Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

4 posters

Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 27 2013, 13:06

Yoshiaga
Élet: 60 HP
Fegyverkezelés: 21
Erő: 36+4 HP vérzés
Kitartás: 7
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: (1) nem használhat specet
Páncél: 14

Felszerelések:

Hinari
Élet: 75 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 13
Kitartás: 8
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 15
Páncél: 14
Képesség: Element Absorb

Felszerelések:

Yoshiaga sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.
Hinari sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Hinari
Hinari
Yoshiaga
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal0/0[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 27 2013, 21:22


Viszonylag akadálymentesen végeztem az előző ellenfelemmel a nován, így már alig vártam, hogy kiderüljön a csoport tagjainak jelenlegi pontszáma. Érdeklődve tekintgettem az eredményjelzőre, és mélyet sóhajtottam, amikor megláttam a többi mérkőzés végeredményét. Nagyon sok múlik most ezen a párbajon. Talán a továbbjutásom is.

Hiába voltam feszült, arcomon őszinte mosollyal léptem ki az arénába, szemem végigjáratva a közönség sorain, miközben a professzor felé ballagtam. Semmit sem tudtam róla, csak azt, hogy burkokat árul. Sajnos a stellás meccseim megakadályoztak benne, hogy megfigyeljem őt a lelátóról, habár aligha hiszem, hogy a nyuszis kislányra kíváncsi lettem volna. Nem tetszett, ahogyan manipulálja a nézőket, és nem utolsó sorban, ahogyan kihasználja, amit nem kéne. Nem is csoda, hogy a többi párbaját hozta… Nyugalom. Mélyet lélegeztem, lassan fújva ki a levegőt. Nem szabad, hogy dühöm felülkerekedjen a tisztánlátásomon, fő a koncentráció maximalizálása és az ártó gondolatok teljes kizárása.
- Üdv, Hinari vagyok – mutatkoztam be illedelmesen, majd egy kissé hátrébb léptem, és megvártam, amíg véget ér a visszaszámláló.

Amint megszólalt a gong, már rugaszkodtam is el a talajtól. Kardom visszaverte a nap sugarait, magabiztosságot sugallva a környezet felé, s miközben a levegőben voltam, gondolatban kimondtam a szót. A szót, aminek eddigi sikereim köszönhettem, ami egyszerre jelentette az erőt és lényem pillanatnyi elemét is: Föld!
Egy utolsó szemkontaktus, és már mellette is voltam, térdeim behajlítottam, úgy indítottam útjára a szabdalót. Egy féloldalas vágással indítottam, majd – figyelve rá, hogy a férfi roppant fegyverétől minél távolabb legyek – egy szúrással is bepróbálkoztam, mielőtt hátraugrottam volna. Ezek után szinte azonnal védekező állást vettem fel, érdeklődve nézve Yoshiaga életcsíkjának alakulását.


Képesség használata miatt az erőm növekedik 15 ponttal, sebzés így 28.
Két dobás a két támadásra.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 27 2013, 21:22

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Jún. 01 2013, 15:33

// Élet: 18 //

Túl gyors volt nekem. Látszott a tapasztalata és, hogy tudja mit csinál. Egy erős és elszánt játékos volt, lehet, hogy éppen ennek a látványa miatt blokkoltam le egy ideig. Ezt az időt ki is használta és belém is vágot kettőt. Az életcsíkom lepergett. Kilátástalan voltam, végső mentsvárként próbáltam letámadni.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal10500/10500[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 15:33

