Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napfény Erdő

+5
Malcolm
Shukaku
Asuka
Enheriel
Cardinal
9 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Csüt. Márc. 26 2020, 20:31

Mostanában, nem találom ön magam. Nem is tudom igazán ki vagyok, túl gyorsan történtek a dolgok. Egyik esemény a másik után és az a sok zavaró gondolat. Még az sem vidított fel, igencsak nagy dolgokat értem el az utóbbi időben. Kazamata és mini boss is próbára tett. Néhány új nem is inkább régi dologra kellett rá ébrednem. Hm lehet ide bent rosszul működik valami?
Kérdeztem ön magamtól, de a sok pici belső én most hallgatót. Kösz, kicsi angyal és ördög. most miért nem ültök a vállamon és sugdolóztok a fülembe? Állva hátam egy fának vetettem, a virágok illata és a napfény kicsit kikapcsolt. Tompította az érzéseim és feltöltött, némi életkedvvel. Igen sajnos valamiért egyedül érzem magam még tömegben is. Fejem felfelé emelem fedetlen szemem csukva élvezem a napot és a virtuális madarak zenéjét. Egy kicsit talán idilli ez a hely, talán... romantikus. Egy lehulló falevél esik az orrom hegyére, csiklandozót egy fújassál hessegetem el magamtól. Élet nagy kérdései, csak tudnám miért csiklandós még az orrom hegye is.
Szép lassan lecsúsztam lábaim kisé oldalt hátam a fának döntve babráltam a hajammal. Eddig fonatban volt, most pedig ki engedtem. Néha kell neki is egy kis szabadság, szinte hallom is ahogy tincseim sikoltanak végre levegő!
Az érzés, ami át sző itt mindent az illatok, nem tudom miért valami régi érzést érintenek meg bennem. Valami hasonlót hoz felszínre, mint mikor először próbáltam ki egy onsent ebben a világban.

Elő vettem hangszerem, okarinám lágyan simult tenyerembe. Ajkaimhoz érintettem és bele fújtam, dallam pedig betöltött mindent a közelemben. Szinte tökéletes harmóniát alkotva a hang és a látvány. Már nem is tudom mikor vettem utoljára elő hangszerem és játszatom rajta.


Dalam:

Percek múltak a dal véget ért, de nem bírtam elvenni ajkaimtól kis barátom. Játszani akartam még, most valami mást. Most teljesen más volt a dal, mint az előző. Ez most valahogy inkább én voltam, dallal jellemezni lehetséges valakit. A hangok úgy öleltek körbe, mint a ruháim, tavaszi szelő ként simogatták füleim.

Dalam2:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Szomb. Márc. 28 2020, 16:21


Nos, az idill hamar megtörni látszik. Talán sípod dallama, talán pedig a belőled áradó fahéjas illat, de rövid időn belül egy rakoncátlan kisnyulat sodor az utadba. Az állat egy ideig csak áll, és farkasszemet néz veled, ám amikor már éppen azt hinnéd, hogy ilyen egyszerűen megúszod vele a találkozást, egy hirtelen ugrással melletted terem, és elkezdi a ruhádat rágcsálni. Nos, talán tényleg a fahéjas illat zavarhatta össze. Akárhogy is, az indikátorából hamar kiderülhet számodra, hogy egy szelídített lényről van szó, ugyanakkor a gazdáját sehol sem látni. Már épp kezdenél bosszankodni, mivel a komisz jószágot sehogy sem vagy képes lerázni magadról, bármilyen trükkel is próbálkozol, szaggatja a ruháidat, ahol csak éri, amikor egy ismerős hangra lehetsz figyelmes.
- Füles! Hova a francba tűnhetett az a szerencsétlen nyúlutánzat! - morgolódott valaki nem messze tőled, az erdő egyik sötét zugának irányában, ahonnan nemrég az állatka is előbújt.
- Tapsi, ha nem jössz vissza, cseszheted a mai saláta adagot! - fenyegetőzött, ám a nyúlnak esze ágában sem volt tágítani a ruháid mellől. Nem mellesleg a rendszer figyelmeztet rá, hogy a pólód magas szinten elhasználódott.
- Áhh, hát itt vagy! - jelenik meg aztán egy facsoport mögül a már ismerős szőke kobak, a szokásosnál is kócosabb tincsekkel, és az elmaradhatatlan, széles, ragyogó mosollyal. Legutóbbi találkozásotokkal ellentétben most szemei karikásak és kissé vörösek, ruhái pedig gyűröttek. Leo épp úgy fest, mint aki nem aludt egész éjszaka, jókedve azonban változatlan.
- Nocsak - kapja el a nyúl grabancát egy gyors mozdulattal, és rántja el a ruhádtól. - Nem illik szép hajadonokat ilyen orv módon levetkőztetni - szidja meg az állatot, és játékosan az orrára koppint.
- Elnézést kérek, amiért a nyulam kellemetlenséget okozott - hadarja aztán gyorsan. - Hihetetlenül neveletlen, és asszem' erre Nestor tanította meg - vont vállat, és eszébe sem jut, hogy neked fogalmad sincs róla, ki lehet az említett. - Miképpen kártalaníthatnálak, Seishin? Talán egy sütemény megfelelne? - kezd el kutakodni a menüjében, de aztán megáll a keze a levegőben, miközben pislogva a paneledre néz. Az egyértelműen jelez számodra, hogy a pólód teljesen elhasználódott. Azt hiszem, ideje volna lecserélni, mielőtt kellemetlen helyzetbe kerülsz, egy tátott szájjal bámuló kardforgató előtt.

/Ha gondolod, kitalálhatsz természetesen bármit arra, mivel tartod távol Tapsit, csak a mókás alapszituáció végett írtam így a történetet, de nem áll szándékomban irányítani a karakteredet./
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Szomb. Márc. 28 2020, 16:57

Lecsukót szemem miatt nem látom mi vagy ki közelit. Az erdőben vannak minden féle zajok, igy egy nyúl csörtetése nem igazán zavar. Élvezem a hangokat miután zeném utolsó foszlányát is elnyelte az erdő. Tudom az egész mesterséges, még is annyira élethű. Tökéletesen le modellezték a vadon minden részletét. Illatok, a hangok és a fények összjátéka hihetetlen. Sajnálom, nincs nálam fotó kristály ez a képet, ami most előttem van érdemes lenne még örökíteni.
Ki nyitom szemem, mert valami van mellettem, aki engem bököd azt hiszem. Nagy meglepetésemre egy nyúl, de nem a fajtája volt az igazi ajándék. Az, amit művelt velem, a drága felsőm pusztította!
- Enye, nem vagyok saláta! -Próbáltam a nyulat elhessegetni, de az nem tágított. Lassan félni kezdtem vérszemet kap és a torkomnak ugrik, mint abban a filmben. - Hess, innen te szőrcsomó!
A nyulat kicsit odébb lökőm, de finoman ne érje sérülés és a pólóm is megúsza. A bolyhos nem tágít csak támad, basszus ez tényleg egy vérnyúl! A játékos azt hinné egy bossnál nincs nagyobb kihívás. Tévedés itt egy alatomos vérnyúl!
Felállnék és menekülnék, de a nyúl lóg rajtam. Hallom ahogy morog és veszettül tépi a ruhám.
-Ez meg veszett! Vírusos a programja! - Kezeim égfelé vetve szaladnék, de hirtelen kilép valaki a Bokorból. Szerencsére meg ment a rút haláltól. Őszintén nagy szégyen lenne, kikerülne valahová egy nyúl harcban vesztem oda. Leo az és a nyúl az övé, szerencsém van. Meg menekültem és nem leszek nyúl táp azt hiszem. A tapsi kapálózik kezei közt és láttom ahogy vérben forgó szemekkel meg akar támadni újra. Azt hiszem ezentúl félni fogok a nyulaktól, ádáz fenevadak.
- Leo? -Kérdeztem vissza mikor nevem mondta. Egy süteményt nyújtott felém, de egy sütemény, hogy érhetne annyit, mint egy minőségi felső? - Kijjjjááááááhhhhh! Hangzott hangos síkitásom mi közben egyik kezem magam elé kaptam takarjam magam. A másikkal minden kezem ügyébe akadó dolgot Leo felé dobáltam, az első ilyen a sütemény volt a másik azt hiszem egy nyalóka.
-Fordulj el perverz! - Sikítom még mindig és elbújok a fa mögé, aminek az imént támaszkodtam. Minél előbb át akartam öltözni, vagy is egy új felsőt felvenni.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Szomb. Márc. 28 2020, 18:20


