Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asuka vs Danee

3 posters

Go down

Asuka vs Danee Empty Asuka vs Danee

Témanyitás by Danee Vas. Okt. 26 2014, 17:56

Szóval az van, hogy most az eddigiektől eltérően én álltam bent a küzdőtér közepén. Egymagam.
Furcsa volt valamiképp, hiszen eddig mindig inkább én voltam a kihívó, a bajnokok ellenfele, aki próbálkozott és próbálkozott, több kevesebb sikerrel, de a PvP már csak ilyen, egyik nap vesztesz, de a rákövetkezően lehet hogy kicsivel, de mégis csak te győzedelmeskedsz.
És ha valami nagyon nem az igaz az ellenfél részélről, akkor talán nem is kicsivel!

Szóval álltam a kőmonstrum szívében, körös-körül lelátó minden égtájban, amerre csak fordultam, és ott álltam a porban lent, kihívóra várva.
Egy kis izgalom, kardcsörte, adrenalin. Hiányzott már a küszködés hevében fakadó vicsor az ellenfél orcáján, az izmok feszülése, az izzadt hevület, a pergő mozdulatsorok, az egész vívás és küzdelem dinamikája.
Az érzésé, hogy jó úton haladok, meg tudom szorítani az ellenfelet.

A kard lángja türelmetlenül perzselte az aréna homokját. Már-már attól lehetett tartani hogy üveggé válik a penge érintése nyomán.
A kard ugyan heves lángokkal lobogott, mégis az idő egész szelídnek bizonyult, nem éreztem volna, hogy a bőrvértem kellemetlenül rám tapadna, a köpeny lassan emelkedett, süllyedt a folyamatosan melegedő és elillanó levegő kavarta apró légáramon, pedig amúgy szélcsend lett volna.

- Héj, hát senki sincs aki kiállna ellenem egy kis bajvívásra?! Hát miféle népek vagytok ti! - fordultam körbe, a kardom is az égnek emelve népiképp
- Hogy még egy kis tornagyakorlathoz sincs kedvetek! Legyen már gerinc valamelyikőtökben, oszt' jöjjön már le ide, elibém! - harsogtam torkom szakadtából

És akkor toppant be ő...
Megdöbbentem. Mindig megdöbbenek ha egy nő, egy lány áll ki ellenem. Egyszerűen nehéz ehhez hozzászoknom. Az ember mindig azt várná, hogy valami jó kis férfimóka szakad az ilyesmiből, aminek a végén aztán valami közeli korcsmában egymás vállát veregetve vigasztaljuk, vagy épp ünnepeljük egymást, de mindenképpen ocsmány módon leisszuk magunkat az asztal alá

De a fejér nép...
Nos az egészen más tészta hiszen...

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Asuka Hétf. Okt. 27 2014, 11:36

Nem vagyok egy nagy farmolós. Egyszerűen nem szeretem. Azonban a szintvesztéseket igazán be akarom hajtani, de tényleg! Surprised *-* Egy éves raboskodásom alatt abban a kazamatában ugyanis nem sok exp-t tudtam szerezni. Hiszen nem ment.
Egészen furcsa. Mielőtt a kazamatába kerültem, még jól emlékszem, hogy aki a 10-es szint felett volt, az már ért valamit. Most viszont, már nem ez a helyzet. Elég ideje vagyok már idekint, hogy találkozhassak a megannyi újdonsággal, például már aréna, sőt, szafari is van. Ami teljesen jó, hiszen megkönnyíti a játékosokat céljaik elérésében. Azonban amióta a kiképzőtiszt megnyitotta kapuit, hááááát, már annyi tizeske rohangál az utcákon, hogy fene a megmondója, hogy ki csalt, ki nem. :/
A legjobb és legegyszerűbb módja a szintlépésnek viszont töretlenül a párbaj még most is. Minél hamarabb be kell érnem a magasabb szintűeket, hogy hatékonyabb legyek. *.* Hiszen amióta piri-miri vagyok, egyre kevéskécskebben lávolnak valamiért. Saját ostobaságuk miatt, első sorban, amire mondhatnám, hogy ez nem az én problémám, közben pedig de, nagyon is az én problémám. T.T Nem szeretem, amikor sandítva pillantanak csak rám. Ki tudja, ki lesz az, aki úgy dönt majd, hogy jól elfenekeli a hátsómat. T.T Mint a múltkor Rencicuska! *_* Persze azért csúnya dolog volt ám ilyet csinálni. >.>
Megérkezvén a helyszínre jó ideig csak figyelek. A megfigyelés is része annak, hogy újabb információkat szerezhessek. Nagyjából fel tudom így mérni az erőviszonyokat, mi is az átlag, valamint, hogy milyen speciális képességek léteznek. Okoztak már nekem a játék során meglepiket. *.* De ezentúl jó lenne, ha én tehetném meg ugyanezt.
Azonban csupán egyszer van olyan, hogy felfigyelek valakire. Hűűű... Ilyen fajta kihívásokat eddig csak a filmekben láttam! *_* Hmm, vajon miért nem jelentkezik senki? Bár nekem eleve az is fura, hogy valaki már a helyszínen akar ellenfelet keresni. Nem pedig, hát, nem pedig már eleve megrendezi valakivel, hogy ő bizony harcolni fog. *.*
- Majd én! *_* - egyenesedek fel. A tömeg kettéválik körülöttem, mintha én lennék Mózes. Hű, ez nagyon tetszik. >.< Húsz centis tűsarkaimmal odatipegek, kifejezetten nőies megjelenésembe viszont belerondít a feltűnő, bíbor színű sims jelzőcske. *.* Fegyverem még az inventorymban. Ráér majd megtudni, hogy mi is az, amit tudok. Vagy amit nem tudok. T.T Nem tudom ugyanis, hogy mekkora szintje van a fehér hajú srácnak. Az is lehet, hogy csak egy lelkes kezdő. De akár a legjobbak egyike is lehet. Máskülönben miért ne merne senki sem kiállni vele? o.o
- Hűűűű, hogy neked micsoda nagy kardod van! *-* Remélem, hogy jól is tudod használni. ^^ - a kétértelmű fogalmazás persze teljesen szándékos. *.* Hiszen mi más lenne egy magamfajta, törékeny hölgynek a legnagyobb fegyvere, ha nem ez? ^.^
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Danee Kedd Okt. 28 2014, 13:50

