Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esu lakrésze

3 posters

Go down

Esu lakrésze Empty Esu lakrésze

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Márc. 22 2013, 22:18

Esu lakrésze 2042978798
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Esu lakrésze Empty Re: Esu lakrésze

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Jan. 13 2014, 01:29

Nem hiszem el! Mad Egyszerűen nem hiszem el, hogy ma minden teljes káosz! Reggel félrenyeltem! Érti ezt valaki? A saoban.... ._. Már meg se lepődtem azon, hogy fordítva vegyem fel a pólómat, vagy kacsalábra próbálkozzam a cipőmmel, és több aranyat utaltam véletlenül át az njk-nak, ahol a reggelimet vettem és persze borra valónak nézte. No Oké, hogy borra való meg minden, és "mindent megkapok az Artestől", de 100 arany plusz? Egy pár aranyas zsömle után? Sad Az aranyacskám..... \o\
És akkor még csak el sem kezdődött a kín szenvedésem. Mint valami elfuserált Pétek 13.-a otthon. Tegyük hozzá, hogy sosem voltam babonás. A-aa nem én!
Minden lehető ajtófélfába, szem előtt lévő cuccba bevertem a fejem, átestem egy padkán, njk-nak hitt egy jk, a Kajmánom megtépett, .. szó szerint.
Egyszer csak úgy döntök, hogy otthon maradok és szunya, a mai nap nem lesz jó, erre felmászik a fejemre ez a kis hüllő formájú démon, és kaparja az arcom. Suspect
Látott már valaki ilyet? Ráadásul éhes sem lehetett volna. >< Hagyna pihenni, majd máskor foglalkozom vele. Egyszer úgy is kidobom. \o/
Jah igen, ilyen állapotban szedtem le magamról és csak azért sem "vinnyogtam" neki, ahogy Shu akarná. Mert csak. ˇ^ˇ Fújtam egyet, és vissza tettem a terráriumába, ami az ablak mellett foglalt helyet bal oldalt. Közel a dobhoz. Rolling Eyes Amint ezzel végeztem, és a gonosz pet már nyugton hagy, újfent ledőltem, hogy adózhassak a semmit tevésnek. Razz
Na igen, tegyük hozzá, hogy habár nem sajgott minden porcikám a fájdalomtól, amit ma el kellett szenvednem, mint ahogy kint lett volna, az élmény élénken kísértett. Csak meg ne mozdulj, mert még a végén rád borul a dobszerkó! Suspect
Úgyhogy nyugton maradtam... egy ideig. Aztán ugye éhes lettem, és el kellett döntenem, hogy éhen feküdni nem olyan vicces, és egyszer csak ki kell bújnom innen, úgy hogy próba cseresznye. Ez a mai nap már nem okoz meglepetést.
Kifelé menet azonban, ahogy zártam volna az ajtót, még hallottam Kajmán jönne ki.
- Neee, állj meg te bitang! Mad -
Nem zárhatom rá az ajtót, úgy felejtettem az üveg ajtót és kiszökött. facepalm Utána szaladok, de elesem. Kész, ez ennek a napnak a vége. Meg miért is kergetem én ezt a dögöt? Suspect
A céhházban marad. ><
@.@ Nah jó, ideje lenne feltápászkodni emellől a fal mellől, ami nagyon hasonlít egy ajtóra. Shocked

_________________
Esu lakrésze 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Esu lakrésze Empty Re: Esu lakrésze

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Jan. 30 2014, 15:52

Ajtó nyílik, Alex feláll, majd egy szőke lány néz vele szembe. Aztán valamit észrevesz a srác. A szeme bogara követi is a szemtelen kis állatot, hát nem beslisszolt Esutel chan szobájába? affraid Holt sápadtra válva borult le a lány elé, de épp nem tudta elkapni, majd elé kínos jelenet következett. Ránézett újfent, most már térdelésből a szőke szépségre, majd egy kínos vigyorral konstatálta, hogy nem vette észre a Kajmánt. Jó jel! Jobb is, ha nem veszi észre, jaj, de így hátra fog nézni, valamit csinálnia kell! Megragadta az oldalát és hangosan méltatni kezdte.
- Végre megtaláltalak, már oly régóta kereslek!!!! >< -
Aztán újabb műmosoly, szélesre, hogy senki "észre ne vegye" Mindent túl hevesen csinált, és láthatóan nem akarta, hogy a lány megforduljon, majd kiszúrva a Kajmánt, ami épp a szoba egyik részéből akart a másikba nyomulni, Alex felállva hátra is tántorította a lányt...nah jó, ne kerteljünk. Hátra döntötte. Úgy estek hanyatt mindketten, mint ahogy az a nagy könyvben meg van írva. A srác még estében is a Kajmán eltakarítására tudot csak gondolni, még úgy is, hoyg szegény lány mellei közt landolt. "Szerencsére" pont kartávolságban volt a dögöcske, így egy határozott (és a lendület adta) csapással leterítette >< Kidőlt. Ő meg a következő pillanatban pirulva pattant fel, kezébe rejtve zsákmányát. Persze teljesen egyértelmű volt, hogy van valami a kezében, azonban hogy mi, az már nem. Két kezébe rejtette, úgy hogy előröl semmi se látszódjon belőle.
- Bocsi, mégse, téves. ^^" öööö, suman, most mennem kell.... -
Hát ennyi, a következő pillanatban csak a maga mögött becsukódó ajtót halhatta Esu. Alex még rá is zárta az ajtaját, hogy ne lehessen rányitni.
~ Azt hiszem ma mégse megyek ki sétálni @.@ ~

