Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Százforintos (Páncélbolt - T3)

+18
Anatole Saito
Asuka
Desdemona
Danee
Kazuma
Suzume
Cardinal
Atoru
Licht
Utahime
Kurokoto
Bacchus
Asasel
Ozirisz
Saya
Tsu
Aida Atsumori
Szophie
22 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Vas. Júl. 28 2013, 19:53

Százforintos (Páncélbolt - T3) Images?q=tbn:ANd9GcRbD2AwyUXW9uReRTIhEVhm3V7YzBT-z2ophMz5dRoRy2no0fjI


A bolt poros és elhanyagolt, táblája hosszú ideje hirdeti: zárva. Aki bármit szeretne az eladótól, annak bizony kell vennie a fáradtságot és személyesen felkeresnie őt. Épp ezért talán az utóbbi időben Szophienak nem is nagyon kellett kovácsolnia...

Kínálat:
Spoiler:



Raktáron:
Spoiler:


Szabályzat:
Csak hozott alapanyagokból gyártok.
A JL tagjai számára minden ingyenes.


A hozzászólást Szophie összesen 65 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 01 2018, 20:27-kor.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Aida Atsumori Hétf. Júl. 29 2013, 20:11

Szia Szophie-chan!
Megvenném a bronzvértet, küldöm máris a pénzt!
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Hétf. Júl. 29 2013, 20:57

Sziabia!
Akkor a megbeszéltek alapján küldöm is a bronzvértet baráti bevezető áron.:3 Térj be hozzám máskor is.^^

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Tsu Szomb. Aug. 10 2013, 15:43

A megbeszéltek alapján 250 aranyért vennék egy vas sisakot, egy kidolgozott bőrruhát és egy birkózó gyűrűt is!

_________________
Szint 2 Exp: 93/100
Pontozás:Élet: 1 (+1 T.)
Fegyverkezelés: 3 (+3 T.)
Erő: 4 (+1 T:)
Kitartás: 3 (+1 T.)
Gyorsaság: 3 (+2 T.)
Speciális képesség: 6
Páncél: 15
Tsu
Tsu
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Szomb. Aug. 10 2013, 15:48

Eladva, elküldve! Térj be hozzánk máskor is.:3

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Tsu Szomb. Aug. 10 2013, 16:01

Nya, egy természetgyűrű 53 aranyért, ahogy kisorsolta a gép xD

_________________
Szint 2 Exp: 93/100
Pontozás:Élet: 1 (+1 T.)
Fegyverkezelés: 3 (+3 T.)
Erő: 4 (+1 T:)
Kitartás: 3 (+1 T.)
Gyorsaság: 3 (+2 T.)
Speciális képesség: 6
Páncél: 15
Tsu
Tsu
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Szomb. Aug. 10 2013, 16:04

xDDDD Küldtem azt is.^^

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Tsu Szomb. Aug. 10 2013, 16:15

XDDD Hosszas alkudozás után, 120 aranyat adok a Mokaszinért xD

_________________
Szint 2 Exp: 93/100
Pontozás:Élet: 1 (+1 T.)
Fegyverkezelés: 3 (+3 T.)
Erő: 4 (+1 T:)
Kitartás: 3 (+1 T.)
Gyorsaság: 3 (+2 T.)
Speciális képesség: 6
Páncél: 15
Tsu
Tsu
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Szomb. Aug. 10 2013, 16:29

xDDDD komolyan adtam volna olcsóbban is.. no de így ma már harmadszorra, eladva, címkézve, postázva.^^

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Saya Csüt. Aug. 15 2013, 11:27

-CsókoJónapot ^^ *kicsit szöszmötöl a tárcájával, aztán átnyújtja az árat a Bőr sisakért* -Akkor ahogy megbeszéltük, ha már alkudozás nem volt XD
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Ozirisz Szer. Aug. 28 2013, 14:30

Belépek a kis boltba, és körülnézek. Nem túl nagy, de nem is lényeges. Odalépek a pulthoz, ahogy meglátom a pult mögött Szophiet, és vidáman üdvözlöm.
Szia Szophie! Mizujs veled mostanában?Rég láttalak... - majd kis szünet után folytatom - Ömm... egy hatalmas kéréssel fordulok hozzád, mint Aincrad egyik legjobb mesteremberéhez. - leteszek a pultra néhány Halvány rugintot és Sída követ, valamint 50 aranyat munkadíjként és folytatom - Ebből ha tudnál készíteni egy Kapcsolat gyűrűt, nagyon megköszönném. Ha jól tudom ezek az alapanyagai, amik kellenek hozzá.
Aztán vártam a válaszát, és lehet kicsit furcsán néz rám, hogy minek kell egy kardforgatónak állatidomár speces gyűrű, de Szophie okos lány, minden bizonnyal sejti hogy mire kellhet.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Szer. Aug. 28 2013, 14:46

