Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Al's apartman

+3
Jun
Anatole Saito
Halász Alex
7 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Al's apartman Empty Al's apartman

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Okt. 14 2013, 20:51

A Nagy Hodály

Al's apartman A1_2013_10_14_e2amif1g30


Így lehetne elemezni Alex lakosztályát, de előbb kezdjük kintről, és úgy haladjunk befelé. A lényeg; mint utólag megtudta, az ő lakrésze már-már vészesen közel van Esu chanéhoz. Az egyik épületszárny szélét nézte ki magának, amivel szemben (kis eltolódással) Esu lakik.
A szoba; Ahogy benyitunk, elsőre a szemünk elé tárul az egész laktér. Japánosan van megoldva a kialakítás, sok európai vonással együtt. Például Az előtér egy magaslat, ami fa beborítással terül el az ajtó előtt. Ide lehet tenni a cipőket (mintha lenne fontossága, de azért ad egyfajta hangulatot). Egyszóval olyan mint egy nagy, nyitott hall, s egy lépéssel magasabban van a szoba többi részénél.

Az ajtóval szemben van az utcára nyíló hatalmas ablak, előtte pedig egy kanapé, ami trükkös, ugyanis egy gombnyomásra át lehet alakítani egy hosszú ággyá. Már-már franciaágy méreteket ölthet, de persze nappal kanapé. Ez előtt egy díszes üvegasztal van, ami elég hosszúra sikerült, hogy étkezni vagy a napi teendőket el lehessen rajta végezni, viszont japánosan alacsony kialakítású. (a közelben kényelmes párnák, illetve babzsákszékek vannak)

A hodály bal fali részén egy jól felszerelt dob, jobbra meg egy bokszzsák és még pár edző kellék van felsorakoztatva.

A függönyök mellett tál, és macskaeledel van kitéve, mivel miután beköltözött szöszi (most már) harcosunk, Aldo meg-meglátogatja. Ilyenkor kap ínyenc falatokat a cicus. A poén az egészben, hogy csak nagy néha engedi magát megsimogatni Alnak. Leginkább fúj rá, vagy meg is karmolja, tekintet nélkül arra, hogy épp Al adott neki enni a jó előbb.

Van még balra egy saját, eldugott szobácskája is, amolyan dolgozó szoba/ hálószoba kombó. Mivel a falakat úgy csinálta meg, hogy egy kisebb folyosót hozva létre olyan hatást keltsen, mintha nem lenne ott semmi (ajtók done), ez az ő belső " senki se zavar" lakrésze. Egyébként a háló ablaka a kertre néz egy piciny erkély résszel egybekötve.

Illetve A Hodálytól jobbra hasonló elrendezéssel, mint a balra lévő szobánál, egy fürdőt hozott létre. Azért tartotta fontosnak, mert eddig is kényelmetlenül érezte magát, még akkor is, ha nem kell a saoban annyit törődni ilyesmivel. Most viszont, hogy létezik nála a fájdalomérzet, nagyban megnőtt a kedve, hogy sűrűbben vegyen egy kiadós fürdőt például. ^^

_________________
Al's apartman 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Okt. 14 2013, 21:49

Al's apartman A1_2013_10_14_nawhhvmkv0

_________________
Al's apartman 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Dec. 22 2013, 21:19

Ahogy a fiú kopogásomra ajtót nyit, szépen be is csörtetek a Limenes kis lakásába. Mielőtt felajánlhatná, már le is dobom a nappalijában lévő ülőalkalmatosságra magam, egyik lábamat már át is vetem a másikon, míg karjaimmal kényelmesen elnyúlok a szófán. Elégedetten hümmögök, egészen pofásan berendezte a helyiséget a srác. Egy ideig még vizslatom a berendezést, s mikor már úgy érzem, hogy kellően tűkön ülhet a srác, akkor végre megkímélem a WTF fejek vágásától. Sejtelmes mosollyal fordulok felé, de még mindig nem szólalok meg. Aztán mikor már kellően kétségbe ejtettem hallgatásommal, akkor még mindig somolyogva kezdek bele.
- Gondolom nem sejted, hogy miért jöttem ma hozzád. - Újabb idegőrlő csend. - Pedig fontos dologról kell beszélnünk. - Ekkor pedig hirtelen felpattanok és míg egyik kezemet zsebre vágom, a másikkal pedig erősen hadonászok és gesztikulálok, közben elkezdek lassan fel-alá mászkálni a nappaliban. - Nézd Al... Egy ideje már figyelemmel követem az ügyködéseidet és elégedetlen vagyok. Nem hozhatsz szégyent a céhre, pláne rám. Légy férfi és kösd fel a gatyád, mert ez így nem mehet tovább. - Ekkor érek a fiú elé és egészen, már-már kínosan közel hajolok az arcához és farkasszemet nézek vele. - Kénytelen vagyok neked randi tanácsadást adni, hogy meghódíthasd Hinarit \o/ - S ekkor valóban az ég felé dobom a karjaimat és újra elkezdek besózva mászkálni. - Az a lány csinos, nagyon is, meg okos, ó de mennyire és elegáns, előkelő, na meg kicsit prűd, hmm, kicsit nagyon, szóval nem egy könnyű préda. Ezzel szemben te nem tudsz értelmesen beszélni a jelenlétében, nyeszlett a megjelenésed, és csöppet sem egy sármos, magabiztos férfi benyomását kelted. Ne is csodálkozz, ha nem vesz komolyan. Meg kell érte dolgozni. Keményen! Fel kell sorakoztatnod az udvarlás egész tárházát! S ebben én leszek a mestered. Kikupálunk téged kicsi Saito, elegáns fess férfiút faragunk belőled, akinek a lába előtt hevernek a nők \o/ - Itt ismét a magasba dobom a karjaimat. - Ám egy valamirevaló mentornak vannak ám segédei, s én rögtön kettővel is rendelkezem. Fáradjatok be és vegye kezdetét a tanácsadás! - Azzal teátrálisan kinyitom az ajtót, hogy a két segítőm, akik eddig valószínűleg az ajtóra tapadva hallgatóztak, most beléphessenek.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Halász Alex Vas. Dec. 22 2013, 22:45

// fúúú, nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle Razz De legalább nem akarja Anat feleségül vetetni velem Junt, vagy Esut. Razz
noh, kis tanakodás után úgy döntöttem, hogy ez az ismi a két ünnep között lesz időben, szal Karácsonyi event(/ Hii ismi) és céhes ismi után, akár lehet szervezkedni is alatta, kaptok időt rá. Razz //


