Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

5 posters

Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 10 2015, 14:44

Ayani (Sebzés: 3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Ayani
Farkas #1
Farkas #2
Farkas #3
Farkas #4
Farkas #5
Farkas #6
Farkas #7
Farkas #8
Farkas #9
Farkas #10
Farkas #11
Atoru (Sebzés: 3 /kés, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Atoru
Atoru
Farkas #1
Farkas #2
Farkas #3
Farkas #4
Farkas #5
Farkas #6
Farkas #7
Farkas #8
Farkas #9
Farkas #10
Farkas #11
Kokoro (Sebzés: 2, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Farkas #1
Farkas #2
Farkas #3
Farkas #4
Farkas #5
Farkas #6
Farkas #7
Farkas #8
Farkas #9
Farkas #10
Farkas #11


Ayani:145/145 hp (0/6 kör)
Atoru: 50/50 hp (0/6 kör)
Kokoro: 40/40 hp (0/6 kör)

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Feb. 10 2015, 21:32

Nyomokra találtunk. Ezaz! Ráadásul mob nyomokra. Nem is kevés elviekben. Ha minden jól megy, akár elég sok mobot is összeszedhetünk magunk mellé, nem úgy, mint tavaly. hamarosan, már érzékelem is az állatokat. Megállt jelzek Kokoronak, és Atonak, ha esetleg nem tűnt volna fel nekik a mobok közeledte. De végül csak szembenéztünk velük.
- Sok Vezér \o/. – szakad ki belőlem csak úgy akaratlanul – Azt hiszem, szerencsések vagyunk srácok. Keveset sebeznek, szóval idomítgathatunk. Azért 3-4-t midnenképp öljünk le, hátha lootolnak valamit. De legalább 3-at nekem, 3-at Kokornak hagyjunk meg. Oki?
Szinte ezután szó nélkül vetettem magam be a harcba. De előbb…. Legugolok, és az egyik farkas szemébe nézek (3-as). Lassan felemelem a kezemet, és próbálom magamhoz kedveskedni. igen.. Idomítani próbálom. Ha sikerült megpaskolom a nyakát. Ha meg nem, hát három szép ütéssel, majd egy rúgással máris pixelezem egy másik farkast. Még egy tockost beleütök a következő farkasba, majd szusszanok egyet. További két ütést mérek még ugyanabba a farkasba, végül hátrálok egyet.

// megpróbálom szelídíteni Farkas 3-t, majd biztos találattal támadom 4x Farkas 1-et ezzel elvileg pixelezve, egy pihi és további 3 támadás Farkas 2-be, ütésenként 3-akat sebezve //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 10 2015, 21:32

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 10 2015, 23:20

A Farkas #3 átállt Ayani oldalára, viszont a maradék 9 farkas egyszerre rabol rá az idomárlányra, bár még így is csekély sebzést visznek be neki.

Spoiler:

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok D6398196d3915ce99ba78754eed35360_fa70feafb11f5a2fcabeeef58ed89b89f026e707

Ayani:136/145 hp (3/6 kör)
Atoru: 50/50 hp (0/6 kör)
Kokoro: 40/40 hp (0/6 kör)


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 12 2015, 19:04-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Atoru Szer. Feb. 11 2015, 15:35

Úgy látszik a keresés jártasság nem csak arra jó, hogy tárgyakat találjunk, hanem néhány mobra is ráakadtunk az erdőben. Ezt most nem tudtam, hogy jó, vagy rossz hírként fogjam-e fel, azonban Ayani repesett az örömtől. Először nem értettem, hogy miért örül, aztán rájöttem: Ő és Kokoro idomárok. A mobok ebben az esetben teljesen főnyereménynek számítanak.
- Rendben, Aya. - mondom a lánynak, és már el is kezdem egymás után kaszabolni a mobokat. Ha igaza van, akkor kevés a sebzésük, így nyugodtan lehet őket támadni. És már idomítani is tudott egyet, így mínusz egy farkassal kell megküzdenünk, ami főleg jó! \o/
Hm... De akkor lássuk, hogy dobnak-e valamilyen lootot a farkasok, vagy sem.

