Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Chocobo Faló

+15
Jay
Meredith White
Szophie
Ozirisz
Hayashi Yuichi
Kazuma
Halász Alex
RenAi
Ryutoshi Kurasai
Rita Hanami
Hinari
Chancery
Jun
Enheriel
Phobos
19 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kincaid Vas. Okt. 13 2013, 00:13

A felesleges sokadiknak éreztem magam közöttük, de ez az érzés ismerős volt, úgyhogy csak vállon ragadtam, magamhoz húztam, és vigyorogva barackot nyomtam a fejére. A vigyor tényleg kiült az arcomra, a többit azonban csak gondolatban játszottam el. Furán is néztek volna rám biztos a többiek. Én meg nem akartam feltűnést kelteni. A világ minden kincséért sem. Nem véletlenül úgy sunnyogtam be közéjük. Nem a lopakodásommal, csak úgy, tudod, óvatos lépések és ilyesmik. Nem akartam zavarni őket. Én szépen megleszek magamban is, köszönöm.
Persze tisztában voltam vele, hogy ez nem így fog működni, hiszen volt már szerencsém egy-két társas bénázáshoz. Én bénázásnak hívom őket, de az adott csapat, akikkel voltam, rendre élvezték. Én nem egészen így voltam vele, de rájuk hagytam: ha cserébe ők eltűrték, hogy velük vagyok, az nekem csak jó volt. Könnyebb gyakás, olcsóbb fejlődés. Tovább lehet lépni. Futni. Szaladni. Tép… Eh, milyen baromságokat beszélek?!
A társas kapcsolatok ápolása engem nem érintett, senkit nem kellett üdvözölnöm. Darab ismerőst nem láttam. Vagy ha valakivel együtt is kalandozhattam valamikor a múltban, bizony az arca köddé vált az emlékezetemben azóta. Így pedig… Darab low EI-vel megáldott mozgó környezetszínező darabkaként álltam a csoportosulásunk szélén.
Néhányan, akik nem voltak túl ismertek, bemutatkoztak. Nem számítottam túlzott figyelemre, így biztos voltam benne, hogy senki nem fogja zokon venni, ha én nem mondok nevet. Kezdő felszerelésem volt rajtam. Ugyan ki szentelne különösebb figyelmet egy újoncnak? Reméltem, hogy a választ jól sejtem, és magas szintű pontjaim majd átsegítenek a nehézségeken. Kardomat markoltam, pajzsomba kapaszkodtam… Felőlem indulhatunk, készen álltam!