Kint vannak az ajándékok szép sorban a kis asztalkán. Még nem tette el. A Sayatól kapott oroszlán, Hinari képe a falra van téve, Jun könyvét azért a belső szobába tette el, de a többieké is mind mind az asztalkán, vagy egy erre alkalmas helyen trónolt. Épp nem csinált semmit. Szieszta on. Jól telt el a karácsony este, és a másnap is. Egyszerűen csak együtt voltak és jól érezték magukat. Remélte, hogy az étel is ízlett mindenkinek, minden esetre nem figyelt fel nagyobb felháborodásokra. Hiszen volt japán, európai, és (ugye még mindenki emlékszik, hogy Anat külön kérésére) még magyar is. Volt enni-inni való és jó kedv. Ajándékok, nevetés. Karácsony volt, most meg kicsit pihenget. Valójában a dobbal szemezett egy ideje már, de emlékezetből nem mert még leülni mellé. Esu chan is biztosan most inkább a szobájában szundikál, vagy olvasgat, vagy.... nem is tudja, mit szokott Esu chan csinálni. Hmmmm.....
Vajon Hinari chan mit csinálhat épp? Ráírjon? Ááhh, nem, biztos ő is most a barátaival van, vagyis inkább ő. Vagy izé... vagy valami. Neutral Azért annak nagyon örült, hogy tetszett neki az oroszlán. Az a kép meg...
~ Nem is tudom, nem..., de, igen, tetszem neki! *.* ~
~ Vagy csak egyszerűen a barátjának tart. >.> Ehh <.< Ki kéne deríteni! \o/ ~
Fel is pattant, hogy valahogy a végére járjon a dolognak, úgy, minden előzetes terv nélkül, és mikor nyitotta az ajtót, szinte azzal egy időben valaki kopogott és a következő akit meglátott, Anat vigyorgó képe.
- Höhh. Shocked .... gyere be, nyugodtan.... -
Mondta az épp elhelyezkedő céhvezérnek. Láthatóan fel is térképezte a helyet a fiú. Tényleg, hiszen Esu chanon kívül még nem látta az Al's apartmant senki. Cool
Menő, mi? Razz
- Nem, homályosíts fel Anat. Surprised -
Felelt egyből a fontoskodó kijelentésre, de csak mégtöbb hatás szünetet kapott, meg egy sejtelmes, mindent tudó mosolyt. Hát öhm....
~ Nagyon sántikál valamiben Suspect És ezúttal miben? O.o ~
Ő még pár lépésre állt az ajtótól, épp hogy lelépett a magasított előtér részről, míg Anat szinte bejárta a nagy Hodályt és hangosan beszélve, hadonászva gesztikulált közben.
- Mi nem mehet tovább? o.O Nem érte.... -
Ekkor szó szerint bele hajolt az arcába a kovács fiú, és kijelentette, hogy,... hogy....
- Nani? Shocked - Kerekedtek el lehetőleg még inkább a szemei Alexnek. - Honnan veszed, hogy én Hinarit....
Ugyan még befejezni se tudta, de nem csak Anat miatt (mondjuk leginkább miatta, az a fiú teljességgel fel volt húzva), de amiatt is, hogy nem tudta folytatni a gondolatot. Magának is nehéz volt összeszedni, hogy mit is gondol, vagy érez, és végül rájönni, hogy igen, talán tetszik is neki a lány, és szeretne vele beszélgetni, aztán most Anat azzal jön, hogy meg kell őt hódítani? Miről beszél? O.o Alig tudta követni az Artes amúgy is mindig heves céhvezérét. Csak beszélt és beszélt és terveket szőtt közben és Al csak bólogatott, de inkább értetlensége miatt, mint jóváhagyásként. Persze azzal egyet értett, hogy Hinari különleges lány, és hogy prűd lenne, ő inkább úgy látja, hogy van tartása, de hát ezzel nem fog vitatkozni. Aztán volt egy szó, amin, nos.... fenn akadt....
- Kicsi Saitooo? o.o Cöhhh, én már most is elegáns és fess vagyok! ˇ^ˇ És mi az, hogy kicsi Sa-i-to? Suspect
Nah várj! ...
Én ezt egy pillanatra sem kértem tőled.... segédek? Ó anyám! .__."
-
Már nem is mert az ajtó felé nézni, ahova elviharzott a céhvezére, de lassan csak arra fordította magát.
- Mitől lettem kicsi Saito? .... Neutral ....

_________________
Al's apartman 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Jun Hétf. Dec. 23 2013, 13:41

Anat kérése kicsit meglepett, de amikor meghallottam mit is kellene tennem rögtön igent mondtam neki. Ezt nem hagyhatom ki, Alexnak szüksége van rám, na meg persze tartoztam már neki ennyivel, na meg persze ott van az a rejtélyes szoba... Csak nyerhetek a dologgal, bepillantást nyerni egy férfi féltve őrzött szobájába. Előre felkészültem a nagy alkalomra és bátorkodtam beszerezni egy-két felszerelést ami hasznunkra válhat. Szerencsére a Kezdetek városának piacán szinte minden beszerezhető elég olcsó áron. Hosszú ízléses kék színű picikét fodros szoknya, hozzá illő kényelmes lábbeli és egy ing. A tükör előtt állva csodáltam magam, vagyis inkább elcsodálkoztam. Furcsán állt a szoknya, nem igazán szerettem, csak alkalmanként... Viszont valami még hiányzott a csodálatos cosplayemből. A haj, túl problémás lett volna tükör előtt állítgatni a hajhosszúságom, a színnel babrálni és a többi dologgal, na meg persze később a visszaállítás... Helyette beszereztem egy félhosszú szőke parókát. A szemszín maradhat... legalábbis nem éreztem szükségesnek minden apróságra kitérni, na meg persze ennyire közelről nem is volt alkalmam szegény lányt kifigyelni... Alig párszor találkoztam vele, csak reménykedni tudok, hogy nem tér el nagyon kettőnk szemének árnyalata. Hamarosan idő van... legalábbis ha nem jött közbe semmi Anatnak akkor minden bizonnyal már beinvitáltatta magát. Lassú óvatos léptekkel sétáltam a Limen folyosóin a kis öltözetemben, próbáltam odafigyelni, nehogy valaki meglásson ebben a hacukában, elég kellemetlen lenne... Amint az ajtóhoz értem, üdvözöltem egy biccentéssel "Segítő #1-es-chant", legalábbis ha ö előttem érkezett meg, majd a fejem óvatosan az ajtóhoz tartottam, ahhoz, hogy jól halljam a bent folyó beszélgetést pedig aktiváltam a Hallgatózás jártasságom. Anat éppen Hinari elhódításáról beszélt, amire Al heves ellenkezésbe tört ki, hangjából ítélve igazak a pletykák ö tényleg... Kicsit megmosolyogtatott, hogy ennyire nem képes leplezni az érzelmeit, magamat pedig gonosznak éreztem ezek után, de úgy éreztem szükség lesz itt egy szemléltető eszközre, és biztosan fura lenne ha egy életnagyságú kitömött Hinari-val sétálgatnék a tárgyaim között... Szóval maradt a cosplay. Megvártam a végszót majd nyúltam a kilincshez, azonban semmi szükség nem volt rá ugyanis az magától kinyílt. Fejemet lehajtottam, hogy hajkoronám az arcomba boruljon, és ne lehessen rögtön felismerni, legalábbis reményeim szerint... Megtettem pár lépést, hogy kényelmesen bejuthassak a szobába, majd Al felé kezdtem rohanni széttárt karokkal, hogy aztán a fiú nyakába ugorhassak. Egy szót sem szóltam inkább megvártam, hogy kifantáziálja magát.

//Hinari-nyan ha ezt olvasod/tad bocsi  Embarassed   Embarassed  //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Mirika Hétf. Dec. 23 2013, 15:16

Én már eleve Anattal érkeztem, csak nyilván az ajtón kívül maradtam és a fiú elég nagy dérrel-dúrral nyomult be, hogy Alexnek esélye se legyen felfedezni az én jelenlétemet is :3 Nem tehetek róla, Illfang labirintusában jobban kiismerem magam, mint ebben a céhházban. Talán mappingolnom kéne Rolling Eyes De persze amúgy is természetes, elvégre én itt egyelőre vendég vagyok, nem császkálhatok egyedül, csak mert hopp, gondolok egyet. Csak szófoszlányokat hallottam a benti diskurzusból, Anat hevessége és Alex ellenkezése simán lejött, de addig is a nyalókámat szopogattam és a menümben matattam és előkerestem a kellékeimet, betettem őket gyorslistába, meg ilyesmi. Franc se akart perceket tökölni ezzel a körülményes rendszerrel, még akkor se, ha már elég gyorsan kezeltem a menüt ahhoz, hogy folyékonyan, megállás nélkül navigáljak benne. Mindenről tudtam, mi hol van. Csak arra figyeltem fel, hogy a szemem sarkában feltűnik egy szőke lány.
- Hi...? o.O - kaptam fel a fejem, aztán fészpalmoltam is egyet gyorsan. A ruhája így felületesen nézve simán megtévesztett facepalm - Khm... Csini vagy, Jun :3 - vigyorogtam rá cinkosan egy apró köhintés után, viszont a kíváncsiságomnak már nem tudtam többé ellenállni úgy, hogy a lányka nekiállt hallgatózni. Én is odaférkőztem és pici résnyire ki is nyitottam az ajtót, hogy halljam, mi van odabent.
...és pont elcsíptem egy mondatot, amitől elkapott a röhögőgörcs Rolling Eyes Leguggolva fogtam be a számat, hogy még véletlenül se hallatsszon, de belülről visítva csapkodtam a térdemet. Viszont ahogy Anat az ajtó felé indult, inkább gyorsan visszavetődtem a fal mögé, és megpróbáltam rendezni az ábrázatom... kevés sikerrel. A nevetés ellen küzdve sétáltam be Jun után, pedig mennyivel kúlosabb lett volna, ha úgy vonulhatok be, hogy szerettem volna >.> Próbáltam megkomolyodni és előhalásztam az első kellékem: egy piros keretes szemüveget vettem fel. Attól intelligensebbnek fogok tűnni Cool
- Fess és elegáns? Erre még gyúrnod kell, de semmi gáz, azért vagyunk itt, hogy szintet léphess ebben a két tulajdonságodban is. Addig nem megyünk haza, amíg majdnem olyan fess és elegáns nem leszel, mint Anat! Csak azért majdnem, mert ő elérhetetlen számodra ;P - igazítottam meg a szemüveget tudós módon, de nem bírtam ki, végül elröhögtem magam. Így is végig vissza kellett tartanom a nevetést, miközben beszéltem Sad
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Dec. 23 2013, 20:02

Összeállt a nagy csapat \o/

Al's apartman Ecou

Te jössz Al, tűkön ülve várjuk a reakciódat Razz
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Dec. 23 2013, 23:46