Na csak lett valaki, legalábbis mintha hallottam volna valamit. Ahogy körülnéztem meg is pillantottam valami nagyobb mozgolódást a lelátók egyikén.
Valami nőcskét engedett előre a tömeg, mint valami messiás körül, úgy mozgott a sok bámészkodó.
Messziről nem igazán tudtam kivenni kiféle-miféle, csak mikor már közelebb ért:
Formás kis darab, mint nem mondjak, nem tudtam nem észrevenni azokat a hatalmas tűsarkakat a lábain.

Furcsálltam… mit furcsálltam, nem értettem, hogy a fenébe lehet egy ekkora tűsarokkal kényelmesen járni ebben a porban, ami itt lent fogadta, nem hogy majd harcolni!
De aztán rá kellett jönnöm, hogy ez mégsem a valóság, ahol mindez problémát jelenthetne, hanem játék, bármennyire is valósághűnek látszik is, attól még egy megkreált virtuális világ. Nem kötik a valós világ fizikai törvényszerűségei, csak azok, amiket a programozók maguk bele szuszakoltak.
Így aztán abban sincs semmi kivetni való, hogy valaki húszcentis magas sarkúban egy karddal felfegyverzett fickó ellen harcolni.

- Kösz – válaszoltam egyszerűen, de a kérdéses kardnak most nem szenteltem figyelmet. Ismertem már eléggé, bámultam napokig, amikor végre elkészült, s a kezembe kaphattam
- Majd mindjárt kiderül, de figyelmeztetlek, eléggé tüzes tud lenni, ha akar!
Neked is szép hosszú lábaid vannak, szívem! -
gondoltam magamban
- Te is nagyon csini vagy! – mondtam kisvártatva, nem mintha ő mondott volna ilyet, de ez csupán elhanyagolható részletkérdés
- Mindig ilyen jól nézel ki, vagy csak nekem csípted ki magad ennyire? – emeltem fel a nodachit, s emeltem lazán a vállamra. Ugye mondanom se kell, hogy a lángok azon nyomban kihunytak a pengéjén, amint a markolatát erős kézzel fogó testéhez közelebb került.

Szép lassan körbesétáltam, ha már ott volt előttem, nem lepleztem nagyon a pillantásaimat: tetőtől talpig végigmustráltam a fruskát:
- Persze, szívesen kiállok ellened, de lehet félreértettél, ez nem valamiféle tehetségkutató verseny, itt tényleg harcolni kell. És nem látok nálad semmiféle fegyvert. Vagy netán azokat a szép kis kacsóidat akarod tönkretenni egy kis bunyó kedvéért?


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 30 2014, 11:37-kor.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Asuka Kedd Okt. 28 2014, 14:26

Szeretem ám, ha valaki magabiztos. Vicces, amikor összetörik a lelkük! *-* Vajon a kihívó mennyivel bizonyul jobbnak a többinél? Hát, még nem igazán tudhatom, hiszen egyáltalán nem ismerem. De majd csak kiderül. ^^ Remélem, tud valami izgalmasat is mutatni a gőg mögött.
Nem kerüli el figyelmem mustrálása, de kiélvezem a helyzetet. Én imádom, amikor rám figyelnek, eskü! Surprised Hiszen mi, nők hiúak vagyunk, s ezt a hiúságot pedig lehetetlen kielégíteni. Mindig, mindenből a legjobb kell, amit csak megszerezhetünk, legyen ez egy ruha, egy férfi, vagy akár egy szelet kenyér is. ^^ Ezzel az állítással azonban nem minden nőtársam ért egyet. Mert azt hiszik, jobbak ennél. Valójában viszont - velük ellentétben - én egyszerűen hagyom magamból kinyilatkoztatni ezeket a dolgokat. Minek is tagadnék valamit, ami így van? Surprised Még a körmeimmel is napi fél órát pepecselek. Itt, a játékban is. Mert ennyi jár nekem. >.<
- Köszimöszi. ^^ - szőke nő effektus, ezúttal rózsaszín hajkoronával. *.* Imádom játszani a hülyét. Annyira hihető, hogy néha én is elhiszem! *_* Kacsintok rá a kihívóra, kacsóimmal pedig megnyitom a panelemet, hogy inventorymmal felszerelkezzek, valamint a kihívást is elküldjem neki. A fél életes részemről megfelel. Egy ilyen butaságon nem fogok egész életeset követelni. Főleg, mert nem jutnék vele semmire. Túl sok a szemtanú, valamint semmit sem tudok Daneeról. Fogalmam sincs, hogy beleillik-e azok közé, akiket keresek. Akiket megéri felszabadítani. Lévén viszont, kifejezetten büszke habitusa van, az eddigiek alapján, nem hiszem, hogy ő is egy olyan ember, akit keresek. Akit muszáj kivinni a játékból, különben beleőrül mindenbe. Szerintem jól boldogul. Legalábbis úgy tesz, mint aki jól boldogulna.
- Szerizek jól kinézni! Gyere el a Szalonomba, ha te is szeretnél felfrissülni! A St. Germaint Alkímialabornál megtalálsz. Wink - a reklám az reklám. Végtére is, mégis csak szépségszalonom van. *-* Imádok ezzel foglalkozni, de tényleg! Legalább olyat csinálok Aincradban, ami valamiért senki másnak nem jutott eszébe... Pedig nem mondanám, hogy tele a SAO gnóm csajokkal. De valamiért annyira nem érdekli őket a szépségápolás... nem értem. T.T
- Majd igyikézek. ^^ Aztán tessék csak finomnak lenni. - inventorymból elő is kerül a Hentes, így pedig, ha már találkozott ezzel a fegyverrel, talán rájöhet arra, hogy miféle kasztba is tartozom. Az ormótlan, kétkezes csatabárd tulajdonképpen olyan nagy, hogy egyáltalán nem is illik hozzám. Ennek ellenére mégis úgy lököm fel a vállamra, mintha csak egy üres bevásárlószatyor lenne.
- A kezdés joga a tiéd, de ha igazi férfi vagy, akkor átadod nekem a kezdést. *-* - hagyom, hogy körbemustráljon, de felkészülök arra, hogy bármikor támadhat. Sosem lehet tudni. Egy férfiban ugyanis nem lehet bízni. Na de egy nőben... bennünk annyira sem.

