Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Étkező és konyha [régi]

+3
Aidor
Lizbet
Kusumi Ayani
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Nov. 29 2013, 22:52

Egy tágas helyiség, melybe 10 személyre szóló asztal helyezkedik el. A terem szélén több sütő és főzőfelület is van, hogy egyszerre többen is süthessenek.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Lizbet Vas. Júl. 27 2014, 17:59

Csipp-csöpp, valami a padlóra cseppen... Csipp-csöpp, szárnyak suhogása... Csipp-csöpp, paták kopogása... Csipp-csöpp, törnek, zúznak... Csipp-csöpp, már csak a néma csend... 

A konyha feldúlva, az étkező romokban, minden csupa vér, a tócsákban tollak áznak. Tollak, melyek egykor ragyogó fehér színben pompáztak, de most vér mocskolja be őket... E nyomok a torony nagy részén megtalálhatóak, és mind egy helyre vezetnek. Egy eddig nemlétező ajtóhoz, ami ki tudja hová nyílik....

Étkező és konyha [régi] Tumblr_n31rumn6dK1sp35nho1_500_www.kepfeltoltes.hu_
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Aidor Vas. Júl. 27 2014, 19:32

Késő este volt mikor végeztem a küldetéssel. Kicsit jobban elhúzódott a vártnál és arra se számítottam, hogy a végén a Kezdetek Városában kötök ki. Ez az a fajta szaladgálós küldetés volt, az idegesítőbb fajtából. Egész nap oda vissza rohangáltam, de végre végeztem. Így most már nyugodtan haza térhetek Solvikba. Térhetnék, de éhes vagyok. Mivel elég sokat kellet "cipekednem" igyekeztem az inventorymat kirámolni amennyire csak lehetett. Így egy uzsonnás csomagom sem maradt. Ami az éttermeket illeti azok már bezártak. Ami meg nyitva van az iszonyatosan messze van. Legalábbis messzebb mint mint a céh ház. Az Angelic torony. Tudom, hogy ott biztos találok valami ehetőt és még csak fizetnem sem kell érte. Bár az éjszakai étkezés nem egészséges, de tekintettel arra, hogy ez egy virtuális játék és nem a valóság nem kell attól tartanom, hogy elhízom. Így majdnem mindegy mikor eszek. *korgás* Így úti célomul nem a központi portált hanem inkább a tornyot választottam...

Néhány perc gyaloglás utána meg is érkeztem a toronyban sötét volt jelezve, hogy senki sincs itthon. Legfeljebb csak Kokoro aki mostanában itt szokott éjszakázni, de ő most nyilván alszik. Elhatároztam, hogy nem fogom zavarni megpróbálom nem fel ébreszteni. A torony ugyan nagy, de egyúttal gyönyörű akusztikája van, ami viszont csak az éjszaka csendjében válik igazán feltűnővé, de olyankor nagyon. Lassan, óvatosan nyitottam a bejárati ajtót nehogy nagy zajt csapjak és beléptem a toronyba. Csendben haladtam az étkező felé. A folyosót itt-ott egy gyengén világító kristály világította meg, hogy mutassa az utat az éjszaka éhen kórászainak. Na nem mintha szükség volna rá. Az éhes emberek úgyis az orruk után mennek, ráadásul nekem még van egy alacsony látás jártasságom is. Így többé kevésbé látok anélkül is. Eközben megérkeztem az ajtó mögül víz csöpögését hallottam, ami kísérteties hangulatot teremtett a már amúgy is kísérteties toronyban. Mi csöpöghet? Kérdeztem magamtól és benyitottam...

Kokoro szobájánál voltam legalább is annál a szobánál amiben elméletileg időzik. Az étkezőt hátrahagytam. Mikor benyitottam ijedten ugrottam hátra. Kezemet reakcióból magam elé emelve. Odabent semmi sem világított, de hála a látásomnak láttam ami odabent volt. Rengeteg vér és toll, az egész szoba romokban. A kezdeti rémület után óvatosan bementem, hogy meggyőződjek arról, hogy nem csak hallucinálok. Leguggoltam és megállapítottam, hogy a vér valódi és friss. Borsódzott a hátam, éreztem, hogy figyelnek, ahogy lyukat fúr valami kézzel foghatatlan a hátamban. Remegtem, nem értettem miért, mikor nyugodt vagyok, de remegtem. Pánik félelmet éreztem a testem minden porcikája azt mondta: fuss. Az akaratom volt az egyetlen ami ezt meg akadályozta. Így hát amint eléggé körülnéztem, már pedig ez elég gyorsan megtörtént. Üzenetet küldtem a céh összes tagjának kivéve Kokoronak aki fent van a szobájában elméletileg. Az üzenet így szólt:



Sétálva jöttem Kokoro szobájáig, bár megnyugodtam mióta elhagytam a szobát az érzés a hátamon nem múlt el. Úgy éreztem ha most elkezdek futni, többet nem állok meg. Ezért kellet megjátszanom azt mint aki halálosan nyugodt. Bekopogtam a szobába.
-Kokoro, én vagyok, bejövök!
Mondtam és benyitottam.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Atoru Vas. Júl. 27 2014, 20:49

- Milyen szép is a naplemente... - mondtam elmélázva, miközben figyeltem, ahogyan lebukik a nap a szint szélén. Vajon ilyenkor lejjebb bukik egy szinttel? És akkor az első szinten ilyenkor még nappal van? Nem tudom. Ezt nem most fogom kideríteni. Hogy miért nem? "Lustaság fél egészség" - tartja a mondás. Nos, én eszerint az elv szerint élek. Bár mostanában eléggé zsúfoltak a napjaim, mivel elfogott egy afféle fejlődési láz, hogy egyre jobb legyek. Persze remek motivációm is van, hála Timidus-nak. És ez a motivációm remélhetőleg nem lesz szalmaláng életű, és kitart, egészen a százas szintig! Vagy... legalább a huszasig. Most egyelőre egy relatív célom van, ami nem más, minthogy utolérjem a frontosokat. Mármint nem az ő szintjüket, az már kicsit nehéz lenne, hanem az ostromlott szintet. Hogy miért? Nem azért, mert rátámadnék a főnökre. Ez furcsa, nem igaz? De én nem szeretnék ártani a szintfőnököknek. Ők jól el vannak a kis szobájkban, mi is elvagyunk a szintek többi részén. Bár arra kíváncsi, hogy a többi szinten mi lehet, hiszen az emberben akaratlanul is benne van egy afféle egészséges kíváncsiság, ami hajtja előre. Engem is ez hajt előre. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a többi szinten, hogy milyen új lehetőségek várnak ránk! Hogy...
Ekkor jött a levél.
Érdeklődve figyeltem a csipogó levélikont, és már rá is kattintottam. Aidortól jött egy üzenet. Hogy menjek a céhházba? Rendben!
- Teleport Starting City! - kiáltottam, és már meg is jelent a teleportálás olyannyira megszokott fénye. A céhház nem volt olyan messze, szóval játszva odaértem. És közben azt is észrevettem, hogy itt is ugyanakkor bukik le a nap, mint a fentebbi szinteken. Beérve a céhházba, nem láttam senkit. Ez különös volt...
- Hahó... - mondtam, egy kissé talán csendesebben is a kelleténél. Nem hiába, ez a nagy csend arra ösztökél, hogy én is csendesebb legyek.
Mivel az előtérben nem találtam senkit, úgy gondoltam, hogy előbb körbenézek a földszinten, így el is indultam a konyha felé...
És úgy éreztem, hogy kihagy egy szívverésem.
- Mi a...? - csúszott ki a számon, látva felfordulást. - Ez nem lehet... Egyszerűen nem... - hozzáértem a vöröses folyadékhoz a földön. Kétségtelen, vér volt.
De hogyan? Ebben a játékban elméletileg nincs vér... Vagy Kayaba megváltoztatta volna a játékszabályokat? Nem hinném... De akkor mi lehet ez?
Egyszerűen nem tudtam, hogy mit tegyek... A legjobb lesz, ha megvárom a többieket kint.
Így el is indultam kifelé az étkezőből, üveges tekintettel, szinte csak vonszolva magamat.

