Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

3 posters

Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Aug. 18 2012, 17:32

Találkozni akartam Kizashival, mielőtt elfogadtam volna a céhcsatlakozási indítványát. Megérkezett, nézegettem egy darabig, de... nem akartam így egyből belevágni. Ezért mielőtt felkerestem volna Mizukit, hogy megbeszéljem vele közös kalandunkat, még volt elintéznivalóm. Nézzük csak, hogy miben voltam biztos: miután Kizashi nevében érkezett a meghívó, nem volt kétségem afelől, hogy jól logikáztam, és így kell, hogy hívják. Mivel Mizuki is mesélt róla, pontosabban a vele közös kalandjáról, ezért már azt is tudtam, hogy meg kell lennie a pénzügyi hátterének a céhalapításhoz. A szintjét illetően nem voltam biztos a dolgomban, de kitartottam amellett, hogy nem lehet magasabb szintű nálam.
Muszáj volt találkoznom vele, mielőtt csatlakoztam volna az... Ítélet ökléhez? Komolyan? Hát milyen ítéletet hoznánk mi?

Sokkal több idő ment el, hogy őt hajkurásztam, mint ahogy én azt szerettem volna. Kerestem azon a helyen, ahol mi is találkoztunk, leültem egy padra a főtéren, és onnan bámultam a tömegeket, de semmi. Végül úgy döntöttem, hogy az aréna irányában nézek körbe. Reméltem, hogy nem küldetésen van, vagy ilyesmi, mert akkor én aztán hiába várom itt. Néhány órája még én sem a Kezdetek Városában jártam, így biztos voltam benne, hogy más faluban sincs. Meg kell lennie!

Az arénában ezúttal nem voltak túl sokan. Figyeltem a küzdelmüket, de nem igazán láttam meg bennük a kihívást. Kettes szintű voltam, ráadásul íjász. Az eddigi tapasztalataim alapján egész jól sikerült elosztanom a pontjaimat, elég kiegyensúlyozott harcosnak tartottam magam, aki még akkor is képes meglépni, ha közvetlen közelébe jutnak, és nem használhatja a nyilait. Ráadásul a yagan miatt sokkal többet látok, mint amennyit kinéznek belőle.
Nem igazán találtam olyat, aki komolyabb izgalmakat ígért volna. Ekkor figyeltem fel a yaganom segítségével egy ismerős alakra nem túl messze tőlem. Szemem automatikusan odafókuszált, tekintetünk összekapcsolódott…

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Zaraki Kizashi Hétf. Aug. 20 2012, 01:54

Úh... ismét az alakkal találkoztam, pontosabban azzal, amelyiket kiraboltam, azaz amelyik adott nekem aranyat. Megalakult a céhem és tagokat kellett szereznem. Dobtam is egy meghívást annak, akivel az előbb említett dolog történt. Szóval, így csöppentem abba, hogy előbb-utóbb találkozzak vele. Egy ököl nem lehetett volna elég, hogy az összes szörnyet kiüsse és kifacsarja az aranyukat, mind az utolsó sorvadt darabig. Feltehettem, hogy mivel nem fogadta el azonnal a meghívást először társalogni szeretett volna. Persze annyi esze nem volt, hogy üzenetet dobjon nekem, szóval az arénától nem messze pihentem le, lehet, hogy arra is járni fog. A fűben feküdtem és a késemet nézegettem. Próbáltam a küzdők szemébe világítani távolról, de sajnos nem volt olyan hatásos ilyen messziről. Az aréna maga totál unalmas volt. Sok egyes szintű "noob" próbálta egymást legyőzni, pont úgy, mint a Hokushin elleni küzdelmemben, csak ezek mind kis fair-playes dögök voltak, így tényleg egy árva érdekesség sem volt a küzdelmükben. Semmi trükk, amit kitanulhattam volna, semmi fogás, amit lelophattam volna... semmi tudás.
Szerencsémre a távolban a keresett íjász is felbukkant, vagyis hozzá hasonló volt a haja. Úgy látszott, hogy ő is megpillantott engem. Egy ügyes trükkel elrugaszkodtam a földtől és két lábra érkeztem. Leporoltam még mindig kezdő ruhámat és közelebb sétáltam hozzá. Nem igazán volt kedvem sétálni, de ha ő jött volna közel hozzám, akkor több távot kéne egyszerre megtenni az arénáig, hiszen, ha itt keres, akkor tudom, hogy mit akar. Tesztelni, hogy készen állok-e vezetőnek.
Odaértem hozzá és kezemet nyújtottam. Ha kezet fogott, megszólaltam:
- Gondolom tesztelni akarsz... előre is üdvözöllek a céhben.
Vigyorodtam el a mondatom végére, küzdelemre hívtam, miközben leszaladtam a lépcsőkön, az aréna közepébe, egy kézzel félre lökve a két kezdőt kezdőket, akik egymás kardjának támaszkodva ott próbálkoztak valamit alkotni.