//Megjegyzés: +5 gyorsim van, de még nincs beírva az adatlapomra; hogy kockázunk-e, azt rád bízom ^^ //
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Danee Kedd Okt. 28 2014, 22:58

A kacsintás az kacsintás, ezek szerint bírja a képemet, vagy csak meg akar vezetni majd valamivel, mindenesetre nem úgy tűnik, mint aki megsértődött, vagy megijedt volna.
Nem teketóriázik sokat, látni vélem megjelenni előtte a menüt, ahogy egy finomabb nőtől elvárható elegáns mozdulattal előhívja. Azt hittem a fegyverét fogja elővenni, de nem...
Mindez persze akkor válik egyértelművé mikor nála nem jelenik meg semmi, s helyette előttem villan fel a menü.
Asuka kihívott stb stb stb... - olvasom gyorsan át, mert hát biztos ami biztos, hülyeségekbe, átverésekbe nem ugrunk bele fejestül
Féléletes? - nézek fel a menüről a lányra. A fél szemöldököm a homlokom közepéig futott fel, az hét szentség. Egy kissé csalódás a dolog, ezek szerint annyira nem vagány csaj, hogy bevállalja a rizikósabb verziót. Talán félti a körmeit... mit hallok, szépségszalon? A szalon még rendben van, de csak amelyikben sört meg meg izmosabb italokat löknek eléd a pénzedért.
Küzdelem a végsőkig! Az most elmarad...
Húzom is a számat, de ez van, rábökök, elfogadom a kihívását a hölgyikének.
- Ha már így meg lettem hívva, majd benézek, hátha akad ott valami, aminek én is örülhetek! - illik valamiféle válaszfélét adni, ha már ilyesfélével tukmálják az ember fiát, no de hát... mindegy is...
- Jó... -
dörmögöm, mert már untat az efféle szólam - Aztat, nem igérhetem hölgyem
Mikor már azt hihetném, hogy csak parolázásból fog állni itt az egész mecs, honnan, honnan nem a kezebe kerül egy jókora szeletelő
- Azt a hét meg a nyolcszázát, hát kutya legyek ha az nem egy Hentes, a ritka mindenit neki! -
kurjantok fel - Hát ezt a böszemséget, meg kell hagyni jól ismerem, egy receptje nálam porosodik már időtlen idők óta. Akkor még is csak emberes mókának nézünk elibe!
Most aztán mégis csak rája pillantok az én lángoló nodachimnak, hogy összemérjem amaz Hentessel
Izgalmas, de kétség kívül rövid párviadal lesz, hisz ezek a vasak nem kis sebeket ejtenek!
- Itt kérem tévedés esete áll fenn, tudniillik, mikor kiskegyed le tetszett ide fáradni, nos... -
ingatom a fejemet - itt az vér és halál porondján nincsenek nők meg férfiak, csak harcosok!
Midőn kellő távolságot hagytam volt magunk között szembe fordulnék vala a kisasszonnyal se szavakkal illetem ismét:
- Hanem az első csapás jogát így is, úgy is átengedtem volna, kíváncsi természet lévén, meg aztán nem is vagyok az az ijedős fajta, úgyhogy gyere csak lyányom, mutasd meg mire képes az a komiszság, ottan a kacsóid közibütt! -
intek Asuka felé kihívom, mint Neo Smithnek

Adataink:
Harc menete:

Nekem sincs jóváírva még. Mivel 2-3 ütés lennénk egymásnak azt ajánlom hogy a kockázást felejtsük el, túl gyorsan vége lenne a féléletes menet - 2 ütés.


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 30 2014, 11:44-kor.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Asuka Csüt. Okt. 30 2014, 10:47