_________________
Étkező és konyha [régi] Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kokoro Vas. Júl. 27 2014, 22:09

Izgatottság. Norm és Jackal az ajtót figyelte. Most nem lógott a nyelve. Merev volt a teste. A farka is lefelé konyult. Norm sem mocorgott. Nem csipogott. Nem csináltak semmit.
Majd Jackal vonyított. Felemelte kis orrocskáját. Hosszú, elnyújtott hang volt. Az ágy szélén ültem. Hallgattam. Féltem. Én magam is... izgatott voltam.
Sokáig vonyított. Aztán az ajtóhoz lépett, kapart. Kis körme jellegzetes hangot adott fán. Felálltam az ágyról. Szoknyám suhogott a lábam körül. Még nem öltöztem át. Kint pedig nagyon sötét volt. Tudtam, hogy ma nem alhatok. Történni fog valami. Történt is. Jackal pedig szintén érzi. Nem érek oda az ajtóhoz. Kopogtatnak. Aidor hangja hangzik fel. Lekapcsol a rendszer, hogy hallhassam. Majd nyílik is az ajtó. Alig két lépésre vagyok tőle. Jackal kinyomul. Amint kifér, már el is tűnik a folyosón. Feje tetején Norm lovagol. Kapaszkodik mind a nyolc kis lábával.
-Szia.
Köszönök halkan. Nem lépek közelebb. Aidor az ajtóban áll. Nem illik félrelöknöm. Pedig Jackal után akarok menni. Nem nézek Aidorra. Szigorúan a lábait nézem. Nem szabad az arcra nézni. Éjszaka van.
Arra nézek, amerre Jackal eltűnt. A kis ajtósarokra. -Mi történt?

Jackal tovább robog. Fut, ahogy csak bírja. Végül az étkezőhöz ér. Átvág a konyhán. S nekiütközik valakinek. Olyannak, aki épp kifelé tartott. Hátraesik, megrázza a fejét. Majd felnéz az akadályra. Atoru az. Furcsa szaga van. Ijedtség keserűsége. Norm lepattan a fejéről, és eltűnik az étkező felé. Nem sokkal később visszajön. Csiripel, mint egy kismadár. Jackal megérti. Valami nagyon rossz dolog van odabent. Ezek után nem is akarja látni. Csillogó szemei Atoru-t figyelik. Nyüszög és kaffog. Mi történt, Atoru? Itt vagy? Hallasz? Jól vagy? Valószínűleg ezeket kérdezi.

_________________
Étkező és konyha [régi] 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Aug. 12 2014, 13:56

Késő este volt, és én a plafont bámultam némán. Nagyon rossz előérzetem volt, ami nem hagyott aludni. Pedig fáradt voltam csöppet nem ezzel volt a gond, hanem az, hogy valami nyomasztott, valami rossz, melyet én magam sem tudtam megfogalmazni. Tűzrózsa is nyugtalannak látszott, ahogy ott feküdt. Szemei a holdat lesték kint az ablakon keresztül. Vajon mit érezhetünk? Hallottam már olyan esetekről, amikor az ember megérzi előre a bajt, de nem hittem volna, hogy ez egyszer velem is előfordulhat. És ha ezért cserébe fut végig a hátamon a hideg, akkor jobb, ha inkább messziről elkerülnek ezek a „jóslatok”. Már készültem behunyni a szemem, amikor hirtelen üzenetem érkezett. A szemeim kinyíltak, és kezeimmel villámsebesen megnyitottam a menümet. Csak pár szó volt benne. Lerúgtam magamról a takarót, és felpattanok az ágyamból.
- Tűzrózsa! –szóltam petemnek.
Persze ismét csak névleges szólás volt, mert lángparipám, már akkor felkelt a földről, mielőtt kikászálódhattam volna az ágyból. Úgy mondva a takaró lerúgás volt neki az indulásra szóló rajt jel. Anyagi helyzeteim miatt az első szinten szálltam meg, amely olybá tűnik, most hasznot jelentett számomra. Mindenesetre kiszaladtunk a fogadóból, majd felülök Tűzrózsára. Ha lenne időm, és türelmem felnyergeltem volna, mert a vágta néha kicsit kelletlen. Mindenesetre sarkaimmal finoman megbököm a pacim oldalát jelezve, hogy elindulhat, és ő már száguldott is. Kis idő elteltével megpillantjuk a céhházunk sziluettjét, szinte berobogtunk a céhbejáraton. Sehol senki. Bekapcsoltam a Hallgatózásomat. A mi kettőnk által okozott lármán kívül nem sok zajt hallok meg egy ideig, de egy-két pillanat után a jártasságom jelez valamit a folyosókról. Csettintek egyet nyelvemmel, mire Tűzrózsa megindul, és mire a konyha közelébe ér megpillantjuk Atorut. A fiúnak mintha valami baja lenne. Lepattanok petemről, és odaszaladok hozzá.
- Atoru mi a baj? – kérdezem tőle.
Akaratlanul is az ebédlő felé kaptam a tekintetem. Nyeltem egyet is beléptem az ajtón… de ami bent fogadott az szörnyű volt. Tágra nyílt szemmel, tátott szájjal meredtem a konyha maradványaira. A hirtelen meglepődöttséget szépen lassan elnyomta valami más érzet. Aggodalom. Egyetlen mozdulattal lehívom a menümet, majd még eggyel előhívom a barátlistámat ellenőrizve a céh tagokat. Megnyugodtam, majd Ato felé fordulok.
- Légyszi ad oda az egyik késed. – nyújtom felé a kezemet – Ki szeretnék próbálni valamit.
Komoly szemekkel nézek rá. Tűzrózsa eközben hangos nyerítéssel jelez az ittlévőknek, hogy megérkeztünk.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Mirika Kedd Aug. 12 2014, 16:33

