Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Mesuda Reiko Pént. Okt. 26 2012, 16:50

Reiko szúrósan méregette a két lányt, vajon mi a fene folyhatott itt éppen? Az tény hogy mind a ketten ellent mondtak egymásnak és egyáltalán nem valami profi módon, vagy egyikük vagy mindketten sárosak voltak. Alig telt el néhány pillanat, amikor Kino szája széle elég különös módon megrándult és Reiko rögtön odakapta tekintetét. Ekkor csillant meg a szeme sarkában valami, s ösztönszerűen visítva térden próbálta rúgni a barna hajú lányt hogy blokkolja egy cselekedetét a körben, a sebzés nem volt cél. Ha sikerült a beavatkozás már azt is megfigyelhette hogy egy késsel volt dolga, de maximum arra lehetett ideje hogy odébb szökkenjen, magával rántva a másik lányt vagy legalább kettejük közé. Az a tekintet amivel Chikara meredt elárulta szándékát, nem a semmiért analizálta a két lány reakcióit már jó néhány perce, tettre késznek kellett lennie hogy az első gyanús reakció tulajdonosát kiszúrja. A lányt pedig nem hagyta, nem azért szemelte ki segítőjéül hogy ő ne legyen ott neki amikor szüksége volt rá, Mitsurugi Reiji sem hagyta volna! Mellesleg koronatanú is volt, így hivatalosan is fontosabb volt bárki másnál. Sikerülnie kellett... túl felkészült volt ahhoz hogy ne sikerüljön, muszáj volt... különben semmi értelme nem lett volna az egésznek...
- Csak a testemen keresztül... - karolta magához óvón a zöld hajú lányt, s bal mutatóujját megint Kinora szegezte - Tettes Asszony! Igazán botor ötlet volt egy ilyen mozdulat, miközben a szemem rajtatok volt! Sose becsülje senki alá a törvény lányát!
Arra számított hogy konzervnyitóval kell majd kiszednie a tettesből az igazságot, de most egészen más helyzet volt. Ő maga nem is igazán figyelt fel a füstbombára a hangján kívül, nem jelenthetett gondot átlátni rajta a vásárolt jártasságával. Három személy mindenképpen futásnak eredt, ami bizonyíték volt együttműködésre több személy között is, de hogy Kino ott akart e maradni hogy befejezze amit elkezdett, az más kérdés volt. Akkor semmiképp nem tágult előle, máskülönben elengedte Chikat és íját kézbe véve megpróbált annyi démoni nyílvesszőt a futók után lőni, amennyit csak lehetett, Kinot mindenképpen el akarta találni. Aztán szusszanni néhány pillanatot
- A MÁSODIK KIJÁRAT FELÉ MENEKÜLNEK! - kiáltotta el magát, hogy némi irányadást adjon a többieknek, majd nyílvessző nélkül felszabadult baljával kézen fogta a zöld hajú lányt - Velem jössz mielőtt megint vérszemet kap valaki!
Azzal a nyomukba szegődött, tartva egy biztonságosnak látszó követési távolságot

Amennyiben a gyors reakció félresikerült, a helyzet sokkal borúsabbá de annál egyszerűbbé vált. Egy pillanatra hitetlenül meredt a mosolygó lányra, majd tekintete elsötétült, s kezében felvillanó íjával gondolkodás nélkül rálőtt
- Megöllek... - suttogta hidegen, s már feszült is fegyvere az újabb lövésre, többé már nem volt képzelt ügyvéd
Nem tétovázott, szembeszállt vele vagy a nyomába sietett és újra meg újra utánalőtt

//nyílvesszőket bárhogy is alakul, kiszámolnád nekem?//
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Mirika Hétf. Okt. 29 2012, 16:20

