Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 28 2013, 21:37

Yurihime
Élet: 70 HP
Fegyverkezelés: 22
Erő: 18
Kitartás: 8
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 4
Páncél: 14

Felszerelések:

Hinari
Élet: 75 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 13
Kitartás: 8
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 15
Páncél: 14
Képesség: Element Absorb

Felszerelések:

Yurihime sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.
Hinari sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Hinari
Yurihime
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 28 2013, 21:38

Határidő: 2 nap/fő
Ha nem ír a soron következő időben, az ellenfele támadhat.
Ha öt napig nem érkezik reag, a küzdelem automatikusan döntetlennel zárul.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Hinari Csüt. Aug. 29 2013, 02:40


Még le se tudtam rendesen nyugodni az első csoportkör óta, máris kihirdették a következőt. A táblát látva szinte már kínomban nevettem fel, hiszen a sírós lánykát sorsolták mellém, naná, miután ment nyafizni a bírákhoz a veresége után. Még szerencse, hogy a hiszti után volt bennük annyi, hogy megkérdezzék, mi legyen, ha véletlenül újra összekerülnénk. Ami engem illet, nemhogy összekerülni nem akartam vele, de a hányinger kerülgetett már a látványától is, nem hittem el, hogy képes valaki végigbőgni egy mérkőzést csak azért, mert őt támadtam a petje helyett. Minden normális játékos elfogadta volna, bántani sem volt szándékomban, Ren is elfogadta, pedig ő aztán tényleg súrolta a normálisság határát… de nem, őneki biztosan volt valami múltbéli negatív élménye, azért viselkedett ennyire… ehh, túl sok jelzőt tudnék felsorolni rá…

Nem örültem, hogy ezúttal kimaradtam, de szerencsére hamar véget értek a meccsek, így kezdődhetett a harmadik forduló. Himét kaptam, akivel már volt szerencsém találkozni a céhküldetésen, ámbár sokat akkor sem beszéltünk, így azonkívül, hogy harcművész és hogy rendkívül kedves, mást nemigen tudtam róla mondani. Viszont hogy egy céhtársammal harcoljak… hát, lehetett volna egy fokkal jobb is, de persze rosszabb is, szóval nem panaszkodhattam. Egyedül az esetlegesen felmerülő feszültségeket szerettem volna elkerülni, de reméltem, ilyen nem fog történni, én legalábbis igyekeztem. Mosolyogva köszöntöttem, sok szerencsét kívántam neki, majd miután elkezdődött a párbaj, előhúztam a szabdalót a tokjából. Próbáltam aktiválni a képességemet, annak is az erőt növelő részét, így gondolatban kimondtam a kulcsszót, majd megiramodtam, és igyekeztem megvágni a lányt, mielőtt észbe kapna.



Ha sikerül a képi, 28 lesz az erőm, anélkül 13. Támadok.
Edit: ez LOL xD


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 29 2013, 02:41-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 29 2013, 02:40

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Yurihime Pént. Aug. 30 2013, 01:09

Második párbajom hamar véget ért. Gyengének, vagyis inkább lassúnak bizonyultam, ám nem szegte kedvem az újabb vereség. Rendkívül jól éreztem magam és már annak is nagyon örültem, hogy részese lehetek ennek az ünnepnek. A holtidőt meditálással töltöttem, ám az a vártnál rövidebb lett, hisz' máris szólítottak a következő küzdelemhez. Az ellenfelem nem volt más, mint céhem egy másik tagja, Hinari-sama. Lágyan mosolyogva léptem be a körbe, szokatlan higgadtság lett rajtam úrrá. Talán azért, mert ismerős arccal küzdhettem meg, noha sosem beszéltünk tulajdonképpen, csak látásból ismerhettem a kisasszonyt.
- Szép napot! Engedje meg, hogy jókívánságát viszonozzam, Hinari-sama. Sok sikert ^.^ - hajoltam meg illendően, majd előkészítettem a fegyveremet a harchoz. A naginata pengéjén megcsillant a napfény, a markolatot díszítő szalagot meg megfújta az enyhe, tavaszi szellő. Becsuktam a szememet és egyenletessé tettem a légzésemet. Elmém lecsillapodott, nyugodt felszínű tavacskává vált. Mikor szemhéjaim kinyíltak, a fegyver már nem csak egy eszköz volt a kezemben. Társ, mely a részemmé vált. Hinari-sama gyorsnak bizonyult, de még elég jól láttam a mozdulatait ahhoz, hogy naginatám pengéjével el tudjam sodorni a kardját, és azonnal ellentámadást is indítottam. Előre léptem, és a fegyvert gyorsan megforgatva a végével igyekeztem ütést mérni a kisasszony oldalára egy felfelé irányuló mozdulattal.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 30 2013, 01:09

