Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazuma vs. Ekitora

Go down

Kazuma vs. Ekitora Empty Kazuma vs. Ekitora

Témanyitás by Yoshiaga Pént. Okt. 17 2014, 16:55

// Ekitora szemszöge, arénás harcrendszer azzal a kivétellel, hogy a passzív képességeket nem kell aktiválni és mérgeket is lehet előtte kenni. 1 köröd van mielőtt Ekitora kezdi a harcot, ott tüntesd fel a találati/képesség esélyeket meg minden egyebet, amit ilyenkor kéne. Pontok számoláshoz:
FK: 113
Kit: 24
Gyors: 89
Spec: 36 //

Kazuma írta:Csatlakoznék a Sayonarahoz.
Ne hagyd otthon a fegyveredet.
Ezt az üzenetet kaptam. Úgy látszik, hogy eléggé magabiztos a személy aki küldte. Csak egy választ kapott...
Ekitora írta:18. szint, nem sértődök meg, ha beijedsz és nem jössz el.
Elküldtem neki a legmagasabb szintet, mint a küzdelem helyszínét, hiszen kis szintű mocskok meg sem érdemlik, hogy kihívhassanak. Sőt, átok az összes kívülállóra, az egyikük... majd megölöm. Nem érdekel a sorsom utána, nem fogom tűrni, hogy ugyanazt a levegőt szívjuk, ugyanabban a világban éljünk... Majd megmutatom neki... Meg a másiknak is, bár ellene még többet kéne tervezni. Nem véletlen ő lett a csapat gyilkosa. Őrült Yoshiaga... hihetetlen, hogy ennyire elszánt a barátjaival kapcsolatban... átprogramozni... jó, hogy Kayaba nem találta még meg és nem kapcsolta le. Mondjuk nekem is adhatna egy-két ilyen jó kis dolgot, mint amit Szemecske kapott, az az Anatole mocsok biztos nem örülne neki.
A teleportkapu mellé álltam. Nem kellett rejtőznöm, félnem, hogy valaki majd megjelenik és jól lePK-z. A legtöbben meg sem fordulnak itt, egyszerűen nem egy jó hely sem szintezésre, sem nyersanyaggyűjtésre, a küldetések is elszórva vannak, na meg olyan furák vagy mi. Nagyjából ezek történtek és azóta is itt várok... még várok egy tíz percet aztán elkönyvelem feladottnak. Szemét kis csatlakozni vágyók, majd megmutatom nekik... mindnek. Nincs itt helye senkinek sem az alapítótagokon kívül. Megváltoztam az eset után, nem vehetek semmit sem lazára, főleg, hogy az események a képességeim koncepcióját is megváltoztatták... tükrözik a fájdalmat, amit átéltem. Maga a játék istene is látta, hogy ideje megmutatnom a világnak! Halott ember vagy, "Kazuma". Esküszöm, hogy a küzdelmet nem fejezem be, amíg el nem pixeleződsz... ez most életre-halálra megy...!
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kazuma vs. Ekitora Exp_bal10500/10500Kazuma vs. Ekitora Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.