//Jöttem, ahogy tudtam. Köszönöm a türelmet!//

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Okt. 13 2013, 12:05

- De mi a csuda az a Chocobo? - Az államon lévő szőrpamacsokat vakargattam elmélkedés közben, s titkon Mertől vártam a választ. De az bizony nem érkezett. Tudatlanok voltunk, de a világért sem fedtük volna fel a hiányosságunkat. Egy volt a fontos: egy minibosst le kellett győzni. Minibosst! Én nem voltam annyira elragadtatva a gondolattól, hogy mindig mindenhol ott legyek, mindig mindent én győzzek le, de kötelességemnek éreztem, hogy ha már hozzám került, akkor tréningezzem Falánk fiút. Egészen jól megvagyunk az utóbbi időben, bár az indokolatlan vérzésről nem tudom leszoktatni, már fejlődött egy szintet. Kezdem úgy érezni magamat, mint egy pet idomár. No és ugyebár Falánk további fejlődéséhez minibossok legyőzése szükséges. A minap kicsit tuningoltam a legim küllemét is. Egyszerűen nem érzem magaménak a pallos forgatását, pedig anno kendoztam, de Pörölyke annyira hozzám nőtt, hogy szívesebben használtam volna ezután is. Alex azonban pallossá deformálta, így most már még nyugodtabb szívvel váltottam vissza régi stílusomhoz. Vérző pöröly, ilyet se pipáltatok még :F
Útközben időnként Meredith rakoncátlan fürtjeivel játszok. Ennyi együtt töltött idő után sem tudok betelni a lángvörös hajával és az elképesztően göndör loknijaival. Minden egyes lépése olyan, mintha megindulnának egy naplementétől vöröslő tenger hullámai. Imádom! És a leányzót is, minden porcikáját, minden gondolatát. Nem véletlen, hogy neki szóltam, hogy csatlakozzon hozzám, mikor ráakadtam a Chocobós hirdetésre.
Mire megérkezünk, szép kis társaság gyűlik össze. Gyakorlatilag majdnem az egész JL itt van, Hinarinak csöppet sem zavartatva magam le is nyomok gyorsban két puszit és bemutatom neki Merryt is, hadd büszkélkedhessek már én is a céhtagommal. A többi Justicosnak is intek mosolyogva, Yuichit külön vállon veregetem és az alkimista kísérletei felől érdeklődök. - Mikor jövünk össze megint kísérletezni, cimbora?
Látom a White Rose is képviselteti magát, feléjük is biccentek, majd a tömegbe megbújva felfigyelek egy független ismerősre. - Jun! Szervusz! Örülök, hogy újra látlak! Hogy állsz az udvarlókkal, angyalka? - simizem meg a buksiját a pöttömnek, s ekkor jut eszembe, hogy furcsa mód a Voice egyik tagja sincs itt. Még Mirika sem, pedig ő ki szokta szagolni az ilyesfajta össznépi hepajkodásokat. Voltak még ismeretlen arcok, de most már a sajátjaimhoz húzok. Alex igencsak megmosolyogtat, ahogy próbálja Hinarinak csapni a szelet, közben Rita Chobocókról tartott előadása is megüti a fülemet, így végre tudom mikről is van szó. Orvtámadást indítok Alex ellen és mögé érve, amolyan férfias köszöntésképpen hátba veregetem. - Szervusz szöszi! Al, kicsi harcos haverom, mondhattad volna, hogy te is idefelé jössz, akkor indulhattunk volna együtt otthon. - Ezer fogas vigyort kap a fiú, büszke voltam rá, amiért itt volt és képviselte jelenlétével a céhemet is. Igen, mi is szép számban jöttünk Cool
- Na de hol az a Csokifaló? Oh, pardon. Még be sem mutatkoztam. - Fordulok előbb az ismeretlen játékosok, majd leginkább a küldetésadó leányzó felé. - Anatole vagyok, szolgálatodra. Vezess kérlek bennünket, hogy mielőbb elkaphassuk ezt a galád szörnyeteget!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Okt. 13 2013, 12:45

Két nyomós indokom volt rá, hogy az arbusi hirdetőtáblán megpillantott felhívásra jelenlétemmel feleljek. Az egyik a puszta tény volt, hogy egy miniboss bukkant fel három szinttel feljebb. Nem kívántam függővé válni az expre éhes pajzsomtól, de végső soron engem is elragadott ez a különös vadászati forma, és amikor szert tettem a karkötőnek álcázott Svalinnra, felvállaltam ezt a rizikót. A "Szükség Pajzsa" melynek szüksége van a napi betevőjére, ha azt szerettem volna, hogy tisztességes pajzsom legyen, ehhez pedig minibossos eventekre volt szükségem. Szégyen-gyalázat, ámde engem is elragadott az általam olyannyira gyűlölt tapaszpont-grindelés, noha nem a klasszikus formájában, hiszen egy felszerelésemet tápoltam. Ez talán még szánalmasabb, csakhogy nem tagadhatom, MMO-játékos vagyok évek óta, így nem ismeretlen a fogalom számomra sem, hiába mások a prioritásaim egy ilyen környezetben. Legalább az eredménye megvan, hiszen már kis híján ugyanazt a szintet súrolja, amit az előző pajzsom, és némi erőfeszítéssel túl is fogja azt szárnyalni.
A másik okom, és talán ez volt a fontosabb, pedig természetesen egy harcra éhes farkas és a tulajdonosa volt. Szinte teljesen bizonyos voltam benne, hogy Szophie is meg fog jelenni, Vezér mindig vérre szomjazik, és egy miniboss mindig kihívást jelent. Úgy készültem hát, hogy nemes egyszerűséggel belibbenek a vállalkozó kedvű harcosok közé, mint akinek nem is vörös kurzor virít a feje felett, azonban a JL-esek puszta számát meglátva elhatározásom megfeneklett. Az eddigi tapasztalatokból kiindulva nem lett volna bölcs dolog, csupán konfliktust szított volna Csillagom oldalán. Éppen ezért végül szokásos csuklyás köpenyemet magamra öltve, feltűnésmentesen álltam oda egy beesett arcú kolléga mellé, aki jól láthatóan kivonta magát a szociális életből. A frontharcosokat látva nem hoztam rossz döntést, ugyanakkor miután végighallgattam a traccspartit és végighordoztam a tekintetem a megjelent kislányokon és szépségeken - különös figyelmet szentelve az elbűvölő, ám kissé túl egyszerű Enheriel-chanra - végül odaléptem Anatole kovács pajtásom mellé és jó alaposan rátámaszkodtam a vállára. Így közelről jól láthatta az arcomat és az árnyékos csuklya alól kivillanó vörös szempárt.
- Nahát, kit látnak szemeim... csak nem egy gyáva harcost? :] - utaltam legutóbbi megfutamodására. Tisztában voltam vele, hogy azóta végzett a deadlandi Koponyalovaggal, hiszen ki más is lehetett volna, aki eltüntette a térképről azt a helyet? Ám mégis jól esett kicsit piszkálni a férfit, még ha a reakciója kiszámítható is volt :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Phobos Kedd Okt. 22 2013, 20:46

