Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Koboldok Kincse

5 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by Taidana Szomb. Dec. 01 2012, 12:40

Pont az ilyen helyzetek osztottam el úgy a pontjainkat, hogy hasonló szituációban ugyan már legyünk már némileg ütőképesebbek az ellenfélnél, erre ér ez itt bármit is? Nem! Úgy előttem termett a lány, hogy csak meglepődni volt időm, aztán még megpróbáltam behúzni a fejemet, de túl nagy volt a megilletődöttségem ahhoz, hogy időben reagálhassak, így nagyon csattant a pofon. Egy pofon! Minden úr az égben, pofont osztott le nekem egy lány! Jesszus, pofont!
Na ide figyelj! – nyúltam a keze után, ahogy távolodni akart, ha távolodni akart. Elpattant bennem néhány húr. Én akartam távol maradni tőle, én akartam sebzést leosztani neki, én akartam bántani őt, én akartam élni statpontjaim vélt vagy valós fölényével! Én, én, én, én! És Susaya látványosan ignorálta a kényes szituációt, és biztos voltam benne, hogy ennek igen komoly jelentősége van, bár hogy egész pontosan mi is lenne az, azt mint mindig, most is csak ő tudta, én még csak nem is sejtettem, és ez külön roppantott egyet amúgy is a narancs indikátor láttán már komoly sebzéseket megélt idegrendszeremen, hogy a pofonról vagy arról ne is beszéljünk, hogy mennyire éreztem én, hogy Mr. Morózus Harcos nem fog túlpörgetett reflexekkel beleszállni pofozkodós minicsatánkba, és akkor még arról nem is beszéltünk, mennyire felment bennem a pumpa, ahogy még a lány kérte ki magának, hogy gyilkolós indikátorral flangál itt előttünk, és mégis még neki áll feljebb, hogy ezért meg is szólják.
Bakker! Mi lesz, minket is megölsz?! – kiabáltam vissza, és hacsak nem változott a helyzetünk, avagy még mindig egymással szemben álldogáltunk, és ha sikerült elkapnom a kezét a balegyenes/pofon után, akkor meg főleg éppen jó helyen volt az arca, hogy ezt a tuskózására válaszként nagyjából tíz centiből a képébe ordítsam.


(off) Szintlépéskor minden pontom a gyorsaságomra adtam. Azaz -5 a gyorsaságból = első szintű Taidana. Smile (/off)

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by Taiga Kagami Szomb. Dec. 01 2012, 16:58

Még az alagútban kérdezte tőlem, hogy a rossz fiúk kategóriájába tartoztam-e. Ez egy nagyon érdekes kérdés volt ugyanis a válasz egyszerre volt igen meg nem. Jó pár embert megvertem ami rossz ám jó is mert azok még nálam is rosszabb és gonoszabbak voltak.
-Megítélés kérdése ki a jó és a rossz. Én pusztán meguntam, hogy ezek a nagypofájúak gengszteresdit játszottak és akárkit agyonvertek akit csak akartak. Ezért én az ő kobakjukat vertem be. Sajnos sokkal többen voltak mint gondoltam és a pletyka villámgyorsan terjed akár a rothadás. Bár igaz ami igaz megnyugtató tud lenni mikor vérvörössé válik az arca aki a kezeim közé keveredik.-
Valami furcsa dolog történt velem ugyanis ellenállhatatlan késztetést éreztem aziránt, hogy még többet meséljek ennek a lánynak a múltamról. Talán azért mert a mosolya pont olyan volt mint annak az angyalnak aki a tehetetlen testemet ápolta már hónapok óta és akinek köszönthetően újra mozogni tudhatok.
-Sajnos minden jótettnek megvan a maga büntetése és én a veszett kutya saját testem foglya lettem. Annyira szerettem volna meghalni de annak az idiótának ott fönn más ötlete volt. Küldött egy csodálatos angyalt aki ernyedt testemet ápolta és ki ebbe az idétlen világba száműzött-
Miközben beszéltem igyekeztem nem a szemében nézni ugyanis rögtön elpirultam volna.

