Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

+4
Nio
Szophie
Chancery
Jay
8 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Nio Szer. Dec. 17 2014, 21:11

Nagyon nincs kedvem ehhez a játékhoz, de ahogy elnézem muszáj, tehát le is ültem az öreggel szemben és vártam válaszát. Ami tényleg nem volt valami hétköznapi. Robbanó lapok? Unikornis? Répa? Valami nem stimmel sem az öreggel, sem pedig azzal aki írta a programját.
Viszont mint kiderült nem is ilyen marhaságot játszunk. Megjelent egy másik alak, akiről meg kell jegyezni, hogy normálisabbnak tűnik már most mint az a flúgos öregember. És mint kiderült a szabályok is érthetőbbek. Bár még át kell kicsit gondolni...
Egy ideig csak némán ültem és végigpörgettem magamban a szabályokat. A kockázatot persze a vénember nem mondta. Semmi tét? Semmi rizikó? Na ez az amit nem hiszek. Szemem sarkából Chancery-re néztem... a biztonság kedvéért elő kellene vennem a fegyverem...? Nem, az feltűnő lenne egy kicsit. Bár végeredményben Ő és Szophie is figyelnek, és gondolom bármikor egy pillanat alatt képesek lenének levágni ezt az NJK-t.
Nos, kezdjük! Vettem kezembe lapjaimat és adtam őket össze abban a reményben hogy megközelíti a 21-et, illetve nem robbannak fel hirtelen a kezemben. Valahogy semmi kedven pont itt elpixelezödni.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 17 2014, 21:11

The member 'Nio' has done the following action : Kockadobás

#1 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671493936_f48a3db727_s

--------------------------------

#2 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670871527_8e9849cba4_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671495468_55bb4123b3_s

--------------------------------

#4 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671495468_55bb4123b3_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Chancery Szer. Dec. 24 2014, 02:31

Nem kártyáztam valami sokat életemben, de ez nem is hangzik olyan bonyolultnak. Mondjuk tény és való, kezd már eléggé elegem lenni, mármint, most meg a falból mászkálnak elő fehér ruhás alakok... a szememet forgatom ennek láttán és jobbnak látom, ha karba tett kézzel még kicsit elnyúlok a falnál, hogy lenyugodjak. Úgy tűnik, már megint rám jön az ötperc, hogy minden idegesít, szóval le kell csillapodjak, addig meg ne szóljon hozzám senki Suspect
Mondjuk ismerem magam, ez nem fog tartani sokáig.
Mikor Nio megkapja a lapjait és kiteríti azokat, mutatva az összegét, elég lassú fejszámolásba kezdek, elvégre, sosem voltam jó matekból Embarassed  Szóval tizennégy, meg hét, az huszonegy... meg hét aaaaz... huszonnyolc. Több, mint 21. Ilyenkor vajon mi van, kiesett vagy érvényes az a 42-es részlet a szabályból? Hisz első leosztás.... Suspect
A rab pedig még mindig elvan magában, főleg, hogy Álom úgy dönt, kicsit közelebb megy hozzá és érdeklődve figyeli, mintha marhára érdekelné, amit mond. Pedig ő egy macska...

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Szophie Csüt. Dec. 25 2014, 23:18

Dehát.. Dehát én akartam játszani. Csüggedten figyeltem, ahogy Nio, nem is figyelve rám, meg arra, hogy én már az asztalhoz ültem, egyszerűen csak bevágott elém. És most vagy ő, vagy én nem játszom.Suspect
Neem.. Na nem. Előlem senki sem fogja elvenni a játék lehetőségét. Ilyesmit nem engedek csak úgy meg. Egyszerűen nem hiszem el, hogy képes így viselkedni. Velem!
Nem, ezt nem engedhetem. Csak azért is játszani fogok! És legyőzöm. Mindenkit legyőzök! Mert én mindig nyerek! És majd ők döntenek arról, hogy végül mégis ki száll be. Nio? Vagy én? Én, aki előbb itt voltam, leültem, elhatároztam magam.. Aki annyira, de annyira szeretne játszani.. *-*
- Hümm.. És rögtön a négy lap kiosztása után rögtön dönthetünk arról, hogy mennyit teszünk le, vagy veszünk fel, és miket? És egy kör az hány húzást vagy letevést jelent? - kérdeztem az embert, aki a falból jött elő, majd megnéztem a nekem kiosztott lapokat.
- És miért csak hárman játszhatják? Többen nem? Vagy legalább játszhatunk annyian? - érdeklődtem tovább.
- Még egy dolog.. Kössünk fogadást. Egy megnyert kör után a vesztesek válaszolnak minden egyes kérdésére a nyertesnek! Vigyünk bele egy kis mókát is. - kuncogtam. És persze hasznos is volt a dolog. És Nioról is megtudhattam ezzel ezt-azt. Jó, persze, én is veszíthetek. De hát most ki mit kérdezne egy hozzám hasonlótól?
Csak persze előtte bele kell egyezniük. És nagyon remélem, hogy így lesz.
Vezér közben Álomkelő mellé lépett, és úgy súgta a fülébe.
- Lehet, ki kéne kérdeznünk a rabot. Talán a te képességeddel egyszerűbb lenne, hisz így a beavatatlan fülek hihetik azt is, hogy magától beszél csak. Arra a kulcsra még szükségünk lehet. Szerintem azért hozta fel, mert tudja, hogy fontos, és szükségünk van... vagy lesz rá. Szerintem.

