Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] A kinti én

+13
Anatole Saito
Hermit
Koshitsu Esutel
Taidana
King
Kokoro
Tatsuki Ranmaru
Halász Alex
Hinari
Jun
Shukaku
Mirika
Rosalia
17 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Event] A kinti én - Page 3 Empty Re: [Event] A kinti én

Témanyitás by Szophie Vas. Jún. 22 2014, 13:40

Soha nem gondoltam volna, hogy rajtam kívül akad olyan elvetemült tizenéves, aki ilyenkor nem a többiekkel lófrál odalent és beszélget unalmas és értelmetlen témákról, gondolkodik fölös dolgokról, és próbál fölös érzelmeket hajkurászni, miközben gondtalan bolondsággal éli vidám perceit, hanem idebent kuksol egy csendes kis könyvtárban. Persze már büszkeségből is itt maradtam, nem szándékoztam előbb távozni, mint ő. Persze talán több joga van itt tartózkodni, mint nekem, aki még csak iskolába sem jár, nemhogy ide, de mégis úgy gondoltam, én itt is előrébb állok nála. Természetesen értelmetlen csevegésbe kezdett, ami felettébb idegesítő volt, de az illem és jó modor azt diktálta, hogy feleljek a feltett kérdésekre, még ha csak szűkszavúan is. Azt kívántam, bárcsak most azonnal eltűnne ez az ember a föld színéről, vagy csak hagyna békén, nyugodtan gondolkodni, de nagyon úgy tűnt, nem szabadulhatok ilyen egyszerűen tőle. Így hát úgy döntöttem, felszínes társalgásba elegyedek vele, amúgy is gyakorolnom kellett ezt a számomra még mindig szokatlan japán nyelvet. Írni is latin betűkkel írtam, ha tehettem, tárgyalásokat is anyanyelvemen folytattam. Szerencsére ma már szinte alapkövetelmény a folyékony angol tudás, így soha nem származott ebből bajom. Eléldegélhettem volna úgy is ebben az országban, hogy soha nem tanulom meg a nyelvet, de akaratlanul is rám ragadtak a kifejezések, melyek körülvettek. És legalább elütöttem az időmet a nyelvtanulással is két tárgyalás és könyvelés között.
Óvatlan voltam, és a következő pillanatban mögém lopakodott, és belelesett az adataimba. Gyorsan ráterítettem tenyeremet a lapra, és magamban szitkozódtam, hogy nem voltam elég óvatos. És még értette is, amit látott. Gyorsan megfordítottam őket, és komoran meredtem a lányra.
- És te mi vagy? Melyik cég küldött? - szűrtem a fogaim között idegesen.
- Nem vagyok diák. - rendeztem össze a papírokat, majd beraktam őket a helyükre a dossziéba. - Mert nem kedvelem az ilyesmit. Nem érdekel semmi, amit odalent csinálnak. - mondtam kedvtelenül, majd hátra dőltem a székemben.
- Ez a kérdés viszont rád is ugyanúgy vonatkozik.

_________________
[Event] A kinti én - Page 3 0510[Event] A kinti én - Page 3 1110[Event] A kinti én - Page 3 0310
[Event] A kinti én - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] A kinti én - Page 3 Empty Re: [Event] A kinti én