Beléptem a dohos szagú kis boltba. Lehet, hogy odahaza igazi gazdasági szakember voltam, de ezt a tudásom itt nem igen kamatoztatom. Nagy sóhajtás keretében kiraktam a "Nyitva" táblát, és elkezdtem rendet pakolni, már amennyire azt egy ilyen kis helyen lehet. Hamarosan a csengő csilingelése zavart meg.. Nem számítottam arra, hogy vásárlók jönnek hozzám, így igencsak meglepődve fordultam meg.
- Ozirisz! - ejtettem ki a nevet. - Hogy találtál te itt rám? - hüledeztem.
Aincrad legjobb mesterembere? O.o - néztem értetlenül a fiúra. Nem mondhatom, hogy a kovácsolásom az egekben van.. No de egy olyan gyűrűt azért én is el tudok készíteni.
- Rendben, megcsinálom. - De minek kellene egy kardforgatónak gyűrű? Minek, ha.. Miért is szoktak a fiúk gyűrűt vásárolni? Legalábbis a játékon kívül miért?
Bárgyún mosolyogva átnyújtom a fiúnak a gyűrűt.
- Azért majd bemutathatnál neki..

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Kedd Szept. 10 2013, 19:40

A következőket tudom kovácsolni a mostani érceimből:

6x Vastalpú Bakancs (+2 erő +2 gyorsaság)

6x Koboldgyűrű  (+2 fegyverkezelés)

6x Aranygyűrű (+3 erő)

13x Bőr sisak (+2 páncél)

6x Bőrruha (+4 páncél)

3x Természetgyűrű (+1 élet)

13x Szakadt (+1 kitartás)

13x Birkózó Gyűrű (+1 kitartás)

3x Bronzvért (+9 páncél)

6x Szalmakalap (+1 páncél)


A hozzászólást Szophie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 12 2013, 15:11-kor.

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Ozirisz Szer. Szept. 11 2013, 03:19

Szophie kicsit meglepődött azon, hogy a boltjában futottunk össze... Akik a barátlistádon vannak, látod azt, hogy merre járnak, többnyire... És amúgy is a közelben jártam - magyaráztam neki, hogy hogyan is találtam rá itt, bár ezzel szerintem ő is tisztában van.
Ó nagyon szépen köszönöm - mondtam a lánynak, amikor elkészítette és átadta a gyűrűt.
Természetesen, bemutatlak bennetek egymásnak, szerintem nagyon jól kijöttök majd - mondtam, mosolyogva Szophie-nak.
Aztán kicsit hosszasan bogarásztam a kínálatot. Szépen összeírta egy táblára, hogy mit tud kovácsolni a birtokában levő ércekből, és melyik tárgy pontosan milyen tulajdonsággal bír. Pár perc tanulmányozás után megakadt a szemem két dolgon. Egy bakancson, és egy páncélon.
Ömm... a Vastalpú Bakancsot és a Bronzvértet mennyiért tudnál nekem készíteni - kérdeztem rá az árakra, majd vártam a válaszát.
Amúgy egész jól fejlődgetek, már négyes szintű vagyok, hála annak, amit tanítottál, és amennyit segítettél rajtam, nagyon szépen köszönöm - dicsekedtem el neki, hogy lépem a szinteket, és juttattam eszébe, hogy nagyrészt neki köszönhető, hiszen ha akkor nem segít eligazodni, és nem tanítja meg az alapokat, akkor még nem tartanék itt. Sőt, lehet, már sehol se lennék...


