Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiképzőtiszt

+76
DenDenTsuku
Mia
Shareen
Shota
Kasumi
Saibāitachi
Afton
Ozirisz
Eru
Barairo Pinku
Chancery
Silence
Hinari
Leonard
Simeon
Keita
Reina
Cardinal
Raygart Arrow
Tsubaki Sawabe
Chakna
Takara Kazutoshi
Sai
Nezumi
Chariton
Kiyuu
Ritsu
Ijichi Sou
Kiwi
Nolan Daneworth
Graceful
Kazura
Lamia
Joey Chrome
Kemabat
Malus
Hikaru
Kemila
Arisu
Kanami
Noah Evangelos
Salem
Shade
Zexid
Akae
Shakan
Morrigan
Asato
Justin Taylor
Rey
Suzume
Yue
Miu
Ayse
Cú Chulainn
Ryuu
Vandok
Szophie
Michiko
Kodoku
Gisoku
Mameko
Tsubasa Norika
Snowcat
Atoru
Asasel
Darkness
Ayato Hironori
Aoi Shizuka
Lydia Einsberg
Bacchus
Azmaria
Licht
Itachi Saton
Danee
Kayaba Akihiko
80 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 22 2014, 16:37

Vandok:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

1-es szintű pontjaid (az eddigi játékokhoz, hogy megmaradjon):
Élet: 2
Fegyverkezelés: 1
Erő: 3
Irányítás: 4
Kitartás: 1
Gyorsaság: 1
Speciális képesség: 3
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 14:00

Amint a kis (de felettébb mulattató) intermezzóm, Mr. Frontharcos vagy, lovag urasággal befejeződött, rá is vettem magam egyből, hogy megkérdezzek egy njk-t a Kiképzőtiszt hollétéről. Egész eddig büszke voltam magamra, hogy njk-k monoton duruzsolása nélkül is kiigazodom az egyes szinteken, de már kezdett tele lenni a nemlétező hócipőm is vele, hogy ez a tag egyszerűen nme akar sehol se felbukkani, ahol én keresném. Végül is egész közel volt a Főtérhez, valami forgalmasabb, de persze általam ritkán (azaz soha) nem látogatott részen. Végre elérkeztünk ide is, leszólítottam, mire ő jött egy egyértelműen sablonszöveggel. Azért ha már sao egy kicsivel többet vártam volna, még egy njk-tól is. Pont itt, ahol szinte saját tudattal rendelkező petek segítenek kipusztítani fajtársukat a kalandorok oldalán, de hát ez úgyis csak egy "csali". Nem kell túl okosnak lennie. Az ember úgysem figyel arra, hogy mit mond ez a szerencsétlen, azzal lesz elfoglalva, hogy áhítattal nézze ahogyan kúszik vissza felfelé az exp mutatója. Nem mondom, hogy én küönb voltam, mert nem. Ugyanúgy néztem én is, ahogy egy kicsit vissza kapok a régi méltóságomból. De engem nem vernek át. Nem fogok leöletni magam a hirtelen jött stat részegség folytán. Feltornázom én magam gyorsan, és még tovább is mint eddig.
Tehát rányomtam az egyetlen értelmes és választható válaszra. Igen, szeretenék a tizes szintre lépni. >.>

_________________
Kiképzőtiszt - Page 2 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Cú Chulainn Pént. Jan. 31 2014, 15:05

Süt a nap, mint a tengerpart otthon...áhh, édes otthon. Ott is ez az idő volt jó arra, hogy lebarnuljak...kíváncsi vagyok a játék rendszere egyáltalán támogatja e a dolgot. Majd még megérdeklődöm valakitől. Lándzsám a vállamon, ha nem más miatt, legalább dekoratív. Szemem is behunyva ahogy az ég felé függesztem tekintetem. Mondjuk így nem szerencsés sétálni. Főleg nem egy dugig lévő városban. Ennek hála történt ez a kis baleset, hogy majdnem feldöntöttem valakit.
- Hol a szemed, ember?!-kiabáltam rá dühösen...pont én, aki csukott szemmel közlekedett és nekiment.
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
- Oh, hogy egy NJK vagy. Akkor hiába is ordítoznák veled...-mondtam szavába vágva, de néhány másodperccel később felfogtam mi van- Jól hallom? Kiképzés?-szóltam felcsillanó szemmel. Már olvasom is a felugró panelről az infókat. Ez tetszik! Remélem nem vág át...egy életem egy halálom, a 2. Opciót választom.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 01 2014, 14:09

