Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 16:59

Fellelkesültem, Ranmaru-sama zöld sávja meredeken elindult lefelé. Talán még egy találatra lehetett szükségem, láttam a fényt az alagút végén! Tekintetembe eltökéltség költözött. Sikerülhet! Diadalt arathatok! Láttam a nyilat, láttam a férfiú mozgását, el tudtam kerülni, utol tudtam érni. Úgy éreztem, mindenre képes vagyok, mintha lelkem valamilyen magasabb tudati állapotba került volna. Lassított felvételben tekintettem a világra, miközben újra támadtam, önkívületi állapotban. Átadtam magam a küzdelem örömének, eggyé váltam a fegyveremmel.

57 HP
Második kocka nem számít, mert nem pihentem. Most fogok pihenni, most támadsz kétszer Smile
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:59

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 07 2013, 17:05

Döbbenten figyeltem, ellenfelem mennyire megváltozott. Teljesen átszellemült, egészen máshogy mozgott, mint eddig. Lehetetlen volt nem észrevenni, ahogy elszántsága átütött a bőrén, megpróbált elérni engem is, hogy pontot tegyen a küzdelem végére.
Tudtam, hogy ez elől el tudok mozdulni, talán megtörhetem a lendületét, az elszántságát, fölé kerekedhetek, nyerhetek még. Talán csak hiú ábránd volt, gyerekkori pillangókergetés, hogy fölé kerülhetek még, magam alá gyűrhetem, és teljes testemmel rá nehezedhetek, képes vagyok, betörni, és meglovagolva a szerencsémet, rajta keresztül a csúcsra törni!

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 17:05

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 17:15

Nem sikerült bevinnem a csapásom, de egyáltalán nem keserített el. Ebben az átszellemült állapotban nem számított, fűtött az adrenalin. Láttam, láttam a nyilait. Elkerültem az egyiket ismét, elegánsan félretáncoltam előle, de a lábaim nem vittek tovább, mikor jött az újabb vessző. Súrolt, én pedig megtántorodtam egy pillanatra. Légszomjjal küszködtem, de összeszedtem minden erőmet, és megkíséreltem újra utolérni a fürge íjászt. Fáradtságom okán már nem tudtam széles, hirtelen mozdulatokat megtenni, így csak egyszerű szúrásokkal próbálkoztam cselezni és támadni, kijátszani a védelmét, kitalálni, merre fog elmozdulni. Egy, csak egy kell, egy aprócska szúrás. Ez éltetett, ez vitt előre, ahogy szomjaztam a győzelemre. Képes voltam rá, meg szerettem volna mutatni Otou-samának, hogy nem kell csalódnia bennem.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 17:15

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 07 2013, 17:21

Lassan mind a ketten lecsupaszodtunk egymás előtt. Eltűntek a felszerelések, megszűnt a ruházat, átláthatóvá vált a bőr. Maradt mindenki az, ami: harci stílus, szellem, neveltetés, vágyak. Ismertük már egymás mozgását, lassan közeledtünk a végkifejlet felé, amely ha bekövetkezik, végre mind a ketten megnyugodhatunk, egymás előtt fejet hajthatunk. Ez mindenképpen egy szép küzdelem volt, amelyben jobban megismerte egymást két ember, mint azt az idő rövidsége miatt csacsogással, vagy bármi hasonlóval eddig lehetségesnek gondoltam. – Csodálat – nyögtem fel, ahogy új íjam húrja pendült.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 17:21

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 17:30

Nem érzékeltem semmit sem a külvilágból, nem létezett a tomboló közönség, a többi küzdőtér és a rajtuk viaskodó riválisok, a madarak csicsergése, sem a hangok, sem az illatok. Csak a naginatám létezett a kezemben és az előttem manőverező fiatalember, Ranmaru-sama. Az íjász, aki oly' nagyszerűen küzdött, fénye elhalványította minden eddigi ellenfelemet akár itt, akár a valódi világban. Olyan erőt mutatott, amilyet eddig más nem. Csodálat. Visszhangzott a fejemben a szó, melyet leolvastam ajkairól, és én is éreztem. Csodáltam őt, és magát a küzdelmünket is.
- Hyaa! - kiáltottam fel, a bennem tomboló feszültséget szabadjára engedve, miközben rendületlenül üldöztem a szemüveges fiatalembert. Szinte előredobtam magam, karomat pedig kinyújtottam, hogy elérhessem Őt. Nem a kezemmel. A pengémmel.

3 HP-m maradt ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 17:30

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 18:13

Megveszett a közönség a végletekig kiélezett, magas szintű, ragyogó küzdelemtől! Szinte felrobbant az aréna, mikor a párbaj végét jelző felirat megjelent.

Győztes: Yurihime
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime - Page 2 Empty Re: [Nova C1] Tatsuki Ranmaru vs Yurihime

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.