Témanyitás by Jun Hétf. Jún. 30 2014, 16:18

Tetszett, hogy ilyen zárkózott  a lány. Olyan ártatlannak és megközelíthetetlennek tűnik. De ez a védelem amit maga köré épített, inkább tűnik egy szerencsétlen kísérletnek arra, hogy ne érezze magát magányosnak. Papirok közé temetkezik, és úgy viselkedik mintha itt sem lennék. Megmosolyogtat, ahogyan próbálja kizárni a jelenlétem, és a saját kis munkájával foglalkozik. Az ablakon kipillantva talán a sok felszínes, unalmas átlag ember egyike sem próbálkozna olyan lépéssel amit én most meg kísérelek lépni. Huncut mosollyal az arcomon léptem közel hozzá, és próbáltam kicsit kommunikálni vele. Azonban az eredmény kicsit másképpen sült el mint ahogyan azt kezdetben gondoltam. Úgy látszik felidegesítettem picit, egy lépésnyit hátráltam tőle, kezeimet pedig magam előtt dobáltam.
- Semmi ilyesmiről nincs szó. Nem gondolod, hogy lehetetlen lenne előre megjósolnia bármelyik cégnek is, hogy éppen hová tartasz Iryana-san? - mosolyogtam megbízhatóan. Erre nem igazán léphet semmit, megkérdőjelezni sem tudja a hitelességét a mondandómnak. De még ha a családi ügyletek miatt is lennék itt, egészen biztos, hogy másképpen próbálnék információt kinyerni a lányból.
- Én sem vagyok oda azért, hogy játsszam a jó kislányt és pattogjak a tűző napon. Semmi kedvem ingyen dolgozni, ráadásul izzadni, meg lebarnulni sem fogok senki kedvéért sem. - Meg amúgy is, most azért dolgozzak egy olyan iskola javára amit nem is szeretek? Hülyeség, csak egy szavamba kerül és máris új suliba kerülök. Azok a lányok majd dolgoznak helyettem is, egyikük sem fogja azt mondani a tanárnak, hogy én nem voltam ott.
- De valami nem fér a fejembe... - dörzsöltem meg az állam, és a lánnyal szembe ültem le. - Ha nem vagy diák akkor mégis mi a fenét keresel itt? A dokumentációt otthon is ugyanúgy el tudnád végezni, de mégis egy iskolai rendezvény helyszínén bujkálsz egy ramaty iskola harmadosztályú könyvtárában? - kerestem a lány tekintetét. Ezt a dolgot a bátyámtól tanultam, hogy ha a beszélgetőpartner szemébe nézel végig, akkor könnyen megtörheted. Csak várni kell a megfelelő pillanatig, és persze arra, hogy elkapja a tekintetét. De elég nehéz a dolog akkor, hogy ha az illető arra sem veszi a fáradtságot, hogy egy alapvető emberi illemet betartson.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] A kinti én - Page 3 Empty Re: [Event] A kinti én

Témanyitás by Szophie Hétf. Jún. 30 2014, 20:26

- Nem lehetetlen. - szűrtem a fogaim között. Egyáltalán nem. Persze az egy dolog, hogy egészen ma reggelig én magam sem tudtam róla, hogy itt leszek, de teljesen elképzelhető, hogy rám állítanak valami megfigyelőt. Nem mintha nem lennék ez ellen bebiztosítva tökéletesen odahaza kamerákkal és hasonlókkal. Cool Ugyanakkor mégis lehetséges, hogy elkerüli valami a figyelmünket. Persze azt sem tudhatta semmilyen konkurens cég, hogy magammal hozom a papírjaimat, de elképzelhető, hogy ettől függetlenül megfigyelés alatt tartanak. Na jó, ez már lassan egész cseppnyi üldözésmániába megy át, ha így folytatom.. Hisz mégis ki hinné azt, hogy egy diák összejövetelen is dolgozom? Aki már ebbe is belegondol, és utánam küld egy fiatal.. gyereket, hogy lenyomozzon, az már elég elvetemült ahhoz, hogy jutalmul megkapja ezeket az aprócska kis információ morzsákat. Természetesen azért a következő pillanatban elraktam a papírjaimat, biztos, ami biztos.
- Az jó kislány, aki ott kint van? - néztem le a rendetlen összevisszaságba. Véleményem szerint gusztustalan. Izzadt emberek ölelkeznek, és a fiúk a lányokra tapadnak, akik ehhez még jó képet is vágnak, sőt.. Förtelmes. A mai kor úgy alapjában förtelmes. Az emberek, ezek a fiatalok.. Szörnyű. Nem kívánok részt venni benne, és most nem csak azért, mert alapból nem szeretek kapcsolatot tartani az emberekkel.
A tűző napról meg annyit, hogy.. elég volt végigsétálnom az udvaron ahhoz, hogy érezzem a vállamon a nap hatását. Ha még egy perccel is tovább kellett volna ott maradnom, már leégtem volna.
Felsóhajtottam. Nem igazán volt mit tenni, most beszélgetnem kellett vele. Amúgy is.. legalább elütöm az időt valamivel. Ugyanúgy maradhatok ettől még továbbra is közömbös vele szemben, mintha csak sohasem beszéltünk volna.
- A bátyám elküldött. - válaszoltam tömören és egyszerűen. Tekintetemet rászegeztem, és erőteljesen, mélyen a szemébe néztem. Ha ő így, akkor én is így. Meglátjuk, ki bírja tovább a másik tekintetét elviselni.