Ryuu:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

Cú Chulainn:

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Ayse Pént. Feb. 21 2014, 21:22

Hallottam pletykákat és az a lány is megerősítette aki ok nélkül faggatózott… minden ismeretség nélkül tudni akart rólam olyan dolgokat amihez nem biztos hogy köze volna… de mindegy is, attól függetlenül örömmel válaszoltam neki, és osztottam meg vele életem bizonyos részeit, emlékeit. Az ember áradat között igyekeztem utat törni, és lépteim szaporáztam amint megpillantottam az említett kiképzőtisztet. Álltak páran előttem, de mikor végre rám került a sor, igaz sok felvilágosítást nem kaptam, de fontolóra vettem a kérdést. Célszerű elfogadnom a pontok végett, ugyanakkor tudatosítanom kell magamba hogy a fejlődésemnek nem lesz konkrét látszatja… arról nem is beszélve hogy amint elérem, jöhetek vissza huszas szintre váltani… Szóval szinte fizikai lehetetlenség beérnem a többieket, még ha vért izzadok akkor sem, ez nyílvánvaló… de mindent meg kell tennem, nem gondolja tán Akihikó hogy ezzel kifog rajtam?... Nevetséges.
- A második opciót választom. A tízes szintre akarok lépni. – Hehh, hallottam hogy a húszas szintet csakis akkor választhatom ha meg lesz nyitva a huszadik boss… valahol vígasztal ugyanis ez azt jelenti hogy mégsem vagyok annyira lemaradva… talán.

_________________
Kiképzőtiszt - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 12 2014, 13:25

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Miu Szer. Május 07 2014, 16:34

Ebből a játékból tényleg nem lehet kijelentkezni, most már sikerült felfognom a dolgot véglegesen is. De még is mihez kezdjek most? Később kerültem a játékba, jóval később mint mások. Most ahol vagyok az Kezdetek Városa hmm…Találni kéne valami elfoglaltságot, valami olyat ami segít a mostani helyzetemen, mert ha továbbra is kis szintű maradok akkor sokat fogok unatkozni és azt ugye nem szeressük. Most kérem az Isteni csodát!…Ekkor hallottam meg valakit, mármint nem igazán volt személy csak egy NJK volt, de amit beszélt…Magasabb szintet ad…Remek, máskor is így teljesüljenek a kéréseim. Közelebb lépek végig hallgatom még egyszer, biztos ami biztos, majd választom is a számomra kívánt opciót.
-Akkor élnék is a második opció lehetőségével.
Majd széles vigyorral a képemen mentem is tovább a dolgomra…
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 07 2014, 23:44

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Yue Szomb. Jún. 28 2014, 19:49

Sétálgattunk Inu-val a Kezdetek városában. Csak a szokásos. Kicsit elegem lett abból, hogy a napom abból áll összesítve, hogy eszek, iszok, alszom de nem harcolok mert még nem vagyunk hozzá elég erősek. Vagy Inu persze erős de én nem vagyok az még. Ha meg nagyon veszélyes helyekre mennénk akkor szerintem az első amit észrevennének rajtunk, hogy egyes szintűek vagyunk így aki akar, vagy akarnának megölni minket az nagy valószínűséggel könnyen meg is teszi. Sétáltunk és sétáltunk én meg közben majdnem nekimentem egy NJK-nak figyelmetlenségemben.
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd, kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.-mondta az ajánlatot a kiképzőtiszt, nem is gondolkoztam sokat a válaszon. Három opció közül lehetett választani. Én a 2. opciót akartam . Úgy is a 10-es szint volt az első célom.
-Akkor a 2.opciót választanám. 10-e szinte szeretnék lenni!-mondtam.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 29 2014, 21:45