Amint Anat kinyito... nem, pörgessünk egy kicsivel előbbre. Nos, annyi minden nem tudott lezajlani a buksijában Alexnek, hogy egy teljes novella kijöjjön belőle azzal a címmel, hogy a szőke lovag szenvedései egy furcsa alak megpróbáltatásai által, de valami azért felfénylett benne. Mondjuk az, hogy mit is akar ő, és miért ilyen biztos a dolgában, és persze az, hogy honnan tudja? Az persze nem ötlött fel benne, hogy kisfiús rajongásában teljesen feltűnő lehetett. Neeem, ilyen egyszerűen nem jöhet szóba. Itt valami félreértés van, az az egy bibi csak, hogy Anat teljesen rátrafált a Hinaris üggyel, és jól tudja ő is, amit az előbb levezetett neki a másik. Hinari különleges, de nem csak ennyi, őhozzá nem elég kedvesebben mosolyogni, vagy menőn kinézni, és pont ez vonzotta őt annyira. Annyi lánytól kapta már meg, hogy mennyire kedves, mennyire szeretnének vele járni, mert "szerelmesek" belé. Azonban csak a szőke haja és zöld szeme volt az, ami vonzotta a lánykákat, nah meg, hogy osztály első és menő sportoló, nah meg nem utolsó sorban, csóró sem volt. >.> Ok, kint jó parti volt.... volt. Itt viszont, itt.... és ekkor viharzott be az az egyetlen személy, akire legutolsónak sem számított volna. Hogy pont Hinari lenne a segítő? Vagy miről is van szó? Anat mit akar ezzel?
Előbb megállt a szíve egy nagy dobbanásnyira, majd ezer fokos sebességbe kapcsolt át. Gyakorlatilag semmit sem tudott kinyögni, szét tárt karokkal és egyre fehérebben állt ledermedve a helyén. Jun letaglózta, az ölelés meg csak hab volt a tortán.
Alex kikapcsolt. Tangg... ><
Még az sem érte el, amit Mirika mondott, pedig azért lett volna hozzá egy-két keresetlen szava, .... vagy nem. Rolling Eyes Tény, szomorú tény, hogy itt elhanyagolta magát, és ebben igaza lehet Anatéknak. Egyszerűen csak beleolvadt a nagy szürkeségbe és nem kívánkozott ki, hisz itt "nem lehet önmaga".
Szerinte....

_________________
Al's apartman 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Jun Kedd Dec. 24 2013, 17:36

Önfeledten már-már rohantam Al felé széttárt karokkal, bájos mosollyal az arcomon, úgy éreztem az öltözet túl jól sikerült, aranyos szép, és valljuk be egész jól áll a szőke haj. Al arckifejezése minden lépésemnél valamicskét mintha változott volna, de nem érdekelt, a mozdulatlan fiút oly egyszerűen öleltem át majd szorítottam magamhoz, mintha csak egy egyszerű plüssmackó lenne. Arcomat eleinte csak a mellkasába temettem, megható pillanatot varázsolva, ha már az igazi Hiivel ezt soha nem teheti meg...(xD) legalább pár másodpercig érezhesse, hogy milyen amikor átjárja a testét az önfeledt boldogság.
- Alex... - félénken mondtam ki a nevét felemet pedig az arca irányába fordítottam, szinte vadásztam a tekintetére. - most a szemembe kellene nézned, majd egy mély érzéki csókkal üdvözölnöd... Haah.. Ezt még gyakorolnunk kell! - fújtam fel az arcom, majd elengedtem a fiút, akit hosszú másodperceken keresztül öleltem, minden nőiességem bevetve. Pár lépést hátráltam tőle, majd Anatékhoz léptem.
- Igazad volt Anat, tényleg szüksége van egy barátnőre, a "Kicsi Saito"-nak. - hangsúlyoztam ki a nevet amit korábban Anat aggatott rá, elég nevetségesen hangzott főleg mert Anat magas férfias körberajongják a nők, Alex pedig korábbi tapasztalataim szerint inkább a háttérben marad, és még csak meg sem próbálja megvillogtatni a sármát. Egy tükröt próbáltam keresni a szobában, ha viszont nem találtam anélkül igazítottam meg a kócos hajam, és előkerestem egy Miriéhez hasonló szemüveget, végül is jelen esetben a külső fontos tényező, ahhoz, hogy feltárjuk mi is áll Al túlságos szégyenlőssége mögött.
- Legalább kicsit megdobogtattam a szíved ugye? - fordultam a fiú felé csillogó szemekkel, majd körbefordultam az új viseletemben, hagyva, hogy a szoknya szépen megperdüljön a levegőben.
- Fess és elegáns... na meg persze udvarias! - egészítettem ki Miri mondókáját. - Ha egyetlen lányt is valaha megsértesz, vagy rossz benyomást keltesz benne, legyen szó bármiről, azt örök életedben emlegetni fogja, és az összes ismerőse tudni fog róla, és persze azok ismerősei is... - Bólogattam hevesen, s fel alá sétáltam a szobában - még szerencse, hogy a mostani eset csupán egy rögtönzött próba volt, való igaz, hogy váratlanul ért, de egy igazi férfinak tudnia kell kezelni az ilyen eseteket is. - Ha a nap végére már azt sikerül elérnünk, hogy ne álljon mint egy szobor amikor felbukkanok, akkor már megérte a kemény munkát.  Twisted Evil

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Dec. 24 2013, 20:12

Miközben Jun bedobja magát és Mirika is megérkezik, felgyűröm szépen az ingem ujját és én magam is felveszem a vastag keretes szemüvegemet. Mirika oldalára állok és átkarolom a derekát, vagyis a hátát, mert az esik kézre, olyan kis pöttöm. Rolling Eyes Rezzenéstelen arccal szemlélem a jelenetet, ami Alex és Jun közt bontakozik ki, nekem nincs nevetésre okom. A fiú leszerepelt, a teszt bevégeztetett, az eredmény katasztrofális. De legalább most már maximálisan biztosak lehetünk benne, hogy a srác menthetetlenül belehabarodott a szőke céhvezérbe. Nem hibáztatom érte, az viszont nagyon tré, hogy ennyire elgyengül és kuka lesz a nők közelségében. Muszáj bedobnunk magunkat. Helyeslően bólogatok a hozzánk visszatérő Junnak, majd most én lépek Alex elé.
- Akkor kezdjük is az elején! A külsőd. A magabiztosság alapja, hogy makulátlan a megjelenésed. Nem állhatsz a választottad elé mindenféle göncökbe, hozd ki magadból mindig a maximumot. Itt még borotválkoznod sem kell, csak a hajadat belőnöd normálisan, így nézzük is rögtön a ruhát. Túl lezser vagy, kicsit vehetnéd elegánsabbra. Sportosan elegánsra, az a menő Cool Gondolj csak Hinarira! Mindig makulátlan a megjelenése, mindig olyan a blúza, mintha frissen lenen vasalva és mindig szolidan, de elegánsan jelenik meg. Te is ehhez tartsd magad, akkor is, ha csapzott vagy a fronton, hiszen ott találkoztok a legtöbbet! - Közben szakállamon többször is végigsimítva, elgondolkozva kerülöm meg a fiút, majd mikor a háta mögé érek, akkor megragadom a vállát és határozottan rántok egyet rajta. - És húzd ki magad! Senkinek sem vonzó egy olyan férfi, akinek nincs jó tartása. Fel az áll, ki a mell. Magabiztosság, ez a kulcsszó, kicsi Saito! - Ó igen, az teljesen elkerülte a figyelmemet, hogy válaszoljak Alex kérdésére, vagyis, hogy miért lett ő kicsi Saito. Hát nem egyértelmű? Razz - No, itt van pár ing és kiegészítő, próbáld fel őket izibe! - Ismét kinyitom az ajtót és egy komplett öltöztetős állványt húzok be, melynek fogasain megannyi ing, öv, nyakkendő, nadrág, cipő, mellény, kalap, nyaklánc és más kiegészítő függ.