_________________
Adatlap
Spoiler:
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Aug. 20 2012, 11:32

A tekintetét figyeltem, miközben kezet fogtunk. Szerettem volna kiolvasni valamit azokból a fekete szembogarakból, de nem jártam sikerrel. Megcsóváltam a fejemet, és keményítettem a szorításon, majd elengedtem a kezét.
Így van – bólintottam. – Többlépcsős teszten kell átmenned – kezdtem bele, és miközben ezt mondtam, az ujjaimon azokat a kérdéseket kezdtem számolgatni, amikre válaszokat várok. – De nem csak válaszokat akarok. Annál egy kicsit többre vágyok.
A mozgására koncentráltam, miközben lefelé haladt az arénába. Felkérés jelent meg az oldalamon, harcra invitált. A yagant használva elfogadtam, és elindultam utána. Dinamikus, kissé lezser járásmodort állapítottam meg, de reméltem, hogy a harcban legalább olyan jó, mint amennyire az esze vág. Semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy kiderüljön: blöff az egész harcra invitálása, mert valójában gyenge, mint a lehelet. Arra gondoltam, amit Mizuki mesélt róla. Abban sem a harci készségeit méltatta.
Amiben biztos voltam: nem hármas szintű még. De ahogy elnéztem azt, amit a két másik játékossal művelt, mégsem féltette a bőrét. Minden kezdett egyre érdekesebb lenni. Megnyaltam a szám szélét.

Kezembe vettem az íjamat, nyilat helyeztem rá, az aréna egy távolabbi szeglete felé vettem az irányt. – Kezdjük például a tényekkel. – A lábam elé néztem, nem számítottam támadásra tőle. A yagan miatt úgysem gondolnám, hogy képes lesz úgy megközelíteni, hogy ne vegyem észre. – Zaraki Kizashinak hívnak. Árnyharcos vagy, ez tiszta sor. Különben szóba sem állnék veled. – Elértem az arénának arra a pontjára, ahonnan felőlem kezdődhetett a harc. – És erősen kétlem, hogy kettesnél magasabb szintű lennél. – Nem igazán tudtam, hogy mire számítsak tőle, elég kaotikus személyiségnek tűnt eddig, akit nem lesz egyszerű kiismerni. Abban biztos voltam, hogy nem én fogom kezdeni a csatát, mégis igyekeztem ezt megcáfolni, és amint fordultam, már céloznám is be őt, hogy az első nyilat felé repítsem. Nem terveztem sorozatvetőt játszani, mert látni akartam, milyen gyorsan mozdul, hogyan taktikázik, de mindenképpen meg akartam volna tűzdelni, mire ideér. A biztonság érdekében nem csak a yagant használtam, hanem a tekintetem is felé emeltem.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Zaraki Kizashi Pént. Aug. 24 2012, 14:34

