Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

+3
Hime
Zakuro
Kusumi Ayani
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Aug. 06 2013, 16:39

mivel gyakoroljuk a kockás "szönyharcot" írjatok egy kezdőt amin megérkeztek a Kezdetek Erdejébe (mielőtt azt hinnétek nem oda kell írni, hanem ide xD). Legyen az mondjuk, hogy egy hirdetésen ezt láttátok:
"Tapasztalatlannak érzi magát? Nem PVP-zett még? Jöjjön el a következő koordinátákra, és gyakoroljon.
Üdvözlettel: Kusumi Ayani (koordináták)"

Na szóval gyakorlás céljából keressétek meg a karakteremet (amint írtatok kezdhetünk is Smile)
(adminoktól elnézést, hogy nem rögvest nyitóposttal kezdek)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Zakuro Kedd Aug. 06 2013, 17:13

Épp egy kis sétára indultam a Niceplace-ből. Amióta ott lakom, a sok boldog és barátságos játékos, és NPC között, nincs semmilyen rémálmom. Ezekkel a gondokkal nem küszködöm, mostanában csak a húgommal álmodok, hogy beszélgetünk. Nem csodálkoznék, ha ő is ezt álmodja, rendszeresen közös álmaink voltak, és ezt a játék nem befolyásolja. Tehát, amíg együtt álmodunk, közösen, beszélgetünk, addig tudjuk a másikról, hogy nincs komolyabb baja.
Gyorsan előkaptam a boros üvegcsém. Ittam egy-két kortyot, majd a Kezdetek Városa felé vettem az irányt. Arra fele elég sok olyan épület található, melyekre fel tudok mászni, akrobatika járatosság nélkül is. A szobrok ma viszont jobban érdekeltek, így a Főtéren lévő angyal szobor felé indultam.


Dél körül járhatott az idő. Már egy ideje, a nagy szín kavalkádot figyeltem. Hosszan követtem tekintetemmel az érdekesebb embereket. Néha-néha belekortyoltam az üvegcsémbe, miközben egy régi dalt dúdolgattam, énekelgettem. Kissé megéheztem, ezért megettem a Sanae által csomagolt, ínycsiklandó szendvicset (Megjegyzem, titokban Akio kicserélte a zsömlét, arra, amit ő maga sütött, nehogy ételmérgezést kapjak. Tudni illik, Sanae istenien főz, csak a kenyeret, és egyéb ilyennel szeret kísérletezni.)
Egy kis fejlődés nem ártana, vagy gyakorlás. Gyorsan lemásztam az angyalkáról, és célba vettem a Küldetések tábláját. Vidáman ugrándoztam, dúdolgattam, énekelgettem. Azóta tört rám, ez a mennyei boldogság, amióta picit, egy család részese lehetek, vagy valami olyasmi.
A következő kiírást találtam:

„Tapasztalatlannak érzi magát? Nem PVP-zett még? Jöjjön el a következő koordinátákra, és gyakoroljon.
Üdvözlettel: Kusumi Ayani (koordináták)

Mintha nekem szólna… Olyan nincs, hogy sokat ittam, mert nagymértékben sem hat rám az alkohol. Vagyis hat… Nah, a lényeg, hogy nem most. Elindultam az erdő fele. Ez a szöveg kicsit egy Tv Shop reklámra emlékeztetett...
...
Gyors öltözködés után, pedig már ott is álltam a megadott helyen. Remélem túlélem!

_________________
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Tumblr_mhbtphq7f61s30b3zo1_400Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Pbucket Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 294901_256263477846093_598605109_n
Zakuro
Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jul. 18.
Age : 27
Tartózkodási hely : Niceplace; Céh

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Hime Kedd Aug. 06 2013, 17:36

A nap ma fényesebben nem is ragyoghatott volna a fejem felett, mintha csak ki akarna csúfolni engem. Na azt már nem. Nem hagyom. Legszívesebben üvöltöttem volna, hogy elegem van az egész világból. Nem értettem mi bajom van, csak azt tudtam, hogy a hócipőm tele van az egész lehetetlen helyzettel. Nem tudom megérteni, hogy miért fejlődök ilyen lassan. Egyszerűen nem fér a fejembe. Hisz egyik küldit csinálom a másik után, egyik KT-t a másik után. ennyire béna lennék. Dühömben még a köpenyemet se vettem fel, hanem a vadi új vörös ruhámban rontottam neki a világnak, és jajj volt annak, aki az utamba mert állni. Most senkinek és semminek nem volt kegyelem. Ahogy ilyen feldúlt állapotban az utcákat róttam, hirtelen megjelent előttem egy tábla, én pedig a hatalmas lendületemmel szinte felkenődtem rá.
- Mi az isten. ez meg hogy a nyavalyatörésbe került ide. Eddig még nem volt itt.- Sziszegtem a fogaim között. Bár fájni nem fájt az ütközés, de jó pár JK és NJK nevetett körülöttem, mire én a dühtől tajtékzó szemekkel néztem körbe, és ahogy észrevettem, senkinek nem tetszettek a szemeimből lövellő villámok. Ahogy figyelmemet ismét a táblára irányítottam a következő szöveg jelent meg előttem:

"Tapasztalatlannak érzi magát? Nem PVP-zett még? Jöjjön el a következő koordinátákra, és gyakoroljon.
Üdvözlettel: Kusumi Ayani (koordináták)"

Bár annyira nem érzem magam tapasztalatlannak PVP terén, de úgy gondoltam, így egy kicsit levezethetem a feszültségemet. El is indultam a megadott koordináták felé, és az erdőbe érve egy elég fiatal kinézetű lányt találtam. ahogy közelebb értem, rögtön felismertem őt.
- Jééé, Szia Zana, te meg hogy kerülsz ide az isten háta mögé?- Néztem rá a Niceplace fogadóban megismert barátnőmre elkerekedett szemekkel.
-Csak nem te is... Nem, az lehetetlen.... Csak nem te is a PVP-re jöttél? Vagy csak mobokat hajkurásztál erre?- Kérdeztem tőle, miközben szívem mélyén reménykedtem, hogy nem PVP-zni jött, hisz nem szeretném, ha újdonsült barátnőmnek bármi baja esne. És most nem védett területen vagyunk.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Aida Atsumori Szer. Aug. 07 2013, 17:54

Azon a napon, a mi drága Nap nevű digitáliscsillag bigyuszunk úgy sütött, hogy még a homlokon való tojássütés se bizonyult volna lehetetlenségnek. Szóval reggel nyolckor körülbelül egy homoktól megszabadított sivatagban találtam magam. Kinéztem az ablakon és éreztem ahogy a bőrrétegeim szétégnek, na ezért fogtam a sötétítőket és úgy behúztam hogy egy kevés fény se jöjjön be. Na szerintetek mennyit ért? Pontosan! Pontosan! SEMMIT. A falak borzalmas szigetelése miatt azok átvették a meleget és nem kívülre, az utca felé áramlott, hanem persze, pont felém zúdult az a rohadt ötvenkilenc..ezer..MILLIRÁD fok! Tehát így egész délelőtt a földön fetrengtem és szidtam a hőséget, közbe folyamatosan ittam a vizet. Délután már valamennyire tűrhető lett az idő, ezért kimerészkedtem a fogadóból, nem túl sok ruhában. Felkaptam egy fehér farmerrövidnadrágot meg egy fehér inget aztán elindultam keresni valami küldetést. A táblához érve megpillantottam egy érdekesnek tűnő kis hirdetést. PVP zésről volt szó, amit még nekem nem ártott gyakorolni. El is mentem a megadott koordinátákra, ahol két gyönyörű hölgyeménnyel találkoztam. Már távolról is hasonlítottak Himére is Zanára, akikkel a Niceplace be is összefutottam, egy ideig még nem is hittem el hogy ők azok, csak akkor ébredtem rá igazán, amikor már ott jártam tőlük pár méterre.
- Sziasztok csajok! – integettem nekik. – Ti is PVP-zni jöttetek?
Hime már más ruhát hordott, egy vörös estélyit, amiben mit mondjak…még jobban festett mint az előző öltözékeiben. Csak egy pillanat kellett ahhoz hogy az ő ruhája és az én arcom ugyan olyan színű legyen. Pár másodpercig még csorgattam a nyálam aztán eszembe jutott Yuichi.
”Bámultad Himét?? Ezért most megfizetsz…” - gondoltam bele a következményekbe. Virtuális nyálpatakjaimat gyorsan letöröltem, majd rájöttem, talán össze kéne gombolni az ingemet, hisz azért mégis lányok társaságában vagyok. Így is tettem, gyorsan összegomboltam, kivétel a felső kettőt.
- Bocsi csajok, gyilkos ez a hőség. – vettem nagy levegőt.– Ti ismeritek ezt az Ayanit? – néztem rájuk kérdően.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Shade Csüt. Aug. 08 2013, 12:40

-Mit keresek a Kezdetek Városában?- motyogtam magamban, mivel azért mégsem gyakori látvány egy 7. szintű játékos a kezdő szinten. Nagyjából annyi értelme van a kezdő szinten tartózkodnom, mint WC takarítónak a luxus mosdóban. A városból kisétálva, elkezdtem gyengébb mob-okat öldökölni viccből. A mesterséges intelligenciájuk úgy sem érez fájdalmat, mivel pillanatok múlva újabb csapat spawn-ol a közelembe, akiket természetesen kis idő alatt elintézek (10 megölt mob virtuális lelke távozott el, és reinkarnálódott egy újabb testben). Mikor meguntam az értelmetlen gyilkolászást, visszamentem a városba. A térre mentem, tulajdonképpen nem tudom miért. Volt egy hirdetés, egy PVP-re, a hirdetés feladója Kusumi Ayani volt. Ismertem, mivel egyszer voltunk már küldetésen, együtt, egy Íjásszal. Állatidomár lány. Megnéztem a hirdetést, és a leírtak szerint a Kezdetek Erdejébe indultam. Átvágtam a városon, majd elindultam az erdő felé. Mikor közelítettem az erdő felé, három alakot pillantottam meg, közelebb érve már az is kiderült, hogy egy lány, és két fiú, az egyik hosszú hajjal, lehet hogy összetévesztettem egy fúval. Dél volt, a Nap kinézetű adathalmaz csak úgy ontotta magából a virtuális meleget. Amíg folyt a tanácskozásuk, egy fának támaszkodva figyeltem, hiszen az ellenfelünk bármikor ide keveredhet. Amennyiben információt szeretnének, ide jöhetnek kérdezősködni, bár ebben a legkevésbé sem bízom. Egyrészt nem tudják, hogy ismerem, - egy kicsit -, másrészt a szintemet, a kasztomat, és úgy az egész lényemet sem ismerik. Néztem őket, nem volt se kedvem, se szándékom beszélgetni velük, arról hogy milyen is lesz pontosan. Voltam már, egy miniboss-nál, biztos a boss harcok is hasonlóan folynak lesz, ha Kusumi-san nagyon megerősödött, akkor elképzelhető, hogy hasonlítani fog egy boss harcra.