Vetkőzz Al, Jun látni szeretné a hörcsögös alsógatyád! \o/ xD
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Mirika Szer. Dec. 25 2013, 19:28

Hajjaj, nagyon is ismerős jelenet volt, amit kicsi Saito produkált, mikor "Hinari" átölelte. Pont úgy fagyott le, mint mondjuk Ranmaru vagy bármelyik félénk srác, aki nincs hozzászokva a lányok közelségéhez. Jó sok dolgunk lesz, nemcsak az öltözködését és a viselkedését kell helyrepofoznunk, de bizony az ellenkező nemhez is szoktatni kell. Milyen jó, hogy két ilyen remek alany van jelen ehhez, mint Jun vagy én :3
- Állj, állj, állj, egyszerre csak egy dologgal foglalkozzunk, kollégák. Ha mindent a nyakába öntünk egyszerre, akkor semmi eredményt nem fogunk elérni. Szóval igen, kezdjük ott, hogy külső megjelenés, aztán rátérünk a tartásra, a viselkedésre és a többire :3 - igyekeztem lenyugtatni a rendkívül lelkes és segítőkész párost, és az államat ravaszul dörzsölgetve néztem végig Alexen, közben hümmögve néhányat. Na meg próbáltam belebújni Hinari bőrébe is, de ez olyan nehéz volt, mint az a bazinagy karácsonyfa, amit Anat idáig cipelt Nysterből @.@ Az a csaj olyan visszafogott és csendes, mindig úgy kell beleönteni az életet... Milyen menő lenne már egy laza, humoros Alex, aki simán feloldaná azt a hűvös viselkedését... Anat tuti jó példa lenne, ha valaki, akkor ő.
- Úgy van, Hinari szereti az elegánsat, nekünk is erre kell törekedni. Nézz Anatra, egy galléros ing máris csodákat tesz. Süt róla, hogy egy igazi gavallér. Vedd fel ezt! - nyomtam a kezébe egy sötét inget, amit lekaptam az állványról - Anat tiszta fehérben a legsármosabb, de a te hajad szőke, amellett nem áll olyan jól. Amit nagyon jól jegyezz meg, hogy sose vegyél fel ilyen közönséges ruhát, ha álmaid nőjével találkozol, tiszteld meg azzal, hogy kicsíped magad, vetted? :3 Meglásd, előbb-utóbb Hinarin is feltűnik egy nyakék vagy egy csini fülbevaló, azt csak azért veszi fel, hogy neked tetsszen :3 Ja, és felejtsd el azt, hogy csak a szőke haj-zöld szem kombóval hódítasz. Nekünk japánoknak különlegesség, egzotikum vagy, de Hinari is európai, az ő szemében gondolom nem Rolling Eyes - tettem hozzá az én meglátásaimat, alkalmanként megvillantva a szemüvegem, ha már rajtam volt. Az tök menő, ha villogtatod. Odaálltam Anat mellé és diszkréten hozzábújtam, kíváncsi vagyok, hogy ő vagy akár Alex észreveszi-e, hogy most viselek egy nyakláncot is, pláne azután, hogy fel is hívtam rá a figyelmet :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Dec. 26 2013, 23:25

Halász Alex

Jun teljesen letaglózta. Az nem volt kifejezés e pillanatban, hogy "nem tudott szóhoz jutni", pedig így volt. Egyszerűen bennragadt a szó, a levegő, és minden más is. Aztán ránézett a lány o.O fiú >< fiú-lány, .... lány-fiú-- No
- Ju-juuun? o.O -
Lefehéredett erre, mintha csak kimeszelték volna, majd leejtett állkapoccsal hallgatta végig Anat szavainak elejét.
~ Jun beöltözött lánynak! No .... mit lánynak, A lánynak! ><" No Hinari channak. Suspect Hogy merte... xd
Cöhh, még csak nem is hasonlít, ....
~
Persze így utólag, végig mérve a "gyerkőcöt" nagyon is meg volt a véleménye a "hevenyészve" összedobott ruhák és "egyáltalán nem passzoló" parókára.
Tükör pedig az, az nem volt. >< Junnak sajnálatos módon anélkül kellett megigazítania a haját, feltételezhetően nem merészkedve be abba a szobába, ami a kialakításnak köszönhetően, nem is igazán látszik, hogy egyáltalán létezik. cheers
"Fess, elegáns, udvarias." Csak a szemeit forgatta Jun közbe szúrt szavaira, míg Anat a menüjével babrált. Ez a csaj, azaz fiú aztán nagyon tudja milyenek is a lányok. Azért volt ott duzzogás is jócskán az ő táján, még karba is fonta a kezeit, ahogy lassan visszakapta a színét. Ezek itt hárman betörtek hozzá és eddig még csak megszólalni is alig hagyták. Jószerivel egy játékbabának több szabadsága van jelen pillanatban mint neki. Sad
Mit akarnak vele tenni? o.O
"Hinari szereti az elegánsat" Csilingelt közbe a pöttöm céhvezér hangja a többiek mellé. Lebiggyesztette a szája szélét, ahogyan azok teszik, akik nem értenek egyet a tény utáni következtetéssel. Nem érezte, hogy követnie kéne Hinari chan ízlését ahhoz, hogy tetszen neki. Mert hát Hinari chan, Hinari chan, ő meg ő. Ezen mit kell bonyolítani?
Azzal félig meddig egyet tudott érteni, hogy visszafogottá vált a játék alatt, és Mirika további szavai is meglehetősen beletrafáltak az igazságba. Élvezte, hogy egyszerűen csak ki kellett (volna) nyújtania a kezét és egy egész csokorra való japán lány "őrült" volna meg érte, mert olyannak született amilyen. Hinari azonban se nem Japán, se nem olyan, akiért csak ki kéne nyúlni. Bizony nem! Suspect
Lemondóan fújt egyet, azonban volt egy szívfájdalma az ügyet érintőleg.
- Mi a baj a ruhámmal? :O -
Tette csípőre a kezét. Lezseren öltözködik, na és? Egy laza, szürke fölső, egy fekete fehér póló és egy barna nadrág, egy zoknival. >.> Ééés? o.O Kényelmes, laza és őszerinte nagyon is jól mutatnak! ˇ^ˇ
Semmi kedve nem volt megmoccanni Anat bizarr ruhatárának bemutatása láttán. Neutral

_________________
Al's apartman 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Jun Szomb. Dec. 28 2013, 13:00

Tükör híján végül csak felszínesen tudtam hejretapicskolni a rakoncátlan tincseket.
- Persze, hogy én vagyok. Csak nem másra számítottál? - nyújtottam nyelvet felé, majd megráztam a hajam, hátha többet érek el vele mintha órákig simogatnám... - Azért egy tükröt igazán elhelyezhettél volna... - jegyeztem meg a fiúknak aki szinte mozdulatlanul állt akár egy szobor arcáról pedig szinte gond nélkül le lehetett olvasni, hogy erre igazán nem számított. A meglepetés ereje ismét győzedelmeskedett. Elégedetten huppantam le a kanapéra, és figyeltem, hogy mit fog kiválasztani Anat ruhái közül. Mii-chan még oly kedves is volt, hogy egy szép inget is a kezébe nyomott.
- Gyerünk Al, ne várass minket. Az egész napunkat feláldoztuk csak érted. Amúgy sem kell szégyenlősködnöd előttünk. - vigyorogtam közben vártam, hogy mi következik. Szinte már láttam lelki szemeimmel, hogy Al vöröslő arccal lassan leveszi felső ruházatát, és egy lassú mozdulattal pedig megszabadul nadrágjától... Cuki állatmintás alsógatyájára pedig felhúzza Anat egyik nadrágját. Furcsa érzés ilyesmiről fantáziálgatni... és úgy tűnik mégsem fog előttünk átöltözni. Pedig azt gondolná az ember, hogy ilyen korban férfi ember már nem fog szégyenlősködni.
- Szeretnéd, hogy kimenjünk amíg átveszed a ruhákat? - mosolyogtam a fiúra, közben lábaimat hintáztattam a levegőben. Egészen kényelmes kanapé... a szoba pedig otthonosan van berendezve... - Egész csinos kis lakásod van, biztos minden lány megveszne érte... - simítottam végig kezem az üvegasztalon. Egy hozzá hasonló fiatal növésben lévő fiúnak biztos rengeteg rejtegetni valója van... főleg, hogy szingli. Biztos van egy-két szaftos magazinja is valahol... hmmm... ha a helyében lennék hova is rejteném? Az ágy alá! Óvatosan lemásztam a kanapéról, mivel ágy híján ezt találtam legmegfelelőbb helynek ahova elrejthet bármit is. Először csupán belestem a szűk kis lyukon, majd végül bedugtam a kezem hátha találok valami izgalmasat. Tényleg... vajon idebent is árulnak egyáltalán ilyen témájú dolgokat? (o_O)