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Suzume Hétf. Jún. 30 2014, 13:31

Hát itt vagyok. Nagyon nem fűlött a fogam hozzá de hát nincs mit tenni. Ha valamit érni akarok a játékban egy kicsit táposabbnak kell lennem. Hallottam már sok pletykát a kiképzőtisztről és igen csak népszerű az olyan „ébredtek” között mint én, ennek ellenére nekem minden porcikám tiltakozott ellene. Valahogy csalásnak gondoltam vagy nem is tudom. Olyan mint mikor hitelt veszek fel. Nem tetszik az embernek de ha a szükség megkívánja hát nincs mit tenni. Elveimet megsemmisítve léptem oda az npc-hez aki magyarázott valamit. Biztos a szokásos szöveget darálta el. Nem igen figyeltem és nem is érdekelt. Kiválasztottam a második opciót és kész is voltam. Nem is volt olyan rossz. Nagyon…

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 30 2014, 16:21

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Rey Csüt. Aug. 14 2014, 19:55

Nem sokkal az ébredésem után eszméltem bele hogy rettenetes hátrányomat le kell dolgozzam így a városba kezdtem bolyongani és érdeklődni hogy hol találok lehetőségek hirtelen szintugrásokra. Ekkor egy furcsa idegen szólott hozzám:
- Tán alacsonyak érzed magad szintileg a többiekhez? Én segíthetek a problémádon!
Ezt meghalva mély gondolkodásba estem hogy vajon mi lehet a trükk ebben az egészben, de nem sikerült rájöjjek így csak annyit feleltem:
- Igen!
Erre a különös idegen bemutatkozott:
- Üdvözöllek játékos, én a kiképzőtiszt vagyok három kettő lehetőségem van számodra. Ebből az első: Maradhatsz jelenlegi szinteden és nem tartalak fel tovább. Illetőleg van még egy opció a második lehetőség miszerint ugorhatsz 10 szintet, de nem kapsz tapasztalati pontot csakis kizárólag a tíz szintet.
Ezen mondatokat halván kedvem magasra szökkent, de tapasztaltabb játékos révén egyből a +10 szinttel járó hátrányon morfondíroztam, de mivel nem jöttem rá ezen opció hátrányára így magamban elhatároztam hogy a második opciót választom.
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 16 2014, 02:17

10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Justin Taylor Szer. Szept. 10 2014, 17:02

Ez is egy pont ugyanolyan átlagos napnak indult, mint a többi. Nem terveztem mára semmi különösebb dolgot, csak követtem a jól megszokott napi rendemet. Vagyis nagy nehezen délben kivonszoltam magam az ágyból, szép lassan fél óra alatt sikeresen elkortyolgattam a kávémat és azon agyaltam, hogy mit is kellene ma csinálnom. Az elmúlt időben nem nagyon sikerült szintet lépnem … viszont ezzel a kis szinttel meg nem vagyok megelégedve. Jól lenne rövid idő alatt legalább a 10. szintet elérni, hogy fel tudjak zárkózni a többiekhez. Üres hassal azonban nem lehet gondolkodni. >.< Szóval mielőtt még ki találom, hogy mihez is fogok kezdeni a mai nap folyamán először meg reggelizek így délután.
Természetesen hol máshol is reggeliébedzhetnék meg, ha nem a Sword and Phoenixben. Szerintem lassan már akár be is költözhetek ide, annyiszor eszek itt. xD De hát most ha egyszer finom a koszt amit itt adnak. *.* Miután elfogyasztottam a reggeliebédemet egy kicsit szétnéztem a Kezdetek Városában hátha találok valami kedvemre való küldetést vagy valamit.
- Kis szintű vagy? – Szólalt meg egy hang a hátam mögül. – Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tartsd a többiekkel az ütemet. - *Hatás szünet.*
- Nani? - Néztem kérdően az előttem álló NJK-ra. – Megismételnéd? – Azonban válasz helyett csak egy ablak jelent meg amin három opció volt fel sorolva. Létezik ilyen? Hogy valaki ilyen könnyen lépjen fel a 10. szintre?
- A 2. opciót választom.