_________________
Színem: #DC7726 (Ha valaki már lefoglalta, szóljon >_<)
Spoiler:
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Aug. 08 2013, 15:02

Hát eljöttek végre. Örültem, és izgultam és egyszerre. Az egyik ágon pihentem le, és onnan néztem a kis társaságot. 4-en jöttek el a kiírásomra, miszerint most ennyien fogunk gyakorolni a továbbiakban. Még egyszer kétszer átfutottam a csapaton, majd fütyülök egy nagyot, hogy felhívjam a figyelmüket. Széles mosollyal integetek feléül, majd leugrok az ágról, amely szerencsére nem volt olyan magasan, így minden gond nélkül leérkeztem a földre. Ezek után odasétálok hozzájuk.
- Örvendek a szerencsének. A nevem Kusumi Ayani. 13.szintű vagyok, és már a 3. boss óta a fronton tevékenykedek. Ha minden igaz ti vagytok azok, akik jöttek gyakorolni kicsit. A PVP talán azért is fontos, hogy gyakorolhassunk a frontora. Ja igen, mielőtt azt hinnétek, hogy én lennék az akitől félnetek kell, akkor nagyon mellé lőttetek...– mosolyodok el egy kicsit – Én ugyanis egy healer szerepét szoktam betölteni… Az ellenfelet… - füttyentek, mire az erdőből patadobogás hallatszódik – a petem Tűzrózsa.
Lángparipám fenséges léptekkel jött elő a bokorból. Nem így akartam bemutatni, de ilyen „színpadias” belépőt akart a kis huncut. Most azonban nem ezért jöttem ide, így folytatom a monológomat.
- A bossok nem ismernek kíméletet, és sosem hibáznak. Mivel én nem vagyok boss, így szerintem velem könnyebb dolgotok lesz. Mivel egyikőtöket sem akarom megölni, így kérlek, mondjátok el hány HP ponttal, és P ponttal rendelkeztek, hogy tudjam, hogy milyen sebzéseket vihetek rátok.. (Off: kérlek, mondjátok el) hm.. ez így nem lesz jó… petem jelenleg 24-et sebez… de tudjátok mit? – legördítem a menüm, és nemes egyszerűséggel leszerelem a 2 Kapcsolat Gyűrűmet – Lecsökkentettem a sebzésemet 12 ponttal, így már csak 12-et sebzek. Na de fiúk, lányok… Egy gyors bemutatkozás, és kezdhetjük is. A lényeg tehát, hogy győzzetek párbajban. Én vagyok egy ál-Boss, petem egy Boss segítő.
Ezek után, ha a többiek bemutatkoznak, elküldtem a csoportos kihívást, miszerint ők négyen full HP-s harcban mérkőznek meg ellenem, és vártam az első rohamozót.

//a nem a posthoz tartozó dolgokat, vagyis élet/sorrend pirossal írom//

Hasarii Fumiaki (Sebzése: 14, minden 2. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, speciális képességet nem használhat, az ál-Bossnak 5 vagy afölött kell dobnia, hogy eltalálja)
ál-Boss (ez lennék én) (Sebzése: 12, minden 6. körben pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Nagoyaka Kiyoshi (Sebzése: 9, minden 2. körében pihen, támadásánál 2 vagy afölött kell dobnia a találathoz, speciális képességet nem használhat, az ál-Bossnak 3 vagy afölött kell dobnia, hogy eltalálja)
ál-Boss
Hime (Sebzése: 9, minden 2. körében pihen, támadásánál 2 vagy afölött kell dobnia a találathoz, speciális képességet nem használhat, az ál-Bossnak 3 vagy afölött kell dobnia, hogy eltalálja)
ál-Boss
Zakuro (Sebzése: 4, minden 2. körében pihen, támadásánál 5 vagy afölött kell dobnia a találathoz, speciális képességet nem használhat, az ál-Bossnak nem kell dobnia, hogy eltalálja)
ál- Boss


ál-Boss élet: teljes élet, teljes páncél
Hasari Fumiaki: 50 élet, 2 páncél
Nagoyaka Kiyoshi: 25 élet, 11 páncél
Hime: 40 élet, 18 páncél
Zakuro: 20 élet, 2 páncél


