Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

+4
Enheriel
Kimiko
Rosemarie Ewerard
Kusumi Ayani
8 posters

Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 03 2013, 17:13

Engedély: Kayaba Akihiko-tól
Mesélő: jómagam
Küldetés típusa: akció, KT
Leírás:
Ez a küldetés az egyik Élményem folytatásaként jött létre admini engedéllyel. Nos gyorsan elmondom az eddig történteket. Egy alattomos támadással megmérgeztek, amitől nem tudok mozogni. Egy negyven körüli íjász férfi támadott meg, aki ezután a Kezdetek Erdejének kellős közepébe ráncigált. Egy banditatáborba kötöttem ki, aminek a kellős közepére egy oszlophoz kötöztek ki. A tábort csak vörös és narancssárga karakterek lakják.
Nos eddig tartott az előzmény, és most rátérek a tárgyra. Aki jelentkezni akar az majd valami különös módon összefut petemmel (Tűzrózsával), aki igen furcsán viselkedik, és látszik rajta, hogy JK pet, ám nincs meg gazdája. A jelentkezők valami furcsa módon rájönnek arra, hogy gazdája biztos bajban van, és a petet követve elindulnak a Kezdetek Erdeje Felé, hogy kiszabadítsák a gazdáját (engem)

Jelentkezés:
Két félének lehet jelentkezni:
- Banditának: csak vörös vagy narancssárga indikátorosoknak
Az a feladatuk hogy legyőzzék a támadókat.
- Segítők: ők bármilyen szinű indikátoros JK lehetnek
megmenteni Ayanit, és bezárni, vagy megölni a banditákat.

Jutalom:
tudom, hogy nem tudok sok mindent felajánlani, de 131 aranyam (teljes vagyon) része közül/1x mini potion (+5 hp) közül/ vagy 1x Lassító Méreg (-2 gyorsaság) közül lehet választani

akik jelentkeznek azok jelezzék, hogy milyen jutalmat akarnak (Mini Potionból illetve Lassítóméregből csak 1 db jár a küldetést végrehajtónak, mivel abból kevés van. (Poti 4 db, méreg 6 db), illetve, a pénz a végén feleződik (mondjuk 3-an teljesítettétek, így 3 felé választódik az arany, ha azt választottátok)

Ui.: a banditák száma és szintje a jelentkezőkétől függ!

UUi.: Remélem minden érthető volt Very Happy

Jelentkezési határidő: 2013.01.06. (azonban a játék indulás után is lehet csatlakozni egy ideig, azonban ha összegyűlik legalább 3-4 ember, akkor előbb is nekikezdünk)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Rosemarie Ewerard Pént. Jan. 04 2013, 14:30

Nos, a megbeszéltek alapján akkor jelentkeznék is. Very Happy
Rosemarie Ewerard
Rosemarie Ewerard
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jan. 03.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal150/200Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (150/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kimiko Pént. Jan. 04 2013, 16:15

Jövök ^^
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal125/150Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (125/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Enheriel Pént. Jan. 04 2013, 19:55

Jövök!Smile
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3453/3500Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Tuki Mitsuki Pént. Jan. 04 2013, 19:58

Én is szeretnék jönni Smile
Tuki Mitsuki
Tuki Mitsuki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal210/250Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (210/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Hinari Pént. Jan. 04 2013, 20:34

Én is jönnék, ha még van hely! Smile Viszont 1-2 napi 1 reagnál több nemigen fér bele, szóljatok ha ez már lassítaná a játékot! Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal29686/10100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Jan. 04 2013, 21:27

nos.. örülök, hogy ennyien ki akartok szabadítani.. azért harc lesz Very Happy azért lányok szólok, hogy a táborban csak férfi vannak, szóval kielégíthetitek a másik nem kínzását ^^ na de megpróbálok ma írni, de legkésőbb holnapra megírom a kezdő postot Smile aki szeretne jelentkezni, az még az a második körig megteheti még.

Ui.: Zhel barátunk is csatlakozni fog, ám csak későbbiekben tud majd jönni, hozzánk Smile
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Luv Delackrose Pént. Jan. 04 2013, 21:39

Áhh, szuper jövök Very Happy
Luv Delackrose
Luv Delackrose
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Jan. 02.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal10/50Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Jan. 04 2013, 22:01

oké, akkor még te is ben vagy Very Happy
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Jan. 04 2013, 22:02

a küldetés itt kezdődik
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jan. 13 2013, 15:36

A topic ismét megnyílt! Ezen a helyen nyugodtan megbeszélhetitek, hogy ki mennyi ellenfelet támad a félreértések elkerülése miatt.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 13 2013, 15:50

Ezennel el is kezdeném a dolgot, ha nem gond. Smile
Igazából szerintem egy olyat kéne összehoznunk, hogy 1 kör alatt a lehető legtöbb ember ájuljon el (én nem szívesen ölök jk-t), tehát ne mindenki mást támadjon, hanem többen is támadjuk ugyanazt. Így kevesebb fog visszatámadni ránk a kör végén Smile Ha ez tök logikus volt és mindenki így tervezte, akkor bocsi, meg ha van más ötletetek annak is örülnék, addig amúgysem írom meg a reagomat. Smile
Ami engem illet, napon a képességem miatt 1,5 a cselekvéspontom, azaz le tudok vinni 3x3=9hp-t, ami 1db narancs emberkének felel meg. Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal29686/10100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jan. 13 2013, 15:53

nos igen Hinari... csak ötleteddel egy probléma van ^^ az hogy egy erdő kellős közepén vagytok Very Happy Amíg nem mész túl közel a fákhoz, addig működhet, de vigyázz arra, hogy ne menj a fák közelébe, mert árnyékban nincsen napsugár Smile
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 13 2013, 15:55

