Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zsákbamacska stand

+12
Ayse
Shukaku
Bacchus
Atoru
Thunder
Hime
Joey Chrome
Chitose
Askr
Rita Hanami
Kayaba Akihiko
Tachibana Makoto
16 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 08 2015, 06:23

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
Zsákbamacska stand - Page 2 4670869501_b9e058bda7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Jún. 08 2015, 11:08

Eto... g-gratulálok, nyert egy ritka Minotaurusz Sisakot! Köszönöm szépen a vásárlást *hajol meg alázatosan*

Aaa... az új tárgy egy Fémpáncél lesz, jöhet a következő Smile
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Atoru Szomb. Jún. 13 2015, 19:37

Próba cseresznye :3

_________________
Zsákbamacska stand - Page 2 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 13 2015, 19:37

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
Zsákbamacska stand - Page 2 4670869989_3135d37e8a_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Jún. 13 2015, 20:03

Köszönöm a vásárlást, egy Mokaszin a nyereménye Smile

Az új nyeremény egy Pontosság Potion, íjászoknak hasznos tárgy Smile
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Bacchus Hétf. Jún. 22 2015, 14:55

Lássuk azt a gourdnyi borocskát. Cinkeltkocka akti.. Ráiszik a Bacchus majd inkább dob is egyet a kockával, kidobja-e a jackpotot?!

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 22 2015, 14:55

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
Zsákbamacska stand - Page 2 4670869989_3135d37e8a_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Jún. 22 2015, 15:38

Hai! Ez... szóval öt darab T2-s ércet nyert az ú...úr. Ezek közül választhat sz-szabadon pale
14 db Fémkő, 9 db Vastag Bőr, 6 db Drágakő, 8 db Tömény Rubin, 10 db Acél

Jöhet a következő is, amíg Bacchus-san választ ^^"
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Bacchus Csüt. Jún. 25 2015, 12:07

2 db Vastag Bőr, 2 db Drágakő, 1 db Tömény Rubin lenne a választásom, köszöntem.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Júl. 25 2015, 00:14

Kikerül egy tábla a stand elé.

AKCIÓ!

Korlátozott ideig most csupán 200 aranyba kerül egy zsákbamacska. 20% kedvezmény!
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Shukaku Szomb. Júl. 25 2015, 06:23

Akkor hát dobok is! :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 25 2015, 06:23

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
Zsákbamacska stand - Page 2 4670869989_3135d37e8a_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Júl. 25 2015, 12:38

Gratulálok a Pontosság Potionhöz! Eto... köszönöm a vásárlást!

Megkevertem a golyókat, jöhet a következő! ^^
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Ayse Kedd Júl. 28 2015, 19:47

...

_________________
Zsákbamacska stand - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 28 2015, 19:47

The member 'Ayse' has done the following action : Kockadobás

'12-es dobókocka' :
Zsákbamacska stand - Page 2 4670871527_8e9849cba4_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Jun Vas. Szept. 27 2015, 23:11

uuu Van két ingyen dobásom mert Kirio-kun szeret! *-*
Jól emlékszem, hogy azt mondta, hogy ha adok neki egy puszit akkor kapok még egy harmadik dobást is? :3

Na hajítok is egyet szépen, mert mért is ne :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 27 2015, 23:11

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'10 oldalú kocka' :
Zsákbamacska stand - Page 2 4670869501_b9e058bda7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Chakna Pént. Aug. 11 2017, 20:40

Liese & Nia
Megint a főtér közelében mászkálok. Nem is tudom mi hozott ide, de biztos, hogy fontos, képben maradjak az eseményekkel a kezdetek városában akkor is, ha már nem itt lakom. Különösen azt tekintve, hogy bármennyire igyekszem távol tartani magam a balhéktól, valakinek sikerült felkeltenem az érdeklődését… Nem a jó értelemben. Tudnom kell, ha pletykálnak rólam, és mit. Szokásként pedig kialakaítottam magamnak, hogy mindig van rajtam egy csuklyás köpeny, amit viszont csak akkor teszek fel, ha kifejezetten okosabbnak érzem, ha nem tudják meg hogy nézek ki, vagy ki vagyok. Most például nincs rajtam, mert nem találkoztam semmi aggodalomra okot adót.
Egy ismerős bódé előtt sétálok el, ami eddig nem igazán keltette fel különösebben a figyelmemet. Most sem tudom, miért, mindenesetre odamegyek közelebbről is megvizsgálni. Ideiglenesen zárva van… Rengeteg ilyen hely van Aincardban… Ami talán soha nem fog kinyitni, és soha nem is volt nyitva.
Már indulnék el a bódétól, amikor ismerős arcot pillantok meg. Liese jár éppen erre. Mosolyogva megyek oda hozzá, és ölelem meg.
- Szia. Merre tartasz? -kérdezem vidáman. Így,
hogy megláttam őt, kedvem lett vele tartani. Remélem nincs ellenére a dolog :-)

