Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

+3
Danee
Cú Chulainn
Strea
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 19 2014, 18:17

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 23 2014, 15:11


Támadás sikertelen.

Switch sikeres. Carla 10-et sebez Shizuba. Ahogy a madár repül, szárnyai felkavarják a levegőt, érezhetően hidegebb lesz.

Mameko jön.

sorrend:

életek:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Mameko Vas. Márc. 23 2014, 15:42

A bemutatkozás többé, kevésbé jól sikerül...sikerülhetett volna ha csak nem szól közbe Kagamin és ront mindent el azzal, hogy ö mutat be a többieknek. De őszintén szólva rosszabbra számítottam. Az indikátorom jelzőszíne, nem riasztotta meg a többiek békéjét, és oly természetesen fogadtak mintha én is közéjük tartoznék, habár ez nem igaz. Viszont, meglepetésként szolgált, hogy rajtunk kívül még egy srác is vöröslő rombusszal a feje felett jelent meg. A szőke fiú bemutatkozására biccentettem először majd amikor szalutált, szinte azonnal kihúztam magam, és mint egy katona a magasabb beosztásúval szemben én is hasonló módon cselekedtem.
- Mindent be fogok vetni ami csak tőlem telik! - válaszoltam a korábbiakhoz képest sokkal határozottabban, és magabiztosságom teljében tüzet is nyitottam a ronda madár felé, aki addigra már elég nagy szélvihart kavart ahhoz, hogy elirányítsa a nyilamat.
- Cöh..
- Csak ennyi telik tőled?
- Szégyen és gyalázat...
- Ne zavarjatok, koncentrálni próbálok... - csendre intettem két hűséges társamat, miközben ismét előhúztam egy nyilat. - Switch Shizuka - préseltem ki az ajkaim között, majd rögvest kilőttem a következő nyílvesszőt a túlméretezett madárka felé. De a saját védelemről sem ártana gondoskodni... a készletemben nincs túl sok poti, sem kristály... maradt a képességhasználat.

//Támadom Carla-t, megkísérelek egy képesség aktiválást, (korona esetén: a felém érkező támadás 100%, ha pedig halál akkor a Carla támadásának az 50%-át tükrözöm vissza az ellenfélre *értelem szerűen halálnál vesztek csak élet/páncél pontokat,)//

_________________
Szín: GreenYellow
Kagamin szín: Lime
Shimogu szín: forestgreen
Mameko
Mameko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 23 2014, 15:42

The member 'Mameko' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 23 2014, 16:21


Támadás sikertelen.

Switch sikeres. Képesség sikeres, Carla 10-et sebezne Mamekoba, de helyette ő maga szenvedi el azt. Ahogy a madár repül, szárnyai felkavarják a levegőt, érezhetően hidegebb lesz. Mindenki 2-őt sebződik.

Danee jön.

sorrend:

életek:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Danee Szer. Márc. 26 2014, 15:41

A felajánlásom nem aratott osztatlan sikert. Az arcokon kiütközött ez-az miután elhangzott, ráadásul az egyik gyerkőc... hát ez jól benéztem, olyan tomboy kinézetű volt, én meg azt hittem lány... ehh, erre amint megszólal, meg kicsit több figyelmet szentelek neki, kiderül, hogy nagyon is kisfiú a Kodoku >< Ráadásul Lancernek is tetszett a felhívásom, így aztán erős sürgetést éreztem, hogy némiképp kijavítsam magam:
- Tudjátok mit? Az egész társaság a vendégem egy üdítőre!
Carlát ugyan megvágtam, de a leérkezéskor a tigrisbukfenchez valahogy nem éreztem elég önbizalmat, így csak előredőlve-görnyedve, pár lendülettel jött kényszerű lépéssel értem földet és lassítottam le magam
- Az alapelvek? - azt hiszem most már mondhatjuk, hogy habitusommá vált a visszakérdezés, csak hogy egy kis gondolkozási időt nyerhessek
- Hát... valami olyasmit tervezek, amit eddig még máshol nem láttam... egy céhet, amiben a döntési, képviseleti jogokat havonta bárki felvállalhatná a céhtagok közül, és ezenfelül persze egy remek haveri társaság összekovácsolása lenne a cél!
Míg a többiek Carlát abajgatják, addig én előhúzok a zsebemből egy röplapot, és átnyújtom Lancernek
- Minden más, amit nem mondtam itt van a szórólapon! Van még egy csomó dolog, ami formálódik még bennem a céhvel kapcsolatban, de azt talán beszéljük meg nyugodtabb körülmények között!
Közben a többiek is mind megtették a dolgukat, én voltam a legpihentebb emberanyag, Carla is tiszta célpontvolt, így hát a szárnyas dögnek szenteltem a figyelmemet a továbbiakban
- Switch Mameko! - kiáltottam, s amikor épp válaszcsapást mért Mamekora, a madár hasa alá sprintelve igyekeztem alulról felmetszeni Carlát.