De nem épp egy tisztás szélén állunk? Razz Razz Am persze erre oda fogok figyelni Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal29686/10100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Jan. 14 2013, 19:37

szeretnék elnézést kérni Enherieltől mert nem szóltam idejében XD a szókövetelményt leveszem 100 szóra
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Jan. 15 2013, 13:20

Ayani Húgom.. a képességem duplázza a gyorsaságom.. szal akk 3 helyett 6 cselekmény pontom van?? Mármint ha a gyorsaságból számoltad ki xD Ha igen akk így támadok xD 12X sebzésem feleződik, szal csak 5 lesz.. 12x5= 60 sebzéspontot oszthatok ki Very Happy
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal114/150Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (114/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Jan. 15 2013, 14:29

tudom én azt, de te inkább legyél elfoglalva mással, és hagyjál a többieknek is valamit xD jobban örülnék, ha te a vezért rohamoznád meg, tekintve, hogy a többit sec perc alatt levágnád Smile de ahogy döntesz Smile
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Jan. 15 2013, 15:02

(elnézést dupla postért)
bátyó felhívta rá a figyelmemet, hogy a eredetielg úgy írtam, hogy mindenkinek 4-es sebessége van xD nos a vezérre ez nem vonatkozik, mivel az ő statja számotokra eddig ismeretlen xD sorry, hogy ennyit javítottam xD
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 21 2013, 20:43

Ayani, írtad anno hogy beugorhatunk más elé stb, de hogy minden játékos posztja után írsz egy összegzést, hogy bocsi téged támadtak lement x hp-d, és ezt megcsinálod 8x (mert 8an vagyunk) mielőtt a karakterem bármitreagálhatna rá, így esélyt sem adsz nekünk semmire. Se nem védhetünk meg mást, se nem védhetnek meg minket, sőt, még potit se használhatunk, mondjuk nem sokra mennénk azzal a 5el amikor minden post után 5x3hp-ja mehet le a csapatnak...
Ha minden ellenfélnek 4es a gyorsasága, akkor nekik minden körben van 2x0.5 mozgásuk, azaz minden körben támadhatnának 2x, nem minden körben 8x... szóval én ezt egy kicsit erősnek gondolom. Ez a rendszer magasabb szintű játékosokkal talán egyszerűbben mehetne, de mivel a küldire főleg kezdők jelentkeztek, így a szinthez igazodva kellene felépíteni a küldetést is.

Most ezeket nem sértésből írtam, vagy ilyesmi, de szeretném, ha az frpg-k legjobb elemét, a helyzet lereagálását meg lehetne oldani, és lehetőleg lenne egy csekélyke esélyünk a történet módosítására is (ergo a karim ne álljon mint egy bábu amíg 8x támadják, hanem reagálhasson is ezekre, ihasson potit, gondolkozhasson, segíthessen másokon stb), mert ez is lételeme az frpg-nek.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal29686/10100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Jan. 21 2013, 21:15

abban igazad van, hogy nem mondtam el, hogyan is terveztem a elé ugrást. ebben az esetben a támadás téged ér el, így a másiknak visszajön az a sérülés, amit teneked okoztak. Nos megoldhattam volna másképp is, de akkor viszonyulnom kellett volna a szintekhez, vagyis nem 3-akat sebeznének a lilák, hanem mondjuk 7-8-at, és több életük lenne 20-nál Very Happy De amúgy megoldhatónak nézem azt is, hogy potit itattok valakivel a saját pontjaitokkal, és számoltam mindennel, hogy elkerüljük a halálos eseteket, amiket nem szeretném nyílvánosságra hozni egyenlőre Smile remélem midnen érhető
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 21 2013, 21:34

Szerintem simán viszonyulni lehetett volna a szintekhez, ha az ellenséget eleve a küldi résztvevőinek szintjéhez képest állítod be, ugyanis sokunknak ez az első küldije sao-ban...
Akkor lehet eléugrani stb? Az jó dolog, mondjuk vicces lenne ha aki másodszor ír, leírja hogy megtámadták, majd utána kettővel író tag leírja hogy a támadás elé ugrott... XD Mondjuk mivel senki sem bővelkedik életben, és nem tudhatja hogy a következő post után meghal-e vagy sem (ugye a karijaink nem tudják hogy nem halhatnak meg), így nemigen lesz ilyen...
Nah, lényeg a lényeg, nekem kicsit túl sok az adathalmaz és kevesebb a játék, de kíváncsi vagyok hogy ilyen rendszer mellett hogyan oldod meg, hogy mindenki egyben maradjon. Az én karim jellemét pl egész sao-ra meghatározná, ha meghalna majd "újjáéledne", és nem éppen pozitív értelemben... ezt pedig nem szeretném (mivel a jellemfejlődésére sokat alapoznék majd a későbbiekben), szal remélem nem fog senki hp-je 1 alá menni, ha van újjáélesztős módszered, akkor sem. Smile

Köszi hogy válaszoltál, mostmár minden érthető! Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal29686/10100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Jan. 21 2013, 21:42

nincs újra élesztés, de bíz Ayaniban xD akarom mondani bennem Very Happy amúgy sorry a sok adat miatt, de ha inkább akarnál gondolkodni még ott van a Mantikór Barlangja küldetésem is, ahol csak gondolkodni kell szinte xD amúgy tényleg bocsi, hogy ennyire megnehezítem a dolgotokat, de nagy jutalom várható Smile
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal3819/4100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 21 2013, 21:49

Ha te mondod, akkor bízok benned! Smile
Am meg mentem is volna Mantikórhoz, ha lett volna szabad helyem. Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_bal29686/10100Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Az emberrablás esete [Játékos Kaland] Empty Re: Az emberrablás esete [Játékos Kaland]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.