Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazamata

4 posters

Go down

Kazamata Empty Kazamata

Témanyitás by Strea Vas. Május 04 2014, 18:48

A szint legveszélyesebb területe, tele elhagyatott ösvényekkel és hatalmas fákkal. A mobok gyakorisága végett ideális hely egy kis tapasztalatgyűjtéshez, de a félhomályban és a labirintusszerűen elágazó utakon könnyen eltévedhet az arra járó. A kazamata végén a bossterem ajtaja nyílik, átjutást biztosítva a következő szintre.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kazamata Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by Hinari Vas. Május 04 2014, 19:20


A banánhegy tetején
Beleütöttem, vörös pixeldarabok, nyúltam feléjük, elkaptam őket, a semmivé váltak. Banánok repültek, csattantak és folytak le rólam, a háttérben vihogást hallottam. Felnéztem a majomra, aki még mindig előttem vigyorgott, lendítette fegyverét, több társamat is megsebezve. Nem érdekelt. Engem is eltalált, oldalról egy pofon, egy ütés, majomtól, mástól-e, nem számított. Egy pislogás, egy ismerős fegyver, és mégtöbb pixeldarab. Mindent elleptek, s mintha velük együtt az erőm is elpárolgott volna. Térdre estem, szemeim színe újra azúrkékre váltott.

...

Fájt a fejem. Egy pillanatra még éreztem azt a furcsa hullámot, mely elöntött, kezdett visszahúzódni már, s a szagok, benyomások is csillapodtak. Nem értettem. Körülnéztem, a fejemet fogtam, de az feltűnt, hogy kevesen vagyunk. Túl kevesen.
Aztán beugrott. Volt valami, egy üvöltés, majomhangok, és akkor elborított valami, s nem hagyott tisztán gondolkozni. Magam elé emeltem a kezeim, egyikben még ott volt a Katana, de egyelőre semmit nem kérdeztem tőle: páran engem néztek, s ahogy Alexra pillantottam, haloványan felsejlett a mozzanat is. Összeráncoltam a homlokom, úgy tápászkodtam fel; egy kicsit szédültem is talán, de annyi kérdésem volt, hogy nem tudtam eldönteni, melyikkel kezdjem. Kíváncsi voltam a vörös szempárra, hogy volt-e, aki ugyanúgy viselkedett-e, mint én, s vajon mit tettem még, s mit nem tettem, amit tennem kellett volna. Most viszont fontosabbnak véltem, hogy jobban legyek, addig nem mentem sehová, nem kérdeztem semmit és senkit. Vagy csak féltem a válaszoktól. Annyit tudtam, hogy a dzsungelben vagyunk, még mindig, bent a banánhegyek között. A boss viszont sehol. ... Ezek szerint vége volt. De hogy mi történt, arról csak homályos emlékeim voltak.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by RenAi Vas. Május 04 2014, 19:30

Végre vége... el sem hiszem, megfogyatkoztunk rendesen, de Peternek köszönhetően a képességemmel bevetve tarthattuk magunk valamelyest.... bár igaz az események furcsák és mindinkább szokatlanok voltak számomra, sok mindent nem is tudtam nyomon követni. Lassacskán mindenki szedelőzködött, mind a pár ember aki túlélte és sikeresen győztesnek nevezheti magát. Húzós volt ez a mai nap több szempontból is. Nem éreztem magam a toppon csupán esztelenül kapkodtam a fejem, és amint tudtam gyógyítottam, ezen kívül jó szokásomhoz hívően, követtem mások utasításait… hiába ez volnék én… de nem zavart hisz a cél szentesíti az ezközt, és a lényeg az volt hogy a lehető legtöbben megússzuk és győzzünk. Bár a végkifejlet nem tetszett igazán… túl sokan potyogtak ki, és használódott el a burkuk, ami azért nem olcsósság, bár megnyugodtam hogy mindenkinek volt. Rita valahogy nem volt önmaga, hiába vagyunk olyan sokat együtt valamiért mégsem látok bele a fejébe. De biztos vagyok abban hogy ez a mostani kiesése mély nyomot hagy benne… Yuit… sajnos nem ismerem túlzottan de érte is aggódok, felelőtlennek és haszontalannak érzem magam miattuk… de leginkább haszontalannak… magam sem tudom még hogy, hogy de fejlődnöm kell. Ez így nem állapot….
A többiek kimentek, én pedig mint sereghajtó maradtam utoljára, de visszapillantva feltűnt hogy valami nincs rendben. Hinari még bent van, és szétszórtan próbálja összeszedni a dolgokat, vagy talán még mindig nem hiszi el hogy vége van... minden esetre, oda lépek hozzá, és ha még nem tápászkodott fel teljesen, segítek neki.
- Minden rendben? - Kérdezem tőle, kissé aggódva, és közelebb lépve kezd bennem tudatosulni, hogy nagyobb baj lehet mint gondoltam.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by Hinari Vas. Május 04 2014, 19:44


