Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feneketlen tó

+3
Shukaku
Ryutoshi Kurasai
Kayaba Akihiko
7 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Vas. Jún. 14 2015, 09:50

A horog egyre mélyebbre és mélyebbre ereszkedett a Feneketlen tó sötét vízében. Shu tudta, hogy mit szeretne fogni, és ezért is engedte peregni az orsót, na meg persze a damilt le a bot végéről. Arra is gondolt, hogy ennyi erővel akár fenekezőre is válthatna, és akkor nem csak a súly lenne ilyen sok a damilon, hanem még megfelelően fel is lenne szerelve, de úgy döntött, hogy pár kapás miatt nem szereli át az egészet, hiszen biztos volt abban, hogy így is szerencséje lesz, és lett is. Nem kellett hozzá sok idő, és már ránthatta is be a botot, a szokásos módon, és tudta jól, hogy olyan mélyen nem sok halacska él meg, csak az, amelyikre neki most szüksége van. Természetesen ezt a rendszer is megerősítette a számára, amikor kiírta, hogy egy újabb horgászhallal lett gazdagabb. Ezalatt szerencsére már Enhi is megértette, hogy miről is van szó tulajdonképpen, Shu pedig most már sokkal felszabadultabban mosolygott.
-Dehogy haragszom! Az a lényeg, hogy tisztáztuk a félreértést, és ezek után te ne haragudj rám, és ne hidd azt, hogy mindenkit meg akarok enni, aki a fronton harcol.
A sok összehordott maszlagra, amit Enheriel elmondott igyekezett nem forgatni a szemét, de egy kis kuncogást megengedett magának, mert ha ezt nem teszi, kitört volna belőle a nevetés, és nem akarta szegényt kinevetni.
-Jó, de ennyi erővel elkezdhetik kint is sorra leöldösni a mentősöket meg a rendőröket, és odakint még védett övezet sincsen. Persze, ha ilyen rémképeket vázolsz fel, meg apokalipszist, akkor minden sokkal szörnyűbb. itt azonban nem. Nem kell várni míg kiérnek a mentők, csak beteleportálsz egy városba, vagy megiszol egy potit, vagy hagyod, hogy a Burok megmentsen magától. Nagyjából halhatatlanok vagyok, ha csak nem kerülünk valami hatalmas slamasztikába. Hinarit meg nem ölik meg, mert direkt nem húz ujjat olyanokkal, akik esetleg még veszélyesek is lehetnek. Látod, Szophie ott enyeleg Tachival meg Kazuval a nagy bűnüldöző céhen belül. Szerinted mennyi infót tudhatnak meg? És láttad, azért sem tett semmit, hogy Ren ne önzőzzön a fegyverrel. Hinarinak csak az a lényeg, hogy övé legyen a dicsőség a Bosson, más egyáltalán nem érdekli.
 

(horgászhal)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Enheriel Hétf. Jún. 15 2015, 16:31

- Abban az esetben Hinari-t se szabad a bossok közelébe engedni, mert ha Ren és Tachi szintjére süllyed, akkor ugyanúgy veszélyes lesz a csapatra, sőt, akkor a céhből is ki kell dobni, mert arra is veszélyes lesz, sőt mi több, már most is az, mert hagyja, hogy mindenféle koszos bűnözővel enyelegjen Szophie, aki szintén túl veszélyes és ostoba, hogy a céh vagy a frontosok tagja legyen. Tachi ráadásul Szo-t csak „arra” használja, miközben mossa ki az agyát, hogy egy hülye kis szolga legyen neki. Hiszen láttad, mit csinált Szo Anthony-val. Eddig nem néztem ki belőle, de fogadni mernék, hogy Tachiba--
- Rom!
- Snowcat, ne beszélj így kislányok előtt!
- Bocsi. ^^”
- Szóval, fogadni mernék, hogy Tachibana vette rá. Szegény Szophie, mi lesz vele, ha az a görény talál majd egy sokkal hiszékenyebbet? - valószínű az, hogy megöleti vele szépen Szophie-t, akivel előbb kirámoltatja a bankot, hogy odaadhassa neki. Hiszen biztos most is fűvel-fával csalja, miközben már házasok, mi mást tenne az ilyen olyan nővel, aki már nem kell neki, de félti a rühes kis életét? Persze, hogy elintézi, hogy halott legyen, mert itt ráadásul elpixeleződik a test, így elrejteni se kell, s ráadásul soha nem fogják megtalálni. Rossz volt ezeket mondani róluk, de ez az igazság. Ha én lennék az állandó vezető, akkor minden erővel azon lennék, hogy a nem oda illők semmiképben se mehessenek a boss közelébe, sőt, a céhükből is kirúgatnám őket, hogy egyedül boldoguljanak. Talán egy szégyenlistát is feltetetnék mindenhova, hogy lássák, milyen hitvány férgek ők valójában, semmi többek.

_________________
Feneketlen tó - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Feneketlen tó - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 15 2015, 21:11

Shu nem tudta, hogy mit is mondjon. Egyáltalán nem. Enheriel most mondta el neki azokat a dolgokat, amiket ő egész idáig szajkózott, és amit senki de senki nem hitt el neki. Az az Enheriel, aki nagyon de nagyon csúnya dolgokat gondolhatott róla annak alapján, amit általában a fejéhez vágott. persze akkor is tudta jól, hogy ezt egyrészt csak a heves indulatok teszik, másrészt pedig legfőképpen a tudatlanság. Felvilágosítás. Ez volt a kulcs, ám kicsiny hősünk eddig úgy hitte, hogy majd szépen, együtt mindenkinek elmondja az igazat a Boss terme előtt, és akkor talán akad majd valaki, aki a segítségére lesz. Valaki, aki esetleg meg is ígérte neki, és akkor majd melléállnak, kihátrálnak azok mellől, akik becsapják őket, és végre megszűnik a csőlátásuk is. Nem volt jó a terv. Már az elejétől kezdve kudarcra volt ítélve. A frontosoknak is ugyanúgy kellett segíteni, ahogyan a kicsiknek, mert ők is kicsik voltak. Kicsik, és értetlenek, hiszen nem látták át Kayaba Akihiko csodálatos világának lényegét. Shu átlátta. Az, hogy magát Enherielt tudta meggyőzni, illetve még inkább, hogy meggyőzni sem kellett, mert a lány saját magát győzte meg, olyan fokú önbizalmat nyújtott számára, amit nagyon de nagyon régóta nem érzett. Végre minden beteljesülhet. Minden jóra fordulhat. Nem lesz többé veszekedés, nem lesz többé harc, mert a többiek is átlátják majd a nagy tervet, a hatalmas csodát. Megérte ezért olyan sokat dolgozni. Annyira gyönyörű lenne!
-Szerintem… szerintem a hülye csúnyább szó, mint a barom…
Ennyit tudott mondani, majd hátradőlt a csónakban, és csak mosolyogva bámulta az eget. Egyre többen értik meg. Egyre többen állnak mellette. Minden tökéletes lesz.
-És… és akkor most mit csináljunk Enhi? Hogyan fogjuk megértetni a többiekkel is, hogy nem jó, amit csinálnak? Nem hallgatnak rám még mindig sokan... pedig annyira próbáltam...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Enheriel Szer. Jún. 17 2015, 15:47

