Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thunder vs Chan-chan

3 posters

Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 02 2013, 21:21

-Odanézz, ÁK! Hihetetlen! Áh, én sosem leszek ilyen gyors.
A kis macska felemeli az egyik mancsát és végigsimítja vele az államat. Érzem, hogy egy apró karmocska szánt végig rajta, de nem sebez még.
-Oké, oké, te leszel ilyen gyors meg ügyes, de én bezzeg nem...
Az állatka elégedetten dorombolva visszahajtja fejét a mellső mancsaira.
Ma úgy döntöttem, meglátogatom kicsit a küzdőteret, hát ha tanulok egy-s-mást abból, amit látok a többi játékoson. Hatalmasat tévedtem. Némelyik párocska olyan gyorsan pörög-forog egymás körül, hogy nem is tudom szabad szemmel követni, és végül beleszédülök a látványba. Mégsem állom meg, hogy ne figyeljem a magasabb szintűek párbajait, ahol már jól begyakorolt mozdulatok és különféle, lélegzetelállító trükkökkel próbálják egymásnak beadni a számomra még hihetetlen magas sebzéseket a szintén hihetetlen magas életpontjaikba.
Előkaparom a menümet a levegőből, és sóhajtva nézem meg újra a szintem számát és a statjaimat. Igazából nem tudom, mennyire jó vagy mennyire rossz, de egyenlőre túléltem vele, igaz, jó lenne, ha az a 4-es már kissé magasabbra hágna. Mondjuk tíz fölé. Vajon ilyen sok szint múlva milyen erős leszek a mostani énemhez képest? Oh, és mi lesz a századik szint elérésekor? Az már rengeteg pont és erő...
Megrázom a fejem, mert egyszerűen nem tudok belegondolni azokba a hatalmas számokba. Meg amúgy is, miért számokban gondolkodom éppen, mikor azért jöttem, hogy harctechnikákat lessek ki? Na, nem mintha ezzel is olyan nagy sikereket érnék el, miközben itt ülök.
Ott, lent az arénákban, a nagyszintű játékosok hihetetlenek. Irigylésre méltóak. Ők nem voltak gyávák, és már az elejétől kezdve harcoltak, meg is látszik rajtuk. Hozzájuk képest csak egy partra vetett, kapálózó hal vagyok.
Vajon lenne esélyem ellenük? Valahogy ki kéne deríteni, mennyire vagyok ügyes egy nagyobbhoz képest, és milyen pontokra kéne osztanom még. Pengék Tánca után is bevált, hisz a sok-sok vesztes párbaj után vége lett egy nyertes is. Már csak kéne találni valakit, aki alkalmas lenne a feladatra.
Hmm, talán az a férfi ott, a fekete kabátban, piros nyakkendőben és szürkésfehér hajjal. Ő szimpatikusnak tűnik. Már pont indulnék neki, mikor rájövök, hogy hoppá, én meg a kezdeményezés sosem voltunk puszipajtások, és ezt nem merem megcsinálni. Idegesen topogok tőle nem messze, mikor Álomkelő, mintha csak megunná a várakozást, odamegy a férfi lábához, leül, és elkezd nyávogni, mint egy kiscica.
Oké, vajon mikor kezdjem a föld alá süllyedést?
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Szer. Júl. 03 2013, 16:32

KT alatt nézendő pontjaim:

Ez a nap is pontosan ugyan úgy kezdődött ahogy szokott. Minden ment a jól megszokott kerékvágásban amikor kikeltem a pihe puha ágyamból majd a szokásos tornya gyakorlataimba kezdtem bele. ~ Nem is tudod mit kezdjek ma magammal ~ mondtam magamban nyújtások közben. Ahogy az lenni szokott hamar végeztem a reggeli bemelegítéssel és elmentem letusolni. A zuhanya alatt kicsit gondolkozóba estem mit tegyek ma, de jobb ötlet híján úgy döntöttem, hogy elnézek a legközelebbi küzdőtérre, hátha látok valami olyant amit el kellene sajátítanom. Fölöltöttem hát magamra a szebb ruhámat majd kipillantottam a szobám ablakán. ~ Csodálatosan szép reggelre ébredtem ma ~ mondtam magamban amikor egy madár az ablak párkányomra szállt le. ~ No akkor ideje elindulni a vak világba ~ gondoltam magamban miközben a szállásom ablakát becsuktam és elhagytam az épületet.  Utamat az aréna felé vettem ami pusztán fél órácskára volt tőlem. Időm még rengeteg volt vissza a mai napból, így előbb a másik törzs helyemet választom első megállónak. Nem telt el sok idő és máris a főtéren voltam egy hatalmas fa alatt az árnyékban. Letelepedtem és gondolkozóba estem. ~ Mióta itt vagyok csak ver az Isten. Nem vagyok egy népszerű figura az tény, de front harcosként még meg se ismerik az embert. Arról nem is beszélve, hogy az a bizonyos vírus mely az itteni testemben van bármikor elszabadulhat és azt nem köszönném meg magamnak. Rendkívül nagy akaraterő szükséges a visszatartására. ~ mondtam magamban majd legördítettem a menüt és a tárgyaim közül elővarázsoltam egy szál fehér rózsát melyet meg is illatoztam. ~ Viszont ha jobban belegondolok valahogy ki kellene használnom a személyt ki bennem van. Nem lesz egyszerű, de egy próbát megér. Viszont ha nem sikerül átveszi az uralmat a testem felett aminek nem örülnék túlzottan. ~ mondom magamban mikor rápillantottam a kezemben lévő rózsára. ~ Lehet mégse vagyok annyira szerencsétlen mint gondoltam, hiszen egy kis céh befogadott a köreibe és szépen lassan az idő múlásával mi is leszünk olyan híresek mint a többi céh. ~ szagoltam bele ismét a rózsába. ~ Ez még rengeteg idő lesz, de most már megvan mivel fogok foglalkozni. Első sorban a céhem tagjaival kell jóban lennem és utána az úgymond harcos társaimmal kik a bossokat püfölik. Eldőlt hát mit kell tennem, de a mai nap még akkor is benézek az arénába ~ azzal a lendülettel felpattantam a hűvösből és a szél is elkezdett erőteljesen fújni. Hajam összeborzolta, de ez engem nem is nagyon érdekelt. Magamra öntöttem az újonnan szerzett cipellőmet, hogy hamarabb odaérek és persze a köpenyemet is magamra aggattam. Sok idő nem telt el és máris a bejáratnál voltam mikor feleszméltem arra, hogy a rózsa még mindig a kezemben van. Ahogy beléptem a kapun dagadó mellkassal és megpillantottam a nézőket lehúztam fejemről a csukját és a kezemben lévő fehér rózsát a földre ejtettem. Láttam amint közeledik a föld felé s a szirmai lehullanak majd az egész virág ahogy volt köddé vált. Pixelekre bomlott szét. A következő pillanatban egy macska ült le lábam mellé és kezdett el nyávogni. ~ Nah vajon melyik játékos hagyta el a jószágát ? ~ mondtam magamban majd elkezdtem keresgélni a személy, hogy kihez tartozhat. Már - Már kezdtem feladni a reményt amikor megpillantottam egy leányzót. A rózsaszín cicafüles fejpánttal és a rózsaszín csíkokkal a hajában kicsit kitűnik a tömegből. Felkaptam hát a macskát az ölembe és odasétáltam a leányzó elé. Ahogy haladtam felé nem tudtam levenni róla szemem és végigmérni a testi adottságait.
- Elnézést a kellemetlenségért. A nevem Thunder és a macska idomárját keresem. Véletlenségből nem hozzád tartozik? - kérdeztem meg a leányzót.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 03 2013, 20:20