A barlangban a golyós trükköm nem vált be ezúttal mindet kivédte a pajzsával. Mikor éppen akcióba akartam lendülni megindult az ellenfél és pajzsával úgy taszított félre akár egy tol pihét. Fájdalmat nem éreztem bár nem is volt időm ezzel foglalkozni. Gyorsan föltápászkodtam pont mikor a kis gyík éles fogait az und-ormány combjába a lány pedig a tarkójába mélyesztette bár ő nem a fogait használta. Éppen csak arrébb tudtam perdülni és a lény már az egykori fekhelyemen heverészett. Valami történt vele mert a feje fölött lévő zöld csík sárgára váltott bár nem voltam tisztábban ennek a jelentőségével. Ahogy lény tápászkodott fel szemeivel a lányt vette célkeresztbe. Ez teljesen felzaklatott két okból is. Először, hogy van pofája egy lányt megtámadni másodszor annyira gyengének tart, hogy inkább egy lányt támad meg.
-Nem merészelj lebecsülni te szemétláda kitaposom a beled!-
Üvöltöttem és elkezdtem rohanni felé miközben kelt fel kezemben a még mindig izzó gömbbel. Az a célom, hogy az arcába nyomjam a gömböt de a kis gyík a nadrág száramba harapva megakaszt. Azt szeretné közölni velem, hogy az alacsony életerőm miatt inkább távolról támadjak úgy, hogy levegőt fúj ki a száján. Ha RenAi nem tudja elmagyarázni nekem a jelbeszéd értelmét újabb közelharcba bonyolódok ha igen távolról támadok.
Taiga Kagami
Taiga Kagami
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Aug. 29.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by Shade Vas. Dec. 02 2012, 16:46

A lány az idomár sráchoz beszélt, mintha valami vad lett volna dühösen, pufogva üvöltött. Kissé úgy nézett ki a dolog, mintha veszekednének, úgyhogy nem akartam zavarni, így hát a falhoz álltam, és távolról szemléltem a szociális problémáikat, amiket nem tudtak nyugodt körülmények között megvitatni, inkább választották a primitív, fizikai erőszakot, és az egymással való ordibálást, ami kifejezetten fülbántóra sikerült.
-Az emberi elme, kész rejtély.- motyogtam, majd a tenyereimet hozzá szorítottam a füleimhez, hogy ne halljam annyira az üvöltözést, csak bambán bámultam előre, közben megbizonyosodtam a tévedéseimről, és hallucinációimról. Összetévesztettem a fiút átváltozását, és a lány fegyvere is, csak szemfényvesztésnek bizonyult. A balfülemtől a szememig csúsztattam a kezemet, majd megszorítottam az ott fekvő virtuális izmokat, csontokat, és inakat. Nem tudtam a tévedésemre sokat reagálni, eddig nem fordult elő kétszer egymásután velem, hogy félrenéztem valamit. Mindegy, már megtörtént. Fölpillantottam. Még mindig veszekedtek ez már kibírhatatlan. Erőt vettem magamon, és számomra igen nehéz dologra szántam el magamat. Odasétáltam, majd szétlöktem őket. Unatkoztam, a lány felé fordultam, ahhoz hogy meg tudjam csinálni, minden bátorságomat össze kellett szednem. Visszakaptam a pörölyt, majd a kezébe néztem, egy buzogány volt a kezében.
~Buzogány? Melyik kaszt használja?~ figyeltem a másik kezét is, de ott nem volt semmi.
~Harcolni kell… ebben a világban máshogy nem élhetem túl, le kell győznöm. Meg kell ölnöm. Meg fogom ölni.~ ha szavakban mondtam volna, akkor most már ordítottam volna, de így csak enyhe ingerültség, és szapora, mély légzés mutatta a jelét. Rámarkoltam a pörölyre, és futni kezdtem a lány felé, közben nem éreztem félelmet. Talán eltalálom.
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by RenAi Vas. Dec. 02 2012, 21:15