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Dec. 29 2013, 01:32

- Kezdem azt hinni, hogy menthetetlen vagy Alexander... - vágok igencsak csalódott fejet, miközben csípőre tett kézzel topogok. Hogy honnan jött ez a megnevezés? Nos, mikor anyám kedélyeit felpaprikáztam, mindig a teljes nevemen szólított, Alexnek meg most kreáltam valami hivatalos, keményebben csengő nevet. Nos igen, az Alexander mennyivel tökösebb, férfiasabb. Igen-igen, tesztoszterontól duzzadó férfiút kell faragni belőle. Kibontakozom Mirika karjaiból egy csak számára tartogatott mosoly kíséretében, majd odalépek a magát a díványra levető Junhoz és gyengéden megigazítom a haját.
- Komolyan nevetséges, hogy felnőtt férfi létedre szégyenlősködsz itt. Kapd le az inged végre, ha mondom, nehogy már nekem kelljen téged vetkőztetni. Nem vagyok a bátyád vagy az apád. - fordulok vissza Alexhez, ám erélyes hangom épp úgy cseng, mint aki mindjárt ki is oszt egy atyai pofont. Persze sose tennék ilyet, nincs is hozzá jogom. Az viszont rettentően kiábrándító, hogy a fiú rossz szokásához híven megint csak lefagy, vágja a WTF fejeket és idétlenkedni. Azt hiszem stratégiát kell váltanunk. Legyünk vele gyengédebbek, akkor talán megnyílik előttünk.
- Szóval Al... kicsi haverom... a jó szándék vezérel bennünket, a legjobbakat akarjuk neked, azért fogtunk össze. Érted. Értetek. A boldogságotokért \o/ - Ismét színpadiasan az ég felé dobom a kezeimet. - No, kezdjük akkor tényleg az elején, de most meghallgatunk téged is. Elhívod Hinarit ez üzenetben randira. Küldesz neki valami kis apróságot a  levél mellé csatolva, figyelmességed jeléül. Virág. Azt szeretik a lányok. No, ott tartunk, hogy készülődsz a randira. Mit vennél magadra? Válassz a ruhák közül! Próbálj fel először egy olyat, amit az első randira vennél föl. Aztán egy olyat, amit a másodikra. Aztán meg egy olyat, amit egy meghitt, kellemes vacsora mellé. Meg egy olyat is, amiben táncolni vinnéd. Mutasd be őket a lányoknak - akik természetesen nem néznek ide mikor öltözöl(!) - és ők majd elmondják szakértő véleményüket a szettjeidről a rögtönzött divatbemutatód során.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Mirika Hétf. Dec. 30 2013, 16:58

Kész, hihetetlen. Minek jártatjuk itt a szánkat, ha ez a szerencsétlen csak áll és néz, mint hal a szatyorban, és csak annyit bír kinyögni, hogy "mi baj a ruhámmal?" Eldobom az agyam, franc se hitte volna, hogy ennyire láma ez a srác facepalm Ez a teszetoszasága már komolyan kezdett idegesíteni, ha nem lett volna itt Anat, a példamutató, és az az ellenállhatatlan mosoly, bizony isten nem is bírtam volna ki, hogy rá ne ripakodjak Alexre. Így azonban volt valami megnyugtató is itt, vagyis inkább valaki, akire ha ránéztem, elöntött a melegség. Mekkora szöges ellentét ez a két fiú, atyám facepalm
- Komolyan megjelennél ezzel a nyegle stílussal őelőtte? Ha egy randira így öltözne fel az udvarlóm, hajtanám is el a fenébe. Én órákig készülődök akár, ő meg magára dobál pár göncöt, amiről süt, hogy tök komolytalan a srác? Na nem >.> - lépdeltem oda hozzá és a szürke fölsőjét igazgattam, rángattam rajta olyan "fú de gáz ez a ruha" stílusban. Nem mondom, hogy rosszul nézett volna ki, de közönséges volt. Vágod, a ruha teszi az embert, van üzenete a stílusodnak. Én se véletlenül aggatok magamra annyi rózsaszínt, cukibbá tesz ez a szín, mintha pirosba vagy fehérbe öltöznék :3
- Hmpf, én csak azért vagyok itt, mert megkértél, Anat Razz - helyesbítettem, csak hogy bosszantsam kicsit Alexet, majd levetettem magam a kanapéra Jun mellé és keresztbe tettem a lábaimat. Egész kényelmes volt, a szobában viszont zavart, hogy mintha nem tudta volna eldönteni, nyugati vagy japán stílust akar követni. Eh, jellemző, gaijin Rolling Eyes
- Mit keresel, Jun? Suspect - fordítottam érdeklődésem a másik lány felé, aki feltűnően keresett valamit az ülőhelyünk alatt. Most vajon kis kíváncsi, vagy csak leejtett valamit, mondjuk egy gombot?
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Halász Alex Szer. Jan. 01 2014, 23:37

- Gyerünk Al, ne várass minket. ...
Felé fordultam. Igen. Én. Ránéztem, és nem szóltam. Valami elállta a hangok útját. Éreztem, hogy nem az jönne ki a számból, mint amit akartam. Szavakról van szó. Nem voltam beteg, vagy lett volna hányingerem, habár kint biztos éreznék egy enyhe émelygést. Hogy miért hiszem ezt? Hinariról volt szó. Ez önmagában nem volt probléma. Nem az volt a gond, hogy Hinari tetszik nekem, és még csak nem is az, hogy ezt észrevették, de még csak nem is az, hogy segíteni akartak, vagy, hogy Jun beöltözött Hinari channak. Elrontották? Szerintem eléggé. De még ez sem volt baj. A baj az volt, hogy túl jól ismerték a szitut, és az egésznek a velejébe találtak. Nem tudom, komolyan nem, hogy ilyenkor hogy reagáltam volna, ha még a kinti Alex lennék. Annyira akartam vissza azt a régi önmagamat, és próbáltam a morzsákat összekaparni, és még most is az az ember akarok lenni, aki voltam. De nem vagyok. Megváltoztam. Azt hiszem, örökre. Vagyis, bele kéne törődnöm. Nem azért nem szólaltam meg, mert nem volt mit mondanom, hanem mert nem akartam lejáratni magamat ennél is jobban. Egy kuka fiú, és három ( alapból tök rendes, és nincs okom feltételezni semmi rosszat róluk) ember. Anat, Anat, olyat akarsz, amit magamtól kéne megtennem. A saját tempómban. Vagy nem? Hagynom kéne nekik és alávetnem magam a "nagy randitanácsadásuknak"? Nem tudom. Őszintén. Egyszerre voltam nagyon mérges rájuk, és hálás. Hogy miért? Észrevették rajtam a változás, és ha még egy vak teknős is látná ezt, akkor sem mentek el mellette szó nélkül, egy "majd megoldja" felkiáltással. Igyekezetem minden erőmmel méltányolni a törekedésüket.
Nem az a fajta ember vagyok, akik felvenne pár ugratást. Nem de? Nem tudom. Most minden egyes szót elraktároztam magamban és tudtam, hogy hiba. Ott visszhangzottak a fülemben. Azt hiszem bele is vörösödtem. Na nem a szégyenbe, vagy zavarba. Hiába hiszik azt, minden átmenet nélkül levetkőznék előttük, azonban nem itt volt a probléma.
Úgy éreztem, hogy ez az egész nem szolgál semmit, azon kívül persze, hogy egy ideig Anaték jót mulatnak. Az eredményben viszont a teljes katasztrófát láttam megvalósulni és a jövőképet, ahogy szépen nevetségessé teszem magam Hinari előtt. Nem Anatékban nem bíztam, hanem a magam képességeimben. Volt valami, ami már rég motoszkált bennem, és a fiúk >.> noszogatása most viharos megnyilatkoztatásba fordította ezt.
Nem a ruha, nem a megjelenés, vagy akármi más, egyszerűen Hinari,... ő, túl tökéletes.
Dühömben vörösen álltam hátrébb, így (habár akaratlanul kerültem ilyen helyzetbe) pont mind a három jómadár hallhatott. Nah persze az sem kizárt, hogy az egész Limenben az én hangom víszhangzott.
- Nem erről van szó! Semmi esélyem nála, hát nem értitek!!! -
Minden egyes szó, ami elhangzott úgy járta körbe a szobát, mintha csak hangosbemondón mondtam volna. Összeszorítottam az állkapcsom, és csak bámultam rájuk. Nem tudtam, mit akarok. Kidobni őket, és begubódzni a belső kis hálóba, vagy kimenni, vagy ....vagy, már amúgy is mindegy. Neutral
- Én meg csak egy japánt játszó gaidzsin, nem de? -
Villantottam rá Mirikára zöldjeimet haragosan.
- Még csak angol sem vagyok, és nem tartozom ide. Én csak kipróbáltam egy játékot, mert bereklámozták, mert kíváncsi voltam rá, pedig nem szeretem. Sem az mmokat, sem a többi 2D vagy bánom is én számítógépes mütyűrt. -
Nem kéne ezt mondanom....elfordultam. Nah tessék, sikerült megrémítenem őket. Biztos voltam benne, hoyg ezután látni sem akartak. Halkan folytattam.
- Csak hagyjatok békén. -
Nem ezt kéne mondanom. Nem elijeszteni kéne őket. Megint begubódzom a csigaházamba. De már cselekedtem, és nem volt erőm semmissé tenni.

