Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

+6
Luv Delackrose
Tuki Mitsuki
Enheriel
Kayaba Akihiko
Hinari
Kusumi Ayani
10 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Zhel T. Everett Hétf. Jan. 21 2013, 18:05

Zhel és a női csapat lassan de biztosan besétált az ellenség csapdájába. Persze a többség már tudta, hogy ez egy csapda, de ez jelen pillanatban kicsit sem tudta érdekelni a fiút. Főleg azért, mert a lányka életveszélyben volt. És már látták korábban hogy mire is képes az az íjász… Szerencsére pár lány is így gondolkodott és egyből odarohantak segíteni, potionnal kínálták meg minden. Az emlegetett szamár is megjelent a kis csatlósaival együtt. Hozott egy pár embert, de ez van.. ezt kell szeretni. Lekell csapkodni őket és kész. Igaz a csapatban a kékszeműn kívül mindenki nő és azt sem tudja, hogy milyen szintűek, de mind önként jöttek ide, így biztos van pár trükk a tarsolyukban, vagy pedig picit butácskák.. esetleg nagyon jószívűek. Mondjuk Zhel sem tudta az okát, hogy miért van itt.. talán aggódott, talán nem, de ha így lett volna, se ismerné be soha. A csata elkezdődött.. Az ellenséges csoport vezére nem csinált semmit.. csak álldogált és a szolgáit küldte a csatába. Gyáva alak. Egy pár pillanatig a kékszemű csak vizsgálódott, felmérte az ellenséget és elemezte őket.. bizony különböző szintűek, de egyik se valami nagy szám. Az első rohammal alaposan lecsökkentette pár ellenfélnek a hp-ját, de ez is volt a cél. Igaz az nem volt betervezve, hogy őt is eltalálják. Ennyi még belefért. A csata közben persze fél szemét mindig próbálta az íjászon tartani. Ő talán veszélyes lehet.. Még ha ezek itt szemétre valóak. Ideje újra támadni.. elsősorban a kevés hp-val rendelkező ellenfelek voltak a célpontjai.. ideje tőlük megszabadulni. Ugyan azon a elven támad mint az előbb… megpróbálja figyelemmel kísérni a vezért. Igaz tökéletesen nem megy.. az lehetetlen lenne. Mindent beleadott és kardját fürgén forgatta ellenfelei forgatagában.
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 21 2013, 18:05

The member 'Zhel T. Everett' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Jan. 21 2013, 19:12

Zhel rohama már 2 lila, 2 zöld pixeleződését okozta.

Összesítés:
2 teljes HP-s zöld (3/1)
4 teljes HP-s narancs (2/0)
3 teljes HP-s lila
1 teljes HP-s vezér

(1. sor) 1 lila támadja Hinarit
(2. sor) 2 lila támadja Enherielt
(3. sor) a vezér támadja Zhelt, majd kiszemeli magának Arisu Miyu-t

Eredmény:
Hinarit eltalálják 1x (-3 HP)
Enherielt eltalálják 2x (- 6 HP)
a vezér mellétalál

- Hinari: 8 HP (árnyékban 18 HP)
- Enheriel: 8 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Tuki Mitsuki: 16 HP
- Luv Delackrose: 19 HP
-- Momo: 4 HP
- Kimiko: 16 HP
- Rosemarie Ewerard: 10 HP
- (írt) Zhel T. Everett: 25 HP 1 p
- Arisu Miyu: 19 HP
-- petje: 10 HP


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 21 2013, 19:16-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 21 2013, 19:12

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 21 2013, 23:48


Egyre dühösebb lettem. De tényleg. Ezek nem érték be annyival, hogy körbevettek, arcukon határozott eltökéltséget láttam, miszerint képesek lennének végezni mindannyiunkkal, méghozzá itt helyben. A gonosz, már-már őrületbe átcsapó vigyorgásuktól a hideg kirázott, és már bántam, hogy felkeltem ma reggel. Reménykedve néztem az árnyékos ösvényt, ahonnan jöttünk, és átkoztam azt a percet, amikor kiléptem a napra. Nem mintha lett volna választásom, de most az egyszer nem hagytam, hogy ők irányítsanak: megindultam a biztonságot nyújtó sűrű felé, nem igazán törődve a hátam mögött kialakuló viszályról. Lépteimet csupán az íjász kiáltása törte meg, amint támadásra utasította a bandát: abban a pillanatban káosszá változott a békés tisztás, szemeim előtt összefolytak az események, így nem tudtam odafigyelni a többiekre, de még magamra is nehezen.