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Pént. Aug. 11 2017, 20:55

Egy szép keddi reggel volt ekkor.... vagyis szerda..... nem nem! talán csütörtök, vagy mégis csak kedd lett volna? Ehh mindegy elvesztettem az időérzékem...

Szóval ez egy szép nap volt, bár lehet esett az eső, de nem biztos.... mindegy... azt hiszem a legutóbbi itóka nem kellett volna... Szóval éppen sétálgattam az én jó öreg városomban és keresgettem egy nekem való gyűrűt, Amikor Chaknát láttam meg egy épp zárva lévő standnál
Mondjuk furának találtam, de biztos nem hallotta, hogy ilyen korán még a másik stand van nyitva amelyik arra merőleges...

Jajj nem is, milyen szeleburdi vagyok ma.... csak még van vagy 10 perc nyitásig.... Ohjaj szegényem, mindegy meglepem!


Épp mikor oda értem volna fordult felém, és én is nagy öleléssel üdvözöltem őt.
-hát vásárolgatni terveztem egy szép gyűrűt magamnak ami nem ártana ha hasznos is lenne, de azt hiszem megint csak kirakat nézegetés lesz.... És te hogy-hogy idelent?
Kérdeztem tőle a teljesen általános kérdést, de mentségemre szóljon, tényleg ritkán láttam idelent őt, bár ha belegondolok mégis volt pár küldin.... Ehh ma nem vagyok toppon.... remélem nem látszik meg mennyire gondolkodom és filózom a dolgokon....-sokat hümmögök és mintha tényleg járna az agyam... még jó hogy nem tud füstölni....

-Bocsi elkalandoztam....- ilyenkor egy jó filmben vagy egy játékban a külvilág ideje megáll, de én ilyenre nem voltam képes itt és elég zavaró látvány lehetett ahogy percekig állok és csak nézek kifele a fejemből.... Nade ilyen a napom azt hiszem, máskor más őrültség vagy heppem van ma ez

