Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

4 posters

Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Rosalia Csüt. Márc. 05 2015, 21:41

Kezdődjék az epic kill \o/

Egyelőre nem számolok statokat, Ayani írjon, hogy mit cselekszik!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Márc. 06 2015, 11:50

2 elf a 3-ból elég szép szám. Viszont az út már nem olyan hosszú a tengerpartig, így hamarosan ott is lehetünk. Elmosolyodok a gondolaton, hogy hamarosan horgászpartit fogunk tartani. Azonban a kedvem rögtön lelohad, ahogy megpillantom a köztünk és tengerpart közt álló rémségégeket... Bár az Agáma pónival személyesen nem találkoztam, viszont a Guide Bookot mindig olvasom, hogy mindig harcra kész lehessek... Így tudom, hogy az Agámák nagyon jóban vannak a Tűz Pónikkal... és Rózsikából van tapasztalatom ezek terén... és a könyv nélkül is tudom, hogy a tűz paripák elég lobbanékony természetűek. Ha nagy szerencsénk van most el vannak foglalva egymással... ám ha még sincs, akkor jön a támadás... a Tűz paripákról úgy összeségben 3 fontos dolgot tudtam... 1. bár nem szeretik a vizet, nem lesz bajuk tőle, 2. lobbanékony természetűek, 3. mindenevők, a fő számukra az, hogy éghető anyag legyen... legalábbis Tűzrózsánál ezt figyeltem meg...
- Rózsika ha nézel, akkor örülnék, ha szólnál a cimboráidnak, hogy nem jó móka... Miri ha meg te nézd, akkor segítsél már ki minket kérlek, mert ez így nagyon gáz. - kiáltom az ég felé.
Végül azonban úgyis sejtem, hogy nincs sok szerencsénk.
- Alinar, Faelyn. - szólok az elfeknek - Kérlek vegyétek a hátatokra Kokorot és Atorut. Biztos ami biztos, de ha én meghalnék fussatok olyan messzire amennyire csak lehet. De egyelőre maradjunk együtt.
Elvileg az elfek humanoid lények, akik mint apa és fia/lánya formátumú "lovaglás" esetén kezükkel tarthatják a többieket, így az én gyorsaságommal vagyunk képesek haladni, és nekik sincs szükségük vadászatra. Ha mindenki kész jelzek, hogy gyors tempóba kezdjünk el szaladni az Agáma pónik felé.
- A Tűz pónikat ne támadjátok meg, míg közel nem érnek, ne idegesítsük fel őket még jobban. Az Agáma póni irányába meg semmi támadási viselkedés, mert akkor halottak vagyunk. Ha szerencsénk van akkor a társaik közelében a pacik nem fognak támadni. Az Agámák békés lények, defensive stattal, vagyis amíg őket nem támadjuk békén hagynak.
Így követve a tervet kezdek el szaladni, az elfeket magam elé engedve. A Tűzpónik bár gyorsabbak nálunk a sok mobomnak hála azonban kivagyok segítve. A Farkasokat Bobot és a Koboldot a közelembe tartottam, így elállták a Tűzpónik útját. Ha szerencsém van nem tudnak áttörni rajta. Viszont ha túl közel kerülnek jön a B terv. Mint említettem Tűzrózsa mindenevő, és kedvenc eledele a hús. Így egy hús szeletet mindig a kezemben tartva szaladok, és ha egy túl közel ér, jól láthatóan kinyújtom felé a kezem, és a húst megpróbálom minél messzebb hátra fele dobni. Ha sikeres volt ez a manőver, akkor máris dobok el még egy húst, ha még egy túl közel ér. Kitudja ettől lehet meg is szelídülnek. Ha elfogytam a húsból szólok a többieknek, hogy ők is dobjanak el így húst, ha azt látják, hogy túl közel ért valamelyik. Elvileg nem távolodnak el túlságosan az agámáktól, így ha szerencsénk van, akkor hamarosan már bent is vagyunk köztük. A Tűz Pónik és az Agáma lovak együtt élnek, és nem háborgatják egymást... remélhetőleg így a Tűz pónik is leállnak támadással. Ám ha minden kötél szakad sajnos nem menekülök a harc elől... de akkor mindannyian a halál fia és lányai leszünk... Azért megpróbálkozok egy gyors idomítással... ha sikerülne egy Tűzpónit akkor jeleztethetnék vele az Agámák felé, hogy nyugtassák le a Tűzpónikat.... tudom érdekes stratégia, de hát hé... az életünk a cél. Az agáma póniknak elvileg nem szabadna elfutniuk, mivel nem harci funkciókkal támadtunk feléjük, így ha köztük biztonságban vagyunk, és szusszantunk, amíg csak tudok próbálom beszelídíteni a lovakat.