/sajnálom a képesség használatos, és a kitartásos dolgot, de ti akartatok boss harcot gyakorolni xD/

//Klein KA-től kaptam engedélyt az iylen harcra, hogy a többiek gyakorolhassanak kicsit boss harcot//

///Ha valaki nem ért valamit, írjon nekem PM-et, a támadásotok után dobjatok a 6 oldalú kockával, kiv. Fumi///

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Shade Pént. Aug. 09 2013, 07:45

Még mindig a fát támasztottam, de gyorsan visszakerültem állóhelyzetbe. Ayani elkezdett magyarázni, kicsit megvakartam a fejemet. Tűzrózsa is gyorsan előkerült. Kicsit elgondolkodtam azon, hogy miért is ragadtam meg a 7. szinten.
~Szóval 13. szintű, és healer, ráadásul állatidomár? Kemény menet lesz.~ gondoltam, majd elővettem az invertory-m mélyéről a fegyveremet. Ayani leszerelte valamijét, amivel állítólag csökkent a sebzése. Kérdezett is, amit jobbnak láttam megválaszolni, ha már teljes-életes küzdelemről van szó.
-50 hp, és két páncél.- feleltem, és folytattam is tovább. -Hararii Fumiaki vagyok, Harcos, 2. szintű súlyemeléssel, és 1. szintű akrobatikával rendelkezem, 7. szinten járok.-
A bemutatkozások lezavarása után, azonnal neki mentem a pet-nek, örültem a kasztom különlegességének, ami a harckor boost-ot adott a sebzésemben. A pörölyömet belevágtam a lóba, majd amennyire tudtam, hátráltam. Furcsa, hogy még csak, nem is köszöntem a lánynak, pedig most már nem rettegek tőlük, mint annak idején. Vártam, hogy visszatámad-e, vagy sem, és azt is néztem, hogy a csapattársaim közül, ki támadja meg másodiknak az állatot. Mélyeket lélegeztem, és kis időközönként, hosszabb ideig lehunytam a szememet.

_________________
Színem: #DC7726 (Ha valaki már lefoglalta, szóljon >_<)
Spoiler:
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Aug. 10 2013, 15:36

Beszédem után elfoglaltam helyemet, amely a többiekkel szemben volt. Én voltam az erdő sűrűbb felén. A visszaszámláló lassan a 0-hoz közeledett, vagyis mindjárt kezdhettünk. Fumiakit a harcos gyereknek néztem a leggyorsabbnak a kis bagázs közt, mert nem hiszem, hogy a többiek olyan magas szintűek lennének, de hát a látszat néha csal. Amint 0 lett a meccs elkezdődött, és jött is az első ellenfelem. Fumiaki rohant felénk elsőként pont, ahogy sejtettem. Azonban nem én voltam a célpontja, hanem Tűzrózsa. Lángparipám úgy tűnik nem tudott védekezni csapása ellen, így szép sebzést kapott a fiútól. Azonban ez még nem volt elég ahhoz, hogy bajba legyen petem. Életcsíkja bár megfogyott, még mindig zöld maradt.
- Menet közben néhány dolgot megemlítek, ha arra kerül a sor. – szólalok meg – Most például figyelmetekbe ajánlom, hogy jelen pillanatban Fumiaki támadott először. A boss mindig azt támadja, aki elsőként lép a termébe, ám át lehet venni a figyelmét, ha azt mondjuk, hogy Switch, illetve utána a személy nevét. Néhány bossnál azonban ez változhat. Mivel Fumiaki támadott először, így most őt fogom támadni.. azaz Tűzrózsa. Ha valamelyikkőtök azt látja, hogy kevés élete maradt, vagy egyszerűen csak le akarja váltani, mondja azt, hogy Stitch Hasarii Fumiaki. Ezután a leváltót fogom támadni. Fontos hogyha nem leváltani akarjátok az illetőt, hanem átengeditek a támadást, akkor ne támadjatok előtte, mert a rendszer nem enged csak mellékcselekvést átadni. Mellékcselekvésnek számít a poti ivás, kristályhasználás, képességaktiválás. Itt is a Switch parancsot használjátok. Hiába gyorsabb az illető, ő is csak annyiszor támadhat, ahányat támadna a soron következő. Ja és boss harcok közben csak 1 mellékcselekvés lehet. Na de… Tűzrózsa, Lángoló Unikornis!
Tűzrózsa ezután támadást indított Fumi ellen képességét aktiválva.