_________________
Al's apartman 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Jun Csüt. Jan. 02 2014, 00:09

Alt elnézve hosszú napnak nézünk elébe, már közel fél órája bent vagyunk nála és makacsul ragaszkodik amellett, hogy ö bizony jó úgy ahogy van, nem szükséges új ruhákat kipróbálnia és egyéb marhaságok. Kicsit megsajnáltam szegényt, de ez még nem jelenti azt, hogy nem kell kipróbálnia új dolgokat. Magamba feledkezve turkáltam Al kanapéja alatt, nem igazán akaródzott semmi sem horogra akadni, pedig teljesen biztos voltam, hogy oda rejtette el a kis titkait. Mii-chan kérdésére kaptam fel a fejem, és ültem fel.
- Háát... Mindig is ki akartam próbálni, hogy alaposan körülnézek valaki szobájában, és mivel Alex szingli és magányos gondoltam biztos van néhány érdekes magazinja. - válaszoltam a lány kérdésére, majd felkeltem a földről, ugyanis az ott folytatott kísérleteim kudarcba fulladtak, és visszahuppantam a kanapéra Anaték mellé karba tett kézzel és vártam Al divatbemutatóját. Ami azonban elmaradt... Szegényke túlságosan önbizalom hiányban szenved, pedig van egy szépen berendezett háza, egy jól menő céh tagja, viszonylag kedves is. Nem értem miért érzi úgy, hogy Hinari nemet fog neki mondani. Igaz, nem ismerem a lányt, fogalmam sincs hogyan vélekedhet róla, de biztos vagyok benne, hogy nem alaptalanok az érzelmei felé. Al kis önmarcangoló monológjára csak megráztam a fejem, majd felkeltem a kényelmes kanapéról és felé sétáltam.
- Al... nem tudom hallottál e róla, de én megtanultam Mer-chan híres pofonjának minden fortéját, szóval ne idegesíts fel. Nem akarlak megütni. - lépkedtem a fiú felé fenyegető tekintettel, habár közel sem sikerült olyan jól elsajátítanom Meredith-chan képességét mint szerettem volna, de hátha ettől észbe kap a fiú. Sosem volt kenyerem az erőszak, és nem is akarom most elkezdeni szegénynek a kínzását. Kitártam a karjaimat és megöleltem - Jól van,jól van, add ki szépen magadból ami odabent annyira fáj. - simogattam a hátát, mintha egy kisgyerek lenne akinek fáj a hasa - Ha végeztél akkor pedig végre komolyan veheted a feladatod. Légy férfi! - emeltem fel a hangom - Ahogy Anat is mondta, felpróbálsz pár ruhát, amelyik tetszik, megnézzük milyen vagy benne és léphetünk a következő feladat felé. - mondandóm végeztével elengedtem a fiút és hátráltam pár lépést.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 02 2014, 00:45

Mit tegyek még? Volt leszidás, volt ösztönző beszéd, szó került arra is, hogy támogatjuk, hogy mellette állunk, hogy jót akarunk neki. Senki más fiáért nem tennék meg ugyanezt... na jó, Peterért igen, de miért nem tud egy picikét jobban együttműködő lenni? Sad Ehelyett mit csinál? Dííípel... Odaállok mellé, összeráncolt szemöldökkel végighallgatom a kifakadását. Minél jobban belekavarja a SAO-t, annál inkább kezd furcsává válni ez az egész litánia, amit levág. Hogy jön ez most ide? Hagyjuk békén? Vesszen kárba az egész szervezés? Minden ruha és egyéb, ami még a tarsolyunkban van, csupán azért, mert Alex puding? Felejtsd el! Átkarolom a vállát, sokkal rokonszenvesebb ábrázattal, együttérző mosollyal.
- Al, ne haragudj, ha rosszkor jöttünk és éppen magadba fordulós napot tartottál macinaciban lazulva. Megkérdezhettem volna, hogy ráérsz-e dumálni, ez valóban az én hibám, elnézést. De mi volt az a dolog, amit már a legelején kihangsúlyoztam? - Hangom végig lágy, barátságos, mellőzve minden keménységet. - Magabiztosság! Amit hallottam, az nem tetszett, de ahogy mondtad! Na ez már egészen tökös volt! Állj ki magadért, barátom, és ha önbizalmat sugárzol a külvilág felé, a világ összes Hinarija a karjaidba omlik! \o/ - Közben egyetértően bólogatok Jun szavaira, s mikor a lányka odaér hozzánk és átöleli Alexet, akkor én sem vagyok rest egy nagy céhölelésbe folyni. Nem szégyen a pasik közti ölelkezés sem >.> - Na gyere ide! - Jól meglapockázom a mi kis dulifuli Alexanderünket, de mikor már vége szakadhatna az egésznek, akkor sem engedem el.
- Jun! Fogd a derekát! Mirika, segíts neki! Én lehúzom a fölsőjét!- adom az instrukciókat már nevetve a többieknek, s fürge kezeimet már be is vetem Alex vetkőztetésébe. Innen nem megyünk el, amíg fel nem próbál legalább egy szettet! >.<
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Jan. 02 2014, 12:01

// hopp, Mirinek lesz sok reagálni valója. Rolling Eyes //

Meredith? Ő hogy jön ide?
- He? Shocked
Egyszerűen csak rámeredtem a lányra, és így ezzel a stílussal félelmetes volt, ahogy közeledett. No Jaj, >< Nem is lány. No Sóhajtottam egyet, valamikor levegőt is kell vennem, ugyanis eddig lélegzet visszafojtva néztem ki a fejemből. Nagyszerű vagyok, ehh. A következő pillanatban viszont Anat is megindul felém, amire egy talán még rémültebb ábrázatot sikerült vágnom rá, de nem foglalkozott vele. Egyszerűen átkarolt. Huhhh Shocked
Nem mennek el! Nem sértődtek meg! Elsőre elmosolyodtam a mozdulatain, majd szemforgatással jeleztem (leginkább csak magamnak), a macinadrágos dolgot. Poénos ez az Anat, hehe >.> Mégis végül lesütöttem a tekintetem. Menthetetlen vagyok. Ők itt fel akarnak vidítani, kiteszik a lelküket is, én meg lelkizek nekik. Az ölelés... hmm, valóban rácsodálkoztam, de nem mondhatnám, hogy váratlanul ért. Anattól simán kinézné az ember. Mármint úgy értem, hogy szerintem első ránézésre is, és ő ezt teljes mértékben a barátság jeleként tekinti. Francia, tehetünk ellene bármit is? Rolling Eyes Magyarban, és így otthon is az ölelkezés nem volt az a nagy sláger soha, így én se vagyok az a nagy ölelkezős fajta, de persze tudom mi a funkciója nah. >.> Azért az kicsit frusztrál, hogy két fiú ölelget. ><" Tényleg Anat tudja?
Anat szavai mulatságosak voltak, mégis nekem pont ezek kellettek most. A macinadrág azért fájt. wtf Igaz is, el is felejtettem, hogy sosem játszottam meg magam, egyszerűen csak magabiztosságról szól az egész, és ha már Anaték is ezt mondják, minek sanyargassam magam mással? Elnevettem magam. Nem nagyon, csak halványan, de ez a kis nevetés most nagyon nagyon jól esett.
- Ne nyomjatok, még a végén megfojtotok. xD Razz -
Fulladásos halál Aincradban védett övezeten belül. \o/ Guiness rekord. \o/ Hát nem így szeretnék bekerülni a nagy könyvbe. ^^""
Aztán jött a következő kör, azaz Anat lefog, azaz inkább Jun, a fiú felhívására és a nagy érdemű céh vezére leállt vetkőztetni. Suspect Engem! :O
- Nani? Mi a... vá-vá-várj, nee :O ... >< Oké oké, wakatta yo, átöltözöm! ><" -
De a végét már nem tudtam teljesen komolyan, inkább rémülten, mintsem haragosan, illetve komikusan, mint sem sértődötten mondani. Neutral
Ez az ember egy buldózer. Suspect