Miután úgy tűnt, hogy másnak nem volt kérdése a Chocobokról, Jeanie merészen bólintott egyet, majd a kerítésen található ajtóhoz lépett, hogy kinyissa azt. Hati közben elvigyorodva lépett Al és Hinari közé, könyökével barátságosan oldalba bökve a fiút.
- Majd legközelebb, haver! - kuncogott kissé gonosz hanglejtésben, aztán a kislányhoz lépett, megvárván, hogy mindnyájan bemenjetek a boss termébe. Azon túl a táj egy csapásra megváltozik: egy kietlen vidéken vagytok, egy vékony sziklaszirten táncoltok. Egy embernek nem is lenne olyan vékony, de tizenhétnek? Legalább harminc méter, ha nem, kevesebb, tehát nem a legalkalmasabb egy ütközethez. Egy üvöltés hangja rázza meg a földet, és láthatjátok, hogy három-négy, felnőtt mérettel rendelkező futómadár húz el mellettetek. Egy sziklán megjelenik az ocsmányság, egy halott Chocoboval a karmaiban, aminek a fejét rögtön bekapja, majd száját megnyalva elhajítja a tetemet, leugrik elétek, karmával rátok mutat. Feje fölött vörös név díszeleg: >>Chocobo Faló<<

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Fxhmrzmhjcjx9oja1u5k

Kazuma (Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölött kell dobnia.)
Kazuma
Kazuma
Kazuma
Kazuma
Chocobo Faló
Anatole (Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölött kell dobnia.)
Anatole
Anatole
Anatole
Anatole
Chocobo Faló
Hinari (Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölött kell dobnia.)
Hinari
Hinari
Hinari
Chocobo Faló
Szophie (Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Szophie
Szophie
Szophie
Chocobo Faló
Yuichi (Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölött kell dobnia.)
Yuichi
Yuichi
Yuichi
Chocobo Faló
Rita (Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölött kell dobnia.)
Rita
Rita
Rita
Chocobo Faló
Meridith (Minden 2. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Meridith
Meridith
Chocobo Faló
RenAi (Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
RenAi
Chocobo Faló
Kincaid (Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölött kell dobnia.)
Kincaid
Chocobo Faló
Alex (Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölött kell dobnia.)
Alex
Chocobo Faló
Chancery (Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölött kell dobnia.)
Chancery
Chocobo Faló
Jun (Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölött kell dobnia.)
Jun
Chocobo Faló
Tachibana (Minden 2. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölött kell dobnia.)
Chocobo Faló
Jay (Minden 2. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Chocobo Faló
Ozirisz (Minden 2. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölött kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölött kell dobnia.)
Chocobo Faló
Enheriel (Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Chocobo Faló
Ryutoshi (Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Chocobo Faló

Határidő: 3 nap/fő

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kazuma Szer. Okt. 23 2013, 11:28