- Bizony, bizony, enyém a Hentes! *-* Én csak én pici Vérszomjamnak szoktam becézgetni! *-* Annak idején több száz aranyat pengettem ki érte. >.> - imádom ezt a fegyómegyót, mert királyságos. Cool Főleg, hogy még ki is véreztet annak ellenére is, hogy ebben a játékban egy cseppet, nem sokat, még annyit sem láttam. A fránya cenzúra. Very Happy De hát fiatalkorúak is játszanak itt. Hogy minek, azt nem tudom, én igazán nem adtam volna ki egy ilyen játékot kisiskolásoknak. Azok maradjanak csak bent a tanuló padban, sokkal jobb ott nekik. *-* Felszabadítóként pedig teszek is róla, hogy minél több megzavarodott kölyköt visszaküldjek a való életbe. Túl kemény nekik ez a világ. Holott sajnos olyan is van, aki épp a való élet elől menekül. De hogy minek... Passz. Azért bevallom, nekem is hiányozna, ha egyszer csak visszakerülnék. De azt hiszem, így is jól boldogulnék.
- Hű, akkor kovács vagy? De jó! *-* Biztosan kemény meló lehet. Very Happy - egy darabig úgy húzom magam mellett a földön a Hentest, mintha a bazinagy szeletelő tényleg nagyon nehéz lenne. Amióta azonban a súlyemelésből is megvettem a második szintet, már alig érzem a súlyát. o.o Hirtelen egészen könnyűnek érzem. Bár még lehetne jobb is. A statjaim szerint még mindig van kettő negatív módosítóm. Biztosan azért, mert nemrég felrúnáztam a fegyvert. Ha Danee elég jól figyel, talán észre is veszi a Bika rúnára utaló jeleket. Szóval azért elég menő. Bár a rúnázott fegyverek alig-alig különböznek az eredetiektől. Tényleg jó szem kell hozzá, hogy megállapítsd.
- Olyan kis cuki vagy, hogy ilyeneket mondasz! *-* Hűűű... hát akkor kezdjünk is hozzá, Danee. Very Happy - ugyan elég távol állt tőlem, ez annyira nem egy nagy hátrány. Ez alatt az idő alatt bőven tudok annyit mozogni, hogy megfelelő legyen a lendület köztem és Danee között. A lendület fontos egy ilyen böszme fegyver esetén, azonban egyúttal ellenség is lehet, ha túl nagy a lendület. Látszik azonban, hogy van már némi gyakorlatom ezzel a fegyverrel. Meg úgy a nagy fegyverekkel általába véve.
Így aztán a gyorsaság adta lendületet kihasználva rohanok felé, fegyveremet pedig két kézzel lent tartom. Alulról próbálok meg egy oldalkeresztes csapást bemérni a fiúnak a testére, hiszen ott a legnagyobb a találati felület. Ha sikerül, ha nem, utána egyből mozgásba próbálok lépni, s valahol mögötte elhelyezkedni, fegyveremmel védekező tartásba. A folyamatos mozgáson vagyok, tehát oldalra lépkedve, Danee körül körkörös mozgással várom az ő támadását.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Danee Vas. Nov. 02 2014, 15:19

Ez a parasztos stílus csak addig tetszett, amíg vissza nem gondoltam, hogy hogyan is adtam elő. Percnyi szeszély, ahogy mondják, de inkább a görcs álljon a nyelvembe, semhogy újfent ilyen ízes tájszólásban szólaljak meg előtte.
- Az igazat megvallva most először látok élőben egy igazi, hamisítatlan Hentest, ha igaz, amit a recepten olvastam, akkor méltó ellenfele lesz az én Nodachimnak - húztam végig az tenyerem a pengémen, s a lángok kihunytak, mintha sosem lettek volna, majd újfent erőre kapva lobogtak tovább
- Talán még veszélyességi pótlékot is fogok igényelni! -
nyújtottam ki a nyelvem hozzá
- Kovács? -
néztem rá meglepetten - Nem, nem vagyok kovács, nincs az az isten, hogy azért az éhbérért dolgozzak, bár jól hangzik a dolog, biztos látványos is, én inkább a profitra hajtva, nyersanyag beszerező szakmára adtam a fejem, szóval nem pusztulok bele az erőlködésbe, a fölös energiáimat inkább itt vezetem le - suhintottam a levegőbe kettőt, amolyan keresztvágásként
- A recepteket egy kiárusításon szereztem, majd valami arra érdemes fegyverkovács palánta megkaphatja tőlem!
Minthogy még mindig parolázgattunk volt időm most már a lány idomain kívül a fegyvernek is szentelni némi időt, s nem kerülte el a figyelmemet az éles látásomnak, na meg a szerfelet nagy kíváncsiságomnak köszönhetően:
- Áh, látom, te is Erőre rúnázod a fogpiszkálódat -
húztam végi az ujjam a nodachi pengéjének tövén, ahol a mágikus vésetek pislákoltak a lángok alatt
- Gyere csak! -
intettem neki ismét, majd két kézre fogtam az ember magas kardot, s a pengét már csak akkor emeltem el a földről, mikor látni véltem, hogy nem változtat a Hentes fogásán: a fejem fölött libbentettem át könnyed mozdulattal, hogy a másik oldalamra essen a pengéje, miközben a markolatát a fejem fölött tartva, fejjel lefelé tartottam a kardot már az utolsó pillanatban, ahogy másik irányba fordultam erőteljes, de mégis könnyed, táncórákról bennem ragadt mozdulattal, úgy csavartam a nodachin, hogy a Hentes ártalmatlanul csússzon végig a hosszú penge lapján.
Mire ez meg volt, már fél környit eltáncolva húztam át a fejem fölött a kardot, s azzal a lendülettel rohantam rá Asukára, a fejem fölül, haránt lecsapva rá.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Asuka Hétf. Nov. 03 2014, 10:33