Két lila karszalagos játékos rontott rám, az életben maradó öt közül: gyorsaságom nem lehetett sokkal kisebb, mint az övék, így sikerült kivédenem egyikük vágását, ám a másikuk csúnyán végighúzta rajtam a pengéjét. Mire visszatámadtam volna, már el is tűntek, beleveszve a forgatagba.
Még körbenézni se volt időm, máris jött az újabb hullám, most egy zöld és egy narancs szemelt ki magának, és mindkettejük be is talált. A meglepetéstől köpni-nyelni nem tudtam, hiszen eddig nagy hangsúlyt fektettem a gyorsaságomra, most mégis két hullám ért el anélkül, hogy mozdulni tudtam volna. Összeráncolt homlokkal próbáltam kitalálni, vajon mi folyik itt.
Ám mire bármit is kitalálhattam volna, újra előkerültek a lilák. Egy mosolyt azért kicsikartam magamból, és miközben kardom védekezően magam elé tartottam, így szóltam hozzájuk:
- Ti nagyon kinézhettetek engem! Micsoda megtiszteltetés, az öt közül már hármotoknak is én kellek – szavaimból csöpögött a maró gúny, de nem hagytam abba – Nézzétek csak, egy narancs is itt van! Már megérte idejönni! – folytattam, hátha ezzel elterelem a figyelmüket. Négy az egy ellen nem sok esélyem volt, így inkább a veszélyesebbekre, a lilákra fókuszáltam. Naná, hogy mind egyszerre jöttek rám, ám az első két csapást sikeresen hárítottam, ezzel megakadályozva, hogy a két lila kárt tegyen bennem, viszont megadva a lehetőséget a másik kettőnek, hogy tiszta célpontjuk legyen. Persze nem is vétették el.
Már meg sem lepődtem rajta, hogy pislogásnyi időt sem hagytak, hanem hullámokban jöttek rám, ránk, mintha a rendszer valahogy ignorálná a pontokból adódó hátrányaikat és a mi előnyeinket. Lopva rápillantottam az életcsíkomra, ami már igencsak rövidke volt, lassan a piros zónában. Egy pillanatra el is vesztettem minden motivációm a kaland iránt, nem bírtam felfogni ésszel, hogy létezhet-e ekkora kivételezés, támadhatnak-e úgy vagy hat-hétszer, hogy én gyakorlatilag mozdulni sem bírok. Talán ennyi lenne? Válaszul azonban újabb lila emberke tűnt fel, szerencsére most nem hozta magával egyik társát sem, egymaga jött rám.
- Miért mindig én? – sóhajtottam, belenyugodva, hogy akármit is csinálok, úgyse lesz esélyem se a visszatámadásra. Ezek úgy mozognak, mint a szellemek, megjelennek, támadnak, majd belevesznek a tisztáson kialakult csata folyamába. Természetesen ez is eltalált, ám vágásával új erőhöz juttatott.

- Nem, még nem halhatok meg – szorítottam össze a fogaimat, és lila támadóm nyomába eredtem, kihasználva az embersűrűséget. Amaz a tisztás közepe felé tartott, hogy aztán újra támadásba lendülhessen, ám mikor megfordult, a kardommal találta szembe magát.
- Ezt neked! – kiáltottam, három villámgyors vágást ejtve testén. Meg sem néztem, betaláltak-e, rohantam az árnyékba, amilyen gyorsan csak bírtam. Pontosan tudtam, hogy egy újabb támadássorozatot napon már nem élnék túl, így nagy megkönnyebbüléssel töltött el, hogy szemeimet árnyékban tudhattam. Páran biztosan fognak még rám jönni, ám nagy valószínűséggel úgyse leszek képes mindet kivédeni, így a gyorsasági bónuszról szívesen lemondtam. 18 HP… lehetne rosszabb is… – tűnődtem, majd egy sóhajtás után szemügyre vettem a csatateret.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 21 2013, 23:48

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Jan. 22 2013, 05:25

Hinari eltalálta célpontját 2 szép csapással.