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szomb. Jún. 01 2013, 15:56


Képtelenség volt, ami történt, nem is értem, hogyan találhatott be mindkét támadásom. Amint hátraugrottam, meg is engedtem magamnak egy halvány mosolyt, és két kézre fogtam a szabdalót. Bárcsak velem lenne a Katanám. Ő biztosan tudná, hogyan védekezzek egy harcos ellen, amíg nekem fogalmam sem volt róla, ellenfelem mégis mire készülhet azzal a hatalmas fegyverrel. Összeráncolt homlokkal igyekeztem belőni a támadás irányát, és vagy elugrani előle, vagy blokkolni valahogy, ám utóbbit szinte rögtön kizártam, mivel erőm nem vetekedhetett az övével. Talán még a szemem is becsuktam egy pillanatra, amikor lecsapott, ám csupán a közönség felhördüléséből és a szokásos bizsergés hiányából következtethettem a lehetetlenre: elvétette. Vagy én hárítottam? Az események összefolytak szemeim előtt.

Alig maradt élete, én pedig gyorsan szerettem volna végezni. Gyorsasági előnyöm nyilvánvaló volt, s ezt meg is próbáltam maximálisan kihasználni: nem hagytam neki időt a történtek lereagálására. Elrugaszkodtam, újfent mellé kerülve, ezúttal két oldalvágással célozva őt, nem figyelve másra, csak a kardom pengéjére és kezeim mozgására. Fontos volt, hogy eltaláljam, hiszen nem tudhattam, mégis mennyi támadás kell neki, hogy levigye az életem. Kasztja miatt pedig semmi jóra nem számítottam…


Két kocka a két támadásra, továbbra is 28 sebzés/találat.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 15:56

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4766612103_86ee832108_s [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Yoshiaga Kedd Jún. 04 2013, 22:06

Folytattam a támadást, lehet, hogy a pánikom segített az ütései elkerülésében, így kár lenne abbahagyni.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal10500/10500[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 04 2013, 22:06

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Hinari Kedd Jún. 04 2013, 22:27


Elvétettem mindkettőt, talán valami láthatatlan erő akarta kiegyenlíteni az állást. Nehéz volt eltalálni, ügyesen mozgott, nem csoda, hogy a meccs elei dupla sebzésem után már jobban ki tudta számítani a mozgásom. Túl sokat tettem beléjük, túl sok energiát, így éreztem, ahogy fáradok, bár egy vágásra azért futotta még. Az életcsíkomra néztem, amiből jócskán lement, brutális erő ez egyetlen vágástól. De nem, még nem váltok. Nem válthatok, mert akkor később használhatom újra a képességet, ez pedig végzetes hiba lenne a professzor ellen. Sőt. Ki kell használnom, amíg még a föld elemének hatása alatt állok, hiszen akár egyetlen, jól irányzott találattal véget vethetek a párbajnak. Ha eltalálom, vége, ha meg nem, nos… azzal ráérek akkor foglalkozni, amikor bekövetkezik. Nem érdemes olyanokon idegeskedni, ami még nem történt meg, inkább a jelenre kell koncentrálni.

A kis pihenés után végül megindultam, mellé értem és vágtam, hasítva a levegőt és remélhetőleg a testét is, majd hátraugrottam, és vártam rövid akcióm hatását.


Élet: 75/49 Páncél: 14/0
Első kör pihenőkör, második kör támadás (28-as sebzéssel). Képesség a kör végén megszűnik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 04 2013, 22:27

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Yoshiaga Kedd Jún. 04 2013, 22:41

Könnyek gyülekeztek a szememben és hadonásztam, mint egy hülye, akinek már nincs mit vesztenie.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal10500/10500[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 04 2013, 22:41

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Hinari Kedd Jún. 04 2013, 23:03


Azt hittem, eltalálom, bár rájöhettem volna, hogy ez csak egy álom. Kardom magasba emeltem, őt sebezni meneteltem, a nap fényesen csillogott, fegyverem hegyén élénk nyomot hagyott. Képességemre még nem számíthattam, annak betöltési idejére vártam, ám eközben is szótlanul, megszúrtam őt elég vadul. Hogy eltalálta-e? Kérdés, nem tudhattam én azt végképp, ránézni a sávjára, beletelt majd egy órába. Kettőt vágtam, nem többet, majd ugrottam hátra, a tömeg szavára se reagálva. Így játszottunk mi ketten, mint két tehetetlen.

