Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[13. boss]

+14
Yurihime
Kusumi Ayani
Tachibana Makoto
Hinari
Szophie
Noxy
Kazuma
Koshitsu Esutel
Mirika
Kincaid
Phobos
Halász Alex
Anatole Saito
Kayaba Akihiko
18 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 17 2013, 20:45

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[13. boss] - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[13. boss] - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 18 2013, 00:39

A boss szemei bevéreznek, kardfogai nőnek és a boss 28-at sebez Esutelbe.

A boss 10 majd 20 sebzést szenvedett el.

Boss: -390 HP, zöld
---
Kazuma: 102 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 75 HP
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 13 páncél
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 82 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Dec. 18 2013, 01:03

Miután besétáltam a terembe, és jó turistaként kényelmesen végighordoztam a tekintetem rajta, fél szemmel Vezérre pillantottam. Az ő szempontjából kifejezetten érdekesnek tűnt ez a boss, bár a reakciója nem volt egy cseppet sem szórakoztató. Az a farkas a kisfiús külseje ellenére olyan, mintha egy vérszomjas barbár lenne, folyton csak a harc jár a fejében. Vajon ha adnék neki egy gumilabdát, azzal ellenne egész nap? Felsóhajtottam és komótosan leültem a padlóra, a menümből pedig előkapartam egy szendvicset. Békésen falatozva figyeltem a történéseket köpenyem rejtekében, és annyira belemerültem az étkezésbe, hogy kis híján el is felejtettem, miért volnék itt.
- Khm... switch Kazuma :] - kiáltottam két harapás között, aztán visszatértem az ebédemhez.

// átadtam a köröm Kazunak //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kazuma Szer. Dec. 18 2013, 21:47

Meglepett hogy végül pont Mirika switchelt le de azért így is volt ideje a farkasoknak leszedni az életem nagy részét. Hamarosan egy vágást éreztem, de a lány látszólag csak valami gyógyító képességet használt így nem is foglalkoztam vele tovább. Fújtam egyet-kettőt míg a többiek elintézték a farkasokat, amikor is meghallottam a nevemet. Az ismerős hang irányába fordultam és átfutott rajtam a gondolat hogy segíthetnék neki kijutni a teremből de, végül inkább a bosst céloztam meg.
– Switch Koshitsu Esutel! - lassan ideje lenne már kinyírni ezt a bosst is…

//Leváltom Esut és 4x27 sebzés megy a bossra.//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[13. boss] - Page 3 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 18 2013, 21:53

A boss 28-at sebez Kazumába.

A boss 216 sebzést szenved el.

Boss: -606 HP, zöld
---
Kazuma: 84 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 75 HP
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 13 páncél
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 82 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by RenAi Szomb. Dec. 21 2013, 13:23

Sok idő eltelt már… nem is tudom hogy hány bosst hagytam ki szimpla lustaság miatt. Persze gond nem történt, de nem is vagyok oda nélkülözhetetlen. Tudtam róla hogy embereket szerveznek csapatba de valahogy hidegen hagyott… nem azért mert nem érdekelt, szimplán csak elégedetlen voltam magammal. Nem, nem vártam fényes sikereket… tulajdonképp azt sem tudom mit szerettem volna, szimplán sötét foltok maradtak a legutóbbi bossok után. Nem emlékszem sok mindenre, főleg nem olyanra amit én műveltem volna. Nem vagyok amnéziás nem azért, a fejem a helyén és tudtommal be se ütöttem, de a sötét köd attól még ott lebeg. Nincs sok kedvem kibújni az ágyból sem pedig elhagyni a szobámat. El tudnék képzelni még pár napot… hetet itt begubózva, de az nem rám vallana és nem okozhatok csalódást se másnak sem pedig önmagamnak. Széles mosolyra húzom a szám, nem mintha lenne okom az örömre, szimplán gyakorlásként vagy miként… Furának tarthatod, de van hogy nem mindig úgy kell ki az ember az ágyból miként szeretne… vagy netán mégis?...*Huncut mosoly*