UI: bocsi h eddig ide nem írtam, de megfeledkeztem róla.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Szer. Szept. 11 2013, 20:13

- Ohh, értem. - motyogtam, és el kezdtem tenni venni, hogy elkészítsem a gyűrűt.
- Remélem.. Biztos nagyon aranyos lány. - mosolyodtam el. Amíg a gyűrűt csináltam, Ozi a többi dolgot kezdte e figyelni, és.. lám csodát, újra jelezte igényét még több páncélra. Nem vett tőlem senki ennyi mindent már meg sem tudom mondani, mi óta.
- A bronz vért 140 arany, a bakancs pedig.. hümm.. - az vajon mennyibe kerülhet a versenytársaknál? Hisz még sem vagyok monopol helyzetben ezen a piacon.. Izé..A vértre emlékszem, mert én is ennyiért vettem még régen az enyémet, de ilyen bakancs mennyi lehet vajon? - Hát figyelj.. Azt megcsinálom neked 80 aranyért. - mosolyodtam el. Üzleti mosollyal természetesen. Mert az első, és legfontosabb pont, hogy mindig bánj kedvesen a vevőddel. Hogy én ezt honnan tudom, ha sosem kellett eladnom semmit? Egyszerű ész kérdése az egész. Mert egy morcos eladó mellett az ember azt feltételezi, hogy meg akar enni, akkor pedig nem jön vissza többet az ügyfél.
- Ennek nagyon örülök.Jó ilyesmit hallani.

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Ozirisz Szer. Szept. 11 2013, 22:43

Az bizony, de még mennyire - mondtam mosolyogva Szophie-nak - ő képes volt előhozni belőlem azt, amiről azt hittem, hogy nem is létezik. Amióta vele vagyok, azóta érzem, hogy élek, és boldog vagyok. És, ha majd idővel kijutunk, akkor is megkeressük egymást, és összeköltözünk. - meséltem a páromról. Életemben először érzem magam igazán boldognak.
Aztán amíg a gyűrűt készítette Szophie, addig bogarásztam a kínálatot, majd ahogy rákérdeztem, mosolyogva mondta az árakat.
Egyelőre még csak érdeklődtem, majd ha szükség lesz rá, természetesen szólok. - mondtam neki, mosolyogva. Még egy-két küldetést jobb lenne bevárnom a költekezéssel.
Régóta foglalkozol kovácsolással? - kérdeztem Szophie-tól kíváncsian. - Én is elkezdtem tanulni a kovácsolást, bár én a fegyverekre specializálódtam. Ezt kovácsoltam tegnap este - majd büszkén letettem a kardom a pultra - Legelső fegyver amit készítettem. Bár még nem a legjobb, de a Kezdő Kardomtól kicsit azért jobb - mondtam mosolyogva.
Egyébként mi újság veled? Hogy telnek a napjaid mostanság? - kérdeztem érdeklődve Szophiet.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Szomb. Szept. 14 2013, 13:04

- HÜmm.. Az jó dolog. Örülök. - mosolyogtam. - Ebben az esetben nem kell szobát fenntartanom neked odahaza. Nem mintha nem lenne ígyis-úgyis üres a fél ház.. - nevettem. Igen, arra a húsz üres szobára gondolva elég mulatságos, hogy ketten lakunk a hatalmas házunkban, plusz néhány szolga. Az angol házunkról nem is beszélve. Szinte biztos vagyok benne, hogy ha valaki körbevezetne a saját házamban, tudna újdonságokat mutatni nekem.
- Nem régóta, talán az ötödik szintemtől, vagy valahogy úgy.. Igazból nem is nagyon foglalkozom ezzel, csak mégis kitanultam, hogy ínséges időkben legyen sütemény fedezetem. Csak akkor kovácsolok, ha valakinek tényleg szüksége van egy termékre. Nem csinálok semmi felesleget. - magyaráztam, miközben még utoljára körbetekintettem az üzleten. Azt  hiszem, mindent rendbe raktam ahhoz, hogy ne kelljen megint egy hónapig ránéznem. - Apropó süti. Nincs kedved velem eljönni valamit enni? Meg eszembe jutott valami, amit egy jó süti mellett megbeszélhetnénk. - invitáltam, és már nyitottam is az ajtót, hogy kilépjek a friss levegőbe, és az orromat követve egyenesen a Sweet Dreamsba vegyem az irányt.