Valahogy nem gondoltam volna hogy Kagami is tud bőbeszédű lenni, de örömmel hallgattam végig mondandóját amiben a múltjáról beszélt. És némi felvilágosítást adott hogy a rossz fiú is lehet jófiú, ezen elgondolkoztam kicsit, ahogy mesélt magáról picit megsajnáltam, de nem mutattam ki ugyanis biztosra vettem hogy megsértettem volna vele. Sokat nem de eleget tudtam meg a fiúról ahhoz hogy szimpatikussá váljon a szemembe. Miközben magáról beszélt igyekezte elkerülni hogy a szemünk találkozzon, én végi a fiút néztem és persze néha néha a lában elé is kukkantottam. Majd nem sokra rá oda értünk egy teremhez melyben a fiú volt lábánál felakasztva, valószínűleg öntudatlan állapotban és persze egy jól felszerelt mob is akadt bent aki amint észre vett minket támadott is. Kagami első támadása sikertelen volt majd, majd a petje is bepróbálkozott egyszer. Ezután Kagami egy ügyes kis tervel állt elő, amit azonnal be is vetettünk, persze mint mindig most egészen úgy alakultak a tervek ahogy mi az szerettük volna. Kagami még meg is sérült, amint a mini boss szerűséget próbálta támadni, a szörny pajzsáról visszapattanva igyekezett minél hamarabb fölpattanni és támadásba lendülni. Eközben Kagami kis petje is bevetette magát némi sérülést okozva a szörnynek, majd szinte egy időben ezzel támadtam én is a tarkóját sikerrel. A szörny még hasra is vágódott, gyorsan az életcsíkjára néztem és szinte sárgásat kezdett ölteni, ennek örültem. De nem kellett sok a szörny összeszedte magát és ismét támadásba lendült, most engem szemelt ki magának. Kagami fel is ordított hogy ne merészelje lebecsülni. Majd támadásba is lendült legalábbis szeretett volna, de petje megállította ebben. A nadrágja szárába harapott és és levegőt fújt ki a száján elég feltűnően. Majd ismét a szörnyre néztem, nehogy időközben ledaráljon, így gyorsan védekező pózt is vettem fel.
- Nincs baj Kagami, ez így lesz jó! Kiáltottam oda a fiúnak.
- Szerintem azt szeretné ha távolról támadnál elvégre ha jól tudom kevés az életed. Nekem meg még mindig sok van. Jelentettem ki. Majd ismét a fiúra mosolyogtam.
- Én védekezek lekötöm a figyelmét és ha bármiféle alkalmam adódik támadok a speciális képességemmel. Szeretném ha te és a peted hátulról ostromolnátok. De, mond ha van valami ötleted. Mondtam némi taktika szerűséget felállítva ezzel. Eközben körbenéztem hogy mégis mekkora a terem és miket tudok benne kihasználni.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by Sachi Kedd Dec. 04 2012, 10:23

Kagami, RenAi

Nem telt el sok idő, mindössze az események folytak a megkezdett ütemben. Ren viszont Kagami és gyíkja közbenjárására elhanyagolta védelmét, tulajdonképpen meg sem próbált védekezni és a nagy kobold már ott is termett, hogy rövid kardja jól tervezett mozdulatával a lány vállába szúrjon és már húzódjon is vissza pajzsa takarásába. Egy lépésre pedig még volt ideje, így hát kicsit oldalra rándult... melynek hatására ha nem is tökéletes mértékben, de mindketten vele szembe kerültek!