Bebújtam a paplan alá, s csupán egy mozgolódó púp jelezte hogy ott vagyok. Előhívtam a menüm és felöltöztem, fogat mostam, és még a hajam is rendbe tettem. Majd nagyot lendítve a takarón, lökve a magasba én már csili-vili kislányként álltam aki pár pillanat alatt teljesen frissen és készen szállt ki az ágyából. A levegőben lévő takaró lefelé érkező egyik csücskét elkaptam és nagy lendülettel a nyakam köré tekertem, megfogtam a másik végét is és összecsomóztam. Így már hosszú palástom is volt. Körbe szaladtam párszor a szobát jobb kezem előre tartva és ökölbe szorítva mintha egy supergirl repülne, de csak szimulálni tudtam az egészet… sajnos. Majd mikor elszaladtam a tükör előtt, megpillantottam hogy milyen hülyén is festek valójában…
- Wehh… nah jó.. ez még tőlem is gáz… >< - Motyogtam az orrom alá, majd nagyot sóhajtottam és a takarót vissza tettem az ágyra ahová való. Elindultam az ebédlőbe de a pult és az asztalok helyett csupán a kijárati ajtót céloztam meg és megpattantam. Korán reggel volt még, de úgy éreztem hogy ideje lenne ismét összeszednem magam, küzdőterekre és küldetésekre járkálni, kihívásokat keresni és új emberekkel ismerkedni, de jelenleg egy mindnél is kecsegtetőbb lehetőségem is nyílt, mivel már oly rég voltam ismét megmutatom magam bosson, a helyről és az időpontról tudok, épp csak jó volna oda érni időben. A kisebb szintű helyeket már ismerem, de a tízes szintnél nagyobb placcok még felfedezetlenek számomra, így nem is árt hogy időben elindulok.

Támadásom:
Körbenézek a többieken, látom hogy különösebben nincs szüksége még senkinek sem, élettöltésre, így úgy döntöttem támadok. Felbuffolom magam, így a páncélom hozzá adódik a támadásomhoz, és támadok. Egyet csapok a bossra.

/Remélem jól értelmeztem hogy most jönnék. >.> QQ/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 21 2013, 15:01

A boss 28-at sebez Kazumába.

A boss 79 helyett 20 sebzést szenved el.

Boss: -626 HP, zöld
---
Kazuma: 56 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 75 HP
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 13 páncél
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 82 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kazuma Hétf. Dec. 23 2013, 00:01

A boss, miután magamra vontam a figyelmét, látszólag nem nagyon akart futni hagyni így inkább nem is próbálkoztam és megcéloztam a szarvas-farkast. Bevittem pár vágást aztán megittam egy mini potit. Lassan azért el tudnék viselni egy switchet…

//6x27 sebzés megy a bossra + Kazunak egy Mini Potion (+5 hp).//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[13. boss] - Page 3 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 23 2013, 13:43

// A múltkor elszámolás történt, amiről furcsa módon senki sem szólt nekem (pedig általában szólni szoktak, ha ők kapnak több sebzést, mint kéne vagy egy képességről feledkezem el). Tehát amikor Tachi átadta a körét Kazumának, akkor Kazuma max. 2x tudott támadni (1 körnek megfelelően) és nem 4x -> A boss visszakap 108 HP-t //

A potihasználat sikeres volt.

A boss 28-at sebez Kazumába.

A boss 324 sebzést szenved el.

Boss: -842 HP, zöld
---
Kazuma: 33 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 75 HP
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 13 páncél
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 82 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Dec. 25 2013, 20:33

Eddig ez a boss nem valami nagy szám, még mind talpon vagyunk és egyikünk sincs valami nagy veszélyben, vagyis egynek már alig van élete, de őt nem sorolom magam mellé. Hogy miért? Mert nem közénk való, ilyen egyszerű... a fajtáját meg különösen rühellem, ez van Rolling EyesÉn nem egyeztem bele semmi olyasmibe, hogy switchelek egy gyilkost, még ha szükség is lenne rá. Olyan nincs, én egyetlen árva pontot sem áldozok érte a sajátomból, számomra még 1 hp-t sem ér. Azonban egy lehetőséget adhatok... másnak.
- Switch Anatole Saito - ... tessék, menjen csak, mentse meg a haverját, ha akarja. Ennél többre ne számítson senki, még így is szembe mentem kissé az elveimmel, néha sajna megesik...  Vállamra támasztom a fegyverem, és egy nagyot ásítok... ez az egész kezd így unalmassá válni.

