Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

+3
Atoru
Danee
Kusumi Ayani
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 16 2014, 23:59

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Jún. 22 2014, 14:23

Felállok és nyugodtan leporolom magam. Nevetséges lennék? Ugyan...

- Köszönöm, viszont belőlem nem eszik. Tényleg várjuk meg ameddig kialszik a lángja, legalább nem fogja megégetni a torkunkat. – könnyen meglehet hogy ezzel túlfeszítem a húrt Ayaninál, de kölcsön kenyér visszajár. Ezzel elvileg teljesítettem az adósságot, de fátylat rá, folytassunk.\^o^/

- Csak ne túl erősen harapj, mert fájni fog...és vigyázz melyik részemet, nehogy túl nemes legyen... –kacsintok rá Ayanira és remélem nem utál meg csipkelődésem miatt.- Ő is túl nagy falat nekünk...de hárman vagyunk rá, elfogasztjuk valahogy. Mindenesetre nem mondhatok nemet egy hölgynek...kíméletes leszek, ígérem. – nagyzoló szavak, hisz nem túl sok esélyét látom annak, hogy eltaláljam...nem baj, legalább nem kell annak a veszélyével számolnom,hogy megütök egy hölgyét. De mi van a mondással, hogy a szándék a lényeg? Nem bocsátkozom inkább morális vitákba most magammal. Figyelem a többiek támadásait. Danee tényleg betartotta amit mondott, hagyta a petet és Ayanit támadta, Atoru azonban nem hallgatott a lányra, Tűzrózsát vette célba. Így össze is omlott a tervem, miszerint hárman egy lányra...nem épp a párbaj jutott eszembe először róla. Ideje nekem is támadnom, szokásos koreográfia, nem is részletezném. Licht eltűnése azonban már felkeltette érdeklődésemet. Eddig háromszor találkoztunk és nem úgy tűnt, mint aki könnyen megsértődne, főleg nem ilyen dolgokon...arra szavazok inkább, hogy megunta és elment például...napozni. Daneetől kaphatott kedved rá. Szívesen vele tartanék, ha tudnám egyáltalán hová ment és ha nem tűnne úgy a dolog, hogy beijedtem a harctól. Nem-nem, ezt nem kockáztathatom.

|| Támadom Ayanit, ami ha talál 11 sebzést okoz neki.||
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 22 2014, 14:23

The member 'Cú Chulainn' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jún. 26 2014, 08:57

- Igazad lehet Danee csak azért ment el. – nevetek fel a fiú szavain – Már látom is őt valami szép ruhácskaban. Sok csipke mi?
Megrázom a fejemet, majd a következő szavaira elmosolyodok, gonosz vigyort engedve meg magamnak.
- Egy finom oldalast csinálok majd belőled. Szerinted miért ilyen szépen Tűzrózsa lángjai? A zsíros étrend egy lángoló állatnál csodákra képes. – kacsintok a fiú felé, majd Lancer szavait hallva elhúzom a számat – Azt hiszem… kicsit túl messzire mentél. Mármint én értem a poént, és értékelem is… de… Tűzrózsa… sajna nem az a fajta. – nézek petem irányába, aki egy pillanatra megáll, és elindul Lancer felé.
Hát igen, így jár, aki óvatlan szavakat használ a petecském közelébe. Tűzrózsa vad vágtatás követően felökleli a fiút, és mikor az a földön fekszik, a gyomrába tapos patáival, ezzel pixelezve a fiút. Természetesen az aréna beprogramozásának köszönhetően Lancer a pálya külsején tért magához, ahol figyelhette a további harcot.
- Sajnálom barátom, de 3 kör pihid lett. De ne félj. Ha jól látom Ato is fog csatlakozni hozzád hamarosan.
Az, előbb ha jól láttam csak ő volt olyan ügyes, hogy megtámadja a még ép képességű Tűzrózsát, ez viszont kis híján a pixeleihez vezetett volna, ha másik támadása is célba megy. De hát én nem mondhatom, nekik mit ne csináljanak, ők tudják nem én. Viszont az zavaró, hogy bár Lanceréket vissza akartam tartani bár, de Danee is velük tartott, és ő is engem kezdett el támadni. Eh.. legalább nem ostoba, hogy ismét a petemet sebezze. Viszont én se maradhatok ki a buliból nem, de bár? Mivel Atot Tűzrózsa következő körben sebezné 0-ra, így én Daneet veszem célba.

