Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zsákbamacska stand

+12
Ayse
Shukaku
Bacchus
Atoru
Thunder
Hime
Joey Chrome
Chitose
Askr
Rita Hanami
Kayaba Akihiko
Tachibana Makoto
16 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Zsákbamacska stand - Page 3 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szer. Aug. 23 2017, 07:52

Azt még valahogy sikerült feldolgoznia, hogy itt a játékban találkozni érdekes arcokkal. A legtöbben egyszerűen tovább görgették a a beszélgetést, ha benyögött valami kamu nevet, pedig bármelyikük láthatta, hogy az nem a valódi, mert nem jelent meg a HP csíkja alatt. De természetesen ezek a részletek nagyjából a kutyát sem érdekelték, így ő mindig jókat mulatott azon, mikor elkezdték máshogy hívni. Na persze neki életvédelmi kötelezettsége volt rejteni a nevét, elvégre vörös volt, magányos, és könnyű préda. Ahhoz nem fűlött a foga, hogy börtönbe kerüljön, ott a falra, meg az összelopkodott sajtcetlikre megírjon egy könyvet, meg egy rap albumot, szétvarrassa magát, és kigyúrja az izmait, hogy igazi hegyomlásnak tűnjön. Azt nem tudta még, hogy az oly sokat emlegetett szappan csúsztatás hogy működhet egy női börtönben.
Aztán megkapta a másik nevet, meg a nyakatekert megfogalmazást, amire kellett egy kis idő, hogy átrágja magát.
– Úgy vártam már, hogy mikor sülsz bele egy hülye nevedbe. –Vigyorgott mellette Kagura, ő maga viszont tovább görgette.
– Híres ismerősöd vagyok egy másik világ per életben. Túl a mátrixon. Amúgy meg én orvos vagyok, úgyhogy neked is illik minimum nyomozózseninek lenni, és akkor indulhatunk gyilkosságokat felgöngyölíteni. Én meg majd kajabálom, hogy Excellent, te meg rádobod, hogy Elementary.
– Az mekkora szar sorozat. A magam részéről Cumberbitch voltam mindig is.
– Én éppen cél nélkül bolyongok, mivel a héten már beszereztem mindent, ami kell a jóléthez. Különben is, milyen infokat szerezhetnék egy árus standnál, a Kezdetek Városában? Ez nem egy D&D, hogy minden kocsmáros vágjon valami hasznosat. Plusz nem is vagyok küldin, hogy kelljen. [/i]
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 3 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Chakna Csüt. Aug. 24 2017, 14:10

Magamban szórakozva figyelem ahogy ezek ketten, úgy tűnik kicsit megfeledkezve rólam beszélgetnek. Liese úgy tűnik ma mindent túlgondol. Szinte szó szerint az arcára volt írva amit gondol. Nem volt meggyőzve, hogy a szőke nő, Joanne az igazi nevét osztotta meg velünk… Nos, ez van. Azért azt megjegyzem, hogy egy vörös indikátoros valószínűleg nem véletlenül titkolja a nevét. Liese ezen kívül maga is kezd belekavarodni a gondolataiba. Amiből végül meglehetősen nyakatekert, de mulatságos pár mondat sült ki. Joanne pedig viszonylag gyorsan kapcsolt, és gördítette tovább a témát.  Aminek a végére viszont majdhogynem vigyorgok, és jó, hogy nem nevetek.
Azért csak kapok némi bepillantást a gondolkodásmódjába is: Épp csak annyit gürcöl, ami a kényelmes élethez kell ,egyébként pedig csinálja amihez kedve szottyan, és nem foglalkozik semmi mással. Nem tudnám azt mondani, hogy nem tudom megérteni… 

- Micsoda véletlen, mi is éppen arra készültünk, hogy cél nélkül bolyongjunk - jelentem ki szélesen mosolyogva, arra számítva, hogy Liese nem fog ellentmondani. Egész izgalmas délután is kisülhet ebből… Merthogy ez a nő művelt, használja az eszét, és közben pedig sugározza magából, hogy kedveli a hedonizmust. Na, ezt szeretném én összerakni egybe, ami érdekes kihívásnak hangzik.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 3 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Vas. Szept. 10 2017, 09:59

-Ha te a másik világban orvos vagy és itt is az ironikus és véletlen vagy csak te generáltad magadnak, mint egy tipikus klisét!-mondtam határozottan-Am én mondanám, hogy nyomozó zseni vagyok, de a helyes inkább az lenne, hogy kezdő kíváncsi szőrszálhasogató könyvmoly-mondtam kissé halkabban a jobb mutatóujjam feltartva~ezzz annyira rosszul hangozhatott, gyorsan kéne terelni a szót~, majd ránézek Chaknára-az meg, hogy az árus mit tudhat vagy nem, hát azt hamar megtudhatjuk tőle is, mert ő információért jött ehhez a picit félénk fiúhoz-kaptam a tekintetem vissza a szőkére- am komolyan orvos vagy? Ez tényleg fura lenne....~ejnye Chakna hát nem figyeltél? Én tényleg csak bolyongok, manapság szokásommá vált és nem értem miért hiszed, hogy nem tudnék tényleg bolyongani~én bolyongok abszolúte! sőt azt sem tudom épp merre vagyok, ez talán erre utaló jel lehet, de amúgy szívesen bolyongok hármasban is~najó ha ez nem volt fura és bizarr akkor semmi~akkor bolyongunk együtt?~túl sok bolyongás.....