_________________
Színem: Burlywood


Kiképzőtiszt - Page 2 2hz324z




Kiképzőtiszt - Page 2 D55367460241b660d6eedf66f69f5c87_3fe439c4eef4a996af37e470aa6677cd13278837
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Asato Pént. Szept. 26 2014, 20:10

Pár nap múlva újra találkozni fogok Saitoval és ráadásul egy másik személlyel is. Vajon ő is olyan lenyűgöző karizmatikus kisugárzású lesz, mint a céhmester? Vagy pedig egy hozzám hasonló? Annyi csak a bizonyos, hogy a művészetek valamelyike felé húz. Legalábbis a céh leírásából ítélve annak kell lennie. Mindenesetre ez nem változtat azon a tényen, hogy fejlődnöm kell. Saito javasolta, hogy látogassam meg a Kiképzőtisztet, úgyhogy egy hosszas keresés – és két eltévedés – után sikerült is itt kikötnöm. Ahogy odaértem a szökőkúthoz meg is találtam, úgyhogy odamentem hozzá és elpanaszoltam neki életem problémáját.
– Tudtam, hogy a szökőkút közelében vagy, de nem láttam, hogy merre a sok erre járókelőtől. Így is már a rosszullét kerülgetet – persze a fickó némán katonásan figyelt csupán egy szót sem szólva.
– Nem is tudom mit vártam tőled. Mindegy. Na mutasd mit tudsz nekem nyújtani – azzal kijelölöm őt és erre elmondja a beprogramozott szövegét, majd feldob egy választásos panelt, mely elég egyértelműen korlátozott lehetőségekkel rendelkezik. Távozom, vagy pedig 10. szintre lépek. A további opciók a későbbi bossokhoz vannak kötve, ezek alapján, ha nagyon vacakul mennek a dolgaim, akkor sem kell aggódnom, mert ha beütik a 20-as bosst, akkor én eljöhetek ide és újra szintet léphetek. Remélhetőleg legalábbis jó az ideológiám…
– Kérlek, akkor képezzél ki te marcona munkásember. Mutasd, meg miért kellene téged fizetni! – azzal rányomok a szintléptető gombra.
Így már előrébb leszek a célomhoz. Már átolvastam a botanika alapjait, így többet fogok tudni segíteni, ha esetleg nem menne jól a virágválasztásuk. Milyen furcsa, hogy nem régen még teljesen egyedül voltam. Most meg megnyitom a barát listát és ott jelzi Saito nevét. „Barát lista”. Várjunk csak!
– Akkor ez azt jelenti, hogy ő most már a barátom?! – kiállt fel félhangosan, majd zavartan körbenéz és elsiet a térről…

_________________
"Hiába találkozol gyakran a rosszal, nézd mindig a jót. Ki tudja mennyi időd van még, hogy gyönyörködj a szépségében..."
Asato
Asato
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2014. Sep. 14.
Age : 30
Tartózkodási hely : Egy új izgalmas világban

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 27 2014, 22:54

Justin Taylor: 10-es szintre léptél és 32 elosztható pontot kaptál.