/rátámadok Farkas 4-re, négy "késszúrással" (12 sebzés) elméletileg el is pixeleződik, majd utána rátámadok a farkas 5-re, beadva neki a maradék sebzést/

_________________
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 12 2015, 19:08

Atoru sikeresen kivégzi a 4. farkast, Ayanit pedig tovább támadják a virgoncabb farkaskomák. Azt viszont elfeledtem írni az előző körben, hogy a lecsapott farkasok után felszedhetitek a húsukat, egy rendszerüzenet pedig arról is tájékoztatja a zsákmány megszerzőjét hogy a húsok egyenként +10 hp-t adnak.

Spoiler:

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok D6398196d3915ce99ba78754eed35360_fa70feafb11f5a2fcabeeef58ed89b89f026e707
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok 4ebca9c3d274c7bc553036b74a11af08_b3f8351f98efd7aeb8c2b84bdbe4b4983d96eeaa

Ayani:127/145 hp (3/6 kör)
Atoru: 50/50 hp (3/6 kör)
Kokoro: 40/40 hp (0/6 kör)



Koroko jön, 1x támadhat.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Hétf. Feb. 16 2015, 19:10

Kokoro írt hiányzásokba, ebből a körből most kihagyom, de emiatt nem szenvedtek el plusz sebzést a farkasoktól. Ayani következik, a pet sebzése a klasszikus módon megegyezik az idomár irányításával.

Spoiler:

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok D6398196d3915ce99ba78754eed35360_fa70feafb11f5a2fcabeeef58ed89b89f026e707
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok 4ebca9c3d274c7bc553036b74a11af08_b3f8351f98efd7aeb8c2b84bdbe4b4983d96eeaa

Ayani:127/145 hp (3/6 kör)
Atoru: 50/50 hp (3/6 kör)
Kokoro: 40/40 hp (0/6 kör)



Ayani jön, 3x támadhat, pihen, még 4x támadhat.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Feb. 16 2015, 20:19

A farkas bár először vonakodott, végül nem támadott, és odajött hozzám. Megsimogattam a fejét, és rámosolygok. Érdekes volt, hogy most egy farkas a petem… A többiekre nézek bizakodóan, majd a farkasok közé vetem magam. Egyelőre a farkas pihent. Ato is szépen megagyalta az egyik dögöt, hogy aztán el is pixelezze, majd levigye egy másik életét. Eeeejjj nem hogy a sértetett sebezte volna. No, mindegy. Kokoro még nem ért minket teljesen utol, így elkerültük, hogy a mobok érzékeljék őt is. Oké! A mobok felé nézek, és csettintek egyet, és füttyel próbálok még egyet idehívni, miközben ismét legugoggolok, és csalogatni próbálok, ezúttal a 11-est. Bár nem számítok sokra, azért még próbálkozok. Végül, ha nem jön össze, akkor megindulok Egy öklössel, nagy valószínűséggel pixelezem a 2-est, a farkasom meg széttép a fajtársát (5-ös), majd a egy másikra is ráveti magát (6-ost)
- Na, gyerünk. Ato, ha nem idomulna a farkas, egyet ölj meg mindenképp.

// megpróbálom Farkas 11-et is szelidíteni (6-os kocka), majd utána 1 támadás Farkas kettőbe, ha él még egy, a Farkasom támadja Farkas 5-t 6-t míg el nem pusztulnak, majd nem támadunk többet //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 16 2015, 20:19

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Hétf. Feb. 16 2015, 23:25

Farkas #2 #5 és #6 megmurdel.
Farkas #11 átállt Ayani oldalára. Így innentől kezdve két pettel támadhat. 4 db ellenséges farkas maradt, mindegyiknek fullos az élete.

Spoiler:

Ayani:123/145 hp (0/6 kör)
Atoru: 50/50 hp (3/6 kör)
Kokoro: 40/40 hp (0/6 kör)



Atoru jön, 2x támadhat, majd pihen.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Atoru Kedd Feb. 17 2015, 15:45

Ayaninak egészen jól megy ez az idomítós dolog, és már kettőt is át tudott állítani. O.o Nem hittem, volna, hogy egy idomárnak ilyen képessége is lehet. Persze, benne van a nevében, hogy idomár, de na... >.>
Kokoro viszont, amint látom eléggé lesokkolódhatott, mert szinte mozdulni is képtelen. Szegény kislány... No Akkor viszont ritkítom helyette is a farkasokat!
- Rendben, Aya! - kiáltom a lánynak, és már támadom is a következő farkast. És még egy jó hír van ezekkel a farkasokkal kapcsolatban: Dobnak lootot! *-*
Azt az egy husit, amit az én farkasom hagyott hátra már fel is vettem, és két támadást beleeresztettem a legközelebbi farkasba.

