Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Desdemona

2 posters

Go down

Desdemona Empty Desdemona

Témanyitás by Desdemona Szomb. Jan. 18 2014, 17:33

Pet képesség:

Jégszilánk: Képes a karját egy egyszerű dobó fegyverként használni. Mind két karját képes eldobni, bár ilyenkor egynek hat, hisz karjai összeolvadnak egy hatalmas jégszilánkká ami 10%-os sebzést okoz az ellenfélnek. ( Használat 1 kör, Lehűlési idő 3 kör )

Kerettörténet:

Álltam egyhelyben a kezemben a tojással, majd valami furcsa történ a tojás pixelei instabillá váltak és eltűnt és helyére egy kis jövevény  került. Egy ideig csak csendben néztem a kis lény, de nem igazán tudtam hova tenni csak annyira jöttem rá, hogy egy mitikus lény áll előttem, majd egy halk hangot hallottam a fejemben.
~ Te lennél a gazdám?
Meglepve pillogtam a petre, nem hittem volna, hogy megszólal azt végképp nem, hogy telepatikus úton.
-Igen én volnék a gazdád. Miféle szerzet vagy te és neved van?
~Ohh…Üdvözöllek! Én miféle szerzett, hát nem egy értelmű, hogy egy Jéggólem vagyok és sajna nincs nevem vagy ha volt is elfelejtettem…Tudnál adni nekem egy nevet? Ohh...és nem kell szóban felelned elég neked is gondolatban, ahogy én teszem.
Gondolatba feleljek neki, ehhez érdekes lesz hozzá szoknom, bár igaz sok kellemetlenségem adódna abból, ha úgymond magamban beszélnék. Kell neki egy név, de még is mi legyen az, milyen névvel illethetném az új társam. Gondolkoztam egy ideig, majd eszembe jutott, bár nem a legkreatívabb, de tökéletesen illik a kis gólemhez. Már majdnem szóban feleltem ismét mire eszembe jutott, hogy itt mist elég gondolatban, így megpróbálkozom ezzel a módszerrel.
~Sajnálom, hogy nem jöttem rá előbb miféle szerzet vagy. Egy név, igen tudok adni, remélem tetszeni fog. Innentől a neved Aisu lesz. Szerintem ez a név illik hozzád és nem bonyolult.
~ Aisu?! Megfelel! Tehát, örvendek én Aisu vagyok és te ki vagy?
-Én Desdemona vagyok.
Véletlenül szóba feleltem és oda is pillantott egy-két játékos, hogy mégis kinek mondhattam, de nem különösebben foglalkoztak vele.
~ Desdemona, úgy tűnik nem nagyon megy a telepatikus kommunikáció, bár megértem, hisz eddig nem nagyon beszélhettél így, de én hiszek benne, hogy idővel már gond nélkül menni fog.
~ Igen kis gyakorlattal biztosan. Viszont innentől partnerek vagyunk és teljes mértékben számítok az együtt működésedre a harcok során és… - itt félbe hagytam a mondatot és nem folytattam tovább.
~ Rám számíthatsz, főleg azok után, hogy nevet adtál nekem. De mi és?
~ Nos én egy barátommal jöttem ebe a játékba, de elvesztettük egymást, terveim között szerepel megkeresni, bár előtte egy kis erőre kéne szeretnünk, de ettől függetlenül még oda kell figyelnünk nem jár a közelben.
~ Ohh…Én segítek abba is és a fejlődésben is, rám számíthatsz mindenbe.
-Ennek örülök.
~Megint szóba feleltél, elsők közé teszem ezt is, hogy megtanulj velem rendesen komunikálni.
-Rendben, de kik hallhatják még a hangodat?
~ Rajtad kívül minden egyéb pet hallja a hangom és azok a személyek is hallhatják akiket méltónak tartok rá vagy esetleg te tartod rá méltónak a személyt.
-Értem…mármint
~ Értem, akkor amíg te vagy én nem gondolom úgy akkor más játékosok nem hallnak, de ettől függetlenül minden idomár mellet álló pet hallja amit mondasz.
~ Pontosan, szóval nem kell aggódnod afelől, hogy könnyen kitudnak hallgatni minket, főleg azután miután már teljesen elfelejted a szóban lévő válaszadást felém.
-Nos igen, bár ami még furcsa, hogy miért lebegsz?
~ Nos én egy gólem vagyok, miért meglepő. Amint látod híján vagyok a lábaknak és, ha nem tudnék lebegni akkor mozgás képtelen lennék.
~ Értem, bocsánat csak még új nekem ez a dolog.
~ Megértem, de nézzünk szét valamerre vagy csináljunk valamit az egyhelyben állástól nem jutunk előrébb.
-Igazad van, menjünk.
Elindultunk az úton, ami nem lesz egyszerű és az se biztos, hogy Sachit képes leszek megtalálni, de nem egy játékban akarom bevégezni, így az új társammal az oldalamon mindent megteszünk a túlélésért. Van még mit tanulnom van még mit fejlődnöm, de ezek mind pótolva lesznek az utunk során.
Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Desdemona Empty Re: Desdemona

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 23 2014, 11:55

Ossu!