_________________
Al's apartman 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Jun Csüt. Jan. 02 2014, 12:43

Úgy tűnt elcsodálkozott a hirtelen felindulásomra, nem csoda nem sok embert fenyegettem még pofonnal, a komoly ábrázatot hamar felváltotta egy mosoly, amit egy ölelés kísért. Csoportos ölelés, Alnak szüksége van sok ölelésre, hogy érezhesse a szeretetünket, azt, hogy törődünk vele, és persze, hogy ne legyen depressziós. Amióta bent vagyunk mást se csinál csak csendben ül hallgat, elszörnyedve néz sápadt arccal mintha valami szörnyek lennénk. Nem szép dolog tőle, főleg mert mi miatta vagyunk itt. De ki lennék én ha nem bocsájtanék meg egy ilyen apróságot.
- Ha meg akarnánk fojtani akkor kötelet is hoztunk volna :3 - súgom a fiú fülébe, kis kuncogással megfűszerezve. Az a fő, hogy érezze a szeretetünket. Habár nem mintha kötelet nem akartam volna hozni, csak a nagy sietségben végül a szobámban maradt... Nem baj, jobb is így. Hátráltam pár lépést, miközben már én is szerettem volna levegőhöz jutni a csoportos ölelkezésből. Kicsit gyanúsan hosszúra nyúlt az ölelkezés... viszont gyorsan kapcsoltam és átláttam Anat sátáni tervét. Sietve rátapadtam Al derekára kezeimet átfontam körülötte és erősen tartottam, hogy véletlenül se tudjon megszökni.
- Nem hiszek neked - öltöttem nyelvet a fiú siránkozására. - Eleget kérleltünk már, most pedig add át magad az "élvezeteknek" - Félő, hogy ha így folytatom szarvaim nőnek. Pici ördögszarvak, habár talán egész jól állna, de jobb szeretném ha semmi sem akadályozna a fésülködésben.
- Anat ne hagyd, hogy átverjen, szedd le róla. - Anatot ismerve, lehet megsajnálja szegény párát miközben meghatóan siránkozik, ezt nem hagyhatom. Alnak le kell vetkőznie! Szinte kántálás szinten zúgtak a fejemben a szavak. Ha Anat sikeresen megfossza kicsi Saito-t a felső ruházatától, én is megpróbálkozom, hozzá hasonlóan leszedni róla a nadrágot.

//  Twisted Evil  Szarvaink fognak nőni Sad//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Mirika Szomb. Jan. 11 2014, 16:40

Na jó... ez... facepalm. Dupla, tripla, sőt, akár mindkét kezembe és lábamba beletemethetném az arcomat, és még az is kevés lenne, hogy kifejezze, mennyire hihetetlenül száni ez a csávó. Ez a kishitűség, ez a zéró alatti önbizalom, képes lenne feladni, mielőtt egyáltalán megpróbálta volna? Ó, te jó ég facepalm facepalm facepalm
- Ha így állsz hozzá, akkor eleve buktad Rolling Eyes Nem vagy pápaszemes, ápolatlan, vézna csávó, aki egész nap PSP-vel a kezében kockul, szóval amíg van benned egy kevéske tartás, addig bármelyik csajnál van esélyed, vágod? Még nálam is, pedig nem vagy az esetem, se te, se Anat Rolling Eyes - tettem keresztbe a lábam, és kényelmesen hátra dőltem a rólam elnevezett kanapén, miközben kezeimet is összefűztem a melleim alatt. Nem szándékoztam felállni, sokkal királyabb volt innen dirigálni, amíg két harcostársam ölelgették és tutujgatták a szerencsétlent. Én amúgy sem fogok ölelgetni egy alapból idegen srácot, ha nem akarom zavarba hozni. Sajnos ahhoz sem lennék jó, hogy Hinari ölelését szokja általam, biztos más érzés egy kevésbé domború csajjal ölelkezni. Jun viszont erre tökéletes, hihi :3 A következő fészpalm viszont nem váratott sokáig magára, és az én kényelmes ülőhelyzetemtől is megfosztott. Csakhogy most nem Alextől jött a gond, hanem Anata lépett elfuserált akcióba facepalm
- Állj, állj, állj! Miféle amatőr fogás ez? - rikoltottam éles hangon, majd ha rám figyeltek, megigazítottam a szemüvegemet, mely megvillant a fényben - Ha nem saját elhatározásból vetkőzik, ha ráerőltetünk bármit, megette a fene az egészet. Hadd csinálja ő, nem vagytok az anyukái, hogy öltöztessétek, mint egy kisbabát :3 - ördögi vigyorra húzódtak az ajkaim. Nos, Alex-kun, megteszed-e az első lépést és önszántadból fogadod el a segítségünk, vagy örökre lúzer maradsz? Twisted Evil
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Jan. 11 2014, 19:44

- Ne ne ne, naii-o >< jameteeee :O -
Kapálódzni, hullámzani a fogva tartók kezei közt, rést keresni, hogy elmenekülhess, de a második szintű súlyemelés mindezt a sok próbálkozást sutba vágta. No
Kezdek félni Anattól. >< Jun, a lábamat birizgálja, Anat meg a pólómtól akar épp megszabadítani. Sad
- Tasuketeee >o< -
Hogy ki az aki majd megment a két perverz céhtársamtól, azt még én sem tudom, de végül Mirika képében megérkezett a felmentő sereg. Biztos nem annak szánta, de végül is a két jómadár megfagyott. Én meg a levegőben, vízszintesen, egyből megtapasztalhattam a saját padlóm jótékony cirógatását. :/
Még fel se tápászkodtam, mikor hátrálni kezdtem [a ruhák felé], el a kis csapattól. Szadisták. Megkínoznak a saját szobámban. No
Közben levakarom a pólómat a fejemről csak hogy lássak is valamit, a nadrágot már meg se próbálva megigazítani. Mintha egy harcból kerültem volna ide, vagy egy új ipod felvásárlásának reggelén bekeveredtem volna az elsők közé. ._. Rémült tekintetem biztosan felbecsülhetetlen lehetett Junnak, Anat meg jót nevethet.
- Szörnyűek vagytok. -.-" -
Vetettem oda nekik két lihegés között, a hátam mögött a nagy ruhatárral. Minden szem rám szegeződik. Azt hiszem nincs kibúvó, azt akarják, hogy vetkőzzek. xD
Úristen. Tényleg perverz bagázs. Razz
Felállok, kifújom magam, majd egy erőltetett nyugalommal kihúzom magam.
- Hát jó, legyen akkor. -
Eldöntöttem, hogy minden látszat ellenére megpróbálom csak lazán venni a következőeket. Meg azt mondtam, hogy megcsinálom nekik. facepalm
Megfordulok és a ruhákat kezdem el nézegetni, de gyorsan ráunok. Nem igazodom ki Anat stílusán, és hogy mi hol van. Így az ajtó melletti, nagyobb szekrényhez veszem az utam. Ott vannak ugyanis az én ruháim. Egy nagy kétajtós szekrényt kell elképzelni. Kitárom szélesre, hadd nézzék, hogy mi van benne. Ha magam adom meg kvázi a lehetőséget, hogy csak nézelődjenek, akkor legalább nem olyan, mintha betörtek volna. <.<
Közben kis narrációt tartok,hangosan ugyan, de magamnak leginkább.
- Első randira, figyelembe véve, hogy hideg van kint, valami praktikusan elegánsat vennék fel.... :/ -
Nagyon jó, ez a szóhasználat sose fog beválni. \o
Az a szisztémám, hogy a lányok is kabátban vannak ilyenkor. Surprised Valójában egy kicsit tanácstalan vagyok. Végül is Hinariról van szó. Még meg is vakarom háttal állva nekik a fejem búbját, mielőtt kivenném a választott szettet. Nah jó, lássuk a medvét. Előszedem a ruhát, egy szürkés fölsőt, egy sötétkék kabáttal, világos sállal, és világos nadrággal. Majd leveszem a már amúgy is felcsúszott pólómat, és az itthoni nadrágot is. Rolling Eyes Így előttük vedlek át. A szürke alsónadrág természetesen marad. Azt nem vesszük át. Suspect
Miután végeztem, még a sálat is magamra dobva fordulok a trió felé.
- Valami ilyesmiben jelennék meg. Rolling Eyes -
Vágtam hozzá a lehető legsemmitmondóbb fejet. Nehogy már azt higgyék, hogy izgulni fogok, hogy mit szólnak hozzá. Szerintem menő ez is. >.>
Al's apartman A1_2014_1_11_cjsv12sw4a