Asato: 10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Morrigan Szer. Okt. 08 2014, 20:56

- Csak viccelsz. Kiképzőtiszt. A SAO-ban. Neutral - fapofával dünnyögi orra alatt a véleményét. Elég jól ismeri a kiképzőtiszteket, legalábbis odaát a való világban. Sőt, egy alkalommal még ő is erre a rangra léphetett. Saját emlékezetében valahogy egészen más kép él a kiképzőtisztekről. Képtelen ezt a képet beintegrálni eme virtuális valóság "falai" közé.
- Hát ha meg akarsz dögleni a következő missziódon is... Rolling Eyes - forgatja mind a nyolc szemét Daeva. Egészen másfajta reakciót várt Morrigantől. Valahogy kicsit lelkesebbnek gondolta. Azt hitte, valami jót talált ki. Pontosabban, tudja jól, hogy jót talált ki. Csupán nem igazán értékelik mindazt az erőfeszítést, amit Morriganért megtesz. ¬_¬ Elvégre, egyikük sem érdeke, hogy az első szinten tespedjenek továbbra is. Már elég volt belőle.
- Hmphhh... Nem is tudom. - húzza a száját, miközben a pók utasításait követve sétál Daevával vállán a helyszín felé. - Honnan tudjam, hogy nem csapda? Biztos csak át akarsz verni. >.> - azért még mindig arra megy, amerre a pók mondta neki, hogy menjen. Elég furák ezek ketten. o.o
- Ha meg akarnálak ölni, azt nem a Kezdetek Városában tenném. Védett terület, rémlik már? Cöhh... gyagyás. ¬_¬ - sértődötten kalimpál egyik lábával, miközben megérkeznek.
- Jó, jó, jó... nem kell a hiszti. Na szal, mit kell vakerálni? Ja, látom már... Kettes opció, bekapcs. De ha kiderül, hogy átverés az egész, akkor felkínállak preparált faldísznek, te rémség. >_> - bök rá a rövidke kis NJK-beszélgetés után a másodikra. Jó lenne tényleg, ha nem murdálna meg a legközelebbi küldetésen. Odakint még sokan várnak rá.

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Shakan Szer. Okt. 08 2014, 21:11

Nem hiszem el, hogy egy év alatt alig fejlődtem egy picinykét. Szerencsére a többiek megmutatták merre találhatom a kiképző bácsit. Nem is kell sokat keresgélnem, mert elég csak közel mennem és máris rátér a lényegre.
Persze szeretném, mit kell csinálnom érte?
A következő opciók közül választhatok:
1. Maradok a jelenlegi szintemen.
Nem, nem ezt akarom.
2. A tízes szint, akkor a 3. a húszas szintet adja?
-Hadd válasszam a 3. opciót. Lécci, lécci.
Még a képességemet is megpróbálom használni, de azt hiszem nem sokat érek el vele. Akkor marad a második opció. Lemondóan választom ki az elérhető lehetőséget.
Az hiszem várnotok kell még rám egy picikét, anyu és apu, de annál jobban fogtok örülni, amikor újra találkozunk. És egy nap biztos találkozni fogunk. Biztos, mert most már én is itt vagyok. Csak ne tévedjek el újra...

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 17 2014, 20:22

Morrigan: 10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.

Shakan: 10-es szintre léptél és 32 elosztható pontot kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Akae Szer. Okt. 29 2014, 22:22

Egy szép nyári napon Akae olyasmit hallott a kezdetek városában hogy lehetőség van a karaktert tízes szintre fejleszteni, és mardosta a kíváncsiság hogy vajon hogyan lehetséges ez. Ezért elindult hogy megkeeshess vajon hogyan is lehetséges ez, ám a kis könyvében útközbe semmilyen információt nem talált erről, így kicsit nehezebbnek bizonyult a feladat mit az Akae előre elképzelte. Ekkor egy váratlan fordulat és egy NJK megjelenése mindent megváltoztatott Akae napjába. Az NJK megszólalt:
- Tán kicsinek érzed magad a többi játékoshoz képest? Én segíthetek rajtad.
Ekkor Akae előt egy konzolszerű üzenet jelent meg melyben lehetőségek volta felsorolva szintfejlesztéshez.
- Tízes szintre való lépés.... Érdekes...
Azzal a kijelentéssel Akae már rá is klikkel a kis ablakra.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 31 2014, 21:07