- Ai…- még egy kicsit szédültem, összeráncolt homlokkal néztem körbe, majd a lányra. Eleinte nem tudtam, hogy mit is felelhetnék neki, rendes volt tőle, hogy idejött, és ezzel – nagy valószínűség szerint – hátulmaradásra késztette azokat, akiknek kérdéseik lettek volna – Nem tudom – feleltem végül - Csak annyit, hogy amikor a boss bejött, a szeme vörösen felizzott, és… - megráztam a fejem – Mi történt?


Sűrűn pislogtam a lányra... nem értettem mit nem ért, bár tény, hogy azok akik eddig látták a bosst amint belépett az a szörnyeteg a dzsungelbe, furcsa hatást váltott ki belőlük...
- Izé, először csak ti láthattátok a bosst, és mi nem, majd Miri és a többiek rájöttek, hogy a dzsungelben mi is látjuk, így mindenki beszaladt, és onnan kezdtük el püfölni, de amint mindenki meglátta a bosst, és a vörösen izzó szemét, ti furcsán kezdtetek el viselkedni... - Fordítottam el a fejem. Magam sem tudtam, hogy is definiáljam a "furcsán" szót.
- Gruk'ma... rossz hatással volt rátok... - csendesedtem el kissé.
- Olyan volt mintha ti is olyanná váltatok volna, mint Ő... bár szerencsére még így is őt támadtátok...  - Igen, azt hiszem most jut el a tudatomig hogy alakulhatott volna ez rosszabbul is...


- Olyanná, mint ő… - ismételtem a szavakat a lány után, a mondandója első, gyorsan elhadart részére, megfelelő koncentráció hiányában nem is figyelve annyira  – Akkor ezért volt… - lehajtottam a fejem, kezeimet ökölbe szorítottam – Mennyien…? - kezdtem bele, de nem tudtam folytatni.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by RenAi Vas. Május 04 2014, 19:55

Tudtam hogy rosszul fogja viselni, és persze hogy... hisz nekem mint healernek lett volna a feladatom mindezt megakadályozni, de még így is csupán ennyit tehettem... A céhvezérem viselkedése kissé megijesztett, ugyanakkor tudtam hogy most neki talán rosszabb mint nekem, többszörösen is. Csupán egy gesztussal igyekeztem javítani a helyzeten, bár nem tudtam hogy talán rontok-e vele, de az együtt érző ölelést akkor is megérdemelte... Először lassú mozgással, ami erős ölelésben végződött. Kissé bizonytalannak éreztem magam, mivel eddig főként csak "boldog" öleléseket kaptak tőlem a az emberek, de ha szorult helyzetben is vagyunk, akkor nagyobb a szükség az ilyesmire... Fejben összeszámoltam hogy mégis mennyien estek ki de így kezdtem a mondatom.
- Mindenkinek volt burokja... - És elhallgattam, nem szerettem volna folytatni, főként nem számokkal... de tudtam hogy meg kell tennem.
- Rita.. és Yuichi is köztük volt... - többiek nevét meg annyira nem tudtam...
- Azt hiszem összesen heten estek ki...- mondtam halkan... figyelve hogy a lány miként viseli… tudtam hogy most igencsak rossz lehet neki, és hogy az én feladatom kissé ápolni, gyógyítgatni, már amennyire segítségére lehetek. Leginkább azt hiszem most egy őszinte társ kell neki, aki arra tudja ösztönözni hogy elfelejtse a mostani keserves győzelmünket és továbblépne, hogy némileg erőt gyűjtve folytathassa vezérünkként a boss írtást, és mi mint csatlósai támogassuk ebben, így haladva lépésről lépésre előre… ami ugyan nem könnyű, de tudom hogy nekünk sikerülhet! Mivel bízok annyira bennük és önmagamban is, hogy legközelebb ügyesebbek leszünk… Nem könnyű ez, de mi erősek vagyunk és az erősek feladata példát mutatni a többieknek, hogy ők is megerősödhessenek. Ez a mi igazi feladatunk.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by Hinari Vas. Május 04 2014, 20:21