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Szept. 14 2013, 16:36

Jót nevettem Szophie viccelődésén a szoba fenntartást és a hatalmas üres házat illetően.
Naja, de majd odakinn is gyakran meglátogatunk - mondtam neki. - De ahhoz még ki kell jutni, és még korai a kinti dolgokkal foglalkozni.
Ami a kovácsolást illeti, kb. az 5. szinttől kezdte, és csak a sütiadagját fedezi vele. És csak akkor kovácsol, ha szükséges, tehát nem felesleget gyárt.
Igen, hasonlóképp vagyok ezzel én is, felesleget egyelőre nem is tudnék gyártani ércválság miatt, de amit gyártok, annak valaki minden bizonnyal hasznát veszi. Ebben a világban sok múlik a fegyveren is, hiszen azt használjuk minden egyes harcban. És én sem a meggazdagodás végett kezdtem el foglalkozni vele. Hozott ércből jelképes összegért kovácsolok, bár még nem valami magas a kovácsolási tudásom - mondtam a lánynak.
Süti süti süti süti! Rég sütiztünk már, naná, hogy megyek! - mondtam nevetve. Közben ahogy megindultunk kifele a boltból, és elindultunk a cukrászda felé, elkezdtem gondolkodni azon, hogy vajon mit akar velem megbeszélni... Ilyen téren nagyon kíváncsi vagyok... Minden érdekel, mindenre kíváncsi vagyok...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Vas. Szept. 29 2013, 14:09

- Nekem vannak is érceim. - motyogtam. - Csak tudod lusta is vagyok ahhoz, hogy itt kovácsolgassak, meg nem is nagyon vannak vevőim. Ugyanúgy, ahogy én, mások is inkább a híres kovácsokat választják, nem pedig olyanokat, akik kb. havonta egyszer járnak a boltjukba, akkor is csak kitakarítani. Én pedig ez utóbbi vagyok.
- Sütike! Szinte a védjegyemmé vált, komolyan mondom. Egyébként fogalmam sincs, hogy ha egyszer kijutunk, hogy fogok visszaszokni a normális étrendhez. Hiszen ott nem ehetek mindig sütit, a végén még elhíznék. Arról nem is beszélve, hogy az egészségnek egyáltalán nem tesz jót, sem a fogaknak. Itt is csak azért szoktam rá, mert tudtam, hogy semmi következménye nem lesz. De hogyan fogok leszokni?! - magyaráztam, magyaráztam, és magyaráztam. Jó kedvem lett, mivel egy barátom végre meglátogatott. Mostanság unalmasak voltak a hétköznapjaim. Aztán kaptam egy üzenetet, amikor már majdnem elértük a cukrászdát.
- A fenébe is! Most mennem kell. Nagyon sajnálom, majd legközelebb bepótoljuk. - magyaráztam, és már futottam is el.

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Csüt. Nov. 07 2013, 19:16

Bővült a kínálat! Rendelni lehet!

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Asasel Hétf. Nov. 18 2013, 10:25

Szia! Akkor a megbeszéltek alapján küldöm is a pénzt a termékért! Smile
És még egyszer nagyon köszönöm! Smile

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Asasel Pént. Jan. 03 2014, 15:35

Szia! Akkor a megbeszéltek alapján megkérnélek készítsd el a gyűrűt! Itt az ára elküldve Smile
Köszönöm még egyszer!

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Asasel Hétf. Jan. 06 2014, 12:09

