Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaraki Kizashi

2 posters

Go down

Zaraki Kizashi Empty Zaraki Kizashi

Témanyitás by Zaraki Kizashi Kedd Júl. 31 2012, 12:48

Név: Zaraki Kizashi
Nem: Férfi
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 19

Kinézet: Kizashi egy magas, vékony férfi. Szőke haja van és szürke szeme. Mosolyát csak akkor lehet felfedezni, ha valaki megnevetteti, kihívást jelent neki harcban vagy legyőzte ellenfelét.

Jellem: A tipikus bunkó a szomszédból. Alapjában véve tesz mások érzésére, csak akkor érdeklik, ha közük van önmagához. Sokszor úgy tesz, hogy nem figyel mások beszédére, és ez sajnos sokszor nem csak tettetés. Fontosabb beszédekből viszont próbálja kiszűrni a lényeget, a kerettörténet pedig sohasem érdekli. Utálja ha "fair play" módszeren alapul egy harc, inkább úgy szereti, ha az ellenfél azt sem tudja, hogy mi ölte meg. Ő akar az lenni, aki elsőként játssza ki a játékot, nem tűr konkurenciát.

Képesség: Árnyék Ugrás: Kizashi egy gyors villanást követően ellenfele háta mögé tud kerülni, ha az ellenfél egyenesen Kizashira néz.

Előtörténet: Nem születtem valami jómódú családban, ha jobban belegondolok, inkább szegény családnak tűnt. Apám egy ruhaboltot vezetett, anyám pedig tanárnő volt, de egyik munkának sem volt különösebben nagy sikere Japánban. Az oviban és az iskolában én voltam az, aki mindig verekedett és mindig mindenkit a földbe tiport szavaival. Nem tűrtem, ha valaki ki akart állni másért, hiszen az a kutyák dolga és nem az embereké. Minden születésnapomra kaptam egy kis pénzt és már kiskorom óta gyűjtögettem, először egy autó volt az elképzelt dolog. Miután elvégeztem a főiskolát majdnem börtönbe zártak egy nagyobb bandaháború miatt, bár csak a média nevezi így, inkább volt két baráti társaság összekapása. Amúgy a társaság még az iskola elvégzése után alakult egy kis könnyebb pénz szerzés érdekében és úgy látszott, hogy egy nagyobb csapat útját kereszteztük a lopásainkkal. Ez volt az a pillanat, amikor el kellett döntenem, hogy az agresszív, izgalmas életvitelem vagy a normális, de unalmas munka mellett döntsek. Szerencsémre pont mikor életem mélypontján voltam a kérdéssel kapcsolatban, akkor jött ki ez az új virtuális valóság cucc. Úgy kezeltem, mint valami megmentőt, hiszen minden problémámon segíthetett volna. A nap egyik szakaszában az unalmas munkában ülök, a másik szakaszban pedig püfölöm a szörnyeket. Döntöttem, hogy ennél nem is lehetne jobb dolog, így megfogtam az eddig összegyűjtött pénzemet és gondoltam egyet. A francba az autóval, nekem ez kell. Rohantam is a boltba, elsőként vehettem meg a játékot. Ekkor még nem tudtam, hogy egy szoftver is kell hozzá, de szerencsére még arra is futotta. Sőt, ha összekaparnám a maradék pénzemet még egy zacskó gumicukorra is lenne elég. Mondjuk, hogy éppen belecsúsztam. Beléptem, hogy megnézzem minden jól működik-e, de mivel csak estére konfiguráltam be ezért az irányítások kipróbálása után, amik mellesleg könnyen sikerültek, mivel úgy mozogtam, ahogy a való életben is, már készültem lépni is. Még beállítottam a kasztomat árnyékharcosra, mert az jól hangzott. Nem voltam nagyon jártas az ilyen játékokban, ezért hangzásra mentem. Mellesleg a világ gyönyörű volt szememben és az irányítás pont az, ami kellett, megért minden pénzt. Csak sajnos, mikor ténylegesen próbáltam kilépni egy különös dolgot vettem észre...