Átölelt. Egyszerre esett jól, és ijesztett meg, hiszen a válasz előtt tette, így bele se mertem gondolni, mi jön most. Én pedig hagytam, mozdulatlanul, s azon voltam, hogy minél kevésbé mutassam, mennyire magam alatt vagyok. Egy céhvezér nem teheti. Az érzés feszültté tett, ám amikor RenAi kimondta a neveket, majd a számot is… már nem tudtam visszatartani.
- Megígértem, hogy nem hagyom meghalni. Az előző boss után, megígértem neki – mondtam, szinte préseltem ki a szavakat, összeszorított szájjal – És a többiek is… - megráztam a fejem, hirtelen nézve fel rá, majd el is fordítottam az arcom, hagytam, hogy tincseim eltakarják könnyes szemeim. Nem sírtam, mert nem tehettem meg. De fájt, s maradék erőmet fokozatosan szívta ki az erőfeszítés, hogy nem lehet, nem szabad. Céhvezérként kellett viselkednem, pedig a barátnak most nagyobb szüksége volt Ai-ra.
- Ráadásul én szerveztem a bossharcot – tettem hozzá keserűen, egy kis szünet után – Sajnálom – néztem volna rá, mindennél jobban akartam volna tudni a reakcióját, a mimikáját, ami elárulja, hogy mit gondol valójában, de mint oly sok mindenre, erre is képtelen voltam jelen helyzetben. A földet néztem, melyen szétfolyt banánok meredtek rám vádlón, összetaposva, tudatosítva bennem a csata hevességét. Kedvem lett volna hozzávágni az egyiket a maradék majmok egyikéhez, kik Grukma legyőzése után kezdtek el hanyatt-homlok menekülni, vissza-visszanézve ránk, rám, hátha csatlakozok hozzájuk, hisz miért ne tenném, nem? Valahogy… ellen kellett volna állnom. Ezt várták volna tőlem, hogy nevetve fogadjam a próbálkozást, s ugyanúgy, határozottan folytassam, amit elkezdtünk, mielőtt a boss utánunk jött volna. Vajon mit gondolhatnak most? Vajon Ai mit gondol?

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by RenAi Vas. Május 04 2014, 20:34

Sejtéseim bebizonyosodtak a lány szavai és viselkedése után. Tudtam... éreztem hogy Hinari most szörnyen érezhette magát mindezek végett és bár nekem is rossz volt látni, tudtam hogy nincs bajuk és számomra csakis ez számít... Burok nélkül vajmi kevesen jelennénk meg itt, és tény hogy így is csakis akkor van esélyünk ha már jóval lehagytuk a boss szintet... hisz mi már akár a huszas szintet is tapogathatnánk, és ez még csak a tizenötödik volt... a lány mondatai bele hasítottak az elmémbe, szinte láttam magam előtt az ígéretről szóló képkockákat... össze kellett szednem a gondolataim hisz most meg kell vigasztalnom és nyugtatnom Hinarit, és még minden bizonnyal Ritát és Yuichit is... tudom hogy a lány dühös bátyus viszont inkább csalódott, félek hogy talán több boss harcon meg sem jelenik majd... nagyot sóhajtottam... majd szóra nyitottam a szám.
- Az a lényeg hogy jól vannak! - És erősebben szorítottam, ha még az ölelésem rabja volt... Szokatlanul igaz mondatnak éreztem ezt a számból, bár talán némileg közhely is... mivel a "jól vannak"-ot még nem könyvelhetjük el igazán... Amikor önmagát kezdte marcangolni azzal hogy "ráadásul Ő szervezte a bossot"... egy pillanatra... egy pillanatra mérges lettem. Hisz az önmarcangolás sosem vezetett még jóra senkit sem, ráadásul nem is a "kibukottak" között szerepelt hanem Ő is túlélte mint én. Hirtelen nem tudtam mihez is kezdjek, hisz nem Ő az igazi áldozat... ugyanakkor nem is cselekedett rosszul a megszervezéssel. Őszintének kell lennem azt hiszem... ezzel tisztelhetem meg leginkább, ugyanakkor tudom hogy ha most bántom akár egy fél szóval is, segítség helyett csak ártanék neki. Csendben voltam, és némileg harag és csalódottság, ugyanakkor megkönnyebbülés is munkálódott bennem.
- Nem hibáztál... ezt a szintet is megtisztítottuk, ugyanakkor... - nem mertem folytatni a mondatott, a lány haja eltakarta a szemeit, amit mint nő tudom mit is jelent...
- Ugyanakkor... kérlek ne hibáztasd magad... helyesen cselekedtél, nem tudhattuk a majom igazi képességeit, és mindenki bele adott mindent! Tehát nincs miért bánkódni, a többieket is össze kell szednünk és segíteni nekik, hisz akiknek most igazán nehéz, és szomorúság, düh és csalódottság munkálódhat bennük azok ők... - Nyögtem ki végül, bár ki tudja hogy vajon helyes szavak formájában-e... a komoly dolgokban sosem voltam jó, így kíváncsian és biztatóan tekintettem a lányra.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by Hinari Vas. Május 04 2014, 20:44