Ellenfelem azt mondta, hogy többlépcsős teszten kell átmennem. Az egyik szemöldökömet lassan megemeltem miközben gondolkodtam erről a többlépcsős tesztről. Vajon mi lesz ez? Száz méteres futás, majd gimnasztika, akadály ugrás végül merülés a vízbe és gyorsúszás? Nem igazán tudtam, hogy mit akar elérni, de valószínűleg csak egy harcra vágyik. Ranmaru közölte velem a valószínűt, például, hogy Zaraki Kizashinak hívnak és árnyharcos vagyok és megkérdőjelezte, hogy kettesnél magasabb szintű vagyok-e. Elmosolyodtam majd válaszoltam a kételyére:
- Amíg a céhbe nem lépsz, addig ez titok is marad számodra.
Ranmaru egy nyilat emelt rám a szemével együtt, de én nem voltam a párti, hogy engedjem azt, hogy eltaláljam. Amint a szemembe nézett használtam a speciális képességem. Sajnos kevés pontom volt rajtam, így ezúttal nem sikerült és egy teljesen véletlenszerű helyen kötöttem ki, valahol az aréna lejáratánál, a lépcsőn. Ahhoz, hogy fedezzem a bénaságomat, ezt inkább előnyömre szerettem volna kovácsolni. Lassan leültem a lépcsőre és kiáltottam Ranmarunak.
- Szerintem ne próbálj meg eltalálni, olyan gyors vagyok, hogy szerintem nem is látod!
Majd megint kiáltottam neki.
- Nos, mi lenne az a többlépcsős teszt?
Tényleg feszegette már az idegeimet. Nagyon kíváncsivá tett engem ezzel a többlépcsős teszt dologgal, és én úgy akartam belekezdeni, hogy tudom, hogy mit csinálok...mit kell csinálnom. Ez így csak vaktában lövöldözés és szúrás lenne, olyan küzdőtér, mint a többi, csak egy kis érdekes dologgal megspékelve, például a trükkökkel. Nem szemtől-szemben ütögetjük egymást legalább. Előre hajoltam egy kissé és kezeimet összekulcsoltam. Izgatott voltam, mégis teljesen nyugodtan ültem ott és hideg tekintettel néztem Ranmarura, a következő mondanivalóját, egyben válaszát várva.

_________________
Adatlap
Spoiler:
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Aug. 24 2012, 17:22

Amint a tekintetünk találkozott, Kizashi hűlt helyére céloztam. Persze ezt nem fogtam fel ennyire nyilvánvalóan, csak azt tűnt el, ahogy ő feltűnt a yaganom bal részén tűnt fel. Meglepve kaptam felé a tekintetem. Ez nem lehet! – futott át az agyamon, miközben ő a gyorsaságára hivatkozott. A gondolat teljesen betöltötte a fejemet, nem figyeltem eléggé a nyílra, amit megfeszítve a kezemben tartottam. Nem is tudom, hogy mit akartam a kezemmel, amiért elengedtem a húrt, de így a nyíl a saját lábamba állt. Önsebzés – tájékoztatott egy felugró üzenet, majd láthattam, amint az életem csíkja megindul. Túl sokat sebeztem saját magamnak. 23 életem maradt, a pajzsom lement. Francba!
Nehezen fogunk haladni vele, ha nem vagy hajlandó egyenes válaszokat adni – vigyorogtam. És hogy miért vigyorogtam? Fogalmam sincs! Talán az izgalom? Nem, az nem jellemző rám. Akkor az előbbi szerencsétlenség furcsa mód ezt váltotta ki belőlem? Talán.
Miért én? – böktem ki végül azt a kérdést, ami a leginkább bökte a csőröm. Hiszen skilles voltam, persze. Az egyik legjobb – ebben szinte biztos voltam. De ő mégis honnan tudhatná ezt?
Nem csak a kérdést tettem fel, hanem előbbi szerencsétlenségemet elkendőzendő, íjamat is újra rá irányítottam. A vége felfénylett, én céloztam…
Lássuk azt a híres gyorsaságodat – mondtam, miközben elengedtem a húrt. Ezúttal túlságosan zavart voltam az előbbi balesetem miatt ahhoz, hogy megint összeszedjem valahonnan a tekintetem. Most éppen Kizashi mellett pihent valahol, szemmagasságban, egykedvűen szemlélve az aréna lépcsőit. Csak akkor kaptam ellenfelemre, amikor nagyon arra akartam figyelni, hogy merre mozdul, egyáltalán tényleg olyan gyorsan tud-e mozogni, ahogy állította. Tehetséges árnyharcos, nem dőlök be minden trükkjének – próbáltam bíztatni magam, hogy az előbbi nem lehetett a gyorsasága. Akkor nem lenne túl sok esélyem.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Zaraki Kizashi Csüt. Szept. 06 2012, 17:01

