Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

4 posters

Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 15 2013, 11:17

Yoshiaga
Élet: 60 HP
Fegyverkezelés: 21
Erő: 36+4 HP vérzés
Kitartás: 7
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: (1) nem használhat specet
Páncél: 14

Felszerelések:

Tiffany Williams
Élet: 120 HP (Montgomery 70 HP)
Fegyverkezelés: 0
Erő: 25
Kitartás: 9
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 11
Páncél: 14

Felszerelések:

Yoshiaga sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, a petet támad, biztos talál, ha idomát. Minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.
Tiffany sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.
Montgomery sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Tiffany Williams
Yoshiaga
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_bal0/0[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Tiffany Williams Pént. Május 17 2013, 14:00

Töménytelen cukorkát ettem meg, hogy felviduljak. A mama megszidna, ha tudná mennyi édességet eszem, mert rosszat tesz a fogacskáimnak, de most muszáj volt, mert a gonosz boszorka néni nagyon sokat bántott. Montgomery is szomorú volt, lekonyultak a hosszú fülecskéi. Nincs más hátra, a következő ellenfelünk ellen győzni fogunk!

- Nézd csak, Monty, a bácsival fogunk megküzdeni. - Mutattam rá a bácsira a karjaimba kapaszkodó plüssnyuszinak tűnő petecskémnek. Nem is sejthette, hogy állatidomárocska vagyok, megbeszéltük Montgomery-vel, hogy most tettetni fogja magát, és akkor meg tudjuk lepni.

- Tetszik tudni, hogy egy csavarocska lóg ki a fejecskéjéből, bácsi? - Kérdezgettem kíváncsiskodva, és közelebb tipegtem, hogy jobban megnézhessem. De akkor egy váratlan pillanatban, miután egy kicsit előrébb tartottam a nyuszikámat, előbújócskáztak a láncocskák a hátacskájából és míg én ártatlanul pislogtam a bácsira, megszurkálták!


A láncocskák a képessége Monty-nak, ezért azt hiszem nem kell dobnom a kocka nénibácsival de ha mégis, akkor tessenek szólni. Ugyanannyi sérülést okoz, mint a sima támadás.
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_bal390/400[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Yoshiaga Pént. Május 17 2013, 14:22

A következő küzdelmemben úgy éreztem, mint egy betolakodó néző. Fellépésem nem okozott nagy siker, az ellenfelemmel ellentétben, aki egy kislány volt, tehát nem csoda, hogy a nézők közül a korabeli fiúk körberajongták. Nem hittem el a tényt, hogy most nekem ezt a lányt kell megtámadnom. Kissé kellemetlen érzés volt a karomban szorongatni a hentest, tudva, hogy ilyen kislányok is a játékba szorultak. Hozzám szólt. Meglepődtem a mondanivalóján.
- Csavar, hol?!
Néztem fel, majd forogtam, remélve, hogy a látásommal valahogy sikerül elkapni a csavart.
- Nem is lóg... - mondtam volna, mire valami átkozott lánc belefúródott az arcomba és a... csavaromba. Úgy látszik, hogy mégis van ilyenem, csak mindig megfeledkezem róla. Gyenge láncok voltak, de sebeztek, mint a dög. Szerencsémre nem tudtak lefogni, de így is elvesztettem a páncélom. Válaszként a kisállatnak rohantam és megpróbáltam kiütni a kislány kezéből. Gonoszan szemeztem az állattal.
- Ilyen veszélyes dolgokkal nem játszadozunk! - mondtam, miközben kínosan lengettem a fegyverem a gonosz játékszer felé.

Élet: 49

sebzés: 40, ha talál
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_bal10500/10500[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 17 2013, 14:22

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Tiffany Williams Hétf. Május 20 2013, 12:27

A csavaros bácsi sokkal-sokkal kedvesebbnek tűnt, mint a gonosz boszorka néni, de ő angol is volt, és biztosan azért bántott engem Montgomery helyett. Pindurkát szomorú is voltam, mert így álcáztam a nyuszikámat, de mostan rájöttem, hogy minél jobban meg kell óvogatnom őt.