Veszélyességi pótlék? Hát, ha jól fizet, nem lenne rossz. *.* Az arany úgyis fogyóeszköz itten Aincradban... T.T De hát van ez így... A jó munkákat bezzeg sohasenem fizetik meg. T.T
- Hát érdekes módszereid vannak ám a fölös energiák levezetésébe. Very Happy Nekem viszont jobb trükkjeim vannak hozzá. *.* - kapom a vállamra a batár nagy fegyvert. Imádom, hogy szintről szintre egyre könnyebbnek érzem nem csak a súlyát, hanem a forgatását is! *.* A régi szép idők, amikor még azt se tudtam, mi fán terem az a kétkezes fegyver, hüpp-hüpp. De valahogy jobban a saját stílusomnak érzem, mint a kis elegáns kardokat.
- Hát, ha van felesleges növényed, én szívesen leüzletelem veled. Mindig jól jön a nyersanyag. - Beszállítóm még úgy sem volt. Már a legutóbb is a Liberators bankból kellett kivennem egy keveset. T.T Van benne valami, hogy éhbérért gürcölnek a kraftolók. De egyszerűen úgy szeretem csinálni...
- Fogpiszkálóóóóó? Surprised - hát az eszem megáll! Még hogy fogpiszka! >.< Na majd megmutatom én neki, hogy ez nem egy fogpiszkáló. >.> A támadásom egy elegáns hárítással védi ki, épp úgy, ahogyan a mindenféle kardozós meg lovagos filmekben látni. Látszik rajta, hogy van már némi tapasztalata a kardforgatásban. Végtére is, kardforgató, ez a dolga. Rolling Eyes A Hentesnek pedig az, hogy Henteljen. Szóval biztosan belé fogom még vágni a csatabárdot, amiért efféle sértéssel illette szegény kicsikémet! T.T >.> Ami az ő fegyverét illeti, semmi ismeretem nincs róla, hiszen azt se tom, mi fán terem a nodachi. Ilyen téren noob vagyok kissé, de felesleges tudásnak vélem ezt a játékon belül. Egyedül a harcos fegyvereket ismerem jól. Mégis miért kéne nekem bemagolnom minden egyes fegyverről, hogy mit tud? Rolling Eyes Nem vagyok kovács...
Hát a páncélomnak annyi. Sad Éppen csak a szemem sarkából pillantom meg, ahogyan életcsíkom valamelyest lecsökken. A sárga zónát azonban nem éri el. Bár az se lenne baj, ha elérné... de egyelőre jobb ez így, így is elégedett vagyok. A fejem fölül érkező csapást ugyan megpróbálom blokkolni azáltal, hogy gyorsan a fejem felé kapom a Hentest, de nem vagyok elég gyors hozzá.
Azonban semmi sincs veszve. Úgy vélem, a fegyverkezelése kiemelkedő a sajátomhoz képest. De ez még nem jelenti azt, hogy van is olyan jó, mint én. A sebzésem azonban biztos, hogy nagyobb az övénél. Valószínű, ez a legnagyobb előnyöm ellene, bár ez nem jelenti azt is, hogy az egyetlen is. Az eltévesztett blokkolás után oldalt tartom a Hentest, s ismételten megrohamozom Daneet. Megpróbálom kicselezni, hogy úgy tűnjön, mintha jobb oldalról akarnék támadni, tehát az én bal oldalamon tartom a fegyverem. Végül azonban fogást váltok, s magam mögött passzolom át a fegyvert úgy, hogy a bal oldalamra kerüljön. Így, ezzel a kosaras trükkel talán sikerül elérnem, hogy rossz fele védekezzen. Emellett pedig megpróbálom a képességemet is alkalmazni, így pedig, ha sikerül eltalálnom, és a képességem is aktiválódik, a sebzés még gigantikusabb lesz. Tehát nem csak a páncélján esne így csorba.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Danee Csüt. Nov. 06 2014, 12:34

- Na, arra kíváncsi leszek! – vágtam vissza laposan sandítva a leányzóra
A fegyvere nehezebb, ez normál esetben az jelentené, hogy lomhább is kéne, hogy legyen vele, azonban itt a játékban a külsőnek semmilyen jelentősége nem volt, mindezek csak nekünk, a játékosoknak szóltak, de valójában csak magamat csapom be vele, ha innen közelítem meg a dolgot.
Jobb lesz vigyáznom, az a fegyver legalább olyan veszélyes, mint a sajátom, ha nem veszélyesebb!
- Üm, azt hiszem későn ugrottál, már leszerződtem a régi céhemmel szállítóként, de ha tudsz 30%-nál jobb kedvezményt biztosítani, akkor esetleg még lehet róla szó. Természetesen az sem mindegy, hogy milyen receptjeid vannak!
Bizony Enheriel kínálatát nehéz lesz lekörözni, de talán ha a szükséges receptek elégnek bizonyulnak…
Az megint más kérdés, hogy Enherielt és a céhet már jól ismerem, megbízok bennük, ez azonban nem mondható még el Asukáról, aki ráadásul vörös indikátoros, ami nem a legjobb ajánlólevél
A vágásom gyors és tiszta volt, épp amilyennek szántam. Nagyon nem volt még a kezemben ez a kard, a Fényes Vaskard sokkal inkább hozzám nőtt az elmúlt hónapok alatt, azonban a nodachi tagadhatatlanul jobban nézett ki, nem csak feltűnően nagydarab volt, mely a Harcosok arzenáljában lévő penge méretekkel vetekedett, s mint ilyen eddig igen csak ritkaság számba ment a kardforgató pengék közt, de a különlegessége, a lángoló penge is nem keveset dobott rajta.
Úgyhogy, úgy érzetem, érdemes volt feláldozni hozzá, azt a ritka ércet, ami a birtokomba jutott. Nem csak büszkeség töltött el, ha a kezembe vettem, hanem egyfajta játékos izgalom is eltöltött, hogy vajon legközelebb mire leszek még képes vele.
Asuka valahogy nem tanult az előzőből, ugyanazzal a mozdulattal lépett neki a támadásnak, gondoltam így nem lesz egyszerű legyőzni, bár nem is túl izgalmas így a meccsünk.
Aztán minden megváltozott mikor a tűz népe támadásba lendült fogást váltott, és beindított valami különleges képességet, mert látni lehetett némi fényes effektet, amit csak az ilyeneknél láttat a játék.
Már nem volt időm kellően reagálni rá, próbáltam félretáncolni a Hentes útjából, de Asuka mozdulata gyorsabb volt mintsem azt szerettem volna, durván belém mart a Hentes, cafatokra tépve a vértem, mely rögtön le is foszlott rólam, és az életcsíkom jelentősen megcsappant. Még egy ilyen és végem.
A csapás megpördített, de amint újra szemben álltam a lánnyal, rögtön egy gyors szökkenéssel szúrásra emelt karddal rohamot indítottam ellene
 
Asuka vs Danee 1aa567a10fb0799ce442acb880092715_7eade159216321d0733c1e8770428843b07d7133
Asuka vs Danee E392d74be36a300134296efd8f256ede_07d61e78ff0fc08c8a71f3539a685abfcccf3d65

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Asuka Pént. Nov. 07 2014, 16:51

