Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 11:40

Tatsuki Ranmaru
Élet: 20 HP
Fegyverkezelés: 53 (sebzés 27)
Erő: 0
Kitartás: 6
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 0
Páncél: 26

Felszerelések:

Yurihime
Élet: 70 HP
Fegyverkezelés: 22
Erő: 18
Kitartás: 8
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 4
Páncél: 14

Felszerelések:

Ranmaru sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet használhat.
Yurihime sikeres találathoz 5-öt vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Tatsuki Ranmaru
Yurihime
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 07 2013, 13:04

Nagyon furcsa volt a felszerelés és a fókusztalanság. Igyekeztem hozzászokni, de szinte lehetetlen volt. Képességeim nem voltak, semelyik nem volt aktív a listámon. A felszerelésemben gyönyörködtem… Mindig is szerettem volna ilyeneket magamnak. A pontozásom nem volt tökéletese, de mindig is ki akartam próbálni, hogy milyen lehet így az élet, ezért ezúttal az összeállításom nagyon… Hmm… Ranmarus volt. Ha nem kellett volna bossharcokra járnom, supportolna a céhem, én pedig büszke vezérük lehetnék, aki gellert kapott nyilak nélkül pusztítja a mobokat, akkor ilyen lennék.
Nagyon furcsa volt nem Artemist fogni a kezemben, hiányzott testének vonala, könnyed súlya, a leheletnyi síkossága. Az invertorymban pihent, és biztos voltam benne, hogy nem lesz probléma ebből. Kapcsolatunk nyitott… ha muszáj.

Ellenfelemre emeltem tekintetem. Fókuszok híján kénytelen voltam igazi szemkontaktust teremteni. Rá kellett jönnöm: annyira megszoktam már, hogy ők ezt nem látják, még akkor sem, ha visszanéznek, hogy bár a hideg futkos a gerincem mentén, de képes vagyok tartani.
Üdvözöltem a lányt, akivel szemben álltam. Nem egészen volt idegen számomra. Ha nem is találkoztunk még, nevéről ismertem.
Tisztaküzdelmet kívántam neki és sok szerencsét. Majd ahogy a számláló nullára ért, támadtam…

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 13:04

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 14:46

- Örvendek, Ranmaru-sama, viszont kívánom ^.^ - feleltem kedves szavaira a fiatalembernek és illedelmesen meghajoltam. Katharina-sama ellen sikerélményt könyvelhettem el a másik kategóriában, így önbizalmam sem volt olyan vészesen alacsony, mint máskor. Természetesen nem a medve bőrére itta, tisztában voltam vele, hogy a legjobbamat kell nyújtanom, ha méltóképpen szeretném használni Outou-sama örökségét. Míg a számláló lepörgött, a naginatámat forgattam kezeim között. Az ismerős egyensúlyú, könnyű fegyver jólesően simult a kezembe, a többi felszerelésem egy része viszont idegen volt. Mégis úgy éreztem, eggyé válok a naginatámmal.
A párbaj elkezdődött, én pedig óvatos oldallépésekkel kívántam körözni Ranmaru-sama körül, ámde a férfiú íjával gyorsan támadott, és a nyilat már nem volt időm kivédeni egy félreszökkenéssel. Megráztam a fejemet, és támadásba lendültem, pengémet a fejem fölé emelve sújtottam le függőlegesen.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 14:46

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 07 2013, 14:53

Harcoltam közelharcra specializálódott JK-kal, így nem jelentett problémát, hogy kikerüljem a támadást. Oda szúrtak, ahová a fegyver vége ért, így különösebb trükköt nem tudtam mutatni vele. Még a fókuszaim nélkül is tudtam, mit kell tennem, ha nem akarom elszenvedni a sebződést. A kitérésem sikeres volt.
Ezúttal én következtem. Nem akartam elbízni magam, egyedül a harcra koncentráltam. A lány szimpatikus bemutatkozása miatt egyelőre tiszteletemnek örvendhetett. – Majdnem – jegyeztem meg. Ez nem bátorítás, vagy lebecsmérlő megjegyzés volt, szimpla tényközlés.
Ellenfelek voltunk, így ehhez híven kitértem, és miközben tegezemből nyilat illesztettem új fegyveremre, tüzeltem.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 14:53