- Er... switch! - Kiáltgattam, és a hátacskám mögé dugtam a petemet, így a nagy késecske is engem ért. Feljajdultam és lecsüccsentem, de most nem sírtam, mert nem. Icipicit azért ijesztő volt nem fogok szeretni így segíteni Monty-nak, de hátha vannak olyan gonosz dolgok a tarisznyájában a csavaros bácsinak is, mint Hinari néninek.

- A bácsi buta, Montgomery nem veszélyes és nem dolog, hanem a barátom! - Húztam fel az orrocskámat gőgösen, aztán előszedtem egy cukorkámat és a csavaros bácsi felé hajítottam. Szép rózsaszínűvé változott és jó nagyot pukkant.


Én: 94 HP
Monty: 70 HP
21 HPt leveszek Yoshiaga bácsiról.
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_bal390/400[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Yoshiaga Hétf. Május 20 2013, 12:35

A kislány felém dobott egy cukorkát. Az elején azt hittem, hogy valami irtózatosan veszélyes dolog lesz, és el is találtam. Odafutottam és még egyszer megtámadtam a nyulat.
- Ez a nyúl gonosz és kislányokat nem bántok! Engedd el ezt a démoni teremtményt!

Élet: 28

40 sebzés, ha talál


A hozzászólást Yoshiaga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 20 2013, 14:08-kor.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_bal10500/10500[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 20 2013, 12:35

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Tiffany Williams Csüt. Május 23 2013, 19:08

Odébb ugra-bugráltam, és így a csavaros bácsi nem érhetett hozzám a csúnya nagy késecskéjével. Montgomery nem is volt gonosz és nem is démon, démonocskák csak a mesékben léteznek.

- Monty csak azokkal gonosz, akik bántják őt vagy engem! - Kinyújtottam a nyelvecskémet, aztán intettem a nyuszikámnak, hogy nyugodtan bántsa csak a bácsit, ő is buta felnőtt!


Én: 94 HP
Monty: 70 HP
25 HP sebzés Yoshiaga bácsinak.
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_bal390/400[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Május 25 2013, 14:41

Legyőzött. Nem kellett volna alábecsülnöm a kislányt. Igaza volt, buta voltam és elszánt. Túl bátor voltam és végül ez lett a vesztem.
- Igazad van, Montgomery tényleg a barátod és az őrangyalod. Végig hibás voltam. Remélem mindig is ennyire jó csapat maradtok ti ketten. Gratulálok! - mosolyodtam el és vártam, hogy a kislány végezzen a küzdelemmel.

Élet: 3

// Köszi a játékot! Very Happy //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_bal10500/10500[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Tiffany Williams Vas. Május 26 2013, 19:54

A csavaros bácsi váratlanul abbahagyta a hadonászást a hatalmas késecskéjével. Nagyokat pislogtam rá, olyan furi volt, hogy most igazat adott nekem. Lehet nem is olyan buta felnőtt, mint a többi, ha belátja, hogy én okosabb vagyok nála és jobban tudom, akkor nem is lehet az.

- A bácsi még nem is veszített. - Mondtam, de aztán leengedtem a földre Montgomery-t, és ő nem bízta a véletlenre. Tett két lépést előre, aztán mind a négy láncocskájával támadott, a bácsit négy különböző helyen megcélozva. - Most már igen! - Ugribugrottam egyet örömömben, volt egy győzelmem! *-*


Én is köszönöm szépen. Smile
Tiffany Williams
Tiffany Williams
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 04.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_bal390/400[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_ures  (390/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 27 2013, 12:46

Különös küzdelem volt egy fiatal lányka és a szórakozott professzor között, a nyertes kiléte azonban egy pillanatig sem volt kétséges.

Győztes: Tiffany Williams
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_bal0/0[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams Empty Re: [Nova F2] Yoshiaga vs Tiffany Williams

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.