Harminc százalék? Nem sok az egy picit? Surprised Biztos vagyok benne, hogy van ennél sokkal jobb üzleti ajánlat is. *.* Tisztára igazságtalan dolog lenne, ha minden egyes potimból legalább ennyit kéne neki adnom. Ez túlzás! Surprised Ellenben darabárban már sokkal jobban megérné neki is, és nem szólhat bele, mikor kinek és mennyiért adom a potijaimat. *.* Már a céhem raktárát is kifosztottam nyersanyag-ügyileg. T.T De hát éppen kellett, s raktam is be helyette valamit. Rolling Eyes
- Nekem pedig az sem mindegy, hogy milyen virágokat hozol nekem. Wink - az üzlet mindig üzlet marad. Van, amit érdemes nyélbe ütni, míg másokat annyira nem. Majd még kialakul, hogy veszek-e tőle gazokat, vagy sem. Egyelőre azonban jobb lenne, ha a harcban venném valami hasznomat, különben úgy el fog náspágolni, hogy ihajj. T.T Így is meg kellett erőltetnem magam, hogy némi taktikát is használjak a harcstílusomban, ami amúgy ritkán szokásom. A nagy erő a legnagyobb előnyöm, éppen ezért nekem bőven elég az, ha csak tudnom, mit kell csapkodnom, és kész. Nem kell ezt sehogyan sem túlspilázni.
A trükköm olybá tűnik, bevált, hiszen a páncélját teljesen lenulláztam, s a zöld HP csíkja is jelentősen megcsappant! *-* végre, itt volt az ideje! >.< Már kezdtem unni, hogy hülyét csinál belőlem a kardforgató! T.T Persze sosem tud nyugton maradni, nehogy eltaláljam. T.T *.*
Tanulok azonban előző hibáimból. A siker fellelkesít ugyan, de egyáltalán nem maradok tétlen. Ha folyamatosan mozgásban tartom magam, azért az elég jó egy kifejezetten mozgékony kardforgató ellen. Hiszen a pontosságát egyedül ezzel tudom teljes mértékben megzavarni. A szúró mozdulat hátránya pedig éppen ez - tulajdonképpen el lehet táncolni előle, ellenben egy vágással. A rohamát ezúttal sikerül kivédenem, s kissé lihegve tántorodok arrébb, támadó állást felvéve Danee felé.
- Hupsz... o.o - szólalok fel halkan. Csak most döbbenek rá, hogy már megint halasztanom kell egy kört. A kitartást nem tartom valami fontosnak, éppen ezért általában már három-négy kör után kifáradok. Ahogyan történik ez most is. A Hentest leemelem, a támadó pózból egy védekezőre váltva. Ha eltalál, akkor valószínűleg vége a meccsnek, biza! T.T
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Danee Vas. Nov. 09 2014, 23:56

Látom rajta, hogy valamiért kiakadt az Enheriellel kötött szerződés hallatán, meg nem is igen arra válaszolt, amit kérdeztem
- Persze! Khm - krágotam - hozzon khm neked khm virágot khm akinek két khm anyja van khm - söpörtem el a szavaimat egy szép hosszú köhécselés közepette, úgy hogy igazából csak a köhögés hallatszodjon
Majd pont egy vöröskébe zúgjak bele, aki teljesen oda van magáért. Tőlem bizony mindenki azt kapja vissza, amit mutat magából. Lehet ám mélységet is, de azt másként kell előcsalni. Azért is olyan jó felszínesnek mutatkozni, mert akkor nem látszik, mennyire magamnak való, alacsony önbecsülésű ember vagyok valójában. De ezt a magad fajták sosem fogják megtudni, ha rajtam múlik!
- Hm? Mi baj? -  kérdezem, a fél szemöldököm persze az egekbe szökik, ahogy szokása
- Szerintem egész elfogadható üzlet, bár az 50%-os mérséklés talán jobb lett volna, meg persze ha a Justice Leaguel kötök ilyesfélét, az ő potisukkal... de ők nem kerestek meg ajánlattal
- Meg aztán 30%-al olcsóbban vásárolni szerintem tök jó, de ezek szerint te úgy se tudnál jobb ajánlattal jönni, nem igaz?

Ha egy sima vágással próbálkozok, azt könnyű lett volna félreütni egy olyan súlyos pengével, mint a Hentes, hisz csak a kezdeti lökést kell neki megadni, a többit már elvégzi a saját súlya, ezért is gondoltam, hogy egy frontális támadás, egy szúrás talán kevésbé védhető majd, de azzal nem számoltam, hogy Asuka a nagy darab, súlyos Hentessel a kezében is ilyen fürgén tud mozogni, még ha láthatóan nem is kevés erőfeszítésébe került.
Konstatáltam mindezt, miután bármiféle ellenállásba ütközés nélkül rohantam túl a lány előző állásának hűlt helyén, s arccal előre, a homokban megakadt kardom hegyének hála hatalmasat zakóztam előre, jó pár be nem tervezett, és szabályosnak semmiképp sem nevezhető tigrisbukfencet beiktatva
- ehkem - köhögtem fel a számba került homokot. Morcosan néztem a lányra, idegesen szabadítottam ki a nodachit a homokcsapdából, aztán vártam volna, hogy lecsap, kihasználja a helyzet adta lehetőséget, de ő is csak lihegett, mint aki lefutott isten tudja hány kilométert már
- Mi, az már is kifulladtál Asu-chan? Ennyire fárasztó ez a menet? Ha gondolod átmasszírozlak ám szívesen! - töröltem le a kézfejemmel az számon megtapadt homokot, s ravaszkásan hunyorogva kezdtem piszkálni - Vagy inkább most rögtön feladod?
Igazából még az egyik szemem is tele volt homokkal, küszködtem a kellemetlen, maró érzéssel, de akkor sem fogok könnyezni egy lány előtt, az hét szentség!