Kezdtem úgy érezni, hogy ezek a questek nem valók nekem. Sikerült folyton felhúznom magam valamin eddig valamennyi küldetésemen, habár az is lehet végső soron, hogy csak azért vagyok ennyire ingerlékeny, mert "picit" különlegesek a körülmények, és a fasságoknak komolyabb következménye lehet. Egy rendes MMO-ban maximum respawnolsz, ha elcseszel egy küldit és belepusztulsz, itt viszont nincs ilyen. Legalábbis elvileg, aztán ki tudja. Mobokon túl még nem láttam meghalni senkit, viszont az tény, hogy azon a kavicson, amin rajta van az összes játékos neve, ki-kihúzódott már egyik-másiké ilyen-olyan indokkal...
Kellemes kis flörtkísérletem a kőbunkóval nem tartott sokáig, hiába terelhettem el vele a figyelmemet arról, mekkora idiótának tartottam a majmos srácot. A sikoltásra és a dulakodás hangjára azonnal odakaptam a fejem, és szorításom is azonnal enyhült Eisuke karján. Sejtettem, hogy ez a Mitsurugi csaj még gondot fog okozni, nem véletlenül piros játékos >.> Csak egy pillanatra terelődött el a figyelmem, de ez bőven elég volt arra, hogy kiszemelt gyanúsítottam akcióba lendüljön. A kristály felrobbanása olyannyira meglepett, hogy meg se tudtam akadályozni a fiú kezemből való kicsúszását, és hiába kaptam utána, a tömény füstben nem láttam semmit, így nem is értem el a kezét, hogy megragadhassam.
- Francba, tudtam! - méltatlankodtam magamon bosszankodva, hogy aztán erős köhécselésbe fogjak, köszönhetően ennek a hülye füstnek. Mire kitisztult a levegő, Eisuke már felszívódott, és négy egérutat nyerő emberkét pillantottam meg távolodni. Morogva szökkentem előre, hogy nem túl magas, de azért tűrhető gyorsaságom és akrobatikám kombinációját kihasználva utánuk eredjek remélhetőleg társaimmal egyetemben. Remélem nincsen náluk teleport kristály, különben gáz lesz >.> Ahol csak tudtam, rövidítettem az utat átugrálva a tereptárgyakon, közben pedig előhívtam íjamat is. Amint kellően nyílt terepre értünk, ahol nem volt esélye arra, hogy elforduljanak valamerre, egy pillanatra megálltam, hogy beindíthassam a sword skillemet és elengedhessek egy nyilat. Úgy céloztam, hogy a kék hajú lány elé fúródjon be a talajba, így akartam megtorpanásra kényszeríteni, és a pillanatnyi zavarát kihasználva utolérni és leteperni a földre.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Taidana Hétf. Okt. 29 2012, 21:36

Füstbombák, kiabálások és pixelek.
Mi a franc van már?! Kezdett bennem felmenni a vezérhangya, mert már megint nem értettem az egészből semmit, pedig a csökkent értelmű medvebocs szerepét nem én szoktam megkapni az élettől, szóval igazán-őszintén-marhára-kegyetlen élvezni tudtam volna végre, ha csak kicsit is megállapodik körülöttem a ringlispíl és végre érteni kezdem, hogy mégis mi a franc van már?!
A fene se vette észre, hogy ezt a fenti, vastaggal szedett mondatot – némileg fokozva a helyzet abszurdságát –, és is magas hangon üvöltöm, de jelen pillanatban az érdekelt a legkevésbé, hogy én mit csinálok, sokkal hálásabb lettem volna némi információért arról, hogy mindenki más mi a fenét művel.
Valaki kapcsolja már fel a villanyt, túl sok itt a sötét alak! – ordibáltam, miközben köpködtem, a szemem törölgettem és Susaya után kiabáltam. Elégedetlen, magas hangú morgását soha nem hallottam még. Lefagytam, mert már arra kellett gondolnom, az épület vasszerkezete adta meg magát, más nem adhat ki ilyen hangot. De aztán: fenéket, hiszen a SAO-ban vagyun!
S A R U T A I D A N A, E Z Ú T T A L J Á R J O N E L Ő B B A L Á B A D, M I N T A Z E S Z E D! – visította a petem a bejárattól, én meg örömmel konstatáltam: szerintem értem, hogy mire gondol! Kilométeres távolságra Kanáék után, krákogva, de csak kivágódtam a füstbombázott épületből.
Srácok, szerintem a kihallgatásnak vége, hazamehettek! – vetettem hátra könnyelműen a vállam felett, miközben végre egészséges, szabadtéri sword art levegőhöz jutva trappolni kezdtem az íjászlányok után, nyakamon az időközben felkapaszkodó Susayával. Pont mindig láttam őket addig, amíg bekanyarodtak/eltűntek/megléptek egy aktuális útszakasz/épület szélénél/tetejénél/oldalánál… Nem akarok ködösíteni: szerintem mindig pont tudtam követni őket. Bár az utolérést messze esélytelennek láttam.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 04 2012, 18:10