_________________
[Event] A kinti én - Page 3 0510[Event] A kinti én - Page 3 1110[Event] A kinti én - Page 3 0310
[Event] A kinti én - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] A kinti én - Page 3 Empty Re: [Event] A kinti én

Témanyitás by Jun Szer. Júl. 09 2014, 20:15

Tökéletes magabiztosság, megbízható aura, és a szokásos mosoly ami majdnem olyan mintha egy szépen elkészített fagylaltkehely tetejére egy cseresznyét illesztenénk. Jelentősége nincs, csak dísz. Egy különösen finom dísz. De valahogy mégsem érzem azt a bizalmat a lány felől mint amit elvárnék egy átlag embertől.  De talán éppen ez a különös tulajdonsága miatt és érzem őt sokkalta különlegesebbnek mint a többieket. Ahelyett, hogy kint tölteni az egész napját bejött elbujdosni, inkább magával törődik, mintsem a többiekkel. Egészen biztos vagyok abban, hogy ö már olyan dolgokat élt át amit nem sokan. Szóval vannak még a családomon kívül is Yakuzák a közelben? Izgalmas, talán kicsit meglepett a dolog, viszont a lány akcentusa sem figyelmen kívül hagyható.
- Persze. A jó kislányok kint égetik szénné magukat, hagyják, hogy leizzadják a sminkjüket amit egész biztos órákig építgettek, vagy vizes palackokkal és törülközőkkel rohangálnak. - vontam vállat, cseppet sem izgatott, hogy mivel foglalkoznak odakint, nem vagyok az a fajta akit ez valaha is lekötött. Minek menjek tömegbe, amikor bármit vagy bárkit megkaphatok akit csak akarok? Nem kell nekem ilyen felszínes dolog, ráadásul semmi olyan nincs kint amire nekem szükségem lenne, ezért nem is töröm magam. - Ezek azok az emberek akikre én csak azt mondom, hogy u-nal-mas. - szótagoltam el. Még elég sok időm van, amíg véget ér ez a hülyeség, ha egy pár óráig elütöm az időt ezzel a lánnyal akkor már nyert ügyem van. Ha pedig időközben megfutamodik akkor lesz időm egy kicsit a mangámmal is foglalkozni. A lánynak feltett kérdésre csupán egy újabb tömör választ kaptam. Először meglepődtem, majd felnevettem a hasonlóságon.
- Komolyan? Micsoda véletlen engem is! Még a komornyikomat is ráállította az ügyre, hogy semmiképpen se tudjak otthon maradni. Micsoda nyűg... - a kuncogást befejezve az asztalra könyököltem, hogy mindkét kezemmel támaszthassam a fejem. A tekintetem maradéktalanul a lányén. Nem török meg, nem fogok veszíteni.
- Mellesleg... végig azt mondogattad, hogy engem azért küldtek, hogy kémkedjek utánad. Lehet, hogy valójában te kémkedsz? - huncut vigyor húzódott végig az arcomon. - Végül is ki gondolná azt, hogy egy tsundere lányka lenne a stalkerem? Áh micsoda terv! A dokumentumaid pedig figyelemelterelés? Vagy talán tévednék Joker? - gonoszkodtam picit, habár ez csakis az önszórakoztatásom egyik formája. Vajon sikerül kicsalnom a fal mögül az igazi énjét?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] A kinti én - Page 3 Empty Re: [Event] A kinti én

