Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játék ajánló

+4
Maci
Aidor
Enheriel
Rita Hanami
8 posters

Go down

Játék ajánló  Empty Játék ajánló

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Nov. 08 2013, 20:00

Na, gondoltam ha már van anime/manga/könyv/zene ajánló akkor miért ne lehetne egy ilyen topik is :3 akkor nyitnám is a sort.

Persona 4:

P4 a playstation alkonyának egyik gyöngyszeme (személy szerint a konzol felhozatalából a kedvencem) ami később meg jelent vitara is bővített kiadásban és egy igen csak élvezetes anime és manga adaptációt is kapott. A játék főhőse (az animében Narukami Yu) a nagyvárosból kénytelen egy átlagos, álmos kisvárosba, Inababa költözni egy évre a nagybácsikájához. Hamar kiderül, hogy az elsőnek unalmasnak tűnő városkában különös dolgok történnek. Napról napra különös gyilkosságok veszik kezdetét. Hőseink hamar rá jönnek, hogy a gyilkosságok kapcsolatban állnak egy titokzatos adóval a Midnight Channellel ami esős napokon minden éjfélkor megmutatja a következő áldozatot és amin keresztül egy másik világba jutnak. Azok akik a TV világába keverednek szembe kerülnek a saját elfojtott negatív érzéseikkel (Shadow) amik végeznek velük a holttestük pedig megjelenik a való világban mikor leszáll a köd. Hősünk és csapata végül úgy döntenek, hogy a Midnight Chanel segítségével megakadályozzák a gyilkosságokat és elkapják a gyilkost.
Maga a játék tipikus Jrpg alapokon áll, random megjelenő szörnyekkel (hál istennek elkerülhető) körökre osztott harcokkal és fejlődéssel megfűszerezve némi randi és életszimulátorral. Ez utóbbit, úgy kell elképzelni, hogy a fő karakterünk éli a minden napi iskolás életét, klubokhoz csatlakozik, összejár a haverokkal, építi a kapcsolatait ami tulajdonképpen a játék gerince. Nagyon nem akarok bele merülni a teljes játék elemzésébe mert oldalakat írhatnák róla. A sztori szerintem kiválóra sikerült, csavaros, érzelmekkel teli és nem utolsó sorban humoros. A karakterek nagyon szépen ki vannak dolgozva, a harcok izgalmas és szerencsére nem erőltetik agyon mint ahogy általában ebben a műfajban szokás, nincs szükség több órányi grindelésre, hogy megfektessünk egy-egy bosst. Akinek van lehetősége az tegyen vele egy próbát még akkor is ha nem rajong kifejezetten az ilyen játékokért mert már csak a történet miatt is megéri (bár erre ott van az anime Very Happy) én csak ajánlani tudom.

_________________
Játék ajánló  RitahanamiwwwkepfeltoltJáték ajánló  RitahanamiwwwkepfeltoltJáték ajánló  Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játék ajánló  Empty Re: Játék ajánló

Témanyitás by Enheriel Kedd Nov. 12 2013, 19:14

Akkor folytatom én:

Pokoli Szomszédok Széria:

Nem, nem a rajzfilmsorozatot kell érteni ez alatt, hanem a 2011-ben tönkrement JoWooD Entertainment (Gothic, Painkiller pl.) által 2003-ban és 2004-ben kiadott Pokoli Szomszédok nevű játékról, valamint röviden a folytatásairól. Van (volt pontosabban) PC-s, Xbox és Gamecube verzióban, ám az utóbbi kettőnek ugyan szebb volt a grafikája, de egybevágták a kettőt, ezáltal nagyon rövid lett (azt hiszem az Xbox-nál), míg a PC-snek ugyan nem volt olyan szép grafikája, de jóval hosszabb volt mindkét rész (ami külön volt). Ami a grafikát illeti, egyedi volt, ami illett is hozzá, s viccesebbé is tette a dolgot. Most a PC-sről beszélek, mert abban van tapasztalatom.

Pokoli Szomszédok 1: Édes a bosszú íze.../Rossz szomszédság örök átok...
Történet:
A 2003-ban megjelent első rész története az, hogy egy Rottweiler (tényleg ez a neve!) nevű férfi rendszeresen tönkreteszi főhősünk, Woody (őt fogjuk irányítani) és mások mindennapjait, amíg Woody-nak elege nem lesz, s meghív egy tévéstábot, hogy filmezzék le, amint csínyei áldozatává teszi szomszédját.