// előző találatok: Tűzrózsa támadása sikeres 35 sebzés Daneen (most lett csak jóváírva) - én 3x támadom Lancert biztos találattal (már előzőbe beírva) – Danee talált (23-at sebez belém) – Ato 1. csapása sikeres, másik mellé (Ato sebez Tűzrózsába 6-t, ám még aktív a képije, így visszasebez 35-t) – Lancer csapásai sikeres (11 sebzés belém) //

// én támadom Daneet (kocka) a támadás sikeres 3-t sebzek Daneen, Tűzrózsa támadja 2x biztos találattal Lancert, Lancer kiesett, a Lángoló Unikornis már nem aktív! //

Ayani: 1.kör
Tűzrózsa: 4.kör (kövi első támadása pihikör)

Az életsávok a támadásaim után:
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 8c6e9bf0558442ba825293fda3b24018_80fb4a16e6561d7a8bf86a162d5d1b6d2c781aeb

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 9c79aad367fdd5876a64833efa729f95_56cbe209bf65c3e20ed3e486d2a4bcbaec253a31

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 8a9648008a34c52123c820898b762006_731ea771d25b7a76315ef13c6efd66bff79f4579

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 39c51b8c8f9b6c7a6aaed8ef5886aa42_c89a5875e7aa9e87f6e4ce49dca4f9f23c1514c6

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 B4b5828993d00041b2fa905be602f979_99678abbf8d505a5a458bb353ca789efcb025266
Lancer kiesett visszaérkezésének számlálója : 3/0

// remélem nem haragszotok, hogy mostantól az életcsíknál az én körömet is beleszámolom xD Danee-s HP-nál már belekavarodtam, hogy jóváírtam-e neki előzőbe Tűzrózsa sebzését bele, vagy nem, de mint kdierült csak a visszasebzést számoltam Daneenak Tűzrózsa sikeres csapását még nem, így ezek elkerülése végett minden kör végén az én támadásaimat már beírom az életsávba //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 26 2014, 10:49-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 26 2014, 08:57

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Danee Kedd Júl. 01 2014, 14:55

- Nem szeretem különösebben a csipkét - morogtam rosszkedvűen - De nem fog eltántorítani a látvány ha csipkébe öltöztetted magad és esetleg kivillanni látom a szoknyád alól ! Amúgy a mögötted megjelenő virágok nem szoktak időnként női feromonokra éhes kígyózó indákká vastagodni? - vágtam vissza kicsit elengedve a gyeplőjét fantáziám harckocsija elé fogott, prüszkölő, berzenkedő, kitörni vágyó ménjeinek
Sikerrel bontom meg Ayani páncéljának szíjait kardom merész és pontos játékával, hogy az a sokat sejtető mellvért mihamarabb eltüntessen és nagyobb rálátás essék női bájaira. De sajnos erre még várni kell, még csak meglódult fantáziámban vittem sikerre a vért lesegítését ily módon.
Atoru is támadgat, bár szavai kissé furán csengnek számomra, még ha nem is nekem, hanem Lancer édesegybarátomnak címzi azokat:
- Héj, Ato, csak nem vega vagy, hogy ennyire ellenzed a hús-fogyasztást? -
csapongok szurkálódva - mi van ha kiderül, hogy isteni jó ízük van az unikornisoknak? Amúgy a füstölt lókolbász kifejezetten jóóó cucc! Nem tudom Japánban mennyire közkeletű, de nálunk odahaza nagy becsben tartják!
Közben a fent nevezett vágómarha, akarom mondani ló lángjai kialudtak
- Úgy látom Ayani, a pacid elégette a maradék szeszt, ideje folytatni a karikázást, meg aztán a lángolda után is jár vissza némi kölcsön, kedves Tűűűzróóózsa! Gyere Lancer... -
kezdeném de hiába keresem magam körül nincs a srác sehol
- Hova a kénküves mennykőbe kerültél Lancer! Hát most kellene nyársalni, mikor elfogyott a PB gáz belőle!
Nézek körbe, oszt látom ám, hogy ott van ni! eh! fönn a lelátón, patanyomosan, pixel-patkókkal a hasán
- Hát téged jól elintézett ez a lángoló lóhalál! Mikor jössz vissza, há?
Oszt, ha már ott vagyok, hát a lovat megsuhintom a kardom veszélyesebbik felével párszor