// amennyiben nem tudjuk elkerülni a harcot, akkor írok még egy 100 szavas postot, hogy ki mit támad >.> csak nem akartam megint össze-vissza bonyizni hogy Ha sikerül, meg hogy Ha minden kötél szakad , és így ha sikerül valamelyik tervem, akkor nem kell dobálóznom sem pluszban Rolling Eyes //

Off dobás után: jellemző xD dupla 6 után egy 1-es xD


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 06 2015, 11:52-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 06 2015, 11:50

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Rosalia Szomb. Márc. 07 2015, 17:48

Nem sikerült az idomításod, az 5 tűz póni rátok tűmad, az agámák szétszélednek a közeledtetekre, de azok nem támadnak továbbra sem.

Tűz póni: HP:15|F:40|E:40|K:10|GY:40|S:5|P:10|

Spoiler:

Ayani: 52/145 (0/5 kör) (4 husi)
Atoru: 50/50 (0/4 kör) (2 husi)
Kokoro: 40/40 (0/2 kör) (2 husi)


Atoru és Kokoro is felszállhat az elfek hátára.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Márc. 07 2015, 18:05

- Kokoro... Atoru... sajnos itt a vég... - komorodok el a mérges lovak között - De ha túléljük, legalább csapatként összetartottunk egész végig. Na most viszont készüljetek. Nem adjuk olcsón a bőrünket ugye!
Mivel nincs más én indulok elsőre kezemmel hadonászva próbálva a figyelmet magamra terelni. Öklömmel megpróbálok lesújtani a lóra, de az csak arrébblépet, elkerülve a támadásom. Hadnagy is mellém szökkent, ám az ő támadása se ért semmi, ám Radar már belemart a lóba. Bob bénázásra sem örültem, mert mire harapott, a ló már arrébb szökkent. Lothar kíméletlen buzogány csapása viszont pixelvilágba küldte a dögöt. A két elf barátom szinte egy időben engedték el a vesszőt, hogy azok beleállva egy másik lóba szétpixelezze azt. Remélhetőleg ezzel sikerült magamra vonnom az összes dög figyelmét. 2 kimúlt, 3 maradt. Ez 120 sebzés. De talán.... megpróbálkozok átállítani még egyszer egy tűzparipát, és vele megkérni az Agámát, hogy kérjék meg a maradék tűz pacit, hogy álljanak le. Bár hogy is. Ha sikerülne átállítani egyet, de a többiek még ugyanúgy támadnának akkor még nem nyugodhatok meg. Gyorsan elnyomom magamra a heal, majd ha a rendszer engedi magamba tömni a húst. Mindegyiket, ami nálam van. Ha sikerül ezzel maxoltam az élet sávomat, és most jöhet egy kis rodeó. Akrobatika II-met készenlétbe tartva, Vadászatom, Hallgatózásom, Észlelésemet is maxon pörgetve próbálom eltalálni azt a pontot, amikor képes lehetek felugrani az egyik ló hátára, majd maxos lovaglásomat használva a hátán próbálok egy kicsit rodeózni. Lábammal szorítom az oldalát, hogy le ne essek, a kezeimmel jobb híján pedig a fülét markolom meg... nem vagyok benne biztos, hogy a tüze neki sem sebez, mint Tűzrózsának. Kész Szellemlovasnak érzem magam.... egy kigyulladt ló alattam, már csak egy bőrszerkó kéne, és bőr leválasztás a fejemről... Ha sikerül rajta maradnom a lovon, akkor minden módszerrel (még akár a fülét is húzom mintha csak motoroznék) próbálom elválasztani őt a többitől. Akárhogy is, ha most megvadult, azzal csak nekem segít, hisz ahogy rúgkapál akár a társait is meg támadhatja, és ők is nehezen férnek hozzám. Elvileg a Mesteri Lovaglással nincs olyan ló, amit ne tudnék betörni... vagy lehet csak a fejem törik be, na mindegy. A lovak figyelmét elvileg magamra hívtam, így Atoék elmenekülhetnének.
- Fussatok! - ám ha megpróbálnának makacskodni - Tudom, hogy mit mondtam, de menjetek!
Ha más nem az elfeknek szólok oda, hogy kapják fel őket, és szaladjanak el velük. Én már mindenképp halott vagyok... de ha kell elhúzom a halálomat, amíg tudom. Próbálok minden mócert elérni, hogy rajta maradjak. Még akkor se engedném el, ha megpróbálna felborulni... persze ezt valahogy meg próbálom akadályozni.