A férfi felkapta a macskámat és megindult felém. Összekulcsolt kezekkel és fura mosollyal vártam, hogy nyíljon meg már a föld és had zuhanjak le innen, mert nem bírom elviselni ezt a szégyent, hogy már megint ne tudjak parancsolni a petemnek. Igaz, hogy most nem is parancsoltam neki semmit, csak önmagától cselekedett, de ez még nem mentség. E-E-elméletileg én vagyok a főnök... és jókor is jut eszembe, hogy sosem voltam az a főnök-típus.
-Elnézést a kellemetlenségért. A nevem Thunder és a macska idomárját keresem. Véletlenségből nem hozzád tartozik?
-De-de, az enyém... és én kérek elnézést. -hebegek-habogok, mint valami iskolás. Így közelről nézve a férfi még jóképűbb. Istenem, ezzel a játékkal csak ilyen pasik játszanak, vagy velem van a baj? Odakint soha senkire nem gondoltam ilyesmiket a páromon kívül, most meg zsinórban a harmadik-negyedik olyan férfival futok össze, akiket kifejezetten vonzónak találok. Vagy csak ennyire nem vagyok válogatós?
Hívd ki!
Lelki szemeim előtt megint felvillan a tenger közepén, fehér csónakban ringó tigris képe, mikor meghallom a furcsa, se nem női, se nem férfi hangot.
Hívd ki. Az volt a szándékod, nem? Ha nem teszed, majd én, de abban nem lesz köszönet.
-I-izé... -kezdenék bele, de megakad a nyelvem és nem hajlandó tovább pörögni. Úgy érzem, lángol a fejem, Álomkelő meg olyan szigorú tekintettel méricskél, hogy az amúgy is magas lámpalázam még nagyobb tűzzel kezd égni. Végül a macska kihámozza magát a férfi karjaiból és egyenesen a lábamra ugrik, ami úgy meglep, hogy akaratlanul is kibukik belőlem:
-Figyi, nem bánod, ha párbajozunk egyet? -a szám elé kapom a kezem, majd gyorsan le is eresztem. Atyaúristen, tiszta hülyének nézhetek ki. -Mármint, csak szeretném magam kipróbálni, hogy helyt tudok-e állni egy magasabb szintű ellen, és hát... de csak ha nem bánod. Tényleg. Nem kötelező.
Na most fogd be.
Igenis!
Hát, legalább kimondtam. Attyaég. Mikor nyílik már meg ez a föld???
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Vas. Júl. 07 2013, 21:06

Felkaptam hát a macskát és odasétáltam a lányhoz. Szerencsémre elsőre megtaláltam a pet gazdáját, így kicsit meg is nyugodtam. Legalább nem kell azzal törődnöm mi lesz az állatkával. Át se kellett adnom a gazdájának mert kihámozta magát az ölemből majd a leányzó lába mellé ült le. Ahogy ez megtörtént valami olyan hangzott el a lánytól mire nem gondoltam volna, bár érthető ha már egy arénában vagyunk.
-Figyi, nem bánod, ha párbajozunk egyet? Mármint, csak szeretném magam kipróbálni, hogy helyt tudok-e állni egy magasabb szintű ellen, és hát... de csak ha nem bánod. Tényleg. Nem kötelező.
-Végül is pont ezért vagyok az arénában és elütjük szó szerint az időt. Egyébként pedig miből gondolod azt, hogy magasabb szinten vagyok nálad hiszen nem ismersz … nem tudod ki vagyok. Még ismert se vagyok …. Jó ez nem igaz mert én vagyok az “örök vesztes”. Azonban nem mondok nemet főleg ha egy ilyen bájos teremtés kér meg rá. - feleltem a felkérésére majd lepillantottam az arénába ami éppen küzdelemre várt. - A színpad a miénk. Remélem “mulatunk” egy jót. - szólaltam meg ismét és azzal a lendülettel elindultam a lépcsőn lefelé majd a kis alagútból előlépve felléptem a küzdőtérre.~ Fogalmam sincs ki az ellenfelem. Mindössze az a biztos, hogy állatidomár ~ mondtam magamban amikor meghallottam a vámpír énem szavait.
~ Ne becsüld le egyik ellenfeled se. Nem vagy harcos alkat, de ezen még változtathatunk. Most az egyszer megpróbálok a segítségedre lenni, de ha kell átveszem az irányítást. Rendben?  ~
~ Legyen hát, de csak most az egyszer adok rá engedélyt. ~
Kardomat előrántottam a tokjából majd lapját magam felé fordítottam, szememet becsuktam és próbáltam összhangba kerülni fegyveremmel és a bennem lakozó másik személlyel, hogy ha kell felhasználhassam a kiszámíthatatlanságát.
- Nem vagyok egy nagy harcos, de megteszek ellened mindent amit tudok - szóltam a leányzónak aki közben megérkezett. - Mégis milyen párbaj típus felelne meg neked? - tettem fel talán a legfontosabb kérdést ellenfelemnek akinek még a nevét se tudom. - Mielőtt még elkezdenénk a harcot szeretném tudni pontosan ki is az ellenfelem - majd amint megkaptam a kielégítő választ elküldtem az ellenfelem számára ideális párbaj felkérést.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Vas. Júl. 07 2013, 22:00

//Jíííí, már tudom, hogy ha legközelebb párbajozunk vagy ismerkedünk, kit "hozok" :3//

-Öööö.... -igaza van... mégis miből gondoltam? Alapjáraton a nevét se látom kiírva, nem hogy a szintjét. További pár ööö-zés után végül kiböktem: -Hogy magasabb vagy...? :3 Najó, nem, női megérzés volt, tutira!
Oké, Chan, ezt szerintem most hagyd abba, főleg, hogy végülis elfogadta a dolgot, méghozzá meglepően kedvesen. Újabb emberke a játékban, akivel egy hullámhosszon tudsz pendülni. Ez máris jóval több embert jelent, mint akikkal odakint találkoztál, ne feledd, de azért ne is veszítsd el a józan eszed.
-Akkor most két "örök vesztes" fog mérkőzni. -bátorítom, amennyire csak lehet, elvégre, én se arról vagyok híres, hogy helyt tudnék állni a helyzetekben. Oké, sokan mondják, hogy alkalmazkodó típus vagyok, viszont én teljesen ellentétesen érzem ezt a tulajdonságot magamban. Gyűlölöm a változásokat és nehezen szokok hozzájuk, miután megszoktam egy napirendet.
Hát, akkor mulassunk! Szorosan lépkedek Thunder mögött, majd az alagútból kiérve kicsit hunyorgok a napsütés hatására. Mikor a szemem eléggé hozzászokik, elfoglalom a helyem, ahogy szokás, kézbe veszem az irányítópálcám, ellenőrzök minden felszerelést és bátorítóan biccentek Álomkelő felé: csak ügyesen. Thunder is felkészült közben, és a kérdése hallatán kicsit elfoglalja a pír az arcomat. Hoppá.

-Bocsáss meg, még be sem mutatkoztam. Én Chancery vagyok, ő pedig Álomkelő. -pótlom be a hiányosságot. A férfi rögtön azzal jött hozzánk, hogy bemutatkozott, én meg nagy zavaromban el is felejtettem az udvariasság legalapvetőbb formáját, remélem, az utólagos pótlás miatt nem fog rám haragudni. -És szerintem legyen teljes élet. Annak a rendszerében biztos vagyok, és jó lenne egy olyan párbaj, ahol nem esek pánikba.
Egyszer jó lenne már átnyálaznod végre azt az izét, hogy a petedre milyen hatással van a fél életes meg az első találatos, oké?!
Rendben, megfogadom, miközben újra átkozom magam, amiért ezt megint elfelejtettem. Ellenfelem - vagy -felünk - közben elküldte a felkérést is, amit el is fogadok gondolkodás nélkül és várom a visszaszámlálást. Amint vége, Álom megindul teljes rohammal, én pedig megpróbálom használni a Pirokinézist, hogy megzavarjam.

//Ha megengeded, akkor itt már az új szabályok szerinti pontozást használnám >.>
Spoiler:
Speciális képesség természetesen nem működik, csak Chan-chan még butaliba Very Happy//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Hétf. Júl. 08 2013, 02:26

