Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[12. boss]

+14
Tachibana Makoto
Szophie
Peter Worker
Hinari
Ryuninji Ren
Tetsuko Jin
Halász Alex
Anatole Saito
Kusumi Ayani
Enheriel
Noxy
Mirika
Kazuma
Kayaba Akihiko
18 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Phobos Pént. Nov. 22 2013, 17:44


Fogalmam sem volt arról, mégis mi értelme a bossoknak nevezett erős mobokat levágni. Ha korábban tudtam volna, talán akkor sem szántam el volna magamat arra, hogy megjelenjek egy effajta eseményen - most mégis megjelentem. Méghozzá Sleipnir hátán. Csak a hatás kedvéért, hogy tudják: tényleg lovag vagyok. Semmi nagyzolás. Az az ostoba idegenek szokása. Meglehet, én is közéjük tartozok, de nem vagyok ostoba - ők igen, de én nem. Csakis azért jelentem meg, mert tartoztam valahová - egy céhbe. Fogalmam sincs, miért jó nekem, hogy akkor egy céh kegyeibe fogadtak, de egy valamit adott nekem: céltudatosságot. Van hova mennem, ha emlékeim hiánya felőrölné az elmémet. Van hol aludnom. Van hol élnem, míg ki nem jutok az odakintre vagy míg meg nem halok - minden alternatíva lehetséges.
Semmit se tudtam arról a híres-nevezetes bossról, csak azt, hogy boss. És a bossok erősebbek az átlagos moboknál. Úgy mentem oda, hogy bármi megeshet azon küzdelem alatt: túlélni vagy meghalni. Sokan eljöttek. Sok idegen, akik közül csak Anatot ismertem, már ahogy. Sleipnir nem aprózta el a vágtát, és egy szökellés közepette lefékezett a társaság előtt. Nem nagyon voltam jártas, mégis hogyan lehetne leszállni egy lóról, így amikor leugrottam a jobbára gépszörnyre emlékeztető Sleipnir hátáról, lábaim erőtlenül összecsuklottak. Komótosan álltam fel a rendkívül kemény talajról, a ló jobb mellső lábába kapaszkodva. A kimondottan bizarr külsejű hátas megrázta magát, meglengette farkát, majd előrébb csörtetett, aztán visszatekintett rám. "Majd hívlak, amikor kellesz"-nek szánva intettem neki, mire Sleipnir eltűnt - olyan gyorsasággal, mint ahogy elő szokott jönni. Nem mentem közelebb - még a vezérhez, Anatolehoz sem. Nem az én műfajom az ismerkedés, és ennek úgy sincs itt a helye. Azonban amikor meg lett említve, hogy a boss egy növény, elkapott a görcsös roham. Növény? Meg akarják ölni, hogy nyoma se maradjon? A friss, lédús növények még Aincradban sem lehetnek mások, mint az odakinten. Az idegenek ostobák, de azt nem gondoltam volna, hogy még herdálnak is! A vitaminokra és a koleszterinszintre ki gondol, ha nem én, ez a művészettől bűzlő ifjú, akit Gilbertnek hívnak? Reméltem, hogy a bossnak lesz annyi agya, hogy hallgasson rám, és ha még növény is, ne hanyagolja el magát. Haláleset ide vagy oda, addig túl KELL élnem.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Nov. 22 2013, 19:49

