Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

5 posters

Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 15 2013, 11:22

Ryutoshi Kurasai
Élet: 40 HP
Fegyverkezelés: 12
Erő: 21
Kitartás: 18
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: 8
Páncél: 32

Felszerelések:

Hinari
Élet: 75 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 13
Kitartás: 8
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 15
Páncél: 14
Képesség: Element Absorb

Felszerelések:

Ryutoshi sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 6. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.
Hinari sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 3. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.

Ryutoshi aktív képességénél: Ryutoshinak 41 a sebzése és 6-ot, Hinarinak pedig 4-et kell dobnia sikeres támadáshoz, Ryutoshi 5, Hinari 4 körönként pihen és Hinari négyszer támadhat, míg Ryutoshi egyszer.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Hinari
Hinari
Ryutoshi Kurasai
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szer. Május 15 2013, 13:09


Nem tetszett ez az egész. A hangulatom és motivációm sehol sem volt az eredetihez képest, pedig mindkét előző meccsemet nyertem. De hogy? Valószínű megbántottam egy céhtársat, vagy nem tudom, pedig egyáltalán nem volt célom, most pedig… ehh, le tudtam ütni egy síró kislányt. Nagy ügy. Pff. Ráadásul még a bírók is elszúrták, ennek felismerését pedig a nyafizás segítette elő, amit Tiff levágott utána. Amivel úgy egyébként semmi gond nem lett volna, mert így igazságos, de a stílus… a stílus elvette a kedvemet ettől az eseménytől, de teljesen.
Azért csak elballagtam a következőre is, erőnek erejével győzködve magam, hogy egy ilyen jelentéktelen semmiség nem befolyásolhat, nem befolyásolhatna, hiszen csak át kell gondolnom a miérteket, és rájönni, hogy én mindezek fölött állok. E tény megfogalmazódása mosolyt csalt az arcomra, először az elmúlt időszak alatt, és ha szánt szándékkal is tettem eleinte, csak-csak átvette a tudatalattim is az érzést. Megnyugodtam. Átléptem a hogyanok felett, a stílus felett, minden felett, ami árthat, egyszerűen nem volt hatással rám többé. Örültem, hogy tiszta gondolkodásom lehetőséget adott erre, és immáron emelt fővel lépdeltem az aréna felé. Nyernem kell, mindkét mérkőzésemet a csoportban, ez minden, amit tehetek.

- Szia! – köszöntem a lovagnak, és meglepődve vettem tudomásul, hogy indikátora már más, mint a közös küldetésünkön – Sok szerencsét! – mosolyogtam rá, és vártam, hogy elkezdődjön a mérkőzés. Régen nem találkoztunk. Talán ezúttal más lesz, és én is elégedett leszek a végeredménnyel. Akármi is legyen az.
Nem pazaroltam az időt, kardom szemmagasságba emeltem, és szinte száguldottam feléje, lépteimmel felverve a port. Egy erőteljes elrugaszkodás, gondolatban kimondva a kulcsszót: Föld! és már repültem is tovább, meglengetve a szabdalót a levegőben. Előtte értem földet, behajlított térdeimmel felfogva és továbbítva a lendületet, és egy duplavágással indítottam.

Élet: 75/75, páncél: 14/14
Képesség aktiválódása esetén sebzés nő 15-el.
Kétszer támadok.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 15 2013, 13:09

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari 4767250438_224285ea8b_s [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Szer. Május 15 2013, 21:32

Egy régi ismerőssel találkoztam.
- Üdvözlöm Hinari kisasszony. - mondom mély meghajlással, és ha Hinari engedi, akkor egy kézcsókkal is színesítem.
Hinari indulás után rögtön támadott, de csak az egyik támadásával talált célba. Fogtam Buzogányom és a kisasszony gyomrát céloztam.