//Támadom Carla-t, switchelem Mameko-t

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 26 2014, 15:41

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Csüt. Márc. 27 2014, 16:46


Támadás sikeres. 20 sebzés.

Switch sikeres. Danee 10et sebződik. Ahogy a madár repül, szárnyai felkavarják a levegőt, érezhetően hidegebb lesz. Mindenki 4-et sebződik.

Kodoku jön.

sorrend:

életek:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kodoku Csüt. Márc. 27 2014, 19:34

*Amikor Kodoku meghallotta, hogy mindenki meg van hívva egy üdítőre, csillogni kezdtek a szemei. Nahát! Meg lett hívva! Életében először! Fogalma nem volt, ki az illető, és hogy jó ember-e, de ez most nem számított, csak az, hogy meghívták. Komolyabban elkezdődött a harc. Kodoku sok mindent nem csinált, csak összehúzta magát a hideg miatt, s figyelte a többieket, ahogy harcolnak. Hallotta, hogy az, aki meghívta, egy másik fiúval beszélget valami céhről. Nem igazán értette, mit is jelent egy céh, bár hallott egy-két embert erről beszélni az elmúlt év során. Kumo pedig ahogy lehetőséget látott rá, ismét megtámadta a madárkát. Kodoku elbambult, lassan jött rá, hogy mondania kell valamit. Bizonytalanul így szólt.*
- Switch Danee.



//18 sebzés ha talál//

_________________
Infó:
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 27 2014, 19:34

The member 'Kodoku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Hétf. Márc. 31 2014, 22:40


Támadás sikeres. 18 sebzés.

Switch sikeres. Kodoku 10et sebződik. Majd megint 10et. Ahogy a madár repül, szárnyai felkavarják a levegőt, érezhetően hidegebb lesz. Mindenki 8-at sebződik.

Cú jön.

sorrend:

életek:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Cú Chulainn Kedd Ápr. 01 2014, 18:59

Változott a terv, üdítőről lett szó. No problem, a potya mindig jól jön. ^o^/
- Ott leszek –szólok Danee-nak és figyelem hogy hogyan próbálják módszeresen kivégezni a bestiát, aminek eléggé megérzem támadásait. Alig maradt már életpontom, nem sokára be kell vetnem egy potit, ha túl szeretném élni. Közben az újdonsült kardforgató ismerősöm válaszol a kérdésemre és a kezembe nyom egy szórólapot. Nincs időm elolvasni, hisz rám kerül a sor. Támadok, megpróbálom a földről elérni a dögöt, lándzsám segít is benne. Majd leváltom Kodokut.
-Switch Kodoku.
Végre hogy nyugtom van elolvasom a szórólapot és véleményt is nyilvánítok róla.
-Ez tetszik. Mindenképp beszéljünk még róla később, akár majd az üdítő alkalmával is.


//Támadok, ami ha talál 11-et sebez, majd váltom Kodokut//
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 01 2014, 18:59

The member 'Cú Chulainn' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Kedd Ápr. 01 2014, 19:55


Támadás sikeres. 11 sebzés.

Switch sikeres. Cú 10et sebződik. Majd megint 10et. Ahogy a madár repül, szárnyai felkavarják a levegőt, ám az már nem hűl tovább.

Az állandóvá vált hőmérséklet hatására a tojásokat dér vonja be, majd elkezdenek mozgolódni. Carla idegesebb lesz, csőre és karmai megnőnek.