//támadom Tűzrózsát

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 01 2014, 14:55

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Atoru Kedd Júl. 01 2014, 20:11

- Hogy az a... O.o - figyelek fel, amikor látom, hogy az életem jócskán megapadt. - Ayani, a lovacskád elég veszélyes... - mondom a lánynak. Ez a pet eltüntette a maradék páncélomat, és emellé az életem felét. Talán a soviniszta disznó szereppel jobban jártam volna. >.> És még egy nyavalyás poti sincs nálam, hogy visszatöltsem. Nagyot sóhajtok. A harc első szabálya, hogy mindig legyen nálad poti a vészesebb esetekre. Erre én eljövök anélkül. Nem baj, nem is én lennék, ha hozok magammal... De majd ha lesznek receptjeim, minden más lesz... Addig pedig kibírom, nemde?
Danee-ra pedig meglepődve válaszolok.
- Én vega? O.o Dehogy! Azonban a lovak, unikornisok és pegazusok tabuk, hogyha ételről van szó. Abba pedig bele sem merek gondolni, hogy a lókolbásznak milyen íze lehet. No Inkább maradok a jól bevált sushi-nál. - mondom Danee-nak. És még Japán a furcsa nemzet, jó duma. >.>
Közben sajnálkozva láttam, hogy Lancer kapott egy piros lapot, és leültették.
- Nyugi Lanc, addig tartjuk a frontot. Wink Te pedig ne is álmodozz, Ayani. Razz - mondom a lánynak, felelve a mondatára. Legalább addig ki kell tartanom, amíg Lanc vissza nem tér. Csak attól félek, hogy a paci engem is letarol azokkal a nemes patáival, ami nem lesz túl jó érzés... Az előbb is, hozzám sem ért, és már levitte az életem felét... Viszont már nem lángol.
- Mennyivel jobb lett a hőmérséklet. - mondom, utalva a lángok kialvására. Talán az is lehet, hogy már csak akkor sebez, hogyha ő kezdeményez? Inkább nem kockáztatok, maradok Ayani-nál.
- Bocsi Ayani, de egy állat ellen ketten... Az azért unfair lenne, nem igaz? - mondom a lánynak, és már támadásba is lendülök.

/Támadom Ayani-t/
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 01 2014, 20:11

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Cú Chulainn Pént. Júl. 04 2014, 19:40

Patákat érzek a hátamon. ._. Fájdalmat nem érzek, a játék azt nem szimulálja, de nem kellemes. Ráadásul forró...tényleg kolbászt csinálok belőle. Ilyenkor bánom, hogy lándzsám van, nehéz lesz vele szeetelnem, de megoldom. Majd kölcsönkérem Atoru késeit vagy Danee kardját.  Szerencsére harcművészként tudom őket használni.

-Így legalább van időm kipihenni és kifújni magam. No meg hűvösebb is van itt fent, nem utolsó sorban...-kiabálok le immár a lelátóról, pár másodperc sötétség után. Most percekig csak innen szurkolok? Bőven elégg lett volna maximum egy perc arra, hogy leporoljam és kifújjam magam. Unalmas lesz ez így...Mindegy, majd figyelem az eseményeket. Van is mit, Danee és Atoru barátaim jó pár szót intézznek egymáshoz és hozzám, folytathatom a lekiabálást...szegény torkom. – Sushi? Rágondolni is rossz, annyi tenger mellett töltött év után, meguntam. Igaza van Danee komámnak, egy kis egzotikus és ízletes lóhúspecse vagy kolbász nem árthat meg. ^o^/ Nem is ettem még életemben soha, de sokan meséltek már róla, főleg az öregek. Atoru, nem értem nálad miért tabuk ezek kaja terén...nyitottnak kell lenni az új dolgokra. ^o^/ Mindenesetre köszönöm, hogy lesz még hová visszatérnem hála nektek, nem csak ti jöttek majd mellém. Bár ahogy az életcsíkodat elnézem, lehet hamarosan magam mellet köszöntelek, Atoru. –mély levegő és egy kis szünet a torkomnak. Itt vajon melyik ponttól függ, mennyit bírok kiabálni? Esetleg külön jártasság van rá? Oké, hülye kérdések. Ez elég pihenés volt a torkomnak, hogy visszatérhessek beszélni, azonban most már csak egy mondatot kiabálok, de azt olyan hangosan, hogy a szomszéd arénában is meghallják:
- HAJRÁ TEAM LÓKOLBÁÁÁÁSZ!!!
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Júl. 14 2014, 14:45