A fiú hamar felfigyelt a problémára, de Seinek már nem maradt ideje a cselekvésre. Vagyis de, ám egészen más módon, mint ahogy azt az ember elvárná. Leonak nemsokára ugyanis egy sütemény csapódott a mellkasába, aztán fejen találta egy nyalóka. Megint. Ez már csak azért is volt rossz ötlet, mert miközben az édességekkel dobálózott, Sei valójában tökéletes látványt nyújtott, még akkor is, ha az ember nem szándékosan figyelte.
- Vajon ez is fahéjas? - szagolta meg szórakozottan a fején ragacsos foltot hagyó cukorkát a fiú, miközben a nyuszi figyelmét a sütemény roncs darabjai vonták magukra. Orrát a magasba emelve tanulmányozta az édességet, majd óvatosan a szájába vette, hogy aztán ki is köpje azt.
- Te nem szereted az ilyesmit, Nyúlúr - csóválta meg a fejét Leo, ő azonban gond nélkül a szájába vette a nyalókát, ha már hozzá került az édesség. Az természetesen fahéjas volt, amit egy egészen különleges ízkombinációnak talált, de végső soron nem volt olyan rossz.
Persze az elfordulásra igazán semmi szükség nem volt, miután a lány amúgy is elbújt a fa mögé. A fiú ráérősen szopogatta a nyalókát, miközben a nyúl még mindig kapálózva próbált szabadulni a markából. Másik kezét a nadrágja zsebébe süllyesztette, úgy vett fel egy kényelmesnek ígérkező pozíciót.
- Nem vagyok perverz - védekezett aztán, mikor Sei újra előbújt, valószínűleg már a pólójában. - Ha az lettem volna, követlek a fa mögé - kacsintott aztán a lányra vigyorogva, miközben a nyalóka pöcke még mindig kiállt a szájából, akár egy cigaretta. - Nyúlúr a perverz, de vele semmit sem tudok tenni - tárta szét aztán a karjait, minek hatására a fehér bundás állat csak úgy lógott a levegőben, a grabancánál fogva. A nyuszi láthatóan elégedetlen volt a testhelyzettel, gazdáját azonban ez egyáltalán nem érdekelte.
- Mi járatban vagy erre? Én épp egy küldetéssel végeztem nemrég, aztán Tapsi elcsavargott, és.. végül itt kötöttem ki. Akárhol is vagyunk. Remélem, nem zavartunk meg semmiben. Amúgy ő itt a nyulam - jutott eszébe hirtelen, hogy az állatot még be sem mutatta. Már annyira hozzánőtt, hogy egy ideje nem is jutott eszébe, hogy bárki számára is újdonság lehet mellette az állat. - Rám akaszkodott. Hívhatod akárhogy, mindenre hallgat.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Szomb. Márc. 28 2020, 18:56

Nem tudtam mire gondol mit nem szeret az a szőrös démon. Szegény pólóm már sose kapom vissza, sajnálom mert igazán kényelmes volt. Bár ez minden itteni ruhára igaz, mindig minden tökéletesen passzol. Még is valamiért az közel ált hozzám, talán lelki okok miatt.
-Nem is neked mondtam. - Mi közben öltöztem eszembe jutott, amit arénában műveltünk. - Bár akár neked is szólhatna, egyszer már letepertél. - Az csak harc miatt volt, a másik amikor karjaiban tartott pedig véletlen műve. Bár kicsit megvertem egy nyalókával, lehet ez egy perverzió nálam Leot nyalókával támadom meg?
- Oh igazán? Akkor még szerencse, hogy nem vagy perverz. - Kacsintok vissza, amikor kilépek a fa takarásából. Kacsintásom inkább annyiból áll le hunyom a szemem majd kinyitom. Ugyan is csak két szemel lehet kacsintani. A fehér blúzom, amit ki tudtam túrni gyorsan inventorimbol elég csinos összhatást kelt többi ruhadarabommal. Tudat alatt ki cicomáztam volna magam?
- Csak pihentem és élveztem az erdőt. - Kicsit félre nézek, furcsa beismerni ilyen is tudok lenni. - Tudom furcsa, valaki szereti ezt. - Egyik kezemmel a virágok a fák és úgy egyben minket körül ölelő tér felé intettem.
Meg közelítem a fát, ahol orvul támadás ért a bolyhostól, felvettem a hangszerem és eltettem a helyére. Mikor felnéztem az arcára meg láttam nyalókám a szájában, hirtelen levegő után kaptam. Az én drágaságom már másnál van, még meg sem tudtam kóstolni. Nyeltem egy nagyot, nem akarok irigy lenni elvégre én vágtam hozzá az előbb. Legalább nem pazarolja a fahéjas finomságot, ez tetszik.
- Nagyon nehéz volt, látszik alaposan elfáradtál. A hajad is kócosabb, mint a múltkor. - Lenne bátorságom most ki igazítanám a tincseit. Túlságosan is félek, nem tudom mit szólna és ott az a vér nyúl kezében. A fenevad valamiért nekem esett, még nem hallotam olyanrol valakit megtámad egy pat csak úgy. Már mint a ruháját felfalja, és nem az életpontokat. Ovatosan közelebb léptem és meg böktem gyengéden a nyulat.
- Gonosz szőr gombóc, nem vagyok saláta és répa sem. - Felnéztem Leora kék szemem virított fekete tincseim takarásából.
- Akár milyen gonosz volt, legalább ő hát ő- Látszik mondani akartam valamit, de az a valami lehet kínos a számomra. Nem gondoltam át, majd nem kimondtam valamit, amivel csak rossz helyzetbe hoznám magam. - Öhm mindegy semmi. Ha nem támad rám megint enged el nyugodtan.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Szomb. Márc. 28 2020, 20:25


- Egyáltalán nem tepertelek le - motyogja Leo, olyan halkan, hogy leginkább csak ő maga hallja, de azért látszik, ahogy a szája széle megrándul felfelé.
- Ez csak nézőpont kérdése - tárja szét aztán a karját. - Nekem szerencsésebb volna, ha perverz lennék. Csinos volt a melltartód - feszíti tovább a húrt, aztán elneveti magát.
- Miért lenne furcsa? - kérdez vissza összeráncolt szemöldökkel. - A természet valóban varázslatos, errefelé pedig különösen szép - pillant körül ő is, meggyőződve az állításról. - Remek hely a kikapcsolódásra - mosolyog rád aztán, és ő is a fához lép, láthatóan azzal a szándékkal, hogy letelepszik mellé.
- Nehéz is volt, meg hosszú is - bólint aztán Sei szavaira, majd érdeklődve felpislog a hajára. Persze csak a frufruját láthatja, azt is csak úgy, hogy kancsalít. Így aztán igazán mókás látványt nyújthat, miközben próbálja felmérni haja állapotát, majd beletúr kezével, megpróbálva elrendezgetni a mindig kusza tincseket, kevés sikerrel.
A nyuszi láthatóan jól tűri Seishin érintését, megáll a kapálózásban, és érdeklődve pillant a lányra. Leo azonban értetlenül pislant rá, amikor amaz elharapja a mondatot.
- Ha rád támad, majd megvédelek - mondja, aztán elengedi a nyúlpajtást. Amaz láthatóan nyugodtabb, mint korábban, és nem támad neki Seinek, csak a közeli bokorig fut el, hogy behabzsoljon egy pitypangot. Leo megnyugodva sóhajt egyet, majd leheveredik a fa tövébe, épp arra a pontra, amit a napfény megvilágít, és fáradtan lehunyja a szemét.
- Ha nem bánod, osztoznék kicsit a pihenőhelyeden - motyogja, majd a fának dönti a fejét.
- Egyébként mit kezdtél el mondani? Nekem bármit elmondhatsz nyugodtan, nem harapok, vagy ilyesmi - nyitja ki félig egyik szemét, és hunyorog a lányra, az arcát fürkészve.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Szomb. Márc. 28 2020, 21:09