Éles hangja egy kicsit felébresztett, egy pillanatra megakasztotta gondolataim, amik nem tudtak ugyanolyan ütemben továbbhaladni. A hirtelen felismerésre a szívem is kihagyott egy ütemet, villámgyorsan hívtam le a minimapot, és csekkoltam Yuichi helyzetét. Ai-hoz csak azután szóltam, hogy egy kicsit megnyugodtam.
- Hülye voltam – ráztam meg a fejem – Ezzel kellett volna kezdenem – fordultam vissza a panelhez, s írtam a fiúnak egy pm-et, remélve, hogy nem csinál semmi ostobaságot. Rita ott van vele, talán tényleg nem lesz baj. Ai persze nem tudhatta, mi történt az előző boss után, ahogy senki más sem, kettőnkön kívül. Hogy Yui akkor ott akarta hagyni a céhet… és a saot is. Hogy vajon mi történt volna, ha nem kopogok be az ajtaján. Bezártam a menüt, egy kicsit még Yuichin és az aznap történteken járatva az eszem, ám Ai szavai visszarángattak a jelenbe.
- Igen, igazad lehet, de… - keserű lett a szám íze, és a szomorúságot egy cseppnyi düh és tehetetlenség váltotta fel. … de én soha, senkinek nem mondhatom el, ha valami bánt. Csalódnának bennem. - … mindegy – sóhajtottam, kibontakozva az ölelésből, és a maradék könnyet is kitöröltem a szememből. Megtanulhattam volna már. Próbáltam mosolyogni, de nem igazán ment, ilyenkor nem – Azért örülök, hogy így látod. De sajnos nem mindenki fogja. Sokan fognak hibáztatni, és teljesen jogosan – néztem el a tizenhatodik szint irányába, ahol a többiek eltűntek – Hiszen – nevettem fel keserűen – Amit műveltem, jó ég – ingattam a fejem, immáron egy fokkal vidámabban. Persze ott volt bennem minden korábbi negativitás is, de igyekeztem nem mutatni, hisz nem tehettem meg. Egyszerűbb volt könnyed beszélgetéssel feledtetni, ahogy az előző jópár alkalommal is. Egyszerűbb... de nem biztos, hogy hosszútávon kifizetődő.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by RenAi Vas. Május 04 2014, 20:46