Ketten voltak rajtam kívül az ismerős réten. Ott volt a három gyümölcstermő bokor, amit már hónapok óta látogatok és termésén élek. Haloványan láttam körvonalaikat. Egyikük egy lány volt, aki aprókat szökdelve közeljött hozzám és átkarolta derekam. Homályosan láttam, mintha sűrű, koszos víz alól nézném. Nem ismertem meg, de hangját halottam. Valami nedves ért arcomhoz és cuppant. A csendből és álmomból kiragadott, a hang. Ayani volt az. Rámosolyogtam összeszűkült szemeim mögöl és a napfénytől szenvedve felé fordultam. Próbáltam átölelni, de csak a takaró szegélyét kaparintottam meg. Megcsókolt újra, és nem csak tette, de szavai is elkényeztetett. Már-már tágabbra bnyílt szemmel néztem Őt.
- Máris kelek, tegnap megkaptam a koordinátákat és egy rövid leírást a bossról. Végignéztem, ahogyan kiszáll és nyújtózkodik, gyönyörű látvány volt. Ledobtam magamról a takarót és felültem az ágy szélére. Kipihent voltam, a körülmények ellenére. Felálltam és felöltöztem. Míg körbesétáltam az ágyat, elővettem hat szem piros bogyót, amit a bokorról szedtem két napja. Odaléptem Ayanihoz és fogaim közé fogva egy szemet megcsókoltam. Megszabadultam a gyümölcstől Rolling Eyes és bedobtam egy újabbat számba, egy mozdulattal megettem és teljesen természetesen, mintha ez lenne a dolgok rendje mondtam - harapnunk is kell valamit, ne üres hassal menjünk a bosshoz - mosolyogtam rá. Majd kezét magamhoz véve ráfogok selymes kézfejére és a már nyitott ajtón kihúzom. Együtt nyikorgások közepett lesétálunk a lépcsőn. Hamar kiérünk és Tűzrózsa már le is támadott minket. Ayani szorosan mellettem maradt, míg én a maradék bogyót lova szájához csempésztem. Hátha elfogadja, a hirtelen támadt nasit. Kedvesemre néztem, és megcsókoltam többször is útközben, felhőtlen volt jókedvem. Port kapu és még egy kis séta. Milyen furcsa, tegnap amikor itt jártam még csak találkozni akartam vele és beszélgetni, erre.. nézek le kezeinkre, mintha teljesen a legtermészetesebb dolog volna, hogy egymásba kapaszkodunk. Az is! Elmosolyodtam.
A kazamata bejárata előtt, voltak már páran. - Persze, menj csak! - szélesen mosolyogtam utána, mint egy tejbe tök kisgyerek. Üdvözölte barátait. Judy hozzám is odajött és egy öleléssel üdvözöltem. A szafarin történtek, ez most lehet bántólak fog hatni számára. - Ami ott történt, maradjon köztünk - súgtam neki, utalva arra a pár napra - bocsájts meg.
Beért szinte mindenki, Anatolenak csak biccentettem és felemeltem egy cetlit. Miközben odasétáltam Hinarihoz és Yuirihiméhez, átnyújtottam a cetlit.
- Vannak érdeklődők - kacsintottam - olvasd - azzal tovább sétáltam és meghajoltam Hinari és Yurihime előtt. – Vezérem, eljöttem, kardommal oltalmazom az ártatlanokat ezen a helyen, és mellettetek állok szívemben, még ha fizikálisan nem is - kutattam csillogó szemekkel Ayanit, éppen egy piros indikátoros, visszataszító fickóval beszélt. Hátamon körbejárt egy érzés, ami nagyon nem tetszett. Visszafordultam feléjük, és lehajtottam fejem. - Ha nem haragszotok, én visszamegyek most Ayani mellé - azzal elfordultam és feltartott fejjel indultam meg felé. Szaladva jött, átölelt, én is őt. Csókja pillanatra kiszakított a hely és fontosságának súlya alól, majd kézen fogva vártam.
Anatole beszéde alatt megszorítottam kezét, de nem túl erősen - figyelj is - fordultam felé - azt nagyon megköszönném, és vigyázz magadra, amikor már bent leszünk - felemeltem kezünk és megnyomtam újra az a pontot a kézfején. - Figyelj, és vigyázz magadra - ránéztem az ajtóra és két fontos dolog jutott eszembe. Chan, jó volna, ha itt lehetnél és az a piros indikátoros, rá külön figyelnem kell, ha bántani meri őt.. megölöm.


_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Kincaid Pént. Nov. 22 2013, 21:01

Bárki bármit is állítson, egy biztos: én ott voltam! Lehet, hogy senki tudomást sem vett rólam, elképzelhető, hogy észre se vettek, meg oda se fordultak hozzám, és nem trécseltem jólesően senkivel. Egy dologért jöttem: hogy pontot vadásszak magamnak. Rá kellett jönnöm, hogy igencsak jó dolog ez a bossozás, mert instant szintlépés jár minden ötödik után. Hát ezt hagytam ki én eddig? A többiek után kellett volna csinálnom…!

Biztos voltam benne, hogy túlélem, hogy kimaradok a nagycsaládi összejövetelekből. Itt voltak a múlt alkalomról megismert arcok. Legalábbis sok ismerős volt. Aztán a fene se tudja, hogy egész pontosan mennyivel is találkoztam. Értelemszerűen akkor nem az arcokat figyeltem. Az előző volt nekem az első, és ahhoz méltó módon izgultam is: fel ne ismerjenek, az arcom meg ne jegyezzék, senkiben semmilyen mélyebb benyomást ne tegyek. Hát, azt hiszem, hogy elnézve a körülöttem kialakuló társasági életet, ez sikerült is: tényleg senki oda nem jött volna hozzám. Siker! Csinálja valaki ezt utánam!