//nem támadok

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Asuka Hétf. Dec. 01 2014, 15:29

Sajnos a kitartásom nem valami nagy, de nem értem rá ezzel foglalkozni, amikor szintlépésekkor felpontoztam magam. A magas erőnek bizony súlyos ára van, még ha a kitartást a létező leghaszontalanabb dolognak is tartom. Erről annak idején, nagyon régen egy független arénában már meggyőződtem.
- Szegénykém! o.o Csak nincs valami a torkoddal? T.T - biztosan vírusos! o.o Fúj már... Bleh. Jobb lesz nem hozzáérnem, ha nem muszáj. Még sosem köhögtem a sao-ban. És nem is akarok. Tiszta gusztustalan, tele van bacikkal az egész.
- Én inkább egyedül fizetnék a növényeidért! *.* Nem lenne fair dolog, ha mindenből részesedést kapnál, amikor nem mindent te hozol nekem. Wink - az ellenérzésem a dologgal kapcsolatban. Nem kaphat mindenért profitot, amit nem ő termel. Amúgy is héber pozitív vagyok, szóval ilyet nem engedek meg. De majd kitalálok egy árat, ha már kisakozztam magamnak az egészet.
- Nem, nem adom fel! A masszázst viszont elfogadom! *.* - végre egyszer nem én masszírozok a boltomban, hanem fordítva! *.* Nincs is pihentetőbb ennél. >.< Fura módon még itt, a saoban sem.
Fújom ki magam kissé, hiszen szükségem van a pihenőkörre. Igazán gáláns Daneetól, hogy nem támad, amíg pihenek, de nem egy okos döntés. Egy élet-halál harcban ugyanis nincs kímélet, és a mobok sem várnak ám meg. T.T Mindenesetre összeszedem magam a következő támadásomhoz. Éppen csak egy szusszanásnyi idő kell, hogy elég energiát gyűjtsek, majd védekező pozícióból támadóvá váltok. A Hentest újra megforgatom, hogy súlyemelésemet fitogtassam, de egyelőre nem támadok. Megpróbálom megtalálni a kardforgató úgymond vakfoltját, s úgy elhelyezkedni mellette, hogy a lehető legkevesebb esélye legyen védekezni. Persze ez nagyban múlik a gyorsaságomon, és a szerencsémen egyaránt. A srác bal oldalán, kicsit hátul helyezkedem el, s csak ezután támadok újra, ezúttal a fejét célozva, headshotra vágyva. Úgy sem eshet komoly baja, még az én nagy sebzésemmel sem. Rolling Eyes
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Danee Csüt. Dec. 04 2014, 17:07

De, a torkomon akadt egy szál virág
- Nem, nincs semmi baj a végső fázisban lévő TBC-met leszámítva, csak kiszáradt a torkom ettől a sok homoktól, meg portól, amit felvertünk a levegőbe –
válaszoltam vissza fapofával, bár talán a szemöldököm meg-megrándult néhány pillanatra, ahogy az ingerküszöböm egyre inkább próbára van téve
- Persze, hogy nem lenne fair. De én soha nem is beszéltem ilyenről. Látom, félreértetted: csak arra kapok, kapunk kedvezményt, amit a céhtagjaink megrendeltek. A többi vásárló cuccaihoz semmi közünk. Mi nem a bolt profitja után kapunk kifizetést, csak olcsóbban vásárlunk. Remélem, így már érthetőbb… ennél érthetőbben nem tudom megfogalmazni… - talán harmadik nekifutásra megérti, reménykedem, de hogy az Enherielnél látott termékkínálaton túl tud-e lőni… Az erősen kérdéses, bár nem lehetetlen. Csak ahhoz nagyon jónak kell lenni. Jobbnak, mint amire számítok.
- Oh, ezt igazán örömmel hallom! – nyomok egy műmosolyt, mint akit tényleg meghatott a kitartása

Nem tudod még mire vállalkoztál, kicsi lány. Ha én masszírozok, az nem áll meg a hagyományos értelemben vett masszázsnál, a szolid kis kulturált keretek között…
Igazán aranyos, ahogy pihegve próbálja legyűrni a játék által elé görgetett korlátozó tényezőket, mint ez a vicces kis kimerülés dolog. Bár tény, ahogy érzem, lassan nekem is szükségem lesz egy kényszer megállóra, pedig még bele se melegedtünk igazán.  Tiszta marhaság.
Nem kerüli el azonban a figyelmemet, hogy Asuka elkezd arrébb somfordálni, lassan, ki a látóteremből
- As’ka-chan, miben sántikálsz, édes? – csapom a hátam mögé a nagydarab kardot. Nem fordulok meg egyből, akkor elveszne a kis játékának az élvezeti faktora.
A hallásom ugyan nincs mesterségesen feljavítva, mint egyeseknek, de azért így is megteszi, ha nem lopakodva, settenkedve próbálkozik.
Hegyezem ám a fülemet, s amikor a ruha susogása hirtelen erőteljessé válik, azon nyomban megpördülök, a nodachit a fejem fölött áthúzva magam elé rántom, s amint megpillantom Asukát, fél oldalra vágom magam, a kardot meg szúrásra emelem.  Nem számít, ő eltalál-e, csak hogy a rohammal saját magát nyársalja fel a hosszú pengémen.
Kicsit ugyan kényelmetlen, hogy a koponyámból egy Hentes meredezik a két szemem között…
- Megtennéd, hogy kiszeded a fejemből?

//40 sebzés ha talál

Asuka vs Danee Ad7b6c79fc911cb0cec6a62140c7e3ef_48c478c51bccc08572f0300ffcedb81b2ec427cb

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Asuka Hétf. Dec. 08 2014, 21:25