A mondataim hatására a lány egy pillanatra megdermedt... vagy nem is tudom mihez hasonlítani, olyan mint amikor valakinek az eszébe jut valami... sőt ez be is lett bizonyítva miként egy üzenetet kezdett el pötyögni... meglepődtem, ugyanakkor Hinari arcát nézve meg is ijedtem picit. Azt hiszem le is sápadhattam, igaz az okát nem tudtam de a szeme járása és az arcának apró rezzenései és a felém intzézett mondatai elárulták számomra hogy valami nagyon fontos dologról lehet szó, így hagytam hadd csinálja. Csendben és nyugalommal vártam hogy befejezze, majd ismételten hozzám fordult.A mondatát félbeszakítva fejezte be... egy "de" szócskával amit némi szünet után egy mindegy szó követet... összeráncoltam a homlokom, hisz tudom a mindegy... hát az sosem mindegy... csupán valami olyasmi amit úgy gondolnak hogy nem érthetek vagy felesleges tudnom róla... így zavart...
- Nem mindegy.... - folytattam, bár nem tudtam miről is van szó.
- Mi lenne az a mindegy ami számomra nem mindegy?... - Kissé zokon vettem a mondatát, amit inkább nem tudtam hová tenni. Ha valaki azt szeretné hogy vegyem komolyan akkor ezt viszont el is várom... pedig nem épp a komolyságomról volnék híres, de vannak helyzetek mikor sajnos tényleg nincs helye hülyüléssnek, és ezzel a szőnyeg alá söprésnek, legyen szó bármiről... Majd kissé zavartan folytatta, vagyis inkább némi önmarcangolással a mondatát... épp úgy mint aki nem hisz el valamit hogy megtette.
- Nem csináltál semmi rosszat! - Jelentettem ki határozottan.
- Nem hibáztál, és nincs okod arra hogy haragudj magadra! - Folytatom gondolataim kifejtését.
- Mindent megtettél ahogy mi is, és a dolgokhoz mérten még jól is alakultak a dolgok... - folytatom, bár visszább veszek a hangomból és elcsendesedek...
- Még akkor is ha Rita és Yui kiesett... így most az önmarcangolásra és saját magunk hibáztatására nincs időnk! Erősebbeknek és ügyesebbeknek kell lennünk, tanulva a hibáinkból... így... most nem tehetünk mást, mintsem össze szedjük őket, helyre hozzuk a bennük lévő törést, már amennyire azt lehet... hisz... hisz... én nem siránkozok akinek a feladata lett volna kivédeni a támadásokat, átvenni a sebzéseket és életet adni a rászorulóknak... még Ayani is kiesett, aki a healer társam volt.... az aki méltatlankodhatna én volnék, hisz én nem láttam el a feladatom rendesen... de nem fogok haragudni és mérgesnek lenni magamra...- Mutogattam a kezemmel magamra majd folytattam.
- Hisz a legjobb amit tehetek, hogy bele vések minden itt történt eseményt a memóriámba és legközelebbre okulva belőle ügyesebb healer leszek mint most voltam! - Mondom... és talán némileg kijöttem a sodromból, nem méreggel inkább meggyőzéssel de a hangomban volt némi feszültség, mivel a céhvezéremnek jelentem be hogy miként hibáztam, amit el is ismerek előtte... furcsa... rossz érzés volt, de kihúzva magam vártam a fejleményeket.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by Hinari Vas. Május 04 2014, 21:34


Visszakérdezett, hát persze hogy. Nem tudtam pontosan, örüljek-e neki, vagy sem, de hamar rájöttem, hogy nem azért tette, hogy ezzel csak mégjobban felszakítsa a sebeket, s mégcsak nem is azért, mert a kíváncsisága fontosabb, mint az a tény, hogy nem akarok beszélni róla. Csak szimplán nem érezte, átsiklott felette, de ezt persze nem vettem zokon tőle, nem éreztem megsértve magam, sem semmi ilyesmi. Ő Ai volt. A maga hirtelenségével és kíváncsi természetével. Talán meg is mosolyogtam volna, ha nem kellett volna rá válaszolnom.
- Hát, tudod… majd egyszer elmondom. Valami kevésbé csúszós helyen – néztem körbe, és emeltem meg a lábamat, lerázva róla egy banánhéjat. Tudtam, hogy ez nem az a válasz volt, amit várt, de nem akartam belemenni ebbe, főleg nem itt, ilyen hangulatban, ilyen történések után. Titkon pedig egy részem reménykedett benne, hátha elfelejti… a másik pedig sóvárogva várta, hogy megtörténjen.