- Szerintem azért, mert nem jól fogalmaztad meg akkor. Először is egyesével kell, másodszor pedig olyanokat nem mondani, hogy pl Hinari nem tesz semmit, amíg nem tudsz bizonyítékot mutatni róla. Ugyanis Hinarit régebben ismerik, mint téged, ezért nem fog olyan megtörténni, hogy jó barátok, aztán jön valaki, aki ezt meg azt mondja, s akkor egyből utálni kezdik, amit ugye te se akarsz. S ne arról próbáld lebeszélni őket, hogy harcoljanak a boss ellen, azt úgy sem teszik. Hanem arról, hogy ha már csinálni akarják, akkor próbálkozzanak minimum annyival, hogy ha kell, erőszakkal elűzzék a boss harcokról azoknak a kedvét, akik nem oda valók. Tachi-t és Ren-t is azért nem akarom látni egyik bosson sem, mert nem képesek a csapatmunkára. Tachi például egyszer feláldozta Judy-t Chan-ért, aki persze csak „arra” kell neki, mint mindenki más, aki lány, Szophie pedig csak a tartalék. Ren meg olyan beképzelt, hogy azt hiszi mindent megtehet, s hogy minden csak neki jár, holott a petje sokkal hasznosabb és okosabb egyedül, mint ő. Amit Hinari-ról mondtam csak akkor tenném meg persze, ha megtehetném, ha ugyanarra a szintre süllyedne le, mint Tachi-ék, egyébként attól, hogy csak az érdekli, hogy ő kapjon minden dicsőséget, nem biztos, hogy büszke lenne arra, ha miatta halna meg valaki. Szóval Hinari-nak adj esélyt, mert én nem olyannak látom, hogy képes lenne veszélyeztetné az egész csapatot. De ha megteszi, akkor persze megpróbálok tenni valamit, bár van esély rá, hogy nem fog sikerülni, mert én csak a 9. boss óta vagyok frontos, s azóta csak azt az egyet vezényeltem. - akkor persze nem kellett parancsolgatni, mert minden rendben volt, csak hát egyesek elszálltak maguktól, mert övék lett pár hülye item, amik csak azért különlegesek, mert egy van belőlük, egyébként vannak azoknál jobbak is.
- Amúgy… hogy viselte a céhed Anat… „távozását”, ha szabad kérdeznem?

_________________
Feneketlen tó - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Feneketlen tó - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 18 2015, 10:06

Shu csak szomorúan bólogatott a lány szavaira, mert tudta, hogy igaza van. Ő nem így akarta. Nem akarta azt, hogy egyedével keresse fel a frontosokat a saját lakásukon, a saját céhükben, hiszen azt eléggé zaklatásnak élte volna meg, másrészről pedig Hinari és Yuichi biztosan azzal vádolták volna meg, hogy mindenki háta mögött szervezkednek aljas módon. Nem véletlenül álltak ki tömeg elé, és nem véletlenül adtak hangot úgy az ellenérzéseiknek. De Enherielnek igaza volt, hiszen már sokadik alkalommal nem mentek semmire, míg amikor egyedül beszélgettek valakivel, Chan, Mirika és most ő is, az idomárlány és a fura fiúja is igazat ad nekik. Tehát itt lesz a kutya elásva. Hinariék és a többi néhány frontos annyira megfélemlíti az embereket, hogy ha ott vannak mellettük, akkor nem mernek ellent mondani nekik, de ha már egyedül vannak, biztonságban, és beszélhetnek őszintén Shuval és Timivel, akkor fordul a kocka. Szörnyű, hogy milyen állapotok uralkodnak a fronton.
-Igen… igazad lehet. Csak nem akartam, hogy azt higgyék, hogy a hátuk mögött csinálok dolgokat. És… és igenis tudok bizonyítékokat mutatni! Mikor lett meg Peter gyilkosa? Mikor lett meg Anat gyilkosa? Ki találta meg egyedül Judy gyilkosát? Hinari nem azokkal az ügyekkel foglalkozik, amik nekünk fontosak. És ott van Kazuma és Tachi! Tudod, hogy mit hazudott Hinari? Azt, hogy lehetetlen elkapni őket! Lehetetlen, érted? Úgy, hogy Tachi összejár Szophieval, és úgy, hogy Kazuma is jár-kel a városban, és én is nem egyszer találkoztam már vele. De Hinarinak lehetetlen, ahogy például Ayse elkapása is lehetetlen. Hinarinak valahogy minden olyasmi lehetetlen, amit én kérek tőle. Már azon is gondolkodtam, hogy a bűnüldözést is csak megszervezi, és igazából tényleg nem csinál semmit, csak színjáték az egész. Ráadásul igen, Ren ellen sem tett semmit, csak támasztotta a falat és vigyorgott magában. Neki megvan a legerősebb fegyver, és az kicsit sem érdekli, hogy a többiek hogyan tudják megvédeni magukat.
Nem kiabált, inkább csalódott és szomorú volt… és persze ingerültség és düh is volt a hangjában… de már eléggé megtört az eredménytelenség miatt. Lehajtotta a fejét, és hallgatott egy picit.
-Alex viseli a legrosszabbul… ők nagyon jóban voltak, és szörnyű lehet neki, hogy elveszítette a legjobb barátját. Anat tudta, hogy ez lesz… ezért is jelölte ki az utódját. A többiek… mi csak próbáljuk azt tenni, amit Anat szeretne, és továbbvinni a céhet, és segíteni a többieknek… mindenkinek, aki megérdemli…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Enheriel Kedd Jún. 23 2015, 15:37

Nem, semmiféle megfélemlítésről nincsen szó. Egyszerűen jobban ismerik egymást, mint Shukaku őket, így nem is csoda, hogy gyanakodnak rá az első eset óta. Kicsit én is gyanakodok rá, de kezdek rájönni, hogy Timidus talán itt a főkolompos, és Shu csupán belekeveredett a játékába.
- Ami Peter esetét illeti, nem szólok semmit, mert nem tudok róla semmit, azonban lenne egy tippem ki tehette el láb alól: Freya az állítólagos Tenkából. Kihívott minket párbajra, s mikor engem levert, lekezelően beszélt velem, Peter-t viszont nem tudta, mert egy mob beleszólt, mire Freya rávágta Peter fejére, hogy egy csaló, s hogy a mobot ő küldte rá, s hogy vagy eljön az arénába időpontra, vagy mindenkinek azt fogja terjeszteni, hogy gyáva féreg. Lehet, hogy Peter legyőzte, amit nem bírt elviselni, ezért a társaival megölette, ahogy a petjét is. Szegények, pedig olyan kedvesek voltak… Anatole gyilkosáról annyit gyanakszom csak, hogy vagy erősebb volt nála, vagy nem volt egyedül. Ami Judy gyilkosát illeti, gratulálok, hogy elkaptad, s örülök, hogy nem öltétek meg végül, hogy lesüllyedjetek a gyilkosok szintjére. Viszont hallottam, hogy Mirika azt kérte, hogy ha tudsz valamit, akkor szólj neki. Nem tudom, mit beszéltetek meg akkor, de ami azt illeti, nem volt helyes magán akcióznod, még ha sikerrel is jártál, de lehet nem csak az a Joey nevű fiú halt volna meg, hanem te is, azt pedig senki se akarja. - majd jött a Hinari miért nem tesz semmi szöveg.
- Pff, még hogy lehetetlen! Elég lenne csak pofán verni mindkettőt! Mondjuk Hinari jobb ha nem csinál semmit, mint hogy azt művelje, amit az Army!
- Na igen, a másik ilyen bűnüldöző céh az Army, de sajnos nem sok jót hallottam róluk… De mi van, ha Hinari azért nem tesz semmit, mert egyelőre keresi azokat az embereket, akik tudnak segíteni? Mi van, ha a céhének a tagjai nem képesek rá, csak titkolja, hogy ne hozza őket szégyenbe? Mondjuk Szophie esetébe mindegy már bármit is titkolni most, hogy kimutatta, hogy mennyire ki lett mosva az agya… - végül elmondta, hogy viselte a céh Anat halálát. Sajnos egyeseket teljesen megviselt.
- Őszinte részvétem… Szegény nem érdemelte meg, hogy meghaljon… Nem akarok modortalan lenni, de szerintem kirabolhatták mielőtt tudod... Ugye nem volt nála valami, ami jobb ha nem kerül rossz kezekbe?