Nem tepert le, akkor miért volt felül én pedig alul? Elromlott a gravitáció? Valami gyenge sci-fiben lennénk még el is hinném. Ami megtörtént azon már nem lehet változtatni. végül is egész jól szórakoztunk akkor szerintem. Egyszer talán meg ismételhetnénk, valami hasonlót.
- Szerencsésebb, szerintem nee Hihhii???!!!- Kezeimet mellkasom elé kapom elvörösödve. Majd hátat fordítok neki még fejem is lehajtom. Hajam előre csúszik az arcomra és mellkasomra. - Direkt uszítottad rám azt a bestiát!
Szavai és nevetése miatt felnézek, csak kicsit fordulok felé még mindig vörös arccal. Már ha látszik a fekete haj zuhatag alatt.
- Mert sokan csak elrohannak mellette. -Valamivel halkabban teszem hozzá, de nem annyira hallgatódzás képivel lehessen csak halani. - Nem nézi ki belőlem senki.
Végig kell nézzem ahogy felméri magát, nem született kaméleonnak, de azért erősen próbálkozik. Képzelő erőmnek hála szinte láttom ahogy még nyelvét is kidugja nagy művelet során. Persze a nyelvet csak én képzeltem oda, az összkép miatt el kelet folyatnom egy halk kuncogást. Kár pedig van nálam fésű... ajaj miket nem gondolok. Még hogy kölcsön adjam neki? Nos talán lehet róla szó, de nem tudnám elképzelni jól fésült hajjal. Ez a stílus a viselet jobban illik hozzá szerintem. Csak bólintok, hogy nyugodtan telepedjen le. Elvégre nem magán terület bárki jöhet mehet. Eszembe sem jut azt mondani, nem ülj le talán titkon reméltem nem megy tovább. Itt marad egy kicsit még ha nem is beszélgetünk legalább van valaki a közelemben, aki rendes alaknak tűnik. Én is letelepszem, de kar nyújtásnyi távolságra lábaim felhúzom. Karjaimmal át ölelem lábaim majd térdemre hajtom fejem. Szép kis Sei csomag ugye? Lehet össze vagyok gömbölyödve, de fél szememmel Leot figyelem. Nem tőle félek, inkább attól a nyúl újra belém harap.
- Bolyhost legalább érdeklem. - Nem tudom miért mondtam el neki. Talán a szavai miatt, pedig csak most találkoztunk második alkalommal. Még mindig az arcát figyelem, ahogy hunyorog és próbál ébren maradni. Hulla fáradt lehet, még sem ment tovább. Talán csak eddig bírta? Meg sem fordul olyan a fejemben, nem akar bunkó lenni és magamra hagyni, ha már igy össze futottunk.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Vas. Márc. 29 2020, 16:28


- Jó ötletnek tűnik, bár sosem vetemednék ilyesmire - kacsintott újfent jókedvűen a lányra. - Ha meg akarok hódítani valakit, jobb módszerei is vannak, mint egy nyúl segítségül hívása - tárta szét aztán a karját, ám ezt Seishin nem láthatta, mivel időközben elfordult. A pozíciót kihasználva Leo orvtámadást indított, és hátulról összekócolta a lány haját. Meglepően selymes volt, olyasmi érzés, mint egy macska bundájába túrni.
- Neked még a hajad is fahéjas illatú - állapította meg aztán fapofával.
- Valóban - bólint aztán, mikor a természet felé terelődik a téma. - Én is simán elrohantam volna mellette, ha nem hívod fel rá a figyelmem, milyen kellemes itt. Az emberekre jellemző az ilyesmi. Aztán meg csodálkozunk, mi hiányzik az életünkből, és mitől vagyunk boldogtalanok.
Szóval Leo ki is használta az alkalmat, és leheveredett a fa tövébe relaxálni. Valóban nyúzott volt, és ez még kívülről is látszott rajta. Pedig nem hitte volna, hogy ennyire egyértelműek a túlhajszoltság jelei rajta, habár tény, hogy egész éjszaka semmit sem aludt. Na nem mintha ez most először fordult volna elő. Valójában elég gyakori volt, hogy éjszakánként vetette bele magát a dolgok sűrűjébe, jobban szerette, mert olyankor kevesebben jártak az utcákon.
Most viszont lustán elnyúlt, és igyekezett pihenni kicsit. Arcáról lehervadt a mosoly, helyét átvette az alvókra jellemző kisimultság. Egészen addig, amíg nem folytatták tovább a beszélgetést. Továbbra is hunyorogva bámult Seishinre, de szemöldöke a magasba emelkedett a hallottak után. Egy pillanatig nem tudta, mégis mit válaszoljon. Ellenkezhetne, hogy őt is érdekli a lány, ugyanakkor elég egyértelmű volt, hogy épp alváshoz készült, nem pedig érdeklődni. Valójában ez elég modortalan volt, és ezt még az ő korlátolt agyának is be kellett látnia.
Felült tehát törökülésbe, és figyelő tekintetét Seire emelte.
- Akkor játszunk valamit, hogy jobban megismerkedjünk. Kérdezzünk egymástól bármit, de az a lényeg, hogy mindenre őszintén kell válaszolni. Mit szólsz? - mosolygott a lányra biztatóan, aztán ha amaz beleegyezett, fel is tette az első kérdést.
- Kezdjük valami egyszerűvel.. Milyen helyekre jársz szívesen?
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Vas. Márc. 29 2020, 18:25

Még szerencse nem vetemedne ilyesmire, lehet szoba se állnék vele többet. Módszerek hallatán felvonom a szemöldököm és fél szemem kíváncsiságot tükröz. Mielőtt még rá térne reakcióra elfordulok előbbi szavai miatt. Igy lehetőséget is adtam az orv támadásra. Nem kellett csalódnom benne, azt hittem először nem tesz semmit. Mikor meg érintett az fejem, vagy is a hajam volt. Összekócolt, miközben hajamba túrt ösztönösen toltam fejem tenyerébe. Jól eset, amit csinált, gerincemen borzongás futott végig. Persze hiába tettettem felháborodást levegő után kapva. Reakciómból levághatta menyire jól eset.
- Rengeteg ilyen van, egyes városok látképe is mesés. - Ujjaim közt tekergetek egy fekete tincset miközben beszélek- Mindig meg ihlet az ilyen látvány.
Felült és még szemöldökét is felvonta, törökülésbe ráadásul és engem figyel. jesszus zavarba hoz azt hiszem!
Elfordítottam fejem, fürkésző tekintete kicsit sok volt hirtelen nekem. Ha közben közelebb húzódná kicsit hozzám, én nem mennék távolabb. Kérdését halva felpillantok, igen biztosan nem húzódnék el. szeretnék picit közelebb menni nem merek. Biztos furcsállja ilyen vagyok, mert amikor az arénában voltunk nem voltam ekkora nyuszi. Na persze az egy hamis én volt, egy burok meg tudjam védeni magam. Most itt a valódi Sei van, váratlanul került elő a férfi nem volt időm álcám magamra ölteni.
-Rendben. - Rá bólintok a dologra, amig nem kérdez olyan dolgot azt hiszem talán tudok válaszolni.
- Ha kimozdulok, és pihenni akarok szeretem az ilyen helyeket. Erre felé ritkán járnak mások. Szeretem még onseneket is. Éjszaka közepén céh ház tetejéröl nézni a csillagokat mikor mindenki alszik.
Válaszoltam, nem tudom mit kérdezek tőle. Talán csak hagyjam tovább faggasson? Lehet az volna a legjobb, de bele egyeztem a játék feltételeibe.
- Te.. te milyen helyekre szeretsz? -Legegyszerűbb az volt, ha kérdését meg ismétlem. Igy elkerülöm azt valami nagy hülyeséget csinálok.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Kedd Márc. 31 2020, 14:33