- Kinek mi a rossz… - mondtam csöndesen, elnézve az ajtó felé, miközben a lány beszélt, egyre fokozottabban és lelkesebben. Próbált meggyőzni, és az energiák, amiket megmozgatott, rám is hatással voltak. Kezdtem egy kicsit ténylegesen is megnyugodni, és egy ponton eljutottam odáig, hogy már egymagam is tudtam rendezni a fejemben cikázó gondolatokat. S ő csak folytatta és folytatta, teljesen őszintén, minden elharapott mondatvég és határozatlan szó nélkül, én pedig némán hallgattam őt, de mégis egyre nagyobb kedvvel. Kicsit talán naiv volt, vagy csak én voltam túl borúlátó, de ettől függetlenül értettem, mit szeretne, és bólintottam is rá, s ezúttal a mosolyom is valódi volt – A hiba az elkerülhetetlen, főleg abban a káoszban, ami itt volt – mutattam körbe – Szóval te se hibáztasd magad. Legközelebb már jobb lesz – mosolyogtam rá biztatón, s indultam el, magam után vonva őt. Elegem volt ebből a helyből, nem akartam látni, nem akartam rá emlékezni sem. Ahogy Ai mondta, tovább kell lépni, s én ezt nemcsak átvitt értelemben kívántam megtenni. Rengeteg dolgunk volt, segíteni Ritának és Yuichinak, ha kellett, felkészülni a következő akadályokra, s nem utolsó sorban, az események éhessé tettek, meg bírtam volna enni egy-két szelet sütit. Bármilyet, csak ne banánosat.
Szótlanul sétáltam céhtársam mellett. A szót is csak halkan ejtettem ki, de mégis tisztán, úgy, mint ahogy egy barátjának mondja az ember. Éshát, végülis, így is volt. Mégha eddig tartottam is tőle egy kicsit.
- Köszönöm.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 05 2014, 00:55

Nem neheztelt hogy visszakérdeztem, de tényleg nem értettem. Nem szerettem mikor az emberek így beszélnek, bár lehet csak azért mert én gondolkodás nélkül kimondom amit gondolok. Ez az ostoba őszínteség, aminek rabja vagyok és nem is bánom. Hisz ezért vagyok én, én. Mikor rákérdeztem a kihagyott mondatrészre, azt mondta hogy majd késöbb. Más körülmények között. Félek hogy csak terelés, de összeszűkült szemekkel rápillantottam és megszólaltam.
- Ezt bizony megjegyeztem és nem felejtem.. - Hinarit nem mindig értem, de talán azért mert nem beszélgetünk eleget… plusz voltak furcsa dolgaink, arról nem is beszélve hogy ő céhvezér én meg tag… a rang… jelent különbséget.. számára, én sosem néztem különösebben, hisz nem céhként tekintek a társaságra hanem mint hugicákra, báttyusokra és nővérkékre, *bele gondol* igen… azt hiszem öcsim nincs…>< Nincs fiatal fiú a céhben, mármint aki fiatalabb lenne nálam… hmm… sok bátyusom van, mint például Yuichi bátyus, és az ijesztő Ozi bátyus, és tele vagyok nővérekkel is. Szeretek itt lenni, bár gyakran érzem hogy jobban kellene foglalkoznom velük, főleg hogy látom hogy a lány miféle helyzetben van, és hogy Rita és Yuichi is kiteleportálódott… Aggódok értük, de mindezt nem fogom mutatni mikor Hinari sincs épp a legstabilabb állapotában. Igazi monológban fejtettem ki neki a véleményem, amit meg is mosolygott, jó volt látni hogy végre jobb kedve van, így nem is firtattam hogy rajtam vagy velem mosolyog, hisz a lényeg nem is az, hanem hogy így vagy úgy de sikeresen teljesítettem a kihívásom. A lánynak jobb kedve volt és ez a hangján és mondatain is hallatszott… amikor mondta hogy elkerülhetetlen a hiba, bólintottam egy nagyot. Hisz ez így van… és mikor mondta hogy én se hibáztassam magam akkor ismételten megszólaltam.
- Én nem is teszem! – Öltöttem ki rá a nyelvem, még akkor is ha valahol legbelül mégis, de makacsságom nem engedi mindezt beismerni… >< Majd kiérve a csendet egy szóval töri meg, amit eleinte úgy teszek mintha nem is hallottam volna, kellett pár másodperc hogy eljusson a tudatomig, vagyis inkább hogy megemésszem hisz nem tudtam egy ideig hova tenni.
- Yare, yare… - Tettem a kezem a fejére és kezdtem el finoman ütögetni, mint ahogyan a hugicáknak szokták. És a mondatom és hangsúlyommal meg igyekeztem Yurihimét utánozni.
- Ez már csak természetes. – Fejezem be.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 21 2014, 20:52

Hinari: Hangrögzítő Kristály (rögzíti és visszajátssza a vele felvett hangokat)
RenAi: Végzetes *Fegyver* (+12 erő)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kazamata Empty Re: Kazamata

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.