Chika sikeresen túlélte a küldetést, és ezúttal már Reiko kezét fogva futott a négy rosszakaró felé, Kanával együtt...és természetesen a jól lemaradt Taidanával.

Reiko összesen öt nyílvesszőt lőtt el, amiből három talált. Az egyik eltalálta Ibukit, a másik kettő pedig Benihát.

Kana ügyességének köszönhetően futás közben is meg tudta ereszteni nyilát, amivel, ha nem is pontosan oda talált, ahova akart, de sikerült megállítania, majd elkapnia Benihát.

Tiétek, elkaptátok a lihegő, földön fekvő Benihát. Úgy látszik, hogy Reiko lassító nyilai és Kana terve kifejezetten jól sült el. Mit kezdtek a tússzal? Talán kikérdezitek?
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Mesuda Reiko Csüt. Nov. 08 2012, 17:06

Reiko kifejezetten örült annak, hogy a zöld hajú társa nem akadékoskodott, sőt mi több még a tempót is jól tudta vele tartani a látási viszonyok és egyéb akadályozó tényezők ellenére. Jól esett neki hogy sikerült kihúznia a bajból, elvégre a mai bagázsból ő volt az aki a legszimpatikusabban viselkedett és nézett ki. Az utcán végigfutva egy pillanatra rátekintett és küldött neki egy mosolyt
Vele szemben Kino szóhasználata egy kissé geometrikus volt, mellesleg mostanra nem csak bűzlött a levegő a személye körül. Az imént védett helyen le akarta szúrni Chikat, aztán korábban, ha a zöld hajú lány elbeszélését jól értelmezte, a körülmények szerint ő szúrhatta le a szomszédságában párbajozó egyik fiút hátulról. Lehetséges lett volna hogy Kino különleges képessége a bárhol és bárkivel párbajozás lett volna? Egy ilyen képességgel pedig akár bérgyilkos is lehetett a játék keretein belül, tettestársaival együtt akár még egyetlen céh tagjai is lehettek
Efféle gondolatok jártak a fejében, ahogy Chika kezét szorongatva hirtelen megtorpanásra kényszerült. Egy másik íjász, tulajdonképpen az egyik küldetéstársa ugyanis elrobogott mellettük és elkapta a menekülő kék hajú lányt. Ebből nem maradhatott ki ő sem, tudni akarta hogy miféle információkat lehetne kiszedni belőle. Amint melléjük ért kihúzta magát
- Áhá, egy kiesett! - mondta szélesen vigyorogva - Mi volt ez az egész színjáték, feltételezem hogy négyen vitték végbe a gyilkosságot, nemde? Ha besegítesz az ügyben, nem... ha átállsz a mi oldalunkra, akkor nem járnál rosszul!
Eztán tartott egy kis szünetet hogy a többiek is feltehessenek kérdéseket, beleértve Chikat, viszont ha a túsz nem volt hajlandó együttműködni, Reikonak hirtelen ötlete támadt
- Akkor vallassuk ki! - húzódott vigyora szélesebbre, s a legközelebbi fiúra pillantott - Van erre egy kiváló módszer... te ott! Mi lenne ha megtapiznád a szabódó hölgyet?
Sunyi ötlet volt és hatnia kellett, azonban... szinte azonnal eszébe jutott egy módosítás, ami egyrészt szórakoztatóbb lett volna másrészt pedig elképzelhetően sokkal hatásosabb
- Várj... mi lenne ha ÉN csinálnám a tapizást? Az cikibb volna, nem?
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Mirika Csüt. Nov. 08 2012, 18:44

