Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

4 posters

Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 11 2013, 11:12

Tatsuki Ranmaru
Élet: 20 HP
Fegyverkezelés: 53 (sebzés 27)
Erő: 0
Kitartás: 6
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 0
Páncél: 26

Felszerelések:

Joey Chrome
Élet: 60 HP
Fegyverkezelés: 10
Erő: 12
Kitartás: 10
Gyorsaság: 8
Speciális képesség: 8
Páncél: 0

Felszerelések:

Ranmaru sikeres találathoz 2-t vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.
Joey sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Joey Chrome
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty Re: [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Május 11 2013, 17:04

Nem tudtam elkerülni a figyelmem, hogy ellenfelemnek nem voltak felszerelései. Sajnos időt vett igénybe, mire ezt a tételmondatot megállapítottam, majd tekintetemmel ellenőriztem a külsejét is, hogy igazoljam az állításom. Annak helyessége egyszerre töltött el önbizalommal és megilletődöttséggel is. Csapdát sejtettem a háttérben, de attól féltem, hogy ha ez így is van, akkor én most könnyedén bele fogok sétálni, hiszen nem tudok olyat, ami megakadályozna. Bíztam a pontozásomban, és reménykedtem abban, hogy túl fogom élni. Amíg nem próbálkozom, addig nem jöhetek rá pontosan a fegyverére, és így nem is védekezhetek ellene. A szemem dörgöltem, amíg a visszaszámlálás tartott. Mintha megerőltette volna a szemem, hogy állandóan csak őt használom. Furcsa volt a fókuszaim nélkül. Végül csak harcállásba helyezkedtem, kényelmetlen és átlagos íjamat célra tartottam… és amint lejárt a számláló, máris tüzeltem, és távolodni kezdtem.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty Re: [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 11 2013, 17:04

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty Re: [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Május 11 2013, 17:11

Még egy vereség, jaj... Itt fogok megdögleni, az biztos, a büszkességemnek már édes mindegy volt... a következő gyilkosom egy íjász volt. keménynek látszott, úgyhogy remélem hamar túl esek a megalázáson. Amint elkezdődött, már lőtt is rám, közben távolodott, én kettőt bekaptam, ezzel 54 HP-t elvesztettem. Remek, ez is rövid lesz. megrohamoztam, ahogy kellett, és megpróbálkoztam behúzni egy nagyot a szeme közé.


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 11 2013, 17:15-kor.

_________________
[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty Re: [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 11 2013, 17:11

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty Re: [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Május 11 2013, 17:22

Meglepődve tapasztaltam, hogy nem csak utolért, de még majdnem belém is vágott. Az életpontjai alapján nem tudtam megítélni, hol a csapda, így lassan csak arra tudtam következtetni, hogy ez nem csapda. Ez vakmerőség.
Erre a gondolatra jutva nem távolodtam tovább. Fix pozíciót vettem fel, lábam letámasztottam, levegő benntart, újabb nyíl a húrra illeszt. – Bátorságod nem szolgálja érdekeidet, de fejet hajtok előtte. – Fókuszok híján valódi tekintetem emeltem rá. Zavart volna a szemkontaktus, ha nem egy ilyen vakmerő férfival álltam volna szemben. Nagyon vékony volt a határ a vakmerőség és a bolondság között. Attól függ, az ember hogyan viselte magát. Ez a férfi összetört volt, de nem adta fel. Örültem, hogy harcolhattam vele is.

Nyilam kilőttem.

(off)Két támadás helyett egy támadás és egy pihenés.(/off)

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty Re: [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 11 2013, 17:22

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty Re: [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Május 11 2013, 17:25

– Bátorságod nem szolgálja érdekeidet, de fejet hajtok előtte. – És megtörtént. megint elkaptam egy nyilat, és hátra is estem a földre. És megint kikaptam. Igen, kikaptam. És tudtommal még egy harcom lesz, hogy a maradék becsületem is meghaljon. Remek. Ha vége végre a kínszenvedéseimnek, akkor leugrok, esküszöm, mert így nem lehet élni!

_________________
[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty Re: [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 12 2013, 09:36

A rendszer Ranmaru támadásánál szól közbe. Az íjász javított az első fordulós fiaskó után, még nincs veszve semmi!

Győztes: Tatsuki Ranmaru
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome Empty Re: [Nova C2] Tatsuki Ranmaru vs Joey Chrome

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.