Élet:
40 HP 4 P

_________________
Spoiler:
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 15 2013, 21:32

The member 'Ryutoshi Kurasai' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szer. Május 15 2013, 21:46


Lendületem segítette a cél elérését, s ahogyan kardom a testét vágta keresztül, ő is akcióba lendült. Második támadásom, a duplavágás befejező része sajnos már nem érhetett célt, vagy a lovag táncolt el előle ügyesen, vagy csak engem zavartak össze a reflexeim. Nehéz volt egyszerre figyelni a támadásra és a védekezésre is, s ahogyan ugrottam hátra az elemi erővel lesújtó buzogánya elől, bizony nem voltam képes megfelelően célozni.

Kiegyenesedtem, és fújtam egyet: nem volt egyszerű, máris kifáradtam, amíg a velem szemben álló lovag sziklaszilárdan állt velem szemben. Igaz, hogy ezúttal támadása nem ért célt, de megakadályozta az enyémet is, nem is beszélve arról, hogy per pillanat nem voltam képes duplán sebezni. Nyeltem egy nagyot, és összeszedtem magam. Bólintottam, önmagam motiválására, és most oldalról közelítettem meg, sokáig fenntartva a szemkontaktust. Amint a közelébe értem, balra hajoltam, és egy szúrást indítottam valahová a mellkasa környékére.


Élet: 75/75, páncél: 14/14
Egy pihikör, egy támadás (28 sebzéses).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 15 2013, 21:46

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Május 16 2013, 05:12

Hinari ismételten betalált, de ez is ugyanazzal járt mint az előző támadása, azaz ellentámadást indítok. Nekiindulok, majd felemelem Buzogányomat magasra emelve lesújtok a lány bal kezét célozva.

Élet:
16 HP 0 P

elnézést elfelejtettem átlépni....


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 16 2013, 05:13-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 16 2013, 05:12

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Hinari Csüt. Május 16 2013, 11:00


/Ayani xD/

Ezúttal mondhatni sikeresnek bizonyult a manőverezésem, láttam, ahogyan a penge piros pixeldarabok szórását okozva hasít bele ellenfelembe, ám ezzel egyidőben másra is figyelmes lettem. A lovag nemigen foglalkozhatott az őt érő sebzéssel, villámgyorsan emelte fegyverét, és felém sújtott vele, egyenesen a szabad, kardnélküli kezemet célozva. Mondhatnám, hogy egy ilyen gyorsan mozgó és kis felületű testrészt bizony nehéz eltalálni, ám ezúttal pontosan célzott.

Hátraugrottam az életcsíkomat szemlélve, de megnyugodva vettem tudomásul, hogy még képes vagyok túlélni pár ilyen csapást. Páncélom ugyan már nem volt, de a tényleges pontjaimból nem vitt le sokat. Megindultam tehát, és minden előzetes taktika nélkül, spontán mozogtam, igyekezve azt a hatást kelteni, hogy tudom, mit csinálok. Az utolsó pillanatban változtattam irányt, vágást indítva felé, majd kénytelen voltam újra hátraugrani, hogy pihenhessek.

Élet: 75/68
Támadás 28as sebzéssel, majd pihikör.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 16 2013, 11:00

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Pént. Május 17 2013, 19:21

A csapásom betalált, de Hinari rögtön megindított egy ellentámadást. Nem tudtam elkerülni, de szerencsére a támadást megakasztotta a rendszer. Biccentek feléje, majd azt mondom.
- Gratulálok kisasszony. Sok szerencsét a továbbiakban. - egy kézcsókkal is megpróbálom jutalmazni Hinarit, majd utána távozok ugyanolyan hangulatban, mint ahogy jöttem. Semmilyen hangulattal (vagyis nem pozitív és nem is negatív).

_________________
Spoiler:
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 18 2013, 10:15

Újabb füttykoncert kísérte a mérkőzés végét jelző feliratot, de hogy a rövidsége vagy a győztes személye okán, az talány marad...

Győztes: Hinari
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari Empty Re: [Nova F2] Ryutoshi Kurasai vs Hinari

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.