Jól van, még azért gyakorolnom kell a skilljeimet, de nem volt ez olyan rossz lövés. Elértem a célomat, és hála a másik lány hathatós közreműködésének, utol tudtam érni a szökevényt. Egy macska ügyességével vetődtem rá és kulcsoltam a lábánál fogva, így lerántva őt a földre. Ebben már volt tapasztalatom a játékon belül is, a tünemény bogaras esetnél a saját klónommal kellet hasonlóképpen elbánnom. Záros határidőn belül ráültem a derekára és a földhöz szorítottam a karjait is, ne ficánkoljon itten nekünk. Nem vagyok éppen túl nehéz, de ebből a pózból talán nem fog ledobni magáról.
- Te.. izé... majmos srác! Taidana! Üldözd tovább őket, egy másik is megsérült! - kiáltottam rá szerencsétlen srácra, akivel azért alaposan elbántam pár perce, de mivel amúgy is idegesített, ezért annyira nem is bántott a dolog, hogy mondjuk sajnáljam, vagy ilyesmi. Nem különösebben érdekelt, hogy csíp-e vagy sem, nem volt célom minden egyes játékos szívébe belopni magamat. Csak az arra érdemesekébe, ez a lúzer meg tett róla, hogy ne tartsam számon. Örüljön, hogy a neve eszembe jutott.
- Reiko, az a csajszi akibe belekötöttél, lehet hogy még itt van a közelben - fordultam a másik íjász felé. Az egyik sarok után szem elől tévesztettem a négy menekülő egyikét. Mondjuk szerintem semmi értelme nem volt az egésznek, sokkal logikusabb lett volna, ha az egyik elfut és magára vonja a figyelmet, a többi meg lelécel. Az az Eisuke srác is eltűnt valahová, az ő keze is benne kellett hogy legyen ebben a gyilkosságban, ha segített elterelni a figyelmet. Remélem nem futottunk csapdába.
- Na csicseregj szépen, ha jót akarsz magadnak! Légy egy kicsit önző és ne falazz a többieknek, így jársz a legjobban. Piros játékosként csak nincs olyasmid, mint becsület, he? - nyomatékosításként még meg is húztam a haját. Az volt a poén, hogy piros játékossal azt teszünk, amit csak nem szégyellünk, a mi indikátorunk nem fog változni. Bár Reikonak már úgyis mindegy volt, viszont megengedtem magamnak, hogy ne gyanakodjak rá perpillanat. Asszem eleget tett eddig, hogy kiérdemelje a pillanatnyi bizalmamat.
- Szerintem kötözzük ki, vetkőztessük le teljesen meztelenre, aztán az tapizhatja és ott, aki és ahol csak akarja. Mit szólsz? :3 - rángattam a szemöldököm sejtelmesen, majd a hóna alá csúsztattam a karomat, hátrafogtam a kezeit, aztán álló helyzetbe rántottam a csajszit, igyekezve kiszolgáltatott helyzetbe hozni az íjász és a bámészkodók számára, amíg nem szerzünk egy kötelet. Naná, hogy belementem a játékba már csak a fun kedvéért is :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Taidana Pént. Nov. 09 2012, 12:00