Szóval ezúttal nem stresszeltem: kényelmesen elhelyezkedtem a fal tövében, találtam egy megfelelően nem túl semmilyen helyet. Éppenséggel nekem bárhol jó lett volna, csak az akusztika legyen megfelelő, és legalább azt halljam, ami fontos: a főbb bossinfókat.

Nem igazán hívtak engem erre, de az nem azt jelenti, hogy nem voltak meg a saját értesüléseim azt illetően, hogy hová is kell mennem. Ugyan már, két lábon járó információbázis voltam! Hogy a bossinfók újdonságok? Részben, igen. Nekik erről persze nem kell tudniuk – vigyorogtam magamban, és nem, nem volt kedvem senkivel sem megosztani örömöm okát. Mondjuk ennek részben az is oka volt, hogy én sem tudtam: egyáltalán miért vagyok én ettől boldog? o.O

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 23 2013, 12:16

Amikor beléptek a földből négy gyökér néz ki rátok. A bal oldalt a közelebbi Gyökér #1, mögötte Gyökér #2, jobb oldalt a közelebbi Gyökér #3, és mögötte Gyökér #4

Kazuma (sebzés: 27/kés, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Kazuma
Kazuma
Kazuma
Kazuma
Kazuma
Boss
Ryuninji Ren (sebzés: 5, pet sebzés: 47, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Boss
Hinari (sebzés: 35, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Hinari
Hinari
Hinari
Hinari
Hinari
Boss
Mirika (sebzés: 28/kés, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Mirika
Mirika
Mirika
Mirika
Boss
Anatole Saito (sebzés: Z60 S65 P70, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Anatole Saito
Anatole Saito
Anatole Saito
Anatole Saito
Boss
Hayashi Yuichi (sebzés: 30, minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Boss
Szophie (sebzés: 1 pet sebzés: 42, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, specet nem használhat)
Szophie
Szophie
Szophie
Szophie
Boss
Yurihime (sebzés: 30, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez 2 vagy afölött kell dobnia)
Yurihime
Yurihime
Yurihime
Boss
Peter Worker (sebzés: 8 pet sebzés: 22, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez 2 vagy afölött kell dobnia)
Peter Worker
Peter Worker
Boss
Kusumi Ayani (sebzés: 0 pet sebzés: 20, minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Boss
Judy Noxia (sebzés: 13/kés, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Judy Noxia
Judy Noxia
Boss
Halász Alex (sebzés: Z55 S60 P65, minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Halász Alex
Halász Alex
Boss
Raven (sebzés: 27, minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Raven
Raven
Boss
Kincaid (sebzés: 33, minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Kincaid
Boss
Enheriel (sebzés: 10 pet sebzés: 21, minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Enheriel
Boss
Tetsuko Jin (sebzés: 4, minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Tetsuko Jin
Boss
Tachibana Makoto (sebzés: 30, minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spechez nem kell dobnia)
Tachibana Makoto

Gyökér #1: teljes HP
Gyökér #2: teljes HP
Gyökér #3: teljes HP
Gyökér #4: teljes HP
Kazuma: 110 HP, 27 páncél
Ryuninji Ren: 150 HP, 33 páncél
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Mirika: 95 HP, 19 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 35 páncél
Hayashi Yuichi: 80 HP, 27 páncél
Szophie: 125 HP, 39 páncél
Yurihime: 70 HP, 40 páncél
Peter Worker: 170 HP, 52 páncél
Kusumi Ayani: 120 HP, 33 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Raven: 110 HP, 46 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tetsuko Jin: 240 HP, 54 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Kazuma Szomb. Nov. 23 2013, 14:18