Láttam, hogy közeledik felém. Bizonyára csak köszönni akar vagy ilyesmi… Nyitottam a számat hogy kipréseljek magamból egy „Sok szerencsét” vagy „Hello”-t de a következő pillanatban már ijedten kaptam félre a kezeimet, ahogy megölelt. Fújtam egy nagyot.
– Szophie… légy szíves ne velem ölesd már meg magad. - mondtam neki a szemeimet forgatva. Végül azért a jobb kezemmel viszonoztam az ölelést vigyázva, hogy a késem hegyesebbik fele ne érje a hátát.
– Na sok szerencsét és még több itemet. - engedtem tovább. Kicsit jobb hangulatban nézhettem újra körbe mire észrevettem egy újabb ismerőst, akit a legkevésbé sem akartam itt látni. Szívesen odamentem volna hogy „gratuláljak” a bossom legyőzőjének de Tachi megelőzött. Inkább úgy döntöttem, hogy ignorálom a kovácsot. A Parazita vacsoráira gondoltam, amiket tőle szereztem a tudta nélkül. Ezt neked te bolond, ilyen könnyű túljárni azon a rövid eszeden.
Végre elindultunk. A nem túl széles sziklaszirten végiggyalogolva aztán elértük a bosst. Nem teketóriáztam. Amint a szemem elé került megpróbáltam aktiválni a képességem és megindultam, hogy addig kaszaboljam, míg egy darabban van.

//Egy pihenő kör. Minden támadás talált: 8x26=208 sebzés. Képesség nem sikerült.//


A hozzászólást Kazuma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 23 2013, 11:31-kor.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 23 2013, 11:28

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kazuma Szer. Okt. 23 2013, 11:29

képesség ._.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 23 2013, 11:29

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Phobos Szer. Okt. 23 2013, 12:58

A boss 23-at sebez Kazumára.

Boss: Full élet, -208 páncél

Kazuma: 76 HP
Anatole Saito: 130 HP, 35 Páncél
Hinari: 140 HP, 44 Páncél
Szophie: 125 HP, 39 Páncél
Hayashi Yuichi: 65 HP, 25 Páncél
Rita Hanami: 70 HP, 27 Páncél
Meredith White: 50 HP, 33 Páncél
RenAi: 185 HP, 43 Páncél
Kincaid: 165 HP, 10 Páncél
Halász Alex: 110 HP, 40 Páncél
Chancery: 55 HP, 25 Páncél
Jun: 70 HP, 16 Páncél
Tachibana Makoto: 90 HP, 61 Páncél
Jay: 45 HP, 7 Páncél
Ozirisz: 70 HP, 27 Páncél
Enheriel: 70 HP, 15 Páncél
Ryutoshi Kurasai: 30 HP, 18 Páncél

Anat jön, az 5. körében pihen.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Okt. 24 2013, 16:57

- Jobban tennéd piri, ha inkább nem ártanád bele magadat a dolgainkba, mert úgy járnál, mint a legutóbb. - vágok vissza Tachinak félvárról, igazán arrafelé sem nézve. Feleslegesnek érzem, hogy kérkedjek a Koponyalovag legyőzésével, különben sem érti rajtunk kívül senki sem, hogy miről beszélünk. Így is túl messzire mentem... hagytam, hogy idegesítsen a jelenléte. Azt már meg sem kérdezem, hogy ugyan minek ólálkodott ide és pláne miért egzecíroz, de úgy hiszem a válasz egyszerű. Mert élvezi, hogy mások orra alá borsot törhet. -.- Na meg gondolom ő is fejlődni jött, s nagyobb csapatban az esély is nagyobb a győzelemre. Erre mondjuk a Deadlandos akció kivétel volt.
Még egy utolsó mosolyt intézek Meredith és Alex felé, hogy bátorítsam céhtársaimat az ütközet előtt, majd a kapu kitárul és egy árny suhan el mellettem, mielőtt rohamozhatnék. A sötét köpeny és a maszk egyértelművé teszi előttem a helyzetet. Nem elég, hogy Tachi idepofátlankodott, de még az az árnyharcos kölyök is itt van. Ráadásul gyorsabb nálam! Fújtatok kettőt, s jobbnak látom, ha a két fickó iránt érzett ellenszenvemet inkább a boss ellen fordítom. Rusnya egy dög ez a Csokifaló, jól megtermett jószág. Engem azonban egyetlen cél vezérelt idejöttömkor, mégpedig az, hogy ő holtan lássam, s az utána kapott expimből Falánkot jóllakassam. Hezitálás nélkül loholok Kazu után, hogy beérjem, majd pörölyömmel megsorozom a bosst. Közben megpróbálom megragadni a karját, hogy aktiválhassam képességemet. Olyan emlékek után kutatok, amely esetleg előrelendítheti a harcunk sikerességét. Valami taktikai elem, valami titok, amit nem szívesen árulna el nekünk.