_________________
Feneketlen tó - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Feneketlen tó - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 24 2015, 07:44

Ejj… amíg az emberek nem az észérvekre hallgatnak, hanem arra, hogy szerintük kit ismernek jobban, addig elég kevés esélye van Shunak arra, hogy meggyőzze őket az igazságról. Persze ha nekik jó valami buta hitben ringatni magukat, és nem észrevenni a valóságot, és közben elveszíteni egy csomó barátot… lelkük rajta. Freya megemlítésére viszont csak jót nevetett.
-A Tenka nem ilyen amatőr. Nem ők végeztek Peterrel, ebben ezer százalékig biztos vagyok. Ők csak ijesztgetnek, és Hinariékra is jól ráijesztettek. Megölhették volna őket is, de őket sem ölték meg. Főleg, hogy Hinari még meg is alázta szegény Freyát. Komolyan… egy kislányt le tud győzni, és emiatt tartja nagyra magát. És még a játékát is elvette tőle, amit annyira szeretett. Komolyan ennyi empátia nincs abban a bőben… hihetetlen! Szóval ha Peterre emiatt rátámadott volna, akkor már Hinarira is rátámadott volna. Freya egyáltalán nem olyan, hogy ilyeneket csináljon. Azt meg… oké, tudjuk, hogy kellett volna szólni Mirinek, de ők mindig annyira nagyon elfoglaltak, és egy ilyen izére nem lehet hetekig várni. Vagy cselekszel, vagy eltűnnek, és akkor keresheted meg megint őket.
-Gyorsan kellett cselekednünk, mert akkor volt lehetőségünk a gyilkos elkapására. Ha késlekedünk, azzal még több embert sodortunk volna veszélybe, de Joey biztosan áldozattá vált volna. Ezt a kockázatot nem vállalhattuk.
-Azt pedig nem hiszem, hogy páraknak ne okozna örömet, ha nem lennék itt. Sokan kedvelnek minket, mert sokaknak segítünk… de Hinariék biztosan örülnének annak, hogy nem kotnyeleskedünk tovább bele a csalásaikba. Nem keresnek ők senkit, ez is tuti. Én ugye beszéltem Mirivel, ott van még Yuuki is, és még páran… de Hinari egyikünket sem kereste meg, hogy segítsünk. Pont ezért fura. Ha valóban tényleg bűnűldözni akarna, akkor kérné a segítségünket, de ő csak ketten Yuichivel bűnüldöznek… és fogalmunk sincs arról, hogy mit susmusolnak a háttérben.

Anatra már nem mondott semmit, mindössze Timidus bólintott.
-Volt, és ez alapján igyekszünk megtalálni a gyilkosát.
Az úszó moccant, Shu pedig ismét berántotta a botot. Egy újabb kapás.

(szivacs)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Hinari Szer. Jún. 24 2015, 18:25


Aeon

Nestor bólintott. Átérezte Aeon helyzetét. Társ nélkül nehéz. Mégsem kérdezett. Nestor nem tudta, az idomárok hogyan szereznek új petet. Arról sem tudott, hogy Aeon idomár. Tojásokról tudott csak. Aeonnál pedig nem volt. Egy hosszú pillanat erejéig a fiú szemeibe nézett, majd kiterjesztette szárnyait. Mögötte hal csobbant a vízben. Nestor már halászni akart. Aeon azonban folytatta, így Nestor még várt. Érdeklődőn hallgatta a fiút.
- Nestor nem hallott még idomításról – mondta végül. De Nestor ettől függetlenül nem tartotta lehetetlennek. Annabell sem tojásban kapta őt. Nestor körülnézett – Aeon halat akar idomítani? – kérdezte, világoskéken izzó szemeivel kíváncsian fürkészve a fiút. Nestor nem értette Aeont. A hal nem jól harcol. Ezt Aeon is tudhatná. Nestor azonban nem oktatta ki a fiút. Felszállt, magasan, majd szinte hozzásimulva a víztükörhöz. És énekelt. A dal vele együtt szállt, Nestor mellett haladt, egy ponton elválva tőle, útját folytatva a messzi ismeretlenbe. Nestor pedig halat fogott. Annabell leírása szerint pontyot. Nestor örült neki. Annabell ezt kérte tőle. Egy félkörív után fordult a part felé, ledobva a halat a partra, a teknős mellé. Nestor büszke volt a fogásokra. Azt hitte, nem tud horgászni. Nem is tudott. Halászni viszont igen. Nestor csak ekkor nézett a fiú felé, akinek figyelmét teljesen más vonta el. Követte Aeon tekintetét, megállapodva a mozgó bokron. Nestor mozdulatlanul állt, de nem készült vadászatra. Akármi is legyen a bokor mögött, az Aeoné. Ő látta meg hamarabb. Nestornak amúgysem kellett más vad. Vissza kellett sietnie Annabellhez. De még megvárta az ismeretlen állat felbukkanását: nem akarta Aeont egyedül hagyni, amíg nem bizonyosodott meg róla, hogy a mob veszélytelen. Így Nestor csak figyelt, maga előtt a ponttyal és a teknőssel.


S az állat veszélytelen is volt. Nestor látta rajta. Pár pillanatot azért még várt, utána viszont felmarkolta a zsákmányt, és kiterjesztette szárnyait.
- Nestornak mennie kell. Várják - mondta. Elrugaszkodott a talajról. Pár kört leírt a levegőben búcsúzóul, majd a város felé vette az útját. Annabell már biztosan várta.


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 30 2015, 13:02-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Enheriel Szomb. Jún. 27 2015, 12:03

- Én nem tudok semmit erről a Hinari vs Freya párbajról, de azt igen, hogy Freya egy beképzelt, öntelt lány, aki azt hiszi, hogy mert nem kapott ki annyiszor, már legyőzhetetlen… Jó ég! - jutott eszembe, hogy összekevertem a két csoportot!
- Olyan buta vagyok! Összekevertem a Sayonarát a Tenkával! A tenka tagjai csaltak el engem és Peter-t, nem a Sayonara! Jaj, ne haragudj Shu, sajnos nagyon régen volt, s az aggodalom is rátett egy lapátra, még egyszer bocsánat. A Sayonara egy másik húzásával fordított engem maguk ellen: volt egy konferencia, melynek az volt a lényege, hogy javaslatokat kellett tenni, s amik tetszettek a többinek is, azok mentek egy emberen keresztül Kayaba-hoz, hogy bevezesse. Erre megjelent az egyik neveletlen tagjuk, s közölte, hogy írjuk alá egy papírt, miszerint az övék a 12. szint, ahova senki nem mehet be semmiféle indokkal, különben megölik. Gondolhatod, micsoda botrány lett belőle, hiszen lekorlátozták volna valamennyire mindenki szabad járási jogát, amihez nincsen joguk. Csak azt nem értem, hogy miért a 12. szint kell nekik, mikor a 20. szinten több a növény meg az érc… Lehet, van valami más is azon a szinten? - majd jött, hogy igenis volt Anatnál valami.
- M-mi volt az a valami? Egy boss item? Egy legendás tárgy? - az elméletem szerint csak emiatt a két fajta item miatt ölhették meg Anatole-t, vagy netalán a vagyonáért.
- Ez meg mi a szösz?! O.O – szólalt fel hirtelen Snowcat, miközben értetlenül nézte a nagy horgászhalat, ami a horgán lógott.
- Egy horgászhal kedves. ^^
- S miért ilyen nagy? O.O
- Asszem az európai horgászhalról mintázták. ^^

//horgászhal//

_________________
Feneketlen tó - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Feneketlen tó - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jún. 27 2015, 12:34