Sós? Mitől sós? Suspect Na, ez volt az első gondolatom így este az üzenetet olvasva, miközben éppen tök másra koncentráltam a nysteri apartmanom konyhájában. Főzés közben talán nem is csoda, hogy sóról képzelődök, de prsze nyilván közrejátszik az is, hogy nem voltam már teljesen fitt és üde. Elvégre a várost jártam egész nap, és egy olyan hely után kutattam, amit megvehetek céhháznak. Legyen megfizethető, legyen tornya, legyen egy szép kertje lehetőleg egy helyes kertészfiúval Razz és kapni akarok hozzá egy toronyórát lánccal is. Magyarul hát nem volt egyszerű, de van időnk, nem kell elkapkodni semmit, és hát arra is számítottam, hogy picit mélyebben zsebbe kell nyúlnom, mintha mondjuk bármelyik másik városban nézelődnék. Azért mégis Nyster jelenleg a legnagyobb látványosság... kábé.
Na mindegy, szóval ott tartottam, hogy sós üzit kaptam, és hiába esett le pár pillanat múlva, hogy ez igazából segélykérés, valahogy nem ébredtek fel bennem az anyai ösztönök, szóval egyáltalán nem kezdtem el kapkodni, legfeljebb egy picit sürgetőbb mozdulatokkal pakoltam össze. De nem, nem volt meg bennem a veszélyérzet, nem aggódtam, meg semmi ilyesmi. Szóval halál nyugodtan keltem útra, miután elhárítottam a tűzveszélyt otthon. Érdekes módon a torony majdnem töksötét volt, pedig a minimapom szerint mindenki benn tartózkodott az épületben két csoportba tömörülve. Az épületbe érve az első dolgom az volt, hogy a folyosók világítását feljebb tekerjem a control menü segítségével, majd a lépcső felé vettem az irányt, hogy Kokoro-chan szobájához menjek. Nem tudtam nem észrevenni, hogy itt-ott vörös folyadékba ázott tollak és egyéb nyalánkságok hevertek. Sakál és pók után valami vérző madarat is befogadott a kislány? Suspect
- Hahó! Miért írtál? Valami baj van? :3 - szólítottam meg Aidort, ahogy megláttam a sziluettjét a célpontomként szolgáló szobánál. Odaérvén megláttam Kokorot is. És csak őt. Nem mintha minden percemet vele tölteném, de még sose láttam az állatkái nélkül - Szia Kokoro-chan :3 - köszöntem neki is egy öleléssel egyetemben, aztán felváltva néztem rájuk, hogy bökjék ki, mi újság.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Atoru Pént. Szept. 26 2014, 18:27

Egyszer csak valami ledöntött a lábamról. Még eléggé kába voltam az előbb látottaktól, így nem igazán fogtam fel, hogy mi is történt. De lassan aztán eljutott a tudatomig, így nem sokára észrevettem, hogy... Hogy a földön vagyok? ._. De... Hogy kerültem ide? És ekkor megláttam a kis állatkát.
- Ó, szia Jackal. - paskoltam meg a sakál fejét. - Hát Kokoro? Őt hol hagytad? - kérdeztem meg tőle, bár tudtam, hogy nem tud válaszolni. És akkor valami félelmetes jutott az eszembe, ezért visszasiettem az étkezőbe. Amikor odaértem, megnyugodtam. Kokoro nem volt ott. Nem tudom,  hogy mi történne vele, ha ilyen szörnyűséget látna... Inkább nem is gondolok bele. Viszont ezt a szörnyűséget én sem bírom, így inkább vissza is megyek.
De... Mégis mi a fene lehet ez? Egy admin szórakozik? Mégis... Mégis mi történt?  Valamit... Kivégeztek? Vagy elintéztek? Még soha nem láttam ilyen rettenetet...
Közben megjön Ayani is. De... A kérdésére nem bírok felelni, csak lehajtom a fejem. Ő pedig elindult a konyha felé. Én pedig a nyomába. Hiszen egy... ilyent látni egyedül... Nem, jobb, ha vele megyek.
Ahogy kivettem, Ayani is meglepődött a dolgon. Nem csodálom... Ki nem tenné?
A kérdése viszont... Meglepett.
- H-hogy a késemet? - nézek rá értetlenül, de azért előveszem az egyiket. - Tessék. - nyújtom át neki. Vajon mit akarhat a késemmel? Ugye... Ugye nem akarja magát megsebesíteni? Hiszen... Lehet, hogy most máshogy fognak működni a dolgok. Talán... Talán tényleg megsebesül és vérezni fog. Azt pedig nem szeretném.
De mi van akkor, ha nem is erre készül? Ezzel talán csak egy újabb ötletet adnék neki. Inkább megvárom, hogy mit szeretne a késsel...

_________________
Étkező és konyha [régi] Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Szept. 28 2014, 21:03

Követett Atoru, ahogy reméltem, és végül elém tárult a látvány, ami iszonyúan elborzasztott. Kissé összeszedtem magamat, majd megkérdetem Atot, hogy adja oda egy kicsit a tőrét, hogy kipróbálhassam az elméletemet. Megmarkolom a kés markolatát, majd pördítek egyet rajta, hogy a penge lefele álljon. Mielőtt Ato bármivel is próbálkozna, megmarkolom a kés markolatát, és lefelé rántom a karomat, míg a kést felfelé húzom. Nagyon remélem, hogy tévedek, mert bár nem nyomtam rá túlságosan a tenyeremet késre, azért tuti kicsit mély sávot hagy maga után. Bár sérülni csak 1 pontot sérülök, reményeim szerint csak a pixelek fognak csillogni a tenyeremben, és nem fogok vérezni… meg fájdalmat sem fogok érezni. Nem esne túlságosan jól. Mindenesetre, ha véreznék, és fájdalmat is éreznék, az ráharapok az ajkamra, és hónom alá dugva a karomat elmormogva magamban egy-két káromkodást. Persze a kést mindazonáltal visszaszolgáltatom jogos tulajdonában, és bocsánatkérő tekintettel mosolygok rá. Gondolom nem adta volna ide, ha megmondtam volna mire kéne, de hát, na… muszáj volt megtudni, hogy ez most egy vérzős terület, vagy ugyanúgy pixeleződik a vérünk. Végezetül lehívom a menümet, és megnézem a minimappomat. Úgy láttam mindenki itt van az épületben, ezek szerint mehet a körüzi. Máris átlépek az üzenetek menüre, majd Atorut leszámítva az összes itt levőnek elküldöm a következő Üzenetet.