- Na látod … nem tudhatod ki milyen szinten van - majd pöccintem meg a homlokát és kicsit még zavarba is jöttem. Elfordultam tőle majd nemsokkal később megindultam felé.
Minden galiba nélkül lementünk az arénába ahol a kis kör alakú emelvényen kell megküzdenem az ellenfelemmel aki még nem mutatkozott be nekem. Nem is kellett sokat várnom, mivel ahogy végeztem a előkészületeimmel be is mutatkozott a leányzó és még a petjének a nevét is közölte velem.
- Nos akkor örvendek a találkozásnak Chancery - szólaltam meg. - Ideje rendesen bemutatkozzak neked.- raktam vissza a kardomat a tokjába mely a bal oldalamon foglal helyet. - A nevem Thudner ahogy azt már említettem. A 12. szinten állok és front harcos vagyok. Mellékesen volt szerencsém végezni az ötödik bossal - ahogy ezt mondtam közben a menümben babrálva magamra aggattam a felszereléseimet és meghajoltam ellenfelem előtt. Visszaszámlálót már nem is kellett figyelemmel kísérnem hiszen ahogy befejeztem a mondandómat a leányzó felé s meghajoltam előtte már le is telt az a pár másodperc ami a felkérés elfogadása után villan fel előttem. Amint lejárt a számláló mintha valamelyikük megindult volna felém. Feltehetően az állatkát indította el a gazdája, így gyorsan kiegyenesedtem és egy kisebb terpesz állásban vártam, hogy az állatka közel kerülhessen hozzám. Láttam ahogy közeledik melyre csak egy egyszerű oldal irányú kitérést alkalmaztam. Bal lábamat megvetettem és a jobb lábammal egy félkörös mozdulatot írtam le miközben felkavartam kicsit az arénában a port. Nem nagy mértékben, de most így hátal állok ellenfelemnek. Amint ez tudatosult bennem folytattam tovább a mozdulat sort és így lényegében pár lépéssel odébb voltam csak, de most ismét a leányzóval szemben.
- Gyerünk … tudsz te ennél jobbat is. Mutasd meg nekem, hogy nemhiába lettél állatidomár - azzal a lendülettel kardomat kirántottam a tokjából és megpördítettem a kezemben, így az most nem a szokott kardforgató tartás szerint áll a kezemben. Nem bizony mivel éppen ellentétesen hiszen ez a fogás szükségeltetik a védelmi pozíciómhoz. Felhúztam a jobb vállamhoz a kardot és kicsit megdöntöttem a csuklómat aminek az eredmény az lett, hogy a kard keresztben védi testemet. Ahogy ezzel végeztem kicsit berogyasztottam mikor a jobb lábamat kissé előre tettem. Ebben a pozícióban vártam a fejleményeket.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Hétf. Júl. 08 2013, 11:06

Mikor megtudom a szintjét, és hogy milyen sikereket ért el az ötödik bossal, úgy érzem, a fejemben egy miniatűr én lefejeli a padlót. Sikerült pont egy frontharcost kihívnom, pedig azt hittem, mint a felsőbb szinteken ügyködnek a fejlődésért. Az elmúlt hetekben el is feledkeztem eredeti célomról, hogy utolérjem őket és csatlakozzak hozzájuk, de persze megvan rá a magyarázatom. Most, hogy megtaláltam életem párját, jobban kell vigyáznom magamra is és rá is. Jobban fel kell készüljek, hogy ne essek el a csatákban és hagyjam ott a fogam.
Legszívesebben kikérdezném, hogy milyen is egy igazi, nagy bossharc, de most a saját csatánkra kell koncentrálnom. Csak most döbbenek rá, hogy a nagy rajongásban elfelejtettem egy épkézláb taktikát kigondolni ellene, és ezzel csak növeltem a hátrányom egy tapasztalt harcossal szemben. Gyorsan ki kell javítanom ezt az égbekiáltó hibámat és soha többet nem elkövetni még egyszer.

- Gyerünk … tudsz te ennél jobbat is. Mutasd meg nekem, hogy nemhiába lettél állatidomár -
Álomkelő úgy suhan el mellette, mint egy bénán kilőtt nyílvessző, én pedig megszorítom a botomat. Nemrég egy rendszerüzenet fogadott, miszerint változások léptek érvénybe a kasztom értékeit illetően, és mivel azelőtt nem vettem semmi hasznukat, az alkalmat kihasználva levettem a pontjaimat a saját sebzésemről és arra tettem, hogy biztosabban betaláljunk. Persze a saját szintünkön. Persze a végeredmény szerint én most semennyit se sebzek, tehát elméletileg nincs értelme odamennem és püfölni őt a botommal, ahogy Junnál tettem. Minden reményem ÁK-ba fektettem, aki láthatólag meg is tesz minden tőle telhetőt. A Pirokinézis szemmel láthatólag szintén nem segít, tehát Thunder pontjai elég magasak ahhoz, hogy a rendszer kikapcsolja a képességem. Príma, még egy hátrány.
Viszont... ő elméletileg nem tudja, hogy én nem sebzem, és szintén az új szabályok értelmében én is támadhatok. Talán ezt kihasználhatom arra, hogy meglepjem, ha már a Pirokinézissel nem mehet, és addig ÁK legalább egy ütést bevihet neki oldalról vagy hátulról.

-Ne aggódj, megmutatom én neked! -válaszolom, és egy... hát... közepes csatakiáltás mellett (utálom felemelni a hangom, megszoktam, hogy odahaza némaszag és hullacsend a módi), a botot felemelve megrohamozom Thundert, miközben Álomkelő, amennyire csak lopakodni tud, az ellenfél háta mögé sompolyog. Amint a botomat rávágom az ellenfél kardjára (nehogy rájöjjön, hogy nincs sebzésem), a macska is nekilódul és alig egy másodperccel utánam próbál ráugrani Thunder hátára, hogy megkarmolja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Kedd Júl. 09 2013, 00:50

Könnyű szerrel elkerültem az állatka első rohamozását, bár a tudat, hogy kettő ellenféllel kell szembe néznem nem éppen az ami megnyugtatna. Láttam a leányzón, hogy kicsit ledöbben azon amit mondtam neki a tényleges bemutatkozásomon, de hát éppen ezt szerette volna. Összemérni a tudását egy magasabb szintű ellenfél ellen még ha az én is lettem … az “örök vesztes”. ~ Egy elegáns mozdulat éppen elegendő volt az első roham elkerülésére, de ennyi nem lesz elég a győzelemhez ~ mondtam magamban amire jött a válasz az igazi Thundertől. ~ Bizony nem lesz elég … koncentrálj hiszen 2 ellenfeled is van … még egyel se tudsz rendesen elbánni nemhogy kettővel ~ hangzott el a fejemben. ~ Kösz -.-” Ezzel nem segítesz ha felhozod a régi vereségeimet ~ válaszoltam vissza. ~ Nem hiába mondják, hogy az ember a saját hibáiból tanul. Én se vagyok tökéletes, de most nem ez a lényeg … Emlékezz vissza, és jöjj rá miket rontottál el a régi párbajokban és ha rájössz már egy fokkal jobb kardforgatóvá válhatsz, de most térjünk vissza a mostani harcodhoz. ~ mondta nekem amire csak annyit mondtam vissza neki hogy rendben van.
~ Egy terv … kell egy terv … kettő az egy ellen tényleg nem kedvez nekem hiszen eddig egy az egy ellen se mentek a harcok. Nem vághatok csak úgy bele a közepébe … Kell az a terv ~ gondoltam magamban amikor észrevettem, hogy a leányzó és az állatka ismét mozgásba lendültek. ~ Hála az észlelés jártasságnak tudom. hogy mögöttem ólálkodik a  macska, de a gazdája szemből próbál támadni rám. Valószínűleg a bottal akar megtámadni amit forgat és a petet közben rám akarja uszítani. … Nah ebből nem eszik ~ gondoltam magamban. Megvártam a megfelelő pillanatot és kimozdultam a védelmi állásomból amikor megfelelően közel jött Chancery. Ekkor kardomat gyorsan a földbe szúrtam és a jobb kezemmel rászorítottam a fegyverére, majd hírtelen rántottam egyet rajta. Ez után próbálkozok meg azzal hogy a megmaradt lendületét ara használjam fel, hogy a jobb vállam felett átdobom és ha ez mind úgy történik ahogy szeretném akkor a pet a saját gazdájának fog nekiesni nem nekem. Ez után vissza kihúznám fegyveremet a földből majd pár métert odébbállva készülnék fel a folytatásra.

// Ugyan súlyemelés jártasságom nincs, de remélem nem gond ha csak a lendületedet használom fel a "mutatványhoz" //
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 09 2013, 12:00

Az első gondolatom az, hogy "húvazze', ez gyors".
Aztán az, hogy "repülööööök".
Aztán az, hogy "au, fáj a csípőm. T_T".
Álom egy nyikkanással nyugtázza, hogy mégsem kéne rohamoznia és gyorsan lefékez, így legalább nem esek rá, és ő sem jön nekem. Egy rosszalló prüszköléssel jelzi, hogy ez neki nem tetszik, és gyorsan odébb somfordál, miközben én összeszedem magam.
A reakcióm az odaát, a valóságban sem volt valami kiemelkedő, és ez egyenlőre itt is megmutatkozik. Rendszer és gyorsaságpontok ide vagy oda, a felfogóképességemet a NerveGear sem javíthatja fel, azt csak én tehetem sok-sok gyakorlással, ami remélhetőleg gyümölcsöt is hoz, mire elérem a frontot.
Viszont ami ezzel jó hír: legalább még mindig nem tudja, hogy semmit se sebzek Razz
Kéne valami más ötlet, hisz ez így nem fog beválni. Nézzük csak, mi lenne az, amit előnyünkre fordíthatunk? Csak azt, hogy ketten vagyunk, a pontok tekintetében Thunder magasan fölöttünk jár. Valahogy másképp kell kihasználni a számbeli fölényt.
A szám elé rakom a kezem és úgy adok utasításokat ÁK-nak. Már kitapasztaltam, hogy a rendszer így is érzékeli őket és a pet engedelmeskedik, hisz a program parancsa kényszeríti. Még mindig fura elképzelnem, hogy egy digitális világban vagyunk, és így olyan dolgokra lehetünk képesek, amikre odakint semmiképp.
Álomkelő pedig neki is indul. Én ezúttal egy helyben maradok és hagyom a petemet teljes mértékben érvényesülni. A macska ismét megindul futva Thunder felé, majd, még mielőtt ráugrana és csapna, hirtelen irányt vált és a másik oldalról próbál belekarmolni. Remélhetőleg a férfi megindít egy támadást az első helyzetben, és a rendszer által generált mozgás lefoglalja annyira, hogy ÁK trükkje betaláljon.