Játékmenet:
A PC-s verzióban (nem olyan szép a grafika, mint az Xbox-ban, viszont hosszabb is) a bal egérgombot használhatjuk ez a mindenes gomb. Csínyeket kell megcsinálni a beszerzett tárgyak és a bizonyos kellékek kombinálásával, amivel minél jobban az őrületbe kell kergetni a szomszédot. De nem szabad, hogy elkapjon, különben Game Over, agyon ver! Elbújhatunk a szekrényben (nem fogja soha megnézni), s az ágy alá (kivéve egy epizódot, amiben aludni is fog benne). Némelyik részben lesz a szomszédnak állatja, ami azonnal riasztja, ha Woody nem lopakodik (jobb egér gomb) el mellette (egy epizódban lesz malacka is, de attól nem kell aggódni).

Értékelés szerintem: El lehet szórakozni vele, ha unatkozunk, és nagyon vicces!Very Happy

Pokoli Szomszédok 2: Vakáción
Történet:
Rottweiler annyira kiborul Woody tréfáitól (plusz egy új, semleges karakterbe, egy Olga nevű bálnasúlyú nőbe is belezúg), hogy elindul egy világ körüli útra, ám Woody fellopakodik a hajóra utána egy diszkrét TV stábbal, hogy a vakációján is megbosszulja Rottweiler szemétségeit.

Játékmenet:
Ugyanaz, mint az első részben, csak mivel már Rottweiler nem rendelkezik állatokkal, amik riasztanák egyből, nem elérhető a lopakodás (nem is kell akkor sem, mikor a szomszéd alszik). Ám az egyik köztes epizódtól kezdve lesz egy másik ellensége is Woody-nak: Rottweiler alig szebb anyja! Úgy bizony, amint az is meglátja Woody, összeveri (ebben a játékban azonban már Woody-nak 3 élete van)! Rottweiler anyja ellen nem kell tréfákat csinálni, de befeketíthetjük a kicsike (hájas) fiát. Apropó, tréfák: itt már lehet úgy is, hogy több süljön el egymás után! Például először csak szappant teszünk a pocsolyára, hogy Rottweiler eltaknyoljon, ám a következő alkalommal egy csőfogót alkalmazunk a korláton, miután a szappan a helyére került, és Rottweiler aztán elmondhatja magáról, hogy kiugrott a tengerre!XD

Értékelés szerintem: kicsit rövidebb lett, de ez is nagyon vicces, érdemes kipróbálni!XD


ÉS jön a fekete leves...
A JoWood átadta a Pokoli Szomszédok készítői jogát egy orosz cégnek, amelyik annyira elk**ta a többi részt, hogy azokról inkább nem is adok leírást, s nem is ajánlom, hogy játsszátok! (én sem ismerem őket plusz)

Íme egy Console Trailer a Pokoli Szomszédokról:

_________________
Játék ajánló  Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Játék ajánló  109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Játék ajánló  Empty Re: Játék ajánló

Témanyitás by Aidor Hétf. Jan. 20 2014, 11:56

ha már sao legyen sao

Sword art online: Eternal world [PC]

ingyen letölthető: http://saogameproject.freeforums.org/viewtopic.php?f=5&t=734


_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Játék ajánló  Empty Re: Játék ajánló

Témanyitás by Maci Vas. Ápr. 06 2014, 18:29

na akkor  jöjjön egy újabb játék. Igaz én is csak nemrég találtam rá a címe: Hearthstone. Maga a játék egy online gyűjtögetős kártyajáték a warcraft világát felhasználva. Meglehetősen egyszerű a rendszere könnyű megtanulni az alapokat éppen ezért a játékmenete pörgős. A körítés szép és szerintem a hangok és úgy az egész tök poénos egyetlen hátránya, hogy ingame szinte csak minimális szociális tevékenységek (chat,piactér egyebek) vannak legalábbis egyenlőre bár a hírek alapján ez változni fog. Mindent összevetve a játék szórakoztató azok számára akik kicsit is vonz ez a stílus, hiszen megvan minden ami kell. Harcolhatunk, új hősőket és kártyákat nyithatunk meg, vehetünk a boltban lapokat vagy akár gyárthatunk is le újakat vannak külön kasztok amik csak bizonyos lapokat használhatnak stb. Egyszóval, nekem bejött így ha valaki szeretne párbajozni szívesen elnáspángolom Razz.