Lassítanom kellett, hiába mindenféle parancs, hogy ki után fussak, meg talán ezen függ a küldetés sikere, hogy kapunk-e jutalmat, vagy egyáltalán elégségesre elvégezzük a feladatot, meg minden ilyesmi felelősség tökre nyomta a vállamat, de tényleg, szinte fizikailag éreztem, ahogy nyomják a vállamat… jah, nem, az csak Susaya volt. A lényeg, hogy képtelen voltam faképnél hagyni a három lányt, ahogy arról beszélgetnek, hogy egy lányt levetkőztessenek, a mellét taperolják. Hova kerültem?! Ez a mennyország!
Csorgattam a nyálamat ott mellettük, futólépésben, a lábaimat kapkodva, hogy azért mintha csinálnék valamit, de hát franc akarta közben itthagyni ezt a lánycsapatot, még a végén nélkülem csapnak anti-etikus mód-os orgiát. Hát hogyne!
Persze ez álomnak szép volt, de egy virtuális valóságban szerezni szexuális élményt már annál vacakabb életpályát jósol meg, főleg úgy, hogy fogalmam sincs, Susaya mégis mit csinálna alatta, de akarja a halál, hogy közben egy kutya nézze. – Egy kutya?! Bakker, mi a szar történik itt?!
BOZONT? BOZONT, TE VAGY AZ? BOZONT HOL VAGY, NE SZÓRAKOZZ! ÉHES VAGYOK, EGYÜNK MEG NÉHÁNY SZENDVICSET! – Nyekeregte a barna, Susayánál jobban megtermett állat, szintúgy a vállamról, szemét napellenzőként használva, a környéket fürkészve. Basszus, mégis mi van már itt?!
Ledobtam magamról, mert már remegő lábakkal álltam alatta, és amúgy is elég félelmetes volt nekem ez az egész.
BOZONT! – kommentálta az esetet a kutya, akinek nyakörvén az alábbi felirat lógott: Scooby-Doo.
Nem ismertem.
Úgy döntöttem, hogy nem most van itt a hülyeségek ideje, nekem elég volt az értelmetlenségekből, inkább olyasmit csinálok, ami legalább fix az életemben: futok. Méghozzá abba az irányba, amerre Kana mutatott, az után a lány után, akit nem tudtak elfogni. Scooby viszont úgy tűnt, nem hagy magamra, és lihegve szedte a tappancsait utánam. Jézusom, ijesztő egy látvány volt, minden pillanatban azt vártam, mikor tanyál el, a lehetetlen mozgásával.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 09 2012, 12:52

Lányok: Beniha teljesen zavarodott volt. Próbált teljes mértékben ellenkezni a perverzségeknek, nem akarta hagyni, hogy levegyétek a ruháját. Eleinte csak szimplán mondta, hogy ne, majd kiabálta és csapkodni próbált, a végén pedig sikoltozott. Az egyik dolog, amit észrevehettetek volna, hogy a tapizásra teljesen nem reagált, csak a vetkőztetésre. Ha abba hagytátok a vetkőztetését, akkor megnyugodott és megszólalt:
- Jó! Jó, elég! Mindent elmondok, csak hagyjátok abba! Az egészet Ei...
Itt azonban megállt a mondanivalója és hirtelen vér kezdett folyni a szájából. A fejét lelógatta és a két tenyerére nézett, majd meghalt, azaz darabokra tört szét.
Ha mégis levetkőztettétek, akkor észrevehettétek, hogy az egész teste, ami a ruhák alatt volt, tele volt tetoválásszerű írásokkal. Kétségbeesett szemmel nézne rátok és halkan, sírva megszólalna:
- Az átok...
Ennyit tudna csak mondani, majd meghalna, azaz darabokra esne szét.