Talált! Fumiai 14-et sebzett Tűzrózsán
Tűzrózsa aktiválja képességét, és 22-t sebzett Fumiakin

ál-Boss élet: teljes élet, teljes páncél
Tűzrózsa: -14 élet (zöld)
Hasari Fumiaki: 30 élet,
Nagoyaka Kiyoshi: 25 élet, 11 páncél
Hime: 40 élet, 18 páncél
Zakuro: 20 élet, 2 páncél

Kiyo jön


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 10 2013, 15:46-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 10 2013, 15:36

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Aida Atsumori Csüt. Aug. 15 2013, 11:47

Hamarosan Ayani is megérkezett, aztán ismertette a dolgokat. Elmondta, hogy 13-as szintű, a harmadik boss óta már a fronton harcol, és még az is kiderült, hogy igazából nem ellene fogunk harcolni, hanem a petje ellen. ”Tehát Állatidomár…nem túl jó…” Az is kiderült, ő healer. ”Healer? Vannak olyan játékosok, akik gyógyító képességekkel rendelkeznek? Azt a…nem is tudtam…durva egy csaj.” Végül a paripája is bevágtatott hozzánk, aki igaz hogy csak egy adathalmaz volt, mégis nagyon kecsesen tartotta magát. Joggal neveztette magát lónak. Megkért minket, hogy áruljuk el az életünket, a páncélunkat, hogy tudja mikor kell leállni. Elsőnek a fához támaszkodó srác, Fumiaki szólalt meg, aztán én vettem át a beszédjogát.
- Nagoyaka Kiyoshi vagyok, harcművész, 4-es szintű, életem huszonöt, páncélom tizenegy, egyes szintű akrobatikával is rendelkezem.
Fumiaki egy csapást végzett Tűzrózsára, akinek az élete ugyan kicsit megcsappant, még mindig megmaradt a csík zöldszíne. Ayani „Switch”-ről szóló oktatóműsora véget érésekor, Tűzrózsa is adott egyet Fumiakinak, ezért úgy gondoltam leswitchelem. ”Tűzrózsa, Ayani pete. Az igaz, hogy ha ki üssük Tűzrózsát, akkor Ayani tehetetlen lesz, de fordítva is igaz. Valamilyen szinten Ő irányítja Tűzrózsát, azt hiszem, ezért talán őt kéne legyőzni.” – rohantam Ayani felé, közbe elővettem a lándzsám.
- Swi----! – szakadt meg az egész támadásom, mivel üzenetet kaptam. – Egy pillanat! – aktiváltam a képességem, hogy sérülés nélkül odébb tudjak vonulni.
A céhtől kaptam üzenetet, amiben az állt, Enheriel petjét gyilkossággal gyanúsítják. ”Enheriel nem olyan! És Villámlás sem!” – húzott fel a dolog
- Ne haragudjatok srácok! Dolgom van! – rohantam, egyenesen a céh épület felé, mi közbe a párbajból automatikusan ki lettem dobva.
”Bebizonyítom hogy nem ők voltak!”

Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Aug. 15 2013, 20:34

Pici pacim remekül teljesít, és ennek nagyon örülök. Fumi támadását követően szó nélkül vette az akadályt, és nekiiramodott. Alig gyorsult fel, máris megjelent a Lángoló Unikornis tűzgyűrűjének kezdetleges változata, és drága petem már lángolt is, amint szükségesre gyorsult. Óh hogy egyem a máját a kis édesnek, hát nem teljesen belemelegedett a harcba? Ráadásul szó szerint. Vad pillantásokkal Fumiakit szemelte ki ismét áldozatának, és már el is találta, és jócskán megcsípte a pontjait. Ismét támadáshoz készült, mikor hangzott a parancs egyik fele. Tűzrózsa olyan hirtelen fékezett le, és fordult a hang irányába, hogy kis híján felborult. Kissé ingerülten szólok Kiyo után.
- Kiyo! Ne szórakozz. Ha elkezded, mond végig, mert már rákészültünk a váltásra. Jól van… na, mindegy. – mondom végül, mert a fiú már elment.
Tűzrózsa ismét vett egy fordulatot, és ismét Fumira támadt. Nagy valószínűség miatt biztos kikerüli, de hát kitudja… lehet, hogy sikerül eltalálni. Viszont utána jöhet a fekete leves. Úgy érzem, hogy előző „kirohanásom” után figyelmem nem fog annyira a harcon maradni, és lehet néha máshova fog a koncentrációm összpontosulni. Végül is mindegy... úgysem vérre megy, szóval nem leszek bajban, ha túl sok HP-t vesztenék ,meg talán ne mis olyan nagy a sebzése a két lánynak.. Már csak az a kérdés, hogyha petem talál, akkor vajon leswitchelik a fiút, vagy talán kockáztatják, hogy kibukik? Ez érdekelt engem a legjobban, így miután petem támadásának eredményét megtudtam, máris a soron következőt fürkésztem, hogy vajon melyik lehet a két lány közül. Remélem ők nem lesznek olyan mázlisták, mint Fumi, mert sok kis találattal is meg lehet halni.