//Nem gond, Chan úgyse egy debella állat, hogy ne lehessen felemelni Razz//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Szer. Júl. 10 2013, 11:37

Még magam is meglepődtem azon mit vittem most véghez. Úgy tűnik vannak dolgok melyekhez nem szükséges a súlyemelés jártasság. ~ Úgy se döntöttem el még mi lesz a negyedik vagyis az utolsó elsődleges jártasságom ~ gondoltam magamban amikor már majdnem áthajítottam a leányzót a vállam felett. Minden a tervek szerint haladt, bár érződik a szintbeli különbség. ~ Vajon meddig fog tartani ez a harc ? ~ kérdeztem magamban. ~ Nem fejezhetem be gyorsan, hiszen csak kíváncsi rá mit tudhat egy magasabb szintű játékos ellen. ~ mondtam magamban. ~ Akkor még egy jó darabig el kellene húzni ezt a harcot ~ estem kicsit gondolkodóba amikor arra lettem figyelmes, hogy a macska már megint elindult felém. Gyorsan körültekintettem, hogy hol lehet a gazdája, de ő csak egy helyben volt. Várta a fejleményeket, hogy mi lesz a továbbiakban. ~ Vajon sikerül a támadás vagy sem ~ gondolhatta magában a leányzó. Az állatka már meglehetősen közel volt ám a hirtelen irányváltás egy igen sokak által közkedvelt mutatvány a harcokban, így könnyű szerrel átlátok rajta, ám mivel biztosan kikerülném a leányzónak még nagyobb gondja lenne a támadásokkal. ~ Beengedem ezt a sérülést, így legalább megtudhatom mennyi a macskusz sebzése pontosan és így nagyjából ki tudom számolni mennyi idő lesz még vissza a harcunkból. Még szerencse, hogy magasabb szinten vagyok mint ő így biztosan többet is sebzek … legalábbis remélem. ~ gondoltam magamban amikor sikerült megsebeznie engem a petnek. - Látod tudsz te ha nagyon akarsz - szóltam oda ellenfelemnek, hogy kicsit felbiztassam a továbbiakban. Csak ez után néztem meg a élet számlálómat és azt vettem észre, hogy a mellette levő csík vagyis a páncélom viszonylag sokat vesztett az értékéből. ~ Kb. még 2 találatot kibírhat ~ mondtam magamban. - Készülj fel mert most én következek! - kiáltottam egyet s már meg is iramodtam a leányzó felé kezemben a kardommal. Amint odaérek elé már lendítem is a kardomat, hogy értékes pontjaitól megszabadíthassam azonban az utolsó pillanatban visszarántom a karomat a nyakától és hátrálok tőle.

Élet:105
Páncél: 11/17
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 11 2013, 17:15

-Ezaz! -bokszolok a levegőbe, mikor ÁK betalál. A macska a földre ugrik és pár ugrással hátrább menekül, hogy kikerüljön egy esetleges visszatámadást.
-Azt tudod, hogy direkt engedte, ugye?
Richard Parker rosszalló hangja most nem tud érdekelni, megrázom a fejem, hogy kiűzzem magamból. Miért szólal meg folyton-folyvást? Így ütközne ki rajtam a játék és a bezártság miatt kialakuló őrületem? A végén engem is kényszerzubbonyba kell rakni? Áh, mindegy, erre inkább most nem gondolok, majd később törődöm vele, amennyire lehet, hisz akárhányszor kérdezem, ki ő, sosem válaszol. Mindig csak akkor, ha eléggé fel vagyok spanolva vagy túl szomorú vagyok. Talán ő a lelkiismeretem csak, Pinokio Tücske?
Viszont akár igazat mond, akár nem, ezt a taktikát nem használhatjuk még egyszer; vagy úgy dönt, ezúttal kikerüli (mármint Thunder, nem a Tücsök), vagy azért teszi, mert már ismeri. A figyelmét nem lehet elterelni vagy két felé fordítani, tehát vagy Látása, vagy Észlelése is van. Nekem meg mim? Keresésem, ami itt semmit nem ér... meg hoppá, Akrobatikám! Ami fikarcnyit sem ér, mert az imént is a fenekemre estem... >.> Vagy az ilyet külön be kell kapcsolni?

- Készülj fel mert most én következek!
-Hoppá! -veszem tudomásul és enyhe terpeszbe állok, mint régebben a disznók ellen. Milyen fura... nemrég még mobokat vadásztam kis szinten, és most itt állok egy nálam jóval nagyobb és tapasztaltabb ellenfél ellen. Érzem, hogy ez számomra vesztes csata... de nem fogom könnyen adni a bőröm.
Figyelem, ahogy csak tudom, amint közelít felém, minden idegszálam készenlétben áll. ÁK is megveti a lábát, de MÉG nem tesz semmit. Thunder helyére egy vaddisznót képzelek, és mikor elég közel ér, oldalra vetem magam egy bukfenccel, hogy kikerüljem a támadását. Eredetileg előre akartam, de még idejében eszembe jutott, hogy ellenfelemnek most nem agyarai, hanem kardja van, aminek nagyobb a hatótávja, és nem kéne belekerülni.
Azért még így is egy hajszál híján múlhatott a dolog, szerintem. Fura, mert egyébként sokkal gyorsabb nálam. Most vagy nagyon sikerült figyelnem és reagálnom, vagy VP vagyok >.>;
Mindenesetre nekem is kéne reagálnom valamit. ÁK már lohol Thunder felé, én pedig követem a példáját. Használtuk már ezt a taktikát ugyan, de a férfi akkor csak ácsorgott a helyén és tudott koncentrálni. Vajon a jártassága, akármi is legyen az, akkor is működik, ha még az előző támadásával van elfoglalva?


//Bocs a VPskedésért... "cserébe" úgyis kifelejtettem a Gyűrűm pontozását az elején Razz//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Kedd Júl. 16 2013, 21:03

Kicsit megdicsértem ellenfelem, hogy képes volt eltalálni, bár hagytam, hogy az állata levegyen tőlem némi pontot valahonnan. ~ Mindenkinek kell egy kis bíztatás amiben nekem nem volt részem, főleg ha egy magasabb szintű ellen harcol ~ gondoltam magamban mielőtt még elindultam volna felé. ~ Úgy fest tényleg kisebb szinten van mint én. Ha visszatekintek a párbaj kezdetére látszódik most már a fölényem, de nem szabad elkiabálni a dolgot. Ki tudja mit rejteget amit ellenem tudna használni. Lehetséges lenne, hogy ennyire nem tudja mit kellene tennie ? ~ gondoltam magamban majd ekkor szóltam hozzá, hogy én most támadásba lendülök.
Gyorsaságomat megpróbáltam kihasználni ellene ám ő egy kisebb terpesz állást vett fel amikor elkezdtem felé rohamozni. Nem tudom pontosan mi történt, de sikerült elkerülnie a támadásomat ami nem egy hétköznapi dolog tekintve arra, hogy mennyi pontot öltem már bele. Meglepődve pillantottam rá amikor az utolsó pillanatban elugrott előlem, de úgy tűnik egy “csapdába” futottam bele. A pet ismételtem mögém keveredett, de a figyelmetlenségemnek köszönhetően ismét belém karmol. rögvest ez után a leányzó is rám mért egy csapást, de mintha nem történt volna semmi. Sokat nem volt időm ezen gondolkozni, mert el kellett távolodnom tőle, hogy felmérhessem a helyzetemet a harcban és összegezzem a történteket magamban.
Páncélzatom még bírja a karmolását és az ütést is, bár már sok nincs vissza belőle. Ez a harc is kezd úgy végződni mint az előző küzdelmeim, vagyis a totális vereséggel. ~ Ne add fel egy ilyen kis csekélység miatt ~ figyeltem fel a bennem lévő másik személy hangjára. ~ Igazad van … még nem jött el a harc vége, bár még akármi megeshet. Össze kell szednem magam ~ próbáltam visszaválaszolni neki, de erre mintha se kép se hang. Nem szólalt meg utána … ~ Nos akkor térjünk vissza a küzdelemre ~ mondtam magamban majd a leányzó felé fordultam
- Nos …. Miért nem használsz képességet? - tettem fel a kérdést majd folytattam a mondandómat. - Nyugodtan használhatnál mivel én irtózok a képességektől és ezért nem használom amim van - szólaltam meg majd eltávolodtam tőle és megvártam a válaszát.