Éppen a Kezdetek Városának tüzetes átvizsgálását folytatom, mikor belém nyilall, hogy valamerre erre találom annak a lánynak az üzletét, aki nagyon kedves, és toleráns volt velem, sőt még kedvezménnyel is ellátott. Most, hogy szerencsém beért, és végre van egy kis aranyam a felszerelésem, és jómagam fejlesztésére, gondoltam meglátogatom, hátha akad neki valami nekem való tárgya. Illetve, ha már ott tartok, akkor rákérdezek a gyűrűre is, melyet csak üzenet formájában fixáltunk le. Meg is indulok a lány üzlete felé, ahol már jártam, és ami egy nagy zöld park mellett található. Azonban a park szépsége nem csábít senkit, legalábbis ahogy feltűnik, ugyanis én vagyok az egyetlen ezeken a kietlen utcákon. Ahogy megkerülöm a parkot, és odaérek a boltocska elé, felemelem tekintetem. Körbenézek, sehol senki, rányúlok a kilincsre, lenyomom és belépek. Egy kicsi poros, pókhálós helyiségben találom magam, mely igazán kedvemre való. Előző látogatásaimnál is tetszett a hely. Egyszerűsége és elhanyagoltsága, mely azt mutatja, hogy a tulajdonosa mennyire foglalkozik az üzlettel, nevetésre késztet. A polcok némelyike üresen áll, leszámítva az ujjnyi vastag port. Maga a pult sincs túl cicomázva, de nem is illene a képbe, ha mégis olyan lenne. Jelenleg nem áll senki mögötte, ezért egy kissé feszélyezve érzem magam, de megoldom a problémát egy élénk, és számításaim szerint jól hallható köszönéssel.
- Szép Jó Napot! - mondom, és a kicsiny falak körülöttem visszaverik a zajt, megreked köztük, és eltorzítják azt. - Azt hiszem, ez éppen megteszi. - gondoltam, és kihúzom a zsebemből a kezeimet, hogy ha megjelenne valaki a pult mögött, feddhetetlen lehessek. Egy kis idő múlva meg is érkezik a tulajdonos. Amíg belép és egy kissé rendbe szedi magát (ki tudja mit csinált hátul), illedelmesen elfordulok, és egy pókot fixírozok, aki éppen egy másikat terített le, így növelve területeit. Imádom a pókokat! Fél szemmel oldalra pislantok, és amíg magával van elfoglalva, addig alaposan szemügyre veszem. Szépsége nem ilyen szobába illő lenne, és bár már a múltkor itt jártamban is rájöttem erre a tényre, most tudatosult csak bennem igazán. Volt valami, megmagyarázhatatlan, amitől úgy érzi az ember, mint aki egy nagyon fontos személy előtt állna. Ajkán mosoly pihen, és azzal is üdvözöl. Odalépek a pulthoz, immár rendbe szedetten, érdeklődve néz rám.
- Ööö... Szia! A múltkor beszéltünk egy Arany Gyűrű-ről, amelyet elkészítenél nekem. Gondoltam bekukkantok, és megérdeklődöm mi a helyzet vele. Az anyagi probléma, amit írtam, közben szerencsémre megoldódott, tehát már azzal sem kell foglalkoznom. - hadarom el zavaromban. (Miért kell így viselkednem minden csinos lány láttán?! - szidom magamat.) - Óóó...elnézést, milyen faragatlan vagyok. A nevem Asasel. Örülök, hogy most már személyesen is megismerhetlek! - fejezem be gyorsan, elpirulva, hiszen illetlenség volt bemutatkozás helyett egyből a lényegre térni. Nyújtom felé kezem, ami szintén nem illő, de hát most csak ennyit tudok magamból kipréselni. Arcomra erőltetek egy apró mosolyt. Majd hirtelen eszembe jut, hogy nem is ez volt az idejövetelem célja. A fejlődés, tényleg!
- Ja igen, igazából nem is ezért jöttem, hanem hogy megkérdezzem, nem-e tudnál nekem készíteni valamit, ami használható lenne számomra. Tudod, de ez maradjon köztünk ha lehet, elég kevés életem van. Ezen szeretnék fejleszteni, illetve valamicskét a kitartáson, az erőn, a gyorsaságon, és még a spec. képességen is. - nevetek rá, mikor eljut a tudatomig, hogy sikerült felsorolnom az összes létező statot. - Szóval lényegében igen. Nos, van rá körülbelül, 350-400 aranyam az egészre. Tudnál segíteni? Tudod, nagyon kedves volt tőled, hogy rám írtál, ezért szeretném egy kicsit az üzleted fellendíteni, még ha csak ilyen kevéssel is, ami rendelkezésemre áll. - mosolygok tovább a lányra, most már fesztelenül, és várom a válaszát.