-Jajj Enhi… Freya csak egy kislány! Szerinted mennyi idős lehet? Annyi körülbelül mint én, vagy még fiatalabb. Ha láttad már, akkor tudod jól, hogy ugyanúgy gyerek, mint itt nagyon sokan. Mint én is.
Öltötte a nyelvét játékosan a másikra. Valahogy Arata, de főleg Atoruval és Cearrel való sok-sok beszélgetés óta igyekezni akart egy picit gyerekesebbnek látszani. Ha már olyan sokan annak kezelik, akkor legalább érdemelje is ki, és végül is nem is volt ez rossz dolog, szeretett gyerek lenni. Ezért is nem akart volna öregedni akkor sem, ha ez ugyanúgy kikapcsolható lett volna, mint az etikai mód.
-Hinari viszont már felnőtt, neki kellett volna okosabbnak lennie. Most komolyan, ott egy kislány, aki szeret valamivel játszani, és ügyes is benne, erre jön Hinari, és elveri, hogy ő majd megmutatja, hogy ő a jobb. Oké, beképzelt egy picit, de Hinari annál rosszabb, mert képes volt elvenni egy kisgyerektől a nyalókáját azért, hogy menőzzön azzal, hogy ő ezt is megteheti. Timi átlaga is elég jó a küzdelmekben, és mi is majdnem verhetetlenek vagyunk, mégsem csinálunk ilyeneket…
Egy pillanatra a sárkányra sandított, aki bólintott.
-A győzelmi arányunk jelenleg ötvenhat a négy ellenében. Mi sem leszünk már soha veretlenek, ahogy Freya sem, de ez nem is fontos.
Ezután egy rövid értetlenkedés következett Shu részéről, majd újra Timi szólalt meg.
-Ami Peter esetét illeti, nem szólok semmit, mert nem tudok róla semmit, azonban lenne egy tippem ki tehette el láb alól: Freya az állítólagos Tenkából. Kihívott minket párbajra, s mikor engem…
-Oké-oké, elég lesz. Szóval… az előbb is a Tenkát mondtad, nem keverted őket össze.
-Az előtt viszont összekeverte.
-Hát... mindegy. Kijavította, szóval semmi gond. A szintes bigyóról meg úgy hallottam, hogy beengednének minket is, csak fizetni kéne érte. Mondjuk… ha belegondolsz, nekik hatalmas céhük van, kell a hely, meg élelmezni, meg ilyesmi… más céhvezérek sem engednek be akárkit a céhházba, az pedig lehetne az ő céhházuk. Engem nem zavarna… szerintem már tettek annyit értünk, hogy ajándékba kapjanak egy szintet a sok közül... bár tényleg okosabb lett volna megbeszélni. De ha majd legközelebb feléjük járunk, akkor megkérdezzük.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Enheriel Szomb. Júl. 11 2015, 07:43

- Lehet, hogy kislány, de attól még nem kéne elszállnia magától. Csak mert gyerek, az ilyent nem szabad elnézni. Illetve a szint ügynél volt főleg a baj, hogy az a tag, aki hozta a papírokat nem megbeszélni akarta, hanem mindenkit lekezelt, s elvárta, hogy legyünk ostobák aláírni, de mint egy nem is tudom mi. Úgyhogy az egész banda nem érdemli meg, hogy kapjanak bármit is, s ezt megköszönhetik annak az egy tagjuknak. Majd ha olyant küldenek legközelebb, aki kulturáltan el tudja magyarázni, minek nekik, akkor talán. Ami Freyát illeti, nem tudom, mi volt az, ami Hinari elvett tőle, de ha olyan, mint ami Anatnál volt, akkor képzeld el, ha nem Hinari veszi el tőle, hanem egy gyilkos, aki örömmel használja gyilkolásra. Akkor inkább Hinari vegye el, mert ő legalább nem öl.
- Freya se öl, igaz? Mert akkor az se lett volna baj, ha nála marad.
- De szerintem próbálj kibékülni Hinari-val Shu, mert azzal nem mész semmire, hogy a háta mögött meg a szemébe mondva folyamatosan szidod, s mondogatod róla, hogy nem csinál semmit, hanem hagyja, hogy mindenki öl mindenkit. Hidd el, vannak Hinari-nál rosszabbak is. Hisz ugye van több bűnüldöző céh is, de sose tudni, hogy melyikről derül ki valami szörnyű titok.
- Meg se lepődnék, ha pl az Army-ról kiderülne, hogy sunyiban öléssel keresnek! - ránéztem Snowcat-re, hogy ne essen azért túlzásba, mert az kicsit feltűnőbb lenne.

- Amúgy hallottál mostanában valamit a Bestiakirályról?
- Hála istennek nem. Te?
- Nem. Szerinted ki vagy mi lehet?
- Lehet egy miniboss, vagy egy megőrült Idomár.

//bocsi, ha hülyeségeket írtam, reggel volt//

_________________
Feneketlen tó - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Feneketlen tó - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Szomb. Júl. 11 2015, 08:15

-Oké, de egy gyereket nem úgy kell nevelni, hogy elveszed tőle a kedvenc játékát, és megalázod egy csomó ember előtt egy olyan dologban, amit eddig szeretett, és azt hitte, hogy jó benne, és örömet okozott neki, meg ilyenek. Láttad az Agymanók filmet? Picit régi mese már, de abban volt egy kislány, aki szeretett hokizni, és amikor az apukája tanította, akkor direkt úgy állt, hogy be tudja lőni párszor a gólt. Hinarinak is figyelnie kellett volna erre, és nem elvenni szegény Freya összes önbizalmát, csak egy kicsit megmutatni, hogy ne legyen annyira elszállva magától. Azt pedig nagyon jól tudom, hogy vannak picit idegesítő alakok a Sayonaraban is, de ha belegondolsz, az összes céhben lehet egy ilyen ember, vagy akárkinek lehet rossz napja. Most képzeld el, hogy azt mondták szegénynek, hogy neki egyedül kell kiállnia az összes céhvezér meg mindenki elé, és elmondani amit az egész céh akar. Biztosan lámpalázas volt, meg izgult, és ezért játszotta egy picit túl.
Egy hálás mosolyt küldött Snowcat felé, amikor a fiú megszólalt, és nagyot bólintott.
-Timi, milyen szinten lehet most Enheriel?
-Egyetlen harc után nem tudom megállapítani pontosan, de húsz és huszonöt között valahol.
-Tehát sokkal alattunk. És melletted Enhi, ott van Villámlás, aki egy erős pet, repülni is tud, bizti jó képességei is vannak, és okos is. Akkor most én fogom magam, és elveszem tőled Villámlást, nehogy valaki olyan vegye el, aki rossz dolgokra kényszerítené, mert én erősebb vagyok mint te, és jobban meg tudom védeni. Butaság, és ha úgy gondolod, hogy Hinari mindent elszedhet a másiktól csak azért, mert nála szerinte jobb kezekben lesz… akkor csak még jobban megutáltatod velem Hinarit. Pedig… én próbáltam vele békülni… többször is… de valahogy mindig undok volt velem, és ha meg is hallgatott, csak hablatyolt össze-vissza, és kifogásokat keresett. Pedig Alex miatt is jobb lenne, ha nem hazudna nekünk. Szerintem csak a büszkesége miatt nem meri megmondani az igazat…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Enheriel Vas. Júl. 19 2015, 09:13