Vegyes érzések keringtek bennem. Szinte egész végig a hányinger kerülgetett. Ez nem az én közegem. Szívesen félrevonultam volna az ismerős sötét sarkokba, azonban most ezt nem tehettem meg. Én akartam hogy így legyen és végig is csinálom. Ott álltam előttük magabiztosan kihúzva magam és tettem azt, amihez értek. Minden szükségtelen gondolatot elfojtottam. Én így működöm.
Ahogy azt vártam Mirika nem osztotta meg velem a bossról szerzett infóit, de eldöntöttem hogy nem is érdekel. Nem fogok neki könyörögni. Aztán Ayani jött oda hozzám. A kézfogás sikerült - bár a kelleténél talán kicsit szorosabb volt - és a szavaira is lett volna válaszom, ha épp beszédesebb kedvemben vagyok. Rá azt hiszem, számíthatok. Nem egyszer segített már ki szorult helyzetekből egy-egy bossharc alatt, ami azért egy ponton eléggé bosszantó is…
Aztán mikor eltűnt az orrom elől észrevettem a közeledő maszkos alakot. Hiába takargatta az arcát nem volt nehéz kitalálni, hogy mégis kivel van dolgom. Ha most azért vette fel, hogy gúnyt űzzön belőlem, akkor tényleg nem tudom, mit csinálok vele… Végül ledobta elém és pár szóban emlékeztetett a megbeszélésre. Mintha kéne rá emlékeztetni… Egy kisebb bólintásra azért futotta felé is. Aztán elkezdte ismertetni a bossinfókat. Jó hogy mindenről én hallok utoljára. Annyi viszont továbbra is biztos, hogy nem fog túl sokáig elhúzódni a harc. Még mindig nem tudom eldönteni, hogy egész pontosan hogyan is viszonyuljak a kovácshoz.  Egy részről az őrületbe tudott kergetni de a következő pillanatban meg már egész elviselhető alaknak bizonyult.
Szophie is befutott. Azon maroknyi emberek egyike, akiknek talán tényleg örülni tudtam. Az ölelést mondjuk elég sután sikerült viszonozni de, örültem neki, hogy olyasvalaki is lesz a hátam mögött, aki remélhetőleg segít majd, ha szorul a hurok.
Végül úgy tűnt mindenki összegyűlt és készen állt, hogy bemenjünk. Többen voltak, mint vártam és ez zavaró volt. A fogaimat összeszorítva hátat fordítottam nekik és nekifeszültem a kapunak.
Rohanni kezdtem a boss felé és szinte szárnyaltam. Most hogy már nem volt időm idegeskedni és gondolkozni többet. Megtettem, amit már olyan régóta el akartam érni. Nem kellett már mások hátát néznem. Nem volt előttem senki más csak a boss. A többiek is jöttek. Hallottam magam mögött a rohanó lábak dübörgését de egyik sem tudta tartani velem a lépést. Tiszta fejjel egy pillanatnyi hezitálás nélkül aktiváltam a képességem mire az árnyékom életre kelt és a hátam mögül felemelkedve könnyű páncélként tapadt a bőrömre. Aztán elértem az első gyökeret és a kezeimmel szaggattam és kaszaboltam. Egy ütésem sem csúszott félre. Egytől-egyig tökéletesek voltak. Az már egyáltalán nem izgatott hogy ez talán csak a boss gyengesége.

//10x27=270 sebzés megy az első gyökérre majd ha az nullázódott, akkor a többi a következőre stb. Képesség sikeresen aktiválva: +28 hp így Kazu élete 138-ra növekszik.//
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 23 2013, 14:22

Az első két gyökér a föld alá húzódott.

Gyökér #3 9-et sebez Kazumára.

Gyökér #4 9-et sebez Kazumára.

Gyökér #3: -70 HP
Gyökér #4: teljes HP
Kazuma: 120 HP, 27 páncél
Ryuninji Ren: 150 HP, 33 páncél
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Mirika: 95 HP, 19 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 35 páncél
Hayashi Yuichi: 80 HP, 27 páncél
Szophie: 125 HP, 39 páncél
Yurihime: 70 HP, 40 páncél
Peter Worker: 170 HP, 52 páncél
Kusumi Ayani: 120 HP, 33 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Raven: 110 HP, 46 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tetsuko Jin: 240 HP, 54 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Nov. 23 2013, 15:56

5 támadás, 5x52-es sebzés, először a #3 gyökér, majd a #4 gyökér és a boss, ha előbújik

//A postom később érkzeik, ha lesz kis időm, csak nem akarom feltartani a sort Very Happy//

_________________
[12. boss] - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 23 2013, 16:52

A második két gyökér is a föld alá húzódott.

A föld alól több száz gyökér kíséretében bújik elő a következő boss: Megelevenedett Tövisgyökér
[12. boss] - Page 2 Pfassassinvine

A boss 18-at üt Renre.