A 10-es szintre léptél és 36 elosztható pontot kaptál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Zexid Hétf. Nov. 03 2014, 19:07

Hogy megkezdjem Isten által rászabott küldetést, fejlődnöm kell, gyorsan, sokat ezt éreztem, így neki is láttam. Először vaddisznók segítségével akartam szintekre szert tenni, de rájöttem, hogy ez a mód túl lassú. De szinte biztos voltam bene, hogy nem tehetek semmit, nem kérhetem más segítségét, amíg vörös játékos vagyok, így passzívan kellett töltenem egy újabb időszakot. Ebben az időszakban Istenhez imádkoztam, hogy erőt kapjak tőle cselekedni, és a bűnösökre az ő haragját vetni.  Igyekeztem minél többet megtudni a világról, amiben jelenleg élek, és a karaktertípusok előnyéből illetve hátrányából. Minél több fegyvert, páncélzatot, és mérget szerettem volna felismerni, ha harcra kerül a sor, ennyi előnyom, legyen, így még ezt a passzív időszakot is sikerült hasznosan eltöltenem. Lassan telt az idő, lassabban, mint vártam, de mire zöld lett az indikátorom, addigra tökéletesen felkészültnek éreztem magam a cselekvésre, ideje belevetnem magam a dolgok sűrűjébe.  Így hosszas várakozás után, elhagytam szállóm szobáját és kerestem a segítséget. Nem telt, soká míg megtaláltam a megfelelő tanárt. Megtudtam, hogy egy NJK segíthet, így akár pirosként is hozzá fordulhattam volna, de így később könnyebb lesz küldetéseket vállalnom, jobban elfogadnak majd a többiek és könnyebb lesz fejlődni, ha nem kell folyamatos magyarázkodásba bonyolódnom. Tehát ez az NJK segíthet beteljesíteni küldetésemet. legalábbis közelebb jutni hozzá, hogy legyőzzem Sátán fattyait. Meg is találtam, odaléptem hozzá, nézegettem az opciókat, és szemem elé került a nekem megfelelő választás. Érdekelne, hogy vajon ki választja, a maradok a jelenlegi szintemen lehetőséget. Hát persze, én is ezt választottam volna nem olyan rég, hiszen féltem, de itt az idő megtisztítani a terepet. 2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni. Ezt az opciót választom!
Zexid
Zexid
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Oct. 31.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Shade Vas. Nov. 30 2014, 16:21

Kezdetek Városa, a legjobb hely, szerintem. Elvégre már majdnem szellemváros szintjére süllyedt, de legalább nyugodt környezete van. Nincs az a nagy zsongás, és ember tömeg, ami még a játék elején volt. Nincs rettegés, az élők száma is redukálódott. A városnak olyan volt minden egyes járdája, mintha macskakővel rakták volna tele. Kicsit göcsörtös, néhol kitüremkedő, néhol besüllyedt, de sétálásra jó. A sétám a város közepére vezetett. Egy szökőkúthoz. Mikor elkezdtem nézelődni, egy szikár alkatú karaktert láttam meg, magas szintűnek tűnt, így nem értettem miért van itt. Lehet, hogy egy NPC, végül is mozdulatlanul áll? Az első gondolatom az volt, hogy odamegyek hozzá és letesztelem, ha játékos, majd legfeljebb szabadkozom. Odaballagtam, nem siettem, elvégre semmi dolgom nem volt. Szembeálltam vele, és az addig néma karakter hangos beszédet kezdett, hozzá sem kellett szólnom. Felajánlotta, hogy kiképez, ezután felvillant egy opció a lehetőségekről. Átfutottam.
-A 2. opciót választom.- mondtam röviden. Aztán vártam, mi sül ki belőle.

_________________
Színem: #DC7726 (Ha valaki már lefoglalta, szóljon >_<)
Spoiler:
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 30 2014, 20:54

Zexid: +36 elosztható pont, 10. szint.

Shade: +12 elosztható pont, 10. szint.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőtiszt - Page 2 Empty Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.