_________________
[13. boss] - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Dec. 25 2013, 21:06

Hoppá, kaptam egy switchet, ráadásul Rentől. Na most vagy nem füllik a foga ehhez a bossharchoz és inkább lustizna, vagy pedig Kazu switcheléséhez nem füllik a foga. Mindegy is, a lényeg, hogy tegyem a dolgomat, vagyis szervezem a csapatot, switchelek és támadok. - EMBEREK, FIGYELJETEK MÁR ODA ARRA, AMIT MONDUNK EGYMÁSNAK! - adok hangot a nemtetszésemnek, Esut sem váltották le, Judy pedig nem figyelt oda Peter kérésére. Abban már biztos vagyok, hogy a switchlánc feleslegesen meghosszabbítja ezt a csatát, de nem akarom kockáztatni a többiek életét. - Switchlánc kérnék egészen addig, amíg újra nem én jövök. Utána mondom hogyan tovább! Kérlek benneteket, hogy figyeljünk oda egymásra! - Ezután megiramodok, hogy bedobjam magam a harctéren. - Switch Kazuma! - váltom le a maszkost, mert bár ő leváltott másokat, támogatást eddig cserébe nem kapott. Nekem pedig ez így nem kóser, valamit valamiért. Ezután nincs más hátra, minthogy támadjak.

1x támadok, aztán pihenek, utána még 1x támadok. Nem kell dobnom, pihentem. Kazut leváltottam.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 25 2013, 21:11

A SWITCH sikeres.

A boss megnyugodott.

A boss 9-et sebez Anatba.

Anat 40-et sebez a bossba.

Boss: -882 HP, zöld
---
Kazuma: 33 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 75 HP
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 4 páncél
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 82 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél

----------------------

Kazuma (sebzés: 27/kés, minden 6. körében pihen, találathoz nem kell dobnia, spechez 2 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma
Kazuma
Boss
Ryuninji Ren (sebzés: 6, pet sebzés: 48, minden 5. körében pihen, találathoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Boss
Mirika (sebzés: 30/kés, minden 5. körében pihen, találathoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Mirika
Mirika
Boss
Hinari (sebzés: 35, minden 6. körében pihen, találathoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Hinari
Hinari
Boss
Anatole Saito (sebzés: Z60, S65. P70, minden 5. körében pihen, találathoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Anatole Saito
Anatole Saito
Boss
Szophie (sebzés: 1, pet sebzés: 42, minden 6. körében pihen, találathoz nem kell dobnia, specet nem használhat)
Szophie
Boss
Raven (sebzés: 30, minden 5. körében pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Raven
Boss
Yurihime (sebzés: 34, minden 5. körében pihen, találathoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Yurihime
Boss
Kusumi Ayani (sebzés: 2, pet sebzés: 20, minden 4. körében pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Kusumi Ayani
Boss
Peter Worker (sebzés: 8, pet sebzés: 22, minden 6. körében pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez 3 vagy afölött kell dobnia)
Peter Worker
Boss
Judy Noxia (sebzés: 18/kés, minden 6. körében pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez 2 vagy afölött kell dobnia)
Judy Noxia
Boss
Koshitsu Esutel (sebzés: 41, minden 5. körében pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Halász Alex (sebzés: Z55, S60, P65, minden 5. körében pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, spechez 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (sebzés: 23, minden 6. körében pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Boss
Kincaid (sebzés: 33, minden 4. körében pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Enheriel (sebzés: 10, pet sebzés: 21, minden 6. körében pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, spechez 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (sebzés: 30, minden 5. körében pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Dec. 26 2013, 09:29

//Azt mondták én jövök, mivel aktív a képességem, így 3at támadhatok Rolling Eyes //