Sikeres támadásonként 53-mat sebzek, pihennem nem kell még. Plusz megpróbálkozom egy képességaktiválással, amely ha sikeres, 3 emlékképet tudok felidézni, mely a boss szemszögéből és érzései alapján mutatják be a régmúltat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 24 2013, 16:57

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Phobos Csüt. Okt. 24 2013, 21:44

A boss 23-at sebez Kazumára.

A boss felordít, majd Hinarit a szírt közepéről a jobb peremére taszítja.

A távolban hallhatjátok a démonfarkas kétségbeesett üvöltését:

- Gyorsan lökjétek vissza!

Az emlékképek:

1., Egy rövid emlékfoszlány: egy másik, felnőtt Faló a kölykével. A nagyobbik a szírt bal peremén elveszíti egyensúlyát, és tehetetlenül zuhan a mélység felé, míg a kicsi fájdalmas üvöltés közepette néz utána.

2., Néhány fiatalabb játékos, szembe a szörnyeteggel. A helyszín ugyanaz: a szírt, mely nem a legjobb harci helyszín, elvégre ti is alig fértek el. A Faló két karját kinyújtva vetődik a játékosok felé, kik a szírt szélén táncolva nem tudták túlélni a szörny elleni harcot. Egytől egyig a mélyben lévő sziklák, és a vad tenger áldozataivá váltak, és nem volt kiút...

3., Egy fészek, tele halott futómadárral. A fiatal Faló ott lakomázik. Az emlékben látható, hogy amint eszik a tetemekből, visszanyeri az erejét. A szörny pofáján iszonyatos önelégültség rajzolódik ki - látszik, hogy mennyire élvezi a vérfürdőt. A környék tele van Chocobo csontokkal.

Boss: Full élet, -367 páncél

Kazuma: 53 HP
Anatole Saito: 130 HP, 35 Páncél
Hinari: 140 HP, 44 Páncél
Szophie: 125 HP, 39 Páncél
Hayashi Yuichi: 65 HP, 25 Páncél
Rita Hanami: 70 HP, 27 Páncél
Meredith White: 50 HP, 33 Páncél
RenAi: 185 HP, 43 Páncél
Kincaid: 165 HP, 10 Páncél
Halász Alex: 110 HP, 40 Páncél
Chancery: 55 HP, 25 Páncél
Jun: 70 HP, 16 Páncél
Tachibana Makoto: 90 HP, 61 Páncél
Jay: 45 HP, 7 Páncél
Ozirisz: 70 HP, 27 Páncél
Enheriel: 70 HP, 15 Páncél
Ryutoshi Kurasai: 30 HP, 18 Páncél

Hinari jön.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 24 2013, 22:00


Nemsokára Rita is megérkezett a céhház bejáratához, kérdésére mosolyogva bólintottam, kedves volt tőle az aggódás, de most, egy fontos harc előtt nem akartam belemenni a részletekbe e téren. Hamarosan befutottak a többiek is, Szophiet hiányoltam, de biztosan más dolga volt, így inkább bemutattam a legújabb tagunkat, Ai furcsa reakciójára pedig nevetve csóváltam a fejem, majd Ozi felé pillantottam:
- Ne aggódj, néha kicsit… hát, ilyen – böktem a kékhajú lány felé, majd lemondóan sóhajtottam, de azért vidáman, és reméltem, a fiú nem vette túlságosan magára Ai szavait. Yuichi is igyekezett oldani a feszültséget, aminek külön örültem, nem lett volna jó, ha már az első benyomások se pozitívak itt egymásról. Az út során azért nem tudtam nem észrevenni, ahogy Ozirisz kicsit félrevonult, de mégis hagytam, nem tudtam, mit csinál, így nem akartam zavarni. Nem ismertem őt eléggé, így inkább a többieket hallgattam, érdeklődve figyelve a Kyuubis történetre.