Nem volt kijelentkezés opció. Akartam volna szólni az adminnak, de mire felkaptam a fejemet már több ezer játékos között találhattam magamat a kezdetek városa gyülekezőterén. Egy burokba voltunk zárva és az admin közölte velünk, hogy nem tudunk kiszabadulni. Azt, hogy csak úgy juthatunk ki, ha kivisszük a játékot. Ha pedig valaki lepróbálná venni a fejünkről végünk. Szerencsémre ekkorra már egyedül laktam egy albérletben. Úgy látszott, hogy a munkának annyi és kezdődhet az agresszív életmód. Őszintén szólva örültem annak, hogy ez történt, bár a többieken nem ez tükröződött. Imádtam, hogy itt nem volt szemét rendőrség ami megállíthat. Bár korlátolt volt a világ, mégis szabadnak éreztem benne magam.


A hozzászólást Zaraki Kizashi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 31 2012, 13:44-kor.

_________________
Adatlap
Spoiler:
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi Empty Re: Zaraki Kizashi

Témanyitás by Asuna Kedd Júl. 31 2012, 13:31

Üdvözlöm az oldal első játékosát!
A karakter jelleme kifejezetten tetszett, és a képességed is a határokon belül van. Ezen kívül még jobban örültem annak, hogy egyetlenegy helyesírási hibát sem találtam benne. Ez nálam elég jó pont! ^^
Már éppen azon gondolkodtam, hogy elfogadom, de megembereltem magamat, és úgy döntöttem mégis kiemelem a kisebb hibáidat, hisz ez elvégre csak neked jó.

Hibák nem voltak nagyok, csak egy kis részletezést hiányoltam belőle:

1.Hiányoltam belőle azt, hogy a karakter miért döntött úgy, hogy „bandaháborúba” kezd? Rossz emberek közé került? Esetleg a jelleme már eleve ilyen volt? Hogy viszonyult „kis” börtönhöz? (Azt természetesen leírtad, hogy ez mit változtatott rajta.)
2.Amikor kipróbálta a játékot, hogyan érezte magát (mivel ez egy új játékmód, így még nem találkozhatott ilyennel, biztosan volt emiatt valami érzése)? Könnyen ment neki? Miért döntött úgy, hogy az árnyékharcos stílust veszi fel?

Ha ezt a kettő részt kiegészíted, akkor nyugodt szívvel elfogadhatom, és végre nem fognak gyötörni a rémálmok emiatt! Razz
Az előtörténetedet addig is ELUTASÍTOM!
Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi Empty Re: Zaraki Kizashi

Témanyitás by Zaraki Kizashi Kedd Júl. 31 2012, 13:43

Szia!

Javítottam a hibákat.

1/1: "Amúgy a társaság még az iskola elvégzése után alakult egy kis könnyebb pénz szerzés érdekében és úgy látszott, hogy egy nagyobb csapat útját kereszteztük a lopásainkkal."
1/2: Az utolsó mondat átírva: "Bár korlátolt volt a világ, mégis szabadnak éreztem benne magam."

2/1: "...konfiguráltam be ezért az irányítások kipróbálása után, amik mellesleg könnyen sikerültek, mivel úgy mozogtam, ahogy a való életben is, már készültem lépni..."
2/2: Nem voltam nagyon jártas az ilyen játékokban, ezért hangzásra mentem. Mellesleg a világ gyönyörű volt szememben és az irányítás pont az, ami kellett, megért minden pénzt.

_________________
Adatlap
Spoiler:
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi Empty Re: Zaraki Kizashi

Témanyitás by Asuna Kedd Júl. 31 2012, 13:46

Így már minden okés! ^^
Az előtörténetedet ezennel ELFOGADOM!

Árnyharcosként az alappontozásod:

Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 0
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Ezen kívül még tíz pontot eloszthatsz, segítséget itt találsz, és itt oszthatod el a pontjaidat. Ezen kívül kapsz egy felszerelést (+2 páncél) amit alapból felszereltnek veszünk, és egy hazatérés kristályt is, amikben a már felfedezett városokba utazhatsz gyorsan, és ezen kívül két kezdő kést, ami darabonként 0,5 erő (ezeket is felszereltnek vesszük) és egy mini potiont ami HP-t tölt akár harc közben is.

Természetesen 1.szinten kezdesz, 10/50 exp-vel. A kezdő tőkéd 70 arany.

Készíts adatlapot, és irány játszani! Ha bármi kérdésed van, fordulj hozzánk bizalommal! Very Happy

Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Zaraki Kizashi Empty Re: Zaraki Kizashi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.