Élet:105
Páncél: 5/17
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 17 2013, 12:43

Bingó, sikerült, és a jelek szerint ez nem azért, mert engedte volna. Álomkelő is mintha máris magabiztosabban ugrálna vissza mellém és borzolná a szőrét a következő támadáshoz. Thunder kérdésének hallatán kérdőn nézek a férfira és gondolkodón lóbálom a botot.
-Hát... ha az ellenfélnek legalább duplaannyi a speciális képességre tett pontja, akkor a rendszer automatikusan kikapcsolja az enyémet. Nálunk is biztos ez lehet a helyzet, mert nem tudom használni. -bár tudom, hogy ez kockázatos lépés, nem bánom, megnyitom a menümet, hogy láthassa (már amennyit lát ilyen távolból), a Pirokinézis jele az a tipikus szürke, ami azt jelenti, nem használható.
-Akkor ebben különbözünk, én ugyanis imádom őket tanulmányozni. -mosolygok, miközben visszacsukom a menüsort. -Szívem szerint listába is tenném, ki milyen képességgel rendelkezik, de valljuk be, enyhén szólva is foghíjas lenne a dolog.
Kérdés-válasz ide-oda, Thunder ezúttal nem támad, ami bár ad némi gondolkodási időt, viszont jelentősen megnehezíti a dolgot. Két taktikám kudarcba fulladt már, egy harmadik bejött, de kétszer ugyanannak a trükknek csak kevesen dőlnének be. A frontális támadás nem működik, viszont sem én, sem ÁK nem tudunk távolról lövöldözni rá. Egyszerűen nem ismerek elég harcmodort ahhoz, hogy hosszú távon kibírhassuk, avagy apró csapásokkal legyőzzük a végén. Már az is egy csoda, hogy idáig eljutottunk, hisz még ezt sem vártam magamtól.
Aztán eszembe jut valami. Nemrég három kristályt is kaptam, csak úgy, ajándékba. Vajon lehet ezeket használni egy KT során? Üsse kő, egy próbát megér, véleményem szerint.
Két-három kattintással elő is kapok az egyiket: a Hullám Kristályt, és Thunder felé hajítom. Amint a Kristály elvégezte a teendőjét, Álomkelő már meg is indul felé a szokott céllal, hogy sebzést vigyen be az ellenfélnek, akár kiugrott a lökés hatóköréből, akár nem.


//'Engedéllyel' elhasználtam egy Hullám Kristályt (A földnek kell vágni és a három legközelebbi mobot vagy játékost (beleértve téged és társakat is, így megéri messze dobni) meglöki, a lökés csak annyira erős, hogy a figyelmetlen célpontok elessenek.)//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Szomb. Júl. 20 2013, 12:11

Feltettem talán a legfontosabb kérdést melyet fel lehet tenni egy párbaj közben. Chancery lóbálni kezdte a fegyverét majd választ is adott nekem amin kicsit meglepődtem.
-Hát... ha az ellenfélnek legalább duplaannyi a speciális képességre tett pontja, akkor a rendszer automatikusan kikapcsolja az enyémet. Nálunk is biztos ez lehet a helyzet, mert nem tudom használni. - válaszolt a kérdésemre és ezzel együtt a menüjében babrált valamit. Nem láttam mit csinált mivel messze voltam tőle de amint közölte velem az információt abban a pillanatban homlokon csaptam magam. ~ Nem lehetek ilyen hülye ~ mondtam magamban.
- Pedig sok pontot nem is tettem a speciális képességemre. Éppen azért mert nem szeretem őket használni. - szólaltam meg ismét a képességekkel kapcsolatban melyre ellenfelem közölte velem a saját nézeteit.
- Nos nem vagyunk egyformák, de ennek ellenére még így is van némi tehetséged a harchoz. Nem is vagy te annyira ügyetlen mint gondoltad, hiszen eddig csak én sérültem meg - mondtam Chancery-nek. ~ Nos ha ezen túl is vagyunk ideje visszatérni a harchoz ~ mondtam magamban mikor észrevettem, hogy ellenfelem ismét a menüjében matat. Láttam amint egy itemet vett elő, de sajnos nem tudtam megfejteni mi is lehet az valójában. Sok időm nem is volt kitalálni mi lehet az mivel egyenesen felém dobta s amikor az a földnek ért egy lökés hullámot indított el. Nem tudtam időben reagálni s a lökés ledöntött a lábamról. ~ Nem hiszem el … csak nekem nincsenek olyan dolgaim melyeket harcban be tudnék vetni ~ mondtam magban majd hirtelen egy égető érzést éreztem a nyakamon. A földön fekve a bal karommal gyorsan odakaptam, nehogy ellenfelem láthassa ahogy a céh tetoválásom pirosan felizzott. Ez számomra azt jelenti, hogy a másik énem ki akar törni, de még nem tudom rendesen kontrollálni.
- Na azt már nem engedem! Nem ebben egyeztünk meg! - kiáltottam fel amint próbáltam felállni a földről. Bal oldalam irányítását teljesen elveszítettem mivel a vámpír ki bennem lakozik átvette felette az uralmat. ~ Legalább nem irányít teljesen ~ próbáltam kicsit megnyugodni amit a külsőm is kezdetett átváltozni a bal oldalamon. Hajam kezdett kifakulni és bal szemem színe az eddigi kék szín helyett piros színben pompázok. Bőröm színe egészen fehérré vált, de csak a bal oldalamon. Nem éreztem azt, hogy a beszédemet kontrollálta volna e, így valószínűleg egyszer én és egyszer ő beszél, de nem feltétlenül felváltva. Lényegében egyszerre nem tudunk megszólalni. ~ Remélem a részleges átváltozás nem rémíti meg ellenfelemet, de nem szerettem volna ha tudomására jut mindez. Azonban már nincs mit tennem ez ellen ~ mondtam magamban. ~ Nyugodj le kicsit … csak részlegesen vettem át a tested felett az  irányítást. Most már képesek vagyunk erre is ~ szólalt meg a vámpír énem. Nem hagyott nyugodni a tudat, hogy most fény derült a titkomra … főleg egy harc kellős közepén. Most a helyzeti előnyömet elvesztettem mivel nem tudom befolyásolni testem bal oldalát. próbáltam higgadtam tűnni ám a felszín alatt nem volt az. Úgy fest a dolog, hogy miközben nem tudtam irányítani a testemet az állatka közben újabb pontjaimtól szabadított meg. Ezt csak akkor vettem észre amikor a felemás átváltozás befejeződött s fél szemmel rápillantottam az élcsíkomra melyen már nem láttam a páncélzatomat s az életemből is egy minimális rész hiányzott.

Élet:104
Páncél: 0/17
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Szomb. Júl. 20 2013, 23:26

-Ha nem is raktál rá sok pontot, én még nem tartok olyan magas szinten, nekem kevesebb lehetőségem volt még rá. -mosolygok bátorítóan. Jólesik, hogy védekezik, még ha szavakkal is, bár ezek után kíváncsi vagyok rá, más, nagyobb játékosoknak mennyi lehet rajta, akik aktívan használják is. Az ő dicséretének hallatán viszont elpirulok, mint valami kislány az első randiján, és legyintek, bár azt már nem mondom, hogy "tudom, hogy csak hagytad magad". Fürdök kicsit a jólétben, néha ez is kell ^^
Azon mondjuk picit elcsodálkozom, hogy a kristályommal célt értem, de valószínű, hogy egyszerűen csak nem szokás ilyesmikkel dobálózni párbajok során. Sebaj, most úgyis valahogy módokat kell találnom a hátrányom leküzdésére, és most épp ezt találtam megfelelőnek. Már töprengenék a másikon is, örvendezve ÁK sikerének is, mikor Thunder megszólal:

- Na azt már nem engedem! Nem ebben egyeztünk meg!
-He...?
Döbbenten pislogok, hogy mi lehet... miben nem egyeztünk meg? Nem emlékszem, hogy tárgyhasználat-tiltásról lett volna szó az elején. Mindezek után még végignézhettem, ahogy az ellenfelem... izé... átalakul. Félig. Most olyan groteszk és fura. Mondtam már, hogy kezdek félni? Nem? Na, akkor most mondom.
-Anoo... jól vagy? -kérdezem, mert mást egyszerűen nem tudok kigondolni. Olvastam meg láttam már történeteket dupla-személyiségű szuperemberekről, de ilyenek vajon a játékban is fellelhetőek vajon, igazi, hús-vér személyek között? Ha válaszol, az csak jó, ha nem, akkor nem.
ÁK is mintha kifordulna önmagából, hiába utasítom támadásra, nem hajlandó közelebb menni, főleg Thunder átalakult bal oldalához. Én nem támadhatok, mert úgyse érne semmit? Fogalmam sincs, mit tegyek, és most nem is tudok kigondolni semmit, így ezt a kört most a taktikai védekezésre hárítom. Igyekszem kikerülni az esetleges bejövő támadást, semmi több, legalábbis addig, amíg rá nem veszem gondolatban a macskát, hogy nyugodjon meg.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Hétf. Júl. 22 2013, 19:30

Újabb és újabb találatokat szenvedtem el ellenfelemtől, de mindezt annak tudhatom be, hogy kettő az egy ellen harcolok. Igazán szemrevaló összhanggal rendelkeznek, de valamit tennem kellene, hogy érezzék egy frontharcos mire képes még ha az én is vagyok aki még sok mindent nem ért el el ebben a virtuális világban. Láttam amint elfogja a félelem az átalakulásomat illetően, de sajnálatosan ez nem volt betervezve a harcba. Még nem tudom rendesen kontrollálni a másik illetőt. Azonban ledöbbentem, hogy képesek vagyunk a feles átalakulásra mert eddig vagy ő irányított vagy én próbáltam visszatartani. Nem tudom miket tervezhet, hogy erre folyamodott. Ahogy ezen gondolkoztam egyszer csak meghallottam ahogy a leányzó hozzám vagyis inkább hozzánk szólt.
- Anoo... jól vagy? - tette fel a kérdést melyre nem is tudtam mit feleljek azonban valami választ kellett adnom. Látszódott rajta a félelem amit a jelenlegi kinézetem váltott ki belőle. Lássuk be … ha én találkoznék valakivel akii valami hasonló módon alakulna át a szemem előtt én is megijednék.
- Hogy jól e … sose voltam jobban - válaszolt vissza az igaz Thudner melyre egyből csöndre intem.  - Ne félj ez csak valami tréfája lehet Kayaba Akihiko-nak. Magam se tudom mi történt, de nem hagyhatjuk abba a harcot. Legfeljebb kicsit tovább fog tartani míg legyőzlek - szóltam a lány felé majd ördögi kacajba kezdtem.
- Készülj fel mert most én jövök - figyelmeztettem előre ellenfelemet, hiszen a látottak alapján jóval gyorsabb vagyok mint ő, így talán fel tud készülni a védekezésre. Ahogy közeledtem felé menümet felcsaptam és úgy futottam tovább. Kardomat ismét abban a fura pozícióban tartottam és így próbáltam megsebesíteni. Az ellenfelem oldalán próbáltam elhaladni, de így nem a pengével hanem pusztán az öklömmel ütném meg. Mielőtt még bevinném neki a sebzést bal karommal a már előzőleg beállított opcióra rányomtam, így kardom eltűnt kezemből és szimplán csak a kard nélküli sebzésemet mérném ellenfelemre. Sikerül vagy sem a támadásom után visszahátrálok majd beállok védekezni. Két karomat magam elé felhúztam mint egy bokszoló és elkezdtem pattogni kicsit ahogy a bokszolók szokják csinálni.


Élet:104
Páncél: 0/17
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 23 2013, 10:25

Kiráz a hideg a kacaj hallatán, de ezzel egyidőben elfog a kíváncsiság is, hogy mi lehet ez az egész. Félvérség? Mágikus képesség? Rengeteg mesét, történetet olvastam és írtam hasonlókról, mikor egy emberben megbújik egy szörnyeteg is, akit próbál kordában tartani, és ez az egész jelenet is erre emlékeztet. De lehetetlen, nemigaz? Ilyesmi a valóságban nincsen, és as játék a valóság szimulációja csupán.
-Akkor jó... és szia. -sutyorgom, köszöntve az új ellenfelet is, akit odaképzelek a bal oldalra. Tudom, hogy csalás, de ha elképzelem, hogy Thunder most két ember egybegyúrva, akkor az izgalmasabbá teszi a dolgokat.
Úgyis szeretek szerepjátszani.
Mikor megindul, jobban megszorítom a botot és felemelem, próbálom úgy pozicionálni, hogy kivédhessem a kardját vele. Az utolsó pillanatban meglep, hogy eltünteti a fegyverét és az öklével csap, jóformán hajszál híján tudtam csak a bottal félreütni a támadást. Szinte érzem a digitális légáramlatot, amit okozott az ütése. Nagy károm nem lett volna valószínűleg, mivel ilyenkor a fegyversebzés ki is esik rögtön, de azért szeretnék a HPm minél nagyobb részét minél tovább megtartani. Így is érzem, hogy kezdek fáradni, miközben Thunder, mint valami Rocky, elkezd ugrálni. Kétlem, hogy a következő ütést ki tudnám védeni ilyen bravúrosan, ezzel is csak szerencsém volt, amit talán annak köszönhetek, hogy sokáig készültem rá.

-Nem hiszem, hogy olyan sokáig eltartana ez az egész. -mosolygok, miközben ÁK is nekilódul, hogy az immár fegyvertelennek tűnő emberkére ugorjon és kicsit kicsipkézze a lábát, hát ha így könnyebben le tud ugrani a lecsapó ököl elől, mintha az arcára ugrana. Szinte érzem, hogy az állatom retteg a furcsa átalakulás végeredményétől, és talán pont ezért célozza meg inkább a változatlan jobb oldalt. Én továbbra is a védekezésre fektetem a hangsúlyt, miközben minden idegszálammal figyelem, kellene-e switchelnem ÁK-val annak érdekében, hogy megmentsem legalább egyszer a vereségtől.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Szer. Júl. 24 2013, 15:05

Támadásom ismételten kudarcot vallott. ~ Van benne tehetség … ami bennem nincs ~ mondtam magamban amikor hárította ellenfelem a puszta kezes támadásomat. ~ Pedig azt hittem ezzel meglephetem, hogy az utolsó pillanatban leszerelem magamról a kardot, így csökkentve kicsit a sebzésemet, de legalább találtam volna el ~ morgolódtam magamban. Amint elhátráltam ellenfelemtől, felkészültem az esetleges ellentámadására. - Nem is vagy olyan rossz harcos mint gondoltam - szólaltam meg egy időben a másik énemmel valami eszméletlen torz hangon.  
-Nem hiszem, hogy olyan sokáig eltartana ez az egész. - szólalt meg ellenfelem majd az állatkája ismételten felém kezd rohamozni. ~ Nem tudom mit gondol … talán azt hiszi nem veszem észre hogy közelítene felém? Nem jött rá, hogy észlelés jártasságom van? Nah mindegy ~ mondtam magamban majd próbáltam valamiféle választ kicsikarni magamból.
- Ne húzzuk túl sokáig ezt a párbajt. Remek harcos vagy és még jobb leszel ahogy feljebb és feljebb lépsz majd a szinteken, de tekintve arra, hogy mekkora a különbség most köztünk nem hiszem, hogy nyerhetnél. - ekkor abba hagytam a pattogásomat és lassan közeledni kezdtem ellenfelem felé. - Nem szeretnélek megsérteni meg semmi ilyesmi, de nem akarom azt, hogy meghalj - mondtam Chancery-nek mikor az állata közeledni kezdett a jobb oldalhoz. Kardomat ismételten felszereltem melyet a bal kezemmel felcsapott menüben babrálva értem el. Mikor már elég közel került hozzám a pet kardomat neki szegeztem. Nem vágtam meg és nem is sebesíttetem meg pusztán elé tartottam remélve, hogy veszi a lapot és nem fog esztelenül megtámadni.
- Nos mi legyen folytatni akarod? - tettem fel a kérdést ellenfelemnek amikor hirtelen ismét nagy fájdalom kezdett összpontosulni a nyakamnál. Ismét pirosan felizzott a “tetoválás”-om. Térdre rogytam majd eldőltem balra. Jobb kezemet a nyakamhoz kaptam majd éreztem testemen ahogy a megszálló személy kezdi visszaadni az irányítás lehetőségét nekem.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 24 2013, 15:35