_________________
Esu lakrésze 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Esu lakrésze Empty Re: Esu lakrésze

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Márc. 08 2014, 17:28

Azt hiszem most kicsit le vagyok sokkolódva. Jun és Meredith? Huncut lány mindkettő, de nem gondoltam volna, hogy ennyire jóban lettek, nem utalt rá semmi jel. Csupán azért érzem magam kellemetlenül, mert egyrészt aggodalmam - miszerint megtámadták Junt - teljes mértékben alaptalan volt, másrészről pedig kéretlenül megzavartam őket szerelmi légyottjukban és most biztosan kellemetlenül érzik emiatt magukat. A hálószoba titkaik rájuk tartoznak én meg csak úgy rájuk rontottam, majd se szó, se beszéd, rájuk is csuktam az ajtót. El kell mondanom valakinek, mert szétvet a feszültség >.< Olyan vagyok, mint egy pletykás vénasszony xD
- Alex! Hahó Alex! - nyitnám az ajtót, majd dörömbölök a fiúnál, de semmi válasz. Affene, merre lehet? Biztos megint a kajmánszörnyetegével lóg. Irány a kert, hátha már ők vették birtokukba. Kifelé menet ugyebár útba esik Esutel lakrésze is, így ha már erre járok, akkor megkérdezem a leányzót, hátha látta vagy tudja, hogy Alex merre csatangol. Esuval talán nem osztanám meg azt, amit láttam, még a végén kitérne a hitéből.
- Esu, nem láttad... - már nyitom is az ajtót az íjász lánynál, itt ugyanis nem ütközöm zárt kapuba, aztán elakadok a kérdésben és ismét lesokkolódok. - ... Alexet(?) - Én mindig is mondtam Alexnek, hogy Hinari helyett házon belül is talál szőkeséget, de nem gondoltam volna, hogy ennyire serényen megfogadja majd a tanácsomat. Főleg azok után, hogy mennyire oda volt a JL vezérért. - Nah én inkább léptem a toronyba... - és már csukom is vissza az ajtót, Alex arca valszeg ekkorra kászálódik ki a szemérmes Esu keblei közül. Hogy letámadhatta, ki se nézném a szende, töketlen fiúból O.o Azt már nem is akarom tudni, hogy a két amnéziásunk vagy éppen Ayato mit csinál a kígyójával >.> Felmondok, megyek a Voice Towerbe facepalm
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Esu lakrésze Empty Re: Esu lakrésze

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szomb. Márc. 08 2014, 18:48

*Valami furcsa zajt hallottam kintről. Kinyitottam hát az ajtómat, hogy utánajárjak a dolognak. De ekkor Alexbe botlottam bele. *
~ Nini... hát ez meg mit csinál itt? ~
* Éppen az egyik regényemen dolgoztam, így a füzet a kezemben maradt, úgy bámultam a srácot. Csak azt láttam, hogy Alex leborul előttem. No... most mi van? O.o Mit akar? Majd hirtelen megragadta az oldalamat. *
- Öhm... Alex...
~ Mit szeretnél? ^^ ~
*Majd hirtelen ledöntött a lábamról úgy, hogy ő rám esett. Hogy ezt hogy csinálta, nem tudom, de ez művészet volt. Igazán zavarba jöttem. Nem hogy egyszer a melleim közé lőtt a nyílvesszejével, de most szó szerint belém esett. Felsikkantottam az eséskor. Majd valami hirtelen mozdulatot csinált Alex. Nem igazán értettem, hogy mi van, de eléggé zavarba jöttem. Már toltam is le magamról a fiút, amikor megjelent... facepalm *
~ Anat! ~
- Heee???
* Szóhoz sem jutottam a döbbenettől, zavartól és... szégyentől? Alex leszállt rólam, valamit a kezében bújtatott. Mih, hogy most meg le akar lépni?! Fogtam a földről a füzetemet, felálltam, s ráordítottam a srácra, azonban rá is vertem a fejére a füzetemmel. Persze a védelmi zóna miatt nem volt tökéletes a mutatványom, de azért reméltem, a hatása megvolt. *
- Még hogy lelépsz?! Te azonnal Anat után mész és megmagyarázod ezt neki! Megértetted?!
* Üvöltöttem dühösen és kipirulva. *
- IDIÓTA!
* Majd becsaptam magam mögött az ajtót. Ezután az ajtónak dőlve a fejemet fogtam, majd elröhögtem magam. *
~ Jézusom, ez nem normális! ~
* A fejemet ráztam zavartan és mosolyogva. Egyben biztos voltam. Hinarit szereti, köztünk csak barátság van. Az is biztos, hogy valamit rejtegetett a kezei között, amit nem akart, hogy meglássak. *
~ Vajon mi lehetett az? ~
* És az is biztos, hogy Anat totál félreértette a helyzetet. Viszont nem az én dolgom megoldani ezt a galibát, hisz nem én keltettem. Még mindig a fejemet fogva dőltem hanyatt az ágyamra. *
- Öcséééééém... Hova kerültem?!
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Esu lakrésze Empty Re: Esu lakrésze

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.