De reméltem, ezen átkot megtörni elsőként lesz az én érdemem.


Élet: 75/49
Két dobás a két támadásra. Találatonként 13 sebzés.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 04 2013, 23:03

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Yoshiaga Szer. Jún. 05 2013, 18:16

// Élet: 5 //

Ismét eltalált. Az életem már kritikusan alacsony volt. Lelkileg és testileg is felkészültem a következő támadásomra és leálltam a kobakom vakargatni. Mégis mi volt ez az őrület? - kérdeztem magamtól, hiszen szokatlan, hogy ilyeneket teszek, értem ezalatt a hadonászást.

// Pihenő kör. Neked a köviben szintén egy pihenő. //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal10500/10500[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szer. Jún. 05 2013, 18:55


Nagyjából tartottam az ötven százalékos arányt, igaz még így is nehézkesen: elszoktam már a szabdalótól. Mintha egy idegen, nem a kezembe illő tárgyat szorongatnék, vágni is máshogy kellett vele, hogy a szúrásokról már ne is beszéljünk… furcsa volt, és kényelmetlen. Az alatt a rövid idő alatt, amíg a Katanával gyakoroltunk, egészen hozzászoktam, így most mindent újra meg kellett tapasztalnom, több kevesebb sikerrel.
Látszólag ő is elfáradt, ezúttal nem támadott, így igyekeztem kihasználni az előnyömet. Minden előnyömet. Kivártam, és inkább a taktikán gondolkoztam, mielőtt nekivágtam volna. Kibírtam még egy csapását, ebben teljesen biztos voltam. Épphogy, de maradni fog életem. Ennek tudatában pedig érdemes lenne nem az árnyéktank-módszert választani, hanem inkább a pontosságra kéne fektetni a hangsúlyt. Igen. Igaz, hogy ez kockázatos, ugyanis ha nem jön be, kénytelen lennék rögtön életre váltani, ez viszont eltolja az újratöltődési időt, pont annyival, hogy közben végezhetne velem. Viszont alig van élete…

Mélyen beszívtam a levegőt, és miközben felé futottam, újra aktiváltam az Element Absorbot, magamban kimondva, hogy tűz. Ezúttal a fegyverkezelésemet erősítettem, remélve, hogy a bónusz elég lesz a párbaj megnyerésére. Meglendítettem fegyverem, majd védekező állást vettem fel, hiszen újfent elég fáradtnak éreztem magam.

Élet: 75/49
Első kör támadás, második kör pihenőkör. Képesség FK része aktiválva, ami 20-ról 35-re viszi fel a statot, így nekem 3 vagy afölött, Yoshinak 4 vagy afölött kell dobnia sikeres találathoz.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 05 2013, 18:55

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Yoshiaga Pént. Jún. 07 2013, 01:03

A röpke nyugodt pillanatom után ismét folytattam az eszeveszett támadáskombinációt, már ha lehetett annak mondani a kétségbeesés határtalan erejét.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal10500/10500[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 07 2013, 01:03

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Jún. 07 2013, 09:33


Nagyon, hihetetlenül béna voltam, komolyan nem tudtam elképzelni, hogyan véthettem el a csapást ennyiszer. Pedig csupán egyetlen találat kellett, egyetlen kicsike sebzés, hiszen alig volt élete. Még a képességemnek se volt hatása, hiába növeltem a statot, az eredmény ugyanaz volt, kivéve, hogy most eltalált.
Sóhajtottam. Muszáj leszek életre váltani, méghozzá villámgyorsan, hiszen márcsak neki is egyszer kell sebeznie a győzelemhez. Kétszer vágtam feléje, majd utána magamban kiáltottam a váltószót: árnyék! Ha most nem győzöm le, nagy esélye van, hogy kikapok.


