Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teddy előtörténete

2 posters

Go down

Teddy előtörténete Empty Teddy előtörténete

Témanyitás by Maci Csüt. Jan. 16 2014, 16:07

Név: Teddy (Maci)
Nem: Fiú
Kaszt: Harcművész
Kor:  4 év

Kinézet:
Alacsony 160cm magas jóvágású, derék medve vagyok. Kék bundám, hatalmas fekete szemeim és aranyos pihe puha fülecském amit a lányok nyugodtan simogathatnak :3. Fejem levehető egy cipzár segítségével de nem szeretek fejvesztve szaladgálni.

Jellem:
Amilyen aranyos a külsőm olyan a belsőm, vagyis, belül üres vagyok és szürke ha leveszik a fejem de a jellemem olyannyira ragyogó mint én. Egy igazi medverminátor aki nem fél a veszélytől, ha egy csinos hercegnő bajba kerül. Szeretem a humort, mindig próbálom med-nevetettni a körülöttem lévőket csak gyakran nem értik a vicceimet, lehet, hogy túl okos vagyok? De persze van egy sötét oldalam is így nem ajánlatos feldühiteni mert akkor Bearserk módba kapcsolok… hehe… bear-serk..

Képesség:
Maci csapás!
A képesség hatására a mancsaim az ötszörösére nőnek és találat esetén az ellenfél két körig nem képes támadni vagy bármilyen mellékakciót végrehajtani és ebben az állapotban 50%-al több sebzést szenved el mint normál esetben.

Előtörténet:
Nem olyan rég, egy vicces kedélyű grafikus lemodellezett engem, igaz akkor még barna bundával. Szépen haladt sorba először deréktől lefele alkotott meg. Sokáig csak egy mackóalsó voltam egészen addig még valami váratlan macincidens folytán megalkották a teljes valómat. Ám ekkor még csak egy átlagmedve voltam, egy a barna tömegből amit pixeladóm is tudott és elkezdett gondolkodni miként is válhatnák igazi ku(ma)riózummá . Végül én kék lettem a többi medvetárs pedig sárga az irigységtől mikor meglátták én milyen medvegyedi lettem. De persze a külső önmagában nem elég és idővel de kaptam egy medvesterséges intelligenciát is. Kiemelkedtem a tömegről már ezen a téren is hiszen én volt a legokosabb maci messze a kibertérben. De sajnos egyben nagyon magányos maci is voltam ekkor még, egy macigányos medve. Csupán a nagy fehérség volt messze amerre csak medveszemeim elláttak. Napokig kellet így élnem, bár időről időre felbukkant egy fehér nyíl bár ő nem volt túl jó társaság. Valaki egyszer mondta, hogy ha felakarod fedni a valóságot kövesd a fehér nyilat, de lehet, hogy nyulat mondott? Mindegy, követtem de nem vezetett sehova. Hosszú, hosszú idő telt el és hirtelen egy világ kezdett felépülni körülöttem, valami Alpha verzió volt a neve. Habár a környezetem változott és rengeteg új lakó költözött be Alphába de ezek nem voltak túl beszédesek, sőt sokan nagyon agresszívak voltak velem és sokan megtámadtak. Hiába kerültem egy új környezetbe továbbra is csak egy magányos maci voltam. Majd újabb hónapok elteltével végül ismét új lakók költöztek az Alphába de ekkor már bétának hívták. Ők sokkal okosabbnak tűntek mint az eddigiek, bár a legtöbbjük elég idegesítő volt. Folyton bökdöstek és valami questet követeltek tőlem. De én nem tudtam nekik adni semmit csak egy szegény maci voltam Meg is mutattam nekik mennyire szegény vagyok, még a fejem is levettem, hogy lássák belül sincs semmilyen questem, erre kiabálva elrohantak. Nem értettem miért. Őket nem bántam, hogy eltűntek így egyedül jártam a városokat. Aztán medvegyszer csak furcsa dolog történt és mikor integetni akartam a tóban annak a jóképű macinak aki engem nézett :Phirtelen valami menünek hívott varázslatot csináltam. Furcsa volt mert ekkor egy zöld csíkot is láttam a szemem sarkában de akárhogy forgattam a fejem sose került középre. Nem értettem a dolgot, viszont az irritáló lények visszatértek de ekkor már másként kezeltek. Értelmesen beszéltek és kérdeztek, hogy nézhetek ki így meg, hogy honnan jöttem. Mikor mondtam, hogy Alphából elég furán néztek. Azóta sok idő eltelt és egyre többet tudtam meg ezekről az embernek hívott lényekről akik az én macivilágomba jöttek. Azt mondták itt ragadtak így eldöntöttem, segítek nekik kijutni valahogy.
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Teddy előtörténete Empty Re: Teddy előtörténete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 16 2014, 17:55

Szia!

Érdekes, egy mob ami valamilyen bug(?) folytán a játékosok oldalára állt. Very Happy
Az előtörténetet elfogadom.

Azonban még nincs itt vége, hiszen itt az idő, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a kardforgató alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 2
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.