Összesítés:
2 teljes HP-s zöld (3/2)
4 teljes HP-s narancs (2/1)
2 teljes HP-s lila, 1 14 HP-s lila
1 teljes HP-s vezér

(1. sor) 1 lila támadja Tuki Mitsukit
(2. sor) 2 lila támadja Zhelt
(3. sor) a vezér támadja Arisu Miyu-t, és kiszemeli magának ismét Zhelt.

Eredmény:

- (írt) Hinari: 8 HP (árnyékban 18 HP)
- (írt) Enheriel: 8 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Tuki Mitsuki: 16 HP
- Luv Delackrose: 19 HP
-- Momo: 4 HP
- Kimiko: 16 HP
- Rosemarie Ewerard: 10 HP
- (írt) Zhel T. Everett: 25 HP 1 p
- Arisu Miyu: 19 HP
-- petje: 10 HP

Miközben az íjjász ellőtte vesszőjét közeledni kezdett hozzátok szépen lassan határozottan, és látszott rajta, hogy nem próbál meg sietni sem. Mikor elég közel ért hozzátok (persze nem rögtön előttetek áll), kikeresi magának Zhelt, és elárulja mégis miért támadott a lányra, és kerültetek ide:
- Nos itt vagy végre Everettek fia. - találja meg végre Zhelt, majd mintha suttogna folytatja - Elárulok egy titkot. Az itt történtek csak azért jöhettek létre, mert a húgod figyelmetlen volt, és a város fele nem nézett a háta mögé! - majd ismét felhangosítja magát - Halljátok ti "bátor" megmentők? Amiatt kerültetek galibába, mert az a két kölyök életben van! - mutat Zhelre, és Ayanira - Ha megölitek őket, akkor szabadon elmehettek innen, és még akár szívesen látnék magam mellett ilyen bátor harcosokat!
hangja kísértetiesen hívogató volt, ám akinek egy csöpp önakarata is van, az nem fog leblokkolni, hogy most mit is tegyen.

//rátok bízom mi történik. Vagy átálltok a másik csapatba, vagy továbbharcoltok.//


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 23 2013, 18:54-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 22 2013, 05:25

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Rosemarie Ewerard Csüt. Jan. 24 2013, 18:57

Annak, hogy megmutatkoztam, volt eredménye. A két élethiányos máris eltűnt. Engem viszont néhány arcátlan szépen megsebzett. Még ekkora pofátlanságot. De nem baj... Lesz még ez így sem. Életemből jócskán vesztettem, de ez most nem érdekel. Sebesülten szép az élet és legalább nem mondhatom azt, hogy nagyon egyoldalú lenne az egész. Na nem, ez tényleg nem az. Tekintve, hogy eleve szép kis túlerővel indítottak. Mi viszont elég szépen aprítjuk a népet. Ennek ez a rendje. A kellemetlen figuráknak vesznie kell. Ezek pedig egytől-egyig azok. Legalábbis szerintem, ami éppen elég. A vezérnek kinevezett alak pofázni kezd. Süketelése hidegen hagy. Csak egyetlen, fagyos mosolyt eresztek meg és már el is tűnök. Annak köszönhetően, hogy az imént előjöttem, vállalva a kockázatot, most ismét van némi időm, amit az árnyak között tölthetek, legnagyobb örömömre.
- Nem érdekel, hogy mit mondasz. A kutyáid nekem estek, amit... Nem hagyhatok szó nélkül! Tehát süketelhetsz itt nekem bármit, te sem vagy jobb, mint aki miatt ezt a kis csapdát állítottad. Sőt... Nem hittem volna, hogy efféle gyáva alakok is vannak errefelé. Azt hinné az ember, hogy ilyen játékokkal csak azok játszanak, akiknek van egy kis mersze, vagy éppenséggel mernek kockáztatni... Azzal a kék szemű ficsúrral majd később megbeszéljük, amit meg kell - szólalok meg ridegen.
Hangom átjárja a környéket, forrása viszont nem látható. Én magam az egyik zöld felé araszolok. Kezeim kiemelkednek árnyékából és megindítok felé két vágást. Remélem mindkettő talál, ha nem, hát a következő percekre kell eltolnom a kivégzését.

_________________
Adatlap

stat:
Rosemarie Ewerard
Rosemarie Ewerard
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jan. 03.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2013, 18:57

The member 'Rosemarie Ewerard' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 24 2013, 20:50

Rose csapásai betaláltak, amitől a zöldnek csak 1 élete maradt.