„Kedves Voice tagok. Mint látom ti is itt vagytok a Toronyban, így megkérnélek titeket, hogy fáradjatok le a Konyha és Étkező helyiségbe… előre szólok kicsit morbid a látvány. És van itt egy ajtó, aminek nem kéne itt lennie…. már ha Miri nem rendezett átépítését, mióta itt jártunk.”

Gyors a fiúra pillantok, és biccentek felé, nehogy azthiggye megfeledkeztem róla.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kokoro Kedd Okt. 14 2014, 15:08

Aidor már nem felel. Helyette Mirika jött. Mondjuk egy jókora idő után. Én nemrég olvastam könyvet. Abban volt egy olyan, hogy "lagg". Nem nagyon értettem, de azt hiszem, felfogtam. Olyan, mint mikor az ember agya kikapcsol. Mikor nem érez semmit, és nem gondol semmit. Aidorral talán ez történik. Hisz Mirika sokára jött. Viszonylag.
Meglepődök. Mikor megölelnek. Nem első alkalom. Mégsem tudom megszokni. Tétován emelem én is a kezeimet. De csak kicsit érintem meg Mirikát. hisz nem szabad érinteni, ha nincs rá engedély. Ha nem kérik külön. De itt minden olyan másképp működik. Itt lehet érinteni bármikor. Ha elég mély a kapcsolat. Mirikával olyan lenne? Nem tudom. Még sosem volt mély kapcsolatom.
Mikor elenged, elindulok. Arra, amerre Jackal eltűnt. Pár lépés, pittyegés. Üzenet érkezett. Megnyitom és elolvasom. Ayani, a Tűzrózsa gazdája. Konyha. Bólintok és elindulok arra. Nagyjából emlékszem, merre van. Nem fogok eltévedni. Főleg, mikor már vannak nyomok is.
Jackal meghallja a lépteimet. Arra felé fordítja kis orcáját. Fülel, mozgatja őket, mint a radar. Majd vakkant és elindul, ugrat helyből. Végül elér engem, megkaparja a szoknyám szélét. Örül, csóválja a farkát, mikor lát. Norm a fején ücsörögve integet és csipog.
-Itt... -hátrapillantok. -...vagyunk...
Atoru és Ayani. A konyha csupa...
Elsápadok. Felemelem a szoknyám. Nem onnan származik. Nincs ott semmi különös. Már rég nem virágoztam. Azóta, amióta játszom. Megnyugodva eresztem vissza a szoknyám. Nem én voltam. Biztos, hogy nem én voltam. De akkor ki virágzik? Vagy kit büntettek meg? Vajon... itt is...
Valójában minden ugyanaz, mint kint?
Kicsit szédülök. Lehetséges? Vagy csak a világ mozog a szemem előtt? Lehajtom a fejem. Nem akarom látni. Idegesen tördelem a kezeimet. Jackal nyugtatóan nyüszög a lábaimnál. Kis körmeivel kaparja a szoknyám szélét. Mintha simogatna.

_________________
Étkező és konyha [régi] 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Aidor Pént. Okt. 17 2014, 21:02

Miután beléptem Kokoro szobájába nem mondtam semmit csak biccentettem neki. Hirtelen nem tudtam mit mondhatnék... lássuk csak....
csapó egy:
Estét Kokoro, megtennéd, hogy a jövőben feltakarítod magad után az étkezőt?

csapó kettő:

Estét Kokoro, Légy óvatos mert mumusok járják a tornyot, az ágyad alatt is van egy.

csapó három:

Menekülj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

csapó négy:

Gyere segíts takarítani.

csapó......

csapó kilencvenkilenc:

Bocsi csak a mosdót keresem...

Egyik variáció se nyerte el a tetszésem... Aztán megérkezett Mirika, nem lacafacázott a tárgyra tért.
-Hát, hogy is fogalmazzak... valaki szép ki rendetlenséget hagyott maga után, de jobb ha a saját szemeddel látod. Ezután üzenet érkezett.:

„Kedves Voice tagok. Mint látom ti is itt vagytok a Toronyban, így megkérnélek titeket, hogy fáradjatok le a Konyha és Étkező helyiségbe… előre szólok kicsit morbid a látvány. És van itt egy ajtó, aminek nem kéne itt lennie…. már ha Miri nem rendezett átépítését, mióta itt jártunk.”

Úgy látom Ayani sokat törődött a formaságokkal Mirira majd Kokorora pillantottam.
-Menjünk! Mondtam és én is elindultam az ajtó irányába. Oda érve ismerős látvány fogadott csak volt még pár + fő. Ezzel teljes volt a csapat.
-Most, hogy mindenki összegyűlt, gondolom nem kell magyaráznom..... íme a bizonyíték arra, hogy Ayani titokban házibulikat rendez! Razz ...mikor megérkeztem már ilyen volt.
-Szóval mi legyen? Benyissunk? Kérdeztem a többieket. Nem tudom mi van az ajtó túloldalán vagy, hogy-hogy került ide, de abban biztos vagyok, hogy a legjobb amit tehetünk az-az, hogy az ajtók mögé nézünk, illetve az ajtó mögé. Feltehetőleg ez a kulcs a probléma megoldásához... ha meg mégsem... akkor csak túl kell élnünk és nyithatunk egy kísértet kastélyt a céhház helyére. Ha már kereskedő céh lennénk a minimum az, hogy meglátjuk a dolgokban a lehetőséget... és ez tényleg csak a minimum.
Ezek után megpróbáltam kinyitni az ajtót...

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Mirika Vas. Okt. 19 2014, 14:00