Taidana, Hasarii

Ideát sem tellett az idő, egyedül a trió szópárharca váltott át egy egészen más kategóriába. A lány még éppen hogy csak úgy szökkent hátra Hasatii hirtelen közeledése elől, hogy az őt megfogó Taidanat akaratlanul magával rántotta, aki pedig néhány lépéssel odébb tulajdonképpen kiejtette a kezéből
- VAN KÉPETEK?! BUNKÓK!!! - adta elő lassan hisztérikus dühhel, buzogányát szorongatva - Ezt nem hiszem el! tt mindenki nekem esik, ha felteszek egy kérdést?!
Unta a banánt bizonyosan, nem lehetett az első eset hogy maga ellen hergelt valakit, talán éppen nem szándékosan. Akkor viszont mire számított a hanghordozásával és kiválasztott szóhasználatával? A már futó Hasarii ekkor meg is tette a kívánt távot és lesújtott a lány fejére, vagyis a lány fejének a helyére, ugyanis az hátralépett és az övénél gyorsabb mozdulattal rásózott a bal vállára, fegyverrel. Ironikus módon a lány buzogánya éppen annyi sebzést okozott, mint néhány pillanattal korábban egy kobold, két járattal arrébb. Itt azonban a lány megfordult és futásnak eredt visszafelé
- Ebből elég, pfft... FÉRFIAK!!! - kiáltotta vissza
Mit tettek? Ha megpróbálkozott, Taidana utána futhatott még ha a köztük levő távolság lassan távolodott is. Észrevehette, hogy futás közben buzogányával sorra pusztította el a fáklyákat, kivétel persze a járat végén égőket


/sebződések

- RenAI: 26-7=19
- Hasarii: 16-7=9

_________________
[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by Taidana Pént. Dec. 07 2012, 21:25

Ez meg mi a fene volt? – ugrok neki a srácnak, akivel eddig azt hittem, hogy egy csapatban játszunk. Hagyom a fenébe a távolodó lányt, kit érdekelnek random gyilkosok, amikor még hirtelen a saját emberedben sem bízhatsz. – Mégis mi a fészkes fene volt?!
Szegezem neki újra a kérdést, miközben a gallérjába markolok, ha hagyja.
Úgy lettem odébb lökve néhány másodperccel ezelőtt, mintha esélyem se volna befolyásolni az események sorozatát. Hagyján, hogy szar érzés volt, de ráadásul olyan események kezdtek el pörögni a szemem előtt – és nem, nem lelki szemeim előtt, és nem is behaluztam az egészet –, amit én mélységesen megvetettem és konkrétan a gyomrom fordult fel tőle.
Komolyan rátámadtál, ember?! Te teljesen meg vagy húzatva? – bökdöstem a kobakját mutatóujjammal, már ha ez még mindig lehetséges volt. Csak azért nem járt közben olyasmiken az agyam, hogy ez kattant, vagy ez nem normális, vagy hogy ez komoly gondokkal küszködik, mert közben egy piros lámpa villogott, ami azt hirdette állandóan: egy lehetséges piros-indikátoros játékos a „partnered”.
Komolyan képes lennél kinyírni valakit? Beszélgetni nem beszélgetsz, csapatmunkára képtelen vagy, de egy másik embernek minden további nélkül nekiugrasz? Szerintem nálad hibádzik valami. Orvosra van szükséged, és nem egy pörölyre a kezedben! – Lassan kezdtem kitombolni magamat. Susaya méteres távolságra tőlünk figyelte a műsort. Nem mozdult.
Ha rajtam múlik, csak most engedem el végleg a fiú ruháját. Iszonyatosan pattog bennem az ideg, hiszen életveszélyes helyzetben voltunk az előbb, de nem tudom eldönteni, hogy a lány volt ránk veszélyes, vagy fordítva. – Kösz, de én inkább visszamegyek a többiekhez. Talán a legjobb lenne, ha te itt maradnál – zárnám a beszélgetésünket, és indulnék a lány után… a tök sötétbe. A francba… Méterről méterre egyre kevésbé tűnik jó ötletnek ez az egész. Előttem egy karakter, aki már gyilkolt, mögöttem egy másik, aki tuti, hogy fog. Én meg bandukolok a tök sötétben, a falat követve. Nem kicsit volt para a helyzet.
Kicsi Mester, gyere a vállamra. – Érzem, ahogy Susaya a kezemet érinti, majd ismerős súlyával lendül, és már a nyakamon is ül.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by Taiga Kagami Vas. Dec. 09 2012, 20:38