Taidana: Taidanának, akarom mondani Bozontnak sikerül rendesen eltévednie a városban, viszont ez segített neki, hogy megtaláljon valamit. Ha odahívta a lányokat (pl. játékbeli üzenettel), ha nem, egy nem játékos karakter lógott egy sikátor közepén, a nyakánál felakasztva. A mellkasán egy cetlit lehetett megpillantani:

Szint 3
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Mesuda Reiko Szer. Nov. 14 2012, 10:23

Nem várva tovább saját ötletét követően, elkezdte tapogatni az elfogott leányzót a nyaka és az oldala környékén, mert máshoz még nem fért hozzá. Nagy megrökönyödésére azonban annak semmi baja nem volt a dologgal, mint inkább Kana szorításával. Ekkor is ütött szöget a fejébe valami, egy íjász lefogta ezt a másik játékost... talán íjász volt ő is, vagy idomár? Vagy...
Ideje nem volt gondolkodni, mert társa felülírva az ő utasítását most elküldte a fiút a többiek után, de neki azért még maradni volt kedve ahogy Reikonak is. Végül azért tovább rohant, a másik íjász pedig egy váratlan ötlettel állt elő: vetkőztessék le!
- IGEN! - vágta rá felcsillanó szemekkel és ökölbe szorított kézzel, de a következő pillanatban kihúzta magát és kevésbé lelkesen hozzátette - Lássuk csak milyen idomokat rejtenek a ruháid!
Azzal nekiállt a műveletnek, ami nehéznek bizonyult mert a lány néhány apró ruhadarab után kapálózni meg visítani kezdett. Reiko egy pillanatig még habozott a dologgal, aztán abbahagyta hogy a vallatószöveg második szakaszával folytatta
- Á, látom ez hat rád! - kuncogott játékosan, korábbi idegessége elillant - Nos, hajlandó vagy beszélni?
Hajlandó volt, nyomatékosítva a feltételt miszerint abbahagyják a nyilvános vetkőztetést, feltéve ha más nem folytatta helyette. Azonban alighogy elkezdte kimondani hogy - szerinte - Eisuke, s talán hogy "az egész Eisuke ötlete volt?". A lényeg, hogy ekkor vérezni kezdett a szája és a tenyereibe nézett, Reiko pedig ösztönösen követte a példáját. Hogy volt e ott valami az nem biztos hogy kiderült, de az igen hogy foglyuk eltűnt a pixelek között, ergo meghalt. Reiko hátrált néhány lépést, majd hasonló látványra szokatlan ésszel megvakarta az állát
- Egy pillanat... - nézett félre - el tudtad kapni pedig íjász vagy és ő erősebb is lehet, aztán el tudtuk kezdeni vetkőztetni menü nélkül, aztán meg vérzett... volt neki játékos indikátora meg kurzorja egyáltalán? Vagy akkor valamilyen njk vagy bot volt???
Jó kérdés volt? Volt neki vagy sem? Játékos volt vagy sem? Vér?

Ha pedig sikerült levetkőztetni...
- Átok?! - képedt el
S már ölelte is volna magához vigasztalás céljából, ha nem tűnik el. Hosszú "Neeeeeeeeeeeeeeeeeeem!" sikítás hagyta el az ajkait. s kellett neki néhány másodperc hogy lehiggadjon és összeszedje gondolatait, felvázolva ugyanígy a fenti elméletét

Ha pedig kaptak egy hívást és a helyszínen változtattak, szemügyre vette az áldozatot és a ráragasztott cetlit
- Szint 3? - agyalt a dolgon - Folytatás a harmadik szinten, vagy mi?
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Mirika Szer. Nov. 14 2012, 15:30