Rendetlenség. Hát ez nem sokat mondott, így csak egy kissé hitetlen "aha" jelezte részemről, hogy nyugtáztam a dolgot, és hát mi mást tehettem volna, vártam, hogy mutassa meg a fiú, mire is gondol. Mindenesetre körbenéztem még egyszer, arra gondolva, hogy lehet valami kis kosárkában fogom viszontlátni a rókakutyát, a pók meg biztos a sarokban szövögeti a hálóját, de nem. Nem láttam őket. Vagy csak nem voltam elég alapos, ami könnyen lehet, elvégre ki az, aki elsőre meglát mindent? Bár segítettem, gőzöm sincs, hogy végül hogy rendezte be Kokoro-chan a szobáját, ez az ő dolga volt, és azért még én sem vagyok olyan szemtelen, hogy ebbe beleüssem az orrom Razz
Ayani üzenete közben újabb csavart adott a dolgoknak, fellebbentett még egy fátylat a rejtélyről. Jó, nem mondom, hogy nem jutott eszembe, esetleg a fiúk-lányok csak meg akarnak viccelni, és azon kezdtem gondolkodni, hogy vajh minek lehet az évfordulója most. A szülinapomat nem tudja senki, a céh alapításának időpontjáról fogalmam sincs, más meg nem igazán lehet, szóval lehet csak szimpla szívatás. Na éppen ezért nem is vettem túl komolyan már az egész hacacárét, csak unottan közlekedtem a konyha felé, Aidort követve. Na de mindez megváltozott, amikor én is beléptem az étkezőbe, és ki is csúszott a számon egy elismerő füttyentés.
- Hát, itt tényleg van egy kis morbid rendetlenség Rolling Eyes - jegyeztem meg, miközben beljebb sétáltam. Volt bennem egy enyhe rosszullét és hányingerre való hajlam, de nem igazán jött mégse a felszínre, csak ilyen belső feszültséget teremtett bennem, rossz előérzetet. Eltöltöttem több, mint másfél évet itt, megtanultam kezelni a furcsa helyzeteket, pölö nem féltem már olyan állatoktól, amiktől amúgy igen.
- Sikerült valami eventet előidézni, huh? - sóhajtottam fel végül, természetesen játékban gondolkodva. Igazából gőzöm sincs, mivel, talán valami rejtett kapcsolót nyomott meg valaki, vagy az épülethez tartozik eleve, és egy bizonyos idő után aktiválódik, vagy az én szintem kellett hozzá, vagy a tagok átlagszintjének emelkedése, vagy a céhtagok száma, és még ezer meg egy lehetőség volt. Igazából mindegy volt, lényeg, hogy van itt egy ajtó, ami eddig nem volt itt, és csudálatos effekteket is kapott a konyha. Óvatosan Kokoro mellé léptem, és látva, hogy picit megviselte a látvány, a vállára tettem a kezem és rámosolyogtam :3 És né, itt van Jackal meg az a bazinagy pók is! Hol voltak eddig? Suspect
- Ez nem igazi, csak olyan, mintha az lenne :3 - mondtam a lánynak, és most vagy megnyugtattam vele, vagy nem, de legalább tettem valamit érte. Közben azon gondolkodtam, hogy ha így hagyjuk, akkor elmúlik-e, de gondoltam minimum el kéne utasítani. El kéne? Végül is, miért ne csaphatnánk bele a lecsóba? Rolling Eyes
- Nyissunk! Készüljetek fel rá, hogy esetleg kell a felszerelésetek is - figyelmeztettem őket, mert azért az mégse lenne jó, ha belekerülnénk valami hentelésbe, és páncél meg minden nélkül hadakoznánk.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Lizbet Hétf. Okt. 20 2014, 19:05

Mindegyikőtök megérkezik és jól szemügyre veszitek az okozott felfordulást. Furcsálljátok, ami érthető, hisz még az okát, okozóját sem láttátok. Némelykőtök még a céhházban sem tartózkodott az eset alatt.  Végül az ajtóhoz is elértek, ami elég csúnya látványt nyújt, ráadásul eddig még csak nem is létezett… Vagy igen?  Mindenesetre eddig nem vettétek észre, az biztos.
Aidor, a bátor jelentkező lép előre, hogy kinyissa az ismeretlen helyre vezető ajtót. A többiek gyávák? Esetleg ő állt hozzá a legközelebb? Mindegy, nem számít. Amint a kéz hozzáér a kallantyúhoz, az azt a szájában tartó  szörnyeeteg, nemes egyszerűséggel ráharap. Nem e reszti, nem tudjátok kihúzni onnan a kezet. Hallotok egy fülsüketítő visítást (mint a lidércek a lotr-ban) mire az ajtó beszakad, magával vonszolva Aidort. 
Aidor eltűnt a szemetek elől ahogy az őt fogva tartó „ajtó” is, ami egy lépcsőt rejtegetett, ami lefelé halad. Csigalépcső ami a sötétségbe vezet és egyikőtök már lent van. Utána merészkedtek? 

Aidor: Téged az a valami vonszol a sötétben, nem látsz semmit, csupán a kéken izzó szempárt… mit teszel, Tehetetlenül engedsz a bestiának, vagy próbálkozol valamivel,

Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Atoru Hétf. Okt. 27 2014, 00:06

Nem tudtam, hogy mire készül Ayani. Mert ha tudtam volna, akkor biztosan megállítom. Amikor megláttam, hogy felemeli a késemet, már akkor próbáltam beavatkozni, de nem sikerült.  
- Ayani! - kiáltottam rémülten. Bármennyire is akartam, inkább nem néztem a kezére. Valahogy nem akartam tudni, féltem attól,  hogy megtudom, most komolyan megsérülhetünk. Még a késemre se mertem ránézni, hogy véres lett-e, vagy sem. Inkább gyorsan elsüllyesztettem a többi dolgom közé.  
Aztán Ayani pötyögni kezd, gondolom üzenetet küldött valaki(k)nek.
- Ayani, ilyet legközelebb légy szíves ne csinálj, rendben?- mondom, nem kicsi aggodalommal. Nem is tudom,  hogy mi történhetett volna. De inkább bele sem gondolok. Mivel vannak bizonyos dolgok, amit jobb, ha nem tud meg az ember.
Nem sokára megérkeznek a többiek is. Jajj ne. Kokoro-chan is itt van. És látja ezt a... borzadályt. Látom a lányon, hogy elsápadt. Szegénykém. Azt nem értem, hogy miért emeli fel a szoknyáját, de ez most nem is számít.
- Mondd, Kokoro... jól vagy? - kérdezem - ugyancsak - aggódva. Mostanában túl sokat és túl gyakran aggodalmaskodom. Főleg emiatt a vérfürdő miatt. Nem tudom,  hogy ki tette, és mivel tette, de megfizet.
Viszont úgy látszik, hogy Mirinek van erre egy elgondolása. Tehát egy esemény? Ez érdekesen hangzik... De ettől függetlenül ugyanúgy aggódom a céhtársaimért. Aztán Miri javasolja, hogy nyissuk ki az ajtót.
Itt volt egy ajtó,  és nem vettem észre?! O_o Na, jó,  szerintem ma már eléggé nagy lelki hullámvasútban volt részben, nem kérek többet.
De a kérésem számukra nem parancs, így mégis kapok. Amikor Aidor megpróbálja kinyitni az ajtót, a kallantyú ráharap.
- Aidor! - futok oda hozzá,  és megpróbálom kihúzni a kezét. - Francba, ez nem mozdul! - kiáltom kétségbeesetten. Aztán az ajtó egyszer csak eltűnik és magával rántja Aidort is. - Aidor! - ismétlem meg önmagam, és már futok is utána.  Ha valaki megpróbálna megállítani, akkor addig erőlködöm, amíg el nem enged.
Lefelé a lépcsőn felkapom a felszerelésem, és kettesével- hármasával veszem a lépcsőfokokat. Nem érdekel, hogy milyen veszélyes,  most Aidorról van szó.  A céhtársamról. A barátomról.