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Hétf. Jan. 06 2014, 20:12

Nagyot sóhajtottam. Ez a boltvezetősdi nem egy jó meló. Nincs túl sok időm érc keresgélősdit játszani, és a boltban sem ülhetek folyamatosan, hogy várjam a nemlétező vevőket. Mintha csak az Isten háta mögött lene az üzletem. Pedig direkt jó helyet választottam.>.< Nahh ja, kint jó hely lenne. Itt viszont a kutya sem foglalkozik olyanokkal, mint kikapcsolódásként parkba járni. Azt hiszem, félre értékeltem az üzletem helyének fontosságát, a kinti szempontokat vettem figyelembe, és nem az ittenit. Bezzeg ha a küldetéstábla mellett lennék, többen bekukucskálnának a kirakaton. No nem mintha kedvem lenne elköltözni egy forgalmas helyre.. hisz úgy sem foglalkozom a bolttal. Pocsék egy üzletvezető vagyok, bizony-bizony. Tulajdonosnak lenni sokkal egyszerűbb._. Mások elvégzik az eladást, a takarítást, a tervezgetést, a reklámokat.. Nekem csak rá kell bólintanom a kész tervekre. De az odakint van, ez meg idebent. Bizony itt dobozokat kell tologatnom, méghozzá saját kézzel, súlyemelés jártassággal. Ha drasztikusan akarnék fogalmazni, azt mondanám, melóztam, mint a köznép. Ami azért tőlem fura. De büszkeséggel is töltött el, hogy magam végezhetem a leltározást, noha az üzleti év vége nálam eltolódott egy pár napocskával az általánoshoz képest. És úgy terveztem, hogy magam csinálok mérleget, eredménykimutatást, meg mindent, amit ilyenkor a vállalkozások ilyenkor tenni szoktak. Bár egy kicsit hadilábon álltam azzal, hogy számoljak-e értékcsökkenést. Hisz egyedül az ingatlan - maga a vállalkozás színhelye, szóval a boltom - ért nagyobbacska összeget, és elvileg a játékban ez nem omolhat csak úgy el.. Végül rájöttem, hogy fölösleges ilyen dolgokra gondolnom, hisz az adózásomon semmit sem változtat ez, tekintve hogy nincs adó. És úgyis csak magamnak csinálom a dolgot.
Köszönésre lettem figyelmes. El is felejtettem, hogy kiraktam a "nyitva" táblát.
- Szép jónapot! Miben segíthetek? - daráltam a szokásos szöveget, miközben kiléptem a raktárból, bele akadva pár pókhálóba. Ijedten kapálózva szedegetem le magamról a háló darabokat és a port. Hát hogy nézek én ki? Szabad így vevőt fogadni?
- Elnézését kérem. - motyogtam aztán zavartan, majd újra felvettem a bájos eladónő mosolyomat.
- O.. a pókok! >.< Sajnálom, leszedem őket, csak.. csak.. - irtózva figyeltem, ahogy az egyik megeszi a másikat. - Félek tőlük.>.< - borzongtam meg.- De..de.. hozok egy seprűt, és elbánok velük. - húztam ki magam, majd nyeszlén hozzá tettem: - Valahogy..
Hehehh. De cuki kis vevő.^^ És egyáltalán.. vevő.\o/ Méghozzá visszatérő! Tudtam én, hogy megéri akciókat tartani, meg egyfajta üzenetküldős reklámozásba kezdeni. Azért valami üzleti érzék csak ragadt rám, ha már egyszer multi cégekben vagyok tulaj..
- Örvendek! Szophie Iryana.- fogtam vele kezet, és most az üzleti mosolyomat vettem fel. - Két pillanat, és hozom is, addig üljön csak le. - mutattam egy poros kis székre. Berohantam a műhelyembe, elkészítettem az említett tárgyat, majd vissza az ügyfélhez. - Tessék! ( https://swordartonline.hungarianforum.com/t1724p120-csere-bere#41313) - majd előkotortam egy kis listát arról, hogy milyen tárgyakat tudok készíteni, és elé raktam.- Ezek közül válogathat, és mivel visszatérő vásárló, most kedvezményes áron. - toltam közelebb hozzá. - Ha szabad javasolnom, először döntse el, hogy miben szeretne kiemelkedő lenni, és miben lehetne csöppnyivel gyengébb akáar. Ezután válassza ki az önnek legkedvezőbb termékeket. - felnéztem a lapból, és rámosolyogtam a kedves vevőre. - Esetleg szabad lenne tegeznem? - következő lépés: családias hangulat megteremtése az ügyfél és eladó között. Challange accepted!

_________________
Százforintos (Páncélbolt - T3) 0510Százforintos (Páncélbolt - T3) 1110Százforintos (Páncélbolt - T3) 0310
Százforintos (Páncélbolt - T3) Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Bacchus Hétf. Jan. 06 2014, 22:08

Betérek ez üzletbe, ismerőst veszek észre. Hamar kipakolom a felszereléseim közül azt a pár kődarobot és valami foszlott ruhát, amiből jó volna valamit alkotni.
- Ilyet szeretnék Szophie - nyújtottam át a cetlit, amin három szó szerepelt.. mokaszün, meg sapka - köszi - mosolyogtam rá, miközben nézelődtem a portékák között. Egy szalmakalapot fel is próbáltam, ez lehet jobb is lenne.. nem is tudom, legutóbbi vereségeim nem árt bunyóznom, hogy újra a csúcsra kerüljek.


(mokaszin és bronz sapka lenne, köszi Smile

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.