Összesítés:
1 teljes HP-s zöld, 1 1HP-s zöld (3/2)
4 teljes HP-s narancs (2/1)
2 teljes HP-s lila, 1 14 HP-s lila
1 teljes HP-s vezér

(1. sor) 1 narancs támadja Hinarit
(2. sor) 2 narancs támadja Enherielt
(3. sor) 1 lila támadja Tuki Mitsukit
(4. sor) 1 narancs támadja Luv Delackrost
(5. sor) 2 zöld, 1 lila támadja Arisu Miyu-t
(6. sor) 1 lila támadja Rose még látható karját
(7. sor) a vezér támadja Zhelt, majd Delackrost szemeli ki

Eredmény:

- (írt) Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- (írt) Enheriel: 4 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Tuki Mitsuki: 13 HP
- Luv Delackrose: 17 HP
-- Momo: 4 HP
- Kimiko: 16 HP
- (írt) Rosemarie Ewerard: 7 HP
- (írt) Zhel T. Everett: 20 HP
- Arisu Miyu: 18 HP
-- petje: 10 HP


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 24 2013, 20:56-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2013, 20:50

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#5 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#6 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 24 2013, 20:55

elnézést a vezért kihagytam

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2013, 20:55

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Jan. 29 2013, 16:09

Felhívom figyelmet, hogy az 5 nap ma le fog járni! Ha holnap éjfélig nem írtok sajnos tovább kell mennünk!
A következőknek kell írni:
Tuki Mitsuki, Luv Delackrose, Kimiko, Arisu Miyu!

Off: az életetek mellett láthatjátok, hogy írtatok-e már.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Arisa Miyu Kedd Jan. 29 2013, 19:49

/ohh igen, nem tudtam, hogy mikor jövök, vagy mi van..ha jól tudom, akkor elég 100 szó is, igaz?/

Körbevettek, el kezdtek rohamozni minket. Elég komoly sebeket kaptunk, és folyamatosan támadtak minket. Most már a vezér is el kezdett a nyilaival lődözni. Hárman támadtak meg megint. Próbáltam kitérni, most sokkal kevésbé ijedtem meg. Csak az életcsíkom ment egy kissé lejjebb. Körbe néztem, mindenki nagy harcba kezdett. Szép számban irtottuk az ellenséget, de ők is keményem támadtak minket. Egy egy jajdulás, felszisszenés hangzott csak, és a támadás parancsok, kardok csattogása. Rá néztem a mellettem fekvő lányra.
- Micsoda bajba keveredtél te! - sóhajtottam. - És mi mind érted harcolunk! És végre én is hasznos vagyok! Igazából egész szép kis kalandba keveredtem neked hála.. - beszéltem az ájult személyhez. Remélem nem néznek ez miatt bugyutának, vagy ilyesmik.. Ezek után utasítottam a sasomat, hogy támadjon megint egy narancsot.
Arisa Miyu
Arisa Miyu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Dec. 15.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 29 2013, 19:49

The member 'Arisa Miyu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Tuki Mitsuki Csüt. Jan. 31 2013, 19:04

Éppen elintéztem egy sárga szalagos fickót, mire egy másik támadt meg. Szerencsére a támadása nem vitte le a HP-mat. Ezúttal lila szalag volt a karján és - bár az előző csapása nem talált be- meglepően erős volt. a nem várt népszerűségtől meglepetten húztam fel a szemöldökömet. "Mindjárt kitérek a hitemből! Eddig azt hittem, hogy nem keltek nagy feltűnést, erre kapásból jönnek hozzám az ellen felek. De ha ők így akkor én is! De előbb még megpróbálok a lelkére beszélni." - gondoltam és megpróbáltam minden erőmet és furfangomat latba vetni, hogy legyőzhessem ellenfelemet, aki nem volt egy kimondottan szépfiú.
- Nem gondolod, hogy rossz dolog más embereket megölni? Ez a játék itt most komoly, nincs benned egy kis becsület, vagy emberi érzés? – kérdeztem két kardcsapás között. Azt akartam elérni, hogy összezavarodjon, de csak vicsorgott rám egyet, ami látni engedte elég csorba és sárga fogait, majd még erőteljesebben kezdett támadni. A vicsor láttán elfintorodtam, majd megpróbáltam az erőteljes kardcsapásra összpontosítani. Viszont a nyers ereje jóval nagyobb volt az enyémnél, így a csapásba fektetett erőnek hála az a törekvése, hogy bevigyen egy találatot meg is hozta a gyümölcsét, és tényleg eltalált. A támadása le vitte három HP-mat, nagy boldogságomra. „Heh, tényleg nincs benne semmi emberi etnika. Egy fiatal lányra ilyen erőszakosan rátámadni, eléggé modortalan. ” – gondoltam magamban némi színészi megjátszással, és megpróbáltam hárítani a következő támadását. De megint eltalált, ismét három HP-val megrövidítve a csíkomat. „Na jó, ebből elegem volt! Most én jövök.” – gondoltam és elkezdtem támadni. Három csapással próbálkoztam és kíváncsian vártam az eredményt.