Ranmaru megszólalt, mégpedig kíváncsi volt a gyorsaságomra. Túl büszke voltam, ahhoz, hogy bevalljam a hazugságomat, hogy azt az érzetet keltsem, hogy tévedhetek. A társaim szemében egy leendő vezetőként bátornak és erősnek kellett lennem, így nem mozdulhattam meg. Az íjász rám emelte íját és készült a lövésre. Próbáltam mögé kerülni, de sehogy sem sikerült. Valamiért nem rám nézett... hogyan találhatta ki a képességem kulcsát? Lehet, hogy az a képessége, hogy gondolatot olvas vagy látja mások képességeit? Talán az a képessége, hogy úgy is lát, hogy nem néz rám? Vagy, hogy csak a mozgást látja és ott megmozdult néhány képkocka? Nem is gondolkozhattam többet, a nyílvessző egyenesen felém repült. Óriási sebzést kaptam! Nem vártam ekkorára! Szépen lepörgött a páncélom és még az életemből is levett négyet, így gyér 26 életpontot hagyva nekem. Ahhoz, hogy elérjem a magamét, beszélni kezdtem.
- Hmm... Látom szép kis sebzésed van egy mezei íjászhoz képest. A hatos nem rossz szám a szintedhez képest, sőt, elég nagy szám. Lefogadom, hogy felszereléssel tápoltad, mint ez a cucc a szememen... látod, ha jobban megnézed......... figyeld mit tud! Lézer! Na meg olyan robotos benne egy-két ér. Ha fókuszálsz megláthatod, hogy néhol nem csak sima zöld, hanem neon zöld, mint egy igazi mutáns.
Ha a monológom alatt akár egyszer is a szemembe nézett volna, akkor azonnal abbahagytam volna a beszédet és a képességemmel ezúttal sikeresen a háta mögé kerülve és mind a két késemmel, alig egy másodperc késéssel a gerincébe szúrnék, majd halkan és halálian gonoszan megszólalnék:
- Sosem higgy az ellenfelednek, különben gyengeségedre válik. Egy hibát követhetsz el és néhol pont az a hiba dönti el a küzdelem kimenetelét.
Ha egyszer sem nézett a szemembe, akkor tovább álltam volna.

_________________
Adatlap
Spoiler:
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Csüt. Szept. 06 2012, 21:51

// Két nyílvessző biztosan elhasználva. //

Biztos az a trükk, hogy direkt nem mozdul! – hasított a fejembe a gondolat sok más összeesküvés elmélettel együtt, miközben megdöbbenve figyeltem, ahogy meg sem próbálja kikerülni a nyilamat. Vagy próbálta, csak még az sem látszott?
Mi a franc van már?! – kiáltottam fel. Mérges voltam, mert szép, tiszta küzdelmet akartam, amiben láthatom Kizashi gyengéit és erősségeit, helyette egy olyan harcot kaptam, amiben egyre több és több volt a rejtély. Lassan semmit nem értettem, pedig volt már egy-két csata mögöttem, és biztos voltam benne, hogy…
Sok minden vagyok, de mezei íjász biztosan nem! – kaptam fel a vizet, már ha ez egyáltalán lehetséges volt amúgy is felfokozott állapotomban. Már most tudtam, hogy ha valaha is belépek a céhbe, akkor néha tudnom kell lenyelni Kizashi egy-két hülyeségét, de tisztázni akartam: a sértegetés nincs benne abban a repertoárban, amit ő használhat velem szemben.
Hogy nyomatékot adjak a szavaimnak, ráemeltem az íjam, és rossz szokásként a tekintetem is, miközben a yagannal a környezetet csekkoltam, hogy minél hamarabb észrevegyem, hol tűnik fel újra.
Alig pár szó hagyta el ezek után az ajkát, mert amint tekintetünk összekapcsolódott, ő eltűnt.
Teljesen összezavarodtam!
Tönkrement volna a yagan és vele a szemem is? Mi ez, valami bug? – Amíg hangja nem hallatszott mögülem, addig ezek a gondolatok és társaik kergetőztek a fejemben, én pedig idegesen forgattam a fejem. Nem látom!
Viszont képtelenség lett volna nem észrevenni a két vágást a hátamba. 17 életem maradt.
Mi a fene?! – hördültem fel, és már aktivizáltam is a sebességem: olyan magas fokozatra kapcsoltam, amennyire csak tudtam, hogy kikerüljek a rövid hatótávjából. Nem csak a yaganommal, hanem a tekintetemmel is őt kerestem közben: végre látni akartam, hogy mi is történik. Minden erőmmel a távolodáson voltam, és azon, hogy végre lássam, mit is fog csinálni…
A kezemben ott volt máris az íjam: nem veszíthettem több életerőpontot, az már kritikus lenne számomra! Megfeszítettem, és amint kellő távolságba kerültem – már ha kerültem –, ahhoz, hogy a rendszer engedje a tüzelést, én máris lőttem.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Zaraki Kizashi Csüt. Szept. 06 2012, 22:55