*Egész szépen ment a dolog, amit Anat mondott, utánam Alex jött... és nem swichelt le. Facepalm. Jó-jó, talán kiment a fejéből, vagy össze van zavarodva Hinari miatt. Rolling Eyes Majd az a másik srác, aki tudtommal a legerősebb, ő sem váltott le.  facepalm  Jó-jó, végülis nem gond, legalább hasznos vagyok valamire... Nah végre egy hölgyemény következett, akiben reméltem, több értelem lappang... No comment.  facepalm *
~ Hajajj, ha ennyire megfeledkeznek rólam, a végén hullazsákban végzem... ~
* Mindegy, annyira MÉG nem aggódtam, volt HP-m dögivel. ^^ Kíváncsi voltam, Tachi mit fog csinálni. Igen, már ki is mondta hogy switch, de.... nem rám? O.o Kazu felé pillantottam. A két piri. Hmm... na most mi lesz? Rolling Eyes És most történt az igazi csoda! Kazu volt, aki leváltott. Fellélegeztem. Hálásan biccentettem felé. Nem érdekelt, hogy piros. Bár Ren kreatív tanítási módszereinek hála az sem biztos, hogy leállnék vele bájcsevegni. De úgyis az élet dönti el, és a megfelelő helyzet, hangulat. Miért van az, hogy a pirik azok, akik betartják a szabályokat, a nem pirik meg nem tartják be? Nem csak az én esetemre gondolok. Kazut is jól megszívatják már másodízben.*
- Szánalmasak vagyunk, ha a vezetőnk kérése ellenére önkényeskedünk! Nőjünk már fel!
* Kiáltottam hangosabban, hogy értsék egyesek, mondjuk azok, akiknek szántam, majd ismét megszólaltam. *
- Swich Anatole Saito!
* Pedig most megtehetném, hogy nem vállalom magamra. Hisz Anatnak van egy csomó HP-ja, aztán meg minek kockáztassam, hogy megint rajtam felejtik ezt a büdös kutyát? Zzzz Mad Mindegy. A parancs, az már csak parancs. Valakinek be kell tartania, nem igaz? ^^ Ezután pedig támadom a bosst. *


//Leváltom Anatot, 3x41-es sebzésű támadás a bossra. Nem kell dobnom.//
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 26 2013, 12:46

A SWITCH sikeres.

A boss szemei bevéreznek és kardfogai nőnek.

A boss 28-et sebez Esutelbe.

Esutel 246-ot sebez a bossba.

Boss: -1128 HP, zöld
---
Kazuma: 33 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 75 HP
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 4 páncél
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 54 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Mirika Csüt. Dec. 26 2013, 14:19

// Pihenőkre figyeljünk, Kazu és Esu se pihent //

Ilyen se nagyon volt még, de halvány lila gőzöm se volt, mi folyik körülöttem. Talán pont ezért is néztem be a switchem és váltottam le azt a maszkos barmot, mivel nem tudtam teljesen odafigyelni arra, amit csinálok. Hmpf... A boss számomra full random módon váltogatta a sebzését, így a csata hevében esélyem se volt megállapítani, hogy milyen rendszer alapján vesz le minimális 9 HP-t és azt a nagyot, ami elég rendesen szívja a csapat életét. Igyekeztem inkább Anatra figyelni, és bár a stratégiai érzéke hagyott némi kívánnivalót maga után, ezt a harcot ő vezette, én pedig megbíztam benne. Pont ezért morogtam csak az orrom alatt, amikor switchláncra kért miket. Esu-chant meg engem, akik azért nem állnak olyan jól életben, hogy tankoljunk is >.>
- Bah! Switch Koshitsu Esutel! - kiáltottam, és lazán betáncoltam a lány elé, hogy a farkas komát megsorozzam pár szúnyogcsípéssel Rolling Eyes

// Támadás, pihi, támadás -> 4x30(?) sebzés a bossra és leváltom Esut //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 26 2013, 16:51

A boss 28-at sebez Mirikába.

Mirika 240-et sebez a bossba.