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 15:22

Kevésen múlott, hogy meg tudjam sebezni, hibámnak pedig ára volt. A lendület tovább vitt, és mire egyensúlyom helyreállt volna, újabb nyíl talált be. Az életcsíkom sárgába csúszott, amiről azt mondják, már veszélyes, így habozás nélkül megindítottam azt a bizonyos mozdulatot, amire a fegyverem zöld izzásba jött, és magamat megkarcolva vissza is kerültem abba a bizonyos zöld zónába.
- Nagyon ügyesen harcol, Ranmaru-sama, ha szabad megjegyeznem, bizonyára rengeteg tapasztalata van ^.^ - dicsértem meg a fiatalembert mosolyogva, de eközben folyamatosan mozogtam. Újabb rohamot indítottam feléje, naginatámat magam mellé húzva teljes erőmből előredöftem vele, egyenesen az ellenfelem hasa irányába. Nem fogtam vissza magam, ezt a küzdelmet is teljesen komolyan vettem.

// Képességhasználattal 30 HP-mat visszanöveltem 48-ra, ehhez nem kellett dobnom //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 15:22

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 07 2013, 15:32

Úgy éreztem, hogy táncolunk. Mondjuk éppen keringőzünk. A gondolat remek volt, hiszen a való életben soha nem keringőztem még, nem is tudtam. Otthon sem táncoltam, nem tudtam, hogyan kell. Ha zene szólt, legfeljebb klikkeléseim ütemét tudtam hozzá igazítani, de annak soha nem lett jó vége. Nem csak nem tudtam táncolni, de nem is szerettem volna. Nem vágytam rá. A tánc elfárasztja az embert, testileg közel kerül a másikhoz, a legtöbbször összezavarodik, hogy ki mit akar. Így eddig, ha tehettem, elkerültem a táncot. Ezúttal viszont mintha az egész teljesen más lett volna. Mind a ketten hibáztunk. Ő többször mellém lépett, de én irányítottam a táncot, én voltam a férfi, nem engedhettem volna meg, hogy másként legyen. Biztos voltam benne, hogy hibázni fogok, hiszen mindig falábú voltam. Most viszont egyelőre még csak élveztem a keringőt.
Köszönöm a meglátását – biccentettem, de a szemem végig a célpontra szegeződött, íjam húrja már feszült – de itt igen kevés szerephez jut a tapasztaltság – mondtam.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 15:32

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 15:46

Az előzőekből kiindulva már számítottam rá, hogy ha esetleg kitér, akkor vigyáznom kell az ellentámadásra. Kitért, én pedig nem törődve az egyensúlyommal, oldalra vetettem magam. Elestem és gurultam a földön egy kicsit, de a nyílvessző tényleg nem talált el. A földbe fúródott alig pár centire tőlem. Alkalmam volt újabb karcolást ejteni magamon, miután zöldes fénybe vontam a pengémet.
- Talán igaza van ^.^ Lehetséges, hogy többre mennék a sajátommal, ha nem lenne itt mindenki olyan mesteri pengeforgató - válaszoltam zavartan. Rengeteg tehetséges emberrel találkoztam már, hiába a sok éves gyakorlatom, nehezen vettem fel velük a versenyt. Én nem voltam se ügyes, se tehetséges, csupán kemény munkával jutottam el idáig, és annak határa is van. Ennek ellenére most újult erővel rugaszkodtam el a talajról. Egy cselt betettem be. Mellkasa felé lendítettem naginatám pengéjét, de végül visszahúztam a fegyvert és lefelé, a combja felé irányítottam szúrásomat. Hátha megzavarom és kibillentem az egyensúlyából, és utána tudok még egyszer szúrni.

// 66 HP-ra ugrottam fel. Egyszer támadok, egyszer pihenek. //


A hozzászólást Yurihime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 15:51-kor.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 15:46

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 15:51

Ara-ara, nem most pihenek, hanem ezután ^.^" Moushiwake arimasen Sad
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 15:51

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 07 2013, 15:59

A sebzésem remek volt, a gyorsaságom engedte, hogy taktikázzam, de az életre bizony keveset raktam. Hiányosságom nyilvánvaló volt. Úgy rendezkedtem be, hogy hamar vége legyen a párbajnak, ez pedig hosszúra nyúlt, ráadásul a lány igen jól bírta az ütéseimet. Nem voltam túl szerencsés helyzetben, megszorultam. Be kellett látnom: eddig sem lehetett túl sok esélyem, de ha már eddig eljutottam, nem fogom feladni. Próbáltam összeszedni a gondolataimat, milyen lehetőségeim vannak még ahhoz, hogy valamilyen módon mentsem magam. Hiába próbáltam kiókumlálni bármit is, az ihlet elkerült, engem pedig szorongatott a tudat, hogy ebből a csapásból nem sokat bírok már ki. Ezúttal némán nyúltam íjért, és tüzeltem, töltöttem, és lőttem. Kellett egy kis csend ahhoz, hogy koncentrálni tudjak.