Hála az én kis műsoromnak a gyíkkal a lány nem védekezett megfelelően és z az izé belemélyesztette kardját a vállába. Akkor volt először alkalmam pontosabban megfigyelni milyen egy itteni sérülés. Teljesen másmilyen volt mint a való világ béli sebek. Itt nem nyílt fel az ember teste és nem folyott patakokban a vére. Egy egyszerű pirosan világító folt maradt a kard nyoma ként. Amint a szörnyeteg támadott azonnal vissza állt védekező állásba és addig lavírozott míg mind kettőnkkel szembe nem került. Úgy éreztem majd szét vett a düh úgy álltam ott mint egy tehetetlen barom és valljuk be tényleg az voltam. Miattam sérült meg az a lány ami sokkal jobban fájt mint mikor elütöttek az autóval. Mielőtt ez a sajnálatos esett megtörtént volna az a kis csaj olyasmit mondott nekem, hogy ő lefoglalja szemből én pedig támadjam meg hátulról. Azonban már nem érdekelt mi lesz velem csak ki akartam nyuvasztani azt a férget. Azokra a mocsadékokra emlékeztetett akik megölték azt az öreget és meg is úszták volna ha én nem verem be a fejüket. Sajnos a kezembe lévő tűzgömb már elenyészett így nem tudtam felhasználni.
-Hogy a fenébe mehetett így tönkre. Csinálj még most rögtön.-
Az a gyík pedig kit én folyton csak piszkáltam amióta csak ismertem elkezdett remegni egész testében szinte vacogott. Majd öklendezett és furcsa fulákolo hangot adott ki végül kiköpött két teniszlabda nagyságú gömböt. Mikor ezek kijöttek belőle elterült a földön nyelvét kidugta a szájából és hatalmasakat fújtatott. Bizonyára ez az utolsó trükk kivett minden erőt picinyke testéből. Ami nem is csoda hisz nemrég kelt ki a tojásából mondhatni egy újszülött volt. Fölvettem a gömböket a földről és dühöt pislantásokat vetettem ellenfelemre eközben valamit oda morogtam a lánynak a bajszom alatt-Figyelj a jelre-. Lassan oldalazni kezdtem, hogy egy-vonalba kerüljek a kardot tartó kezével majd üvöltve elindultam felé. A világot nem ismertem annyira mint kellet volna csak reménykedtem, hogy ezúttal nem vallok kudarcot. Mivel a kardos oldalán voltam nem tudott a pajzsával védekezni legalábbis én erre gondoltam. A terv az volt, hogy az egyik gömbbel kivédem a kard csapását a másikkal pedig levágom a bestia csuklóját.
Taiga Kagami
Taiga Kagami
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Aug. 29.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by Shade Kedd Dec. 11 2012, 20:39