Boss: -104 HP, zöld
Kazuma: 120 HP, 27 páncél
Ryuninji Ren: 150 HP, 15 páncél
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Mirika: 95 HP, 19 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 35 páncél
Hayashi Yuichi: 80 HP, 27 páncél
Szophie: 125 HP, 39 páncél
Yurihime: 70 HP, 40 páncél
Peter Worker: 170 HP, 52 páncél
Kusumi Ayani: 120 HP, 33 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Raven: 110 HP, 46 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tetsuko Jin: 240 HP, 54 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Hinari Szomb. Nov. 23 2013, 17:15


Mire odaértem, már eltűntek a gyökerek, és végre megmutatta magát ez a rondaság. Tövises szúrós boss, szerencsére viszont tudtam, hogy a törhetetlen fém bizonyára simán átvágja, ha nem is véglegesen. Hátrapillantottam, furcsa volt, hogy ennyire elöl voltam, nem szoktam hozzá ehhez a gyorsasághoz, persze ez nem jelentette azt, hogy hibáztam volna. Nem, jócskán tettem azért, hogy a vágásaim pontosak legyenek, így csupán a képességemet kellett aktiválnom, a már megszokott föld kulcsszóval, s amikor ez megvolt, már lendítettem is a Katanát, hogy salátát készítsek a többieknek.

Képességaktiválás, majd 5x(35+30)=325 sebzés megy a bossra, 6.körömben pihizek.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 23 2013, 17:16

A boss 18-at üt Renre.

Boss: -429 HP, sárga
Kazuma: 120 HP, 27 páncél
Ryuninji Ren: 147 HP
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Mirika: 95 HP, 19 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 35 páncél
Hayashi Yuichi: 80 HP, 27 páncél
Szophie: 125 HP, 39 páncél
Yurihime: 70 HP, 40 páncél
Peter Worker: 170 HP, 52 páncél
Kusumi Ayani: 120 HP, 33 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Raven: 110 HP, 46 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tetsuko Jin: 240 HP, 54 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Mirika Szomb. Nov. 23 2013, 17:34

- Nem csak annak öltöztem, az is vagyok Razz - feleltem Anatnak csípőre tett kézzel, vigyorogva. Alex is megjött, így szépen bemasírozhattunk a többiek közé, az igazán harcos kovács pedig tényleg meglepett néhány új infóval, bár attól még, hogy a földben mozgolódott, még nem lesz se mobilis, se gyors, szóval meh Rolling Eyes Mire odaértem, Piroska és Ren már meg is tisztították a terepet azoktól az említett gyökerektől és megláthattuk az eleven tövisgyökeret. Szép nagy zöldség volt, de ahogy néztem, egyáltalán nem tette nehézzé azt, hogy salátává aprítsuk.
- Ez neked mozgékony? Csukott szemmel eltalálom! Cool - Vigyorogtam Anatra, aztán becsuktam a szemem... és ki is nyitottam, mert olyan hülye azért nem vagyok, hogy tényleg vakon a sword skillekre bízzam a szerencsémet. A gyökerek közé vetettem magam és jó háziasszony módjára nekiálltam aprítani. Hozzá voltam szokva, szóval nem is esett nehezemre :3

// 280 sebzés a bossra :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 23 2013, 17:38

A boss 18-at üt Renre.

Boss: -709 HP, sárga
Kazuma: 120 HP, 27 páncél
Ryuninji Ren: 129 HP
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Mirika: 95 HP, 19 páncél
Anatole Saito: 140 HP, 35 páncél
Hayashi Yuichi: 80 HP, 27 páncél
Szophie: 125 HP, 39 páncél
Yurihime: 70 HP, 40 páncél
Peter Worker: 170 HP, 52 páncél
Kusumi Ayani: 120 HP, 33 páncél
Judy Noxia: 75 HP, 26 páncél
Halász Alex: 100 HP, 41 páncél
Raven: 110 HP, 46 páncél
Kincaid: 165 HP, 10 páncél
Enheriel: 70 HP, 23 páncél
Tetsuko Jin: 240 HP, 54 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 64 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Nov. 23 2013, 23:04

- Höjj, de rusnya! - konstatálom a boss küllemét, ahogy felveszi a kifejlett alakját a négy gyökér leütése után. Bár nem is értem miért vagyok meglepődve, ennél sokkal undorítóbb, gyomorforgatóbb lényt is kaptunk már. Hinari és Mirika már el is kezdi aprítani a salátának valót, nem késlekedhetem én sem. But wut!? Mikor lettek ilyen gyorsak ezek a fehérnépek? >.> - Valóban, nem kell tőle berezelni Razz- kacsintok oda Mirikának, majd elé vágva alaposan elverem ezt a gazfickót!

//5x60 támadás, nem kell pihennem, nem kell dobnom, biztos találatok, összesen 300 sebzés megy a bossocskára. De szép kerek \o/ //
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 23 2013, 23:10

Gratulálok! Legyőztétek a 12-es bosst!

Jutalom: 1 ingyen elosztható pont, 20 exp
Tárgyjutalom: majd megy Anatnak PÜ-ben

Boss taktika bekerült a csarnokba.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[12. boss] - Page 2 Empty Re: [12. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.