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 07 2015, 18:31-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 07 2015, 18:05

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#5 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#6 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#7 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#8 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#9 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Rosalia Hétf. Márc. 09 2015, 11:08

A rodeózás nem jön létre, az idomítatlan agámák szétszéledtek.

5 sikeres találat. Ayani petjei rohamoznak, mint a cséphadaró, 2 póni már szét is pixelezősik, egy harmadik is veszít a hp-jából. Ayani sikeres képességpróbájának és az elraktározott husiknak köszönhetően még éppen túléli az ütközetet.

Tűz póni: HP:15|F:40|E:40|K:10|GY:40|S:5|P:10|

Spoiler:

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 3cfff6031aa84441ca18b2b53f0d6c8b_53c77b507d048b4690f96c9c9be253957bc3a546

Ayani: 25/145 (0/5 kör) (2 husi maradt)
Atoru: 50/50 (0/4 kör) (2 husi)
Kokoro: 40/40 (0/2 kör) (2 husi)


Atoru jön

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Kokoro Szomb. Márc. 14 2015, 20:00

//esetleges gépelési hibákért most bocsánat, ismét sikerült elvágnom egy ujjam >< //

Nem jó. Valami nagyon nem jó. Közelebb húzódok Atoruhoz. Nagyon félek, rossz érzés. Mintha valami sötét árnyék lenne. Mintha fölém magasodna valami.
Végül megállunk. Ayani kinyújtja a kezét. Olyan állatok vannak előttünk, mint Tűzrózsa. Tűzrózsa viszont kedves póni. Ezek nem azok. A vörösek már rázzák a fejüket. Hátracsapják a fülüket. Ez minden állatnál bajt jelent.  Azoknál, amelyeknek van füle.
Ayani megpróbál valamit, mi hátul maradunk. Luna és Fenrir fel-alá sétál, pont ellentétes irányba egymással. Köröznek körülöttünk, védelmeznek minket. De a pónik megindulnak előre. Megijedek, megrezzenek, ahogy Ayani bajba kerül. Atoru is megijed, látom rajta.
Ayani élete. Sárga.
Elengedem a fiút. Hogy is volt annál az ugráló minibossnál? Életem első minibossánál. Már nem is emlékszem rá. De! Már emlékszem. Kinyitom a szám. Majd becsukom. Atoru felé pillantok.
-S...Switchet kell mondani... ugye?
Luna és Fenrir előretőr. Nekiugranak a sérült póninak. Tépik, harapják, ahogy tudják. Ahogy érik. Csattan a fogsoruk, levegőben, a póni húsában, akárhol. Mindent megtesznek, hogy elpusztítsák. Én nem merek csinálni semmit. Csak meglegyintem felé a botot, mikor a közelembe ér. Közben behunyom a szemem, összehúzom magam. Vakon csapkodok magam előtt.


//Tehát... a farkasok az első kettő, a harmadik én. //

_________________
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 14 2015, 20:00

The member 'Kokoro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4766612103_86ee832108_s Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4766609959_af0c0eb7c7_s Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Rosalia Szer. Márc. 18 2015, 08:50

Switch sikertelen!

Az utolsó két támadás sikeres, de ez nem elég ahhoz, hogy leterítse a pónit. A maradék 3 tűzpóni rendületlenül támadja tovább Ayanit, ami hamar burkolásra kényszeríti az idomár lányt. Ennek következtében az ezidáig általa idomított petek indikátora is visszaváltozik narancssárgáról vörösre, s Atoru és Kokoro ellen fordulnak.

Dobálgathatunk még támadásokat, de feleslegesnek érzem, mire kettőt lépne Atoru vagy Kokoro, már lerohannák őket a mobok. Ha Ayani kapott volna irányításra adó itemet vagy sikeresebb arányban találtak volna a kockái, akkor lett volna esélyetek, de ezúttal sajnos nem volt szerencsétek.

Köszönöm a részvételt, de most mindhárman kiburkoltok!
Ha akartok, akkor írhattok még a fő topicba egy zárókört.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs pónik

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.