Témanyitás by Szophie Pént. Júl. 11 2014, 18:48

Kezdett valami egyszerű dolog megfogalmazódni a fejemben, miközben a szemben levő könyvespolcot kezdtem el vizslatni jobb híján. Szememet végigfuttattam a könyvek gerincén, és hamar rájöttem, hogy semmi érdekes nem volt közöttük. Semmi olyan, amire nekem szükségem lenne. Semmi olyan, ami új információval szolgálna. Haszontalan ez a könyvtár. Persze, mint minden átlagos, iskolai könyvtár. Csak az alacsony intelligenciájú, átlagos emberek számra fontos tudnivalókhoz volt elegendő az, ami itt volt.
- jó kislányok? - horkantam fel. - Azok ugyan nem ott vannak, hanem otthon. - csóváltam meg a fejemet. Még hogy jók? Azok? Na persze az sem volt elmondható, hogy mi, akik a könyvtárban ücsörgünk jó stréberek módjára, jó kislányok vagyunk. Nem, rám minden igaz volt, csak ez nem. Hiszen a parancsomra már számtalan ember életet oltottak ki. Rengeteg embert rúgtam csak úgy ki, amikor tudom, hogy a napi betevő falatjuk múlt ezen. Habár ezt nem is igazán rosszaságnak nevezném, mintsem inkább gonoszságnak.
Mindenesetre most inkább foglalkoztatott a tény, hogy ott ültem a lány mellett, és teljesen védtelen voltam. Rengetegen vannak, akik az én halálomat kívánják, és bármit megtennének azért, hogy eltávolítsanak az útból. Én pedig leengedtem a védelmemet. Most veszélyes helyzetben voltam. Egyetlen egy pisztolyom is a táskámban volt, lent a földön. Az is csak rövid távra hasznos.
A szemem sem rebbent a hallottakon. Az, és csak az járt a fejemben, hogy az életem veszélyben foroghat a lány mellett. Csak bólintottam. Persze, úgy beszél, mintha hasonlítanánk.. Ez is csak egy trükk.
Egyre jobban kezdett hatalmába keríteni az érzés. Nem szabad, hogy ideje legyen. Még ő előtte kell nekem cselekednem. Izzadni kezdtem, a homlokomra veríték ült ki. Tartottam vele a szemkontaktust, miközben lassan lehajoltam a táskámhoz, és kotorni kezdtem benne. A kezem remegett. Nyeltem egyet. Rövid időn belül a kezemben éreztem a fegyver hideg érintését. Nem voltam teljesen biztos a dolgomban, fogalmam sem volt, tényleg bántani akar-e. Elhatalmasodott rajtam a félsz..Stalker? Kémkedés.. A szavai visszhangoztak a fejemben, miközben a szívverésem a szokásos háromszorosára gyorsult. Joker?
A szó megfagyott a levegőben.  Talán ez a támadás jele nála? Igen, igen!
- Nem ölsz meg! - kiáltottam. Gyorsabbnak kell lennem nála! Előkaptam a fegyverem, rászegeztem, és gyakorlott mozdulattal lőttem. A lövés zaja megnyugtatóan hatott rám, a szívverésem hirtelen a normálisra állt. Mégis felkészültem arra, hogy talán elvétettem a célt. Újra remegés fogott el. Lábaim a menekülésre készültek. Ha még élve marad, akkor el kell innen tűnnöm.