_________________
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 0510[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 1110[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 23:18

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670869501_b9e058bda7_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670869501_b9e058bda7_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670870847_3e012c7cc7_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670871527_8e9849cba4_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Kedd Jan. 06 2015, 01:00

Miután a fehér ruhás alak feláll, átadva a helyét Szophie-nak, nem megy el, hanem tovább figyel titeket és válaszol a kérdésekre:
-Rögtön választhatsz, mennyit teszel le és veszel fel, és körönként csak egyszer változtathatsz a lapjaidon. Az öreg mindjárt választ is.És amint kimondja, az öreg rábök három lapjára, egészen pontosan az egyesre, a kettesre és a hármasra, majd azok elpixeleződve eltűnnek, ő maga pedig újakat húz helyettük.
-Az egyezséget pedig nem fogadjuk el, mert nincs okunk rá. Így is van elég tétje a játéknak, nem szükséges még tovább emelni.Az öreg vár, új lapjait látva a fejét vakarva, a rab pedig érdekesen nézegeti a játszmát, immáron csedben. Néha a petekre néz, összeszűkíti a szemeit, majd vissza.


/Off: A szabályokról: a lapcserélésnél ne a 21-re, hanem inkább a 42-re, mert csak az első körben instant win a 21 Very Happy /



Öreg pontjai: 19.

100 szó/kör. Próbálom minél hamarabb befejezni a küldit, már eléggé elhúzódott.


A hozzászólást Jay összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 06 2015, 01:04-kor.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 06 2015, 01:00

The member 'Jay' has done the following action : Kockadobás

#1 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670871527_8e9849cba4_s

--------------------------------

#2 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670872645_a1c627d8ba_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671496204_1110d24a37_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Chancery Szer. Jan. 07 2015, 21:15

Ezek után kicsit kívülállónak érzem magam, hogy nem csatlakoztam én is, de akkor vagy Nionak, vagy Szo-nak kéne kilépnie, ők pedig vállalták a munkát. Enyém pedig a rab, akivel viszont semmi kedvem társalogni, én magam is őrült vagyok egy kissé, de talán pont ezért nem szívesen vagyok még nagyobb őrültek társaságában. Meg hát így, hogy étlen-szomjan bolyongok órák óta egy barlanglabirintusban, és Jay sincs itt, hogy megsimizze a fejem, igencsak kezdek néha elég ideges lenni Sad
Mondjuk erről jut eszembe, az evést nem tiltotta meg senki. Előkapom az egyik pakolt szendvicset és halkan majszolni kezdem, ahogy szoktam. Nem szándékozom megenni az egészet, ha a rendszer engedi eltenni a maradékot is, de amúgy jól esik egy kis táplálék ebben a förgetegben. Aztán remélem, lassan erre a Soleonra is fény derül, mert kezd igencsak érdekelni a történet vége. Mármint, van egy olyan sanda előérzetem, hogy nem is kapunk mi majd olyan sok aranyat. Az ilyen küldetések általában becsapások, nem egy hasonlóban volt már részem, mióta elkezdődött a játék.
Ezen kívül a jelek szerint a rabbal Álomkelő kezdett gondoskodni ahogy ott ült előtte, majd végighallgatta füle botjának mozdításával Vezért is. Tekintete el sem szakadt eközben az alakról, majd megkereste annak csatornáját a megannyi közül, hogy csak és kizárólag ő, Vezér és én hallhassuk, amit kommunikálni kezd vele.
~Azok miatt ne aggódj. Gyönyörű darabok.~ meglengeti farkát. ~Hol van a kulcs? Segíthetünk kijutni, hogy megnézd őket.~
Színtiszta hazugság, de Álomkelő egyike azoknak, akik jól tudnak hazudni. Tudom róla, hogy egyébként utál, de ha egy küldetés végigviteléről vagy az én biztonságomról van szó, igénybe veszi. Mondta már nekem egyik bővebb beszélgetésünk alkalmával.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Nio Kedd Jan. 13 2015, 15:13