Le sem tagadhatta volna, hogy tetszik neki a hajkócolás. Úgy dugta a fejét Leo tenyerébe, akár egy kiscica, így végül egy kis simogatással is kiegészült a pajkosnak szánt mozdulat.
- Megihlet? - kérdezett vissza, és eszébe jutott a dallam, amit idefelé jövet hallott. - Szóval zeneszerző vagy? - vonta le a számára egyértelmű következtetést. Hiszen a művészek szoktak megihletődni főként. Ő nem volt az az alkat, örült neki, ha a pálcikaemberig eljutott, a zenéhez meg még úgy sem értett. Na persze a kinti világban sosem maradhatott le az aktuális trendekről, de idebent ez teljesen másképp volt. Itt - akár a középkorban -, maximum lanton játszó idiótákkal lehetett találkozni. Ezért is volt felüdülés, amikor Kanami előcsapta a gitárját, és modern, kinti dalokat adott elő. Leonak kifejezetten hiányzott az mp3 lejátszója, és a diszkók kihangosítói. Ráadásul gyűlölte a lantot, meg a lassú és unalmas, verselős dalokat, amiket az itteni NPC-k játszottak általában.
- Szóval romantikus és természet kedvelő típus vagy - mosolygott rá Leo.
- Hogy én? - töprengett el egy pillanatra. - Szeretem a forgalmas helyeket, egy hangulatos kocsmát a haverokkal, vagy ilyesmi. A lényeg, hogy minél többen legyünk, és együtt jól szórakozzunk. Persze néhanapján nem vetem meg a kikapcsolódás ezen formáját sem - mutatott körbe maga körül -, de magamtól sose jutna eszembe ide jönni. Persze amióta Nyúlúr elrángat ide-oda, és a küldetésekre fókuszálok, ez is megváltozott. Már szinte hiányzik egy kis kikapcsolódás és társaság. Olyan, mintha eltűntem volna a világ elől - sóhajtott mélyet, és hátrahajtotta a fejét.
- Tudod, ez a játék arra van, hogy érdeklődj a másik iránt. Hogy jobban megismerjük egymást. Lehetsz akármennyire is kreatív. Például megtehetem, hogy megkérdezem, mi a kedvenc kaját, vagy mi a kedvenc szex pozíciód - vont vállat lazán, de közben Sei arcát fürkészte. Úgy sejtette, a szavai tiltakozást, és fahájas nyalóka dobálást, vagy legalább pirulást váltanak ki a lányból. - De te is felteheted nekem a kérdést - kacsintott aztán rá.
- Engem például most az érdekel - töprengett el egy pillanatra - Mit gondolsz rólam? Kedvelsz engem? Milyen embernek tartasz?
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Kedd Márc. 31 2020, 22:30

-Igen-Bár én nem mondanám magam zeneszerzőnek. Nem tudok alkotni igazi mester művet. Képtelen vagyok filmek zenéjét megírni. Én csak érzéseim öntöm formába, azt, amit látok. Néha nem tudom elmondani azt, amit érzek. Csak egy ember van, aki elött őszinte tudok lenni teljesen. Bármi nyomja a szívem mikor nincs mellettem ugyan mit tehetnék? Előveszem hangszerem és hangokkal adom ki magamból érzéseim. Jobb, mint bent tartani, bár teljesen mindegy nem hinném bárki megértené. Vagy meg akarná érteni és elérni egyszer hangom és a szívem róla daloljon.
- Igen, idebent ritkák a modern hangszerek. - Tényleg azok, bár végül is akad néha pár darab. Ez egy fantasy világ és nem valami űr eposz. Amiben millió féle lehetőség van zene élvezetére.
- Öhm izé én...Azt hiszem. - Romantika? Ugyan, hanyagoljuk eddig egyszer akartam az lenni. Akkor is összetörték lelkem és szívem, nem foglalkoztak vele én mit érzek. Nem tudom talán magamtól soha nem lennék képes újra olyan dolgokra. Mikor vissza kérdez csak bólintok, igen rád gondoltam és nem a nyúlra. Ő biztosan hatalmas répa mezőket válaszolna.
-Régen én is voltam olyan helyeken. - Az tényleg nagyon régen volt, akkor még a kis csapatunk meg volt. Az után is elég gyakran megfordultam kocsmákban. Azt hittem az ön pusztítás megoldás, de csak rosszabb lett inden.
-nagyon jól teszi a bolyhos, elrángat. - Igen mert akkor nem kóboroltál volna az erdőben, és nem találtál volna meg. Egyik felem ezt érzi a másik felugrana és elszaladna, de még is maradok és nem moccanok. Felemelem a fejem és fél kék szememmel szemeit figyelem. - Te és szóval mi egymást meg ismerni? - Nehezen tudtam ki mondani mert kicsit hát gátlásos vagyok. Ezt már biztosan észrevette, kétlábon járó nyulat talált a fa tövében. Mikor befejezte a mondatát én pillanat alatt lettem olyan vörös, mint akit leforáztak. Hátat fordítottam neki igy már nem láttam a kacsintását.
Első kérdésére nem válaszoltam, válaszom másodikra egyértelművé teszi talán mit gondolok róla. Kérdésére bólintok, igen kedvelem. Kicsit közelebb húzódok hozzá annyira, ha akar meg tudjon érinteni. nekem igy most könnyebb, túlságosan is zavarba hozott szavaival.
-Kedvesnek és figyelmesnek. - Halkan ejtem ki rövid mondat szavait ajkaimon.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Kedd Ápr. 07 2020, 13:58


Leo ámulattal vegyes csodálkozással pislogott a lányra. Még sosem találkozott igazi zeneszerzővel, szóval ennyi bőven elég volt hozzá, hogy fejet hajtson a másik tehetsége előtt. Vagyis inkább adózzon pár pillanatnyi némasággal, és csak utána fojtatta a beszélgetés megkezdett fonalát.
- Csak régen? - kérdezett vissza aztán felvont szemöldökkel. - Nem szeretsz bulizni, vagy ilyesmi? Szívesen bemutatnálak a barátaimnak - vigyorgott rá vidáman. Láthatóan a világ legjobb szórakozásának tartotta az ilyesmit, ami számára így is volt, lévén erősen társasági személy volt. Szinte kínzásnak tűnt számára, ha otthon kellett maradnia, vagy hosszabb ideig nem jutott társasághoz. Ezért is állt most is meg egy jót beszélgetni, hiszen a küldetések mellett már napok óta nem volt alkalma egy jó beszélgetésre. Meg persze azért is, mert Seishinben egy kedves, bár heves és különc lányt ismert meg, és ami azt illeti, mindenképpen meg akarta ismerni egy kicsit jobban.
Most karjait a tarkójára tette, és finoman hátradőlt, neki a fának. Felpillantott a felhőkre, és azt figyelte, hogyan kúsznak lassan tova a virtuális égbolton.
- Persze. Hiszen ezt csinálják az egymásnak szimpatikus emberek, nem? Megismerik egymást - mosolygott rá újra a lányra kedvesen, és finoman megpaskolta a fejét.
- Hühm, hát ez nem túl kimerítő jellemzés, de legalább jó tulajdonságokat soroltál fel rólam. Tényleg figyelmesnek tartasz? - csacsogta, és közben le sem lehetett törölni azt az idegesítő vigyort az arcáról. - Pedig sokan azt mondják, hogy elsiklok a részletek felett. Meg nehezen ismerem fel, mit akarnak tőlem mások. Nem veszem észre az apró jeleket, vagy mi. Sosem értettem igazán, mit jelent az egész, de igyekszem törődni azokkal, akiket kedvelek.
- Azonban egy valamit elfelejtettél! - szigorította meg a hangját hirtelen, és keményítette meg vonásait, de a bosszúságot természetesen csak tettette. - Egyáltalán nem kérdeztél tőlem semmit! Úgy nem működik a játék, ha csak én kérdezek.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Kedd Ápr. 07 2020, 18:48

- Hát szóval... nem. -Igazság szerint most is mennék, de félek az emberektől. Ez rossz válasz nem az emberektől félek igazán. Kapcsolattól, kötelékektől, amik ilyenkor kialakulhatnak. Még Leótól is tartok, nem azért, mert gonosz személy. Nem szeretném, ha bármi baja lenne, sok ismerősöm tűnt el vagy eset komoly baja. Talán nem csak őt féltem, de én se akarom újra azt a fájdalmat.
- Én kint nem buliztam, elég sokat bántottak mások. -Persze ez már az én gondom, de hát, ha őszinteségi játék van akkor nincs menekvés. -Idebent régen néha buliztunk, de már nincs kivel.
Szép emlékek, sokat mulatunk és csavarogtunk. Nem lógtunk kocsmákban álandóan, meg csináltuk a magunk bulliat többnyire mindig máshol. Ahol épp kedvünk tartotta ott szórakoztunk. Boldog idők voltak a számomra, kár már sosem jönnek vissza azok a pillanatok. Elpirulok és el is mosolyodom mikor azt említi bemutatna barátinak.  Fejem felemeltem, és az arcát figyeltem mi közben ismét kicsit közelebb húzódtam hozzá.
- Én szimpatikus vagyok neked? - Kérdeztem vissza reflexszerű mozdulattal. Hangomon érezhető volt, ami testtartásomon és érintésére való reakciómon is. Éhezem, egy kis szeretetre a figyelemre, mind arra, amit valakinek a közelsége tud nyújtani.
Kérdésére csak bólintok és mi közben felemelem a jobb kezem szinte szívrohamot kapok. Kinti világban életjelem biztos égekben. Pulzusom szerintem világrekord magaságban. Ez látszik mozdulatomon, nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez. Még is most érzem meg kell tennem, meg tudom csinálni.
Meg érintem az arcát, hüvely újaimmal meg simítom ajkai szélét. Érintésem gyengéd, finom és kezem picit remeg az izgalomtól.
- Tedd azt is hozzá, hogy becsaptál. - Nem idegesít a vigyora inkább magával ragad a vidámság az aura, amit sugároz magából. - Meg ígérted legközelebb elviszel randizni mielőtt meg érintesz.
Kezem úgy kapom vissza mintha meg égetném, meg lepődők a hirtelen változástól és nem értem miért szolt igy rám. Túlzás volt, meg mertem érinteni? Aztán persze meg magyarázza, rám szol mert elfelejtettem valamit.
- Milyen hely nem nem nem- Megráztam a fejem hajam kisé össze gubancolódott a mozdulattól. - Te milyenek látsz engem?
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Kedd Ápr. 07 2020, 19:24