Boss: -1368 HP, sárga
---
Kazuma: 33 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 47 HP
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 4 páncél
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 54 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 27 2013, 00:06


Semmi, de semmi, de semmi logika nem volt benne. Őszintén? Kiakasztott. Az elején mégcsak homlokráncolva próbáltam valamiféle összefüggést keresni a boss sebzése, sebződése és a switchek hiánya vagy megléte között, ám valami mindig hibádzott, sosem jött ki úgy, ahogy ésszerű lett volna. Persze bőven elképzelhető, hogy csupán én néztem el valamit, de ahogyan telt az idő és teljesen véletlenszerűen történtek a támadások és az általuk okozott sebzés, úgy váltam én is egyre bizonytalanabbá. Persze mindenki ideges és feszült volt, nem voltunk se szervezettek, se nem figyeltünk a másikra, volt, akit pedig egyáltalán nem érdekelt, mi történik. Fújtam egyet, Mirika életcsíkja igencsak sárgában világított előttem, így, noha nem tudtam, a bossra hogyan fog hatni, a lányért mindenképpen követtem a taktikát.
- Switch Mirika! – kiáltottam, nekem még bőven volt miből tankolni, ellentétben vele, s miközben bevetődtem elé, úgy éreztem, itt az ideje egy kicsit nagyobb sebességre kapcsolni. A boss ugyanis maximalizálta a sebzéseket, nem tudtam pontosan mennyi volt egy támadás plafonértéke, de az tisztán látszott, hogy mindig ugyanannyi fogyott az életéből, kivéve… kivéve, amikor nem. Khm. Akkor viszont rengeteg, rendszert pedig nem találtam a bevérzett szemen kívül, de egyik sem jelentette feltétlen a másikat, így továbbra is tanácstalan voltam. Mindenesetre váltottam az erő és a gyorsaságbónusz között, elérve a hihetetlen 80-at, amivel úgy cikáztam a játékosok között, hogy én magam is beleszédültem. De mielőtt még elájultam volna, azért megsoroztam a Farkast is, közben beiktatva egy pihenőt.


Leváltom Mirikát. Képesség miatti statbónusz váltása, erőm visszaesik 35-re, sebességem nő 80-ra, és mivel 14 a boss gyorsasága, 5 támadásom van. Ebből a 3. pihikör. Tehát 4x35(?) sebzés megy a bossra, semmihez se kell dobnom. (Valamint, ha még élni fog a boss a következő nagykörig, én kezdek majd.)

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 27 2013, 13:30

A SWITCH sikeres.

A boss lenyugszik.

A boss 9-et sebez Hinariba.

Hinari 80-at sebez a bossba.

Boss: -1448 HP, sárga
---
Kazuma: 33 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 47 HP
Hinari: 140 HP, 35 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 4 páncél
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 54 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 27 2013, 14:09

- Switch Hinari! - váltom is le rögtön a lányt, aztán beavatom a többieket is a tervembe. Nem sikerült tökéletesen megfejtenem a taktikát, de az nyilvánvalóvá vált, hogy a switchhullám lassítja a harcot. Azt vettem észre, hogy mikor elfelejtettek váltani a társak a kör végén, akkor egyszer csak bejött egy nagy sebzés, a sok kicsi helyett. Ráadásul ha jól sejtem, Peter is azt akarta kipróbálni, amit most én. - Tankolok egy ideig, Peter, kérlek majd válts le! RenAi, kérlek te pedig Petert váltsd majd le! Hinari, te pedig majd RenAit! Próbáljuk meg így, switchullám nélkül! Hátha így a lefojtott sebzésünk egyszerre zúdul majd a bossra. Szóval most ne váltsatok, csak majd Peter! - Azt már persze nem teszem hozzá, hogy jobb ötletem nincs. Akármennyire is próbálok nyitott szemmel járni, odafigyelni mindenkire, próbálni rájönni a taktikára, egyszerűen nem megy. Talán most már kapiskálom, de ki tudja. Én és a különböző logikám. Rolling Eyes Ami viszont zavar, hogy Mirika ilyenkorra már fel szokta fedezni a nyitját, de hiába keresem a tekintetét, látom rajta is, hogy tanácstalan. Hajjaj... Irány támadni! Na meg szörfözni kicsit a boss emlékeiben, hátha találok valami hasznos infót. Támadás után megpróbálok a boss hátára ugrani, hogy lefogjam és ne támadhassa a többieket. Közben aktiválom érintés útján a képességem.