Szégyenlősen elmosolyodom, megint, mikor Thunder dicséretét hallgatom, de tudom, hogy nem kéne elszállnom magamtól, akármennyire is jólesik. Lehet, hogy egész prímán teljesítek a harcban, de ebben úgyis kételkedni fogok, de sosem leszek a legjobb, és ez így van jól. Nem szeretek első lenni, csak versenyekben, viszont azokban meg sosem sikerül. Talán akaratlanul is mindig visszafogom magam, és azért. Ezt a tulajdonságomat viszont, akár létezik, akár nem, le kell küzdenem, különben az életemmel fizethetek érte.
-Tisztában vagyok azzal, hogy nem nyerhetek, de nem szokásom feladni... -rázom meg a hajam, hogy ne takarja el a kilátást. Az adrenalin, és ez a felpezsdítő érzés, amit az első megölt disznó óta ismerek, még csak most kezd ébredezni bennem. Nem akarom abbahagyni. -Több trükk úgysincs a tarsolyomban, szóval tart már sokáig, de sosem lehet tudni, ez alatt a rövid idő alatt is nem tanulok-e meg valamit, ami hasznos lehet később. Vagy fordítva. -legyintem meg az ujjam az arcom előtt és sunyi mosollyal nézek vissza az ellenfelemre.
Álomkelő viszont nem igazán figyel az eseményekre. Megtorpan a kard láttán, de ezek után láthatóan keresi a módját, hogy mégis támadhasson, egész addig, amíg rá nem szólok, hogy ne. Hogy azt pedig miért teszem? Mert látom, hogy valami ismét történik Thunderral, mert a férfi fájdalmas arccal a földre dőlt.

-Jézusom! Najó, jól vagy? -futok hozzá és leguggolok mellé, hogy ha tudok, segíthessek valahogy. -Miért nem mondtad, hogy baj van? Félbehagyhatjuk, ha nem érzed jól magad, nem vagyok én olyan hajcsár. Sőt, el se kezdtük volna. Istenem, néma gyereknek anyja se érti a szavát... -szitkozódom kicsit, miközben várok, hogy tudok-e vajon bármiben is segíteni. Kezdek aggódni. Ez az előbbi átalakulás, most meg ez... nem betegség, valami más. De mi...?
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Szer. Júl. 24 2013, 19:27

Úgy néz ki a dolog, hogy elegendőnek bizonyult kardomat ismét felszerelnem s Álomkelő felé fordítani, hogy ne támadjon meg, ám hirtelen ismét éreztem azt a fájdalmat mely az átalakulással jár. Éreztem ahogy pixelekről pixelekre visszanyerem testem irányítását, de a fájdalom olyan intenzív volt, hogy földre kényszerültem. ~ Nem titkolhatom már tovább a dolgot ~ mondtam magamban amint hallottam, hogy Chancery az állatkát visszahívja, hogy ne támadjon. Ez után pedig rögvest odasietett mellém és leguggolt, majd arról kérdezősködött  tud e valamit segíteni. Én pusztán csendre intettem, mert ez nem olyan dolog melyben valaki tudna nekem segíteni. Valamennyire már javult a helyzetem mire odaért mellém, hiszen ez egy roppant gyors folyamat már ami az átalakulást illeti. A heg a nyakamon még mindig vér vörösen izzott melyet akár Chancery észre is vehette ahogy segédkezni próbált. A víz majd levert ahogy ott fetrengtem a földön ám még volt bennem annyi lelkei erő, hogy az aggodalmas leányzót megpróbáljam lenyugtatni a fájdalmaim közepette.
- Ny.. ny... nyugodj meg! N... n...nemsokára v..v...vége lesz a dolognak - próbáltam kicsit nyugtatni, hiszen láttam a szemeiben ahogy miattam aggódik. Ekkor éreztem életemben először azt, hogy valaki aggódik értem. Nem telt bele sok időbe úgy körülbelül mindössze 6-7 percbe míg annyira össze tudtam szedni magam, hogy talpra állhassak akár Chancery segített benne akár nem. Teljesen lesápadtam s kicsit támolyogva, de már meg bírtam állni a lábamon. Ha segített azt illedelmesen megköszöntem neki majd megköszörültem torkomat.
- Látom már nem titkolózhatok … fény derült a legsötétebb titkomra melyet ez idáig meglehetősen jól sikerül a napvilág elől elzárnom. A saját 7 pecsétes titkomat most sokan láthatták - mondom a leányzónak aki talán még mindig abban próbál segíteni, hogy ne essek össze ismét és próbáltam a nézőkre mutatni bal karommal. - Nos most már tudod miért vagyok én az “örök vesztes”. Az eddigi harcaim alatt mindig vissza tudtam tartani a másik illetőt vagy ha napvilágot is látott nem volt ilyen sok ember a nézőtéren - hajtottam le a fejemet a mondatom közepette s nyakkendőmet próbáltam kicsit meglazítani - Most már tudod miért olyan fontos számomra, hogy kijussak ebből a világból. Bármi kérdésed van szívesen válaszolok rá míg össze nem kapom magam annyira, hogy folytassuk a küzdelmet. Tudom mennyire fontos neked ez a párbaj. Tudom, hogy nem csak másoknak akarsz bizonyítani hanem saját magadnak is, hogy képes vagy rá - mondtam a leányzónak. - Nem kell aggódnod … most már nem fog közbe avatkozni a másik személy.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 24 2013, 20:21

A percek ilyenkor bezzeg úgy vánszorognak, mint reumás csiga a sűrű bozótosban. Utálom ilyenkor az időt, már legalábbis azt a tulajdonságát, hogy amikor jól érzi magát az ember, repül, ha meg nem, akkor alig telik. Thunder nyugalomra int, én pedig próbálom türtőztetni magam, próbálva megérteni a helyzetet. Türelmesen várok, ÁK is leül mellém és farkát csóválva figyeli a furcsa jelenséget.
Pár perc múlva, amit én óráknak éreztem, látszólag a férfi erőre kapott annyira, hogy felkelhessen a földről. Átkaroltam és amennyire tudtam, segítettem neki; lehet, hogy lány vagyok, izmaim meg ohnenuku, de képes vagyok cipekedni, ha kell. Az informatikai két év alatt nem egyszer kellett ősrégi, többkilós CRT monitorokat vagy asztalokat hordozgatni ide-oda. Persze az asztalokat nem vittem egyedül, de a monitorokat igen.
Miután lábra álltunk, elkezdtem az aréna széle felé húzni, hogy leülhessünk egy padra, de ha ellenkezik, akkor persze hagyom békén és álldogálva folytatjuk.

-Nyugi. Szerintem a többség azt gondolja, egyszerű rosszullét, ami valljuk be, nem lenne egyedi eset. -mosolygok bátorítóan és még egy pillantást vetek arcának bal oldalára. -Az a... szóval az az izé meg betudható speciális képességnek is.
Azon picit eldöbbenek, mikor meghallom a "másik személy" szavakat, de magam is elcsodálkozom, hogy nem taglózott le olyan hatalmas mértékben. Már az elején eszembe jutottak a történetek, köztük a sajátjaim is hasonlókról, és ezekbe sokszor úgy beleéltem magam, hogy meg se lepődöm most, hogy a valóságban is felbukkant.
-Most hagyjuk a küzdelmet, előbb pihend ki magad. Annak a másik személynek meg üzenem, hogy ez csúnya dolog volt, és legközelebb legyen kíméletesebb veled. -az utóbbit suttogva mondom, remélve, hogy a nézőtéren senkinek nincs magas szintű Hallgatózása.
Közben persze jár az agyam, mint a motolla. Az orvosi eszem, amit a család női ágától "örököltem" (vagy inkább tanítottak), rögtön azt gondolja, Thunder odakint skizofréniában szenved, amit a NerveGear ilyen formában hozott elő. Az az eszem pedig, amelyik odavan a szellem- és más mitikus történetekért, értelemszerűen azt súgja, ez valami megszálló lélek lehet, ami nem feltétlenül jelent jót.
Akármi is legyen, közöm úgysincs hozzá. Ez a srác magánügye, én meg nem fúrom bele az orrom.