Shizu jön.

sorrend:

életek:

Egy kicsit átírtam a jelrendszert, eddig benne volt a páncél is, mostmár viszont a többi szörnyharchoz hasonlóan van vezetve. A nevetek előtt a számok azt jelentik, mennyiszer támadtatok eddig. Valamint megjegyezném, hogy ha kérhetem a résztvevőket, ne csak írjanak egy reagot, hanem előtte gondolják is végig, hiszen elérkeztetek a fázisváltáshoz. Twisted Evil Bármi kérdés van, pm-ben elérhető vagyok továbbra is! Smile

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Ápr. 03 2014, 14:39

Fura, a tojások a hideg ellenére elkezdtek mozogni... Nem épp fordítva, melegre lenne szükségük?
- Megmozdultak a tojások! - figyelmezteti a többieket, hiszen talán épp ez lehet a boss különlegessége, amit még nem láttak
- Switch Lancer!
- Én teszek egy próbát az egyik tojással, de ti támadjátok továbbra is a madarat! - és azzal célba is veszi az egyik tojást, és rá is lő, hogy kiderüljön sebezhető-e egyáltalán a három tojás.
Elővesz egy kis potiont, jól látható módon, elől járva felhajtja, amint Carla sebet ejt rajta
- Kezdjetek el potizni, és ne switcheljetek, ha az előző csapattárs még túlélheti, de ti már nem!



//támadom az egyik tojást, switchelem Lancert és megiszok egy kis potiont (miután Carla támadott)
//úgy tervezzetek, hogy az ezutáni kör pihenő, és nem tudunk potizni se majd!!!


A hozzászólást Aoi Shizuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 03 2014, 14:41-kor.

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 03 2014, 14:39

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Hétf. Ápr. 07 2014, 17:45


Carla a támadás elé veti magát, hogy az ne a tojásokat sebezze. Shizu a köre legvégén megiszik egy Kis Potiont, 20-al növelve életerejét.

Carla egy hangos vijjogás után Shizura veti magát, 20 sebződést okozva a lánynak.

Mameko jön.

sorrend:

életek:

Shizunak: a mellékcselekvés, pl a potiivás ugyanúgy a körödhöz számít, mint a támadás, a mob csak ezután támad. Így nem tudod megcsinálni, hogy a támadása után potizol csak, hiszen akkor már nem te jössz.
Tipp: érdemes kihasználni a switchrendszer előnyeit, főleg az olyan esetekben, amikor mindenki ugyanabban a körben pihenne. Lehet trükközni a támadásotok átadásával, hiszen ha átadod valakinek a köröd (ami nem a pihiköröd lenne, mivel pihikörben switchelni sem tudsz), akkor tőled és tőle is lemegy egy kiskör, így előrébbhozható a pihenőkör. Fontos, hogy egy játékosnak a két rendes köre között maximum egyszer lehet kört átadni, így ezt is vegyétek figyelembe.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Mameko Hétf. Ápr. 07 2014, 19:01

A többiek csapatmunkáját figyelve egyre jobban úgy érzem, hogy nem volt rossz ötlet, hogy nem verődök emberekhez, sőt mi több egyre inkább azt gondolom, hogy csak egymást hátráltatják mint segítik. Megráztam a fejem, és a saját kis társaimra pillantottam, miközben egyikük gondosan átkarolja az íjat piciny szájával pedig bekapja azt. Az egyik lány okosan kiszúrta a tojások mozgolódását. Ha nem figyelmeztet talán észre sem veszem őket. Talán azokban is segítők vannak, látva, hogy a madár milyen hevesen védi őket... Nem szándékozom feleslegesen elhasználni a köröm, amikor van más is aki több sikerrel támadja a madarat... Az üdítőt kínálgató srác felé fordítottam a tekintetem. Hogy is hívták? Nem bond... és nem is James... oh hát persze!
- Switch Danee

//köröm átadva Danee-nak.//

_________________
Szín: GreenYellow
Kagamin szín: Lime
Shimogu szín: forestgreen
Mameko
Mameko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Danee Csüt. Ápr. 10 2014, 22:12