Úgy látszott, hogy Ranmaru fokozatosan kezdett idegesebbé válni. Az idegesség szétszórtságot és gyengeséget képez, én pedig ezt jól tudtam. Azonban vigyáznom kellett a módszereimmel, mert nem mehetek túl a határon, amit az esetek 99 százalékában megteszek. Ez a harc különleges volt, Ranmaru tudni akart rólam. Igazán dühös volt és úgy látszott, hogy le is szólta a mezei íjász megszólítást. Ellenfelem kilátástalanul keresett a tekintetével, közben egyre inkább távolodott. Én addigra már egy helyben álltam és ezúttal nem egy vigyor, hanem egy mosoly képében. Ismét nem kerültem ki a támadást, hagytam, hogy a nyílvessző levigye ismét az életem egy töredékét, 20 életet hagyva nekem. A küzdelmet feladtam, így ideiglenes ellenfelem, de remélem, hogy hosszútávú barátom nyerte. Még mindig egy mosollyal szólaltam meg.
- Ne vedd sértésnek a mezei íjászt, az egyes szinten vagyunk, ennek pedig az egésze mező. Majd közösen teszünk arról, hogy ne csak mezei legyél.
Mosolyomnak vége lett, amúgy sem a hóbortom, majd simán folytattam.
- Bocsáss meg a bunkóságomért, de az ember nem tud magán változtatni. Mindig csak manipulálni próbálok és játszadozni az emberekkel, de ez nem igaz a barátaimra, amik jelenleg még nincsenek ebben a világban.
Vártam egy keveset, majd folytattam.
- Láttam, hogy utálatot és feszültséget éreztél. Megzavartalak, szétszórtabbá és bizonytalanabbá váltál, de nekem sajnos ez a módszerem. Árnyharcos vagyok, így lehetek csak a legerősebb. Amúgy nem vagyok semmivel sem gyorsabb sem erősebb nálad, sőt szerintem ez fordítva van, de ezzel egy példát is akartam neked mutatni, egy ízelítőt abból a Kizashiból, aki harcol, eléri amit akar, még ha gyenge is.
Lassan sétálni kezdtem felé.
- Szerintem ez a küzdelem többet mutatott nekünk annál, mintha csak egymást püföltük volna esztelenül. Ha csak egyszerűen úgy harcolnánk, mint mindig. Készülj fel az ilyenekre és mindig tartsd meg a nyugodtságodat. Az eleje még könnyű, de a későbbiekben egyre több magamfajta szemétláda lesz, aki szarozni fog az idegeiddel. Ne hagyd, hogy megtegyék, mert azzal csak a kedvükben jársz.
Sétám utolsó két lépésében ismét elküldtem a céh invitálást.
- Remélem sokat tanulunk majd egymástól és ha valami gond adódna, ne felejts el szólni. Ott leszek, hogy megvédjem az irhádat néhány csúnyaságtól, vice versa.
Kinyújtottam a kezemet és elvigyorodtam.
- Üdvözöllek a céhben!

_________________
Adatlap
Spoiler:
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Szept. 07 2012, 09:28

Megint nem mozdult, én pedig veszettül kerestem a trükköt abban, hogy így tesz: hiszen neki is volt élete, nekem pedig elég szép nagy sebzésem, nem létezhet, hogy nem hatja meg a lövöldözésem. Nem érdekelt: eleresztettem a nyilamat, és az minden további nélkül belé is csapódott.
Ott álltunk egymással szemben, és egyikünk se mozdult. Ő nem indult el felém, én nem nyúltam újabb nyílért.
Válogatott szitokszavak jártak a fejemben, amiket majd nyíl helyett vágok hozzá, hogy mozduljon végre, küzdjön rendesen, ahogy illik, mert így semmi esélyét nem látom annak, hogy én a céhhez kapcs… Beszélni kezdett.
Úgy álltam ott, mint egy rakat szerencsétlenség. Hallgattam Kizashi beszédét, és hol az ideg rázott, hol úgy éreztem magam, mintha egy szülő beszélne forrófejű gyerekével. Néha értetlenkedtem, máskor a legtriviálisabb dolgokat mondta el. Egy biztos volt: én aztán nem nézek még egyszer a szemébe!
Ez nem tudatos megállapítás volt, nem sikerült megfigyelnem, hogy ilyen a képessége, egyszerűen azt láttam a legjobbnak, ha legfeljebb az előttem lévő földet nyársalom fel a tekintetemmel, valahányszor Kizashi szavai kicsit jobban fejbe vertek, mint kellett volna.