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 3 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szomb. Szept. 30 2017, 16:03

Arra, amit a nevére kapott, egy széleset vigyorgott, aztán a szája elé illesztette a mutatóujját, ezzel is a titkok ködébe burkolva a válaszát. Legalábbis így szerette volna.
Aztán meghallotta a dolgok továbbcsavarását, és egy pillanatra maga is nehezen rakta helyre a dolgokat.
– Fatal Error: értelem.exe not found. – Kezdte a vigyorgó Kagura. – Nia.exe has stopped working. – Azon(z)ban alig ejtette ezt ki, mintha a másik szőkében kigyulladt volna a megvilágosodás reflektora, darálni kezdte a szöveget.
– A bolyongás felső fokának kezdőpontja, mikor magad sem tudod merre bolyongsz éppen, ebben a percben. Aztán jön az, mikor úgy tudsz bolyongani, hogy már a bolyongó társaid sem tudják merre bolyongtok. Mit szólnátok ahhoz, ha bebizonyítanánk, hogy el lehet tévedni labirintus nélkül is? Az már azért igen kemény bolyongás lenne. – Úgy érezte teljesen ki kell facsarnia a bolyongás szó használatát, különben legyőzik. Ahogy azonban ez sikerült neki, elmosolyodott, és mintha ezer éves barátnők lennének, belekarolt a két lányba. – Bolyongásra fel csajok! – Még egy pillanatra elfordult menüt kattintgatni, aztán mikor kihangosította a CST-t és zenét váltott visszafordult, és mint a halovány muzsika központja várta az indulást.
- Még tépjetek be és ti lesztek a bolyongó hollandi.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 3 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Chakna Vas. Okt. 01 2017, 13:37

Nem, Liese még mindig nem beszél teljesen értelmesen. Kíváncsian figyelem Joannne arcát. Oké, hogy én már valamennyire hozzászoktam a kis szöszi szeleburdiságához, de vajon ő hogy reagál rá? Majdnem elnevetem magam (megint). Még annyira sem érti, mint én. De hamar megtalálja a hangját, és viszi tovább a témát.
- Pontosabban az aktuális pletykákat megtudni jöttem, de azt bolyongás közben is lehet. - javítom ki Lieset széles mosollyal. Azt hitte olyan mindenáron célom az információ gyűjtés? Pedig már akkor lemondtam erről, amikor megláttam. Sokkal érdekesebbnek tűnt, hogy vele töltsem a délutánt, hamár találkoztunk, és Joannenal kiegészítve... kifejezetten izgalmasnak ígérkezik a közös program.
Egy pillanatig azért elgondolkodom, hogy kell-e nekem ez a két szőkeség a nyakamba… De egye fene, mi bajom lehet belőle, ha egy délutánt céltalan császkálással töltök? Főleg, ha közben figyelhetem ezt a kettőt, akik olyanok, mint a zsák meg a folt (per pillanat)
Nem, eltévedni nem fogunk… Ha rajtam múlik, akkor biztos nem, de ezt nekik nem kell tudni. Nevetek egyet, és a magam visszafogott módján
"bolyongjunk" felkiáltással rábólintok Joanne ötletére. Még azt is hagyom, hogy szó szerint magával rántson a lelkesedése (Merthogy a hirtelen belémkarolástól ez történik.)

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 3 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Szomb. Okt. 14 2017, 17:27

Najó ezt szegény buksimnak sok volt, ki bolyong merre és miért?-döntöttem félre a fejem a sok és érdemtelen szócsépléstől...
-Am és merre bolyongunk, vagy bolygóként bolyongunk a bolygatható házak között?-najó ezt most én sem értettem.-ez most sok volt inkább császkáljunk csak mit szóltok?-éppen kiégett ebben a pillanatban ami egy fancsali mosoly és egy erőltetett nevetés képében jött elő, miközben átkarolták és elindultak
-sütiiii menjünk együnk egy sütiit! Most az jól esni, bár akár mehetünk az erdőbe is gombázni...-adtam két tippet a lányoknak, de én már egy enyhe fordulással jeleztem, hogy inkább sütiznék, mint az erdőbe bolyonganék Razz
-ti szoktatok remélem járni sokat pihizni, meg sütizni, én minden esetre igen, és ha ti pedig nem akkor bemutatom nektek a kellemes időtöltés alapjait, ugyanis-fordultam ki eléjük-eléggé nyúzottnak tűntök, főleg te Chakna!-bár tényleg nem volt semmi különös rajta, de azt akartam, hogy picit kapja fel a fejét és szóljon bele jobban a dolgokba, pörögjünk és csapjunk bele a lecsóba, bármilyen értelmetlen is most erre a napra nagy programot tervezni....

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zsákbamacska stand - Page 3 Empty Re: Zsákbamacska stand

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.