Édes istenem, miért kell kiforgatni a szavaimat? Miért jó neki az, hogy Hinari-t mindenféle, mocskos hazudozónak beállítja?
- Shu, amit most csináltál, az a másik szavának kiforgatása. Nem azt mondtam, hogy Hinari mindenkitől elvehet mindent, ha úgy gondolja, nála jobb kezekben van, hanem azt, hogy inkább Hinari-nál legyen az a valami, mint egy gyilkosnál. S amit Hinari-val művelsz az nem más, mint ujjal mutogatás. S ne haragudj, ha ezzel megbántalak, de szerintem csak arra mész ki, hogy mindenki gyűlölje Hinari-t, mert nem a vörösöket vadássza a nap 24 órájában megállás nélkül, mint valami csodatévő szuperhős, s mert szerinted folyton hazudozik. Ez olyan, mint ha minden ok nélkül azt mondaná rád valaki, hogy undorodsz mindenkitől, aki nem idomár, s meg se próbálná megbeszélni veled, akármennyire akarod, csak mutogat rád, hogy szerinted csak az Idomárok számítanak embernek, s ezt mindenki előtt teszi. Ha mégis hazudik, azt biztos nem a büszkesége miatt teszi, hanem mert talán nem akarja, hogy mások miatta haljanak meg, mert esetleg tud valami olyant. Ha például valaki sorozatban ölne meg olyan személyeket, akikről mindenki azt mondja, hogy megérdemelték, s kiderülne, hogy egy számodra nagyon kedves személy tette, te rohannál a főtérre kikiáltani, hogy ő a sorozatgyilkos, vagy inkább titokban tartod, s hazudsz annak, aki kérdez róla, hogy ne öljék meg bosszúból? - közben Snowcat ránézett az órára, amit nem láttam.
- S lassan Mirikával is ezt fogod csinálni, ahogy láttam, de szólj, ha tévednék. Ezzel csak azt éred el, hogy valami rosszakarójuk meghallja, s mindenféle rossz dolgokat mondogat majd róluk mindenkinek. Az meg gondolom nem fog neked jól esni, ha mindkettejükről olyanokat hallanál, amik egyáltalán nem igazak, mert valamit hallottak tőled. Mert sajnos vannak olyanok, akik szeretik elferdíteni a dolgokat, hogy a másiknak minél rosszabb legyen.
- Enhi drága, mennünk kell, valami fontos dolog jött nekem Mashavába, s nem akarom, hogy elkallódjon. - kicsit csodálkoztam, hogy mi van ott, de végül bóllintottam.
- Ne haragudjatok Shu-chan, majd talán legközelebb. ^^” Sziasztok, nya! ^^
- Sziasztok. Kérlek, majd gondold át a beszélgetésünket, rendben? Óh, majdnem elfelejtettem! - elővettem egy papírt, meg egy tollat, s gyorsan megírtam Anthony-nak, hogy Szophie nevében is elnézést kérek, amiért a lány bezárta mögötte az ajtót, s remélem, hogy nem esett komolyabb baja fizikailag és lelkileg, majd az aláírásommal betettem egy borítékba, majd miután lezártam, odaadtam Shukaku-nak.
- S kérlek szépen majd add oda Anthony-nak a levelet, ha találkoztok, előre is köszönöm. ^^ - s Snowy kievezte a csónakot a partra, s a petjeinket hívva kimentünk Mashavába.

Ami nem a Szafariban zajlik:
Ott egy srácnál, aki a belváros hátáránál egy boltot vezetett, átvett fizetés után egy kocka alakú, apró csomagot, amit nekem nyújtott, miután hazamentünk.
- Tessék kedvesem, neked rendeltem. ^^ - kicsit meglepett, mi lehetett ez, majd mikor kinyitottam, egy szép kis zenedoboz volt benne. Mikor kinyitottam, a klasszikus balerina forgott, miközben játszotta a dalt.
- Jaj Snowy, ez olyan szép! ^^ Köszönöm! ^^ -

//Köszi a játékot, jó volt!^^//

_________________
Feneketlen tó - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Feneketlen tó - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 20 2015, 06:27

Shu csak pislogott a hosszú szentbeszédre, majd egyértelműen megrázta a fejét.
-Freya sem volt gyilkos, mégis elvette tőle azt a vacak kardot. Ráadásul meg olyanoktól, akik tényleg gyilkosok, és náluk van a legi, olyanoktól meg nem veszi el, szóval az az érvelésed eléggé sántít, és nem emiatt szedte el tőle a játékát, hanem azért, mert megtehette.
Itt nyelt egy nagyot, majd kicsit elgondolkodott.
-Oké, nem szeretem Hinarit, mert eddig akárhányszor csak találkoztunk megbántott, meg hazudozott nekem össze-vissza, és úgy, hogy erre semmi oka nem volt. Te sem hazudsz nekem, mások sem hazudnak nekem, még azok sem, akiket nem kedvelek. Nincsenek olyan sokan, de csakis egyedül ő csinálta ilyen látványosan. És nem csak szerintem hazudik… beszéltem másokkal is, és ők is azt mondták, hogy az a fura hablatyolás nem vall Hinarira, amit ott eljátszott… és…
Szintén egy kis szünet következett, majd mosolyogva bólintott Enhire. Hálás mosollyal.
-Igen, én is valami ilyesmire gondoltam. Szerintem is valamit tudhat, vagy róla tudhatnak valamit, és ezzel zsarolják. Talán bántani fognak valakit, ha lépne az ilyen ügyekben is. De… nem tudom… ez csak egy gondolat, és úgy sem mondja el senkinek, és nagyon nem értem, hogy miért nem kér segítséget. És… szerintem senki nem érdemli meg, aki itt akar maradni, hogy kilejtsék innen. És… és én nem barátkozom ilyen emberekkel.  
Mirika említésére felnevetett, és még hevesebben megrázta a fejét.
-Dehogy! Az előbb mondtam el, hogy Mirikával már beszéltem, és neki nagyon is jó indokai vannak arra, hogy mit miért tesz. Elmondta nekem is, meg másoknak is. Mirika nagyon jó céhvezér, a céhtagjai is szeretik, és én is kedvelem. Kivéve a szafarizási módját… ahhoz nagyon nem ért. És… oké, akkor befogom a számat, és nem mondok semmit Hináról, de akkor nem tudom, hogy ki fog neki segíteni, ha tényleg bajban van, mert senki mást nem érdekli ez annyira, ahogy látom…
Nem lepte meg a sietség, és a levelet is azonnal eldugta az inventoryjába, megköszönve szépen, majd elhessegette a hódot, aki az ő csónakjának egy darabjából akart magának gátat építeni.
-Oké, elgondolkodom, de cserébe te is gondolkodj el azon, amiket én mondtam. Nem akarunk mi rosszat senkinek, csak picit megérteni ezt az egész bonyi dolgot… és látod, te sem értesz egy csomó mindent, de csak mi teszünk fel kérdéseket. Sziasztok, további szép napot!
Timidus is bólintott, majd tovább horgászgattak, valóban elgondolkodva a nap eseményein.

(hód)

Én is köszi! :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 10 2015, 20:22

Kimchi

Még mindig azon gondolkodott ezen a helyen, hogy vajon a cicafiú csak a barátnőjét akarta menteni az egyre kínosabá váló szituációból, vagy tényleg akadt valami dolguk. Minden esetre a srácot őszintének ismerte, vagyis nem is ismerte igazán, de valahogy úgy jött le, hogy őszinte lehet, még olyan dolgokban is, amiben egyébként talán nem kéne neki, úgyhogy úgy sejtette, hogy ebben sem hazudott. De az még mindig fura volt a számára, hogy miért akar bárki is cicafiú lenni. Tachi véleményét már rengeteg necces dologban kikérte, és nem akarta ezt a titkát is előtte felfedni, szóval keresni kellett valami másik hímnemű egyedet, akivel csak úgy mellékesen ezt fel lehet vetni, valahogy erre terelni a szót, de közben annak is legyen értelme, hogy ők egyébként összefussanak, hogy ne látszódjék túlságosan az, hogy csak azért hívta el, hogy kínos kérdésekkel piszkálja. A választás végül is egy olyan fiúra esett, akit tényleg érdemes volt meghívni, mert egyébként is talizni akart vele, és ha már felkerült Tachibana neve, hát részben miatta is. Most már kezdte megérteni, hogy legkevésbé sem érti sem a vöriket, akik valamiért szeretnek a homályban maradni, és gonosznak látszani, amikor nem is azok, sem az őket üldöző önjelölt igazságosztókat, akik majd mennek és kaszabolnak kérdezés nélkül, és röhögnek a markukba amiért vörös gyilkolásért ők nem vörösödnek. Nyo, lényeg a lényeg, hogy Kemabat kapott egy levélkét, miszerint Shu és Timi sok-sok szeretettel várja őt a Feneketlen Tó déli mólójánál, a szafari keleti részén. A levélben nem nagyon szerette volna részletezni, hogy miért is, mert remélte, hogy így is eljön majd a fiú, csak a kedvéért, a kérésére.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Hétf. Aug. 10 2015, 23:56