Élet: 150/9+75=84
Nem tudom, hogy lehet-e csak a második kör végén váltani a képivel, ha igen, 3 és afölött már találok, ha nem, akkor 4 és afölött (ha nem, akkor 2. kör előtt valószínű lehet, így első támadás 3 és afölött, második 4 és afölött). Köröm végén élet növekszik, FK visszaesik az eredeti értékére.
Edit: szerencsére nem ezen a lehet-nem lehet-en múlt, így a vonatkozó kérdés nem lényeges, le is kicsinyítettem. Yoshi, ha írsz még, én írnék egy zárót, ha nem nagy gond.


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 07 2013, 09:36-kor.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 07 2013, 09:33

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Jún. 09 2013, 18:19

Az életemet teljesen leamortizálta. Ilyen erős ellenféllel még sosem találkoztam. Kifejezetten örültem, hogy szinte mindenki teljesen a földbe döngölt, bennem volt a remény, hogy ebben a világban igenis erős a versenyszellem és a fejlődési vágy. Megálltam, mint a cölöp, meghajoltam és kezet nyújtottam ellenfelemnek.
- Bár ebből a tornából már kiestem, abban biztos vagyok, hogy még találkozni fogunk. Örvendtem a találkozásnak!
Úgy éreztem, hogy a tornán több rekordot döntöttem. Leggyorsabb és legnagyobb vereség.

// Köszi a játékot! //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal10500/10500[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 09 2013, 18:40


Arcomon megkönnyebbült mosoly szaladt végig, amint megláttam a lila hatszöget, ami blokkolta a csapásom. Fegyverem visszahúztam, majd egy fáradt sóhajtás kíséretében rögtön el is tettem az inventorymba, erőm már nemigen volt a tartásához. Az álláshoz se nagyon, ám illetlen lett volna csakúgy spontán leülni, így, habár egy kicsit inogva, de azért boldogan nyújtottam én is a kezemet.
- Köszönöm szépen a párbajt, remélem így lesz – feleltem.

Örültem a hozzáállásának, többet jelentett, mint az eddigi győzelmeim száma együttvéve. Hogy végre én is jóérzéssel hagyhatom el a küzdőteret, hogy végre nem kell azon agyalnom, vajon emberileg jobbat tett e volna a vereség, hogy megérte-e győzni. Kimerültem. Megvártam, amíg újra levegőhöz tudok jutni, majd, intve azért egyet-kettőt a közönség felé is, elindultam a váróterem felé. Szerencsére ma már nem lesz több mérkőzésem, így lelkiismeret-furdalás nélkül ültem le a lelátóra, és néztem végig azt a pár küzdőteret, ami még hátra volt a novából. Mivel nagy valószínűség szerint továbbjutottam, érdemesnek tartottam utánanézni, kikkel is kerülhetek össze, illetve megtudni róluk minél többet. Ebben persze a nézők közül is sokan a partnereim voltak, egy-egy ismerős arcot mindig felfedezni véltem, így a nap végére nagyjából le tudtam vonni azokat a következtetéseket, amiket szerettem volna. Megvoltak a nevek és a pontjaik is, igaz utóbbiakról csak nagy vonalakban tudtam informálódni, ám ez is jóval több volt annál, mint amire számítottam. Miután véget ért a nagyszabású esemény első napja, elégedetten teleportáltam a céhházba, és dőltem le az ágyamra aludni. Érdekes lesz a holnap. Már alig vártam.


/Én is köszi! ^^/
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal29686/10100[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Szer. Jún. 12 2013, 00:01

Izgalmasra sikeredett a párbaj, és a közönség is jól szórakozott a számukra nem túl szimpatikus Hinari folytonos hibáin. Ettől függetlenül a kardforgató nyert.

Győztes: Hinari
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_bal0/0[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F3] Yoshiaga vs Hinari Empty Re: [Nova F3] Yoshiaga vs Hinari

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.