Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness előtörténete

2 posters

Go down

Darkness előtörténete Empty Darkness előtörténete

Témanyitás by Darkness Pént. Aug. 02 2013, 14:57

Név: Kisho Kasai/Darkness
Nem: Férfi
Kaszt: Íjász
Kor: 21

Kinézet: 180 centi magas, de ehhez képest csak 50 kiló, dehát sovány alkat, de ennek ellenére izmos. A haja színe a fekete és a barna között van, de ami szembetűnő, az a szeme, ugyanis az lila, méghozzá úgy, hogy felülről lefele világosodik. Bő fekete inget visel, ezen meg egy fehér, vékony mellényt, nadárgja szintén fekete, akárcsak cipője, ami miatt úgy néz ki, mint egy úriember, ám nem véletlenül néz ki úgy, amilyen.

Jellem: Első ránézésre egy egyszerű, helyes srácnak tűnik, aki után bomolnak a nők, ám ez csupán egy álarc: igazából egy érzéketlen, gerinctelen és gátlástalan dög, aki mindent megtesz, hogy megölje a célszemélyt, de határain belül marad (pl sose öl meg kisgyereket). Munkáját kiválóan titkolja, sármjával és hamisítatlan színészkedésével, illetve kedvesnek tűnő mosolyával könnyen manipulálja az embereket, így fel sem tűnne senkinek a külseje alapján, hogy akivel beszélgetnek, lehet másnap végez velük.

Képesség:
Dark Arrow:
Mikor kilő egy nyilat, az repülés közben fekete lesz, és fekete színű fénycsíkot húz maga után. Ettől az ellenfél találatkor annyi sebzést kap, amennyi a Fegyverkezelés fele+Erő fele. Egyéb hatása nincsen, viszont 4 kört kell várni kettő lövés között.

Előtörténet:
Üdvözlet újonc. A nevem Kisho Kasai, a japán maffia legjobb bérgyilkosa. Ne nézz ilyen rémült szemekkel, nem vagy fent a megölendő személyek listáján... Feltéve, ha nem tettél valami rosszat a főnök ellen. A főnök azt mondta, hogy te is bérgyilkos akarsz lenni, és azt akarja, hogy meséljek neked magamról. Nos, talán az elején kezdem a történetemet:

Egy régi, lepukkadt helyen születtem. Nem, nem egy kórház volt ez, hanem amibe laktam pár évig. Hogy anyám miért nem ment kórházba, ahol legalább tisztaság van? Nos barátom, azért, mert az anyám egy pénzéhes lotyó volt, aki soha semmire nem költött pénzt, ruhából is csak az volt, amiben dolgozott, meg amiben aludt. De az óvszerek, cigik, piák azok tonnaszámra voltak otthon. Hogy apám? Nem tudom, az egyik kuncsaftja ejtette teherbe, és persze nemi erőszakért feljelentette, mivel kő gazdag volt, és a pénzére pályázott, amit meg is kapott. Csak hát azt a sokk milliót, ha hiszed, ha nem, NAPOK alatt elpazarolta. Persze, hogy a számára három szentségre: óvszer, cigi, pia. Csakhogy véget ért neki a karriere 2 éves koromba… Ahogy az élete is. Hogy mi történt vele? Megölte. Hogy ki? A japán maffia akkori bérgyilkosa. Úgy történt, hogy az a szajha kikezdett a maffia egyik fiával, és mikor az visszautasította, vele is megtette, mint apával: börtönbe jutatta, megszerezte minden pénzét, és eltékozolta, mialatt én ott voltam a Madamnál, mert anyám úgy tekintett rám, mint valami olcsó kacatra. Akárhányszor dolgozni ment el, beadta a Madamhoz, hogy vigyázzon rá, és ennyi volt tőle a nevelés. De a Madam legalább kedves volt. Elintézte, hogy a gyámság elvegyen attól a luvnyától, mert látta rajtam, hogy anyám elhanyagol, nem egyszer volt már olyan, hogy 5 napja ugyanaz a pelenka volt rajtam, és hogy csont sovány voltam, mert etetni sem volt hajlandó. Miközben egy nevelőintézetben voltam, a maffia bérgyilkosa elkapta munka közben anyámat, és ahogy a maffia kérte, agyonlőtte. A maffia aztán fülest kapott rólam, és valamiért megsajnálva engemet befogadott magához. Hidd el, a maffia jobb szülőnek bizonyult, mint az, aki megszült. Úgy 16 lehettem, mikor a főnök öregedő bérgyilkosát megkértem, tanítson meg a szakmájára. Hogy miért? Mert láttam, mennyi olyan nyomorult féreg van, aki csak egyet érdemel: halált. Az meg is tanított rendesen, és mire befejezte a tanításomat, szegény távozott a túlvilágra. A karrierem egy kis csöves megölésével kezdődött el. A nyomorult nem fizette vissza a kölcsönt. Ne aggódj, nem öltem meg egyet sem a felettem állókból, hogy előrébb haladhassak a ranglétrán. Annyi gerinc még van bennem, hogy nem a saját társaimat öldököljem ész nélkül. És ez az első szabály a bérgyilkosoknál: Sose ölj ész nélkül! Mert nekünk mindig szerencsésnek kell lenni, hogy el ne kapjanak, de a rendőröknek elég egyszer, hogy elkapjanak! Óh? Hallottál te is a SAO-s incidensről? Hogy én is benne voltam abba a játékba? Hát persze, sajnos.