- Na, ennek igazán örülök! - válaszoltam Lancernek. Egy kicsit most feldobott, hogy a társaság, különösen Lancer ennyire jól megvan együtt. Na meg, hogy talán akkor mégis van remény egy önálló céh alapítására, de még kelleni fog egy harmadik...
Szétnéztem a társaságon... a JL-es csajt leszámítva mindenki szóló játékos volt. Talán közülük még kedvet kaphat valaki a pihi alatt, ha összeülünk Lancerrel is megbeszélni a részleteket.
- Köszi Mameko! - ámbátor nem igazán értem miért jó, hogy kihagyja magát...
Mindenesetre felhajtottam egy kis potiont, biztos ami biztos, majd öles léptekkel a tojásokhoz siettem. Az imént a JL-es lány az egyikre lőtt, csak a boss bevédte a tojást. Mondjuk nyílvessző ellen nem nehéz, de próbáljon csak megy egy kardcsapást elhárítani a tojásairól. Az már nem lesz olyan egyszerű!
Megálltam a fészek szélén, az egyik tojáson megtámasztottam a lábam (legalább kiderül, mennyire erős a tojáshéj), s egy jókora suhintással lesújtottam egy másikra a kardommal.

//támadom az egyik tojást, és megiszok egy kis potiont


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 10 2014, 22:14-kor.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 10 2014, 22:12

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Csüt. Ápr. 10 2014, 23:06


Bizony nehéz felkapaszkodni a sziklára, amin a tojások vannak, de úgy tűnik, valamilyen módon Daneenak ez mégis sikerül. Persze időközben Carla is bőven odaér, szárnyával védve a vágást, majd belecsípve a fiúba úgy, hogy az lezuhanjon a földre. Danee 20-at sebződik a támadástól, az eséstől pedig még 5-öt.

Danee jön, pihen.

sorrend:

életek:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Danee Pént. Ápr. 11 2014, 03:14

Amíg zuhanok és zuhanok, és görgök lefelé a magas, egy végtelennek tűnő két pillanatig, szinte már elérhetetlen magas sziklaoldalról, arról, amelyiken a fészek van...
Az állam alá támasztom a tenyerem és fájdalom érzet híján azon kezdek el töprengeni, hogy hogy a nyavalyába sikerült nekem oda feljutni, mikor a hülye is látja, hogy olyan elérhetetlen helyen van, hogy íjjal is nehéz eltalálni a tojásokat.

Majd aztán, hogy végre sík barlangtalajra érek, szép lassan begördülve-farolva éles fékcsikorgások közepette a helyemre, veszem csak észre, hogy hiába mozdulnék és rántanám elő a kardom, nagy randa vörös rendszer üzenet értesít róla, hogy én most rendkívül fáradt vagyok, és nem fogom tudni kihúzni a kardot a hüvelyéből, ne is próbáljam, csak várjak szépen egy környi időt. És a potionről se próbáljam lecsavarni a kupakot, mert az se fog menni. Nem, nem, a kristályok se akarják megérteni, hogy szükségem lenne rájuk.

Úgyhogy egykedvűen keverek magamnak egy koktélt, csak úgy simán a földön heverve, magam elé kipakolva egy kisebb mixerfelszerelést
- Ja, bocsi, de a rendszer szerint fáradt vagyok és ki kell hagynom ezt a ... kört
Azért ne hagyjatok meghalni, ha lehet, mert csípősebb lett a madárka, és már csak egy ilyen húzását bírnám ki!

Közben gondosan összeráztam a jéggel, meg kevergettem, öntöttem és egyéb hacacárék.
- Egészségünkre! - emeltem magasba a végterméket, már amennyire egy földön fekvő alaktól az telik.

//akkol én most ledobtam magam a földle de dulván és pihenek!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 13 2014, 19:12


Carla továbbra is dühösen néz Daneera, a többiekre nem is figyelve csípi meg újra. 20 sebzés.

Kodoku jön.

sorrend:

életek:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kodoku Vas. Ápr. 13 2014, 19:21

* Rohamosan fogyott mindenki élete. Kodoku megivott egy mini potit (+5 HP), majd így szólt. *
- Switch Danee!
* Majd a pókica már próbálta is rohamozni a madarat.*

//Támadás, poti (+5) és átvettem a madarat//

_________________
Infó:
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 13 2014, 19:21

The member 'Kodoku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.