3 támadás megy a bossra, nem kell dobnom, nem kell pihennem. Aktiválom az emlékfelidézős képimet, nem kell hozzá dobnom. Infók, titkok, taktika, na meg a boss története és Kayabával való kapcsolata után kutatok. 9 emlékképet tudok felidézni. Leváltottam Hinarit.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 27 2013, 14:45

Emlékképek: Remeg a föld. Anyád szájában fogja a tarkódnál a bőrt, te pedig csak lógsz, mint egy zsák és várod, hogy letegyen.

Kergeted az apád, de ő sokkal gyorsabb nálad. Elveszted érdeklődésed apád iránt és a farkadat kezded kergetni, mivel az közelebb van és annyira közelinek és elérhetőnek néz ki. Nem érted, hogy miért nem sikerül sosem elkapni azt a mókusszerű dolgot.

Ugrálsz egy helyben és izgatottan, türelmetlenül vársz, miközben apád egy óriási tigrist visz neked. Imádod a tigrishúst, bár a mostani kétszer nagyobb nálad és nem tudod hogyan fogod elfogyasztani.

Apád és anyád előtted pixeleződött szét. Végtelen haragot érzel, szemeid bevéreznek, alig látsz valamit, fogaid megnőnek és az alaknak ugranál, aki ezt tette, a levegőben azonban megállsz. Még mindig haragos vagy és harapdálod a levegőt.

Már rengeteg idő telt el. Még mindig haragos vagy. A levegőben egy átlátszó ketrecben vagy. Nem tudod elfelejteni az alak kinézetét. Folyamatosan harapdálod a rácsot, próbálod eltörni.

A rács kissé megcsorbult. Egy pillanatra úgy érzed, hogy sikerülni fog eltörni, de mégsem.

Több farkas is nézi már egy ideje, ahogy szenvedsz. Nagyon össze vagy kuporodva már, szinte kinőtted a kalitkát. Nyüszítesz, de a többi farkas csak néz.

Fogaid kitörtek. Balra-jobbra marcangoltad a rácsot és a fogaiddal együtt kitört. Eltűnt az egész, te pedig a földre érkeztél. Megnyugodtál, de felhőtlenül éhes voltál.

Már vannak fogaid és óriásira nőttél. Azok a farkasok, akik néztek a kalitkában már mögötted állnak. Elkap a vadászroham, ahogy megpillantasz egy kardfogú tigrist. A tigrist mindig is a legfinomabbnak gondoltad. Morogsz egy keveset, hogy társaid lássák, hogy megtámadod. Kiugrasz a bokorból, majd miközben futsz felé bevéreznek a szemeid és kardfogaid nőnek. A kardfogú tigris látja, hogy támadsz és ő is neked ugrik. Fogaitok egymásba ragadnak, azonban simán átharapsz az ő fogain, mintha csak vajból lennének, majd leharapod az alsó állkapcsát, majd a társaid oldalról neki ugranak és elejtik. Elkezd folyni a nyálad, már érzed az ízét a szádban. Csak reméled, hogy még nem halt meg teljesen, hiszen ha elpixeleződik nem tudjátok elfogyasztani teljesen. A húsába akarsz harapni.


A SWITCH sikeres.

A boss 9-et sebez Anatole-ba.

Anatole 60-at sebez a bossba.

Boss: -1508 HP, sárga (3 seb)
---
Kazuma: 33 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 47 HP
Hinari: 140 HP, 35 páncél
Anatole Saito: 135 HP
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 54 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Szophie Pént. Dec. 27 2013, 15:08