Shu üzenete meglepte íjászunkat, nem is, hogy kapott egyet, bár az sem volt megszokott, inkább a tartalma. Nem volt benne semmi konkrétum leszámítva a hely, ahol várják. Semmi indok, amin elindulhat, miért akarnak ilyen hírtelen találkozni vele, semmi, ami felkeltené az érdeklődését. Nem igazán akarta az idejét felesleges dolgokra fecsérelni, bár szinte mindig azt csinálja, mégis, biztos, hogy megvan az oka a levélnek, Shu nem küld ok nélkül semmit.
Másik furcsaság maga a helyszín volt. Miért pont ott? Ha vadászni, vagy halászni akar volna, akkor választhatott volna olyan helyet is, ahol Kemabat is tud érvényesülni. Hol van az íjászunk vadásztudománya a keleti részhez? Csak az északi részen tud bármit is elejteni. Túl sok a kérdés, ami felmerült Kemabatban, és csak egyféle képen kaphatott választ rájuk, ha elmegy az megjelölt helyre.
Nyugtalanul, kavargó gondolatokkal indult el, a kíváncsiság nem hagyta békén, zavarta, hogy semmit sem tud. A tízedik szinten azért megállt, mély lélegzetet vett, próbálta kiüríteni a fejét, persze sikertelenül, és elindult. Most is lenyűgözte a szafari változatossága, bár eddig csak az északi részén járt, ott is mondhatni csak egy biomban töltött hosszabb időt. A zsákmányt meg természetesen mással sütette meg, nem költ ő főzés jártasságra, nem mintha eddig bármilyen jártasságra is költött volna. Ahogy jobban belegondolt, jobbnak is találta ezt a helyet a találkozáshoz, hiszen még bőven van mit ennie, egy darabig nem is fog megromlani. Lőni is csak úgy tudott volna, hogy elejti az állatot, nem volt nála az a gumis nyíl, amit ajánlott neki a lány, a felesleges mészárlás meg kiakasztotta volna az idomárt.
Ezekkel a dolgokkal szerencsére sikerült annyira elterelnie a gondolatait, hogy szinte észre sem vette, hogy megérkezett. Már látta a Shu-t és Timidust, amikor hírtelen megállt, és egy üzenetet küldött nekik, hogy mégsem tud elmenni, nem küldenék-e el válaszban, hogy miről lett volna szó. Kíváncsi lett volna az arcukra, amikor meglátják, de tudta, hogy valószínűleg már ők is észrevették
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 11 2015, 06:18

Kód:
Hármas szintű észlelés.

Csak ennyi volt a levélben, amit az íjász válaszként kapott, na meg persze a teóriája, amit felállított, miszerint Shuék már úgyis észrevették az is erősen igazolta, hogy az idomár messziről integetett neki. Timidus persze nem, de ő is felé nézett időnként, amikor nem a környezetet pásztázta a tekintete. Szóval ezt előbb kellett volna megvalósítani, hiszen egyenlő szintű látás jártasság, és a lopakodás teljes hiánya mellett Shu igencsak előnyben volt az ilyen csalafintaságok területén. Ja igen, természetesen a levélben nem csak a hely volt, hanem az időpont is, csak ez már annyira evidens, hogy legtöbbször elfelejtem leírni... bár mivel azonnal várták jelen esetben, halaszthatatlanul, így most szerencsére ez nem is okozott nagy galibát. A helyszín pedig szimplán abból adódott, hogy Shu ezen a ponton emlékezett vissza a cicafiúra, és így ezen a ponton jutott eszébe Kemabat is, tehát ide hívta. Az fel sem ötlött benne, hogy esetleg az íjász is szeretne horgászni... bár ahhoz szerencsére még gumis nyíl sem kellett, hiszen hála kayabának, a halakat könnyedén el lehetett engedni úgy, hogy semmi bántódásuk ne essen a horogtól. Shu talán soha nem vetemedett volna halfogásra, ha minden esetben manuálisan kellett volna eltávolítania a horgot az állatka szájából. Harmadrészt pedig főzés jártasságra nem kell költeni. Ezek a dolgok IC úgy működnek, hogy a kari gyakorolja, és a pontok pedig emelkednek, hiszen a világban nincsen postszám. Razz Ezért is olyan dolgokat emelhetsz, amit csinál is a kari, és nem lehet ötszáz pontja lovagláson, ha még csak messziről látott hátas állatot. Nyo, de ha megérkezel, akkor az idomár nagy öleléssel üdvözöl, Timidus egy biccentéssel, és ha már te vicces kedvedben voltál a levéllel, Shura is átragad ez.
-Először is szia, másodszor is ezt vedd fel. Különleges tárgy, és a mostani küldetésünkhöz nagyon fontos lesz.
Ezzel a kezedbe nyom egy cicafüles hajráfot. Sokkal szebb lett volna, ha ő teszi a fejedre, de hát a magasságkülönbség ebben kissé akadályozta.
-Most pedig szállj be, indulunk.
Ezzel beugrott a parton várakozó csónakba, Timi mellé röppent, és már csak rád vártak az induláshoz...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Kedd Aug. 11 2015, 11:49

A következő üzenet viszont a legkisebb mértékben sem lepte meg, tudott arról, hogy birtokukban van az észlelés, hogy milyen szinten, az volt csak újdonság számára. Sajnos későn jutott eszébe az üzenet küldése, de az is, hogy már felesleges volt. Az integetést ő is viszonozta, és egy zavart mosoly társaságában közeledett feléjük, hogy négyesben meghallgathassa, miért is kellett neki eljönnie egy ilyen helyre.
Jobb, ha Kemabat nem tudja meg, hogy egy cicafiúról jutott Shu eszébe, mert képes lenne sarkon fordulni, és otthagyni őket sértődötten, hogy ő nem cicafiú. A horgászatról meg annyit, hogy Kemabat azt nem szereti. Az egyik legunalmasabb időtöltésnek tartja, ahol még megszólalni sem nagyon érdemes, nehogy elijessze a halakat. A főzésnél, meg kár lenne azért a sok húsért, amit szénné éget, hogy egy kicsit is fejlődhessen. Nem hibás a kifejezésem, hiszen nem költött rá semmit, semmi időt.
Odaérve hozzájuk rögtön egy ölelés fogadta, ő is átkarolta a lányt, a sárkánynak meg intet egyet üdvözléskép.
- Sziasztok. Muszáj? – kérdezte a cicafüles izét bámulva, amitől a jó hangulata kissé megcsappant. – Milyen küldetés? Emiatt hívtál ide? Ennyit igazán elárulhattál volna a levélben is. Na de tényleg, milyen küldetés? Valami izgalmas? Mond már el, megöl a kíváncsiság? Vagy a halálomat akarod, azért nem válaszolsz?
Kezében tartotta az ajándékát, és a csónakot vizslatta. Nem volt biztos benne, hogy be akar-e szállni, hogy el akar-e menni egy olyan küldetésre, amiről semmit nem tud, csak azt, hogy fontos hozzá a cicafül. Követte az idomárt a ladikba, majd magára varázsolta azokat a füleket.
- Rajtad jobban állna. Miért nem te vetted fel? Ígérd meg, hogy egy képet sem készítesz rólam, amíg ezt az izét viselem! Ígérd meg, különben azonnal itt hagylak benneteket. – morogta zavartan, majd az evezőkre pillantott. – Gondolom, nekem kell eveznem.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 11 2015, 12:08