Sokan összegyűltünk, volt itt frontharcostól elkezdve mindenki, és jópár játékos, akit nem is ismertem, még látásból sem. Pillogtam egyet kettőt, próbáltam memorizálni az arcokat, meglepődve fordulva a lovag felé, aki megszólított.
- Szia, rég láttalak. Igen, az a jégsárkány tényleg legyőzhetetlen volt az akkori szintünkkel – feleltem Ryutoshinak – De mostmár sokkal erősebbek vagyunk – kacsintottam rá, hogy megnyugtassam kissé. Érdekes módon egy cseppet sem nehezteltem már rá, és noha azon a küldetésen nem volt túl szimpatikus, de jó volt látni, hogy kizöldült az indikátora. Alex a kislányhoz intézett szavain csak a szememet forgattam, és bocsánatkérően ráztam a fejem a fiú mögött, hogy Jeanie azért ne higgyen el mindent az íjá… oh télleg, kasztváltás. Gondolkodóba estem, és már éppen rá akartam kérdezni Alexnél, amikor a srác már válaszolt is.
- Szia, megkaptam – mosolyogtam rá, vidámsága valahogyan félresöpörte az aggodalmam, messziről látszott rajta, hogy örül a döntésének - De tudod-e, hogy a kést csak akkor kapod vissza, ha legyőzöl? – huncut mosoly, mert ezt nem hagyhattam ki, majd már hajoltam is le az időközben közénk álló démonfarkashoz, és simogattam meg a fejét, magamban csak sóhajtva egyet, hogy ezek sose fogják abbahagyni a civakodást. Szophienak csak intettem, hisz nem jött ide hozzánk, de hogy Kazut ölelgette… összeráncolt homlokkal figyeltem az eseményt, majd gondolataimat visszateremtem az előttünk álló feladatra: később majd rákérdezek a lánynál, de ez egyelőre várhat. Ki tudja, milyen előzményei voltak mindennek, és amíg nem tudom, kár ezen agyalni a miniboss helyett. Közben Anat is megjelent, így teljes lett a csapat. Készenlétbe helyzetem tehát a Katanát, és miután a kislány kinyitotta a kaput, már száguldottam is befelé.

Illetve száguldottam volna, ha az első lépésemet nem követi egy igen érdekes hang, amit kezdetben nem tudtam mire vélni. Tekintetemet gyorsan végigfuttattam a társaságon, az „elkövetőt” keresve, ám mivel így hirtelen senki sem tűnt gyanúsnak (ami a hangot illeti), így rohamoztam tovább, meglepődve azon, hogy már harmadikként üthetem a minibosst. Ekkor azonban a szörnyeteg hirtelen rontott rám, meglendítve karját, és csak azon csodálkoztam, hogy nem sebzett, mégis repültem. A szakadék felé. Ez olyannyira jellemző volt, bár lehet, csak én voltam a legkézreesőbb a minibossnak, hallottam Hati hangját is, azonban továbbra is én következtem a sorban, így valahogyan visszamásztam középre, bosszúsan aktiválva a képességemet, hogy nőjön az erőm, majd háromszor megvágtam, pihivel zárva a kört. Minél előbb le kell ütnünk, nem tetszett ez a trükközés.



3 támadás, 1 pihikör.
Aktív képességnél 3x57 sebzés, ha a képi nem sikerült, akkor 3x35 sebzés.


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 25 2013, 12:29-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 24 2013, 22:00

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 24 2013, 22:03

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Phobos Csüt. Okt. 24 2013, 22:05

Taszítás sikertelen.

A boss 23-at sebez Kazumára.

Boss: Full élet, -472 páncél

Kazuma: 30 HP
Anatole Saito: 130 HP, 35 Páncél
Hinari: 140 HP, 44 Páncél
Szophie: 125 HP, 39 Páncél
Hayashi Yuichi: 65 HP, 25 Páncél
Rita Hanami: 70 HP, 27 Páncél
Meredith White: 50 HP, 33 Páncél
RenAi: 185 HP, 43 Páncél
Kincaid: 165 HP, 10 Páncél
Halász Alex: 110 HP, 40 Páncél
Chancery: 55 HP, 25 Páncél
Jun: 70 HP, 16 Páncél
Tachibana Makoto: 90 HP, 61 Páncél
Jay: 45 HP, 7 Páncél
Ozirisz: 70 HP, 27 Páncél
Enheriel: 70 HP, 15 Páncél
Ryutoshi Kurasai: 30 HP, 18 Páncél