Kiyo kiszállt a játékból


ál-Boss élet: teljes élet, teljes páncél
Tűzrózsa: -14 élet (zöld)
Hasari Fumiaki: 30 élet,
Hime: 40 élet, 18 páncél
Zakuro: 20 élet, 2 páncél

Hime jön

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 15 2013, 20:34

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Hime Csüt. Aug. 15 2013, 20:55

Amíg ott vártunk odaért egy fiú is, aki mint felfedeztem, régi ismerősöm Kiyo volt. Üdvözöltem őt is, majd egy másik srác is odaért, akiről kiderült, hogy Fumiaki-nak hívják. Mit mondjak, érdekesen néztünk ki, így négyen, főleg, hogy Fumiaki elég messze állt tőlünk. Majd Ayani is megérkezett, és közölte, hogy ő healer, és a lovacskájával kell megküzdenünk.
- Azta, hisz ez tök olyan, mint a Ponyta a Pokemonból! -Kiáltottam fel meglepetten. A következő pillanatban a ló már támadta is Fumiaki-t de ő se volt rest, és ő is támadta a lovat. Ezután Kiyo indult, hogy támad, de valami miatt fogta magát, és elrohant. Mi az istent csinál ez a hülye.. Na ezért még számolok vele.
- Nashimaru Lyliana vagyok, de szólíts csak Hime-nek. Mondtam. Lovag volnék. És hármas szintű.- Mondtam. Majd amikor a lovacska a következő rohamra indult Fumiaki ellen, így szóltam:
- Switch Hasari Fumiaki.- Közben magamra rántottam páncélom, és elő kaptam pajzsom és kardom. Majd valami hirtelen ötlettől vezérelve nem a pet, hanem a gazdi irányába indultam, és az utolsó pillanatban rontottam rá a lóra. Magamban megpróbáltam számolgatni. Ha Tűzrózsa most is használja a képességét, akkor huszonkettőt sebez, ami nekem nem jó, hisz a teljes páncélomnak lőttek, sőt az életem is fogy. Viszont én nem használhatok képességet, pedig most kifejezetten jól jönne. Ez tény. Viszont most okosnak is kell lennünk. De vajon hogyan. Fogalmam sem volt, csak reménykedtem, hogy valami isteni csoda folytán sikerül kitérnem a sebzés elől. És hogy nem orrol meg rám a srác, hogy leswitcheltem róla a pacit.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 15 2013, 20:55

The member 'Hime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Aug. 17 2013, 03:13

Hát mit ne mondjak. A történteken kicsit meglepődtem. Először is Fumi tök egyszerűen kikerülte a támadásom, vagyis az első támadásom csak szerencse volt… több pontot kéne fegyverkezelésemre raknom… Na, mindegy, ezután az volt a hihetetlen, hogy a Hime nevezetű hölgyike leswitchelte a fiút… na ezen nagyon meglepődtem. Azon meg ismét, hogy ő is inkább pacimat támadja, amikor én vagyok a boss… Nem értettem a logikájukat, hisz mondtam, hogy healer vagyok, így bármikor feltölthetem a petem életét, így igazság szerint csak a saját HP pontjaikat pocsékolják, de hát ők tudják. Petem szép sebzést vitt be képije miatt Himének, mivel közelharcosként támadta, és ilyenkor a támadó is sérül. Azonban a tűz eddig égett csak petemen, és egy hirtelen lobbanással ismét a régi Tűzrózsa galoppolt előttünk. Sörénye, és farokszőre bár továbbra is lángolt a Lángoló Unikornis formában sokkal több hőt bocsátott ki, így most egy kicsit lehűltnek éreztem a levegőt. Gyors átráztam végtagjaimat, majd bekapcsoltam a legendásom Haragos funkcióját, így 12-esre növeltem a petem sebzését.
- Himécske hát nem tudtad? Ha a tűzzel játszasz megégeted magadat. Viszont mivel switcheltél, így most te kerültél ki célpontnak.
Tűzrúzsa megállt kicsit mellettem, majd a földet kapálta mellső lábaival. Amint kiadtam a parancsot megindult a lány felé, és amint odaért elé, már lendültek is a mellső lábai. Egy hangos nyerítéssel a két hátsó lábaira támaszkodva ágaskodni kezdett, ami miatt mellső patái a lány arcát is képes eltalálni, és petem erre is szánta el magát, és jobb patája, ha minden jól sikerül szép nyomot fog hagyni a lány arcán.

Talált! Hime 9-et sebez Tűzrózsán.
Tűzrózsa képessége miatt 22-t sebez Himere, majd támadásával 12-t.

ál-Boss élet: teljes élet, teljes páncél
Tűzrózsa: -23 élet (zöld)
Hasari Fumiaki: 30 élet
Hime: 24 élet
Zakuro: 20 élet, 2 páncél

Zaku jön


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 17 2013, 03:17-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 17 2013, 03:13

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Zakuro Szomb. Aug. 17 2013, 12:20

Hime, újdonsült barátnőm jelent meg, meglepetésemre. A kérdése kicsit meglepett, de rá kellett jönnöm, hogy aggódik értem, mert ilyesmiben részt veszek. De muszáj fejlődni, és valahogy ki kell próbálnom ezt a harcolási fajtát is.
Kusumi Ayani jelent meg, majd utána csodálatod paripája. Az életemben megtanultam tisztelni az állatokat, és a növényeket. Hát be is mutatkoztam.