Hát Seishin mindennek kinézett, csak olyannak nem, aki tart Leotól. A fiúnak egy percig sem jutott volna eszébe ilyesmire gyanakodni, hiszen most is milyen jól elbeszélgettek. Tök meghitt volt a hangulat itt az erdő közepén.
- Bántottak? - emelte magasba a szemöldökét érdeklődve, és némileg felháborodva. - Mi oka lett volna bárkinek is rá, hogy bántson téged? - pislogott értetlenül, és látványosan végigmérte a lányt. Nem volt benne semmi kivetnivaló az égvilágon, a viselkedése is teljesen rendben volt. Persze ha kicsit is jobban figyelt volna a világra, tudná, hogy nem feltétlen kell ok hozzá, hogy valaki bántson másokat, az ő életéből azonban - szerencsére - hiányoztak az ilyen élmények. Mindig is támogató közösség vette körbe, jófej barátokkal, és egy kevésbé jófej, de nem bántalmazó családdal. Na meg ha esetleg be is szóltak neki, nem az a típus volt, aki magára vette a dolgokat. Visszaszólt valami elméset, és a dolgot elintézettnek is tekintette. Mindig is az a férfi volt, aki inkább másokat bántott meg, de persze nem szánt szándékkal. A szíve azért a helyén volt, egyszerűen csak az érzelmi intelligenciája nem volt elég kifinomult. Ha jellemezni kéne, úgy mondanám, egy teáskanál érzelmi színvonalán áll.
- Áhh igen, a játék szelekciója elég bosszantó. Az én baráti köröm is többször cserélődött már sajnos, de ehhez hozzá kell szokni. A lényeg az, hogy nyitott legyél az új emberek megismerésére. Itt Aincradban sok jó ember van, akikkel érdemes pár szót csevegni, szinte mindenkire ráfér egy új barát.
- Persze, hogy szimpatikus vagy! - mosolyog aztán vidáman. - Miért ne lennél? Nos, talán leszámítva a fahéjas nyalókát, bár igazából az is inkább mókás, mint bosszantó.
Aztán elnémulnak egy pillanatra. Leo merengve figyelte az égen kúszó bárányfelhőket, amikor hirtelen egy érintés vonta magára a figyelmét. Meglepődve, kikerekedett szemekkel pillantott le a kéz tulajdonosára. Az érintés nagyon intim, nagyon bensőséges volt, olyannyira, hogy a fiú zavarba is jött tőle. Mozdulatlanul bámulta a jelenséget, érezte az arcán az ujjak perzselő nyomát. Aztán a következő mondatok segítenek neki, hogy összeálljon fejben a kép, miről is van szó. Már az ő olvasatában, persze.
Persze a randi ígéretéről réges-régen megfeledkezett. Nagy hibája volt ez a fajta feledékenység. Kellett neki egy pár pillanat, míg leküzdötte meglepetését, aztán elkezdett kotorászni a menüjében.
- Csukd be a szemed egy pillanatra, és ne less! - kacsintott rá Seire, majd ellenőrizte, hogy a lány megtette-e, amit kért. - Tényleg ne less! - kérte még egyszer, aztán nekiállt ügyködni. Nemsokára aztán jelezte a lánynak, hogy már nyugodtan kinyithatja a szemét.
A helyen, ahol az előbb ültek, most egy hatalmas pléd volt, sarkaiban néhány csinos és puha párnával, középen egy nagy halom étellel, és egy üveg fehérborral. A pléd átellenes sarkainál apró kis mécsesek égtek, hozzásegítve egy kicsit a romantikus hangulathoz.
- Éjszaka romantikusabb lenne, de az időt sajnos nem tudom eltolni - magyarázkodott mosolyogva. - Hölgyem, a randi előállt - hajolt meg színpadiasan, majd kezét nyújtotta, hogy segítsen Seinek elhelyezkedni a párnák között. Szépen elrendezgetett mindent, majd két fehérboros pohárba - honnan van nála ilyesmi? - töltött a borból.
- Száraz ugyan, de gyümölcsös - magyarázta. - Kóstold meg, remélem ízlik - mosolygott aztán Seire, és koccintott.
- Milyen hely? - kérdezett vissza, de aztán az utóbbira válaszolt inkább. - Mókás, de félénk lánynak, akinek nincs elég önbizalma. Hiányzik az életedből valaki, aki utat mutathatna önmagadhoz - mondta kissé elgondolkodva, majd kortyolt.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Kedd Ápr. 07 2020, 20:21

Kérdésére ismételten csak bólintok. Kedves, egyáltalán nem tolakodó teljesen úgy kezel, mint egy átlagos embert. Lemerném fogadni, ha hasonló helyzetben lennénk, mint regés régen Chaknával voltam Mashavában. Nos Leo ugyan igy viselkedne azt hiszem. Kedves lenne velem annak ellenére, hogy én nagyon ellenséges lenek vele.
- Néha elég csak ennyi. - Kisé félre húztam a hajam. még ha nem tűnt volna fel Leónak láthatja egyik szemem elvon takarva. - Kicsi koromban sokat bántottak miatta. Azért is mert ennyire fehér a borom. - Elengedtem a hajam és közben picit még közelebb csusszantam. Nem mertem levenni, még nincs elég bátorságom. lélekben szinte érzem, hogy Chakna homlokon pöcköl butaságom miatt.
-Leo, a játék szelekciója nagyon is jó volt. Én tényleg, őszintén szeretem őket. - Kezeim kisé ökölbe szorultak, látszik, amit mondani akarok fáj nekem. - Mind annyian meghaltak.
Az már más tészta ez mellett sok minden volt még, ami miatt ilyen lettem. nem ez nem igaz, nem ilyen voltam. Chaknának köszönhetem, ma itt vagyok és ennyire összeszedtem magam. Ő tényleg egy igazi nővér, aki szeret.
-Tudod félek tőlük, az új kapcsolatoktól. - Leóra pillantok majd elfordítom a fejem. Mondatom közben nem birok rá nézni. Inkább a susogó ágakat figyelem és a felhőket. -Tőled valamiért nem félek.
Szavai hallatán elpirulok miközben felhőket figyelem és halkan kuncogok. Igen az a nyalóka tényleg mókás volt, pedig csak reflexből volt az egész. Tekintetét és reakcióját érintésemre nem tudtam hova tenni, talán elpirult volna miattam esetleg zavarban van?
- De én..én. - Kicsit durcás mosolygos arcot vágva sóhajtottam- Nem lesek ígérem. -Pedig meg tehetem volna. Elég lenne csak egyik szemem lecsukni, a másikkal attól még jól nem is látnám. Érzékelni tudnám mit is csinál. Akkor oda lenne az amiért ezt kéri tőlem, meg bízok benne két kezem arcomra tapasztom. Elég furcsa érzések kavarognak bennem. Már erre képes vagyok mikor ketten vagyunk, akkor miért ne tenném meg? Mikor jelzett ki nyitottam a szemem és azonnal kikerekedet. Nem hittem el, amit látok, tekintetem a piknik és Leo közt vándorlott. Kicsit mintha valami, ami már régen szét törtnek hittem meg dobbanna. Sok mindenre pillantottam és vékony könnycsepp indult meg az arcomon. Nem szóltam egy szót sem, nem is tudtam volna a sok mindentől, ami bennem kavargót. Levettem szem kötöm mi közben Leo magyarázkodott, majd rá pillantottam mind két szememmel. Kék és zöld írisz rá villant fekete tincsek közül. Mérhetetlenül tele pozitív érzelmekkel.
- Tökéletes. - Csak ennyit suttogtam azt hiszem a meghatottságtól. Amit csinált, nagyon jól eset azt hittem elfeledkezett ígéretéről. Közben csak a pillanatra várt talán. Mind ketten leültünk és töltött egy pohár bort én végig figyeltem minden mozdulatát, mint egy macska. Minden hezitálás nélkül, aprót kortyoltam a borból és elmosolyodtam. Nem teljesen az én ízlésem a száraz íze, de a gyümölcsösége ezt feledtette velem.
- Tényleg félek azt hiszem, félek újra elvesztem azt- kicsit elpirulok miközben folytatom. - Vagy is azokaz, akiket kedvelek és szeretek. Ezért sokáig nem engedtem közel senkit sem magamhoz.
Összehúzom szemeim és próbálok szigorúságot tettetni, tudom ez nekem nem megy. Közben torkom is meg köszörülöm.
- Azt hiszem elfelejtettél valamit. Szeretném meg köszönni, még ha többet nem is lesz ilyen. Nekem sokat jelent mai pillanat.
mikor ki mondom szavakat azok őszinték, szívemből szolnak. Ezzel saját magam hozom zavarba, el is kapom a tekintetem férfiról inkább a poharamban lévő bort szuggerálom.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Csüt. Ápr. 16 2020, 22:17