Szophie jön.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Szophie Pént. Okt. 25 2013, 17:45

Zu reakcióján csak mosolyogni tudtam. Persze, hogy nem fog megölni egy egyszerű ölelés miatt. Persze, hogy folytatni fogom ezt, akármennyire is tiltakozik. Hisz ha ölelhetnékem van, azt nem fogom magamban tartani. Épp ez az oka annak, hogy Ozit is jól megszorongattam. Aztán kinyílt a kapu, és megindult a bagázs befelé, ahogy szokás ez, így nekem is be kellett vonulnom a tömeggel. Mire odaértem, három dologra lettem figyelmes. Az első, hogy nagyon ronda ez a boss, a második, hogy Zu élete elég gyatrán áll, és a harmadik a szirt szélén kapálózó Hinari.
- Jajj, hogy nekem mennyi dolgom van itt. - csóváltam meg a fejem, ám ekkorra Hinarinak sikerült szorult helyzetéből kilábalnia, és a szirt pereméről egy picit beljebb mennie. Egy gond letudva. Maradt kettő. Vezér és én biztos léptekkel haladtunk a boss felé. Nem volt mitől félnünk a vékony szirten, 2. szintű akrobatikánk volt. Persze balesetek mindig történhetnek. Velem is könnyen megeshet, hogy leesek. De erre akkor nem gondoltam. Helyette mindketten egyszerre, együttes erővel támadtuk a rondaságot. Még egy dolog letudva, már csak egy maradt.
- Switch Zu.. Kazuma! - kiáltottam. Ezzel minden gondom letudva. Jólesően néztem körbe a tömegen, elégedetten a teljesítményemmel. Ám akkor az idillembe belezavart a boss közeledő rusnya képe. Ekkor tudatosult csak bennem, hogy magamra vállaltam a bosst. Egy újabb gond kezdődött..

/Első 4 dobás Szophie, második 4 Vezér sebzése, nem kell pihennem./

_________________
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 0510[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 1110[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 0310
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 25 2013, 17:45

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 25 2013, 19:10

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Phobos Pént. Okt. 25 2013, 19:20

A switch sikeres. Taszítás sikertelen.

A boss páncélja leesett.

A Faló a hátára esett. A démonfarkas újból megszólal:

- Ez az! Most lökjétek vissza!

A boss 23-at sebez Szophiera.

Boss: -107 élet (zöld)

Kazuma: 30 HP
Anatole Saito: 130 HP, 35 Páncél
Hinari: 140 HP, 44 Páncél
Szophie: 125 HP, 16 Páncél
Hayashi Yuichi: 65 HP, 25 Páncél
Rita Hanami: 70 HP, 27 Páncél
Meredith White: 50 HP, 33 Páncél
RenAi: 185 HP, 43 Páncél
Kincaid: 165 HP, 10 Páncél
Halász Alex: 110 HP, 40 Páncél
Chancery: 55 HP, 25 Páncél
Jun: 70 HP, 16 Páncél
Tachibana Makoto: 90 HP, 61 Páncél
Jay: 45 HP, 7 Páncél
Ozirisz: 70 HP, 27 Páncél
Enheriel: 70 HP, 15 Páncél
Ryutoshi Kurasai: 30 HP, 18 Páncél

Yuichi jön.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Okt. 25 2013, 19:47

Talán sikerült jobb színben bemutatni Ozit, igaz a Kyuubit nem ő győzte le, de volt szerepe benne, nem is kevés. Az az üveg hátradobás kicsit erős volt, de kevésbé zavart, biztosan szokása. Majd páran már meg is kezték rohamukat a Chocobo falóval szemben. Anatole a kovács rohamát örömmel néztem, ahogy nagyobb darab pixelcsíkokat szab a boss oldalára. Aztán jött Hinari, ahol első mozdulatnál kiugrott egy darabom belőlem, de megmentette a helyzetet és Szophie aki pedig a piros indikátoros maszkos emberen segített. Értem már miért ellenezte annyira a bosszút. A figura piros indikátora akár lehet Sir Lewis halálából is, de ez most mindegy, később lesz alkalmam beszélni vele. Egyre kíváncsibbá tesz. Rohantam, azonban a Chocobo faló elesett. És a farkas távoli hangja biztatott. Megpróbáltam taszítani a bosst vissza a szirt közepére és három jól irányzott vágással károkat okozni benne.
- Első, Jun leckéje.. - azzal a kardom egyenesen a lába közé próbáltam szúrni a fetrengő szörnyetegnek.
- Második, Hinariért - lábát megkerülve az állába akartam vágni kardom.
- Harmadik, minden egyes kiontott Chocobo életéért - kiáltottam már ekkor és kardom ahogy igyekeztem lehúzni álláról megpróbáltam egyenesen a fülébe szúrni, persze, ha az a nyílás az volt.