_________________
Étkező és konyha [régi] Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kokoro Hétf. Nov. 03 2014, 22:19

Megremegek a hangtól. Pedig csak Mirika az. Hirtelen ért. Kicsit megszédültem. Kicsit eltávolodtam innen. Kicsit megint a szobámban voltam. Nem tudom, mit feleljek. Csak bólintok. Még mindig furán érzem magam. Rémülten nézek a vérre. Nem én voltam. Nem én voltam. Nem én voltam.
-Én... -Atoru. Ránézek, a vér kikerül a látóteremből. De tudom, hogy ott van. És nem én voltam. Elmosódik minden. Morzsolom a szoknyám redőit. Végül lehajtom a fejem. Egy pontot nézek a földön, ahol nincs vér. Bólintok. -Igen... jól...
Hazudok. Jó? Rossz? Nem tudom, mit kell mondanom. Nem tudom, mit várnak ilyenkor. Mit kell ilyenkor mondani?
Az ajtóra nézek. Félelmetes. Nagy és sötét. Aidor már fogja a kilincset. Mirika is bátor. Mondja, hogy vegyük fel a felszerelésünk. Már rajtam van. Csak valaki megtanított egy trükkre. Így a zöld ingem és a szoknyám is rajtam lehet.
Jackal és Norm az ajtónál vannak. A sakál kaparja a körmével a fát. Majd minden olyan hirtelen történik. Aidor nem tud mozdulni. Megharapta az a valami. Felsikkantok, a szám elé kapom a kezem. Majd Aidor és az ajtó lezuhannak.
-ÍÍÍÍÍÍÍ!
Lépek hátrébb. Jackal is ugrik egyet. Majd néz lefelé a lépcsőn. Atoru majdnem elsodorja. Ő már rohan is lefelé. Aidor, Aidor, kiáltozza. Ne, ne menjenek le! Egyikük se! Ez veszélyes! Nem akarom...
...elveszíteni őket.
-Atoru!
Hangoskodom. Megfogom a szoknyám szélét, elindulok utána. Olyan gyorsan, ahogy tudok. De nem akarok elesni. Jackal előttem jár, fején Normmal. Ők ügyesebbek a lépcsőn, mint én.
-Atoru! Várj! Jövök!
Fel merem emelni a hangom. Mert Aidor bajban van. Nem akarom, hogy Atoru is bajba kerüljön. Mentsük meg Aidort. Mindannyian, közösen.

_________________
Étkező és konyha [régi] 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Nov. 06 2014, 20:10

A kés rándul, Ato kiállt…. én meg csak állok, mint a jól lakott napközis. A kés még a kezemben volt, de semmi sem történt… Eh elfeledkeztem róla, hogy nem használhatom más kaszt fegyverzetét. És az előbbi műveletem sajna kudarccal végződött… vagyis hülye vagyok én? Dehogy sajna szerencsére. Így jobban belegondolva ebben a világban lehet, nem állna el a vérzés, és a végén még elvérzek, és meghalok… Az nem lett volna jó. Bocsánatkérően adtam vissza Atonak a kését.
- Ne aggódj. Sok marhaságot csináltam már, és még mindig itt vagyok. És a Kezdetek Városa sem ég lángokban, pedig Tűzrózsa egyszer aludt az egyik fán is. – kis oldalpillantást vetek petemre, majd elmosolyodok, és hozzáteszem – De a részleteket inkább meghagyom.
Ember legyen a talpán, aki érti, miért ebben a helyzetben kezdek el tréfálkozni… lehet, csak kicsit csökkenteni akarom a fiú aggodalmát? Lehet. Nemsokára a többieknek is megérkeznek, és úgy látom, nem sok mindenki van túl jó hangulatban. Persze Miri eventes felvetése értelmes lenne, de akkor Kayaba rohadtul szemét szegénykisgyermekekkel. Jó hogy nem levágott fejeket tűzdel karóra….Szegény Kokorot úgy tűnik nagyon megviselte a dolgok állása. Aidor eközben az ajtót kezdte el presztrálni, míg mi közben felszerelkeztünk, ám ami utána történt az csak felszította a tüzet. Az… AJTÓ megragadta Ato kezét, és egyszerűen berántotta magával. Rá nemsokára Ato rohant utána, és Kokoro is utánuk ment.
- Tűzrózsa! – kiáltok petemhez, aki rögtön mellém is sietett. Rápattantam a hátára, és nekiindult a lépcsőnek. Tűzrózsa már elég jártas a lépcsőfutásban, hisz nem egyszer kellett már megmászni a Tornyunk, így elvileg hamarosan be kellett érnünk Kokorot is. Ha így volt, és van elé hely, akkor mellélépünk, és lelásítunk, miközben én a kezemet nyújtom a lánynak. Ha megfogja a kezem, egy hórukkal felhúzom magam mellé Tűzrózsára. Szegény lányka szinte csont és bőr, amennyire látszik, nem hiszem, hogy túl nagy gondot okozna megemelni, vagy Tűzrózsának cipelnie. Ha Atot utolérjük, akkor őt csak megelőzzük. Azért én sem vagyok rabszolgahajcsár, és Rózsa sem teherkocsi.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Mirika Kedd Dec. 02 2014, 14:27

- Hoppá - részemről ennyi reakcióra tellett arra, ami az ajtónyitáskor történt. Meglepett engem is, azért arra nem számítottam, hogy az ajtó kvázi él, és el fogja ragadni a fiút, de azért én nem ijedtem meg úgy, mint a többiek. Sőt. Halálosan nyugodt voltam. Valószínűleg azért, mert ugye én ezt csupán egy eventnek gondoltam, semmi egyébnek. Vagy quest. Mindegy is, a lényeg, hogy történjék bármi, ha nem csinálunk hülyeséget, akkor nem kerülhetünk nagy veszélybe. Ilyen hirtelen semmiképp sem. Volt benne valami, hogy már elég hosszú ideje így álltam hozzá ezekhez az eseményekhez, ott volt a tudatomban, hogy végső soron ez egy játék, és nem horrorfilm mondjuk. Meg, és ez a legfontosabb, nem a valóság. Már régen is képes voltam úgy szembenézni mondjuk a pókmobokkal, hogy ezek nem is igaziak, pedig igazából utálom a pókokat, meg minden ilyen csúszómászót. Mondjuk a pókmobokat már itt is utálom, de az egy igen hosszú történet, volt benne miniboss, bossharc és életveszély bőven Rolling Eyes
Most viszont csak annyi a lényeg, hogy Aidor eltűnt, a többiek meg eszüket vesztve rohantak utána, le a lépcsőn. És én meg nem értettem, mire fel így rohanni. Csak fogtam a fejemet, miközben a léptek zaja és az aggódó kiáltozás lassan el is halt. Azért az jó, hogy ennyire törődnek egymással, de azért ezt túlzásnak éreztem. Én legfeljebb Kokoro-chan miatt aggódtam, érte is csak azért, mert olyan kis ennivalóan édes, félénk csajszi volt, akit még a legkisebb szellő is el tudna fújni néha. Máskor meg ő húzza ki a csávából a csapatot az éles eszével :3 Jól lemaradtam, de azért persze én is utánuk indultam, szembenézve a "szörnyű", sötét csigalépcsővel. Lépés lépést követett, nem siettem olyan nagyon. Bármi is van lent, az megvár minket egészen tutira.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Lizbet Szer. Dec. 03 2014, 16:47