Mint kiderült nem az öreg a harmadik játékos, hanem Szophie, aminek kifejezetten örültem, hátha több esélyünk van nyerni. Mindenesetre az én lapjaim eléggé nagyok... 10... 4... 7... 7... ez összesen 28, ha jól számolom. Egy lapot mindenképpen le kellene raknom. De melyiket? Nem lehet tudni, hogy mit fogok húzni, így eléggé necces.
Gondolkozásom közbe a lapválasztás előtt Szophie kérésére szerintem eléggé furcsa és kissé nagy kockázatra utaló választ kapott. Milyen tétben játszunk?
-Nem cserélnék, csak kettőt kérnék!- döntöttem el végre, hogy mit is csinálok. Mindenesetre nem akarok veszteni.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 13 2015, 15:13

The member 'Nio' has done the following action : Kockadobás

#1 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671497272_138ab1755d_s

--------------------------------

#2 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671493936_f48a3db727_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Szophie Pént. Jan. 16 2015, 14:39

- Van elég tétje.. - mormogtam az orrom alatt. - És mégis mi az? Hisz ez nem hangzott el nyíltan.. - kérdeztem rá hangosan, nyíltan, az emberünk szemébe nézve. Nem tartottam úgy, hogy különösebben félnem kellene tőle. Nem jobban, mint egészen ezidáig. Vezér pedig továbbra is velem van, ha rosszra fordul a helyzet. Ha vele sem nyerhetek, akkor pedig már eleve minden veszve van.. Persze azért nem bánom, ha nem kell ilyesmire hagyatkoznom. Kifejezetten örülnék neki, ha egy egyszerű nyeréssel megoldhatnák minden problémát.
- És.. mi lesz akkor, ha mi nyerünk? Mert gondolom azt már tudja, hogy ellenkező esetben mi lesz.. De honnan tudja, hogy mi mit akarunk? - illetve.. hány kört is játsszunk? Hány nyerés jelent végső nyereséget? Mert elhúzhatjuk akár ítélet idejéig is ezt az egészet.. Meg ha úgyis harc a vége, akkor.. nem lenne jobb már most elkezdeni?
Nem, ilyesminek nem szabad megfordulnia a fejemben.. Azt elveszíthetjük. Nem szabad, hogy a frontharcos büszkeségem miatt meggondolatlan legyek. Inkább játszom. Úgyis felpezsdít a virtuális ereimbe költözött adrenalin, amit a helyzet teremtett.
28 pontom van, ha jól számolom. Ha dobok még kettőt, és esetleg mindegyik 10-es lenne, akkor 48 lenne, így kiesnék. 42 pontomnak kell lennie.. Ha lerakom a hatosat, úgy pont jó lenne, éppencsak.. De ha kevesebbet dobok, akkor a négyes lerakása lenne az okosabb.. Mégis.. A biztosat válasszam, vagy kockáztassak?
Ugyan máár.. a tőzsde micsoda.Rolling Eyes Mi nekem az élet? Kockáztatás! Úgysem nagy, csak egy pici..

/Leraktam a 4-es lapom, és felveszek még 2-t./

_________________
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 0510[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 1110[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 16 2015, 14:39

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671493936_f48a3db727_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Szomb. Jan. 17 2015, 12:20

A fehér ruhás alak csak nézi a játszmát, teljesen szenvtelenül válaszolva Szophie-nak:
-Ahhoz egyenlőre semmi közötök, hogy mi a jutalom, ha nyertek. Úgy nem lenne értelme, ha megmondanánk, hiszen akkor erővel is megpróbálhatnátok elvenni tőlünk. Persze, annak senki sem örülne - kacsint a rab felé, de ugyanolyan semmitmondó arccal.
-Ha nyertek, akkor nyertek és kaptok tőlünk valamit. Ha veszítetek, akkor veszítetek, és mi veszünk el tőletek valamit. Ennyi az egész. Az meg minket nem érdekel, hogy ti mit akartok a nyerésért cserébe, viszont mi azt vesszük el tőletek, ami a legfontosabb a számotokra. - majd Nio-ra néz. - Látom, te legalább a játékra koncentrálsz. Majd kapsz ezért sütit.
Az öreg meg nem csinál semmi mást, csak az ujjaival felmutat egy négyest, ezzel a szándékát kijátszva. Négy új lap terül le elé.