Nagyon elvannak a többiek, ahogy látom, és igazán élvezik a harcot. Mosolyogva csóválom a fejem. Ilyen jó hangulatú harcom sem volt már jó ideje, viszont kezdett nagyon úgy tűnni, hogy Daneenak már vesznie kéne. Legalábbis, míg összeszedem magamat. Megvakarom a fejemet, hogy mitévő legyek, de inkább nem váltom Tűzrózsát, így Danee csapása megcsappantatta kissé petem életét. Ato viszont engem szemelt ki. Nem értem miért nem Danee mellé ment támogatónak, hisz bármikor visszakapcsolhatnám petem képijét… de hát ő tudja. Az első csapását könnyedén kikerülöm, ám sajna a kövibe beleszaladtam.. eh. Viszont ideje lesz aktiválnom a Kesztyű egyik jópofa funkcióját. Le is hívom a Funkciókat, és aktiválom a Kirobbanó Egészséget.
- Hehe skacok, most gonosz vagyok. Tűzrózsa 5 HP-t gyógyul, míg aktív a funkció. – mondom – De azért vigyázzatok magatokra.  Hiába sebez ismét már csak 29-et, ahogy elnézem Ato ha mindegyikünk talál, teneked bye bye bye egy kis időre. –integetek, majd elhúzom a számat – Na jah… de sajna elég peches vagyok mostanában.
Csóválom meg a fejemet, majd Ato felé fordulunk mind a ketten. Kedvesen rámosolygok, majd mind a ketten meg is indítjuk a támadást. Tűzrózsa megpróbálja szokásához híven legázolni, én egy fogó ütéssel megpróbálom megütni a fejét, majd továbbra is a fejét célozva egy balegyenest bevinni. Majd hátrébb állva Danee felé nézek.
- Te csak ne akarj látni semmit. – dugom ki felé a nyelvemet, persze nem gúnyosan – És nem, nem kell féltened. Lancer te meg, ha jól vettem ki Tűzrózsa reakcióját, akkor respawn után küld is vissza. Márha Danee még él, és nem switchel le.

// Danee sebez Tűzrózsába 23-at, Ato sebez Ayaniba 13-at //

// Tűzrózsa 1 pihikör, majd 1x támadja Atot (fölső), én 2x támadom Atot (alsó), Kirobbanó Egészség aktiválva (Tűzrózsa gyógyul 5 HP-t //

Ayani: 2.kör
Tűzrózsa: 1.kör

Az életsávok a támadásaim után:
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 5be9a3883f5d217d08c8c010f0d34c1e_88747c6b34c7032ff36e3b17d01341716ee7765e

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4aafa5ab86e8bc50c7e61f0a102a13be_78d3a68776178adf45641fa79a243e2db77d64b9

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 8a9648008a34c52123c820898b762006_731ea771d25b7a76315ef13c6efd66bff79f4579

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 39c51b8c8f9b6c7a6aaed8ef5886aa42_c89a5875e7aa9e87f6e4ce49dca4f9f23c1514c6

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 B4b5828993d00041b2fa905be602f979_99678abbf8d505a5a458bb353ca789efcb025266
Lancer kiesett visszaérkezésének számlálója : 3/1


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 22 2014, 22:24-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 14 2014, 14:45

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Danee Vas. Júl. 20 2014, 17:10