Shu és Timidus tehát üdvözölte mind Kemabatot, mind a zavart mosolyát. Persze azt nagyon jól tudta az idomár, hogy nyílt térre kell vinnie a fiút, ahonnan már nem fordulhat vissza, ahonnan nem menekülhet. Amúgy is ők az erősebbek persze, simán fogva tarthatnák, de az valószínűleg pár fokkal rontana a jó viszonyukon, amit szeretnének elkerülni. Azt már megtanulhatta az íjász, hogy a kis csapat van annyival gyorsabb nála, hogy ne tudja a Hazatérés Kristályát használni... kérdés, hogy most, a huszadik szinten is elhiszi-e ezt nekik, vagy egyáltalán mondani kell-e ahhoz, hogy ne próbáljon azzal elslisszolni. Szóval ezért kellett kivinni a nyílt vízre, mert azt még Shu is tudta, hogy annyi kitartása még neki sincsen, hogy onnan bentről kiússzon a partig, és vélhetően ezzel Kemi is tisztában van. A kérdésre csak egyértelműen bólintott.
-Igen, életbevágóan fontos. Enélkül nem tudlak elvinni a küldetés helyszínére, és fel sem veheted a küldetést. Ne aggódj, a hozzá tartozó cicafarkat majd csak kint adom oda, amikor odaérünk. Van egy kis menüje, ott beállíthatod a színét, de feketére állítottam neked, mert az megy a hajadhoz. Sajna nem ilyen érzékelős, szóval nem konyul le, ha szomorú vagy, meg semmi ilyesmi...
Kuncogott, és jól megnézte magának a fiút.
-Nem, nem csinálunk fényképeket. Timinek amúgy is eidetikus memóriája van, szóval bármikor le tud majd rajzolni emlékezetből.
Persze ez füllentés volt, mert bár Timi valóban tökéletes pontossággal megjegyezte a képet, a mancsai nem éppen a ceruza forgatására voltak tervezve, így nem is bánt ügyesen a rajzeszközökkel.
-És nem neked kell evezned, viszont közben meg kell mutatnod a listádat.
Ezzel Timi felszökkent, majd mellsőivel a csónak végébe kapaszkodott, és erőteljes szárnycsapásokkal, valamint a vízbe a farkával is hajtani kezdte a csónakot a tó közepe felé.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Kedd Aug. 11 2015, 14:41

Nem kell félteni hősünket, ha menekülésről van szó, mindig van egy B terve. Ez a jelen esetben sem volt másképp, de valóban tudta, hogy ha beljebb mennek, nem bírna kiúszni, és azt is sejtette, hogy még mindig lassú az idomár pet pároshoz képest. Mégis egy módot még látott, ami természetesen nem biztos, hogy működött volna.
- És én biztos, hogy akarom ezt a küldetést? – értetlenkedett, hiszen semmi kedve nem volt beöltözni egy állatnak, főleg nem egy macskának. – Egyáltalán milyen küldetéshez kell ilyesmi? Cicafarok? Egyre jobb! Miért érzem úgy, hogy átverés az egész? Én valahogy nem sajnálom. Nagyon kényelmetlen ez az egész. Mond már el, milyen küldetésre akarsz vinni? – kínlódott, már azon gondolkodott, hogy leveszi, ha nem kap választ, belőle senki ne akarjon bohócot csinálni, meg macskát se.
- Higgyem is el, hogy a mancsaival majd lerajzol engem? Ugyan! De most őszintén, te szívatsz engem, igaz? – kérdezte, majd hirtelen jött ötlettől vezényelve a sárkányhoz fordult. – Csak át akar verni, igaz? Nincs is semmiféle küldetés, ugye?
Timidus hajtotta csónak kicsit jobb kedvre derítette, nem igazán volt kedve evezni, mondjuk ebben a helyzetben semmihez sem volt kedve, mégis kicsit vicces látványként élte meg a sárkány mozdulatait. A lista, hát igen, előkereste, de mielőtt megmutatta volna gyorsan átfutotta, hátha lát olyat, akit igazából már kizárt, de nem. Újra előhozta a zavart mosolyát, miközben engedte a lánynak, hogy elolvashassa a tartalmát.
- Hát igen, egy kicsit hosszú, de még nem igazán volt módom lerövidíteni, a nevek meg csak gyűlnek, és gyűlnek, én meg rosszul vagyok már attól is, ha rágondolok mennyi embert kell tisztáznom, és még mennyi fog felkerülni rá.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 11 2015, 15:14

-Teljesen biztos, hogy akarod. Jajj ne kéresd már magad, muris lesz, majd meglátod!
Nevetett egyre hangosabban Shu, és az már teljesen biztossá vált, hogy abban igaza van, hogy muris lesz. legalább is neki. Neki biztosan.
-És nem átverés. Fontosat szeretnék tőled kérdezni, és cserébe segítek a listás bigyuszodban, meg abban, hogy megtaláld azt, aki kiejtette a testvéredet a játékból. Általában önzetlenül segítek, és igazából most is, de ezt senki mástól nem kérdezhetem meg, csak és kizárólag tőled, mert te vagy az egyetlen olyan fiú ismerősöm, akitől ezt meg lehet kérdezni, mert Atoru nem ér rá.
Mivel Timidus a motorcsónakozással volt elfoglalva, és a fröcsköléstől nem sokat hallhatott volna a srác a válaszból, ezért csak akkor kapta meg a feleletét, amikor már a nyílt vízen, a tó közepén voltak, és a sárkány visszaszállt a ladikba.
-Nem akar átverni. Már átvert. És az, hogy van-e küldetés kizárólag attól függ, hogy mit tekintesz küldetésnek. A te küldetésed az, hogy megtaláld a testvéred gyilkosát. Ha így tekintjük, és mi ebben segítünk neked, akkor igen, van küldetés.
-Mondta, hogy nem hazudhat, te meg ezt gonosz módon kihasználod.

Öltötte rá a nyelvét a lány az íjászra, majd bedobta a horgászbotot, elővett három szendvicset, szétosztotta, majd a listát kezdte böngészni.
-Miut nyugodtan kihúzhatod. A légynek sem tudna ártani szándékosan. Hikaru nemrég érkezett a sztázisból, szóval ha a tesód pár hónapnál régebben esett ki, akkor őt is kihúzhatod. Nézzük a többieket... ő csak nagyon pici gyerekeket bánt, kihúzhatod. Ő csak lányokat, őt is kihúzhatod. Ő a lovagokra van valamiért kihegyezve...
-És egyébként is halott.
-Tényleg? Hmm... Ja igen... Timi vasárnaponként ellenőrzi a Black Iront, hogy statisztikákat készítsen. Ha biztosan így írják a nevét, akkor hihetsz neki. Ez itt, csak narancs és vörös indikátorosokat öl, őt is kihúzhatod. A többieket vagy nem ismerem, vagy nem tudom, hogy mi a profiljuk.

Adta vissza a listát kis jelölésekkel. Áthúzni nem húzott át semmit, az majd Kemabat feladata lesz.
-Most viszont én jövök. Vedd fel, és utána kérdezek. Az inventoryban kell a nadrághoz társítani.
Nyújtotta át a cicafarkas jelmezt csillogó szemekkel.

(csigáspolip)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Pént. Aug. 14 2015, 12:44

Timidus nem válaszolt rögtön, előbb be kellett érniük a tő közepére, ahonnan a legnehezebb a menekülés számára. Az átverés gyanúja egyre erősödött benne, amit Shu nevetése is elősegített, majd a sárkény válasza teljesen alátámasztott.
- Éreztem, annyira éreztem! – fakadt ki belőle. – Nem lehet olyan idióta küldetés, ahol macskának kell beöltözni, és nekem feltétlenül részt kell vennem rajta. Miért hagytam magam hülyének nézni? – közben egy határozott mozdulattal le is vette a fejéről az állatfüleket, amivel határozottan javult a közérzete. – Persze, van küldetés, amihez semmi szükség erre a vacakra! Gonosz módon kihasználtam? Nem gondolod, hogy másra erőltetni valamit, amit nem akar, és átverni másokat, az sokkal gonoszabb?
Sikerült lenyugodnia átmeneti idegrohamából, amihez nagyban hozzájárult Shu szendvicse is, amit az íjász felé nyújtott. Hamar be is kapta, akár a kutya a legyet, és elégedetten hallgatta a lány mondandóját a listájával kapcsolatban. Csak úgy repkedtek a nevek, akik biztosan ártatlanok a testvére meggyilkolásának ügyében, szinte követni is nehéz volt, majd visszakapta rengeteg jelöléssel tarkítva. Belenézve, látott olyanokat, akit igazából már ő is kizárt, csak addig nem jutott el, hogy kivegye a gyanúsítottak köréből. Igazat megvallva most sem húzott ki senkit, csak eltette, későbbre hagyva az unalmas papírmunkát.
Majd Shu ismét előállt a macskás dolgaival, Kemabat úgy érezte, ez a rögeszméje lett. Már nem volt elég a fül, a korábban említett farok is előkerült, szörnyülködve nézte a felé tartott dolgokat, és ismét kiakadt.
- Most komolyan, még mindig ezzel vagy elfoglalva? Ez valamiféle perverziód? Miért van erre szükség? Ha mondasz egy épeszű indokot, miért kellene ezeket viselnem, akkor talán, ismétlem, talán megteszem. De az nem számít épeszűnek, hogy te azt szeretnéd, vagy, hogy azt kéred a nevek megjelöléséért cserébe. Megy egyébként is, ezt le lehet szedni utána? - az utolsó kérdéssel Timidushoz fordult, nem volt biztos benne, hogy Shu az igazat mondaná.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 14 2015, 13:01