Aidor-t elragadja magával az a furcsa ajtó, ti meg? Mint holmi esztelen bolondok szaladtok utánuk, persze van kivétel Rolling Eyes Amint beléptetek mind, a bejeárat eltűnik és felugrik előttetek egy ablak, de csak egy opcióval.
A csigalépcső rendkívül hosszú, körülbelül egy órán keresztül mást sem csináltok, csak battyogtok lefelé. Az alacsony kitartással rendelkezőknek párszor meg is kell állniuk pihenni, de ez nem jelent semmit, vagy mégis? Ki tudja? Rolling Eyes
Tehát haladtok és nagyjából egy óra elteltével érkeznek egy nagy és sötét terembe az elsők, kik nagyon siettek.  Fáklyák itt nincsenek, de hála a lángoló pacinak viszonylag láttok. A terem üres, nincs benne semmi rajtatok kívül, nyugat felől érkeztetek, Keleten és délen láttok egy-egy ajtót



Felugró ablak:

Minimap:

Szólimit: 100
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 07 2014, 10:17

Szépen lassan beérem Kokoroékat, és már nyúlok is Kokoro felé, hogy húzzam fel, ám Tűzrózsa arrébb lép, így nem érem el. Megint nyúlok feléjük, ám lassítani kezd. Nem értettem mire akad kilyukadni, de végül leesett.
- Eh… mégse tudlak felvenni… Bocsi, Tűzrózsa nem bírna el kettőnket… Mindegy akkor előre megyek. Csak kitartás!
Már csak egy kantár kéne, és kellő hangulat, és elkiáltanám magam, hogy „Gyitte paci, gyitte”. Persze se kantár, se kedv, szóval inkább csak komoran meredek magam elé. És vágtatok, mint az állat. Szegény kicsim az első 10 percben szinte már majd ki fulladt. Nem is csodálom, hisz most én is rajta lógok. Így hát mikor megállunk kicsit szusszanni, le is szállok róla.
- Jól van kislány. Pihenj egyet.
Pár percet csak állunk, ám amint újra rendbe szedte magát, máris indulunk tova. Az út hosszú volt az igaz, de volt egy célunk, amit el kellett érnünk. Aidor. Nem értem Miri miért nem ért még be minket, de nem számít. Mire végre leérünk, szinte majd ki fulladunk, mint a ketten. Térdre rogyva, támaszkodva lihegek, míg Tűzrózsa is lefekszik kicsit, hogy összeszedje magát. Mi érkeztünk elsőnek, mert menet közben lehagytuk Atot is. Míg a többiekre várok, körbenézek a teremben. Nagyjából gázban lennék, ha nem lenne Tűzrózsa… Szóval jah, örülök, hogy itt van, mert elég komornak tűnik itt minden. Lehívom a menüm, és pittyegni kezdek.

„Jó lesz sietni, mert hosszú az út lefele… most sikerült csak leérnem.”

Majd el is küldöm. Atonak és Mirinek küldtem csak el. Kokororól nem feltétezem, hogy túlságosan ráérősen haladna. Szerintem ő lesz a második, aki megérkezik. Végül mire mindenki leér, talán már eléggé kipihentük magunkat Tűzrózsával. Ám ekkor egy küldi felkérés jött nekünk… elutasítás gomb nélkül. Mirire pillantok, majd végül összehúzott szemekkel megnyomom a gombot. Hisz más választásunk úgy sincs. Azonban… egyszer csak felfigyelek egy hangra. Fülelek. Intek a többieknek, hogy kicsit maradjanak csöndbe, majd tovább Halgatózok.
- Francba! Gyerünk mindenki mozgás. – szólok gyorsan a többieknek – Lények közelednek abból az irányból.– mutatok a Keleti toronyra – Zombik nagy valószínűséggel, esetleg Denevérek mellé. Hörögnek, csoszognak, és kattognak, és egyre közelebbről… Van egy olyan érzésem, hogy többen vannak, mint kellene.
Nézek Mirire, majd a Nyugati ajtóhoz lépek – Nos? Harcoljunk, vagy inkább kerüljük el őket?
Nem szeretnék harcolni. Nem tudom, ugyanis milyen hatással lennének a zombik Kokorora. Tudom, hogy ők csak egy egyszerű mobok.. .de hát ő mégis csak fiatalabb, mint mi, és a vértől is milyen sápadt lett szegényke. Miri válaszától függően nyúlok a kilincs felé, hogy kinyithassam az ajtót. De ha ő harcolni akar… akkor az él sorba megyek, az ajtó, és Kokoro közé állva.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Mirika Szer. Dec. 10 2014, 17:49

Amint beléptem, el is tűnt az ajtó mögöttem. Hát remek, de legalább tényleg csak egy event. Az még csak nem is zavart, hogy nem volt elutasításra lehetőség, gondolom ha lett is volna, nem nyílik meg hirtelen újra a konyhába vezető út Razz Szóval más választásom nem volt, rányomtam a kék gombra, készen arra, hogy szembenézzek a sötét... titkokkal, jah. Kezdetnek a lépcső meg is felelt, sötét is volt, meg az is titokban maradt, hogy milyen hosszú. Hamar meguntam, hogy nem akar véget érni, így a kényelmes sétatempót kicsit dinamikusabb galoppozásra váltottam át, de azért így sem rohantam olyan esztelenül, mint ahogy a többiek leszáguldottak a lépcsőn. Csak úgy, hogy azért ne fáradjak el nagyon lefelé. Jól is tettem, uncsi és volt, és rohadt sokáig is tartott, mire véget ért. Hány fok lehetett ez? Egy darabon számoltam, de száznál meguntam. Vagy lehet több volt, a vége felé már tényleg untam Razz Már jojózott a szemem attól, hogy full ugyanaz a látvány fogadott minden másodpercben: lépcsők, lépcsők és lépcsők.
- Na végre, azt hittem már sose lesz vége @.@ - zöttyentem le az utolsó fokról, és gyorsan a falnak is dőltem, hogy pihenjek egy keveset. Előttünk két ajtó látszott, az egyik egyenesen, a másik meg jobbra vezetett. Hát, kettéválni tuti nem fogunk, bár igazából csak Kokoro volt olyan, akire vigyázni akartam, Aya-chan és Toru ebből a szempontból nem számított.
- Hát, akkor menjünk a másik irányba. Én nem hallok egy kukkot se, szóval biztos nincsenek még közel - vontam meg a vállam, majd ellöktem magam a faltól, és mutattam Ayának, hogy nyissa csak nyugodtan az ajtót. Sok értelme nem volt belefutni egy akármilyen lénycsoportba, ha van másik lehetőség is.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Lizbet Szer. Dec. 10 2014, 22:41