Elfogadom a képességet, kérlek, az adatlapodon is tüntesd fel Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Desdemona Empty Re: Desdemona

Témanyitás by Desdemona Vas. Nov. 02 2014, 22:00

Aisu: jellem és kinézet frissítés


Aisu kicsit komolyodott míg Des-el volt elvonulva, meg így kicsit érthetőbb lesz, hogy mit miért is csinál néha. 


Régi jellem: Mondhatni Desdemona ellentéte, könnyen barátkozik össze más petekkel, viselkedésével más játékosok szimpátiáját is könnyen elnyeri. Azokat a játékosokat szólítja meg akiket méltónak tart a szavára vagy épp Desdemona add rá engedély, hogy szóljon az illetőhöz. Tudja mi a dolga és véghez is viszi feles cselekedetek nélkül, minden áron megvédi a gazdáját akitől nevét kapta, teljes mértékben tiszteli, de azért a gyermeki pimaszság meg van benne, így van mikor vissza szól gazdájának vagy pusztán huncutságból cselekszik olyan dolgokat melyeket nem kéne megtennie.


Új jellem: Egy erős rendíthetetlen testőr. Bármit megtesz gazdája védelmének érdekében, de csak legvégső esetben megy el karakter gyilkolásig. Nagyon erős kötelék köti az idomárjához, épp ezért tiszteli és igyekszik a maga módján figyelni rá. Komoly és viszonylag szótlan, sokszor csak egy üres lelketlen jég halomnak tűnik, pedig igen is érzékeny a lelki világa csak nem tudja magát jól kifejezni. Ha netán úgy tartja kedve vagy a helyzet megkívánja akkor megszólít más játékosokat is, de nem igazán elegyedik velük szóba, ha nem szükséges. Erős kötelesség tudattal rendelkezik, így minden rá kiszabott feladatot igyekszik a lehető legjobban elvégezni. A személyisége nem igazán stabilt, legtöbbször alkalmazkodik a környezetéhez és ez néha erősen befolyásolja a viselkedését is, de ezek a személyiség hullámok nem tartanak sokáig nála. Csak néhány apróbb elem szokott megmaradni nála, de ha sokáig kerül egy adott légkört akkor egy idő után visszatér a maga alap lényéhez.


A kinézete pedig nem változik csak kicsit kibővítettem a leírását. 

Régi: Több apróbb jég darabból áll. Valamiféle erő vonzza össze ezeket a jég darabokat és tartja össze egy egységes lénnyé. Valami oknál fogva nincsenek lábai, így ugyanazt az erőt használja a közlekedéshez mely összetartatja, így képes lebegni.


Új: Több különálló jégdarabból áll össze maga az egész gólem, valami rejtélyes erő tartja össze a jeget egy egész lénnyé. Az egész gólem maga 1 méter magas. Lábai nincsenek, ebből kifolyólag lebegve közlekedik, amit talán szintén a testét összetartó erőnek köszönhetően képes kivitelezni.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Desdemona 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Desdemona Empty Re: Desdemona

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 03 2014, 00:24

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, az adatlapon is módosítsd a leírásokat, kérlek Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Desdemona Empty Re: Desdemona

Témanyitás by Desdemona Szer. Okt. 21 2015, 22:58

Pet fejlődés 

Engedélyek beszerezve. 

Új pet kinézet:

Régi: Több különálló jégdarabból áll össze maga az egész gólem, valami rejtélyes erő tartja össze a jeget egy egész lénnyé. Az egész gólem maga 1 méter magas. Lábai nincsenek, ebből kifolyólag lebegve közlekedik, amit talán szintén a testét összetartó erőnek köszönhetően képes kivitelezni.

Új: Több különálló jégdarabból áll össze maga az egész gólem, valami rejtélyes erő tartja össze a jeget egy egész lénnyé. A gólem mérete eléri a 2 métert. Lábai nincsenek, ebből kifolyólag lebegve közlekedik, amit talán szintén a testét összetartó erőnek köszönhetően képes kivitelezni.
Desdemona Kep3b

Élmény.

Képesség pályázat

és akkor itt lennének a második képesség pályázatok is. 

Kari:

Spark of Life
Barátságos célszemély/célszemélyek életerejét a maximális életerőszint 20%-val megnöveli és fel is gyógyítja azt (tehát, pl.: alap Hp: 120/120 --> megnövelt Hp: 144/144), a Hp bónusz az adott harc végéig tart. Egy harc során csak egyszer használható!

Pet:

Ice Storm
Fagysebzést okoz a kijelölt csoportnak/személynek Irányítás/4 értékben és két körig 10%-os lassulást okoz.
(Aktiv: 1 kör, Debuff hatása: 2 kör, Lehűlési idő: 5 kör)

Élmény


A hozzászólást Desdemona összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 07 2015, 12:29-kor.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Desdemona 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Desdemona Empty Re: Desdemona

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 24 2015, 14:30

Osu!

Elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Desdemona Empty Re: Desdemona

Témanyitás by Desdemona Szomb. Jan. 27 2018, 04:40

Karakter halál

Szeretném hivatalosan is bejelenteni/megpályázni a karakter halálát.
Egyúttal azt is szeretném jelenteni, hogy Desdemona tulajdonában lévő arany, tárgyak, kristályok, potik, növények, T2 kristály receptek, Kristályírás és Növénylátás T2 jártasságok, és exp Ashe-re szállnak át.


_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Desdemona 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Desdemona Empty Re: Desdemona

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.