_________________
[Event] A kinti én - Page 3 0510[Event] A kinti én - Page 3 1110[Event] A kinti én - Page 3 0310
[Event] A kinti én - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] A kinti én - Page 3 Empty Re: [Event] A kinti én

Témanyitás by Jun Szomb. Júl. 12 2014, 20:45

Vörös
Erősködtem, cukkoltam, szórakoztam vele, talán kicsit furán hangzik, de a saját magányom pótlására használtam fel a lányt, és minden mondatomat úgy alakítottam, fogalmaztam meg, hogy legkevésbé se tűnjek olyannak aki vágyik valaki társaságára, hanem sokkal inkább népszerűnek és erősnek tűnhessek a szemében. Igen. Hazudtam neki. Hazudtam mert ez volt az egyetlen módja annak, hogy valamit elérhessek, de ö is hazudott. Igen, teljesen biztos vagyok benne. Amikor a szemébe néztem láttam, hogy össze van zavarodva, nem érti mi történik. Igen, egészen biztos, hogy így volt, máskülönben már rég itt sem lenne, és egy másik teremben foglalkozna a munkájával. A saját szavait fordítottam ellene, miközben végig erősen tartottam a mosolyt az arcomon. Azt a mosolyt amit mindenki előtt mutatok, fent hordok, mint egy jó színész is. Csak az én színpadom a világ, a nézőtér pedig az emberiség. Minden ember csupán egy áldozat.
- Persze, ha jobban belegondolsz mind a ketten ellógtunk, és rejtőzködünk. Sehol egy lélek a folyosókon. - egek. Még ez sem tűnt fel neki? Fura gondolkodása van neki az biztos. Húztam ki magam, és néztem végig a lányon. - Mégis minek lennének otthon? Akkor nem tudják fenntartani a megbecsülésüket, és példamutató magatartásukat. - vontam vállat, nem mintha különösebben érdekelnének az ilyenek. De elég sok iskolát megjártam már, hogy tudjam, ez mindenhol így van. Harcolnak azért, hogy az elsők legyenek, a legjobb dolgozatokat írják, és ez okozza számukra a pillanatnyi örömöt. Én pedig kihasználom őket. Minek írjak leckét ha a fiúk odaadják a sajátjukat ha kell? Minek szenvedjek a dolgozatokkal, hogy ha okos vagyok és könnyedén átmegyek? Nem értem. A lány közben lehajolt és a táskájában kezdett turkálni. Felvont szemöldökkel néztem, ahogyan dolgozik odalent. Mégis mennyi irat van még nála?
- Most mégis mit csinálsz? Ignorálsz? - szóltam felé gúnyos hangnemmel, remélve, hogy legalább megpróbál visszavágni. Igen, vissza kell, hogy vágjon mert ha nem teszi akkor az olyan unalmas... Szinte könyörögtem legbelül, hogy harcoljon a szavaival, és próbáljon meg diadalmaskodni felettem. De ahogy mások is ö is gyáva. Nem fog, csendben turkál a pad alatt, mit sem törődve velem.
- Egek... micsoda nyűg... - mormogtam magamban, közben hátradőltem a széken, mindkét kezemet a tarkómra tapasztva, kicsit hintázgatva. Majd egy hangos kiáltás, és egy pisztoly eldörrenése törte meg a csendes. Még csak megijedni sem volt időm olyan hirtelen történt az egész.
- Mié...- próbáltam megszólalni, de egyszerűen nem sikerült, a mellkasomat hirtelen melegség töltötte el, de de mégis olyan fájdalmas ez a meleg. A testem megrázkódott, és leestem a székről. - n... ne menj.. - a lány elviharzott, próbáltam megszólítani, de nem sikerült. Minden egyes szó hatalmas fájdalmat okozott, a kezeimet a mellkasomhoz kaptam. Csak úgy kapkodtam a levegő után. Annyira fáj, nem akarom, hogy így legyen vége. Még nem.

"Akkor most vége? Lelőtt? Most meg fogok halni?" Mégis miféle kérdések ezek? Olyan klisé, olyan átlagos, nem lehet így vége. Nekem még olyan sok mindent el kell intéznem. Minden olyan vörös...
Utálom ezt a színt.

//Köszönöm a játékot :3 //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] A kinti én - Page 3 Empty Re: [Event] A kinti én

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.