_________________
Al's apartman 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 16 2014, 19:04

Vonakodva ugyan, de végül elengedem a Alexet és tekintetemmel Junt is erre kérem. Úgy vergődik a srác, mint egy partra vetett hal, kicsit komikus, de mondjuk mit várok? Hogy majd elkezd rúgni-vágni? Nem mintha a lila burok nem védene meg, de már a gondolat is abszurd, hogy bántani akarná a társait, legyen akármilyen szorult helyzetben is. Pláne úgy, hogy jót akarunk neki Razz Örömmel hallom és látom viszont, hogy elkezdett végre észhez térni, bár az kicsit vacak érzés, hogy egy csomó ruhát összevadásztam neki, különösen figyelembe véve az ő stílusát is, nem csak a magaméra hagyatkozva, erre a csak a saját göncei közül hajlandó végül válogatni. wtf
Amíg Al szedelőcködik, én szépen odabattyogok Mirikához. Nem fogom végignézni a srác vetkőzését, az öltözködésébe pedig kivételesen nem fogok beleszólni, csak a végeredmény érdekel. Odaérve a pöttömhöz, játékosan megcsikizem az oldalát. - Na mi volt az a szöveg? Ki nem az eseted? Razz - Igenis végig vagyok sértve ˇ^ˇ Mi az, hogy nem vagyok az esete? ˇ^ˇ Mondjuk valamit nagyon tudhatok, hogy ha annak ellenére összemelegedtünk, hogy nem vagyok éppen a zsánere. Mondjuk ha neki a Kota féle borzacskák és a Ren féle nagyszájú sztárocskák a menőmanók, akkor nem is akarok a zsánere lenni Razz Egyébiránt meg amúgy sem áll szándékomban senki kedvéért sem megváltozni, fogadjanak el így, ahogy vagyok, vagy viszont látásra. Persze ez nem ilyen egyszerű, az emberek általában csiszolódnak egymáshoz, mint ahogyan én is másokhoz, ész érvekkel meggyőzhető vagyok bármiről, de szerintem különben sem várná el tőlem senki sem, hogy megváltozzak. Aki így szeretett meg, az ezután is így fog. Miután vége lett a kapcsolatunk Violának, egy dologban voltam leginkább biztos a nagy bizonytalanságaim közepette: ismét meg kell találnom önmagamat és ebből ezután nem engedhetek egy tapodtat sem. Cool Na de Alex közben el is készült, s nem várt eredménynek lehetünk a szemtanúi.
- Szóval ez lenne az első randis, praktikusan elegáns szetted... - Elgondolkozva megdörzsölöm a szakállamat, miközben körbejárom a fiút, a megjelenését úgy mustrálva, mintha valami rabszolga kereskedő lennék, aki szemrevételezi az árut xD - Őszintén szólva Alexander, kellemes meglepetést okoztál. Még van remény! A sál például kifejezetten jó választás. Egy pici változtatást kellene szerintem eszközölni: Több szín! - Majd rápöttyintek a mellkasára, aminek hatására feljön a kabátja alatti fölső menüje, aminek a színét megváltoztatom valami kellemes, pasztel színű zöldre. - A kabát hossza nagyon elegáns, mégis laza. Egy újabb piros pont, viszont a zöld jól megy a szemed és a hajad színéhez. A kék is jól áll, ezt a kettőt használd bátran. Első randira szerintem így már okés, csak használd a parfümöt is, amit karácsonyra kaptál! Lányok, szerintetek? Hogy fest?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Jun Pént. Jan. 17 2014, 13:41

Al nyafogása kezd az őrületbe kergetni, ennyire zavaró tud lenni számára két másik ember érintése, hogy könyörög a szabadságáért? Minden egyes mozdulata eszembe juttatja azt a pillanatot amikor hosszas elmélkedés után végül súlyemelés helyett keresés jártasságot vásároltam... Micsoda hiba volt... most könnyedén megfognám a lábait és pár mozdulattal ruhátlanítanám a fiút. Még csak a gombig kibontásáig se jutottam el de máris Miri szavaival próbált lelkiismeretemre hatni, majd Anat pillantása, elég volt, hogy elengedjem a fiút. Nem szívesen tettem ugyan, de legalább léphetünk a következő feladatra.
- De aztán meg ne szökj nekünk... elég egy gyanús mozdulat és minden emberemet rád állítom Al. - böktem meg a fiút, hogy mihamarabb a ruhatár felé vegye az irányt, és túlessünk ezen, hogy aztán komoly "felnőtt" emberek módjára megtaníthassuk egy két fogásra. Már előre láttam lelki szemeimmel, hogy Al elegáns férfias mozdulatokkal randira hívja a szőke kardforgató lányt, aki a fiú új megjelenése és modora láttán kénytelen lesz igent mondani, majd aztán hazakíséri és túlesnek az első csókon. Tökéletes haditerv, azonban semmit sem ér ha nem látom az áldozatot, mit is csinál. Arrébb lépdeltem, hogy tökéletesen belássak a ruhák közé, viszont Al inkább a sajátjaiból válogat, miközben mormolja, hogy mit érdemes felvennie az első randira. A fiú vetkőzése alatt mellé suhantam, hogy aztán betekintést nyerjek miket is rejteget odabent. - Az én ruhatáramhoz képest elég szegényes készleteid vannak. - jegyeztem meg hangosan, habár nem sértésnek inkább amolyan célzásként. Viszont abban lehet valami, hogy ö nem felesleges semmit érő divatos ruhákra költi a nehezen megtakarított pénzét, hanem inkább a harci felszerelései javíttatására, vagy új eszközök beszerzésére. Anattal ellentétben én inkább csak hátráltam a fiútól, bőven elég volt annyi a közelségéből ami alatt taperolhattam a lábait, illetve öltözés közbeni pillantások amiket rá vetettem.
- Egyáltalán nem lapoztál bele a könyvedbe igaz? - megráztam a fejem, minek is költöttem randitippes könyvre a fiúnak ha semmi hasznát nem veszi. Ennyi erővel vehettem volna neki antidepresszánsokat is talán azoknak több hasznát vette volna... - Az öltözeted túl szürke és komor, nem mindegy, hogy éppen randira vagy temetésre készülsz éppen. Legalább a kabát alatti ruháidat cseréld le valami melegebb színre. Mondjuk egy piros póló... vagy egy mintás boxer! - öltöttem ki a nyelvem a fiúra pillantva. De igazam volt, nem lehet mindene ennyire egyhangú, mert a randipartnerét is lehangolja vele. - De... a sál az jó ötlet. Ha Hinari-chan elfelejt felvenni a hidegben akkor a nyaka köré tekerheted, hogy ne fázzon meg.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Mirika Vas. Jan. 26 2014, 13:18

Na, ez hatásos volt hála az égnek. Őszintén szólva már kezdtem kicsit sajnálni a srácot, Anat és Jun alaposan túlzásba vitték a lelkesedést, nem csodálom, hogy Alex teljesen ki volt már készülve Razz Cinkos mosolyt vetettem a szöszi felé, mutatva, hogy rám számíthat, én a barátja vagyok, nem az életének megkeserítője, mint ez a két jómadár itt :3 Alex is belátta talán, hogy a legkönnyebb út számára az, ha együttműködik és nem tanúsít ellenállást, szóval amíg elmászott a szekrényéhez, én diszkréten elfordultam kissé, hogy ne zavarjam az öltözködésben.
- Hé! Mi van, tán nem tetszik? Törődj bele Rolling Eyes - szökkentem odébb a csikizéstől, és bosszúból használtam az éles nyelvemet, ha már annyira szereti Razz - De ne aggódj, bőven kiegyensúlyozod ezt a hiányosságod mással Wink - tettem hozzá kacéran kacsintva, és belecsíptem az oldalába. Nem vártam meg, hogy esetleg bosszút áll, odébb pörögtem-forogtam és összecsaptam a tenyerem, hátha elkészült már Alex. És tényleg, megvan a "praktikusan elegáns" öltözete. Hmm... Nem is rossz, ez tök jól állt a szöszinek.
- A sál tényleg menő, nekem igazából nincs bajom a színösszeállítással se. Nem vonja el a figyelmet a tündi-bündi fejedről, bár... ha kiszednénk Hinariból a kedvenc színét, azzal feldobhatnánk a dolgot :3 Viszont... vedd ki a kezed a zsebedből, Alexkám, olyan laza vagy, csak szét ne essél Rolling Eyes - kommentáltam a látottakat, bár igazat kellett adnom Junnak is abban, hogy a meleg színek, különösen így télen jól jönnek. Csak ne legyen túl rikító és színes, nem a ruha a fő attrakció, hanem aki benne van :3
- Yosshi, tsugi! Gyertyafényes vacsora egy étteremben, sokadik randi. Oda mit vennél fel? :3 - tettem csípőre a kezem, újabb próba elé állítva az ízlésficamát. Anat második randis elképzelését értelmetlennek tartottam, még ott is nagyon odafigyel az ember arra, hogy mit vesz fel, de mi a helyzet azzal, ha már megszokták egymás társaságát és fellazulnak? Spékeljük meg egy romantikus vacsival, és kész a magas labda a katasztrófához ;P
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.