Asszem partnerre találtam a hülyeségekben, bár fene tudja, Reiko milyen indíttatásból javasolta az egész fogdosást, ráadásul az hirtelen fellelkesedés az ötletemre is minimum furcsa volt. Nemtom, valahogy nem olyannak tűnt, mint aki poénnak venné, inkább... mintha komolyan örült volna neki? Mivel a csajszi eltakart, így nem láthatta a megrökönyödött arcomat, de azt hiszem... jobb lesz, ha nem vonok le semmilyen következtetést, vagy ilyesmit, még a végén megütöm a bokám Neutral Ettől függetlenül a prédánk is marha furán viselkedett, látszólag baromira nem zavarta, hogy a kezem a mellén pihent éppen, és az sem, amit Reiko csinált. Lehet mégis jobb lett volna a majmos srácot itt tartani, hogy lássuk akkor mit reagál a tapizásra. Nem mintha túl bizalomgerjesztő lett volna hagyni annak a lúzernek, hogy kiélhesse a perverz vágyálmait >.>"
Viszont mikor a másik íjász nekifogott leszedni róla a ruhákat, végre reagált a túszunk is, ráadásul egyre hevesebben. Egy idő után már alig bírtam lefogni, annyira kapálózott és úgy vergődött a kezeim között. Nem volt ellenemre, hogy abbahagyjuk a nyilvános megszégyenítést.
- Basszus, megsüketültem @.@ - panaszkodtam, mivel a sikítozásától még mindig csengett a fülem. Nem mondom, nekem is van hangom, de ez a fruska talán mg az én hangerőmön is túltett.
- Ei...? Eisuke, mi? Franc, és ott volt a kezeim között >.> - bosszankodtam, toppantva is egyet mérgesen, de az igazán para dolgok csak most kezdődtek. Reiko reakciójára esett le, hogy a csaj vért köpött infó helyett, mikor köhögni kezdett, pár pillanat múlva meg már semmit sem fogtam le, legfeljebb a levegőt. Tágra nyílt szemekkel figyeltem, ahogy szilánkokra tört. Hátrálni kezdtem, és elestem, a fejemet rázva. Mi a franc történik itt?! Most... meghalt? Vazz, mi ez az egész?!
- Piros indikátoros volt, ez tuti! Mindenki az volt! - feleltem "kissé" idegesen, az élménytől sokkolódva. Értetlenül álltam az események előtt. Mondtam már, hogy gyűlölöm a krimiket? >.> Zavaromban még azt is nehezen vettem észre, hogy üzenetem jött, pedig ott villogott a boríték az orrom előtt. Mikor leesett, remegő kézzel böktem rá, és csak néhány pillanat múlva koppant, hogy honnan ismerős a Taidana név.
- Váááh, még ez is. Remélem azért hívott, mert elkapta valamelyiket... - morogtam, majd intettem Reikonak, hogy menjünk. Kételkedtem benne, hogy ez a helyzet, és mikor odaértünk, igazam is lett. A szám elé kaptam a kezeimet a látvány hatására, de aztán ismét fordultak egyet a fogaskerekek. NPC volt az akasztott alak, nem játékos. Idegesen sóhajtottam fel.
- Na az tuti, hogy én nem leszek ott >.> - dőltem neki a sikátor falának, először a vállamat, aztán a fejemet nekitámasztva. Nem, nem kérek folytatást, köszi, ennyi bőven elég volt ebből a sztoriból...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Taidana Szer. Nov. 14 2012, 16:06