Nem értettem semmit, mint ahogy az nálam szokás. Valami olyasmit tudtam kiokoskodni, hogy talán ha valakin két egymástkövető körig van a boss, akkor a szemei elvörösödnek, és a szokásosnál jóval nagyobbat sebez. Viszont olyankor, azt hiszem az az ember nagyobbat tud rá sebezni, mint a többi, akinek valamiért korlátozva van a sebzése. Esut és Mirit véres szemmel támadta a boss, és ők nagyot tudtak támadni a bossba. Esun sokáig volt a nagy farkas, két körnél is tovább, ezért nála bvéreztek a szemei rögtön, és ez a következő alkalomig, Mirika köréig fenn is maradt, ám Hinarinál már leállt. Vajon akkor a mostani kicsi sebzés után, ha nem váltom le Anatot, újra bevéreznek a szemei, és nagyot sebez? És ha igen, akkor most majd Anat sebzése tényleg kitolódik? És akkor a vérzés az utánam jövő körében is fennáll majd talán, és ha ő átvállalja a bosst, talán ő is nagyot sebez majd, mint az történt Mirika esetében, aki Esut váltotta. Persze butaság is lehet ez. És ahogy magamat, meg a többieket ismerem, erre már ők is biztosan gondoltak. De akkor is érdekel, mi lesz, ha most újra Anat támad, amikor a farkas szeme újra furi lesz.
- Switch Anat. - adtam át a körömet neki, farkasom nem kis bánatára, én pedig leültem a csuklyás alak mellé, és loptam egy falatot a szendvicséből, miközben intettem egyet Anatolenak.


(Kör átadva Anatnak)

_________________
[13. boss] - Page 3 0510[13. boss] - Page 3 1110[13. boss] - Page 3 0310
[13. boss] - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 27 2013, 15:21

Hát ezektől az emlékképektől nem lettem okosabb, max bolhásabb Suspect
Úgy hiszem Szophie ki akar valamit próbálni, eleget teszek hát a felajánlásának. Az azonban nem gyengén zavar, hogy a most is komolytalankodó Tachi mellé huppan le. Egyszer kivágom innen azt a lovagot, ha még jobban kihúzza a gyufát >.> Felhajtok egy bikapotit, majd támadok.


Megittam egy vörös bika potit, aminek hála 6 körig nem kell pihennem, majd támadok 2x. Juteszembe! Ez most két jabb sebet is okoz és még Esu előtti körömben is kapott 2 sebet a boss, amit eddig nem számítottunk be! (Ettől a körtől kezdve már 7 seb lesz rajta)

A saját köröm már lement, így elméletileg kaphattam újra switchel kört.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 27 2013, 15:52

A SWITCH sikeres.

A boss szemei bevéreznek és kardfogai nőnek.

A boss 35-öt sebez Anatoleba.

Anatole 240-et sebez a bossba.

Boss: -1753 HP, sárga (7 seb)
---
Kazuma: 33 HP
Ryuninji Ren: 150 HP, 108 páncél
Mirika: 47 HP
Hinari: 140 HP, 35 páncél
Anatole Saito: 100 HP
Szophie: 125 HP, 25 páncél
Raven 110 HP, 21 páncél
Yurihime: 80 HP, 31 páncél
Kusumi Ayani: 125 HP, 24 páncél
Peter Worker: 170 HP, 43 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Koshitsu Esutel: 54 HP
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
RenAi: 185 HP, 56 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Phobos Pént. Dec. 27 2013, 23:09


A ló jobban engedelmeskedett egyeseknél. Még az is értetlenül csóválta fejét, mikor intőszavak ellenére akadtak engedetlenek, kik ellenszegültek az olyan befolyásos alakok szavának, mint amilyen Anat is volt.
- Miért? - kérdezte halkan, hogy csakis én magam hallhassam szavát.

- Nem tudom. - vontam meg vállamat, majd egy szügybe rúgással támadásra sarkalltam a Sleipnirt. Egyetlen egy támadásig maradt ott mellettem, utána elhívta a szükség. Talán más is használta. Talán elfáradt, s pihennie kellett. Majd hívlak, hogyha szükségem lesz rád - mindig ezt mondtam neki, amikor eltűnik. Szájában elhordta a fegyvereit, a többit a saját dolgomra utalva. Kézbe vettem a földbe szúrt kopjámat, majd egy halk "Cöh" kíséretében egy egyszerű döféssel igyekeztem megsebesíteni a szörnyen rút kutyaféle jószágot. Engedelmeskedtem.

//A képi még egy körig tartott, amire nem kellett dobnom, biztos 38-as sebzés. Ha a dobás sikeres, még 30 sebzést szenved el a dög. Még nem kell pihennem. -13 páncél le, a képi miatt.//


A hozzászólást Raven összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 27 2013, 23:10-kor.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 27 2013, 23:09

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[13. boss] - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[13. boss] - Page 3 Empty Re: [13. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.