/ 3 támadás és egy pihenő, képesség ha bekapcsolt, türkizszín volt és 22-es sebzés találatonként, ha nem úgy 3*25.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 25 2013, 19:47

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Phobos Pént. Okt. 25 2013, 20:07

A lökés sikeres, Hinari visszakerül középre.

A boss még mindig a hátán van.

A boss 23-at sebez Szophiera.

Boss: -182 élet (zöld)

Kazuma: 30 HP
Anatole Saito: 130 HP, 35 Páncél
Hinari: 140 HP, 44 Páncél
Szophie: 118 HP
Hayashi Yuichi: 65 HP, 25 Páncél
Rita Hanami: 70 HP, 27 Páncél
Meredith White: 50 HP, 33 Páncél
RenAi: 185 HP, 43 Páncél
Kincaid: 165 HP, 10 Páncél
Halász Alex: 110 HP, 40 Páncél
Chancery: 55 HP, 25 Páncél
Jun: 70 HP, 16 Páncél
Tachibana Makoto: 90 HP, 61 Páncél
Jay: 45 HP, 7 Páncél
Ozirisz: 70 HP, 27 Páncél
Enheriel: 70 HP, 15 Páncél
Ryutoshi Kurasai: 30 HP, 18 Páncél

Rita jön.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Rita Hanami Kedd Okt. 29 2013, 08:28

Kissé meglepetésként ért ahogy Ai a nyakamba vetette magát.
- Hogy tudtad eltéveszteni a teleport kaput? – Sóhajtottam egy nagyot. Na igen, ő már csak ilyen amit aztán tovább fokozott azzal, hogy Oziriszt… hát őőőő…. elég furcsán reagálta le.
- Ne Haragudj miatta. Ai néha elfelejti hány éves is és a kora visszaredukálódik háromra. – Szabadkozok helyette is az újdonsült tagunknak majd kicsit odébb lépek, megfogom Ai vállát és szinte neki lököm, a fiúnak.
- Kérj szépen bocsánatot! – Utasítom Ai-chant. – És ne vonj le messze menő következtetéseket csupán a külső alapján! Ha olyan lenne mint amilyennek gondolod nyilván nem lenne itt a céhbe. – Itt akarva akaratlanul is Hinari felé néztem, megerősítést várva a feltevésemről. Fejben még hozzá tettem, hogy ha Ozorisz ártani merne a céhnek én magam dobom le Ainrcadból. A kis közjátékot követően belépünk a boss terembe a látvány azonban letaglóz és még inkább feldühít. Van pofája ennek a dögnek előttünk kivégezni egy Chococobot? Pusztulj!

/3x támadás a bossra és 1 pihenő/

_________________
[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Phobos Szer. Okt. 30 2013, 08:29

A boss még mindig a hátán van.

A boss 23-at sebez Szophiera.

Boss: -217 élet (zöld)

Kazuma: 30 HP
Anatole Saito: 130 HP, 35 Páncél
Hinari: 140 HP, 44 Páncél
Szophie: 95 HP
Hayashi Yuichi: 65 HP, 25 Páncél
Rita Hanami: 70 HP, 27 Páncél
Meredith White: 50 HP, 33 Páncél
RenAi: 185 HP, 43 Páncél
Kincaid: 165 HP, 10 Páncél
Halász Alex: 110 HP, 40 Páncél
Chancery: 55 HP, 25 Páncél
Jun: 70 HP, 16 Páncél
Tachibana Makoto: 90 HP, 61 Páncél
Jay: 45 HP, 7 Páncél
Ozirisz: 70 HP, 27 Páncél
Enheriel: 70 HP, 15 Páncél
Ryutoshi Kurasai: 30 HP, 18 Páncél

Meridith jön.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Chocobo Faló - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Chocobo Faló

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.