Végül ott állt előttem Kizashi, mellettem fénylett a meghívása csatlakozásra, ő a kezét nyújtotta. Emeltem a sajátom, de végül kézfogás helyett összefűztem a mellkasom előtt.
Zaraki Kizashinak hívnak. Árnyharcos vagy, ez tiszta sor. Különben szóba sem állnék veled – ismételtem el azt, amit már korábban is mondtam már. – De a szinted! Hányas szintű vagy? – néztem fel rá. Végre létrejött a szemkontaktus, kutatva fúrtam tekintetem az övébe.
Az invitálás továbbra is ott lebegett előttem, nem zártam le.

Ha Kizashi válaszol, invitálás elfogadva, kéznyújtás elfogadva - vagy ha addigra visszahúzza a kezét, Ran ajánlja fel. Kizashi a végén kap egy jelképes tockost, Ran közben vigyorog. És már megint maga se tudja miért.

// Három nyílvessző elhasználva, és nem lesz több. //

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Zaraki Kizashi Pént. Szept. 07 2012, 13:20

Ranmaru nem fogadta el a kézfogást, úgy látszott, hogy még valamit szeretett volna. Tisztázta velem azt, hogy hogyan hívnak és árnyharcos vagyok, meg, hogy nem szólna hozzám, ha nem lennék árnyharcos. Az egyetlen dolog ami aggasztotta az a szintem volt. Lehet bizonytalankodott a "gyorsaságom" miatt. Úgy látszott, hogy nem úszhattam meg olyan könnyedén.
- Kettes szintű vagyok, ennyi megteszi?
Mosolyodtam el, őszintén szólva nem akartam sokat mondani ezzel kapcsolatban, nem akartam kiadni magamat, hiszen, ha mindent tudna rólam, akkor nem lenne olyan izgalmas a dolog. A kezdem már fáradni kezdett, nem nagyon voltam jó kitartásban. Szerencsémre Ranmaru megelégedett a válasszal és elfogadta a kézfogásom, egyben a céhbe lépéssel. A kézfogás és a belépés után kaptam egy tockost. Fura volt, nem igazán mert eddig más hozzám érni, csak a fegyvereikkel tették. Lehet, hogy féltek attól, hogy késsel kapnák vissza az érintést. Ranmaru azonban nem félt tőlem és ezt egy jó pontnak láttam, viszont reménykedtem, hogy a félelem legalább egy kis szikrája azért megmaradt benne. Az a legjobb vezető, akit ha nem is tisztelnek, de kis részben félnek tőle. Reméltem, hogy elérhettem azt és Ranmaru szemében elfogadhatóvá váltam. Tudtam, hogy egyedül nem tudnám ezt végigcsinálni, tudtam, hogy nálam sokkal erősebb társak fognak kelleni, pont olyanok, mint Ranmaru.
Késemet az égbe dobálgatva sétáltam háttal a napnak, bele az árnyékba. Néhány dobás után megfogtam a késem majd kezemet az égbe emeltem, miközben késem oldalra nézett.
- Majd még találkozunk, céhtárs!
Boldogan, mégis az árnyék felé távoztam a küzdőtérről. Pihenésre volt szükségem, de tudtam, hogy céhvezetőként nem tehettem meg. Tovább kellett húzni, az első boss ütését kezdtem tervezgetni...

// Köszönöm a játékot //

_________________
Adatlap
Spoiler:
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 07 2012, 13:25

Tartalmas és izgalmas küzdelmet láttam, bár a végén másra számítottam. Szépen megoldottátok a csatlakozást, mellesleg kettes szintűek vagytok.

Jutalom: 20 exp 30 arany

Kazuma: +2 exp Ranmaru és Kizashinak köszönhetően

Céhbank: + 3 arany Ranmarunak köszönhetően

A küzdőteret lezárom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: Zaraki Kizashi vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.