Nem szeretek alkudozni, hiszen az érdekek ilyenkor találják meg a legkevésbé egymást. Az ügyfél nem elégedett, valaki pedig akkor is hátrányt fog kapni, ha nem akarja. Ellenben a másikkal, aki ebben a hatalmi játékban, hiszen semmi másról nincs is szó, előnyt kovácsol saját karizmájából. Ezúttal pedig túlságosan is úgy érzem, hogy olyan üzletbe futnék bele, amit nem akarok.
- A kínálatom most frissítem, frissen léptem Tiert. ^^ A céhtagjaidnak hozott alapanyag esetén természetesen ingyen csinizhetek mindenfélét. Persze csak akkor, ha cserébe kedvezményes áron vásárolhatok tőletek T2-es növikéket. ^^ *-* - a növénylátásom csepet sincs olyan szinten, mint a potifőzésem, sajnabajna pedig ez nem jelent túl sok jót. T.T De nem aggódom emiatt, főleg, mivel nemrég adtam tovább, valamint égettem el az összes-mösszes recikémet! *.* Majd lesznek újak, jobbak. Very Happy
Még én is meglepikézem azocskán, hogy betaláltam neki. o.o *.* Persze még mindig van némi élimélite, de nem olyan sok szerencsére. Ami még mindig kevés ahhoz, hogy bizti-biztosan én nyerhessek. Ellentétben velem, ő kardforgató, s még ha nem is sebez akkorát, a találati esélye sokkal nagyobb. o.o Ahogy elsárgul a feje felett villanó HP csíkja, ugyanakkor az enyém is elszíneződik. Nodachiját úgy emeli, hogy támadásom közepette gyakorlatilag önmagamat nyársalom fel. o.o Azért kissé kellemetlen dolog ám, ha a saját hülyeséged miatt veszítesz el egy harcot. Mármint, most tényleg veszítettem? Vagy nyertem? Vagy mi van? Suspect Nem értem! Mindkettőnk HP csikije sárga... És ez olyan húúúú... o.o
- Pe-pe-persze, Dancimanci! *.* Ne hariiii! Ugye nem fáááájt? TT___TT - a Hentes az inventorymba kerül egy pillanat alatt, majd ölelgetem meg, nehogy aztán valami baja essen. Játszikázom a szöszi Monroet, aki nem tudja, hogy a játékban nincs is igazi fájdalomérzet, sőt, semmilyen sem! *.* Arról pedig teszek, hogy a testem jó alaposan hozzápréseljem az övéhez az ölelés közben. A jó alkut csak akkor tudom megkötni, ha sikerül kissé megvezetnem. Márpedig férfiból van, őket pedig nem nehéz megtéveszteni.
- Azt hiszikézem, hogy ez döntimetlen lett. *.* Köszcsimöszcsiiii. Majd folyti privi? - engedem el, hogy ki tudjam ikszelni a harc végét jelző, megjelenő kis felugró ablakot. Fél életes harcról volt szó, annak pedig megvan az a hátránya, hogy elég hamar véget tud érni. De ha nem muszáj, nem kockáztatok vadidegenekkel. Tudomásomra jutott, hogy létezik olyan, hogy börtönkristály, Aincrad pedig tele van önfejű, hőskomplexusos egyénekkel, akik Clark Kentnek képzelik magukat... Szánalmasak. Igazán szánalmasak.
- Majd tali a boltikámban? Néhány növény, és a céhed támogathatom. Csak nézikézd meg. *.* - búcsúzóul egy-egy puszit nyomok az arcának két oldalára. Innentől kezdve nincs dolgom vele. Majd ő eldönti úgyis, hogy szeretne-e üzletelni velem. Végtére is, jó ajánlatot kapott, ezt nem vonhatja kétségbe. Rolling Eyes

Asuka vs Danee 6c45af769a77cb1db2b109914c6c0ad3_d33faffcb4c4ee19ddd51879d00a60d7c3d9fef4

//Köszi a játékot, és bocsi, hogy az előző postot sokáig tartott megírni. >.< Ha gondolod, írhatsz zárót, ha nem, akkor szólhatsz egy adminnak, hogy zárjon.//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Danee Csüt. Dec. 11 2014, 20:28

- Attól tartok, ez egyelőre nem megvalósítható, ugyanis a céhnek jelenleg nincs kerete tier váltáshoz. És kétlem, hogy ha valóban váltasz, akkor hasznodra lenne a tier egyes vegyes zöldség, ami most raktáron van
Hogy akarom-e én ezt az üzletet, az még mindig kétséges. Már az Enheriellel kötött egyezség sem tűnik most olyan csábítónak, mint amilyennek elsőre látszott. Mert hát ha kiadunk a kezünkből minden növényt, akkor nem marad kristályra, és ha Enhinek nincs partnere ezen a téren...
- A sajátjaimra meg egyenlőre nekem is szükségem van - szögeztem le kis gondolkodást követően
- Nem mondom, hogy rossz az ajánlatod, fel fogom vetni a céhtagoknak, de mint mondtam, sajnos még nem tartunk ott, hogy eleget tudjunk tenni egy ilyen megállapodásnak

Aztán persze, pörgés-forgás, nyesés, vágás és szúrás. Pedig ez nem egy hentes pult, bár Hentes, az van hozzá. Csak nem olyan!
- De, fájt, csak nem a seb, hanem a becenév, amin hívtál... - segítek egy ujjal kiemelni a Hentest a fejemből. Ha már gyúrtunk picit súlyemelésre akkor csak lazán!
- Azt kell, hogy mondjam, te is igazán jól festesz hasba szúrva... várj, kihúzom - támaszkodtam meg penge mellett, a hasfalán, s fél kézzel lassan kihúztam a pixeltestből a pengét. Arról igazán nem tehetek, hogy egy gyenge pillanatom közben a tenyerem véletlenül az egyik melle alá csúszva talált biztos fogást újra
- Oh, pardon! - vettem is a vétkes kezet - ez még nem a masszázs ideje
- Nos, igen, én is azt hiszem, hogy döntetlen maradtunk. Nagy kár! Legközelebb majd döntelek, ígérem. Vagy te dönthetsz, ahogy szeretnéd!  Smile
- Mindenképpen! Majd bejelentkezem! Az üzletet nem tudom biztosra mondani, de a masszázsra számítok! Wink Au revoir As'ka-chan!
- lengettem meg a nem létező kalapom, s hopp, már teleportáltam is el

//zárható

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 16 2014, 23:52

Ossu!

Lezárom a küzdőteret, 50 xp és 140 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asuka vs Danee Empty Re: Asuka vs Danee

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.