A rab viszonkodva válaszol közben Chan petjének:
-Jaj de örülök neki, már azt hittem, hogy valaki letörte őket. Akkor bizony nagy bajban lennénk!- majd nagyokat pislog a második mondatra, értetlenül néz.- Milyen kulcsra gondolsz?- kérdezi bociszemekkel. Egyértelműen látszik, hogy nem normális XD

1-7/o.

öreg pontjai: 31
Nio pontjai: 40
Szophie pontjai: 37

Még egy cserelehetőségetek van, és lezárul egy kör. Utána új kör jön, a nyertes meg kap egy pontot.


A hozzászólást Jay összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 17 2015, 12:22-kor.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 17 2015, 12:20

The member 'Jay' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670872645_a1c627d8ba_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671497272_138ab1755d_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670870847_3e012c7cc7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Szophie Szomb. Jan. 17 2015, 16:05

Felsóhajtottam. Most komolyan.. Mire ez a titokzatosság? Ez így igazán nem szabályos.. Ez kicseszés.
- Cöhh, akkor neked sincs semmi közöd hozzám. Egyáltalán mit teszel, ha most kiszállok a játékból? És beszéd közben is tudok koncentrálni amúgy.. És mi lesz akkor, ha felidegesítelek? És számodra miért rossz az, ha harchoz kell folyamodnunk? Csak nem félsz a vesztéstől? És ha te nyersz a kártyázásban, mi a biztosíték, hogy el is tudod venni tőlünk, amit szeretnél? Egyébként pedig.. a sütemény nekem jár! - csaptam le az asztalra a 3-at érő kártyám, majd húztam egyet. Amíg 8 alatt van az értéke, nem lesz baj.. talán.. Kockáztatás.>< Remélem, azért 3-nál nagyobbat húzok..

_________________
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 0510[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 1110[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 17 2015, 16:05

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671496204_1110d24a37_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Nio Vas. Jan. 18 2015, 22:00

Valamennyire megértettem Sophie álláspontját, és legszívesebben, én is kifakadtam volna, de most jobb dolgunk van. Úgy tűnik ez is a verseny része, ami kezd hasonlítani valami rejtélyes küldetéshez, nem pedig ahhoz aminek indult. Mindenesetre kezd eléggé gyanús lenni az a fogoly. Inkább arra szavaznék, hogy itt hagyjuk bezárva, ha ennek vége.
-Ha lehet nem kockáztatnék, és ebben a körben kimaradnék- tettem le magam elé kártyáimat, és néztem a kártyázó társaságra. Nem szeretnék veszíteni, még akkor se ha nem tudom mi az amit akarnak, és mivel számukra jobb, ha nem tudjuk, akkor meg végképp.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Chancery Kedd Jan. 20 2015, 20:19

Lassan már nem is a kártyázókra figyeltem, a tekintetem elrévedt, én pedig elkalandoztam kissé. Elsősorban azon, hogy Peter mennyire örül majd esetleg az aranynak. A fülem botja csak akkor mozdul, mikor Szo és a játékosok a nyereményről kezdenek beszélni, ami feltételezhető, hogy ahhoz a bizonyos aranyhoz vezető kulcs lesz. Én legalábbis ezt gondolom. Bár még mindig bennem van az érzés, hogy a céh valójában ezt meg se érdemli azok után, hogy kidobott... most már végig akarom vinni ezt a játszmát, ha törik, ha szakad. Hisz mi értelme van belekezdeni bármibe is, ha utána félbehagyom.
Álomkelő ezalatt füleit hátracsapva hallgatja a rabot, farka idegesen leng ide-oda ültében. A türelem nem az ő erőssége, és szinte érzem, hogy segítségért kiált, hisz nem fogja sokáig bírni egy ilyen őrülttel szemben a szócsatát. Én viszont csak feléjük nézek; várjunk csak.
-Törés... kulcs.
Tulajdonképpen ki sem próbáltuk, hogy a kulcs, amit találtunk, a rabhoz tartozik-e Suspect
Előhívom az inventory-ból azt, amit találtunk, majd megnézve, hogy mennyire figyelnek rám, a rab ketrecéhez lépek és beledugom a zárba. Majd próbálgatom, forgatom, nyit és zár-e.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Szer. Jan. 28 2015, 07:12