2 támadás, mert Hime egyszer pihen, ugye. 2/4 támadás.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 15:59

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4767251444_0f76bf2817_s [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 16:11

Belevágtam Ranmaru-samába, utolértem és sikerrel járt a támadásom. Nem mozdult meg azonban a férfiú azon bizonyos csíkja, ami aggodalmat keltett bennem. Mégse sikerült? Elbizonytalanodtam, és igazság szerint nemigen tudtam megmaradni a talpamon, ez a kombináció nagyon sokat kivett belőlem. Éppen csak annyi erőm maradt, hogy félre tudjak ugrani az újabb felém suhanó lövedék elől. Újfent a földre kerültem, és könnyű célpontot nyújtottam. Megint sárgává vált a sáv a szemem sarkában, én pedig ismét megvágtam magam. Utoljára, képességem ezzel kimerült. Feltápászkodtam, és néhány türelmes, nyugodt lépést tettem, hogy kitisztítsam a fejemet és megérezzem a harmóniát fegyverem és énközöttem. Újra cseleztem, felülről indítottam a támadásom, de egy hirtelen mozdulattal lehúztam magam mellé a naginatát, fordítottam rajta egyet és alulról vágtam vele átlósan, csípőtől vállig.

// 57 HP-m maradt //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:11

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 07 2013, 16:16

Nem, kezdett elromlani a táncunk. Mind a ketten fáradtunk már, és vörös vér is fröccsent, néhány pixelszilánk egyikünkből, nyílvessző állt ki, majd vált semmissé a másikunknál. Ez egy elkeseredett küzdelem volt, ahol lassan nem JK-k álltak ki egymás mellett, hanem Fortuna egyik és másik arca. Egyikünkre ez mosolygott, a másikunkra az.
Bárhogyan is lesz, ez egy szép küzdelem volt. Köszönöm – motyogtam, sokkal kevésbé fennkölt hangnemben, mint ahogy azt a helyzet megkívánta volna, de ilyen az, ha az ember éppen célra tart közben, és célpontjának köszön meg valamit, amit eddig még be sem következett.
Eddig még.
Eddig.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:16

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 16:25

A levegőt hasította pengém újfent, nem sokon múlott. Talán még a ruhájába is belekaptam Ranmaru-samának, de ő rettentő ügyesen táncolt félre. Mozgékonysága páratlan volt, bárcsak nekem is hasonlóan jó lábmunkám lenne.
- Én is nagyon élvezem ^.^ Ritkán találkozok ilyen tehetséges harcossal - mosolyogtam rá, miközben kikerültem az újabb nyílvesszőt. Ezúttal láttam azt, összpontosításom meghaladta az eddigieket. Arcom is elkomolyodott, jelezve koncentráltságomat. Futottam és szúrtam, ismét combra, majd beléptem a fiatalember mellé, hogy ezúttal naginatám végével üssek rá fegyvertartó kezére.

57 HP
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:25

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4767251444_0f76bf2817_s [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 07 2013, 16:30

Elfáradtam, és szétesett a mozgásom. Annyira igyekeztem magam távol tartani tőle, de összeakadó lábaim nem engedték, hogy a legtöbbet hozhassam ki magamból. Bizony meginogtam, és ennek ára lett: a fegyvere másodszor is belém kóstolhatott. Tudtam, hogy több ilyet nem bírok ki, és remek fegyverkezelésem nem csillogtathatom meg, ha most veszítek. Nem kéne megengednem magamnak több ehhez hasonló esetet.
Akrobatikámat aktiválva ugrottam a magasba, és céloztam meg a lányt. Hiába voltak a szép szavak, hiába volt a tisztelet, hiába volt a tánc, ez akkor is egy küzdelem, amiben valakinek győznie kell. Nem fogok szégyenkezni, ha ellene veszítek. Mégis…
Előttem a nyilaimat.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:30

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4767251444_0f76bf2817_s [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.