvem öltöm a srác felé.
-Tudod, ez nem volt szép.
És mostantól levegőnek nézem ezt az alakot.
Fumi néni hiába mutatja meg, hogy hogyan kell használni a minimapot, de valamire azért felfigyelek. Akkor ezek az ikszek jelölik a tiltott helyeket?
Saya és a másik összekapására csak annyit csinálok, mint a többiek. Vagyis csak figyelem a kialakult helyzetet.
Amikor a szemüveges lány el akar menni, megpróbálom maradásra késztetni.
-Szerintem jobb lenne, ha együtt maradnánk.
Amikor a másik is elmegy, akkor már inkább meg sem szólalok, de még mindig azon a véleményen vagyok, hogy jobb lenne együtt maradnia ennek a társaságnak.



_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Saya Vas. Dec. 28 2014, 14:18

-Ha idegesít, akkor ne hallgasd. Ilyen egyszerű. -förmed fel a Hugi is, mikor a Tybalt úgy ráüvölt a Shakanra, majd a magyarázó felé fordul és ő is figyeli, hogy mi hogy működik pontosan. Meg eldönti, hogy ez a Tybalt se tetszik neki, meg a Yuuji se, és egyre kevésbé van kedve itt lenni. Mikor a Tybalt elmegy, kicsit fel is lélegzik, majd a homlokát dörzsölve lehunyt szemmel gondolkodik félhangosan.
-Minek ehhez fél óra? Keresünk egy lépcsőt, ha kell, egy másikat, máris fogjuk tudni nagyjából, hogy hol vagyunk. -von vállat. -Még 8 óránk van a földszinten császkálni, és elvileg még minden szabad, szóval ki kéne találni, mik azok a kis ikszek...
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] The Game - Page 2 Empty Re: [Küldetés] The Game

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.