//Elnézést, amiért nem írtam, de túl rövid az eszem és elfelejtetem Sad Remélem még játékban vagyok, de ha nem azt is megértem.


A hozzászólást Tuki Mitsuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 31 2013, 19:28-kor.
Tuki Mitsuki
Tuki Mitsuki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 31 2013, 19:04

The member 'Tuki Mitsuki' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 31 2013, 20:26

Mindkét lány támadásai betalált. (ha jól emlékszem Arisu támadása akkor még 6-ot sebzett)

Összesítés:
1 teljes HP-s zöld, 1 1HP-s zöld (3/0)
1 teljes HP-s narancs, 1 4 HP-s narancs (2/0)
2 teljes HP-s lila, 1 5 HP-s lila
1 teljes HP-s vezér

Meglepetés kör:
Ebben a körben egyik ellenfeletek sem támad, mert most pihennek Smile

- Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- Enheriel: 4 HP
- Luv Delackrose: 17 HP
-- Momo: 4 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Tuki Mitsuki: 13 HP
- Rosemarie Ewerard: 7 HP
- Zhel T. Everett: 20 HP
- Arisu Miyu: 18 HP
-- petje: 10 HP

Miközben ellenfeleitek pihennek feltűnik nektek, hogy két társatok hiányzik, ám ahogy emlékeztek mindegyiküknek volt élete mikor utoljára láttátok, vagyis egyszerűen csak elteleportálódtak.

Off:
Kimiko és luv Delackrose kiesett a játékból! illetve új kör jön!


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 31 2013, 20:43-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 31 2013, 20:41

Elnézést kérek Delackrostol, mert nem tudtam, hogy nincs... újból berakom, és hogy mégis legyen új kör így ő duplán támadhat következőre

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Zhel T. Everett Pént. Feb. 01 2013, 20:45

Zhel szorgosan csapkodta a körülötte lévő ellenfeleket. Nem nagyon foglalkozott az ideiglenes társaival, sőt még csak nem is tekintette őket annak, csak egy rakás idegennek, akik véletlenül keveredtek ide egy buta pónit követve. Egész könnyen ment neki, ezért úgy érezte felesleges i tovább használnia a képességét. Csak fölöslegesen fárasztaná magát vele, így ki is kapcsolta, majd rögtön ezután a vezér kicsit közelebb merészkedett és nagyon érdekes dolgokat mondott a kis társaságnak. Főleg azért, mert tudta a nevét a kékszeműnek, pedig tisztán emlékezett, hogy neki nem mutatkozott be.
-Nekem nincs húgom- felelte hűvösen.. valóban volt neki egy, de az 14 évvel ezelőtt meghalt, tehát valószínűleg csak összezavarásból mondott ilyet az ellenséges vezér. És még tovább ment. A többieket megpróbálta a fiú ellen hangolni, de a hallottak alapján ez nem jött be, na nem mintha sok vizet zavartak volna. Ismét támadott ezúttal képessége nélkül.. igaz így lassabb, de legalább a sebzése a régi, és nincs felezve, mint eddig. A lila játékosokat támadja, és ha mindkettő elterülne, akkor becélozza a narancsot is.

Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 01 2013, 20:45

The member 'Zhel T. Everett' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Enheriel Szomb. Feb. 02 2013, 08:28

A helyzet egyre rosszabb volt. annyi támadást kaptam, hogy végül csak 4 HP-m maradt. Nem tehettem mást, meg kellett innom a mini Potionomat, hogy visszatöltődjön valamennyi életem (+5 HP). Így már 9 HP-m volt.
- Nos, itt vagy végre Everettek fia. – Szólalt meg a kék szeműnek, majd valamit suttogott neki. Majd ismét felhangosította magát felénk fordulva. - Halljátok ti "bátor" megmentők? A miatt kerültetek galibába, mert az a két kölyök életben van! – mutatott Zhelre és az eszméletlen lányra. - Ha megölitek őket, akkor szabadon elmehettek innen, és még akár szívesen látnék magam mellett ilyen bátor harcosokat! - ezt a pofátlanságot! Zhel viszont kijelentette hidegen, hogy neki nincs húga. Úgy tűnik a rablók eltévesztették a célpontot. Közben Villámlás is, és én is ott maradtunk az áldozat mellett, nehogy a vezér dühébe megölje. Vagyis csak akartunk, de az egyik Lila ellökött engemet és a petemet is onnan. most már senki nem tudta szegény lányt megvédeni. Villámlás már nagyon a vezérbe akart karmolni, de egyelőre várt a parancsomra, mint egy rendes pet.
- Felejsd el! Nem fogunk gyilkosokhoz csatlakozni! – kiabáltam a vezérnek. – Te és a talpnyalóid csak gyáva alakok vagytok, akik csak gyerekek ellen mernek kiállni! – tudom, hogy ezzel valószínű feldühítettem, de nagyon mérges voltam már ere a gerinctelen féregre. A igazi szüleimre hasonlított kicsit, hiszen azok is gerinctelenek voltak. Még szerencsém, hogy nem mellettük kellett felnőnöm. Ki tudja, milyen lettem volna akkor, ha a szomszéd nem jelenti fel őket.
- Zhel, nem tudod, mennyi a Vezér HP-ja? – kérdeztem halkan, hogy csak a fiú hallja, bár van a vezérnek biztos hallgatózása. Kár, hogy nem tudok telepatikusan beszélni, mert a gondolatot talán nem hallja. Legalábbis reméltem, hogy nem.

//ELHASZNÁLVA 1 MINI POTION//


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 02 2013, 21:33-kor.

_________________
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Feb. 02 2013, 20:08

Zhel első támadása mellé, ám a többi betalált. 2 lila el is teleportálódott, ám az utolsó még talpon van, és a fiú pechére őt szemelte ki úgy látszik egy jó sok ideig.

Összesítés:
1 teljes HP-s zöld, 1 1HP-s zöld (3/2)
1 teljes HP-s narancs, 1 4 HP-s narancs (2/2)
1 11HP-s lila
1 teljes HP-s vezér

(1.sor) 1 narancs támadja Enherielt
(2.sor) 1 narancs támadja Luv Delackrose
(3.sor) 1 lila támadja Zhelt
(4.sor) mivel a meglepetés kör megzavarta a vezért, így most Arisura támad, majd Rose-t veszi célba

Eredmény:
1x eltalálják Enherielt (-2 HP)
1x eltalálják Zhelt (-3 HP)
a vezér eltalálja Arisut (-6 HP)

- Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- Enheriel: 7 HP
- Luv Delackrose: 17 HP
-- Momo: 4 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Tuki Mitsuki: 13 HP
- Rosemarie Ewerard: 7 HP
- Zhel T. Everett: 17 HP
- Arisu Miyu: 12 HP
-- petje: 10 HP

Úgy látszik viselkedésetek szórakoztatja a vezért, és utána is azzal a kaján vigyorral szól Zhelhez.
- Ha jól tudom azt mesélték be neked, hogy elhunyt a húgod... nos ez nem igaz. - mondata közben odaugrik Ayanihoz, és belé rúg - Ezt a taknyost jómagam raboltam el szüleidtől! Meg akartam fenyegetni őket, hogy írják át a nevemre a céged, de ez a **** kimászott a kocsiajtón, és túl későn vettük észre. Mire visszamentünk nem volt ott. Azonban... igaz, hogy nagyon régen történt, de bárhol felismerem ezt a hajszínt, ami ennek a lánynak van! és ráadásul olyan nagy mázlim van, hogy a bátyjával is találkozhatok. Midő mázli számomra!
A vezér hatalmasat felkacag, miután célba veszi egyikőtöket, és lő.


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 02 2013, 20:11-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.