-Igenis lehet olyan küldetés, hidd el! Razz
Öltötte ki a nyelvét Shu, majd a kezeit is karba fonta, az orrát pedig sértődötten felszegte.
-Ráadásul nem is idióta csak azért, mert neked éppen nem tetszik. Szerinted minden olyan dolog, ami neked nem tetszik, az már rögtön idióta? Hát tudd meg, hogy nem is! És mondtam már, hogy nem vagy hülyének nézve, csak éppen a segítségedet szeretném kérni, és ahhoz nagyon fontos, hogy ezek rajtad legyenek. Arra is gondoltam, hogy fogok neked halat, de azután úgy döntöttem, hogy azt mégsem. Nem mindegyik macska szereti a halat, csak a rajzfilmekben.
És fújt egyet, csak úgy macskásan, ahogy a helyzethez illik.
-Sok ilyen cicafüles lány mászkál az utcán. Itt van például Mirika, Chan, meg még valakivel még majdnem KT-ztunk is, ő még nyávogott is hozzá, de az ő nevére nem emlékszem. És nem erőltettem rád semmit, szépen megkértelek, hogy vedd fel, és most is szépen megkérlek. És ha a nevekért cserébe kérném, akkor nem mondtam volna el előbb a neveket, hanem azt mondtam volna, hogy addig nem segítek, amíg nem válaszolsz a kérdéseimre. És...
Itt kissé vörösre váltott az arca a sértettségtől és a pírtól, de azért folytatta.
-És nem is a perverzióm! Nekem nincsen is olyanom!
Bár... azért beszélgettek már Junnal a mézbe mártogatott Akia különlegességeiről... de az Jun perverziója... az csak is Juné. A macskás dolgok pedig... hát... majd meg kell kérdezni...
-Szóval lécci-lécci vedd fel, mert csak akkor érezheted át teljesen amit szeretnék. De... oké! Van egy fiú, aki Enhinek a barátja. Snowcat, talán ismered. És azt akartam megtudni, hogy egy fiú miért szeretne ilyen cicafiús izéket csinálni... de ha soha nem csinálod meg, akkor soha nem tudod meg, és nem tudod nekem elmondani. ˇ^ˇ
-Az item pedig olyan, mint bármelyik ruha. Fel és levehető annyiszor, amennyiszer csak akarod.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Kemabat Pént. Aug. 14 2015, 14:51

Shu megjegyzése, mintha egyik fülén be, a másikon ki, nem voltak rá hatással. Ha a cicafülekről, meg egyéb kiegészítőkről volt szó, nem bízott már a lány szavaiban.
- Természetesen nem minden, de az ilyen, és ehhez hasonló, ahol be kell öltözni, valamilyen röhejes módon, az igen is idióta a számomra, és erősen elgondolkodtat, hogy tényleg részt kellene-e vennem rajta. Nagyon sokat kell ígérnie, hogy a döntésem az igen felé vándoroljon, és ha nem teljesíti az ígérteket, olyan cirkuszt csapnék, hogy azt megemlegetné egy életre. Még mindig nem értem, miért jó ez nekem, vagy miért jó neked? Nem igazán érdekel, hogy hány lány visel ilyeneket. Miért nem őket kérdezed, ha szükséges viselni ezeket, hogy választ kapj? – ráncolta a homlokát, majd a következő mondatra megenyhült egy kicsit. – Biztos vagy benne? Lehet, hogy csak nem tudsz róla, még nem fedezted fel. – nevette el magát, miután befejezte.
Csendesen végighallgatta a lány magyarázatát, miért is akarja rátukmálni a cicafület a farokkal, majd lemondóan sóhajtott.
- Figyelj, még mindig tartom magam ahhoz, hogy mást kellene megkérdezned e felől. Igaz, nem a lányokat, ahogy korábban ajánlottam, sokkal inkább azt a Snowcat nevezetűt, akit egyébként nem ismerek. Ő biztosan tudna neked válaszolni minden kérdésedre. De ha azt várod tőlem, hogy felvegyem, és elmeséljem, hogy néhány fiú miért szeret ilyesmiket hordani, vagy csinálni, akkor sem tudnék válaszolni neked. Én már a fültől kényelmetlenül éreztem magam, a farok felhelyezésének már a gondolatától rosszul leszek. Ezek után tényleg azt hiszed, meg tudom mondani, miért szeretik, hogy mi a jó benne a számukra? Nem, csak azt tudnám elmondani, hogy mennyire utálom. Azért mégsem hagylak válaszok nélkül, elmondok néhány lehetséges okot. Az első, hogy imádja a macskákat, és legszívesebben ő is az lenne. A második, hogy sok lány szereti az ilyesmit, és nem érzi magát kellemetlenül, így viseli, hogy jobban tetsszen nekik. A harmadik, és egyben utolsó, a cicafüles fiú a többi fiút szereti, és szereti az ilyen kiegészítőket, mert szebbnek érzik tőle magukat. Remélem kielégítő volt a válaszom, és felhagyunk végre azzal, hogy macskának öltözzek.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 14 2015, 15:21

-Hát akkor elég nagy buta vagy, mert az összes izgis dologból kimaradsz. Ott van például a Halloween. Volt tavaly is, meg minden évben is event rá, és ott is be kellett öltözni, és nagyon de nagyon jól szórakoztunk. Na és például ott én igenis macskának öltöztem, sőt, rengetegen öltöztek macskának. Persze én nem annak a tipikus uncsi fekete macskának, hanem Garfieldnek, mert akkor ugye az sokkal viccesebb, ráadásul Timi is beöltözhetett, szóval minden tökéletes volt, és se nem idióta, se nem röhejes... vagyis... nevettünk sokat, de nem azért, mert röhejes volt. Szóval teljesen egyértelmű, hogy egyáltalán nincs is igazad! ˇ^ˇ
Makacskodott tovább, majd az egyik mondat elindított benne egy gondolatmenetet, és széles vigyorra húzódott a szája, ami mondjuk azonnal el is tűnt, mert megrándult a bot, amit meg ő rántott meg, és a végén egy lazac fickándozott.
-Timi, megy!
És már röpítette a halacskát, röpült a sárkány is, és sikeresen elkapta a levegőben a zsákmányt.
-Egészségedre!
-Köszönöm.

És ezzel pár percre a pet kivonódott a beszélgetésből, amíg elfogyasztotta az eledelt.
-Deee... akkor ezek szerint még is csak van az a pénz, amiért cserébe hordanád ezeket. Mennyi? Tízezer? Húszezer? Százezer? Mennyiért mennél ki a Főtérre?
Majd hátradőlt a csónakban a nevetéstől, amitől még a könnye is kicsordult.
-Jajj ne légy már ilyen! És... oké, majd a kedvedért megkérdem Akira-sant, hogy ő szeretne-e ilyesmit, és akkor megtudjuk. Oké?
Végighallgatta a válaszokat, amin jócskán elgondolkodott, ám válaszként mindössze egy bólintásra futotta. Talán tényleg Snowcattel kellene beszélnie. Még soha nem látta Enhi nélkül. Lehet, hogy igazából nem is játékos, hanem Enhihez tartozó pet valami különleges képességgel? Maci után már semmi sem lehetetlen...

(lazac)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Feneketlen tó - Page 3 Empty Re: Feneketlen tó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.