Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sárkány ellen sárkányfű - de mi van, ha nincs sárkány?

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Sárkány ellen sárkányfű - de mi van, ha nincs sárkány? - Page 2 Empty Re: Sárkány ellen sárkányfű - de mi van, ha nincs sárkány?

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Okt. 12 2013, 18:02

Mit akarhat? Felvont szemöldökkel figyeltem a mozdulatait, hogy egyre közelebb és közelebb ért, hajolt, én fordultam tükörképként az arcával, majd ért a felismerés, hogy mindkettőnek jobbra kellett volna fordítani a fejét. Még időben reagáltam és zavartan adtam puszit én is az arcára, viszont majdnem nem ez lett belőle, majdnem. Kaptam volna még egy ütést érte és ebben majdhogynem biztos is voltam.
- Igen, már jobban vagyok. – talán a puszijának volt ilyen hatalma, de a mosolyom és tekintettem bárgyúvá vált utána – Igen, sokkal jobban vagyok, köszönöm. – csupán csak tippelni lehetett volna, hogy a tekintettemnek volt e bármi értelmes kisugárzása, jóindulattal talán.
Igazából az elején én akartam volna neki adni jutalmat, a gyűrűt, azonban tudva az okot, hogy miért, biztos nem fogadta volna el azt tőlem. Önbizalom hiányos cselekvés lett volna a részemről, mondván, hogy olyannál legyen, ki meg is érdemli, ki méltó annak a viselésére. Magam fölé helyeztem volna, mit lehet rossz néven vett volna. Így belegondolva talán rossz is lett volna, ha olyan vezetőként lát, ki felületesen, de lényegre törően nevezte volna magát gyengének. Ellene most természetesen az voltam, tagadni se lehetett, de volt ennek egy – két oka és az álom is – mi ide vezetett – hamar feledésbe merült. Nem éreztem nyomasztónak rá gondolni és ezt Channak nevezhettem.
- Köszönöm. – talán már mondtam neki, ám most azokat köszöntem meg neki, melyeknek nem adtam hangot, melyekről nem tudhatott – Menjünk haza. Biztos kész lett a vacsora. Mh… - néztem a távolba -  Asszem Hisame is segédkezett benne, szóval térjen be előtte majd a boltba.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Sárkány ellen sárkányfű - de mi van, ha nincs sárkány? - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Sárkány ellen sárkányfű - de mi van, ha nincs sárkány? - Page 2 Empty Re: Sárkány ellen sárkányfű - de mi van, ha nincs sárkány?

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 13 2013, 15:42

Ossu!

Nagyon szeretem mindkettőtök írásstílusát, és ezután a megjegyzés után nem is tudom, hogy nem fogják rám sütni, hogy nem vagyok elfogult, de én bizony erre a párbajra megadom a maximális jutalmat: 30 xp és 80 arany. Mert megérdemlitek Very Happy Lezárom a küzdőteret!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.