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szomb. Aug. 31 2013, 21:41


Az aréna üvöltött, ahogy a meccs kezdődött, minden szempár minket figyelt, páran tényleg úgy, mint aki karót nyelt. Egy kis csönd is beállt, midőn a szabdaló a lány felé szállt, elvétettem sajnos, így a lehangoló robaj is talán jogos. A másik fele azonban kiabált, emberek százai pattantak fel azidőtájt, Yurihime fegyvere, elegánsan húzta félre. Majd meg is indult hirtelen, egy pillanat alatt tovalibben, s máris érzem a bizsergést, ahogy a fegyver okozott nekem sebzést.
- Szép – dicsérem a lányt, elég ügyesen vált irányt, de nem is vártam mást tőle, hisz egyazon céhben vagyunk egy ideje. Elfordulok mellette, az aréna közepe fele, máris újra előttem a szabdaló, de hogy a képim se aktív, az nagyon nem jó. Föld! – próbálkozok újra vele, hátha ezúttal beindul az ereje, majd összeszorított foggal, lendítek a szabdalós jobbal. Remélem mostmár sikerül sebeznem, nehogy a megsebzése nélkül kelljen hazamennem…


/Ugyanaz, mint az előző kör, erő képi és támadás, mert az köll. Very Happy /

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 31 2013, 21:41

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szomb. Aug. 31 2013, 21:46

. . . *sóhajt* Amúgyis tökmindegy, mert ha a támadás nem talált rosszabbul járok ha a képim aktív, de mivel muszáj, így ez van. *-* *dob, és most először reméli az 1-est* ><

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 31 2013, 21:46

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Yurihime Kedd Szept. 03 2013, 00:26

Számomra csupán két dolog létezett jelen pillanatban: az én fegyverem s az övé. A közönség moraja mintha nem is lett volna, a pengék szikrát hányó csattanása könnyedén túlharsogta az emberek százainak kiabálását. A kard félrevonásával pedig megnyílt a lehetőségem a támadásra, és a naginata vége talált. Míg Hinari-sama szakított időt a dicséretre, én kiestem volna a ritmusból, ha válaszolok, így feleletemet egy nyugalmasabb pillanatra halasztva léptem hátra, és fordultam szembe egyben a kisasszonnyal. Mozgását lekövetve újabb lépést tettem meg az övével ellentétes irányba, hogy több időm legyen reagálni a támadására, és fegyverem nyelével ezúttal is sikerült megakasztani a penge útját. Ritka magabiztossá váltam, úgy éreztem tökéletesen képes vagyok Hinari-sama mozdulatait kivédeni. Különös ám egyben veszélyes érzés volt. Naginatámat elfordítva ellöktem magamtól a másik fegyvert és annak gazdáját, majd egy villámgyors pördüléssel megszínesített lépéssort hajtottam végre, hogy távolabb kerüljek és tartassak egy szusszanásnyi pihenőt. Úgy véltem, le kell hűtenem az izgalmam.
- Hálásan köszönöm ^.^ Ha szabad kérem, ne fogja vissza magát - adtam meg végül feleletem az iméntire, kissé ugyanis nehezemre esett elhinni, hogy a kisasszony teljes erejéből harcol. Elvétve tapasztaltam csupán fölényt egy párbajban, ez ebben s a másik világban is így volt. Szokásos támadásaim egyikét vettem be végül, a naginatát a fejem fölé emelve léptem előre határozottan, ám ahelyett hogy lesújtottam volna, könyökömet leejtve változtattam a fegyver pozícióján, és egy csuklómozdulatot követően már meg is fordult kezemben az eszköz, így alulról indíthattam az újabb akciómat ezúttal a pengével támadva.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 03 2013, 00:26

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Hinari Kedd Szept. 03 2013, 01:07