A lány a bal vállamra csapott, nem is láttam a támadását. Túl lassú voltam, hogy fel tudjam fogni a sebességét. A bal vállamat találta el, láttam a vöröses, rózsaszínes izzású helyet, és pixeleket, amik kirepültek belőle. Rápillantottam az életcsíkomra.
~9 hp, mi? Talán használnom kéne a potion-t.~ gondoltam flegmán, majd visszafordultam a lányra, aki eközben már elfutott.
-Ez meg mi a fene volt?- üvöltötte az arcomba amire, csak meglepődött pislogással tudtam reagálni.
-Mégis mi a fészkes fene volt?- ordított újra, és közben megfogta a ruhám gallérját, amit már kissé ellenséges jelként fogadtam föl, ezért ha még valamit csinált volna biztosan megütöttem volna a pörölyömmel, de próbáltam türtőztetni magamat.
-Csak szétválasztottalak titeket, mivel lehet, hogy a lány megtámadott volna téged. Jobbnak láttam előbb lépni, mint ő.- próbáltam meggyőzni a fiút, és a szemébe hazudni elrejtve azt, hogy tényleg volt, egy kis gyilkos ösztönöm.
-Komolyan rátámadtál, ember?! Te teljesen meg vagy húzatva?- vágta a fejemhez a következő mondatait.
-Jobb, mintha minket ölt volna meg. Egy vérvörös indikátorból kinézhető.- mondtam, majd megfogtam a csuklóját, de nem szorítottam meg.
- Komolyan képes lennél kinyírni valakit? Beszélgetni nem beszélgetsz, csapatmunkára képtelen vagy, de egy másik embernek minden további nélkül nekiugrasz? Szerintem nálad hibádzik valami. Orvosra van szükséged, és nem egy pörölyre a kezedben!- ordított újra, majd elengedte a galléromat, de én csak egy pillanattal utána engedtem el a csuklómat, közben szorítottam egyet a csuklóján, amit mivel a játékban nincs fájdalomérzet, gondolom nem érzett. Egy kicsit sikerült megszoknom az ordítását, így a többire már nem reagáltam.
- Kösz, de én inkább visszamegyek a többiekhez. Talán a legjobb lenne, ha te itt maradnál.- mondta, majd elfordult, és már majdnem indult a lány után, de mondott valamit, amit nem értettem, a mondata után az állata a nyakába mászott. A fegyveremet a földön hurcolva hordtam, amit megszokottan a csikorgó hanggal jutalmazott, így indultam a fiú után. Mit fog csinálni a srác?
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by RenAi Csüt. Dec. 13 2012, 22:40

Figyelmetlen voltam, miközben Kagaminak próbáltam elmagyarázni mit is tervezek, a szörny habozás nélkül rám támadt és meg is sebzett rendesen. Meglepett kissé. A kardom szorosabbra fogtam, és ellentámadásba akartam lendülni de Kagami addigra már ki is adta a parancsát a petjének. Újabb gömbökkel a kezében állt harcra készen. Előre félek mit tervez, nagyon remélem hogy nem akar közelharcba bonyolódni a mi kis minibosunkkal. Majd nem túl érthetően de egyértelműen nekem célozva szólt hogy figyeljek a jelre. A fiú meglehetősen dühösnek, feldúltnak tűnt. Szinte biztos vagyok benne, hogy ilyenkor megállíthatatlan lenne. Sőt tuti hogy feleslegesen mondanám neki hogy ezzel nincs baj Ő csak támadjon távolról és én közelről, arról nem is beszélve hogy még életem is akad, szóval ha be nyelek egy-két ütést nem lesz tőle komolyabb bajom.
- Rendben figyelek. Tehát válltozik a terv, most előre engedem ugyanakkor én a mob mögé kerülök. Így Kagami támad elsőnek de gyors leszek és rögtön utána támadok a és akkor szörny engem fog támadni. Úgy vettem észre a játékban hogy mindig az utolsó támadót veszi célba a szörny. Ezt még a játék legelején még a portálás és Akihikó „beszéde” előtt figyelhettem meg, amikor az a két lány próbált segíteni a speciális képességem kitanulásában. Az egyikük rátámadt egy szörnyre majd mögém szaladt ezután nekem kellett megsebeznem, és persze nem sikerült rögtön egy vágásból elintéznem a szörnyeket. Tehát amint támadásba lendül én a háta mögé kerülök amilyen gyorsan csak tudok. Amint Kagami támad én is bevetem a speciális támadásom megint. Ha sikerül hátulról akkor kétszer is támadok egymás után a speciális képességemmel. Ha esetleg a szörny megfordul akkor sem hátrálok meg, a legjobb tudásom szerint védekezek és lendülök támadásba és amint csak egy picike lehetőségem is akad a speciális támadásom bevetni azzal támadok. A támadásom igyekszem úgy intézni hogy a mob ne boruljon fel ahogy azt már egyszer megtette, mert feltehetőleg Kagami túl közel lesz hozzá.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by Sachi Kedd Dec. 18 2012, 18:30