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szomb. Aug. 12 2017, 11:40

Mióta szőkére festette a haját, egyetlen percet sem töltött a Kezdetek Városában. Arra a következtetésre jutottak ugyanis, hogy könnyebb az ő hosszú szünetekkel megtarkított élete, ha nem járkál olyan helyekre, ahol épp körözés alatt áll. Most azonban visszamerészkedett, hogy megtekintse elült-e már a por a legutóbbi üldözése óta. Olybá tűnt nem volt mitől tartania, így bátran, vigyorral az arcán zenével (z) a fülében táncolt keresztül a röhejes méretű városon.
– Az egyetlen olyan helyen, ahol 10.000 játékost egy térre teleportálhatnak és nem laggol be. – Fűzte hozzá Kagura, miközben Nia úgy lejtett végig az utcákon, mintha a világon semmi baja nem lenne. Az egyetlen tán, ami miatt aggódhatott volna, hogy az indikátora miatt belekötnek. Na de ki lenne olyan elvetemült? Gyakorlatilag bárki, aki egy percet is találkozott a pallosforgató amazonnal.
– Blow a kiss!
– Fire a gun! – Szólt a duett a két lány között, melyből a nagyvilág természetesen csak a szőke hangját hallhatta. – Melyikét? – A doktornőt pedig sosem érdekelte, ha a játékban megnézik, mert magában énekel és táncol az utcákon. A valóságban lehet nem csinálta volna, de itt gyakorlatilag bármit bevállalt.
– Az egyik legjobb zene, amit a nyugat nekünk adott.
– Hai! – Kis szünet következett be kettejük közt, míg a harcos a menüjében kattintgatta a CST-t, majd felsikoltott a szellemhang a fülében. – Oda nézz! Standion! – Kagura talán a mutatott irányba is bökött, annak ellenére, hogy a másikon nem virított a retinavédő kézi műszer. – Überkirály Retinavédő Kéziműszer.
– Nem veszem fel. Látom mit mutatsz. – Öles léptekkel indult meg az éppen nyíló Zsákbamacska felé, és meglepetésére pöttöm fiúcska állt a stand mögött. Hosszas gondolkodásba, – olyan három és fél másodperc, – fogott, melyet lefuttatott magában, míg odaért. Tárgya pedig nem volt más, minthogy kirabolja-e a könnyű prédának rémlő boltocskát, reménykedve abban, hogy amit összekap el tudja passzolni a fekete piacon, melyet majd neki kell megteremteni. Hiszen a SAO hős frontosai birtokoltak minden jó felszerelést, a kisebbeknek pedig igen-igen bele kellett húznia, ha utol akarták érni őket.
– Ha megint megmolesztálsz egy gyereket éjjel kísérteni fogok.
– Szia picifiú! – Kedves mosoly terült szét az arcán, ahogy a két diskuráló lányzó mellett elhajolva odalibbent a „bolthoz”. – Mondd csak nem pörgethetnék egyet ezen a csodaműszeren még nyitás előtt pár perccel? Tudod sietős a dolgom drága. Segíts ki egy szép hölgyet a bajból. – Csak behajolt és vigyorgott, de úgy tűnt ez is éppen elég volt, hogy a standos fiú bátortalanul bólogatva engedje pörgetni.
– Ironikus, hogy szólimit miatt vagyunk itt, nem? Ehhez képest jól meglett a négyszáz.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Chakna Szomb. Aug. 12 2017, 16:37

Csak pár lépésnyire kellett eltávolodnom a bódétól, hogy megölelgethessem a szeleburdi hugicámat, és kapjak én is egy ölelést.
 Liese kicsit furának tűnik ma… Egyzserre néz ki a szokásos energiabombának, ugyanakkor mintha a szokásosnál kissé dekoncentráltabb lenne... És jobban a gondolataiba merülne...Vagy ez a sok gondolkodás, és energia eddig is jellemző volt rá? Na mindegy. A lényeg, hogy örülök, hogy látom.
-  Nem árt követi az itteni eseményeket - mosolyodom el - Éppen informálódom, és felmérem az aktuális helyzetet idelent - folytatom, és már nyitnám a számat, hogy megkérdezzem vele tarthatok-e, amikor a szemem sarkából észreveszem, hogy a bódéhoz, ami az imént még zárva volt, érkezett egy kisfiú, és egy szőke nő is.
Még  hallgatózás sem kell ilyen távolságból, hogy halljam mit beszélnek. Oh, szóval itt nyerni lehet valamit? Az ilyen helyeken pedig általában ha jól keresi az ember információhoz és az aktuális pletykákhoz is hozzájuthat… 
Mindenesetre visszalépek a bódéhoz, ha jól sejtem Liesesel együtt.
- Sziasztok - köszönök, majd elsősorban a fiúnak címezve folytatom - jól értem, hogy ez valamiféle szerencsekerék? - csevegő, vidáms hangon beszélek, és talán le lehet vonni a következtetést, hogy megpörgetném azt a kereket… És lehet tényleg meg is fogom forgatni, de elsősorban eddig nem tudtam mit rejt ez az üzlet, és ezt a tudást szeretném pótolni. No meg nem árt ha azt is tudom, hogy jelen esetben is igaz-e, hogy megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe információt is árul itt a kisfiú… És ami a másik ismeretlent illeti... Az sem árt ha egyel több emberről tudok valamit.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Szomb. Aug. 12 2017, 20:22

Chakna megint túl túl komolynak tűnt, és azt sem tudom miért akar tulajdonképpen információkat szerezni, na mindegy ez azthiszem az ő fura dolga marad....-járt megint a fejem mintha ez most annyira fontos lenne

Chaknának nem is nagyon tudtam mit válaszolni azonnal a stand felé fordult amikor a fiúcska megérkezett, hozzá pedig egy szőke nő jött és rögtön bombázni kezdte kérdésekkel én pedig a hozzám méltó módon üdvözlöm őt:
-Üdv! Lieselotte Sherlock vagyok! -pöcköltem meg a vállát és ezzel nem csak udvarias köszöntésem adtam át, hanem Chakna elvehette a fiúcska figyelmét is....