Leo hümmögve figyelte a lány magyarázatát, de annyira nem győzte meg a dolog. Persze ő maga meg volt győződve róla, hogy a szemkötő egy szemvesztés következménye - bár abba nem gondolt bele, hogy a játék valószínűleg ilyen esetben is korrigálta volna a testi fogyatékosságot. Épp ezért rövid habozás után Seishin vállára tette a kezét, és nagy komolyan beszélni kezdett. Arról a dologról, amit nehezen osztott meg másokkal, de egy percig sem gondolta úgy, hogy titkolnia kellene. Egyszerűen csak nehéz volt róla beszélnie, főleg mivel tudta, az egész a saját hibájából és meggondolatlanságából fakadt. Nem mintha így utólag bármit is tehetett volna ellene, azon kívül, hogy valamilyen szinten lenyugodott, visszafogott életet kezdett el élni - illetve kinti fogyatékosságát a játékbeli életében igyekezett elfelejteni.
- Én pedig odakint tolószékes vagyok - mesélte halvány, boldogtalan mosollyal az arcán. - Pár évvel ezelőtt volt egy komoly autóbalesetem. Habár nem vesztettem el a lábaimat, képtelen vagyok mozgatni őket - mesélte furcsán komoran, majd Seire nézett. - A barátaim és a környezetem nagyon nehezen fogadta el a dolgot, de akinek még ennél is nehezebb volt, az én magam vagyok. A mai napig nehezen birkózom meg vele - vallotta be. - Főleg mivel az én hibám volt. Szerencsére nem esett másnak baja, de a mai napig kísért a gondolat, hogy ha akkor nem egy oszlopba csapódok, akár meg is ölhettem volna valakit.
- A lényeg, amit el akarok mondani - sóhajtott - az az, hogy nem kell szégyellned a testi fogyatékosságodat. Lehet, hogy megnehezíti az életedet, és másoknak különcnek tűnhetsz miatta, de valójában segít abban is, hogy tanulj valamit magadról és a környezetedről. Ezzel szerintem nem kevesebb vagy, hanem több, mint mások. Legyél büszke rá.
Hátradőlt, és mélyet sóhajtva lehunyta a szemét. Érezte, ahogy újra megjelenik a mellkasában a nyomás, a stressz és bűntudat érzése, amikor a valódi világra gondolt. A félelemé és a távolságtartásé. Nem akarta elveszíteni ezt a csodát, amit a játék adott neki. Még ha csak csalóka érzékelés is volt, újra olyan volt, mint régen. A lábai tökéletesen funkcionáltak, minden programozott idegsejtjükkel érzékelni lehetett a külvilágot. Egyedül a fájdalom nem hatolt át a pixel halmazon. Ez pedig talán nem is volt olyan rossz dolog.
A következő témára azonban csak a fejét rázta.
- Nem halnak meg. Mármint, semmi sem bizonyítja, hogy valóban így történik. Habár én kivételesen szerencsés helyzetben vagyok, de tudod, engem egyszer már felébresztettek egy laboratóriumban, így tehát száz százalékig biztos vagyok benne, hogy az én fejemen már egy másik, jobb sisak van. És azóta is mindig arra gondolok; miért ne lehetne ez a többieken is? Ha van egy továbbfejlesztett változat, ha van megoldás, miért ne rakhatnak másokra is olyat? Akár egy vakcina a súlyos betegségek ellen, ez is szétterjedhetne. A rokonaink biztosan ezért küzdenek. Én pedig bízok bennük, és a világ jóságában - mosolygott aztán rá a lányra. - Bízok benne, hogy ezek az emberek már mind a családjaik és barátaik körében gyógyulgatnak.
Közben előkerült némi párna és romantikus hangulat, és a borongós hangulatot egy üveg bor is megkoronázta. Habár a témáik nem voltak épp randihoz illőek, és Leo úgy gondolta, hogy férfi létére az ő feladata volna változtatni ezen. Azt ígérte, hogy megmutatja, milyen is egy igazi randi, nem?
Nos, mielőtt azonban eljutott volna a pillanatig, hogy kellemesebbre fordítsa a témát, Seishin sírni kezdett. Leonál ez ösztönszerűen a pánikot aktiválta, fogalma sem volt, mit ronthatott el ennyire. Egy pillanatig tanácstalanul meredt a lányra, aztán közelebb lépett, azzal a szent céllal, hogy letörli a könnycseppeket. A mozdulat azonban félbemaradt, Seishin ugyanis olyasmit tett, amire a fiú nem számított. Amikor lekerült a szemkötő, a kardforgató üres szemgödörre, esetleg vak szemgolyóra számított, de erre nem. Arra a gyönyörű, mélyzöld pillantásra. Megkukulva, a mozdulatba fagyva pislogott le a lányra, és most aztán végképp nem tudta, mit szóljon. Szerencsére nem is kellett, ugyanis most a lány vitte tovább a párbeszédet, erre pedig könnyebb volt reflektálni.
- Természetes emberi reakció a félelem és a bezárkózás - sóhajtott nagyot hátradőlve. - Viszont ezzel rengeteg jó élménytől fosztanád meg magadat. Mégis miért kárhoznál ilyen sorsra, csak mert talán, esetleg, lehetséges, hogy rossz lesz a vége? Kit érdekel, mi lesz - legyintett. - Legyél annyira önző, hogy magadért megéld a pillanatot. - Azzal felemelte poharát, és látványosan nagyot kortyolt belőle. A helyzet meg is követelte, hogy egy kicsit felöntsenek a garatra, ugyanis túl sok volt a komoly téma, pedig ez egy randi lenne. Seishin hálálkodását hallgatva aztán elővette legsármosabb mosolyát, és közelebb hajolt, egészen közel.
- Akkor dőlj hátra, engedd el magad, és add át a pillanatok örömének. Gondoskodom rólad - ígérte meg halk, de határozott hangon, majd finoman eltűrte a lány arcába lógó kósza, fekete tincseket. - Gyönyörű vagy - búgta, és látszott rajta, hogy ezt nem csak azért mondja, mert egy randin "kötelező". Azt viszont nagy kegyesen nem említette, hogy jelenleg ez a találkozó nem lehetett több csupán egy randinál. Habár már maga sem volt biztos a Mirika iránti érzéseiben ennyi idő elteltével, azt érezte, hogy ezt a szálat még ki kell majd bogoznia magában, mielőtt eldönti: új lapot nyit, vagy a régit igyekszik rendbehozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Szomb. Ápr. 18 2020, 20:15