Könnyedén hárította a csapásaimat, egyiket a másik után, s nekem komolyan el kellett gondolkozni azon, mit is keresek itt voltaképpen. Főleg, hogy amíg én egy találatot nem voltam képes bevinni, ő sorra vitte le az életem, hiába akartam, semmi ellenállást nem tudtam tanusítani, még egy minimálisat sem, ami pedig elvárható lett volna tőlem. Próbáltam nem magamra venni a dolgokat, nem felhúzni magam, de nagy erőfeszítéseket kellett tennem, hogy sikerüljön. Hime szavai pedig… hát igen, nagyon lealázó volt eddig ez a párbaj, jogosan hihette, hogy visszafogom magam. Pedig nem terveztem, és ez volt a legidegesítőbb a dologban. Kicsit el is ment a kedvem ettől az egésztől… mélyen beszívtam a levegőt, majd sóhajtottam egyet, már nem is akartam taktikákon, trükközéseken gondolkodni, csak spontán odavágni vagy szúrni neki egyet, hogy aztán megint ő jöjjön, és elmehessek. Valami ilyesmit éreztem a Ren elleni mérkőzésemen is, talán jobb is volt, hogy kihagytam a második kört.
- Igyekszem – mosolyogtam rá, mert végülis válaszolni azt illett, főleg őneki, ám eközben csak önmagamra és a mozgásomra koncentráltam, s megpróbáltam belészúrni valahogyan a kardot, igyekezve elkerülni a fegyverét.


Képesség erőre, támadás...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 03 2013, 01:07

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Yurihime Kedd Szept. 03 2013, 01:40

Bár két találatot már elértem, igyekeztem elérni, hogy ne szálljon a fejembe. Végtére is ez még csak a küzdelem eleje, hosszú út várt még ránk, és megannyi fordulatot és meglepetést tartogathatott. Egyensúlyomra és lábmunkámra különösen odafigyelve sasszéztam arrébb, tisztában volt vele, hogy ha esik az összpontosításom, akkor hajlamos vagyok ezekre kevesebb figyelmet fordítani. Hiinari-sama szúrása azonban olyannyira kiszámíthatatlanul érkezett, hogy csupán nagyon kevésen múlott a találat, szinte súrolta a penge a ruhám felszínét. Felfigyeltem a változásra a mozdulataiban, a vágás most sokkal kevésbé volt precíz, ám épp emiatt volt veszélyes. Sietősen távolodtam el újra, hogy ne váljon rendezetlenné a mozgásom.
- Gambatte, Hinari-sama ^.^ - mosolyogtam ellenfelemre kedvesen, úgy éreztem illenék biztatnom, hogy ne veszítse el a harci kedvét. Ám nem szándékoztam visszavenni, újabb rohamot indítottam, és ezúttal egy cselt vetettem be: a törzse felé szúrtam, ám az utolsó pillanatban visszahúztam a naginatát és a combjába kíséreltem meg beledöfni a pengét.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 03 2013, 01:40

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Hinari Kedd Szept. 03 2013, 01:51


Elegem volt, fáradt voltam. Éreztem, hogy nőtt az erőm, mégsem ért semmit, ha el sem találtam. Demoralizáló volt az egész, a szurkolására csak egy keserű mosolyra futotta, elég volt a fullos életére néznem, hogy tudjam, hiába igyekszem. Már igyekezni sem akartam. Kimerítő volt az egész rendezvény, nem is értem, minek jelentkeztem egyáltalán a novára. Eddig csak negatívumok voltak benne, a nyafizós lányka a nyulacskájával, a találkozás a lovaggal se volt valami hű de jó, az a harcos volt talán az egyetlen, aki segített új tapasztalatokat szerezni. Aztán a sztárocska és a nyilvános beégetés, a meccs nélküli döntetlen, és most ez… nem, egyetlen egy pozitívum se volt benne. Semmi. Még a stella se sikerült jól, Rita megharagudott rám, Tai-tól meg egy újabb vereség, ezúttal nézőközönség előtt… ennyit nem ért meg az a pár exp, amivel a Katanám fejlődött. Nagyon nem. Nem szóltam, csak megálltam, a szabdalóra támaszkodva, és azon gondolkodtam, a legi vajon megharagszik-e rám, hogy nem őt használtam itt… bár, mindegy is lett volna, rosszabbul úgyse sikerülhetett volna már ez a pár nap.