/Ez rövid lesz, eleget terheltelek benneteket a késéseimmel/

Zárás

A nehézfegyveres kobold ügyesen hátrált a két játékos kettéválási trükkjére, így tökéletesen nem sikerült ellentétes irányokból közrefogni, már csak a helyiség kis mérete miatt is. Kagami támadására azonban pajzsát maga elé kapta, ergo az éppen támadó játékosra reagált és így oldala védtelenné vált. Ren támadásaiból egy kivétellel mind betalált, s így a mob élete végre azelőtt lenullázódhatott hogy kárt tehetett volna a fiúban. Ezzel egy időben a fogva tartott njk kötelékei pixelekké váltak, s fejjel a földre huppant. Baja természetesen nem esett, mindössze körülnézett és mint aki gellert kapott hálátlanul elszelelt! Akárcsak a játékos lány, kinek buzogánymunkája kissé megnehezítette mindenki számára a kijutást. Talán néhányótokban motoszkált még valami: létezhet a kincs? Mert a két fiú közül bárki is ment vissza a másik járat végébe, három használhatatlan lyukon kívül a falban nem talált semmit! Talán majd máskor? Vajon mit keresett a másik játékos ugyanabban a járatban?

A küldetés azonban teljesült, ahogy a játékfelület annak rendje és módja szerint jelezte is. A korábban megölt koboldkatonák nem lettek felszámítva külön, de a jutalmazás természetesen így sem volt egyforma:

Mindenki
+10 arany: kobold segédcsapat lándzsás v0.9 felfedezéséért, bestiáriumban nem számozott (!)
+10 arany: kobold segédcsapat bunkós v0.9 felfedezéséért, bestiáriumban nem számozott (!)
+25 XP: küldetés alap (az alap tárgyi jutalmak miatt alacsonyabb)

Ren, Kagami
+20 arany: kobold pajzshordozó v0.9 felfedezéséért, bestiáriumban nem számozott (!)

Ren
+10 arany: kobold pajzshordozó v0.9 megöléséért
+10 XP: kobold pajzshordozó v0.9 megöléséért
+A Pajzshordozók Oldalkardja (multikaszt fegyver, kardforgató +2 erő, 8 karakter gyorsaságpont és 7 erő alatt -1 fegyverkezelés mert kaszt miatt megfelelő fizikum nélkül nehezebb használni két fegyvert, bármilyen más karddal együtt felszerelhető = két fegyveres harc! lovag +2 erő, +1 gyorsaság mert megkönnyíti a pajzzsal való harcot árnyharcos +2 erő): kobold pajzshordozó v0.9 megöléséért
+A Kovács Kardja (+1 erő, +2 gyorsaság, +1 fegyverkezelés): küldetés alap

Kagami
+10 arany: kobold pajzshordozó v0.9 megölésében való részvételért
+5 XP: kobold pajzshordozó v0.9 megölésében való részvételért
+A Kovács Irányítópálcája (+3 irányítás, +1 élet, +10 állandó pet életpont*)

Taidana
+A Kovács Irányítópálcája (+3 irányítás, +1 élet, +10 állandó pet életpont)

Hasarii
+A Kovács Pörölye (+5 erő, csak -1 gyorsaság!)


UI: A küldetés elfogadásakor mindenki kezdő volt, ezért nincsen céh jutalom SEM később szerzett tulajdonság (pl érclátás) jutalom




*életpont: nem élet amire költesz, hanem az arra költés eredménye azaz ami pl egy elköltött pontért 5öt jelent

_________________
[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Koboldok Kincse - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Koboldok Kincse

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.