Meg lepett, amit hallottam, és soha nem gondoltam volna oda kint más, mint itt bent. Akár elhiszi akár nem engem nem igazán érdekel az ki milyen. Tudom azt mit okoz, milyen érzést kelt egy szó egy pillantás. Főleg akkor, ha az sértő. A külsőd vagy tulajdonságod firtatja. Nem szóltam egy szót sem, csak figyelmesen ittam minden szavát. Mikor hátra dőlt közelebb húzódtam hozzá, szavaiból leszürtem ez számára érzékeny téma.
-Köszönöm- Szolaltam meg halkan. - Akár milyen is vagy oda kint én- Talán a bor miatt, de lehet nem a lényeg elpirultam- akkor is keresném a társaságod. - Igen magam se tudom miért, de valami furcsa dolgot éreztem. Nem is tudom mikor volt részem hasonló érzésben. Egy kicsit olyan mintha Leo egy mágnes lenne. A lelkem vagy valami bennem pedig az, amit vonz. Minél közelebb vagyok hozzá az érzés egy része erősödik. Mikor távol voltam furcsa mód hiány érzetem volt.
- Nem tudom, igazad lehet. Hinni szeretnék benne és hinni is fogok, de attól még azon leszek, akiket kedvelek ne érjen baj sose. - Mozdulata félbe marad amikor le kerül a szem kötőm, arcát szemeit figyelve meg értem mozdulatának lényegét. Óvatosan meg fogom kezét mivel meg akart érinteni. Arcom jobb felét tenyerébe fektetem miközben fogom a kezét. - Csak boldog vagyok, nagyon örülök neked. - Egyszerű vagyok, talán igen. Csak megfelelő szavak a gesztusok és egy kis oda figyelés elég egy ilyen reakciót kiváltson belőlem valaki, akit azt hiszem kedvelek. Szavait halva csak bólintok, igaza van azt hiszem nem az első, aki ezt mondja nekem. Miért büntetem magam, miért zárkózok el? Miért okozok ezzel fájdalmat másnak is? Kortyoltam, sőt ki ürítettem a poharam utolsó cseppig. Szomjas voltam éreztem szinte lángolok, biztosan az alkohol a helyzet, ami most itt történik na annak semmi köze az egészhez tuti. Gondolom magamban, de persze hazudj csak magadnak Sei.
Üres poharat félre teszem, hagytam csak úgy megérintsen és félre tűrje a tincsem. Hangja hiába volt határozott, nem azért dőltem hátra kényelembe helyezve magam. Az érzés, az érzések, amiket felkorbácsolt bennem súgták a fülembe. Ezek egyike volt a benne meg bízhatok. Elfordítom tekintetem, nem tudok rá nézni azután ki mondta azt. Férfi ilyet még sose mondott nekem, és nem is voltam egyel sem még randin sose.
-Leo...-halkan szolaltam meg ismét, de annak ellenére volt benne némi szégyenlősség. Szavaimban ott lobog valami furcsa tűz, amit tekintetem csak meg erősít. - Nekem te vagy az első, aki elhívott. -Magam mellé pillantottam és reménykedtem valamiben. Elvégre nem hiába húzódtam folyton egyre közelebb és közelebb.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Szomb. Május 02 2020, 16:23


- Persze, hogy keresnéd - kacsintott rá. - Lábak nélkül is épp ugyanolyan jófej vagyok - vigyorgott aztán magabiztosan, hiszen ebben valóban nem volt hiány.
A fiú nem kicsit zavarodott össze, amikor Seishin ezután levette a szemkötőjét, és nem egy sötét szemgödör ásított rá. A lány ráadásul sírni is kezdett, ami miatt azt hitte, el is rontott valamit, de aztán megnyugodott, hogy ez csak a boldogságtól van. A lányok néha hihetetlen dolgokon képesek elbőgni magukat, és ezt a jelenséget majd minden barátnője produkálta, így aztán csak megértően hümmögött meg bólogatott, és megvárta szépen, hogy a jelenség a végére érjen. Mást nagyon úgysem tudott tenni.
- Szerintem ez nem a helyes hozzáállás - csóválta meg a fejét aztán. - Nem csak azokért kell aggódni, akiket kedvelünk, de ismeretlenül is azon kell lennünk, hogy másokat segítsünk és támogassunk a bajban. Hisz ők is valakinek a valakije, és ilyen helyzetekben akár értékes barátságokat is lehet kötni - magyarázta aztán nagy komolyan, meg kicsit lelkesen. - Ha viszont mégsem sikerül, akkor sincs okod rá, hogy összetörj. Mindenből fel lehet állni, és folytatni az életedet. Ráadásul ha szerencsénk van, ezek az emberek valójában nem halnak meg, csupán kijutnak. Persze az is lehet, hogy ez számukra inkább csak átok.. - komorodott el aztán, ahogy eszébe jutott, hogy ő sem igazán szeretne kijutni. Idebent sok mindent elért, amit odakint soha. Például lábakat, és szülőktől mentes életet.
Leo elnézően figyelte, ahogy Seishin kicsit talán többet is iszik a kelleténél, de nem rótta meg érte. Hogyan is tette volna, ha azért voltak itt, hogy jól érezzék magukat? Az alkoholt sosem tartotta károsnak vagy kerülendőnek, inkább csak a függőséget. Arra azonban kíváncsi volt, mit okoz majd a lányban egy kis felengedés, milyen lesz, amikor levetkőzi magáról azt a rengeteg páncélt. És ezt most ne értse senki szó szerint, addig azért nem kéne fajulnia a dolgoknak.
Az utolsó kijelentésre Leo aztán elmosolyodott. Mondhatta volna, hogy "tudom", hiszen már legutóbb és most is sok jelét mutatta Seishin annak, hogy nem volt sok romantikus kalandban része. Épp ezért készítette ezt a kis összedobott randit, hiszen megígérte, és úgy gondolta, a lánynak szüksége van rá, hogy valaki megmutassa, ő is értékes.
A helyzet itt azonban kezdett kicsit kínossá válni. Sei érdekes volt és gyönyörű, épp annyira, mint Riko, azonban egyikük sem érte el azt a hatást nála, mint Mirika. Azt azonban Leo egy jó ideje nem tudta megfejteni, mi van köztük, így aztán semmi biztosat nem mondhatott. Ráadásul egy kicsit sem akarta megbántani Seit, sem elutasítani őt, hiszen szemrevaló teremtés volt. Első partnernek azonban ildomosabb lett volna valaki biztonságosabb, megbízhatóbb személyt ajánlania maga helyett.
Nem volt az a típus, aki elutasítana csak úgy egy lányt, de hogy ellopja az első csókját, és még meg se becsülje rendesen? Ahhoz azért nem volt elég kőszívű.
Végül rátette a mancsát Sei buksijára, és összeborzolta a haját.
- Buta lány - mosolygott rá. - A te adottságaiddal válogathatsz a férfiak között. Ne add oda teljes lényedet rögtön az elsőnek, aki kedves hozzád.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Kedd Május 26 2020, 20:36

-Felejtsd el a- félbe hagytam és elmosolyodtam. Bólintottam mosolyogva, az a rövid idő amióta itt vagyunk kicsit. Nem inkább mintha kezdeni teljesen megváltoztatni. - Pontosan ezért, kedvelek azt hiszem, de tényleg.
Igen felért egy vallomással részemről, egyébként is az volt. Nem szerelmi, de az tény tetszett az, amit eddig tudok Leóról és amit tapasztaltam.
-Neked elhiszem, tudod úgy voltam vele értem se aggódik senki. Értem nem kár, hiszen maximum csak egy embernek hiányoznék. -Kortyoltam egy kis bort, ami lassan kezdte kifejteni a hatását. Egyre jobban meg nyíltam és könnyebben beszéltem egész mély dolgokról. Amikről pianélkül talán sose tudnék. -Én nem kellek senkinek, akkor nekem miért kellene más?
Egész közel voltam Leóhoz már és most fejem vállára hajtom. Poharam leteszem és csak figyelem fák közt át szűrődő nap sugarait. Annyira jó most itt, még igy is tudom az egész csak egy múló pillanat. Nekem még is sokat jelent, amit ma tett értem Leo. Legbelül mélyen szeretném, ha több lenne az egészből, de erre talán még magam se ébredtem rá. Csak tudom ezeket perceket meg fogom őrizni magamban.
-Shh kérlek ne mozdulj, hadd maradjak igy egy kicsit. - Kedvesen és halkan kértem a férfit, ne taszítsa el közeledésem. Legalább a látszata az egésznek hagy legyen meg, nekem már ez is hatalmas jelentőségű. Szavai viszont meg mosolyogtattak. Felemeltem fejem válláról, tekintetem hálás volt. Pár lopott pillanat, amit adott nekem a jelenlegi meglepetés piknik randinál is többet jelent.
-Talán buta vagyok, biztosan. Nem te vagy az első férfi, aki kedves hozzám viszont te vagy az első férfi, aki meg pendített lelkemben valamit.
Leo mellett ültem és ha engedi lopok magamnak pár szép emléket még. Kezem keze mellé teszem, talán meg fogja ez az ö döntése. Ahogyan az is, hogy megölel, én biztosan vissza ölelném abban a pillanatban.
- Tudod már oda adtam azt amire célzol. Csak ő nő volt és nem férfi, neki szinte mindenem oda adtam. Még az első csókom is. - Leóra pillantottam egyenesen a szemeibe. -És ha én nem akarok válogatni?
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Kedd Május 26 2020, 21:44