//Négy késszúrás a Farkas Hét-be, aki ettől remélhetőleg elpixeleződik, majd egy pihikör.//

_________________
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 17 2015, 16:01

3 farkaskoma maradt, amelyik rendületlenül harapdálja Ayanit, de azért még így sem kell aggódni a hp fogyás miatt Razz

Spoiler:

Ayani:120/145 hp (0/6 kör)
Atoru: 50/50 hp (0/6 kör)
Kokoro: 40/40 hp (0/6 kör)


Kokoro jön, 1x támadhat. (Idomításhoz hatos kockával kell dobni, mellékcselekvésnek minősül.)

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Kokoro Kedd Feb. 17 2015, 16:03

Acsarkodás hangja. Jackal? Meglepődve fordulok a hang irányába. A többiek kicsit lehagynak emiatt. De nem Jackal az. Valami szürke suhan át a sűrűben. Jackal homokszínű. Követem a szürke foltot pár lépésben. Majd megtorpanok. Nem, a többiekkel kell tartanom. Nem szakadhatok le. Szaladok utánuk. Atoru! Várj meg, ne hagyj itt!
Hallom, amit Ayani mond. Idomítanom kéne? Hogy idomítsak? Kicsit hátrébb állok meg. Ayanit figyelem. Magához hívogatja csak, és a farkas odamegy. Aztán megölnek közülük egy párat. Mindegyiknél a szám elé kapom a kezem rémülten. Miért bántják? A farkasok is bántják őket... akkor ezért. Ahogy Jack is bántja azokat, akik engem bántanak. Vagy akik őt bántják. Igen, csakis ez lehet a háttérben. Csakis ez lehet a magyarázat. Ismét Ayanit figyelem. Szorosan markolom a szoknyám. Ismét magához édesget egy farkast. Tehát csak hívogatni kell. Értem.
Előrelépek. Leguggolok, pont, ahogy Ayani is. Felhúzom a szoknyám, hogy ne látszódjon az alsóm. Kinyújtom a kezem a farkas felé, és elmosolyodom. Egy olyan felé, akinek teli van az élete még. A tenyerem nyitott, tartása laza. Mutatni akarom neki, hogy nem fogom bántani. A fejem is lehajtom egy kissé, a szemébe nézek. Egy állat szemébe.
-Nyugi, nem foglak bántani. Gyere nyugodtan ^^
Mondogatom. Várok. Hívogatom.
Egy farkas. És én nagyon szeretem a farkasokat. Jackalt szeretem a legjobban. De ő most nincs velem.


//Csak idomítani próbálom az egyik sértetlen farkast Embarassed  //

_________________
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 17 2015, 16:03

The member 'Kokoro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 17 2015, 16:09

Idomítás sikeres, Farkas #8 átállt Kokoro oldalára. Már csak kettő maradt, adj neki Ayani /o/

Spoiler:

Ayani:118/145 hp (0/6 kör)
Atoru: 50/50 hp (0/6 kör)
Kokoro: 40/40 hp (1/6 kör)


Ayani jön.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Feb. 17 2015, 16:25

23 sebzés. Ennyit eddig a farkasok csak produkálni. Ezt a mennyiséget lazán feltöltöm hússal. Főleg, ha sikerül is megsütnöm. Viszont Atoru is lecsapott egyet. Fáradt mosolyt engedek meg magamnak, majd Ato felé fordulok.
- Azt mondtam ne támadj, ha nem idomul. Ejj te. Nem baj, legalább lesz élelmünk. – mosolygok a fiúra azért, nehogy megbántódjon szegény, most igazán nem jönne ez jól – Viszont ezt a kettőtcsak idomítjuk. Kokoro. Ha nem sikerül idomítanod, akkor megpróbálod még egyszer, vagy idomítsam én? Az a 2-3 sebzés nem jelent semmit már, csak nem szeretném rád erőltetni. Ha úgy érzed, hogy nem tudnál bánni kettővel, szólj, és akkor beidomítom azt is. Bár én bízok az ügyességedben, azért nem akarlak leterhelni.
A két farkas odasétál a lábam mellé, és én mindkettejük füle tövét megvakarom.
- Jól van kicsikék, most pihenjetek egyet. – a 9-es farkasra nézek, majd mosolyogva hívem kezemmel, bár már nem hajolok le… lassan már meg fájdul a hátam – Gyere, Aranyom nem akarunk bántani.