Úgy volt az, hogy a maffia felbérelt, hogy öljem meg egy milliomos elkényeztetett taknyos fiát. Az ok: lefektette a maffia 16 éves unokáját, utána meg mindenki előtt megalázva dobta őt, utána kitett egy videót a szeretkezésükről a netre, ami miatt az unoka öngyilkos lett. És bár a milliomos a főnök barátja, de a fia itt túllépett minden határt, halnia kell. Éjszaka belopóztam a féreg szobájába, és hangtompítóssal agyonlőttem. Az apja fel se kelt rá. És miközben másztam volna ki az ablakon, megláttam a NerveGear-t, és a SAO-s játékot. Gondoltam, jó lesz trófeának, és magammal vittem azokat is. A főnök persze meg is adta a jutalmat a sikeres akciómért, és utána mentem a szobámba pihenni. Csakhogy a játék túlságosan csábított, így beléptem. A kaszt kiválasztásnál az Íjászt választottam, mert távolról támadhatok, és észre sem vennének. Csakhogy valamiért hirbenálásba kerültem. Meglepődtem, hogy miért, mi történhetett. Végül fél év múlva szabad voltam. Meglepődtem, mikor egy kirakat tükréből a valóságbeli arcomat láttam. Gyűjtögettem az információkat, hogy mi történt, és ott derült ki Kayaba csapdája. Bár nem bántam, mert itt kedvem szerint gyilkolhattam, de azért jobb volt a valóság. És képzeld, a maffia fia is ott volt, mint idomár, ami egy kaméleon volt. De mikor mentem volna oda, akkor olyant láttam, amit nem hittem el: a maffia fia, aki soha nem piszkítja be a kezét, ráküldte egy Pet ovi mellett sírdogáló kislányra a kaméleonját, ami előtte egy narancsos színű griffé változott át, és úgy tépte pixelekre a kislányt, aki meghalt, mindenki előtt. Eltaláltad kispajtás, egy másik játékos griffmadarára kente! Oké, hogy bérgyilkos vagyok, de én sose ölnék meg egy gyereket! Láttam, hogy pár órával később nekirontottak egypáran az igazi griffmadár gazdájának, egy lánynak, hogy hogyan nevelhette gyilkolásra a petjét, meg hogy ne merészeljen előjönni ezúttal, különben megölik. Az egyetlen dolog, amit tehettem, hogy elmentem onnan, mielőtt felismernének, és csendben gyászoltam azt a kislányt. Pár nappal később megbízást kaptam: öljek le egy piros indikátorost. Nem volt nehéz, mire észbe kapott volna, az új képességemmel meg is öltem. Azóta engem bíznak meg pirosok megölésében. Így van, ott is dolgoztam, mint Bérgyilkos. De a többit majd később elmesélem neked, ugyanis van még.


A hozzászólást Darkness összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 04 2013, 11:11-kor.
Darkness
Darkness
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2013. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Darkness előtörténete Empty Re: Darkness előtörténete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 03 2013, 20:27

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

Nos, mivel elfogadtam az előtörténetedet leírom, hogy miket készíts elő a játékhoz.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az íjász alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 1
Erő: 0 (Ennek a fele a közelharci sebzésed, a másik fele pedig hozzáadódik a nyilad sebzéséhez)
Irányítás: 0 (A nyilaid sebzése)
Kitartás: 0
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 0
Fegyver: Íj
Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod ki.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Íj (felszerelt, +1 fegyverkezelés)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.