- Na, ezt most azonnal hagyd abba - ráncolta össze a szemöldökét, és fonta össze karjait. - Milyen gondolat az, hogy nem kellesz senkinek? Itt vagyok én, meg még biztos egy csomó másik ember. Ha pedig nem sikerült sokkal összebarátkoznod, az csak azért lehet, mert előtte nyitnod kell feléjük. Ha nem akarsz magányos lenni, ne is gondolkozz olyanon, hogy neked nem kell más. Tessék összeszedni magad, vagy mérges leszek rád!
Oké, azt azért tegyük hozzá, hogy valójában kicsit sem volt mérges, csak megjátszotta magát. Úgy érezte, helyénvaló dolog leteremtenie a lányt. Leo például el se tudta képzelni az életét kapcsolatok nélkül, még ha azok felszínesek is olykor.
- Ráadásul ha úgy gondolkodnék, mint te, most nem ücsörögnénk itt ilyen meghitten. Én örülnék neki, ha többször is összefutnánk - tette még hozzá, most már mosolyogva. - És ha bajba kerülsz, vagy segítségre szorulsz, csak írj nyugodtan.
Ezután csendben maradt. Sei megkérte rá, neki pedig nem állt szándékában megtörni a pillanatot. Felemelte mancsát, és a lány kobakjára helyezte tenyerét, úgy simogatta, és közben egy kicsit közelebb is húzta magához. A következő percben aztán nehezebb vizekre eveztek. Leo nem érezte azt, hogy ideje volna a színvallásnak. Voltaképp még semminek sem jött el az ideje, ő csak élvezte azt, ami épp megadatott. Elgondolkodni sem tudott rendesen a helyzeten, egész egyszerűen csak belecsöppent.
Kicsit odébb húzódott, és mélyet sóhajtott.
- Abba a lányba szerelmes voltál? - tette fel először ezt a kérdést, hogy bizonyosságot nyerjenek a dolgok. - Tudod, nem akarlak megbántani. Szívesen csókolózom, vagy - itt egy pillanatra megállt, mintha nem tudná, milyen kifejezést alkalmazzon - csinálok bármi mást lányokkal, ha szimpatikusak, mert az szórakoztató. Veled is megtenném bármikor, mert kedvellek és nagyon csinos vagy. Azonban nem tűnsz annak a típusnak, aki puszta élvezetből hajszolja az életet, én pedig nem szeretnélek összetörni, ha nem tudom viszonozni az érzelmeidet.
- A választás tehát a tiéd - fogta meg a kezét, és kulcsolta össze az ujjaikat. - Ha megígéred, hogy nem leszel utána becsapott kiscica, és nem vonod vissza döntésedet, befejezhetjük ezt a randit egészen... sokféleképpen is.
Arcán komisz mosoly terül el, és közelebb hajolt Sei arcához, egészen közel, hogy a lehelete a lányt simogassa.
- Nos?
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Seishin Kedd Okt. 06 2020, 20:16

Rám szolt és abban a pillanatban elnémultam. Figyeltem ki kerekedő szemekkel, nem számítottam arra igy szolit meg. Kicsit hangosabb volt és mérges. Szavai nyíl ként fúródtak belém, ennyire megsebzett volna a múlt? Igaza van, amit érzek nem a legjobb, ez a kettőség szinte ketté tépi lelkem és szívem. Tudat alatt mindenkit ellöktem eddig magamtól?
-Én is szeretnék veled máskor is találkozni. Azt hiszem kedvelek, olyan kedves vagy velem. -Szavai hallatán felnéztem rá, meg védene? Vagy is segítene, ha szükségem volna rá, ezt azt hiszem őszintén is gondolja. Tekintetéből árad a kedveség, úgy érzem komoly a dolog. Mikor fejemre helyezte kezét behúztam nyakam és halkan fel sóhajtottam. A simogatása szívem is elérte és halványan mosolyogva engedtem közelebb húzzon magához. Percekig némán mozdulatlanul, mint egy kis madár élveztem a törődést. Kezeim néha meg moccantak maguktól, kellett pár perc felbátorodva rá szánjam magam. Végül is miért ne tehetném meg? Nincs abban semmi rossz, ha megölelem ugye?
-Igen-Feleltem a kérdésére röviden és tömören mi közben még mindig öleltem már ha meg engedi. -Elhiszem neked, nem akarsz bántani-A bensőséges testi kapcsolatra terelte a témát, nem vagyok buta tudom mire célzott. Nem a csók, ha nem az a másik, amiről néha az a régi reklám jut eszembe Nokia connecting people. - Te most arra gondoltál máskor is legyünk igy együtt és szórakozunk meg nevesünk sokat? Vagy arra, amit ágyban kell és nem alvás? -Tudom én miről van szó és már próbálkoztak is nálam olyannal. Bekel valljam magamnak Leonak talán meg engedném. Életet hajszolni és élvezni minden pillanatát. Már szinte el is felejtettem milyen az igazán élni. Ott van persze Chak, de nem lehet minden pillanatban velem. Nem is várhatom el tőle, velem legyen talán Leo. Meg fogta a kezeim és nem húzódtam el, csak elvörösödtem kerestem a szavakat.
- Választok és szeretnék kérni tőled valamit, meg mutatnád milyen is élvezni az életet? -Leheletétöl hátamon a gerincemen végig futott egy kellemes borzongás. Talán az eddigiék és maga a helyszín varázsa miatt. -Én olyat még sosem csináltam. -Vallomásom halk volt és őszinte bizony ez a virág még kekszuálisan érintetlen.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal3371/3500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Leonard Csüt. Okt. 08 2020, 20:54



Mosolyogva simogatta Sei hátát, miközben a lány közelebb bújt hozzá és a karjaiba simult. Az járt a fejében, milyen kis kezesbárány lett az első találkozásuk óta. A fahéj jól ismert, édeskés illatát most is ott érezte a lány bőrén, hajában.
- Mindkettőre gondoltam - válaszolt a furcsa kérdésre vidáman. Ujjával finoman Sei orrára koppintott, akár egy rossz kiscicának. - Attól függően, épp milyen kedvünk van. Nagyon szívesen bevezetlek az élet élvezetébe, de attól tartok, ennek a kulcsát magadnál kell keresned. Alkalomadtán segíthetek ellazulni, de nem lehetek melletted mindig, hogy feldobjalak. Ellenben van Aincradban egy csomó személy, akik biztosan segítenének neked... - húzta feljebb összekulcsolt kezüket és nyomott rá egy leheletfinom csókot.
- Hmm, szóval nem fogsz megdobálni nyalókával, ha furcsa dolgokat csinálok veled, igaz? - pillantott a lány arcába végül. Ajkain komisz mosoly játszott. Megvárta a beleegyezését, legyen az akár egy szemvillanás, akár egy bólogatás, majd ráhajolt az ajkaira és puha, óvatos csókolt lehelt rá. Sei szavaiból értette a ki nem mondott aggodalmat, így lassan haladt, és csak akkor mélyítette tovább az érintést, ha késznek érezte rá a lányt. Nem volt az a típus, aki ajtóstul ront a házba, ráadásul férfiúi büszkesége sem hagyhatta. Ha ennek a lánynak Ő lesz az első élménye, annak bizony felejthetetlennek kell lennie.
Azon egy percet sem gondolkodott, hogy voltaképpen érzelmek nélkül, puszta szimpátia alapján teszik mindezt és talán nem volna helyénvaló. Valahogy úgy gondolkodott erről, ahogy annak idején az édesanyja okította: jobb mielőbb túlesni az elsőn, mert addig nem tudod, mit is hagysz ki.
Leonak pedig szent szándéka volt Seishint összekaparni, önbizalmat önteni belé és úgy visszaküldeni őt a társadalomba, hogy fel meri vállalni önmagát és élvezni az életet. Ha ehhez az kell, hogy... Na persze, Leo nem volt mártír, ő is ugyanannyira élvezte a dolgot, mint a lány a karjaiban, habár a hangulat a romantikusról csak lassan alakult át valami egészen mássá. Talán a bor szállt a fejükbe, talán a színek, a hangok, a fények, a környezet tették... Mire aznap este elváltak egymástól már besötétedett.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Napfény Erdő - Page 3 Exp_bal18220/10500Napfény Erdő - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Napfény Erdő - Page 3 Empty Re: Napfény Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.