Ezt a menetet Nio nyerte, kezdődik a második. Az öreg rákoppint a paklira, az összes lap eltűnik, majd egy új paklit vesz elő. Szétoszt négy lapot, természetesen lefordítva, hogy megnézhessétek. /off: ez ugye az osztás köre, itt még nem tudtok cserélni.  on./
A fehér ruhás illető egyre türelmetlenebbnek tűnik, sokat figyeli Chan és Szophie petjét is valami okból kifolyólag.
Téged viszont Chan nem figyelnek, vagy legalábbis nem törődnek vele, hogy odamész a rabhoz. A zárban a kulcs nem mozdul el, se jobbra, se balra, merthogy még csak a zárba sem tudod betenni: merthogy nincs zár sem a ketrecen, csupán egy kilincs, amihez meg odamegy a "rab".
-Na, szeretnél bejönni hozzám, megnézni milyen ide bentről a kilátás?- kérdezi hatalmas mosollyal az arcán, majd lenyomja a kilicset, és a vasrácsos ajtó ki is nyílik rendre. facepalm

Öreg pontjai: 21, azaz instant win, kívéve, ha valamelyikőtök szintén 21-et dob. Akkor döntetlen és senki sem kap menet-pontot.


A hozzászólást Jay összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 28 2015, 07:13-kor.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 28 2015, 07:12

The member 'Jay' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671495468_55bb4123b3_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671496912_0dbd055c75_s [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670869989_3135d37e8a_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Vas. Feb. 01 2015, 15:02

Hahó.... Sad

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Nio Hétf. Feb. 02 2015, 12:28

Ezt a kört sikeresen megnyertem, bár ez még csak az első kör, gondolom még lesz egy pár. Továbbra is csendben figyeltem a fejleményeket, többek között azt, hogy az öreg eltünteti az eddig használt paklit és egy másikat vesz elő valahonnan, majd oszt is egyből.
Lássuk a medvét. Vettem kézbe nekem osztott lapjaimat, majd lassan néztem végig őket, ahogyan körülöttem lévőket. Többnyire az előttem ülő öreget és a fehér ruhást. Valahogy nem tudtam hova tenni, hogy mégis mit akarnak, és mi a nyeremény. Vajon jól érzem, vagy tényleg eléggé biztosak abban, hogy nyerni fognak?

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 02 2015, 12:28

The member 'Nio' has done the following action : Kockadobás

#1 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671495468_55bb4123b3_s

--------------------------------

#2 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670869989_3135d37e8a_s

--------------------------------

#3 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4670870847_3e012c7cc7_s

--------------------------------

#4 '10 oldalú kocka' :
[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 4671495468_55bb4123b3_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Chancery Hétf. Feb. 02 2015, 18:28

Suspect
~Mit keresel? Razz  ~
"Te kussolsz ott lent Neutral  " tekintettel meredtem a macskára, akinek önelégült képén mintha széles vigyor terült volna szét, mikor kulccsal a kezemben próbáltam keresni a zárat. Pedig feltételezem, hogy ő maga szinte észre se vette, hogy ezen a vackon nincs is semmi, ami zárná vagy nyitná, tehát a rab valójában nem is rab, csak egy őrült, aki szeret ott lenni. A gondom az, hogy ezzel fogalmam sincs, miért is játszunk pontosan, elvégre, ez még nem a labirintus vége, nekünk meg azt kéne elérnünk.
-Hát, bekukkanthatok ^^ -mosolyodom el és valóban bedugom a fejem az ajtó hűlt helyén, körbenézni. Elvégre, ez egy digitális világ, itt bármi megeshet, talán látok is valami huncutkodást a kártyázók felől innen bentről, amit kívülről nem lehet látni. Teljes testemmel mondjuk inkább nem megyek be, elvégre, sosem lehet tudni.
Álomkelő, miután jól kimúlatta magát rajtam, a füleit fordítja a fehér ruhás alak felé. Figyeli, de még nem a szemével, ezen kívül közelebb araszol ismét Vezérhez, de nem pusztán saját akaratából; szinte süt róla, hogy kezd ideges lenni valami miatt.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Jay Szer. Feb. 04 2015, 02:23

Szophie-ra várok még két napot, ha nem jön, a nevében dobok.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Hal(-)ál(l)labirintus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.