// idomítom 9-est, és nem támadunk //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 17 2015, 16:29

Idomítás sikeres, Farkas #9 átállt Ayani oldalára. Ayaninak 3, Kokoronak 1 farkasa van. 1 ellenséges farkas maradt.

Spoiler:

Ayani:117/145 hp (1/6 kör)
Atoru: 50/50 hp (0/6 kör)
Kokoro: 40/40 hp (1/6 kör)


Atoru jön, 3x támadhat.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Atoru Kedd Feb. 17 2015, 19:40

Egy, kettő, három, négy, húúú, mennyi farkas! O.o
Már négy farkas is átállt a mi oldalunkra, ami szerintem nem kicsi mennyiség. És még maradtak farkasok.
Viszont, facepalm magamnak.
Úgy látszik eléggé figyelmetlen vagyok. Vagy csak rossz szövegértő. Esetleg mindkettő...
- Elnézést Aya... - mondom a lánynak, egy kissé bűnbánóan. Az utolsó farkasra már nem is támadok, csak leültem, és figyeltem, hogy Kokoro hogyan szelidíti meg a megmaradt farkast - ha ugyan meg tudja.


//pihizek//

_________________
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 17 2015, 20:12

Pihizel :3

Spoiler:

Ayani:116/145 hp (1/6 kör)
Atoru: 50/50 hp (0/6 kör)
Kokoro: 40/40 hp (1/6 kör)


Kokoro jön, 1x támadhat.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Kokoro Kedd Feb. 17 2015, 21:35

Idejött.
Idejött hozzám.
Csillogó szemeiben valami megtört. Valami megváltozott. Meleg lett és gyengéd. Nem olyan, mint Jackalé. Talán azért, mert ő már nem kölyök. Megmerevedett, majd ellazult. Lassan lépdelt felém, nyelvét kinyújtva. Orrát érintette a tenyeremhez, üdvözölt. Végigsimítottam pofáján, hosszúkás koponyáján, selymes szőrén. Vad volt, vad bunda. Kemény és érdes. Mosolyogtam. Szervusz itthon. Nagyon örültem neki. Nagyon szerettem már most. Hagytam, hogy végighúzza pofáját a karomon, majd megállapodott mellettem. Figyelte a többieket, fülelve, elemezve. Leült, hisz már csak egy farkas maradt. Egy, aki még morgott, vicsorgott, támadott. Ayani azt mondta, próbáljam meg őt is magamhoz édesíteni.
Persze, bólintottam. Had legyen társa. Olyan, mint Jackalnak Norm. A megmaradt farkasra néztem, maradtam a helyemen, leguggolva, lehajtott fejjel. Felé is kinyújtottam, a másik kezem. Két kezem van, két farkasom lesz. Elmosolyodtam, és ismét megszólaltam.
-Ne félj te se. Gyere csak ide nyugodtan.
Vártam. Tenyerem nyitva, lazán tartva. Hagytam, had dolgozzon a rendszer. Vártam, hogy ő is idejön-e..


Szelídítés próba az utolsó farkasra.
És nem tudom, miért dobott kettővel, mikor visszavontam O.o


A hozzászólást Kokoro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 17 2015, 21:35-kor.

_________________
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 17 2015, 21:35

The member 'Kokoro' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Rosalia Szer. Feb. 18 2015, 01:59

Idomítás sikeres!

Ayani 3, Kokoro 2 farkast állított a maga oldalára. Térjetek vissza a fő topicba, de a térképen való továbbhaladással várjátok be a soron következő nagy mesélésemet!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs farkasok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.