Ha tényleg szerencsekerék akkor érdemes lehetne beruházni egy körre, de előbb a szőke nővel akartam csevegni... túlon túl feltűnő volt az üres utcán mellettünk xD

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Pént. Aug. 18 2017, 19:40

Körülbelül sosem értette, hogy vajon milyen indokból képesek emberek itt odalépni hozzá, és leszólítani, ha kint nem. Mármint tényleg, egy virtuális játék kell ahhoz, hogy leszólítsunk másokat az utcán? Főleg úgy, hogy az még válaszoljon is? Mókásnak tartotta.
Ahogy elkezdik a fiút bombázni, kicsit hátrébb lép, látva, hogy a hivatásos Pedomacik érkeztek meg, vagy valami nagyon buzgó front-acolyte, mert a Kezdetek városának felmérése információ helyzet terén, igen komoly elvetemültségről árulkodott számára. Ennek megszakításaként be is zuhant mellé a másik lányka, aki egy fokkal könnyebben lekötötte a figyelmét. Egyrészt, mert olyan érzése támadt, mintha már behatóbban ismerné, másfelől pedig sokkal könnyebb olyanra figyelmet fordítani, aki kéri is azt.
– Joanne Wattson. – Köszönt vissza.
– Na ezt magyarázd meg, hogy nem álnév. – A dokinéni torkát egy harsány nevetés hagyta el.
– Mekkora az esélye ennek? – Vigyorgott. – Sherlock és Wattson, egy játékban, egy téren.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Chakna Hétf. Aug. 21 2017, 12:27

Nem arról van szó, hogy nem figyelek a szőkeségre, aki a fiúval beszélt, a kérdés neki is szólt, de ha jól sejtem a fiú tudna inkább választ adni, ezért inkább tőle vártam feleletet…
Mindenesetre Liese jön utánam, és ő viszont inkább a szöszivel, mint kiderült Joanne Wattson - azt most inkább hagyjuk, hogy ez a valódi neve-e, idebent sokan szeretnek álnéven bemutatkozni -, kezdeményez beszélgetést. A bemutatkozása után nem tehetem meg, hogy én nem mutatkozom be, nekem viszont nem igazán van okom egyelőre álnéven bemutatkozni. Nem hallani vissza a nevemet a szóbeszédekben, és pletykákban, úgyhogy nem kell attól tartanom hogy gondot okoz ha megtudja.
- Bocsánat, be sem mutatkoztam, Chakna vagyok - szabadkozom, majd japános, enyhe meghajlással mutatkozom be mind Joanne-nak mind a fiúcskának.- Idebent sok érdekes dolog előfordul, miért pont ez maradna ki? - reagálok kissé játékosan mosolyogva Joanne költői kérdésére. Hm… érdekes nőnek tűnik a szöszi… Lehet már emiatt is megérte lejönni a kezdetek városába.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Kedd Aug. 22 2017, 19:57

Najó... ez tuti álnév... ha lenne egy Wattson a játékban akkor már megkerestem volna, csak poénból kifolyólag, persze ezt ő nem tudja, hogy amikor unatkozom milyen fura dolgokkal töltöm az időmet. Deha azt tudná, hogy azon jár most az eszem hogy milyen fura dolgokat csinálok, akkr azt gondolná, milyen fura dolgokon jár az eszem. Őőőő na jó ez így sok volt. Hogy is van?-megint összekavartam saját magam, de nem számít...
-UUUUU egy ismerős vagy inkább csak majdnem ismerős aki híres barátom egy másik világban és életben. Amúúúgy akkor te orvos vagy vagy te sem vagy az, mint ahogy én sem vagyok nyomozó-ííí ezt is jól megfacsartam...
Néztem a lányt egy kicsit gonoszan, mert nem tudja, hogy tudom, hogy hazudik, vagy lehet most mégis megtudja, ahogy ránézek?
-Ahmúúgy mi járatban te is infókat keresel?

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 2 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.