A déli ajtó nincs bezárva, könnyű szerrel kinyithatjátok és hamarosan meglátjátok ennek az okát is. Az ajtó mögött nem láttok semmit, csupán egy miniatűr oltárt, rajta egy hatalmas kőtállal, mindez egy 2x2-s helyiségben. Érdekes dolgok ezek, de nincs időtök ezen agyalni, ugyanis a keleti ajtó szinte berobban és undorító, foszló emberkék özönlenek be rajta, egészen pontosan 14 darab és őket követi 4 hatalmas csontváz. Legalább egy méterrel magasabbak a zombiknál és mintha négy kezük lenne. Kettő normális helyen, kettő meg mintha a hátukból nőne ki és furcsamód hosszú, lefelé növő újak vannak rajta, legalább egy méteresek, normális kezeikben hatalmas nehézlovaskopját forgatnak
Nagyon csúnyán néznek rátok Suspect A fura csontik a Zombicskák mögött állnak, simán átfutni lehetetlen köztük

Szolga Zombi esetén:
Mirika: 4X támad, sebzés: 50/kés, minden 5. körben Pihen, nem kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia
Aneglo csontváz esetén:
Mirika: 3X támad,  támadáshoz 3 vagy fölé kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy fölé kell dobnia



map:

Parancsnokos kazi lesz, Miri kezd a többi rajta áll
Kokoro-ék még ebben a körben pótolhatnak, utána game over :suspect.
Határidő: 1 hét
Szólimit: 100

Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Mirika Csüt. Dec. 11 2014, 16:59

Jó is lett volna, ha egy folyosó tárul elénk, de csak egy apró szobába lyukadtunk ki, amiben semmi különös nem volt, csak egy tál. Szóval erre nem juthatunk tovább Neutral Ez leginkább azért volt kellemetlen, mert akkor nem marad más, csak a hang forrása, legalábbis elvileg. Vagy visszafordulhatunk, felmehetünk a lépcsőn és nézhetjük az ajtó hűlt helyét ott fenn Razz Na de legalább nem nekünk kellett fáradni az ajtónyitogatással, a beígért zombik megtették helyettünk, hogy kitárták és össze is törték, csak hogy ne végezzenek kontár munkát Rolling Eyes Fuh... voltak vagy... nem is tudom, egy tucatnyian? Hol egy shotgun?
- Hát asszem csak át kell verekednünk magunkat rajtuk... - sóhajtottam fel, majd kihúztam a késeimet a helyükről - Ritkítsuk meg őket! Ayani, kövess, majd Atoru támadjon, és a végén Kokoro-chan! -  Gőzöm se volt, mire fogok menni ellenük, de aktiváltam a képimet, és máris előrelendültem, és vágtam amennyit tudtam.

// Zombikat támadom, ha egy elpusztul, váltok a következőre. Ha ötöst vagy hatost dobok, az +16 sebzést jelent a megtámadott lénybe //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 11 2014, 16:59

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Étkező és konyha [régi] 4766612103_86ee832108_s Étkező és konyha [régi] 4767251444_0f76bf2817_s Étkező és konyha [régi] 4766610511_dda12706fc_s Étkező és konyha [régi] 4767249862_5877ffd2ef_s Étkező és konyha [régi] 4767250438_224285ea8b_s Étkező és konyha [régi] 4767250438_224285ea8b_s Étkező és konyha [régi] 4766609959_af0c0eb7c7_s Étkező és konyha [régi] 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Lizbet Pént. Dec. 12 2014, 17:08

Berohansz a sűrűbe és egyből le is csapsz négy undi zombit, akik jó ideje nem fürödtek már, ezt érezheted, ráadásul a fegyvereiden is ott éktelenkedik a zombitrutyi, míg el nem pixeleződik Suspect  A csontvázak egyelőre nem csinálnak semmit

#1  Szolga zombi: -                  
#2  Szolga zombi: -                  
#3  Szolga zombi: -                  
#4  Szolga zombi: -
#5  Szolga zombi: 50/50|50/50  
#6  Szolga zombi: 50/50|50/50  
#7  Szolga zombi: 50/50|50/50  
#8  Szolga zombi: 50/50|50/50
#9  Szolga zombi: 50/50|50/50
#10 Szolga zombi: 50/50|50/50
#11 Szolga zombi: 50/50|50/50  
#12 Szolga zombi: 50/50|50/50
#13 Szolga zombi: 50/50|50/50
#14 Szolga zombi: 50/50|50/50

#1 Angelo Csontváz: ??
#2 Angelo Csontváz: ??
#3 Angelo Csontváz: ??
#4 Angelo Csontváz: ??

pontok:


A hozzászólást Lizbet összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 16 2014, 21:44-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 14 2014, 15:41

// nem az volt, hogy Miri 4 zombit ütött ki? o.O csakmert 3-nak húztad ki az életsávját. //

Hiába nyitom ki a szobát, sajnos nem egy további út vár minket, csak egy zsákutca. Sajnos számolni kellett ezzel a ténnyel is, így rögtön fordulok is meg, és az ajtó, és Kokoroék közé állok be, ugyanis azok a dögök szépen áttörték az ajtót, és jönnek ellenünk. Miri szélvészként hasít be közéjük, és rendre el is pusztít 4 zombit. Most mi következtünk. Miri sebzése után már könnyű volt behatárolni lények HP-ját. Rábököm a Kesztyűmre, és pár kattintással ki is választom a Pörgőst. Így remélhetőleg elég gyors leszek hozzájuk, hogy lekétszerezzem. Egyelőre még nem támadtak, így nincs szükség kristályra, hogy felingereljem őket. Tűzrózsának biccentve máris rohanunk a sűrűjébe.

// Pörgős Aktiválva Gyorsim +6-al nő (42) minden támadás Zombira //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha [régi] Empty Re: Étkező és konyha [régi]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.