- Lókolbáááász! - visszhangoztam Lancer kiáltását, aztán felhagyva a kimerítő ló vagdosással elterültem a porban. Mint egy tengeri csillag, úgy nyúltam ki a fáradtságtól. A homok jólesően terült szét körülöttem, a nap is kedvesen a szemembe vágott
- Akkor én itt most megpihenek -
jelentettem ki jó hangosan, hogy mindenki hallhassa. Legalábbis az a fránya rendszer úgy éreztette velem egyik percről a másikra, mintha mennyire nagyon fárasztó lenne ez az egész állatkerti vadulás
- Na most itt az alkalom drága Tűzrózsa, hogy ingyen keresztül gázolj rajtam, bár sokkal jobban örülnék egy ölelésnek tőled Ayani! Ha már úgy is földközeli élményeim vannak! -
emeltem a magasba, ölelésre a karjaim, úgy fekve a homokban, majd felkanyarítottam a napszemüvegem és előguberáltam egy pohár limonádét szívószállal.
Érdeklődve könyököltem fel, hogy na mi lesz, és Atoru végóráit kíváncsian vizslatva vártam a nagy finálét, ami majd kellően elszórakoztat
- Hajrá Ato-kun! -
csápoltam biztatóan a levegőbe, majd hulla fáradtan rogytam vissza
- Nincs valakinél egy Red Bull? Vagy Vörös Bika Poti, vagy mi fene? -
egy nagy ásítás és némi nyújtózkodás után visszatelepedtem megfigyelő pózba. Most igazán sok időm volt végre jobban szemügyre venni az egyetlen megmaradt leányzót a porondon. Végigmértem termetre, arcra, szemre, kebelméretre, s ha fordult hát a popsiknak is szenteltem időt, nehogy valami fontos lemaradjon
- Ayani, nem tudnál mégis inkább velem foglalkozni? -
kérdeztem tettetett esendőséggel - innen nagyon nehéz pontos méretet venni ám rólad, tudod, fontos, hogy nehogy rossz helyre csapjak véletlenül a kardommal! - mutattam neki két tenyeremmel a mellkasom fölött a levegőben formázva a melleit

//4.kör, pihenek

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Atoru Kedd Júl. 22 2014, 19:41

- Pedig finom a sushi, és elég sok fajta is van Lanc... A lóhús pedig tabu, mert a pacik bizony csodálatos állatok,akiket tisztelni és szeretni kell. Smile - válaszolom. Most úgy érzem magam, mint egy hippi. facepalm De nem gond, a pacikat tényleg védeni kell, múljon bármin is.
Amikor pedig Lanc és Danee belekezdett ebbe a lókolbászos kiáltozásba, elhúztam a számat. Engem mindig úg neveltek,  hogy az állatvilágot védeni kell,  és csak annyit vegyünk el tőle, amennyi szükséges. Meg valami ilyesmit tanultunk az ősemberekről is, hogy mindig csak annyit vettek el, amennyi kelett. Ma ez már nem így van. Az emberek felhalmozzák az értékeket, és nem törődnek a természettel. Most persze jöhetne a kérdés,  hogy "Te akkor mi vagy? Házi nyúl?" Nem, nem vagyok nyúl, sem házi, sem vad, sem vér, sem mezei, sem albino, sem barna, sem tarka,  sem anti-répa nyúl gyülekezeti tag, sem pedig az Imádjuk a Répát Nyúlszervezet tagja nem vagyok. Én egy egyszerű,  hétköznapi,  természet romboló Homo sapiens sapiens vagyok. De ezen lehet változtatni. Mindenki változtathat, aki úgy véli, hogy az emberiség túl messzire ment! Aki azt hiszi, hogy...
Ekkor támadot Ayani.
Minden érzékszervemmel koncentráltam, hogy nehogy eltaláljon engem, így kikerültem az egyik ütését... Aztán a másikat... Végül pedig Tűzrózsát is ki tudtam kerülni!  O.o
- Hát, Aya... Most vagy peches vagy... Vagy én vagyok szerencsés... Vagy pedig nem akartál eltalálni.. - lihegtem. Ez a kikerülősdi eléggé lefárasztott.
- Danee-san, ledőlök melléd, oké? - kérdeztem, és már el is feküdtem a homokban. Már nem kell sok, és Lanc visszajöhet, teljesen kipihenten. Csak addig kell kibírnom, és akkor Danee-nak nem kell egyedül küzdenie kettő ellen. Bár a három kettő ellen felállás még mindig jobban tetszene, de a következő támadásokat már nem hinném,  hogy ki tudom védeni.


/pihi kör/

_________________
Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 26 2014, 14:27

Ossu!

Lezárom a párbajt, Lictet leszámítva mindenki 20 expet és 50 aranyat kap.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa - Page 2 Empty Re: Atoru, Licht, Danee, Lancer vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.