-Ha mégis közbeavatkozik, majd küzdök vele is. -vonok vállat. -Engem nem zavar, megesik az ilyesmi. Volt már dolgom hasonlóval. Amíg veled nem akar semmi rosszat csinálni, addig őt is látom szívesen bármikor.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Pént. Júl. 26 2013, 20:40

Egy kész örökké valóságnak tűnt az a pár perc amit azzal próbáltam tölteni, hogy a megmaradt akaraterőmmel vissza tudjam venni a testem felett az uralmat. Pár perc ami nekem több óra hosszal ért fel. A belső viszályom a vámpírral túlontúl elhúzódott és nem kellett sok ahhoz, hogy elveszítsem a küzdelmet ellene, de sikerült még annyi lelkierőt összeszednem, hogy sikerrel járjak.  Sikerült annyira összekaparnom magam, hogy lábra alhassak. Arra lettem hirtelen figyelmes, hogy Chancery és Álomkelő végig a közelemben maradtak. Ahogy próbáltam feltápászkodni a leányzó átkarolt, hogy ne essek össze majd az aréna széle felé kezdtünk el haladni, ahol leültünk egy padra.
- Köszönöm szépen a segítségedet. Sajnálom, ha gondot okoztam és csalódnod kellett bennem - hajtottam le a fejemet. - Hogy rosszullét ? Lehet, hogy a nézők így gondolják, de ők nem tudják azt, hogy lassan elemészt engem a vírus. Nincs túl sok időm már hátra és ezt az időt a lehető legjobban szeretném kihasználni. A lehető legtöbb emberen szeretnék segíteni … - mondtam miközben egyenest a leányzónak a szemébe néztem, majd elpirultam és ismét lehajtottam a fejemet, majd nyakkendőmet meglazítottam és a legfelső gombot az ingemen kigomboltam, hogy levegőhöz jussak.
- Speciális képesség? Tényleg úgy festett? - tettem fel a kérdést a mellettem ülő leányzónak. ~ Olyan szerencsétlennek érzem magam. Itt van mellettem egy gyönyörű lány aki miattam aggódik és nem tudom mit kellene tennem. Tiszta csőd tömeg vagyok ~ gondoltam magamban miközben a leányzóra pillantottam.
- Abbahagyni? Nem akartam neked csalódást okozni, de lássuk be, hogy most nem vagyok harc képes állapotban … Ő nem aza típus aki kesztyűs kézzel bánik másokkal - válaszoltam Chancerynek arra amit az imént halkan nekem súgott. - Hidd el nem akarsz te vele harcolni … kis híján végzett két játékossal mikor először vette át az uralmat és alig bírtam visszatartani. Teljesen kiszámíthatatlan egy alak. Sajnos most abba kell hagynunk a párbajt. Tènyleg sajnálom, hogy nem úgy alakultak a dolgok ahogy azoknak kellett volna -
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 26 2013, 21:07

//*User is belepirul a zoknijába a "gyönyörű lány" olvasatán Embarassed *
No, és akkor ez részemről záró Smile Köszönöm, és folytatjuk ^^//

Hevesen rázom a fejem az újabb bocsánatkérése hallatán. Ugyanmár, csalódás a fityfenét, én meg apáca vagyok. Miért csalódnék? Ha ez a helyzet, akkor ez a helyzet, és ezt így kell elfogadni. Ámbár mikor meghallom, hogy vírussal van dolga és nincs sok ideje hátra, digitális test ide vagy oda, úgy érzem, hogy kifut az arcomból a vér az ijedtségtől.
-Vírus? Mivan? Jézusom, ugye nem fogsz.... -kerekedik el a szemem, de nem bírom kimondani a szót. Olyan helyes és kedves srác miért pont az ilyenekkel történnek szörnyű dolgok?
~Telepítsd fel rá az avastot vagy valamit és kész.~
...Richard Parker, ez a szokottnál is ízléstelenebb poénod volt, hagyd abba.
Érdeklődve hallgatom a rövid magyarázatát a "vírusnak" - avagy nem is tudom, miként gondoljak rá hirtelen, úgy ledöbbentett az iménti megszólalása az időről. Leülök mellé a padra és ha engedi, megfogom az egyik kezét.

-Akkor itt a vége, legyen döntetlen. Megsebeztelek, de úgyis nyertél volna. -kacsintok, majd a menüben megkeresem, le lehet-e zárni a párbajt ilyen opcióval. Ha igen, megteszem, majd elnyomom még magamban egyenlőre a szégyenérzetet, hogy pont egy beteg embert szúrtam ki magamnak. Bár mentségemre legyen, hogy nem tűnt annak.
-Kicsit még pihenjünk, aztán tudod mit? Meghívlak valamire. Bárhova mehetünk, csak a kocsmákba ne... -borzongok meg egy pillanatra, de hamar elmúlik. ÁK érdeklődve hallgat minket végig, és mikor a párbaj hivatalosan is véget ér, lenyugszik és a mancsát nyalogatva vár, hogy megyünk-e valahova avagy sem. Én legalábbis szeretném, ha Thunder elfogadná a meghívásom, úgy nyugodtabban beszélgethetünk.
-Tudsz esetleg egy jó helyet, vagy szeretnél-e konkrétan menni valahova? -kérdezem még, legalábbis ha elfogadta a meghívásom.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Thunder Vas. Júl. 28 2013, 01:04

-Vírus? Mivan? Jézusom, ugye nem fogsz.... - szólt hozzám a leányzó. Látszott rajta, hogy ideges lett a hallottak után.
- Nem tudom … én is csak annyit tudok mint most már te. Egy vírus amiről nem tudom milyen hatással van rám pontosan … - mondtam a leányzó szemébe. - Ez a tetoválás a nyakamon is csak azt a célt szolgálja, hogy visszatartsa őt mint egy fal … egy tűz fal ha úgy jobban tetszik … - szóltam Chancery-hez amikor lejjebb húztam a nyakamnál az ingemet. Kissé elmerültem a gondolataimba mikor arra lettem figyelmes, hogy az eddigi illető aki ellenfelem volt a harcban leült mellém a padra és megfogta a kezemet. Elvörösödtem … az egész arcom lángvörössé vált abban a pillanatban ahogy a keze hozzásimult az enyémhez. Megijedtem … vagyis nem, de nem tudom pontosan milyen érzések kavarognak most bennem.
- Akkor itt a vége, legyen döntetlen. Megsebeztelek, de úgyis nyertél volna. -
- Nincs kizárva … bármi megtörténhet és tényleg nagyszerűen harcoltál. Látom benned a tehetséget csak a felszínre kell hozni azt ami mélyen benned lakozik - próbáltam kicsit vigasztalni a körülményektől eltekintve. Keze még mindig érintette az enyémet. ~ Fogalmam sincs mit kellene tennem ~ majd egyről a kettőre elhúztam onnan a kezemet s átöleltem a leányzót. Csupán pár pillanatig tartott ez az ölelés hiszen nagy zavaromban azt se tudom mit csináljak. Ezzel is csak meg akartam köszönni az együttérzését és azt, hogy aggódott értem.
- Köszönöm - súgtam a lány fülébe amikor elengedtem. Ingemen a felső gombot begomboltam és nyakkendőmet eligazítottam ahogy azt illik.
- Köszönöm … most már jobban érzem magam - fordultam oda Chancery-hez majd le is vettem róla szememet.
- Kicsit még pihenjünk, aztán tudod mit? Meghívlak valamire. Bárhova mehetünk, csak a kocsmákba ne... -
- Akkor mit szólnál egy kis sütizéshez vagy hasonló? Esetleg egy kis frissítőhöz?  - tettem fel a kérdésemet.
-Tudsz esetleg egy jó helyet, vagy szeretnél-e konkrétan menni valahova? - kérdezte meg tőlem a leányzó mire nem is tudtam mit válaszoljak. ~ A hosszas fejlődés közepette nem volt időm rendesen feltérképezni a városokat. Nem is beszélve arról, hogy folyamatosan megyek a főnökharcokra így még kevesebb időm van az efféle dolgokra ~
- Nos az igazat megvallva sajnos nem ismerek. Viszont akkor keressünk közösen egyet ahol bármi kérdésedre szívesen választ adok ami csak az eszedbe jut. Legyen az velem kapcsolatos vagy a játékkal netalán tán arról a másik valakiről. - mondtam Chancery-nek majd felálltam a padról és felsegítettem őt és remélhetőleg együtt távoztunk az arénából.

// Nos akkor majd folytatjuk ezt a játékot valahol másutt //
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 29 2013, 22:10

Ossu!

Gratula a párbajhoz, bár a küzdőteres környezetnél megijedtem, de végül szép sztorit kerekítettek hozzá és nem csak egymás random csépelése lett belőle, hanem ismerkedésnek, jellemfejlesztő játéknak is beillett. 30 xp és 80 arany jutalmat adok, lezárom a küzdőteret.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Thunder vs Chan-chan Empty Re: Thunder vs Chan-chan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.