- A nevem Tachibana Zakuro, de hívjatok Zanának vagy Zakunak, vagy ahogy tetszik...-itt nevettem egyet, és rá kellett jönnöm, hogy mindig így mutatkozok be, de ezt már megszoktam, úgyhogy minden marad a régiben.- 20 életpontom van és 2 páncélom, 1 szinten járok, tehát még igencsak kezdő. Ennek ellenére szívesen harcolok. -itt lassan közelebb sétálok Kusumi-samához és Tűzrózsához, majd mindkettőjük elött meghajolok.- Ilyen szép állatot még nem láttam...- mondom még a lónak. Lehet, hogy most mindenki hülyének néz, mert egy vírtuális lónak köszöngetek, de nekem ez csak természetes.
Meglepődve nézem a hirtelen keletkezett harcot, már el is kezdtük. Nem is tudom mire számítottam. Na mindegy. Azon is meglepődtem, hogy mindenki a pacit támadja, eddig azt hittem hogy Kusumi-sama a boss, vagy mi... Mindenesetre, megpróbálom megtámadni, bár 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem fog sikerülni, mert jóval előttem jár. De hát, próba szerencse. Az is lehet, hogy ez itt valamiféle gyakorlás, tehát nyugodtan megtámadhatom, csak majd ő is visszatámad.
Hát majd csak kiderül.
Néhány pillanatot haboztam, amikor én jöttem, majd a lány, izé... nő, felé szaladtam kardom megjelent a kezemen. Egyet fordultam, majd a megpróbáltam a kezét megkarcolni.

_________________
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Tumblr_mhbtphq7f61s30b3zo1_400Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Pbucket Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 294901_256263477846093_598605109_n
Zakuro
Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jul. 18.
Age : 27
Tartózkodási hely : Niceplace; Céh

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 17 2013, 12:20

The member 'Zakuro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4767251444_0f76bf2817_s Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4767249862_5877ffd2ef_s Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4767251444_0f76bf2817_s Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4767251444_0f76bf2817_s Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Aug. 21 2013, 13:17

Kissé elmosolyodtam Zakun.
- Hát igen... Tűzrózsa tényleg gyönyörű állat, de még mennyire, viszont... néha kicsit önfejű. Hm.... most hogy mondom már tudom hol hasonlítunk Tűzrózsával. - ezzel én is felnevetek.
Tűzrózsán látszott, hogy nagyon tetszik neki ez a felállás, miszerint ő van most a középpontban. Zaku is ugyanúgy cselekedett, mint a többiek, vagy pacimat támadja... sikertelenül. Hát igen ennyit tesz a fegyverkezelés közötti különbség... bár én is meg fogom szenvedni Fumiakit előzőleg szép sebzést okoztunk rá, most viszont ismét a fiú jön, így ellenőrzöm a pacim életét. Még a zöld zónában volt, szóval egyenlőre nincsen gondban viszont néhányról már nem lehet ezt elmondani tekintek Fumira és Himére. Egyedül Zaku úszta meg a dolgokat, de csak azért, mert nem switchelt. Az én életem, és páncélom maxon volt, így ha túl sokáig fogják húzni a dolgot, akkor nem sok esélyük marad, hacsak nem leszek olyan szerencsétlen, hogy mellécsapjak állandóan. Végül is benne van a pakliban, de egye fene, meg még aki akarja, végül is csak gyakorlunk, és nekem nincs szándékomban megölni őket. Azért sajnáltam Kiyot, ugyanis ha valamelyik itt maradtnak kevésbé jó a vérmérséklete, akkor minden bizonnyal lesz hozzá pár keresetlen szava, ha mondjuk veszítenek. Mindazonáltal a jelenre kell összpontosítanom, mivel az 1. kör lement, és így ismét Fumiaki lép... gondolom Tűzrózsa ellen. A Haragos még működött, szóval még a sebzés növelés maradt. Így ha 2x eltalálom Himét,akkor őneki már vége is... Remélem leswitcheli, hisz csak 1x támadhatott csak. Mindazonáltal Tűzrózsa indult, hogy egy felöklelje a lányt. Tényleg belead mindent a kis pacim.

Mellé!
Hime sebződik 12-t.

ál-Boss élet: teljes élet, teljes páncél
Tűzrózsa: -23 élet (zöld)
Hasari Fumiaki: 30 élet
Hime: 12 élet
Zakuro: 20 élet, 2 páncél

Fumi jön



(Zaku az 5 fölött kell dobni a találathoz az nem azt jelenti, hogy 5 kockával Very Happy az azt jelenti, hogy 1 kockának az értéke nagyobbnak, vagy 5-nek kell lennie. Annyiszor dobhatsz, ahányszor ki van írva a neved a sorrendnél, és mivel csak 1x van, így csak az 1 kockát dobhatsz)


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 21 2013, 13:20-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 21 2013, 13:17

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Aug. 24 2013, 20:08

mivel Fumi kilépett az oldalról, így ahelyett, hogy támadnék Hime jöhet...