Én továbbra sem voltam Bozont, és azt vettem észre, hogy mintha egy rossz álomból ébrednék, már nem a magát Scooby-Doo-nak nevező kutya ül a vállamon, hanem megint Susaya.
Mégis mi a franc volt az előbbi? – követeltem tőle választ az előbbire, miközben lihegve, futtában olyan alaposan végigmértem, amennyire csak lehetett: hála égnek nem maradt rajta semmilyen maradványrész, mint a barna bunda, a kilógó nyelv, vagy azok a szörnyű szemek. Nem mondom, Susaya örökké letakart szemei sem voltak jobbak, de reméltem, hogy idővel csak kikukucskál alóla egy igazi szempár, amelyikkel lehet is mit kezdeni. Arany bundája pedig fényesen csillogott. Hiába, jól tartottam…
A K I S O K A T N É Z A Z É G F E L É, G Ö D Ö R B E E S I K – hívta fel a figyelmem arra, hogy bizony eléggé elkalandoztam. Próbáltam összekapargatni futtában elhagyott koncentrációmat, de hiába: egyrészt reménytelenül eltévedtem – de ez még nem is jelentett volna problémát, ha láttam volna, kit követek. Viszont én még őt is elvesztettem.
Nem láttad, merre mentek – kockáztattam meg Susayának egy kérdést, de az aranymajmom ignorálta a kérdésem. Bár csak rájönnék végre, hogyan tudnám rávenni, hogy közös szót értsünk! – gondoltam magamban, nagyjából már ezredszer eddigi rövid kalandozásaim során, de végül, mint ahogy mindig, most sem kaptam választ senkitől.
Ha választ nem is, vizuális effektet viszont igen, amitől el is állt a lélegzetem. Egy sikátorba kanyarodtam be, már csak céltalanul lődörögve. Őszintén szólva a halál akart visszamenni a két íjászlányhoz, ahhoz a Kanához, meg a másikhoz, hogy azt mondjam: csütörtök. Egyrészt tuti nem is vennék a lápot, másrészt meg franc akar viccelődni egy elcseszett küldetésen. Ilyen gondolatok között tépelődtem, amikor megláttam az NPC-t. Susaya megmarkolta vállamon a ruhámat.
U G Y E M É G C S A K F E J B E N S E I D É Z T E D M E G A H A L Á L T, TAIDANA? – A nevem már egészen jól ment neki, és neki olyan tulajdonsága volt, amit én nem mondhattam el vele kapcsolatban magamról: a szívembe látott.
Megborzongtam
Nem ilyen hülyeségeken múlik az ilyesmi… – állítottam, de elég bizonytalan volt a hangom. Hiszen de, emlegettem. Susaya leugrott a vállamról, és én is közelebb léptem a felakasztott alakhoz. Tudtommal NJK-t nincs jogunk bántani! – nyögtem a szám elé kapva a kezemet. Susaya nem válaszolt. A menümet lehívtam, írtam a lányoknak.
És amíg megjöttek, csak álltam ott döbbenten, újra és újra elolvasva a felírt üzenetet. Próbáltam elütni egy viccel az egészet, bár korábban ugye megesküdtem, hogy nem teszek ilyet: úgy sem fogunk soha, de soha eljutni a hármas szintig.
Azt hiszem, rossz vicc volt ez is.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 14 2012, 17:24

Az NJK és a kötél hirtelen eltűnik. A cetli lassan a földre zuhan, miközben megfordul. Ekkor egy villanást láttok, majd egy ismeretlen szemével látjátok, ahogy illúziókat kreál, köztük Benihát meg a játékosok egy részét. Természetesen egyszer sem nézett magára a történések folyamán, mintha ez lenne a speciális képessége és tisztában lenne a használatával.

Hangos lépteket hallotok magatok mögött. Egy-egy kéz fogja meg a lányok vállát, majd egy kérdés hangzik el.

- Nos, tudjátok, hogy ki ölte meg a fiamat?

Jutalom: 30 exp 40 arany ( 1 exp Kusumi Ayaninak és Zhou Xiu Shuinak)

Taidana: Halvány Erősítő Kristály Recept, Rövid Vízen Járás Kristály Recept, +10 Faeno Levél + 6 Tövisgyökér + 4 Barna Gomba

A növénylátás 6-os szintre nőtt.

Kana: Bőr Sisak Recept, Bronz Vért Recept, +3 Sida Kő, +5 Munkálatlan Bőr, +12 Bronz Érc

Az érclátás 6-os szintre nőtt.

Részletek az összesítésben. A küldetést lezárom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sword Arti Nyomozók - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Sword Arti Nyomozók

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.