Végül egy kisseb videó:

Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játék ajánló  Empty Re: Játék ajánló

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Feb. 10 2015, 23:11

Eljött az ideje, hogy én is írjak ide, ami meg is fogja érni. Kipróbáltam pár MMO-t már életem során, és eddig ez volt a legmegfogóbb. A harmadik béta teszt hétvégén részt vettem és ott az jött le a játékról, hogy ebbe benne van minden, ami csak kellhet. 4 óra hossza játék alatt értem el a 15. szintet és összesen 12 óra játszással fejeztem be a béta teszt hétvégét, alig tíz további szintet lépve. A küldetések valamint eldugott kincsek és puzzlek a játékban remek. A széleskörű karakter kifejlesztéséig nem jutottam el, jobban elragadott a környezet konfliktusa, hogyan kerül a karakter a képbe, és mivé formál ez az esemény sor? És miért 12 óra kell hozzá, hogy az alap térkép 20%-át fedezzem csak fel? Sok nyomot hagyott a játék bennem és 2015.03.17-étől B2P azaz "vedd meg és játssz" formára vált. Ott körül vagy előtte lesz rá leárazás biztosan, hiszen most még a játék 55 euro környékén mozog + havi feltöltés, ami további 15 euro. Meg merem kockáztatni, hogy ezen időpont körül lefog esni 15-20 euro közé a játék megvásárlása és utána nem kell érte többet fizetni. Hasonlóan, mint a GuildWars 2-ért. Szóval akit érdekel a történet és maga a játék, hamarosan lesz egy jó ajánlat Smile

Elder Scrolls Online


_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Játék ajánló  Empty Re: Játék ajánló

Témanyitás by Atoru Hétf. Jan. 11 2016, 16:28

Ugyan nem vagyok túlzottan otthon a játékok területén, de úgy érzem, hogy egy olyanra találtam, amelyt mindenkinek meg kell ismernie. 2015 egyik siker játékaként tartják számon és sok embernek bedobta a szívébe magát, már az első játék után. Nem másról van szó, mint az Undertale-ről.

A játék története egyszerű: egy világban, hol a szörnyek évszázadok óta elzárva élnek a föld alatt, miután az emberek végzetes csapást mértek rájuk, egy lány felmászik egy hegyre, ahol véletlenül megbotolva leesik ebbe a földalatti világba és próbál visszajutni a felszínre. A történet itt veszi kezdetét.

A játékot nem a grafikája miatt szerették meg, ez ugyanis nagyban elmarad egy FallOut 4-hez, vagy bármely más mostani játékhoz képest. Ez a játék visszatér a gyökerekhez és előveszi a régen bevált módszert, amivel meg tudja ragadni az embert és ott tartja akár órákig. Ez nem más, mint a történet.
A játék világa, a szereplők és a kibontakozó cselekmény szál egyszerűen lenyűgöző. Aki szerette a régi 8-bit RPG-ket, azoknak az Undertale is tetszeni fog. Teli van humorral, kutyákkal és néhány olyan elrejtett viccel, amit csak az adott témában jártasok ismernek. (Pl: A kaktusz a virágok igazi tsunderéje.)
És ott van a szörnyrendszer. Mint a legtöbb RPG, itt is harcolnod kell szörnyekkel, és ha akarod megölöd őket, ha akarod nem. Minden szörnynél esélyt kapunk, hogy "Act"-oljunk az ellenféllel, aki így feladja a harcot - ha jól csinálunk mindent.

Emellett a készítő - mivel ez egy ember, Toby Fox munkája - gondolt arra is, ha valaki többször viszi ki a játékot, esetleg bizonyos eseményeknél visszamegy az előző mentésre, hogy meg nem történté tegye... Minden fontosabb esemény hatással van a játék végkifejletére, ahogyan az is, hogy milyen sorrendben visszük ki. (A hírek szerint legfélelmetesebb ending, ha először mindenkivel végzel (Genocide), és a második végigjátszás alkalmával pedig mindenkit megmentesz. (Pacific) Ezt sajnos nem tudom, még nem próbáltam. x3)
Egy szó, mint száz, az Undertale a saját 8-bit RPG stílusával és a lenyűgöző játékélményével kompenzálta, sőt, élvezhetőbbé is tette a grafikai hátrányokat és méltón érdemli ki az Év Játéka címet.


Játék ajánló  Undertale

_________________
Játék ajánló  Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Játék ajánló  Empty Re: Játék ajánló

Témanyitás by Akito Hétf. Dec. 05 2016, 15:51

Nem iagzán rittyentenék ide semmit, mert magért beszél a kép Suspect Meg a fanok amúgy is értik.... csak 10 évet vártunk erre \o/ 
(Amúgy van FFXV film is, amit pár pillanat múlva megkeresek Suspect)



Játék ajánló  2869289-main



_________________
Játék ajánló  0810Játék ajánló  0510Játék ajánló  1310Játék ajánló  Zelomk11Játék ajánló  Rzzsa10Játék ajánló  Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játék ajánló  Empty Re: Játék ajánló

Témanyitás by Ryuu Hétf. Dec. 05 2016, 23:07

Kingsglaive \o/

A héten nekem is meglesz végre.

Csak egy HD tv-t és egy ps4et vettem ezért a játékért >< :3

*és ezt stílusosan a kocka karjával írta*

_________________
Játék ajánló  Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játék ajánló  Empty Re: Játék ajánló

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.