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Hime Csüt. Aug. 29 2013, 10:27

Egyre inkább éreztem, hogy nagy bajban vagyok. Még egy támadás, és végem van. De nem fogom feladni. Utolsó leheletemig küzdeni fogok. Ha esik, ha fúj. Lényegében ez a dolgom. Mint lovag magamra vonni a támadásokat, és hagyni, hogy a többiek üssék. Ez az én sorsom. nem hagyhatom, hogy más is megsérüljön. Zana-t mindenképp megvédem. Azt gondoltam, hogy ha már Kiyo elrohant valahova, legalább a másik srác marad, és segít nekünk, ám benne is csalódnom kellett. Ugyanúgy csalódok itt is az emberekben, ahogy a kinti világban is csalódtam bennük. Nem is értem, mit vártam. Hisz itt benn is csak emberek. Itt is tudnak gondolkodni. Miközben a továbbiakat terveztem, a menümben kezdtem el kutatni. Meg is van. Bár csak kettő van benn, de ez nem zavar. Gyors felhajtottam egy rövid akarat potiont, és ugyanazzal a lendülettel, már ugrottam is neki Ayaninak. Csak úgy forrt az adrenalin és a düh az ereimben. Agyamat eszelős őrület, és gyűlölet töltötte el. Nem bírtam magammal, nem tudtam magam visszafogni. Tudtam, ha itt és most meghalok, sok mindenkinek hiányozni fogok. Ám az életem ugyanúgy, ahogy Zana élete Ayani kezében van. De ha én életben is maradok, és esetleg Zana hal meg, azt sosem bocsájtom meg magamnak. Csak Ayani jó indulatában bízhattunk. Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen párbaj ennyire megmozgatja az elmém, ám hirtelen egy idézet jutott eszembe az egyik filmből, amit még régen láttam.
"Sosem tűnődtem azon, hogyan fogok meghalni. De ha már meg kell halnom, olyan helyett haljak meg, akit szeretek." Nem tudom, ez most ily hirtelen miért jutott az eszembe, de hát ez van.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 29 2013, 10:27

The member 'Hime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Aug. 30 2013, 13:04

Ezt nem hiszem el… Komolyan mondom… Először Kiyoshi, most meg Fumiaki. Ilyen nincs, komolyan mondom... ilyen félelmetesek lennénk Tűzrózsával? Egyedül Hime és Zakuro bátorságát méltányoltam.
- Le a kalappal csajok. A gyáva pasiknál sokkal merészebbek vagytok…  De… úgy érzem, nem sokáig fogjuk tovább húzni ezt… de lehet, hogy tévedek szóval… Mindazonáltal a Teleport Kristályotokat azért tartsátok kéznél, ha igazi boss ellen fogtok menni, mert ha vészes a helyzet inkább teleportáljatok ki, ha nincsen burkotok, ha meg van, akkor kockáztathattok, ha nem reménytelen a helyzet. Na, de.. jön a fináléééé. Adjatok bele mindent, mert én sem fogom vissza magam!
Tűzrózsa ismét gyorsítani kezdett. És ebben a pillanatban be is gyulladt. Hatalmas tűzfelhőbe borítva szaladt körbe-körbe. Perszelő hőség, amely körbevette már érezhetővé tette, hogy most sem szándékozik hibázni. Úgy véltem a túlzott magabiztossága nagy bajt fog hozni a fejemre, szóval csitítani akartam, de jobban belegondolva hagynom kéne pacimat kicsit „szárnyalnI”. pacim vadul szemezett Himével, ám még nem támadott. Hime körül szaladt, és a kört egyre jobban szűkítette össze, míg végül támadott. Bár e nélkül is 1 csapás lenne Hime mégsem állítottam meg petem. Végül is rajtam áll, hogy megölöm-e Himét vagy nem a veresége után, és én nem szeretnék senkit sem megölni egy harcban bármennyire is nem kedvelném az ellenfelem. Kíváncsi vagyok azonban hogy Hime, ha megmenekül vajon újra el fogja-e követni ugyanazt a hibát, mint múltkor. A másik probléma meg Zaku volt, aki kis szintje miatt nagyon könnyű falat lenne Tűzrózsának, és kicsit sajnáltam is emiatt, mert ha őrá kerül a sor nagy valószínűség szerint nem fog tudni kitérni csapásunk elől. De lássuk mi lesz a vége.


Hime (Sebzése: 9, minden 2. körében pihen, támadásánál 2 vagy afölött kell dobnia a találathoz, speciális képességet nem használhat, az ál-Bossnak 3 vagy afölött kell dobnia, hogy eltalálja)
ál-Boss
Zakuro (Sebzése: 4, minden 2. körében pihen, támadásánál 5 vagy afölött kell dobnia a találathoz, speciális képességet nem használhat, az ál-Bossnak nem kell dobnia, hogy eltalálja)
ál- Boss

ál-Boss élet: teljes élet, teljes páncél
Tűzrózsa: -23 élet (zöld)
Hime: veszített
Zakuro: 20 élet, 2 páncél

Mivel Himének pihenőköre lett volna, így nem támadhatott volna, így a támadását nem veszem figyelembe
Tűzrózsa betalált. Hime élete 0-ázódik, ám mivel egyszerű küzdőtér volt még életben van.

Zaku jön, pihen


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 30 2013, 13:09-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 30 2013, 13:04

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa Empty Re: Zakuro, Kiyo, Hime, Fumi vs Ayani, Tűzrózsa

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.