Pihikör.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Yurihime Kedd Szept. 03 2013, 02:08

A lendületem felhasználva suhantam el Hinari-sama mellett, és egy keresztlépés segítségével fordultam vissza a kisasszony felé. Azt hiszem most először éreztem magam ennyire magabiztosnak, nem csak ezen a rendezvényen, hanem azóta, hogy fogságba estem ebben a különös világban. Azonban az arcomról ezt nem lehetett leolvasni, a koncentrációtól feszülten pillantottam rá nemes ellenfelemre. Sokat kivett belőlem a küzdelem, enyhén lihegve figyeltem céhtársamat.
- Hinari-sama nem élvezi a harcot... ugye? - kérdeztem tétován, úgy tűnt ő is piheg kicsit - Ha szabad megkérdeznem, mi az oka ennek? Sajnálom, talán kicsit túl komolyan veszem ^.^" - hajtottam le a fejem némileg mentegetőzve. Szerettem volna, ha ő is úgy élvezi ezt a küzdelmet, ahogy én is az összes eddigit, függetlenül attól, hogy nyertem-e vagy veszítettem. Ám tartottam tőle, hogy most miattam vág ilyen komor képet. Leeresztettem a fegyverem.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Yurihime Pént. Szept. 06 2013, 00:28

Kölcsönkenyér visszajár ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 06 2013, 00:28

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'Kaszinó Kocka' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4767256940_9c24c64e09_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Szept. 06 2013, 00:57

Még a kaszinó kockával is 5-ös... xDDD

Sóhajtottam, hirtelen nem tudtam mit mondani a lány kérdésére... meg úgy egyáltalán... Mondjam meg az igazat? Semmiképpen. Hazudjak neki? Azt meg nem illik. Megint sóhajtottam, majd megforgattam kicsit a vállam, hátha csak velem volt a baj eddig.
- Igazából furcsa újra a szabdalóval harcolni - feleltem végül, s halványan elmosolyodtam, miattam ne érezze rosszul magát. Végülis, félig igazat is mondtam, benne volt ez is, habár hogy mégis milyen mértékben, arról nekem sem volt fogalmam. Kicsit kiegyensúlyozatlannak éreztem magam a Katana nélkül, de ezúttal megpróbáltam az előnyömre fordítani a helyzetet, s amíg ő pihent, s leengedte kicsit a védelmét is, addig igyekeztem felé vágni, az utolsó pillanatban mégis visszahúzva a pengét, és inkább alulról rátámadni.


Edit: Ez már télleg kezd uncsi lenni... .___.


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 06 2013, 00:58-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 06 2013, 00:57

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Yurihime Pént. Szept. 06 2013, 01:18

Úrrá lett rajtam egy érzés, ahogy némi töprengés után Hinari-sama szólásra nyitotta a száját. Olyan volt, mintha visszatartott volna valamit. Csupán megérzés volt, hiszen nem is volt mire támaszkodnom indoklásként, de ott volt. Alig észrevehetően biccentettem egyet, udvariatlanság lett volna részemről tovább faggatózni, noha kicsit sajnáltam, hogy nem osztja meg vele, mi bántja, s így segíteni sem tudok.
- Megértem, én ezért választottam azt a fegyvert, amit egyébként is használok ^.^ - feleltem végül mosolyogva. Ennek a naginatának rendkívül jó volt az egyensúlya, még ha ahhoz könnyű is volt, hogy igazán jelentős csapásokat indíthassak vele. Mindenesetre nem terelődött el a figyelmem, felkészülten vártam a támadást. Meglepett a csel, bevallom nem számítottam rá, de szerencsével sikerült még időben hátralépnem, és azzal a lendülettel, kihasználva a naginata hosszabb mivoltát visszaszúrtam még hátrálás közben.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 06 2013, 01:18

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Szept. 06 2013, 01:27


Átrakhattam volna életre. Teljesen felesleges lett volna, ígyis legszívesebben a föld alá süllyedtem volna el, annyira le- és megalázó volt az egész helyzet. Elhúzni meg a világért se húztam volna el, egyetlen perccel sem akartam többet tölteni a pályán, mint kötelező. Körül se mertem már nézni, eldobtam volna a szabdalót a fenébe, és lehívtam volna a Katanát... kár, hogy nem lehetett. Semmit se értek a pontjaim, a szabdaló bónusza sem, ha el se tudtam találni. Pfff. Támadtam újra, naná hogy, mást nagyon úgyse lehetett, nem válaszoltam neki, még a végén olyat mondtam volna, amit nem szabad. Ehh. Mindegy is. Két kézzel kezdtem, merthát miért ne, biztosabbnak éreztem vele a rohamot, majd váltottam egykezesre, hogy akkor is elérjem, ha újból hátraugrik. Bár most őszintén, télleg nem volt semmi értelme, egyhelyben is állhattam volna, az eddigi eredmény ugyanez lett volna.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari Empty Re: [Nova 3. kör] Yurihime vs Hinari

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.